Coraz mniej drużyn w walce o mistrzostwo świata

Mundial w Rosji wkracza w decydującą fazę. Mecze 1/8 finału dostarczają kibicom mnóstwo emocji i wynagradzają dość nudną fazę grupową. Wysoki poziom rozgrywek i emocjonujące końcówki spotkań sprawiają, że walka o tytuł mistrza świata staje się coraz bardziej pasjonująca.

Emocjonująca faza pucharowa

 

Faza pucharowa na wielkich turniejach zawsze stoi pod znakiem ogromnych emocji. Tu nie ma miejsca na pomyłki – jeden błąd może decydować o odpadnięciu z turnieju. Przekonały się o tym drużyny Hiszpanii oraz Danii,które odpadły po rzutach karnych, przekonała się także Japonia, która w ostatnich sekundach doliczonego czasu straciła decydującą bramkę w meczu z Belgią. 1/8 finału dała nam również najbardziej emocjonujący mecz tych mistrzostw – spotkanie Francji z Argentyną zelektryzowało cały świat, a wspaniała walka obu drużyn może być stawiana za wzór zaangażowania w meczu na poziomie mistrzostw świata.

 

Faworyt do tytułu mistrza świata?

 

Kto na ten moment prezentuje się najlepiej? W opinii ekspertów, to Francja ma największe szanse na dotarcie do finału, choć podopieczni Didiera Deschampa znajdują się po trudniejszej, prawej stronie drabinki. Jeśli wyeliminują Urugwaj w ćwierćfinale, w następnej rundzie trafią na zwycięzcę pary Brazylia – Belgia. Oba mecze zapowiadają się niezwykle emocjonująco, ponieważ wszystkie 4 drużyny prezentują na tych mistrzostwach bardzo dobrą formę.

 

Mocny Urugwajda radę silnej Francji?

 

Urugwaj w meczu z Portugalią zaprezentował wszystko, czego powinniśmy oczekiwać od kandydata do mistrzostwa. Żelazna konsekwencja w obronie, pewny, dobry bramkarz,kreatywni pomocnicy, walka w środku pola oraz światowej klasy napastnik – na dzień dzisiejszy, to zdecydowanie jedna z najsilniejszych, ale i najbardziej kompletnych reprezentacji na świecie, przez wielu typowana do strefy medalowej.O to jednak będzie bardzo trudno, ponieważ podopieczni Tabareza muszą wyeliminować najpierw Francję, a następnie Belgię, albo Brazylię.

 

Brazylia pewnie zmierza do strefy medalowej

 

Odrużynie Canarinhos mówi się, że bardzo pewnie zmierza przez turniej, czego dowodem był wygrany gładko 2:0 mecz 1/8 finału z Meksykiem. Belgia będzie jednak zdecydowanie trudniejszym rywalem i w tym spotkaniu możemy i powinniśmy spodziewać się każdego wyniku.

 

Harry Kane w końcu da Anglii medal?

 

Po drugiej stronie drabinki najmocniej prezentują się pewna awansu do ¼ Chorwacja oraz Anglia i Kolumbia, które dziś zagrają ze sobą o awans do ćwierćfinału. Pojedynek dwóch snajperów: Harrego Kane'a z Radamelem Falcao zapowiada się fascynująco. Obstawiasz mecze mistrzostw świata?Sprawdź najnowszy ranking bukmacherów i wybierz najlepsze bonusy bukmacherskie!Zobacz także:

odnawianie wanien - nowa wanna w stara

odnawianie wanien - nowa wanna w stara

Pracownik Sklepu - praca stacjonarna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w Knurowie

Komentarzy: 0, Czytano: 3250, Pobierz w PDF


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008