Poprzedni temat «» Następny temat
Studia... ciezka sprawa :)
Autor Wiadomość
shayenne 
  Wysłany: Sob Maj 05, 2007 19:19   Studia... ciezka sprawa :)  



Dołączyła: 18 Wrz 2006
Skąd: Gliwice
Witam :)
Mam taki malutki problem... zeby utrzymac swoje stanowisko w pracy jak i rowniez jej nie stracic musze isc na studia... Problem w tym ze nie za bardzo wiem gdzie. Moze będę mogla sie oprzeć na Waszych doświadczeniach. Nie jestem umyslem scislym - a wiec kierunek humanistyczny wchodzi w gre :) sa jednak pewne ale :D Marketing rachunkowosc ekonomia finanse itp = BLE!!! :dobani:
Zaliczylam juz rok na GWSH ale niestety finansowo wysiadłam :wstyd: :looka:
Zainteresowalyby mnie wiec studia na kt`ore moglabym zarobic a sie nie zadłużac (moj zarobek to 1000 zl ale trzeba odliczyc oplaty na mieszkanie jedzenie itd) :(
Moze cos w poblizu? Gliwice, Zabrze... Proszę polećcie coś :) bede dozgodnie wdzięczna :) :padam: :serce: :calus:
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 21:00     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
hmm jak chcesz łatwe studia, to polecam wydzial górniczy na polibudzie - tam mają niedobory i przepychają wszystkich :ok:
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 21:07     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
Administracja na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w Zabrzu :)
Semestr: 1300zł :)
Profil
PW Email Cytuj
Alinka 
Wysłany: Sob Maj 05, 2007 21:47     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
albo jakas psychologie.. ostatnio w modzie jest resocjalizacja :) ale nie wiem jak to cenowo wszystko wyglada.. u mnie otwieraja dietetyke.. zastanawiam sie nad drugim kierunkiem hmm.. :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 00:27     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
trunks napisał/a:
hmm jak chcesz łatwe studia, to polecam wydzial górniczy na polibudzie - tam mają niedobory i przepychają wszystkich

az tak dobrze to juz tam nie ma. Polecam raczej jakies kierunki administracyjne.
Profil
PW Email www Cytuj
super_sonic 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 18:32     


Dołączył: 10 Sie 2006
Skąd: gliwice
proponuje zapoznac sie z oferta gliwickiej wyzszej szkoly przedsiebiorczosci czy jak oni tam sie nazywaja
Profil
PW Email Cytuj
Tonio 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 18:45     



Dołączył: 02 Lis 2005
trunks napisał/a:
hmm jak chcesz łatwe studia, to polecam wydzial górniczy na polibudzie - tam mają niedobory i przepychają wszystkich :ok:

Synek narazasz sie... jakas glupia etykietka do GiG'u przylegla... w sumie dostac sie to nie problem, ale utrzymac sie to inna sprawa... na dziennych nie jest lekko, nie wiem jak na zaocznych... ale dzienne porownujac z np. GWSP sa trudniejsze... w sumie ja nic nie polece... conajwyzej przejrzenie cennikow, bo jezeli to maja byc studia dla 3literek przed nazwiskiem to moga byc chyba jakiekolwiek...
Profil
PW Email Cytuj
Amal 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 20:51     



Dołączyła: 04 Lip 2006
Skąd: Gliwice
hm- to zalezy jakie studia są Ci potrzebne...skoro jakiekolwiek a liczy się tylko wykształcenie wyższe w pracy to patrząc na ceny i Twoje skłonności humanistyczne- teologia heh nie no żart;) ale może jakieś językowe?albo pedagogiczne? akademia polonijna albo kolegium nauczycielskie ewentualnie wsp w gliwicach:)
powodzenia!

ps. studia wcale nie są takie ciężkie;)
Ostatnio zmieniony przez kisia Nie Maj 06, 2007 23:38, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 22:36     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Tonio napisał/a:
jakas glupia etykietka do GiG'u przylegla... w sumie dostac sie to nie problem, ale utrzymac sie to inna sprawa...

ja tam nie wiem, nie studiowałem tam, opieram sie tylko na opowiesciach ( so called "urban legends" :P), np. jak to przed egzaminem chłopcy wyskoczyli na wiśniowki, uchlali sie i z pożyganymi garniturami poszli pisać :P. Nie wiem jak jest teraz, ale za moich czasow utarło sie takie przekonanie, ze tam najwiecej piją a najmniej sie uczą...
Profil
PW Email Cytuj
super_sonic 
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:08     


Dołączył: 10 Sie 2006
Skąd: gliwice
"kolegium nauczycielskie" z tymi kolegiami to radze uwazac jesli to maja byc nieabsorbujace studia bo np w kolegium na ul. krolowej bony potrafia dac niezle w kosc
Profil
PW Email Cytuj
shayenne 
  Wysłany: Pon Maj 07, 2007 16:55     



Dołączyła: 18 Wrz 2006
Skąd: Gliwice
Słyszalam o kolegium nauczycielskim :) moja kuzynka tam chodzila.... dziekuje bardzo :P
Rzeczywiscie zastanawialam sie nad administracja bo to bardzo w moim kierunku, co prawda chodzi tylko i wylacznie o 3 literki przed nazwiskiem, ale moze warto zaryzykowac... kto wie na co beda patrzec za pare lat. Tak wiec jesli macie jakies szczegółowe dane na temat uczelni w Zabrzu to poprosze o info :)
Profil
PW Email Cytuj
shayenne 
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 19:09     



Dołączyła: 18 Wrz 2006
Skąd: Gliwice
P.S. Moze ktos cos wie na temat WSEA w Bytomiu?
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 19:20     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
shayenne napisał/a:
jesli macie jakies szczegółowe dane na temat uczelni w Zabrzu to poprosze o info

w w w woiz.polsl, p l
A na resztę pytań chętnie odpowiem :)
Profil
PW Email Cytuj
shayenne 
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 19:26     



Dołączyła: 18 Wrz 2006
Skąd: Gliwice
:) wiec jestes na administracji? :) opowiedz jak jest... slyszlama ze licencjat w tej szkole zaocznie robi sie w 4 lata :(
Profil
PW Email Cytuj
Mariusz 
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 19:36     



Imię: Mariusz Damian
Dołączył: 05 Gru 2004
Skąd: Gliwice
shayenne napisał/a:
opowiedz jak jest

Atmosfera fajna.
Z każdym wykładowcom można się dogadać ... i w sprawie wykładów, nieobecności i terminów.
Co do zaliczeń: wystarczy znać to co było na wykładach :)
Panie w sekretariacie fajne, nie stwarzają problemów, idą na rękę.
Grupa - zależy na kogo trafisz :)
Budynki, sale wyremontowane ... miło się siedzi na wykładach.
Od 1 - 6 dałbym spokojnie 5 :)

Licencjat trwa 4 lata, to prawda ... ale potem magisterskie trwają 1,5 roku na tej uczelni także do mgr wychodzi tak czy inaczej te 5,5 roku :)

Takie moje wrażenia od października 2006.
Profil
PW Email Cytuj
shayenne 
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 19:38     



Dołączyła: 18 Wrz 2006
Skąd: Gliwice
Dziekuje za podzielenie sie wrazeniami :)
Na pewno ta szkola zostanie wzieta pod moja uwage :)
Profil
PW Email Cytuj
kajusiaw 
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 16:50     



Imię: Ania :)
Dołączyła: 27 Cze 2007
Skąd: Gliwice Łabędy
shayenne, ja robiąc licencjat 1 października 2010r. w szkole w Bytomiu na administracji skończyłam obroną pracy dopiero teraz w lutym 2010. Miałam problem z ochroną środowiska u prof. Lipińskiego i zaznaczę iż nie byłam jedną osobą, która tak długo kisiła się w tej szkole. Moim zdaniem nie polecam administracji!!!
Profil
PW Email www Cytuj
Niedźwiedź 
Wysłany: Czw Cze 03, 2010 17:10     



Dołączył: 06 Cze 2005
Skąd: Centrum
kajusiaw, inaczej nie ma osoby która mile wspomina POŚ z prof. Lipińskim :P WPiA pozdrawia :]
Profil
PW Email www Cytuj
alenda 
Wysłany: Pią Cze 04, 2010 21:54     



Imię: Olcia
Dołączyła: 08 Maj 2010
Skąd: ze wsi
Ja studiuję Zdrowie Publiczne w SWIM w Chorzowie, kierunek Administracja i Zarządzanie w jednostkach ochrony zdrowia (jest jeszcze bhp i dietetyka) . Na mojej uczelni jest także Fizjoterapia oraz Grafika i Informlatka. Płacę teraz 390 za msc (6sem) ale na początku było taniej ;)
Jedne przemioty banalne, inne troszkę trudniejsze, ale da się przeżyć. Minusy: totalna dezorganizacja. Teraz jest ciut lepiej, ale bywa tak, że nie mamy zajęć bo wykładowca nie widział że sa, albo mamy te, których miało nie być itd, itp. Może tak wszędzie jest? Nie wiem...
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008