Poprzedni temat «» Następny temat
GCE Okrzei
Autor Wiadomość
Bary i swinki 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 18:41     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
jest tylko jeden jakiś nowy koleś a reszta od lat ta sama czyli ten taki siwy koles ten z wąsem i dwie babki troszke młodsze ale po 40:) jedna wiem że ma na nazwisko zając a reszta mnie niezbyt ciekawi:P
Profil
PW Cytuj
mania 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 18:46     



Dołączyła: 01 Lut 2005
Skąd: kiedyś Junaków
Bary i swinki napisał/a:
jest tylko jeden jakiś nowy koleś a reszta od lat ta sama czyli ten taki siwy koles ten z wąsem i dwie babki troszke młodsze ale po 40:) jedna wiem że ma na nazwisko zając a reszta mnie niezbyt ciekawi:P


Panią Zając... za moich czasów była zastępcą dyrektorki szkoły. Najwspanialsza nauczycielka jaką w tej szkole poznałam. Równa babka.
Profil
PW Email Cytuj
Bary i swinki 
Wysłany: Pią Paź 07, 2005 18:49     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
też ją lubie niepowiem :D
Profil
PW Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 18:10     

lol, wasiary :P, tak je ladnie nazywalismy :)
ten siwy to ramus
a ten nowy to hmm stasiu, nazwiska nie doszlyszalem ;-) mialem z nim ostatni semestr w tej szkole, spoko gosciu :p
najgorszy to byl badocha, bleee, moze go nie darzylem sympatia bo mial trzy paski na ramieniu i nogawkach? a nie on byl palantem, ubior nic do tego nie mial :]

a co do samych 3 lat spedzonych w tej szkole to powiem ze bylo super, chociaz niektorzy nauczyciele maja zryte czachy :P
najlepsza byla szota, super nauczycielka
ale nie nauczycieli sie pamieta ze szkoly, wlasciwie mozna powiedziec ze ja pamietam tylko ponad 50 % mojego czasu w tej szkole, bo lubialem do pozna spac i niestety jak juz sie wybieralem do szkoly to czasami inni juz do domu wracali :D :P dziwny ten swiat :P :rotfl:
Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 20:39     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Musze wam powiedzieć, że fajne laski są w waszej szkole :P
Nawet na " L " Punto lecą :rotfl: Zresztą co się im dziwić ... kierowca i instruktor przystojniaki jak trza :)
Profil
PW Email Cytuj
Bary i swinki 
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 21:05     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
co z tego ze fajne jak tępe jak but bynajmniej więkrzość :D IQ psa tylko po to żeby nie ssikać sie na dywan :)
Profil
PW Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 21:08     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Bez przesady ... taka fajna brunetka w czerwonej kurtce. Imienia zapomniałem ... ale była miła, fajna, ladna ... :)
Profil
PW Email Cytuj
Bary i swinki 
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 21:11     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
zapewne znam chodze do tej szkoły i wiem jakie tam sa dziewczyny no kotów jeszcze nie znam wszystkich także jeśli była pierwszoroczna to była jakaś szansa że da sie z nia coś pogadać :)
Profil
PW Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lis 15, 2005 23:23     

jak to w kazdej szkole, sa fajne i sa tepe dziewczyny, w gce akurat te tepe to jest mniejszosc
bary moze tylko w twoim otoczeniu sa takie tepe ? :P moze w zle srodowisko popadles ?:D
Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sro Lis 16, 2005 13:51     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Bzyki napisał/a:
jak to w kazdej szkole, sa fajne i sa tepe dziewczyny, w gce akurat te tepe to jest mniejszosc
bary moze tylko w twoim otoczeniu sa takie tepe ? :P moze w zle srodowisko popadles ?:D

O ... to jest prawdziwy facet ! :)
Profil
PW Email Cytuj
Bary i swinki 
Wysłany: Sro Lis 16, 2005 21:34     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
Nie niepopadłem w złe towarzystwo ja sie przyjaźnie czy tam zaznajamiam tylko z tymi inteligentnymi :) masz poprostu więkrzą tolerancje bzyki :) nie będe tutaj wdawał sie w więkrze dyskusje na ten temat bo nie wiem po co... niechce nikogo obrażac :)
Profil
PW Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Sob Lis 19, 2005 13:01     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
>> i ja chodziłam do Gce szkołę jako szkołe oceniam nisko ale szkołę jako szkołę towarzystwo klimat bardzoooooo wysoko :) duzo sie przezyło :P:P:P

co do nauczycieli to Bula uhhh lepiej nic nie bede pisac bo juz sie denerwuje :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sob Lis 19, 2005 15:51     

Cytat:
Gce szkołę jako szkołe oceniam nisko ale szkołę jako szkołę towarzystwo klimat bardzoooooo wysoko Wesoly

kazdy ta szkole ceni z atmosfere a nie poziom :P:P
a bula byla przerabana na szczescie nie mialem z nia stycznosci :P:P legendy o niej kraza, nawet najwiekszemu wrogowi bym nie zyczyl takiej nauczycielki ;)
Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Sob Lis 19, 2005 15:57     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
Bzyki,
Bzyki napisał/a:
legendy o niej kraza, nawet najwiekszemu wrogowi bym nie zyczyl takiej nauczycielki

świete słowa :P
Profil
PW Email Cytuj
Bary i swinki 
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 00:03     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
Według mnie przesadzacie :) miła pani zauroczyłem ją może dlatego :P równiez interesuje sie sztuką także nic odemnie nigdy nie chciała i było jej przykro bardzo jak z samych 3 musiała mi dac 4 a nie 5 bo niechciało mi sie prowadzić zeszytu ani zbytnio na lekcje chadzać :P
Profil
PW Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 00:17     

osz ty, wykorzystales biedna kobiete ktora nigdy nie zaznala wielkiej milosci, zaduzyla sie w tobie a ty bawisz sie jej uczuciem, ty brutalu :P:P:P (3xz zarwij, zgwalc, zostaw :P)
Cytuj
Bary i swinki 
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 00:27     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
Nie no tak to nie wygląda poprostu uważa mnie za dobrego ucznia wystarczyło wyrecytować kilka dobrych wierszy i zgarniać nagrody za konkury recytatorsie szkolne :P
Profil
PW Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 10:29     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
>> ja wspominam blizsze spotkania z Bula nie co gorzej zawsze odmienne zdanie zawsze ;/ a jak analizowalismy wiersz to juz wogóle jedno nie porozumienie raz udało mi sie 5 zabrac i byłam w szoku to była oja jedyna 5 wtedy w tym roku szkolnym z polskiego ;]
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Czw Gru 15, 2005 11:12     

ciekawe co tam w szkole slychac ? moze juz wyrzucili wojarska ? :P a wlasnie mam pytanie, zna ktos z was nijakieho maliszewskiego ? :hyhy:
Cytuj
Bary i swinki 
Wysłany: Czw Gru 15, 2005 13:12     



Dołączył: 05 Paź 2005
Skąd: Waryński
No ja znam Malin go zwą mąż babki z polskiego a sam chyba informatyki uczy.
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008