Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Wto Paź 04, 2011 20:44
Demokracja
Autor Wiadomość
Dana 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 11:14     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Szaganka napisał/a:
I dlatego jest mi czasem bardzo przykro. Lubię poznawać ludzi, z którymi wymieniam poglądy.

nic straconego,moze kiedyś coś da sie zrobic - z miłą checia bed czekać :)
Szaganka napisał/a:
Tam przecież też może być fajnie

Tak bedzie z pewnością ,ja zawsze - ale nam chodzi o wolność słowa i szeroko pojętą demokracje :] j/w napisane :)
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 11:18     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
No biorąc pod uwagę fakt, że forum służy do wymiany poglądów - na każdy temat - to chyba nic dziwnego, że nie podoba się szlaban na wymianę poglądów na jeden temat i to taki, który dotyczy forumowiczów bezpośrednio. Mnie tam zasadniczo wszytsko jedno gdzie będzie spotkanie, ale chętnie napisałabym jakie mam preferencje w tej kwestii... i tyle.
Aczkolwiek potrafię także zrozumieć to, że w trakcie wymianie opinii na ten temat przed ostatnim spotkaniem zrobiliśmy komuś przykrość - zupełnie niesłusznie.
Profil
PW Cytuj
Frycek 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 12:53     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Nigdy nikomu nie dopsuje sie w 100%

Jesli komus nie podoba sie lokal nie musi przychodzic - to chyba logiczne


Odrazu powiem ze ze lokal na II Urodziny Forum tez bedzie narzucony z góry.Bo jest w trakcie zalatwiania.
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 13:08     

Aither napisał/a:
ale o tym trzeba rozmawiac nawet jesli to jest zorganizowane w formie ankiety... ale juz jakis wybor jest... a nie z gory narzucone



nie mam nic przeciwko demokracji i ankietom,rozmowom,możliwości wyboru,ale tylko wtedy gdy jest to zdrowe i normalne :) ,a dla mnie zdrowe i normalne jest wtedy,gdy pada propozycja i przy minium postow zostaje ta propozycja wdrożona w życie(tyczy się to miejsca i daty).A na naszym forum wygląda to tak...pada haslo - spotkanie i zaczyna się demokracja... ;) ja mogę,a ja nie mogę,ja przyjdę,a ja nie przyjdę,chcę tu,a ja chcę tam...ta demokracja trwa okolo 3 tygodni...ilosc pustych postów dochodzi do granic logiki i na raz okazuję się,że prawie miesięczna debata i przejaw demokracji nie może zostać zrealizowany gdyż nie ma możliwości zarezerwowania wybranego lokalu,ponieważ ten własnie wymarzony i upragniony jest zajęty bo znaleźli się tacy co olali demokrację i na szybko zarezerwowali czyli zabrali nam z przed nosa nasz lokal :( ...zaczyna się nowa demokracja już na szybko i po łebkach łapie się to co pozostalo bez względu czy to się komuś podoba czy nie i wtedy narzucona demokracja jest dobra,a dlaczego(takie sytuacje mialy już miejsce)???????Bo generalnie nam nie zależy na lokalu...nam zależy tylko i wyłącznie na spotkaniu się razem,pogadaniu :kijemgo: ,zabawieniu :zdrowko: ,porobieniu zdjęć,wypiciu browarka :piwo: ,a z czasem stwierdzilismy,że także i potańczyć...

Pomimo wielkiego szacunku dla niezależności wielu z Was,wydaje mi się,że nie ma co robić wielkiej tragedii,że akuratnie w decyzji o lokalu i datcie spotkania nie będzie przejawu demokracji... :D
Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 13:09     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Frycek napisał/a:
Nigdy nikomu nie dopsuje sie w 100%
oczywiście że tak ale jeżeli o lokalu i terminie decydują wszyscy zainteresowani to zawsze wybiera się ten na który postawiła większość.
Frycek napisał/a:
Jesli komus nie podoba sie lokal nie musi przychodzic - to chyba logiczne

A może ktos chciałby przyjść ale nie chce siedzieć w bardzo zatłoczonym miejscu gdzie nie może sie ruszyć i podejść do osoby siedzacej na drugim końcu.
Ostatnio zmieniony przez kisia Czw Mar 09, 2006 14:04, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 13:34     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Piotrulek napisał/a:
,wypiciu browarka

no własnie i trzeba mieć jak wypić ten browarek, a spotkanie w Capiri pokazała że każdy mół swobodnie sobie siedzieć i piś browarek bo nie było na czy go postawić
:/
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 13:46     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
ja jednak jestem za tym by sie przykładowo nawet dowiedziec ze tak jest impreza powinno byc odpowiedziane lokal na szybko bo innych nie bylo a nie odrazu usunąć posta. Albo sie przynajmniej zapytac co myslicie o tym lokalu kazde zdanie jest wazne a nie powinno byc usuwane
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 14:10     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Hmm.. racja że masę postów jest potem w tych tematach nie potrzebna... ale od tego są modkowie aby utrzymać porządek.. bo chodzi o ankietę a nie niepotrzebne rozmowy.

Też nie podoba mi się forma w jakiej została podjęta decyzja... w dziwny sposób zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym :P
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 14:22     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
ziutek,
Cytat:
w dziwny sposób zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym
...i to jest takie zle i niesprawiedliwe?

Cytat:
ale od tego są modkowie aby utrzymać porządek..
:zalamany: , jak juz ktorys probuje zapanowac nad balaganem, to leca na niego obelgi....
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 14:25     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
osobiscie w Capri na ostatnim spotkaniu bylo zbyt ciasno... stoliki dostawiali jakies "niewiadomo skad" nie mozna bylo normalnie zjesc bo albo siedzialo sie na rogu albo tak scisnietym ze nawet normalnie wydelca nie mozna bylo chwyciuc zeby komus oka nie podbic... a nie mowie juz o "podchodzeniu" do osob z przeciwnego kranca stolu...

Piotrulek napisał/a:
wydaje mi się,że nie ma co robić wielkiej tragedii,że akuratnie w decyzji o lokalu i datcie spotkania nie będzie przejawu demokracji...

najpierw tam... a potem gdzie nam utna te demokracje ? Co to jakies prywatne Panstwo Frycka ? No sorry Piotrze ale chyba zapominacie o tym co to jest forum...

Frycek napisał/a:
Jesli komus nie podoba sie lokal nie musi przychodzic - to chyba logiczne
nie zdziw sie jesli wiekszosc osob po prostu nie przyjdzie... poza tym wlasnie wyszlo ze jestes beznadziejnym adminem... bo nawet nie potrafisz normalnie rozwiazac takiego sporu... wrecz zalosne.
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 14:27     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Szamanka, przepraszam.... czytaj co jest napisane... cóż to za nadinterpretacje??

A co do modków to moje zdanie jest takie że działają bardzo wybiórczo... i tu jest problem.. ale ten temat nie o tym...
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 14:27     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Szamanka napisał/a:
...i to jest takie zle i niesprawiedliwe?
tak to jest bardzo zle i niesprawiedliwe... a co do modkow gdyby niektorzy dzialali fair to by sie nikt nie rzucal... taka jest prawda...
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 14:32     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ja nawet nie wiem, ze w Capri to jest...w sumie mi to nie przeszkadza, bo pizze bym se zjadl
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 14:34     

trunks napisał/a:
w sumie mi to nie przeszkadza, bo pizze bym se zjadl


więc zapraszamy na pizzę 25.03...
Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 14:34     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Dodam cos od siebie...i napewno odbiegne od tematu.

Podziwiam Was za to, ze jestescie taka zgrana grupa....grupa, ktora organizuje spotkania na ktorym zabawa jest wysmienita.Raczej rzadko spotyka sie forum, czat....gdzie spotkania odbywaja sie regularnie i naprawde chetnie.Po fotkach, Waszych relacjach mozna stwierdzic, ze za kazdym razem te spotkania sa czyms nowym, ciekawym, innym...mimo, ze znacie sie tak dobrze.Bierzecie czynny udzial we wszystkim co tyczy Forum Gliwice.....
dlatego nie psujcie tych relacji miedzy soba wlasnie w ten sposob, nie robcie tak by na spotkaniach robily sie grupki zwolennikow....dbajcie o to,by Forum zawsze glosno dudnilo zyciem, smiechem a nie jakas nie zgoda.
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 14:34     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Znowu będzie okropnie ciasno i duszno... mi to nie bardzo odpowiada... ale gdyby decyzja została podjęta w inny sposób to nie mógłbym nic powiedzieć :) A tak to sobie mogę pomarudzić :D Bo sprawcą jest znany a nie jest nim ogół :D
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 14:39     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Szamanka, coz... nie o to nam chodzi i wiemy dobrze jaka grupa jestesmy... sadze ze tak postawiona sprawa jest lekko nie na miejscu ja to wiem i Ty to wiesz... tylko pytanie albo serio nie rozumiesz co chcemy powiedziec... albo nie chcesz sprzeciwic sie "wladzy" i nie chcesz wyrazic swojego zdania a nie zdania takiego jakie odpowiada adminowi...
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 14:46     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Aither, chyba jednak nie rozumie, co chcecie przez te posty przekazac...przepraszam :zawstydzony:
Wierz mi, jesli uznalabym ze moje zdanie jest inne, niz pozostalych...napewno bym je napisala...wlasnie w tej chwili tez tak robie.
Nigdy nie bylam w tym miejscu o ktorym piszecie...nie wiem jak tam jest....czytam tylko, ze jakos ciasno i nijako....ale moze warto sprobowac jeszcze raz...i na miejscu ugadac sie, ze ten lokal skreslacie z listy spotkan.
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 14:46     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Szamanka napisał/a:
nie robcie tak by na spotkaniach robily sie grupki zwolennikow


sa widoczne 2 obozy i to juz od dawna i jest to nieuniknione
przeciez nie bede siedzial obok kogos kogo nie lubie
wole siasc w grupie ludzi ktorych lubie i dobrze czuje sie w ich towarzystwie :D

co do Capri mam tylko 1 zazaleznie, ostatnio duzo osob siedzialo plecami do siebie, i ciezko bylo sie przemieszczac, a ja lubie wedrowac po sali :) no i ten wieszak na gazety brrr
Profil
PW Email Cytuj
asik 
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 14:49     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
Szamanka, kochana nawet jeśli są konflikty i niezgody na forum to trzeba to jakoś w normalny sposób załatwiać i rozmawiać o problemach a nie zamykać tematy, kasować posty itd.. albo mówić że jak się coś komu nie podoba to nie musi tu być..albo nie musi przychodzić na spotkanie..
osobiście pomysł z capri mi też nie bardzo leży ale przyjdę na spotkanie chętnie bo lubie to forum i zależy mi na ludziach którzy tutaj są..
wydaje mi się że wystarczyło zanim się nas postawiło przed faktem dokonanym napisac małe wyjaśnienie że ze względu na duże zamieszanie związane z wyborem lokalu admin i moderatorzy będą wybierać miejsce spotkań sami..
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008