Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/ewhdwa/forumgliwice.com/forum/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/ewhdwa/forumgliwice.com/forum/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php53/usr/share/pear:/opt/alt/php53/usr/share/php') in /home/klient.dhosting.pl/ewhdwa/forumgliwice.com/forum/common.php on line 259

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/ewhdwa/forumgliwice.com/forum/common.php:259) in /home/klient.dhosting.pl/ewhdwa/forumgliwice.com/forum/includes/sessions.php on line 546

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/ewhdwa/forumgliwice.com/forum/common.php:259) in /home/klient.dhosting.pl/ewhdwa/forumgliwice.com/forum/includes/sessions.php on line 547
:: View topic - Second Hand, Odzież używana,Lumpex,Szmateksy itp w Gliwicach
  Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


Previous topic «» Next topic
Second Hand, Odziez uzywana,Lumpex,Szmateksy itp w Gliwicach
Author Message
PAKuS



Advert persons: 3
Imię: RAFA?

: 2802
Posted:    Second Hand, Odzież używana,Lumpex,Szmateksy itp w Gliwicach [ !!! ]

jak wyżej w temacie szukam tych miejsc i proszę o pomoc i jak znacie to o adres i o kontakt z nimi dziękują
 
 
ANIUS




: 2659
Posted:     [ !!! ]

duzy szmateks, jak to nazywasz, byl na dworcu :)
 
 
ANIUS




: 2659
Posted:     [ !!! ]

aha i w podziemiach GCH
 
 
kaszanna



: 1311
Posted:     [ !!! ]

Nieduży szmateks jest na Rybnickiej i na Zygmunta Starego. Widziałam też niedaleko Rynku ale nie wiem jaka to ulica, w pobliżu muzeum.
 
 
Dev



: 1933
Posted:     [ !!! ]

ponoc jest tez kolo ruin teatru, ale to tylko slyszalem...
 
 
kaszanna



: 1311
Posted:     [ !!! ]

Na pewno był, taki spory ale nie wiem czy jest teraz bo sporo tam zmian.
 
 
kisia



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P

: 20359
Posted:     [ !!! ]

Pakuś "szmateksy" powstają jak grzyby po deszczu i tak samo szybko znikają.
Na rogu Chorzowskiej i Elżbiety jest mały , na Tarnogórskiej w okolicach skrzyżowania ze Skowrońskiego też kiedyś był, czy jest nadal, nie wiem.
Duży szmateks jest też na ul. Kłodnickiej za jakimś tam bankiem( bank jest na rogu Dworcowej i Kłodnickiej)
Kolejny jest na ul. nie wiem jakiej ale koło Ruin teatru w zasadzie do tego przy Kłodnickiej też można dojść z tej ul. na której jest teatr.
 
 
Piotrulek
[Deleted]


: 20359
Posted:     [ !!! ]

W tej chwili jest naprawdę profesjonalny w budynku Biprohutu na przeciwko Dworca PkP
 
 
PAKuS



Advert persons: 3
Imię: RAFA?

: 2802
Posted:     [ !!! ]

dzięki za pomoc ale jeszcze [b] Ja [/b] bym potrzebował dokładny adresulic tych miejsc co [b] Wy Mi [/b] podaliście
 
 
ANIUS




: 2659
Posted:     [ !!! ]

z tym bedzie trudniej, zeby podac dokladnie, bo jak kobietka chodzi po miescie to nie zastanawia sie czy jest w sklepie na klodnickiej, na rogu klodnickiej, czy to juz inna uliczka :)

ten szmateks kolo ruin teatru nadal jest i jest bardzo duzy:)
 
 
kisia



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P

: 20359
Posted:     [ !!! ]

[b]PAKuS[/b] ucz sie choc troszke radzić samemu, to wstyd żeby takiego dużego chłopaka prowadzić za raczkę, masz podane ulice, to nie jest problem przecież wybrać się na nie i poszukac :D
 
 
PAKuS



Advert persons: 3
Imię: RAFA?

: 2802
Posted:     [ !!! ]

spokojnie teraz dam rade bo [b] Ja [/b] wiem gdzie się te szmateksy mieszczą
 
 
Demmo




: 858
Posted:     [ !!! ]

jakiś czas temu był też koło mojego dojo... jest to w podwórzu, można dostać się od 3 stron ;)
koło Sorrento, na wysokości koMENDY policji skreca się w uliczkę (tą koło więzienia, równoległa do wieczorka) i wjezdza się na plac na wysokosci mebli.. ee.. Agata? czy jakoś tak..
lub w tą samą uliczkę mozna wjechac od ul.Dolnych wałów na wysokości zakładu pogrzebowego Hades..
lub trzecia możliwość jedziesz/idziesz sobie ulica koło czołgu/KMP/Sorrento itd i wchodzisz na plac gdzie jest myjnia samochodowa i krem-studio ;) trzeba obejść ten budynek no i tam to jest.. a przynajmniej było ;)
 
 
kisia



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P

: 20359
Posted:     [ !!! ]

[quote="Demmo"]skreca się w uliczkę (tą koło więzienia, równoległa do wieczorka) i wjezdza się na plac na wysokosci mebli.. ee.. Agata? czy jakoś tak.. [/quote]
ta uliczka nazywa się Młyńska :)
[quote="kisia"]Kolejny jest na ul. nie wiem jakiej ale koło Ruin teatru [/quote]
a ta nazywa sie Aleją Przyjaźni :)
 
 
PAKuS



Advert persons: 3
Imię: RAFA?

: 2802
Posted:     [ !!! ]

a w ogóle to ile jest szmoteksó w gliwicach :?: :?:
  
 
 
Dev



: 1933
Posted:     [ !!! ]

komu sie chce liczyc? duzo jest i tyle :D
 
 
ANIUS




: 2659
Posted:     [ !!! ]

i kolejny dzis widzialam na ulicy Rybnickiej, naprzeciwko stacji Paliw BP
 
 
kisia



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P

: 20359
Posted:     [ !!! ]

[quote="PAKuS"]a w ogóle to ile jest szmoteksó w gliwicach [/quote]
zadaj mądrzejsze pytanie :zly:
 
 
PAKuS



Advert persons: 3
Imię: RAFA?

: 2802
Posted:     [ !!! ]

spokojnie [b] KISIU Ja [/b] nad wszystkm pamuje
 
 
ANIUS




: 2659
Posted:     [ !!! ]

na ulicy Czestochowskiej w ostatnich dniach otworzyli nowy "second hand". Trafilam na niego wczoraj przypadkiem, z zewnatrz wygladal na fajny sklepik z ciuszkami. W srodku takze jest fajny, ale jak w temacie jest to sklep z uzywana odzieza, przywieziona z Anglii. Musze powiedziec, ze maja bardzo fajne, wrecz modne (a nie tak jak inne przestarzale, zszarzale, z poprzedniej ery) szmatki. Posegregowane kolorkami, rodzajami i w dobrej cenie. Polecam poogladac. Pierwszy "second-hand" , jaki spotkalam, w ktorym jest porzadek, pachnie i jest duzy ruch (...)
 
 
PAKuS



Advert persons: 3
Imię: RAFA?

: 2802
Posted:     [ !!! ]

muszę się tam wybrać i obadać a na dodatek to dzięki [b] ANIUS[/b]
 
 
ANIUS




: 2659
Posted:     [ !!! ]

do uslug :rotfl:
 
 
zania




: 200
Posted:     [ !!! ]

[quote="ANIUS"]na ulicy Czestochowskiej w ostatnich dniach otworzyli nowy "second hand". [/quote]
to ja zadam dziwne pytanie, czestochowska to gdzie?
 
 
ANIUS




: 2659
Posted:     [ !!! ]

czestochowska to stara ulica Gotwalda (nawet nie wiem czy dobrze napisalam)
jest to przedluzenie tak jakby ulicy Wroclawskiej
 
 
zania




: 200
Posted:     [ !!! ]

acha ,dzieki :)
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB
FGRP phpBB3 Theme created by Gilu
 


Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach


Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum
Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR
Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008