Poprzedni temat «» Następny temat
Sny
Autor Wiadomość
Lama71 
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 08:45     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
Ja tam w sny wierzę dokładnie tak samo, jak w garbate aniołki. Ale z drugiej strony... jak ktoś się na snach zna, niech zinterpretuje jeden (niestety jedyny) który pamiętam. Wieża mi się śniła, Z oknami, cała wypełniona wodą. I ja w tej wieży nurkowałem. Bez problemów, nie dusiłem się, nie czułem ucisku w uszach (bez sprzętowo nurkowałem). I widziałem okna tej wierzy, jak się zanurzałem. Woda czysta, nie zimna, ani nie ciepła. :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 23:12     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
co jest ciekawe to to ze rzeczy ktore mi sie sniły a własciwie obawy i uczucia z tym zwiazane sprawdziły sie w 100% . Moje sny miały swoje odbicie w rzeczywistosci. Czesto sni mi sie ze jest wojna albo ze inni czyt. obcy, zajeli nasza planete i my jestesmy ich poddanymi. Tragedia , uczucia oraz mysli ktore towarzysza mi podczas tego snu sa straszne. A najgorsze jest to jak to sie tez sprawdzi ! :(
Profil
PW Email Cytuj
Basia K 
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 09:20     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
katarzyna35k-ce napisał/a:
Czesto sni mi sie ze jest wojna


Ja też miałam taki czas,że bardzo często śniła mi się wojna tzn bardziej okupacja,jakieś ukrywanie się,uciekanie przed czymś/kimś....
Na szczęście nie powtarzają się już te sny,strasznie mnie to męczyło.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 10:14     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
katarzyna35k-ce napisał/a:
Czesto sni mi sie ze ... inni czyt. obcy, zajeli nasza planete i my jestesmy ich poddanymi.
o obcych śniło mi sie kiedys przez cały tydzień. Dzień w dzień taki sam sen :przestraszony:
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 20:06     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
kisia, a jak ci obcy wyglądali....tak z ciekawosci ? :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Grabarz 
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 21:07     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
trunks napisał/a:
kisia, a jak ci obcy wyglądali....tak z ciekawosci


zaczynam się o Ciebie martwić kolego ;)
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 22:54     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ależ nie trzeba ;p
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Kwi 09, 2008 23:54     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
trunks napisał/a:
a jak ci obcy wyglądali
nie widziałam ich. Tylko spodki z kolorowymi światełkami latały wszedzie :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Lama71 
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 08:31     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
kisiu, tak sny to ja też miewam, jak za dużo wypiję. Spodki, światła kolorowe, aljeni... :hyhy: ale tydzień non stop, tak to nie ;)
Profil
PW Email Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 23:50     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Basia K napisał/a:
katarzyna35k-ce napisał/a:
Czesto sni mi sie ze jest wojna


Ja też miałam taki czas,że bardzo często śniła mi się wojna tzn bardziej okupacja,jakieś ukrywanie się,uciekanie przed czymś/kimś....
Na szczęście nie powtarzają się już te sny,strasznie mnie to męczyło.


Pamietam ze takie sny dopadały mnie za dziecka.
Pewnie mialo to jakis zwiazek z przerabianym na lekcjach historii czy polskiego materialem. Ale meczace były bardzo. Budziłam sie zapuchnieta od płaczu :/ .
Profil
PW Email www Cytuj
Basia K 
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 16:00     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
A dzisiaj śniła mi się Dorothea :D
Czyżby to jakiś znak,że czas się spotkac... ?
Profil
PW Email Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 20:03     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Basia K napisał/a:
A dzisiaj śniła mi się Dorothea


o matko, mam nadzieje ze to był miły sen a nie horror :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Basia K 
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 12:28     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
Dorothea
Bardzo miły sen. Takie zwykłe spotkanie.
Byłaś ze swoją córką ,której w życiu na oczy nie widziałam.Wiem,że to już duża dziewczyna,ale w moim śnie miała ok 7-8 lat :D
Profil
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 20:14     

heheheh to dziwne mi tez sie snila ostatnio Dorota Kasia i Szamanka.. hehe ze szlysmy po polu i sie smialysmy.. taki spacer.. i nawet Katarzynka miala wianek na glowie bo jej Dorota zrobila.. a i pamietam ze to bylo lato bo jechal kombajn na pole.. mi sie wydaje ze to bylo tuta kolomnie w Kleszczach.. ale nie jestem pewna bo nie pamietam domu do ktorego poszlysmy dokladnie
Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 20:16     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
Mi sie tez Dorothea sniła ostatnio... kurcze o co chodzi ? Dziwne ze wszystkim nam 3 sni sie Dorota :|
Profil
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 20:23     

to pewnie dlatego ze kazdy z na ma mile wspomnienia.. no procz Basi K ale my to love Dorotka :D
Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 23:50     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
penie śni nam sie Dorothea ( mi też pare dni temu) bo nas opuszcza i będzie nam jej bardzo brakowało :(
Profil
PW Email Cytuj
Basia K 
Wysłany: Sro Kwi 23, 2008 08:54     



Dołączyła: 15 Paź 2007
Skąd: Sośnica
kisia napisał/a:
bo nas opuszcza i


? ? ?
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 23:26     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Ja nie miewam ktotkich snow. Snia mi sie cale chistoryki. Byc moze to nadrobiebei zaleglosci bo zadko je mam.
Opisze wam wczorajszy sen :

Zaczelo sie ze bawilem sie rozymi rodzajami broni po zwykly pistolet po super rakietnice :).Nastepnie z jakimis ludzmi pojawilem sie w dziwnym swiecie. Tam byli matwi ludzie ktorzy nasza mala grupke chcieli zgladzic. Walczylismy.Oczywisci strzelajac do tych zywych trupow ludzkich. Pamietam jak jakis zywy trup ludzki (kobieta mloda) atakowal ale tym razem nie wladowalem w nia magazynku lecz stararalem sie zrobumiec jak zginela. Pamietam ze byla kobieta otoczona miloscia za zycia i nie zginela od razu bo jak zdiolem bandarz tam byla rana szarpana. Musiala wczesniej oberwac ktos ja medyczna opieka otoczyl ale i tak umarla(nie byla polana krwia). Pamietam ze dotknolem ja w intymne miejsce a jedna kobieta z mojej grupy pochylila sie i powiedziala "ona i tak nic nie czuje" . Nastepnie byl chorror zetkniolem sie z potezna istota nie wiem co to bylo ale ta istota wpychala w te trupy zycie .Tluklem czym popadlo. pamietam ze braklo mi juz amunicji na lepszych broniach i sie obudzilem . Chyba mnie dostala ta istota.
Mam takie ciekawe sny ( strasznie mi siadl obraz tej kobiety ) staralem sie zrozumiec co to za przeslanie mialo byc .... z dzisiejszymi wydazeniami z dnia nie widze podobienstwa bo :
Dzis jedynie jeden kolega z pracy chcial mnie wrobic w cos ale szefostwo nie uwierzylo mu , nastepnie sie dzis dowiedzialem ze mam isc w sobote do pracy na popoludnie czyli 14h-22h. Raport z wypadku ktory mialem 2 miesiace temu idzie do warszawy. (dzis sie dowiedzialem)
tyle z ciekawych zdazen dzisiejszego dnia nie ma powiazania jak myslalem z jakikimis ostrzezeiami czy przepowiedniami.
p.s. Ta martwa kobieta mi siedziala dluugo w glowie.
Profil
PW Email www Cytuj
Lama71 
Wysłany: Czw Kwi 24, 2008 23:55     



Dołączył: 29 Sie 2006
Skąd: Gliwice
Jacek_s napisał/a:
nie zginela od razu bo jak zdiolem bandarz tam byla rana szarpana.
Rany... chłopie :szok: :szok: :szok: umiesz rozrónić rany szarpane on tych normalnych (cętych, tłuczonych itd) tak we śnie :bal:
Jacek_s napisał/a:
Musiala wczesniej oberwac ktos ja medyczna opieka otoczyl ale i tak umarla(nie byla polana krwia)
no w sumie jak nie była, to można rozróżnić rodzaj rany :wc"

Jacek_s napisał/a:
Pamietam ze dotknolem ja w intymne miejsce a jedna kobieta z mojej grupy pochylila sie i powiedziala "ona i tak nic nie czuje"
to ma nawet nazwę w psychiatrii...

Powiedz Jacku, masz to w stereo i kolorze :przestraszony: (ponoć jakiś promil populacji tak ma).
Rany.. chłopie, sen doprawdy zacny. Ale interpretacja... to chyba nie tutaj ... to raczej fale :beta:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008