Poprzedni temat «» Następny temat
Operacja plastyczna
Autor Wiadomość
ansc 
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 14:32     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
hmmm, po obejrzeniu paru filmów i innych programów o tej tematyce, mam obrzydzenie do tego typu rzeczy. Ale oczywiście nie jestem ideałem ;) i też tu i ówdzie bym chciała żeby sie zmieniło ( samo ;) bez operacji) A czy chirurgia szczękowa też należy do tzw. plastyki ? ;)
Profil
PW Email Cytuj
extaska_ 
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 14:44     



Dołączyła: 22 Kwi 2006
Skąd: Deutschland
Profesjonalną fotę przed i po wrzuce za 2 miesiące, bo i takie coś mi robili przed zabiegiem. :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 15:12     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
Profesjonalną fotę przed i po wrzuce za 2 miesiące, bo i takie coś mi robili przed zabiegiem.

no to wtedy bedziemy oceniać, bo narazie nosek jak nosek :)
Profil
PW Email Cytuj
extaska_ 
Wysłany: Pon Maj 08, 2006 15:17     



Dołączyła: 22 Kwi 2006
Skąd: Deutschland
kisia napisał/a:
Cytat:
Profesjonalną fotę przed i po wrzuce za 2 miesiące, bo i takie coś mi robili przed zabiegiem.

no to wtedy bedziemy oceniać, bo narazie nosek jak nosek :)
no nosek jak nosek i tak miało być, :hyhy: bo to co przedte miałam to nawet nie wiadomo, w którą stronę było bardziej powyginane, a i jeszcze paskudnie zapadnięte. :/
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Wto Maj 09, 2006 00:26     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
extaska_ napisał/a:
Profesjonalną fotę przed i po wrzuce za 2 miesiące, bo i takie coś mi robili przed zabiegiem.

przyjdz na zabawe urodzinowa sami ocenimy :)
Profil
PW Email Cytuj
extaska_ 
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 13:12     



Dołączyła: 22 Kwi 2006
Skąd: Deutschland
Na listę obecności już się dawno wpisałam :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Maj 16, 2006 01:18     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
no i wróćmy do tematu operacji plastycznych :P
Profil
PW Email Cytuj
kamila 
  Wysłany: Czw Gru 14, 2006 19:23   operacja plastyczna??  



Dołączyła: 30 Lis 2006
Skąd: gliwice
chcialabym zrobic sobie operacje nosa?? czy moze ktos polecic dobrego chirurga plastycznego i jaki jest ewentualny koszt bo slyszalam ze w granicach 5000 tys ale nie wiem czy to prawda??? CHCIALABYM TEZ ZNAC OGOLNE PODEJSCIE DO TEGO TEMATU CZY UWAZACIE ZE TEGO TYPU OPERACJE SA OK!!! CZY RACZEJ POWINNISMY WYGLADAC TAK JAK ZOSTALISMY STWORZENI???!!!!! :super: CZY :dobani: ??
Profil
PW Email Cytuj
chaoss 
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 17:30     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
moje zdanie:
- filrt wakacyjny - nie mam nic przeciwko temu, zeby ta dziewczyna byla po operacji bo chodzi o to, aby byla ladniejsza...
- kobieta, z ktora bym sie chcial spedzic reszte zycia - chcialbym aby byla naturalna

a teraz zalezy co jest dla Ciebie wazniejsze w zyciu.
Profil
PW Email Cytuj
Yeti 
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 20:31     



Dołączył: 17 Sie 2005
Skąd: Gliwice
A moje zdanie:

- flirt wakacyjny - nie mam nic przeciwko temu,... skoro przez to ta usoba może czuć się lepiej.

- kobieta, z ktora bym chcial spedzic reszte zycia - chcialbym aby byla... szczęśliwa! I jeśli jej do szczęścia potrzebna jest operacja nosa, to - nie miałbym nic przeciwko temu!

- każda inna osoba - nie mam nic przeciwko temu!... skoro przez to może czuć się lepiej. :]

Operacje plastyczne, to normalna rzecz, a czasem wręcz błogosławieństwo. Oczywiście mam na mysli granice zdrowego rozsądku...
kamila, ja nie widziałem twojego nosa, więc nie wiem, czy twój pomysł ma być pewnego rodzaju kapryśnym sposobem na poprawienie urody (albo wręcz jedynie upodobnienie się do jakiegoś hołubionego wzorca), czy raczej sposobem na naprawienie defektu natury. A to właśnie od tego ja uzależniałbym swoją opinię w tym temacie.

I jeszcze jedno... zdecydowanie prędzej zrozumiem zasadność wydania nawet kilku tysięcy na operację nosa, aniżeli dwa razy tyle na powiększenie piersi... ale zawsze jest to związane z subiektywnym problemem osoby zainteresowanej.
Żałuję tych, którzy taki krok podejmują nie dla siebie, ale dla kogoś.
Profil
PW Email Cytuj
Monique
[Usunięty]
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 20:52     

ja bym chciala cos sobie poprawic ale nie powiem co.. :zawstydzony:
i moze bym sie wtedy lepiej poczula chociaz i teraz czuje sie znakomicie :)
Cytuj
kamila 
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 22:12     



Dołączyła: 30 Lis 2006
Skąd: gliwice
chaoss, a gdyby twojej dziewczynie staloby sie cos takiego ze musiala by zrobic sobie operacje! np.wypadek!!!!! NIE BYLABY JUZ WTEDY NATURALNA!!!!czy moze wolalbys zeby wygladala naturalnie!!!!
Profil
PW Email Cytuj
kamila 
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 22:17     



Dołączyła: 30 Lis 2006
Skąd: gliwice
mysle ze jesli ktos ma krzywy nos albo odstajace uszy to chyba nie jest takie straszne poprawic to! albo kobiety z bardzo malymi piersiami ktore nie czuja sie kobieco!!! bardzo czesto te osoby sa wysmiewane a taka operacja moze pomoc!!!!! otworzyc sie i nabrac pewnosci siebie!!!
Profil
PW Email Cytuj
kamila 
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 22:22     



Dołączyła: 30 Lis 2006
Skąd: gliwice
ale juz bylam u mojego stylisty fryzur i jak zwykle poprawil mi (...) BYT NA ZIEMI!!!!!!
Profil
PW Email Cytuj
chaoss 
Wysłany: Pią Gru 15, 2006 22:37     


Dołączył: 01 Lis 2006
Skąd: gliwice
kamila napisał/a:
chaoss, a gdyby twojej dziewczynie staloby sie cos takiego ze musiala by zrobic sobie operacje! np.wypadek!!!!! NIE BYLABY JUZ WTEDY NATURALNA!!!!czy moze wolalbys zeby wygladala naturalnie!!!!

nie ma powodu krzyczec ;)
ale wiedzialem, ze bedzie brakowac tego dopiska ze moje slowa dotycza operacji kosmetycznych bo i charakter pierwszego posta wskazywal, ze to operacja kosmetyczna, a nie z powodow np wypadku(poparzenia czy odbudowa jakiegos elementu)
Ah dopisze jeszcze bo zostane zle zrozumiany. Kosmetyczna operacja to taka w moim rozumieniu, ktora nie jest wymagana bardzo. Np powiekszenie biustu czy zrobienie z nosa bardziej "zadziornego"

ps. Yeti wskazal bardzo wazna rzecz jak "jej szczescie" i po raz kolejny pokazal mi, ze musze sie jeszcze duzo rzeczy w zyciu nauczyc lub o nich pamietac :ok:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Gru 16, 2006 00:22     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
scaliłam tematy
kamila napisał/a:
CHCIALABYM TEZ ZNAC OGOLNE PODEJSCIE DO TEGO TEMATU CZY UWAZACIE ZE TEGO TYPU OPERACJE SA OK

zapraszam do lektury na poprzedniej stronie :) i używania opcji h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/search.php]szukaj :)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Gru 21, 2006 22:19     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ja ostatnio sie zastanawialam nad poprawa piersi... ale to jakis miesiac temu... bo doszlam do wniosku ze to co ja mam jest nie bardzo... co sie okazalo... kwestia dobranej bielizny i krem do biustu formy "XX" i powrocil do swojej swietnosci :) jest teraz jedrniejszy niz wczesniej i jest o wiele delikatniejsza skora :) czasem jak sie zapominam i mam duzy dekolt to sie po nim smyram :D mila jest ta skora teraz :)
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 23:02     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Aither,

Sorry że pytam.... ale co z Twoim ..chmmm biustem......
ze chciałas go poprawiać....
z czasem wszystko sie marszczy..... niesety :D
Profil
PW Email Cytuj
ziutek997 
Wysłany: Pią Gru 22, 2006 23:12     



Dołączył: 25 Cze 2005
Skąd: Obrońców Pokoju
Aither napisał/a:
a ostatnio sie zastanawialam nad poprawa piersi


hmm... pierwsze słyszę... mi się tam one podobają. I do oglądania i do zabawy w sam raz :)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Gru 29, 2006 17:46     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Arex30 napisał/a:
ale co z Twoim ..chmmm biustem......
ze chciałas go poprawiać....
z czasem wszystko sie marszczy..... niesety

no wiem ze sie marszczy :) ale sadze ze to jeszcze nie na mnie czas :) poza tym biust "marnieje" gdy traci sie wage... niestety tego raczej nie unikne :P

ziutek997 napisał/a:
I do oglądania i do zabawy w sam raz
:zabawa: :krzeslem: bedziesz mi takie rzeczy wygadywal publicznie :zdegustowany: wstydz sie normalnie sie wstydz :P a jak nie Ty to ja sie zawstydze :zawstydzony:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008