Poprzedni temat «» Następny temat
ZSME
Autor Wiadomość
Ammann 
  Wysłany: Czw Sty 18, 2007 17:39   ZSME  


Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: Gliwice - Zatorze
Mam pytanie gdzie mozna dostac zwolnienie z W-F na caly rok. Bo niestety robimy takie rzeczy na W-F'ach ze odechciewa sie na nie chodzic :przestraszony: . Gdyby bylo jak za dobrych czasow w gimnazjum nr.10 na W-F prawie caly czas gralismy w pileczke :super: tylko nie raz cos innego zeby zalapac jakies ocenki.

Bo zadnej wady nie mam to o zwolnienie nie jest tak latwo :rotfl:

Czekam na porady :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 17:47     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
można dostac tylko musisz być chory( niesprawny w 100% ruchowo )lub przekupić lekarza. Możesz mi dokładniej rozwinąć skrót ZSME (nie wiem czy chodzi dalej o barlickiego czy toszecką ) ? ;>
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 20:54     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Ammann, odrobina ruchu na w-f nigdy jeszcze nikomu nie zaszkodziła, rozruszasz trochę szare komorki, co byc moze pozwoli Ci w przyszłości uniknąć wypisywania takich postów :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
@GUTEK@ 
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 21:59     



Dołączył: 04 Sty 2007
Skąd: Gliwice
Ammann napisał/a:
Bo niestety robimy takie rzeczy na W-F'ach ze odechciewa sie na nie chodzic :przestraszony: . Gdyby bylo jak za dobrych czasow w gimnazjum nr.10 na W-F prawie caly czas gralismy w pileczke

Przecież w zsme, cały czas na w-fach grają w piłkę. Chodzą przecież na warszawską na halę. Z kim masz w-f?
Profil
PW Email www Cytuj
ansc 
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 14:30     



Dołączyła: 10 Mar 2005
Skąd: Trachy
Też jestem zdania że odrobina ruchu nikomu jeszcze nie zaszkodziła wręcz przeciwnie, ale pamiętam, że nie którzy w-fiści byli zbyt nadgorliwi i robili niezły wycisk co niestety jest nie mądre ( czego oni się uczą na studiach AWF-u? ) gdyż żaden sportowiec - amator a tym bardziej zawodowiec nie robi sobie wycisku raz nawet dwa razy w tygodniu, tylko dawkuje ćwiczenia co dziennie dopóki nie osiągnie odpowiedniej kondycji. I takim to sposobem takie dzieciaki Ammann raz na zawsze wyzbywają się chęci do jakiegoś wysiłku fizycznego ;)
Profil
PW Email Cytuj
Ammann 
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 15:51     


Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: Gliwice - Zatorze
Gmeras napisał/a:
można dostac tylko musisz być chory( niesprawny w 100% ruchowo )lub przekupić lekarza. Możesz mi dokładniej rozwinąć skrót ZSME (nie wiem czy chodzi dalej o barlickiego czy toszecką ) ? ;>


Gremas tak to ta szkoła na Barlickiego :P


A Tobie Gutek sie chyba szkoly pomylily bo od poczatku roku z jakies 5 razy tylko w pilke gralismy :/
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 15:57     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Ammann napisał/a:
Gremas tak to ta szkoła na Barlickiego :P
a to wiem dlaczego tak reagujesz tez tam chodziłem ;D wiem wiem koles tam jest wymagający. ;) za bardzo wczuwa się w swoja role
Profil
PW Email Cytuj
Ammann 
Wysłany: Pią Sty 19, 2007 18:21     


Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: Gliwice - Zatorze
Gmeras napisał/a:
Ammann napisał/a:
Gremas tak to ta szkoła na Barlickiego :P
a to wiem dlaczego tak reagujesz tez tam chodziłem ;D wiem wiem koles tam jest wymagający. ;) za bardzo wczuwa się w swoja role


Gmeras widze ze Ty tez miales z tym gosciem to wiesz jak to jest :D To chyba wiesz dlaczego chce zwolnienie z W-F :P
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 22:11     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Ja tam mialem ciezki WF w liceum, koles traktowal swoj przedmiot mniej wiecej jak matematyczka swoj, ale jestem z tego zadowolony. Chyba, ze z kogos niezla pokraka i problemem jest przebiegniecie 100m czy pchniecie kula. Mimo ze nie latwe, ale sadze ze wiele okazji w zyciu na to nie ma. Wiec cwiczyc, a nie szukac nielegalnych sposobow na zwolnienie sie z WFu. To nie miejsce na takie pytania.
Profil
PW Email www Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sro Sty 24, 2007 19:13     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
Major nie wiem czy mowimy o tym samym czlowieku :) ale ja go przez 3 lata zniosilem ;) pozniej juz niezaleznie odemnie bylem zwolniony z wf ... w sumie wszystko bylo ok :) tylko nie bieg na 3 km ...i chodzenie na rekach :)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 14:45     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
p4cz3k, sadze ze mowimy o tym samym Pan Smus... :D
Profil
PW Email www Cytuj
Coyote 
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 14:48     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
Ammann napisał/a:
Mam pytanie gdzie mozna dostac zwolnienie z W-F na caly rok. Bo niestety robimy takie rzeczy na W-F'ach ze odechciewa sie na nie chodzic . Gdyby bylo jak za dobrych czasow w gimnazjum nr.10 na W-F prawie caly czas gralismy w pileczke tylko nie raz cos innego zeby zalapac jakies ocenki.

Bo zadnej wady nie mam to o zwolnienie nie jest tak latwo

Czekam na porady



Chłopie tragedia... :wstyd: :zglupkiem: Jek nie masz Wady to po co Ci zwolnienie :?: Nie chce sie po prostu ćwiczyć... :?: Może wojsko temu zaradzi... :zabanowany:
Profil
PW Email www Cytuj
Ammann 
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 18:15     


Dołączył: 18 Sty 2007
Skąd: Gliwice - Zatorze
DAGFEN napisał/a:
Ammann napisał/a:
Mam pytanie gdzie mozna dostac zwolnienie z W-F na caly rok. Bo niestety robimy takie rzeczy na W-F'ach ze odechciewa sie na nie chodzic . Gdyby bylo jak za dobrych czasow w gimnazjum nr.10 na W-F prawie caly czas gralismy w pileczke tylko nie raz cos innego zeby zalapac jakies ocenki.

Bo zadnej wady nie mam to o zwolnienie nie jest tak latwo

Czekam na porady



Chłopie tragedia... :wstyd: :zglupkiem: Jek nie masz Wady to po co Ci zwolnienie :?: Nie chce sie po prostu ćwiczyć... :?: Może wojsko temu zaradzi... :zabanowany:


DAGFEN wez Ty lepiej idz kilka razy do tego goscia na W-F zobaczysz jak to jest :mad: . Rozgrzewka u tego goscia trwa 1,5 lekcji a mamy 2 pod rzad (2X w tygodniu) a potem jakas gimnastyka jakies przewroty, stanie na rekach, na glowie 4 lekcje pod rzad STADION XX LECIA I BIEGANIE i rozne tam rzeczy. Gdybym mial taki LIGHT'owy W-F jak Ty miales to napewno bym rzadnej lekcji nie oposcil !!!
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 18:18     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
Ammann, I w czem problem..... Bedziesz wysportowany......
Inni nie mają czasu by sobie na to pozwolić a ty Lb chcesz walić.
WSTYD!!!!!!!!!! :zdegustowany:
Profil
PW Email Cytuj
Coyote 
Wysłany: Czw Lut 01, 2007 21:24     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
Cytat:
DAGFEN wez Ty lepiej idz kilka razy do tego goscia na W-F zobaczysz jak to jest . Rozgrzewka u tego goscia trwa 1,5 lekcji a mamy 2 pod rzad (2X w tygodniu) a potem jakas gimnastyka jakies przewroty, stanie na rekach, na glowie 4 lekcje pod rzad STADION XX LECIA I BIEGANIE i rozne tam rzeczy. Gdybym mial taki LIGHT'owy W-F jak Ty miales to napewno bym rzadnej lekcji nie oposcil !!!


Tez biegamy na stadionie i nie jest łatwo :) Po prostu leń i tyle. :zglupkiem:
Profil
PW Email www Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 06:57     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
Arex30 napisał/a:
Ammann, I w czem problem..... Bedziesz wysportowany......
Inni nie mają czasu by sobie na to pozwolić a ty Lb chcesz walić.
WSTYD!!!!!!!!!! :zdegustowany:
dobra dobra ale ze ktoś jest niewysportowany to kolesia nie obchodzi ;) i tak ci zwali (...) roczna z wfu :P
Profil
PW Email Cytuj
Coyote 
Wysłany: Pią Lut 02, 2007 08:03     



Imię: Michał
Dołączył: 18 Lut 2006
Skąd: Gliwice?
Cytat:
dobra dobra ale ze ktoś jest niewysportowany to kolesia nie obchodzi i tak ci zwali (...) roczna z wfu


To sie nie da ukryć :P Ale coż nauczyciela to nie obchodzi a "Ciśnienie tworzy diamenty" :P
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008