Poprzedni temat «» Następny temat
Osiedla w Gliwicach
Autor Wiadomość
Bot 
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 16:57   Osiedla w Gliwicach  



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Kod:
Obecnie w Gliwicach jest 13 osiedli (Bojków, Brzezinka, Czechowice, Kopernika, Ligota Zabrska, ?abędy, Obrońców Pokoju, Ostropa, Sikornik, Sośnica, Trynek, Wilcze Gardło, Żerniki). Każde z nich posiada radę osiedlową, której kompetencje są określone w statucie, uchwalonym przez Radę Miejską. - Nie wszyscy gliwiczanie, niestety, mają swoje rady. To powinno się zmienić.


Proponowane nowe dzielnice:



Wykaz ulic na osiedlach:

Osiedle Akademicka-Robotnicza
Akacjowa
Akademicka
Arkońska
Baildona
Banacha
Błogosławionego Czesława
Bolesława Krzywoustego
Brzozowa
Chałupnicza
Chorzowska
Częstochowska
Dębowa
Franciszkańska
Gajdy
Gdańska
Gorzołki
Grabowa
Grażyny
Hutnicza
Idy
Jagiellońska
Jaworowa
Jesionowa
Jodłowa
Kapliczna
Kaszubska
Konarskiego
Kostki
Królewskiej Tamy
Królowej Jadwigi
Krzywa
Kujawska od nr 2 do nr 12a parzyste
Lindego
Lutycka
?użycka
Młodego Hutnika
Modrzejewskiej
Moniuszki
Nad Bytomką
Odlewników
Olszynki
Paulińska
Piramowicza
Plac Krakowski
Pola
Przewozowa
Robotnicza
Skłodowskiej-Curie
Sportowa
Szara
Szczepanowskiego
Świętej Anny
Świętej Cecylii
Świętej Elżbiety
Świętej Katarzyny
Topolowa
Towarowa
Wrocławska
Zabrska
Zimnej Wody

Osiedle Bojków
Bojkowska od nr 101 do końca wszystkie
Chmielna
Dożynkowa
Glebowa
Knurowska
Koniczynowa
?anowa
?ąkowa
Miodowa
Parkowa
Plonowa
Rolników
Sienna
Snopowa
Spacerowa
Świętego Brata Alberta
Urodzajna
Warzywna
Zielna
Żeńców
Żytnia

Osiedle Brzezinka
Augustowska
Białostocka
Bielska
Bydgoska
Chełmska
Gaudiego
Gnieźnieńska
Gutenberga
Kaliska
Kielecka
Koszalińska
Kozielska od nr 352 do końca wszystkie
Lubelska
?ódzka
Nobla
Olsztyńska
Płocka
Przemyska
Radomska
Rzeszowska
Sandomierska
Siedlecka
Sopocka
Wałbrzyska
Wyczółkowskiego od nr 101 do końca wszystkie
Zakopiańska
Zamojska
Żywiecka

Osiedle Centrum
Aleja Korfantego
Aleja Przyjaźni
Bankowa
Barlickiego
Basztowa
Bednarska
Białej Bramy
Bohaterów Getta Warszawskiego
Bytomska
Chopina
Chudoby
Dolnych Wałów
Dubois
Dunikowskiego
Dworcowa
Fredry
Generała Berbeckiego
Górnych Wałów
Grodowa
Gruszczyńskiego
Jana III Sobieskiego od nr 1 do nr 15 nieparzyste i od nr 2 do nr 18 parzyste
Jana Pawła II
Kaczyniec
Kłodnicka
Konopnickiej
Kościelna
Kościuszki
Królowej Bony
Krótka
Krupnicza
Księdza Strzody
Lelewela
Lompy
Malinowskiego
Matejki
Miarki
Mikołowska
Mitręgi
Mleczna
Młyńska
Na Piasku
Na Skarpie
Nasyp
Okopowa
Piwna
Plac Inwalidów Wojennych
Plac Marszałka Piłsudskiego
Plac Mickiewicza
Plac Mleczny
Plac Piastów
Plac Rzeźniczy
Plac Wszystkich Świętych
Plebańska
Pod Murami
Powstańców Warszawy
Prymasa Stefana Wyszyńskiego
Przy Raciborskiej Bramie
Raciborska
Racławicka
Rynek
Sienkiewicza
Solskiego
Stalmacha
Studzienna
Szkolna
Średnia
Świętej Barbary
Świętokrzyska
Tkacka
Wieczorka
Władysława ?okietka
Wodna
Wybrzeże Armii Krajowej
Wybrzeże Wojska Polskiego
Wysoka
Ziemowita
Zwycięstwa
Zygmunta Starego

Osiedle Centrum-Zachód
Aleja Majowa
Armii Ludowej
Bałtycka
Bolesława Śmiałego
Bursztynowa
Chemiczna
Czwartaków
Daszyńskiego od nr 1 do nr 57 wszystkie i od nr 58 do nr 150 parzyste
Diamentowa
Dworska
Edisona
Gagarina
Generała Andersa
Generała Okulickiego
Góry Chełmskiej
Gwardii Ludowej
Helska
Husarska
Jasnogórska
Karolinki
Kasztanowa
Kosynierów
Kozielska od nr 1 do nr 115 nieparzyste i od nr 2 do nr 120 parzyste
Kozłowska
?abędzka od nr 1 do nr 11 nieparzyste i od nr 2 do nr 26 parzyste
Mielęckiego
Mieszka I
Nad Torami
Nadrzeczna
Noakowskiego
Orlickiego
Orzeszkowej
Owczarska
Owsiana
Platynowa
Plebiscytowa
Płowiecka
Portowa
Przemysłowa
Przy Tamie
Radiowa
Sowińskiego
Srebrna
Styczyńskiego
Szczecińska
Szmaragdowa
Śliwki
Świętego Urbana
Ułańska
Uszczyka
Wiertnicza
Wyspiańskiego
Zbożowa
Złota

Osiedle Czechowice

Borówkowa
Czołgowa
Grzybowa
Jagodowa
Kolejowa
Nad ?ąkami
Strażacka
Strzelców Bytomskich od nr 63 do końca nieparzyste i od nr 72 do końca parzyste
Toszecka od nr 170 do końca wszystkie
Ziemięcicka

Osiedle Kopernika
Andromedy
Bereniki
Bończyka
Centaura
Darz Bór
Gajowa
Galaktyki
Gwiazdy Polarnej
Harcerska
Jowisza
Kniejowa
Kopernika
Las ?abędzki
Myśliwska do nr 23 wszystkie
Oriona
Perseusza
Pionierów
Pod Borem
Saturna
Sokoła
Syriusza
Świerkowa
Toszecka od nr 86 do nr 169 wszystkie
Wielkiej Niedźwiedzicy

Osiedle Ligota Zabrska
Błonie
Ceglarska
Cicha
Dojazdowa
Dolna
Górna
Górników
Klonowa
Kujawska do nr 11 nieparzyste
Okrężna
Panewnicka
Pocztowa
Pszczyńska od nr 133 do końca nieparzyste i od nr 200 do końca parzyste
Rymera
Samotna
Świętego Jacka
Świętego Józefa

Osiedle ?abędy
15 Grudnia
22 Lipca
Batorego
Bolesława Chrobrego
Broniewskiego
Chatka Puchatka
Ciołkowskiego
Eiffel’a
Fabryczna
Fiołkowa
Gałczyńskiego
Główna
Gojawiczyńskiej
Gorkiego
Jaracza
Kanałowa
Klasztorna
Kosmonautów
Kownackiej
Krasińskiego
Kraszewskiego
Kruczkowskiego
Kwiatowa
Leonarda da Vinci
Literatów
Luksemburg
Majakowskiego
Makuszyńskiego
Marksa
Mechaników
Metalowców
Meteorytów
Miła
Morcinka
Murarska
Nad Kanałem
Nałkowskiej
Narcyzów
Narutowicza
Niemcewicza
Niepaszycka
Olimpijska
Opla
Ossolińskich
Oświęcimska
Pana Twardowskiego
Partyzantów
Piaskowa
Piękna
Plac Niepodległości
Planetarna
Podmokła
Poezji
Pokoju
Prozy
Przyszowska
Pszenna
Pułaskiego
Radosna
Rejtana
Rodzinna
Różana
Rzeczycka
Satelity
Satyryków
Sojki
Spokojna
Starogliwicka od nr 1 do nr 100 wszystkie
Staromiejska
Strzelców Bytomskich od nr 1 do nr 61 nieparzyste i od nr 2 do nr 70 parzyste
Szenwalda
Szlak Kolejowy
Tęczowa
Tuwima
Waryńskiego
Wasilewskiej
Wazów
Wieniawskiego
Wierzbowa
Wiosenna
Władysława Jagiełły
Wolności
Wrzosowa
Wspólna
Wyczółkowskiego od nr 1 do nr 100 wszystkie
Zacisze
Zakątek Leśny
Zamkowa
Zapolskiej
Zawadzkiego
Zielińskiego
Zygmuntowska
Żeleńskiego-Boya

Osiedle Obrońców Pokoju
Bażancia
Błękitna
Bujwida
Bzów
Cieszyńska
Esperantystów
Grabowskiego
Graniczna
Jabłoni
Jałowcowa
Ligocka
Lisia
Myśliwska od nr 24 do końca wszystkie
Obrońców Pokoju
Obrońców Westerplatte
Ogrodowa
ONZ
Orzechowa
Paderewskiego
PCK
Piaseckiego
Przydrożna
Rapackiego
Sarnia
Strzelnicza
Świętego Wojciecha
Wiśniowa
Zajęcza
Zamenhofa

Osiedle Ostropa
Architektów
Ceramików
Ciesielska
Daszyńskiego od nr 300 do końca wszystkie
Ekonomistów
Elektryków
Fizyków
Geodetów
Lekarska
Marynarska
Nauczycielska
Oficerska
Piekarska
Prawników
Rybacka
Tokarska
Traktorzystów

Osiedle Sikornik-Wójtowa Wieś
Bekasa
Biegusa
Ciupków
Cyraneczki
Czajki
Czapli
Damrota
Daszyńskiego od nr 59 do nr 149 nieparzyste i od nr 151 do nr 290 wszystkie
Derkacza
Długa
Długosza
Dolnej Wsi
Drozdów
Ficka
Gipsowa
Głowackiego
Goplany
Hłaski
Jana III Sobieskiego od nr 17 do końca nieparzyste i od nr 20 do końca parzyste
Jaskółcza
Jondy
Kazimierza Wielkiego
Kochanowskiego od nr 1 do nr 24 wszystkie
Kokoszki
Kormoranów
Kosów
Krucza
Ku Dołom
Ligonia
Mała
Marzanki
Mewy
Mickiewicza
Na Wzgórzu
Norwida
Nowy Świat
Olchowa
Oleśnickiego
Opawska
Orkana
Perkoza
Plac Grunwaldzki
Pliszki
Poligonowa
Południowa
Prusa
Puszkina
Rybitwy
Rybnicka od nr 2 do końca parzyste
Sikornik
Skargi
Skowrończa
Słoneczna
Słowackiego
Świętego Ludwika
Ustroń
Wilgi
Witosa
Wójtowska
Zachodnia
Zawiszy Czarnego
Ziębia
Zimorodka
Żurawia

Osiedle Sośnica
Beskidzka
Bieszczadzka
Bracka
Chodźki
Ciskaczy
Cmentarna
Drzymały
Dzionkarzy
Gankowa
Generała Bema
Generała Sikorskiego
Głogowska
Goduli
Gromadzka
Jedności
Jesienna
Karpacka
Kasprowicza
Korczoka
Kujawska od nr 200 do końca
Limanowskiego
Młodego Górnika
Młodopolska
Młodzieżowa
Na Filarze
Nadbrzeżna
Niedurnego
Odrowążów
Plac Mariacki
Pogodna
Poznańska
Przedwiośnie
Przyszłości
Pusta
Reja
Reymonta
Rębaczy
Skarbnika
Sołtysia
Stabika
Staszica
Sudecka
Szczęść Boże
Sztygarska
Szybowa
Świętego Michała
Tatrzańska
Tylna
Wawelska
Węglowa
Wielicka
Wiślana
Wschodnia
Zawodna
Związkowa
Żeromskiego

Osiedle Stare Gliwice
Andersena
Bajkowa
Braci Grimm
Caro
Cytadeli Warszawskiej
Dekabrystów
Gomułki
Kasprzaka
Kona
Kozielska od nr 142 do nr 254 parzyste i od nr 117 do nr 207 nieparzyste
?abędzka od nr 13 do końca nieparzyste i od nr 28 do końca parzyste
Niedbalskiego
Ociepki
Sadowa
SDKPiL
Sieronia
Skalskiego
Skibińskiego
Starogliwicka od nr 101 do końca wszystkie
Targosza
Wesoła
Widokowa
Wiejska
Willowa
Zielona
?ródlana
Żabińskiego

Osiedle Trynek
Asnyka
Bajana
Bardowskiego
Bojkowska od nr 1 do nr 51 wszystkie
Dzierżona
Fornalskiej
Gwarków
Hibnera
Jasińskiego
Jasna
Junaków
Kilińskiego
Kniewskiego
Kochanowskiego od nr 25 do końca wszystkie
Kopalniana
Krasickiego
Kunickiego
Kusocińskiego
Liliowa
Lotników
Młodych Patriotów
Nowa
Obotrycka
Ossowskiego
Piastowska
Pietrusińskiego
Pszczyńska od nr 1 do nr 131 nieparzyste i od nr 2 do nr 198 parzyste
Ratowników Górniczych
Równa
Rutkowskiego
Rybnicka od nr 1 do końca nieparzyste
Rydygiera
Sawickiej
Sobótki
Szarych Szeregów
Toruńska
Zubrzyckiego
ZWM
Żwirki i Wigury

Osiedle Wilcze Gardło
Astrów
Azalii
Begonii
Bławatków
Frezji
Goździkowa
Konwalii
Krokusów
Lawendowa
Lewkonii
Magnolii
Maków
Niezapominajki
Orchidei
Plac Jaśminu
Storczyków
Tulipanów

Osiedle Zatorze-Szobiszowice
Batalionu Kosynierów
Bernardyńska
Bienka
Bluszczowa
Cechowa
Chełmońskiego
Chodkiewicza
Czarnieckiego
Czeremchowa
Dąbrowskiego
Domańskiego
Dziewanny
Fałata
Floriańska
Folwarczna
Generała Zajączka
Gierymskiego
Grottgera
Hoblera
Jarzębinowa
Kalinowa
Kłosista
Kolberga
Kolejarzy
Koraszewskiego
Kossaka
Kotlarska
Kowalska
Krakusa
Kruszynowa
Księdza Przyniczyńskiego
Leszczynowa
Leśna
Libelta
Ligustrowa
Lipowa
Lubliniecka
Makowskiego
Malczewskiego
Malinowa
Mastalerza
Michałowskiego
Na Miedzy
Na Zbiegu
Okrzei
Opolska
Orląt Śląskich
Owocowa
Patrolowa
Podlesie
Polna
Poniatowskiego
Porzeczkowa
Powroźnicza
Rogera
Rolna
Rostka
Sikory
Składowa
Skowrońskiego
Spółdzielcza
Stwosza
Szobiszowicka
Sztabu Powstańczego
Ślusarska
Świętego Andrzeja
Świętego Marka
Świętej Bronisławy
Świętej Małgorzaty
Świętojańska
Targowa
Tarninowa
Tarnogórska od nr 1 do nr 151 nieparzyste i od nr 2 do nr 150 parzyste
Toszecka od nr 1 do nr 85 wszystkie
Traugutta
Udzieli
Waliszewskiego
Wandy
Warszawska
Witkiewicza
Wolskiego
Wróblewskiego
Wujka
Zakole
Żółkiewskiego

Osiedle Żerniki
Chałubińskiego
Czekanowskiego
Czerskiego
Domeyki
Dybowskiego
Elsnera
Funka
Gdyńska
Grodeckiego
Kadłubka
Kurpiowska
Kuźnicka
Legnicka
?owicka
?ukasiewicza
Małopolska
Mazowiecka
Mościckiego
Na ?uku
Noworoczna
Olszewskiego
Omańkowskiej
Paska
Pomorska
Pukasa
Rogozińskiego
Sołtysa
Stepowa
Strzeleckiego
Sylwestrowa
Szymanowskiego
Śląska
Śniadeckich
Świętego Huberta
Tarnogórska od nr 174 do końca parzyste i od nr 189
do końca nieparzyste
Warmińska
Wielkanocna
Wielkopolska
Wigilijna
Żernicka


żródło um.gliwice, p l
Ostatnio zmieniony przez kisia Czw Mar 13, 2008 01:47, w całości zmieniany 4 razy  
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 18:06     

Tylko durnowaty UM moze scalić Pl.Grunwaldzki z Sikornikiem ,a Sikornik z Wójtową Wsią...mieszkańcy Sikornika brońcie sie...Sikornik zawsze był Sikornikiem - elitarna dzielnicą i nie pozwólcie aby łączyć sie z Wójtową Wsią,ktora zawsze wsia była...tam do dzisiaj jak sie przejeżdza to gnojówka śmierdzi...
Cytuj
pat90 
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 23:24     


Dołączył: 08 Paź 2007
Skąd: Gliwice
Witam
khaman Twoja mapa jest nieaktualna
Tak wygląda mapa aktualna
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 08:45     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
Piotrulek napisał/a:
Sikornik z Wójtową Wsią...

W sumie sam się zdziwiłem o co chodzi w tym pomyśle.

pat90, jakbyś mógł podaj żródło bo tamta mapa wisi na stronie UM h t t p;//w w w um.gliwice, p l/index.php?id=14769/1
Profil
PW Email Cytuj
fekete 
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 09:51     



Dołączył: 08 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Ulice Śliwki, Uszczyka i Dworska zostały wyrwane z Szobiszowic i przyłączone do Centrum-Zachód :| . Bez sensu, o co wtym chodzi? (wiadomo, że jeżeli nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze). A może się mylę?
Profil
PW Email Cytuj
pat90 
Wysłany: Nie Lis 04, 2007 11:37     


Dołączył: 08 Paź 2007
Skąd: Gliwice
khaman napisał/a:
Piotrulek napisał/a:
Sikornik z Wójtową Wsią...

W sumie sam się zdziwiłem o co chodzi w tym pomyśle.

pat90, jakbyś mógł podaj żródło bo tamta mapa wisi na stronie UM h t t p;//w w w um.gliwice, p l/index.php?id=14769/1

Witam
Pamiętam że na stronie UM była ta mapa, w MSI, oraz w TV Gliwice
Profil
PW Email Cytuj
pat90 
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 19:06     


Dołączył: 08 Paź 2007
Skąd: Gliwice
Nowy podział Gliwic który jest już zatwierdzony i wszedł w życie.
Ostatnio zmieniony przez Bot Pon Mar 03, 2008 09:18, w całości zmieniany 3 razy  
Profil
PW Email Cytuj
szyja 
Wysłany: Nie Mar 02, 2008 22:24     



Dołączyła: 15 Lip 2006
Skąd: Gliwice
podział od 22 lutego 2008
ciekawa jestem, czy zmienią nazwy niektorych przystankow ;)
Ostatnio zmieniony przez szyja Nie Mar 02, 2008 22:31, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Mar 03, 2008 09:14     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Watpie :) za duzy koszt tego bedzie :)
Profil
PW Email Cytuj
nathaliesweet 
Wysłany: Nie Paź 19, 2008 01:58     


Imię: Natalia
Dołączyła: 10 Paź 2008
na Ligocie nadal prawie wszystkie przystanki nazywają się "sosnica cośtam" a Ligota jest dzielnicą od 91 roku :/ , więc watpie czy z innymi przystankami cos zrobia
Profil
PW Email Cytuj
Silesian 
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 11:43     


Imię: Andrzej
Dołączył: 13 Paź 2008
Skąd: Gliwice


- mapka osiedli, by była pod ręką:)
Ostatnio zmieniony przez Bot Sro Paź 22, 2008 19:41, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008