Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry ginekolog
Autor Wiadomość
perll1 
Wysłany: Pią Cze 23, 2006 23:15     



Dołączyła: 02 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Dorothea napisał/a:
punkcik dla kluszczyńskiego , tel
karolla napisał/a:
Doktor Małgorzta Skwira Kapała,

Harcerka napisał/a:
Rozyckiej-Lupa

Ludzie o kim wy mówicie ???!!!. Kobietki chcecie byż porządnie zbadane i mieć pewność że nie macie raka lub " zwykłej nadżerki" zgłoście się do Instytutu Onkologii w Gliwicach- profesjonalizm , badania wszystkie za darmo ( jakiekolwiek istnieją na świecie ). Z powyższymi wymienionymi miałam kontakt niejednokrotnie jako pacjent i pracownik - ?O Matko :przestraszony:
Profil
PW Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Pią Cze 23, 2006 23:18     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Moja chrzestna tam pracuje :)
Profil
PW Email Cytuj
perll1 
Wysłany: Pią Cze 23, 2006 23:20     



Dołączyła: 02 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Acha jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży to dla zainteresowanych polecam dr Tischnera z Zabrza- prywatnie przyjmuje na 1-go Maja w Zabrzu , a normalnie w Szpitalu Ginekologiczo-Połozniczym w Starych Tarnowicach. Odział połozniczy i opieka na zasadach Unii Europejskiej, sale dwu- łózkowe z telefonami , telewizorami itd itp. Porody przyjazne Matce i dziecku itd, itp.
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Cze 24, 2006 01:12     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
perll1 napisał/a:
chcecie byż porządnie zbadane i mieć pewność że nie macie raka lub " zwykłej nadżerki"

chyba nie tylko po to chodzi się do ginekologa
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Sob Cze 24, 2006 08:18     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
perll nie przesadzaj aj do tabletek nie potrzebuje profesora...

do prowadzenia ciazy wybiera sie oczywiscie renomowanego kolesia... ale nie na codzien..
Profil
PW Email Cytuj
sunny 
Wysłany: Pon Lip 03, 2006 14:18     



Dołączyła: 10 Sty 2005
Skąd: skądś tam ;)
Ponawiam pytanie: czy ktoś ma jakikolwiek namiar na doktora Bębna? Pilne :(
Profil
PW Email Cytuj
espi 
Wysłany: Wto Lip 04, 2006 23:25     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
sunny napisał/a:
Ponawiam pytanie: czy ktoś ma jakikolwiek namiar na doktora Bębna? Pilne

Z tego, co kojarzę pracuje w Knurowskim szpitalu. To jakiś namiar. :D
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 13:40     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
shayenne, a ile sie płaci za wizyte i w jakie dni przyjmuje????
Profil
PW Email Cytuj
shayenne 
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 13:47     



Dołączyła: 18 Wrz 2006
Skąd: Gliwice
Dorothea, Przyjmuje we wtorki i czwartki od 16-17. za wizyte 50 zl ale oplaca sie naprawde. Ja w ramach pierwszej wizyty miała m jeszcze robione usg i takie tam. Naprawde polecam :)
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 14:47     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
shayenne, a nie wiesz moze czy za cytologie płaci sie dodatkowo?????
Profil
PW Email Cytuj
zajaFFka 
Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 16:04     



Dołączyła: 10 Wrz 2006
Skąd: from @nother world
A ja mogę polecić dra Burchacińskiego :D naprawdę w porządku lekarz... przyjmuje w
Poradni na Sikorniku, ma również prywatny gabinet na Ziemowita.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 01:15     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
shayenne napisał/a:
odważyłam sie isc prywatnie i bingo!!

kochana każdy lekarz gdy przyjmuje prywatnie jest zupełnie inny niż w przychodni.
Wspomniana przez Ciebie dr. Mucha przyjmuje na ul. Zygmunta Starego razem z dr Arabskim i wiele osób bardzo ją sobie chwali. Opinie na temat dr. Arabskiego sa różne, chyba tak jak opinie o każdym innym lekarzu.
Profil
PW Email Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Pią Wrz 22, 2006 07:28     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
zajaFFka napisał/a:
A ja mogę polecić dra Burchacińskiego :D naprawdę w porządku lekarz... przyjmuje w
Poradni na Sikorniku, ma również prywatny gabinet na Ziemowita.


Co człowiek to inna opinia. Ale o dr Burchacińskim dobrego słowa nie powiem. Pewna ważna ;) osoba w forum podejrzewam że też nie.
Profil
PW Email Cytuj
nowakm 
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 12:39     



Imię: Dolphinek
Dołączyła: 12 Paź 2006
Skąd: gliwice/Londyn
A ja mogę polecić napradę fajnego i dobrego lekarza, nazywa się Radzioch i jest specjalistą giekolog-położnik. Przyjmuje na Pl. Piłsudskiego w Gliwicach w przychodni Eskulap, pewnie ma też jakąś prywatną praktykę, pewna nie jestem, ale na pewno przyjmuje też w Zabrzu w Klinice na pl. Traugutta - tam właśnie rodziłam.
I jeżeli mogę polecić to właśnie tego lekarza, i właśnie ten szpital. Wiele opinii słyszałam na tema różnych szpitali, w Pyskowicach, w Knurowie, a w Gliwicach to chyba najwięcej. Odradzam kategorycznie. Natomiast szpital w Zabrzu na pl. Tarugutta polecam serdecznie wszystkim paniom, które będą rodziły w najbliższym czasie. Opieka naprawdę godna podziwu, zarówno przed porodem, w trakcie, jak i po. Wzsystkiego mnie nauczyły, wszystko pokazały, zawsze znalazły czas, żeby mi pomóc przy maluszku. Doktor Radzioch też tam pracuje. Każda kobieta ma tam zapewnioną naprawdę fantastyczną, wręcz indywidualną opiekę. Szpital sam w sobie niepozorny, wymaga remontu i odświeżenia, ale naprawdę polecam. Sale ciepłe, przytulne, pielęgniarki i położne też, lekarze również. Nie przeprowadzają na kobietach żadnych eksperymentów. Szpital posiada CERTYFIKAT: Szpitala Przyjaznego Matce i Dziecku. :ok:
Profil
PW Email Cytuj
nowakm 
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 12:48     



Imię: Dolphinek
Dołączyła: 12 Paź 2006
Skąd: gliwice/Londyn
Acha kategorycznie odradzam szpital Ginekologiczno-Położniczy w Gliwicach. Wszystkie znajome, które tam rodziły dzieci odradzały mi, mówiły, że opieka fatalna, nieczego im nie pokazały położne, niczego nie nauczyły. Musiały uczyć się same "na wyczucie" - jakieś chyba nieporozumienie. Moja koleżanka rodziła tam przez 3 dni, bo nie mogła urodzić 4-ro kilogramowego chłopczyka, nie chcieli jej zrobić cesarki (uparli się, że musi rodzić siłami natury)- bo jak poźniej stwierdzili nie mieli na to pienędzy- bo podobno koszt cesarki wynosi 10 tyś. zł.?? Koleżanka była nafaszerowana środkami znieczulającymi i mówiła mi, że była niemalże naćpana nimi. W końcu się nad nią "zlitowali" i zrobili jej poród kleszczowy, przy czym dziecko później przez tydzień miało siną główkę.
Po prostu horror.
:przestraszony: Ten szpital to po prostu jedno wielkie nieporozumienie :dobani:
No ale wiadomo, kto co lubi.
Profil
PW Email Cytuj
Anula
[Usunięty]
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 13:52     

nowakm,
moge potwierdzic fakt że opieka w tym szpitalu woła o pomstę do nieba, faktycznie pielegniarka wpada raz w ciagu dnia chyba sprawdzic czy jeszcze pacjentka nie uciekła, karmienie piersią odbywa sie na siłe( wole nie opisywac co przeżyłam ). W nocy o pielęgniarce można pomarzyć a dzieckiem rzucają z jednej strony na druga jak szmatką i po zwrócenieu uwagi jedna odpyskowała mi ze to nie rzeźba lodowa tylko dziecko i sie nie rozleci.
Wypisałam sie na rządanie i wprost powiedzialam im ze powodem jest beznadziejna opieka skoro wszystko musze robic sama, dzwigac dziecko i je kąpac i sama dbac o wszystko a ledwo chodziłam z bólu po porodzie ( po cesarce).
Bardzo sie pani ordynator zdziwila i stwierdziła ze przeciez mogłam przypominac pielęgniarkom ze jestm po cesarce i musza mi pomagać. :szok:
Chyba nie musze nic dodawac.
Pózniej byłam tam jeszcze do kontroli u ginekologa i było tez fatalnie, sprzęt jak za czasów epoki kamienia łupanego.
koszmar
:dobani:
Cytuj
Tunia 
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 13:39     


Dołączyła: 06 Sty 2006
Skąd: centrum
A ja mam swojego lekarza. Chodzę do niego już 5 lat i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Ginekolog-położnik, endokrynolog, tytuł z "Twojego Stylu" też ma. Nie bagatelizuje żadnego najmniejszego problemu. Rzeczowy, cierpliwy, mogę zawsze zadzwonić z problemem. O wszystko zapytać-zawsze dostaję odpowiedź. Lubię go i jako lekarza i jako człowieka. Przyjmuje prywatnie w Gliwicach raz w tygodniu w gabinetach Sallus na G. Wałów.
Ostatnio zmieniony przez Tunia Sob Lis 04, 2006 01:56, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Pią Lis 03, 2006 22:43     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Tunia, możesz podać nazwisko tego lekarza :?:
Profil
PW Email Cytuj
Tunia 
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 00:42     


Dołączyła: 06 Sty 2006
Skąd: centrum
dr. Dariusz Mercik
Profil
PW Cytuj
Madzia 
Wysłany: Sob Lis 04, 2006 14:53     



Dołączyła: 03 Lis 2006
Skąd: Gliwice
ja niedawno się tutaj przeprowadziłam i nie znam jeszcze za bardzo tutejszych lekarzy...
w środę wybieram się na kontrolę do ginekologa, którego poleciła mi moja szwagierka
dr ?agan przyjmuje na Dunikowskiego-zobaczymy jak będzie... do tej pory chodziłam do kobiety.. to bedzie mój "pierwszy raz" u mężczyzny :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008