Poprzedni temat «» Następny temat
Małżeństwo
Autor Wiadomość
trunks 
Wysłany: Pon Maj 18, 2009 22:15     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
i z patologiami (najczesciej w połączeniu z libacjami alkoholowymi współkonkubentów) :P
Profil
PW Email Cytuj
hosik 
Wysłany: Pon Cze 01, 2009 21:18     



Imię: Maciek
Dołączył: 01 Cze 2009
Skąd: z szarego końca...
Aither napisał/a:
no jasne :) nie mam zamiaru byc niczyja zona :) jakos mi sie nie widzi sprzatanie gotowani i pranie a do tgo rodzenie i wychowywanie dizeci... jakos do malzenstwa mnie nie ciagnie.

chocaz w glebi duszy... licze ze znajdzie sie ktos kto przez caly okres malzenstwa i nie tylko bedzie mowil do mnie tak jak w pierwszym roku po slubie.



hymmm.... widzę że zyjesz jakimś dziwnym stereotypem... sprzątanie gotowanie pranie ujdzie w tłumie.... ale jeśli chodzi o dzieci etc... to tok myślenia jest jak u małego dziecka... gratuluję kreatywności i monotematyczności.... jeśli masz 27 wiosenek to strach się bać
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 00:55     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
o jejku hosik, skąd Ty to wytrzasnąłeś ? s którego roku ? Aither całkowicie zmieniła swój poglad na instytucje małżeństwa, jest juz zaręczona i szykuje sie do ślubu, tak że spokojnie :)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 07:41     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
a to dobry przyklad jak ludzie sie zmieniają :)
Profil
PW Email Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 10:34     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
kisia napisał/a:
a to dobry przyklad jak ludzie sie zmieniają :)

....nawet Aither ;)
Profil
PW Cytuj
hosik 
Wysłany: Wto Cze 02, 2009 17:40     



Imię: Maciek
Dołączył: 01 Cze 2009
Skąd: z szarego końca...
kisia napisał/a:
o jejku hosik, skąd Ty to wytrzasnąłeś ? s którego roku ? Aither całkowicie zmieniła swój poglad na instytucje małżeństwa, jest juz zaręczona i szykuje sie do ślubu, tak że spokojnie :)



W afekcie nie zaglądałem na rok.... ale fakt faktem jak sobie teraz przeczyta to co pisała to strach się bać jak będzie podchodziła do zycia w dalszych jego etapach :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 12:21     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
1.Przez to że Wy kobiety już zakładacie NIE na samym starcie
(to liczba singli rośnie ).

2.Do was świat należy (przenośnia),
ale to WY wybieracie faceta nie facet kobietę.
( jak kobieta jest na NIE to choćby facet postawił się do góry nogami na rzęsach i tak niczego nie wskóra.
(Dlatego osobiście zacząłem wyznawać zasadę która mi ułatwiła znalezienie idealnej dla mnie kobiety plus odwaga a tego brakuje facetom.

3.Tak długo jak będziecie myśleć że facet to świnia nie poznając żadnego .Tak długo będziecie nieszczęśliwe WY drogie panie!
Profil
PW Email www Cytuj
MacSen 
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 16:57     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
Jacek_s napisał/a:


1.Przez to że Wy kobiety już zakładacie NIE na samym starcie
(to liczba singli rośnie )
.

Nie wiem jak Ty ale ja sobie wolność cenię. A na siłę żadnej nie będę szukał. A już na pewno nie dla tego że ktoś sobie chwali takowy związek. Lub temu że taka moda. Albo że Brat/siostra/kuzyn/kuzynka już mają swoje rodziny

2.Do was świat należy (przenośnia),
ale to WY wybieracie faceta nie facet kobietę.


No cóż a przyrodzie to co…samica patrzy czy samiec jest taki i owaki jak jej nie podchodzi to go olewa

( jak kobieta jest na NIE to choćby facet postawił się do góry nogami na rzęsach i tak niczego nie wskóra.

A po co stawać na rzęsach człowieku. Się jakiejś spodobasz to się nie opędzisz od pietrony jednej :]

(Dlatego osobiście zacząłem wyznawać zasadę która mi ułatwiła znalezienie idealnej dla mnie kobiety plus odwaga a tego brakuje facetom.

A jakaż to zasada … ja tylko widze że im bardziej jestem chamski tym większe zainteresowanie wzbudzam :D ( tylko czy mi to odpowiada)

3.Tak długo jak będziecie myśleć że facet to świnia nie poznając żadnego .Tak długo będziecie nieszczęśliwe WY drogie panie!

Jacek ale każdy facet to świnia(dowiedzione naukowo) :D Tylko z czasem się wszystkie budzą z ręką w nocniku i okazuje że jej taka świnia jest potrzebna.

Szczęśliwe … nie szczęśliwe - znam zaledwie kilka które mają poukładane w głowie. I to niekoniecznie te z uczelni . Z tego co widzę to im więcej wiedzą i więcej literek przed imieniem i nazwiskiem plus kreska gdzieś w środku tym bardziej głupie i zadęte czym to one nie są. A wredne jak stado diabłów.


Ja wychodzę z prostego założenia.
Przyjdzie czas, przyjdzie pora, znajdę swojego potwora :D
Ostatnio zmieniony przez MacSen Pią Cze 05, 2009 17:01, w całości zmieniany 2 razy  
Profil
PW Email Cytuj
MissIndependent 
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 13:37     



Dołączyła: 12 Paź 2008
Skąd: Dzielnica Cudów
MacSen napisał/a:
Jacek ale każdy facet to świnia(dowiedzione naukowo) :D Tylko z czasem się wszystkie budzą z ręką w nocniku i okazuje że jej taka świnia jest potrzebna.

zawsze można ze świni zrobić słodkiego prosiaczka i po kłopocie :luka: ja swojego narzeczonego mogę nazwać co najwyżej prosiaczkiem, bo świnią nigdy.
Profil
PW Email www Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 13:53     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
MissIndependent
Miło jest wiedzieć że jesteś silna kobietą !!!
Profil
PW Email www Cytuj
MissIndependent 
Wysłany: Nie Cze 07, 2009 14:00     



Dołączyła: 12 Paź 2008
Skąd: Dzielnica Cudów
silną?? nie nazwałabym się silną kobietą...raczej cwaną :cwaniak:
Profil
PW Email www Cytuj
Deszcz 
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 07:13     



Dołączył: 24 Lis 2008
Nie od dzisiaj wiadomym jest, że Kobiety w całej swojej "urodzie" są właśnie "cwane".
Nie od dzisiaj wiadomo, że potrafią naprowadzić mężczyznę na decyzję o małżeństwie - jak to robicie Kobiety ? ;)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Cze 08, 2009 07:35     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
straszą alimentami ? ;p
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Cze 10, 2009 19:21     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
oj jacy Wy mężczyźni jesteście biedni, na silę albo podstepnie was te wstrętne kobiety zaciągają przed ołtarz :/
Profil
PW Email Cytuj
Deszcz 
Wysłany: Czw Cze 11, 2009 20:31     



Dołączył: 24 Lis 2008
Niestety tai to już nasz marny los :( :D

Tak sobie teraz myślę i małżeństwa z powodu zajścia w ciążę dziewczyny, chyba teraz rzadziej występują, Jednak nie wszyscy z powodu stania się w bliskiej przyszłości ojcem, pędzą przed "Ołtarz".
Profil
PW Email Cytuj
MissIndependent 
Wysłany: Pią Cze 12, 2009 12:12     



Dołączyła: 12 Paź 2008
Skąd: Dzielnica Cudów
Cytat:
Nie od dzisiaj wiadomym jest, że Kobiety w całej swojej "urodzie" są właśnie "cwane".
Nie od dzisiaj wiadomo, że potrafią naprowadzić mężczyznę na decyzję o małżeństwie - jak to robicie Kobiety ? ;)

nie wiem jak robią to inne, ale ja nie kiwnęłam palcem i nikogo na nic nie musiałam naprowadzać. mój narzeczony chce się hajtnąć z własnej nie przymuszonej woli :]
Profil
PW Email www Cytuj
Deszcz 
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 14:22     



Dołączył: 24 Lis 2008
MissIndependent napisał/a:
nie wiem jak robią to inne, ale ja nie kiwnęłam palcem i nikogo na nic nie musiałam naprowadzać. mój narzeczony chce się hajtnąć z własnej nie przymuszonej woli :]

To ciekawe dlaczego chce się z Tobą ożenić? - Czy to czysta oznaka miłości, czy jakieś inne pobudki? ;)

Tak właściwie to dlaczego ludzie biorą ze sobą ślub, a potem i tak się rozwodzą (oczywiście nie mam na myśli wszystkich), są zawiedzeni wspólnym byciem ze sobą, wspólnym życiem?
Profil
PW Email Cytuj
Bebe 
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 15:48     


Imię: Beata
Dołączyła: 26 Wrz 2008
Skąd: Liverpool
Zawiedzeni tym, że miłość której nie pielęgnują wygasa. Dużo osób ślub traktuje jako transakcję kupna-sprzedaży. Od dzisiaj jesteś mój/moja. Nie muszę się już starać. Przynosić jakieś kwiaty i mówić, że kocham. No przecież gdybym nie kochał/a to bym się nie ożenił/wyszła za mąż. Moim zdaniem ślub to początek a nie koniec, a każda - nawet ta największa - miłość przygasa. Rzecz w tym, aby jej nie zgubić w codziennych kłopotach.
Gdy kochasz, szanujesz drugą osobę i ją lubisz to masz szansę na udany związek.
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 19:48     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Missindependent :
jesteś pewna?
Czy sprytnie pogrywasz :).
Pozdrawiam
Profil
PW Email www Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Cze 14, 2009 22:25     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
może miec ona racje, są i takie przypadki ! ;)
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008