Poprzedni temat «» Następny temat
piekne zdrowe wlosy
Autor Wiadomość
kisia 
Wysłany: Pią Cze 02, 2006 11:57     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
moja mam używała takiej maseczki ogólnie na wzmocnienie włosów. Ponoć nafta jest bardzo dobrym środkiem dl poprawy kondycji włosów, tylko czemu tak śmierdzi :kwasny: , a żółtko to już w ogóle fuuuj, jak myłam włosy żółtkiem to przez tydzień czułam jego zapach :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
agula279 
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 08:53     



Dołączyła: 10 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
no i mam wreście te żółtkowo-naftowo-cytrynowe coś na głowie :hyhy: :D
musiałam podwoić dawkę bo mam dłuższe włosy, potrzymam to tak z godzinkę (może włosy mi nie wypadną :rotfl: ) :P :D
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 11:07     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
jak cos to powiedz o efektach :D jestem ciekawa samopoczucia po nafcie :D
Profil
PW Email Cytuj
agula279 
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 20:02     



Dołączyła: 10 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
no więc nie zaczadziłam się naftą ;) a tak na poważnie to nafta kosmetyczna nie śmiardzi jak p0rawdziwa nafta, ona ma delikatny słabo wyczówalny zapach jak dla mnie Jak zdięłam nakrycie z głowy (trzymałam 1 godz. i 20 min.) to się zdziwiłam bo myślałam że będzie śmierdzieć a to pachniało jak masa na ciasto :zdziwko: a dokładnie babkę cytrynową :szok: no i jak to spłukałam i umyłam głowę to poczułam różnicę (niestety taki efekt utrzymał się tylko pare godzin, ale może jak będe to regularnie robić to coś konkretnego mi da :hyhy: ) moje włosy były mięciutkie i lekkie jak nigdy i lepiej mi się układały, było ich jakby więcej obiętościowo :D
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Pon Cze 05, 2006 22:43     



Dołączył: 02 Lis 2005
Ja nie mam czasu an dbanie o wlosy ale i tak zazwyczaj niezle wygladaja... Poprostu Fructis do wlosow ciezkich do utrzymania jako dlugie + odrzywka tka sama i splukiwanie woda z cytryna :] no i nawet moje wlosy ktore maja niewyobrazalna sklonnosc do koltunienia sie i nie dania sie rozczesac odrobinke ustepuja :]
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 00:19     

zna ktos cos na siwe wlosy? :D wiem wiem powiecie zaraz ze mloda (...) jest dobra :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 00:23     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
darkenstein napisał/a:
zna ktos cos na siwe wlosy?


kupuje sie farbe i farbuje
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 00:34     



Dołączył: 02 Lis 2005
hmm ja jestem dumny z moich siwych bo sa gwarantem ze nie bede zbyt łysy :P bo oznacza ze mam wlosy po mamy rodzinie a tam wszyscy sa siwi, nikt lysy :P no ale minus jest taki ze juz mam dosc sporo siwych, aczkolwiek ja nie uwazam tego za tragedzie :]
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 00:48     

Tonio, dzieki za podniesienie na duchu to te mlode laski sobie chyba odpuszcze :P :D
Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 00:50     

Dorothea, maluje sie jajka na wielkanoc ;)
Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 00:51     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
darkenstein napisał/a:
maluje


farbuje napisałam :P ;)
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 00:52     

Dorothea, no dobra kasuje post wymysle cos innego :D
Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 01:31     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
darkenstein, nie masz sie co przejmować szpakowaci mężczyźni sa bardzo przystojni :D.
darkenstein napisał/a:
zna ktos cos na siwe wlosy? :D wiem wiem powiecie zaraz ze mloda (...) jest dobra
a co to ma wspólnego :?:
Profil
PW Email Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 01:39     

kisia napisał/a:
darkenstein napisał/a:
zna ktos cos na siwe wlosy? wiem wiem powiecie zaraz ze mloda (...) jest dobra
kisia, oj kisia troche wyobrazni :D
Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Wto Cze 06, 2006 11:42     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Oj byl czas ze moje wlosy zaczely strajkowac i przy kazdym czesaniu na podlodze lezalo ich tyle, ze liczyc sie nie chcialo

Bieganina po lekarzach i uzdrowicielach nie pomogla....wiec sama sobie kuracje przeprowadzilam.

Wiedzialam, ze trzeba od srodka...wiec zaczelam lykac tabletki o wdziecznej nazwie Cynk...po miesiacu widzialam poprawe...wlosy staly sie mocniejsze i ladniejsze.
Pamietam tez porade mojej madrej babci...plukanka octowa....tzn ocet jablkowy....i nie myslcie, ze jakos dziwnie wlosy smierdza, wrecz przeciwnie....sa swiecace i takie mile w dotyku :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
izia
[Usunięty]
Wysłany: Nie Cze 25, 2006 18:09     

raz w miesiącu, używam "maseczki odbudowujacej i wygładzającej do włosów osłabionych" KERASTASE tz. cement (prod. l'oreal), na co dzień serum termoochronne PANTENE PRO -V. Kerastase za 200 ml kosztuje ok. 85 pln-ów i wystarcza mi na ok. 7 mies., działa w sposób zauważalny tz. włosy są błyszczące, sprężyste, no zdrowe po prostu, wciera się go we wlosy a potem spłukuje, on wnika we strukturę i ją odbudowuje, a serum panten tylko się wciera bez spłukiwania, działa ochronnie przy suszeniu i układaniu włosów, nie obciąża, trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić z ilością, aplikuje się naprawdę tylko troszeczkę, polecam też - 1. na problemy z łupieżem szampon firmy dora (dostępne w aptece pod ikarem), cena ok. 22 pln za butelkę, lubię go za skuteczność i łagodność w jednym, że działa delikatnie, nieinwazyjnie tz. nie wysusza włosów i skóry głowy przy okazji, 2. do łykania, ogólnie "na włosy" - skrzypowitę
Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 13:36     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
izia napisał/a:
na co dzień serum termoochronne PANTENE PRO -V

o jeju nie myje wlosow codziennie tylko 2 x na tydzien O_o ale tez uzywam Pro-V :) i jest nawet fajne :)
Profil
PW Email Cytuj
Morqana 
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 13:52     


Dołączyła: 27 Mar 2006
Skąd: Gliwice-Trojkat
Hmmm, tak ja takze lykam Skrzypovite, wg mnie bardzo dobra. Opakowanie 80 kapsulek kosztuje niecale 20 zl. Ja juz i tak mam zniszczone bardzo wlosy,wiec zaczynam bardziej dbac. Szmpon oczywiscie pelna linia Pantene Pro-V
Profil
PW Email Cytuj
izia
[Usunięty]
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 18:09     

Cytat:
o jeju nie myje wlosow codziennie tylko 2 x na tydzien O_o ale tez uzywam Pro-V :) i jest nawet fajne :)
też bym tak chciała, ale nie ma szans, musze codziennie, jak nie umyje to się czuję fatalnie, w połowie to chyba kwestia tego co na głowie, i sie tak przyzwyczaiło :) a w połowie tego co w głowie, jak nie umyję to mam wrażenie że włosy sa fatalne , tłuste itp, oszczędźmy sobie może szczegółów :)
Ostatnio zmieniony przez kobi Pon Cze 26, 2006 20:42, w całości zmieniany 1 raz  
Cytuj
Asienka 
Wysłany: Pon Cze 26, 2006 18:16     



Dołączyła: 22 Lip 2004
Skąd: Aktualnie niewiem
Dove :) suuper :)
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008