Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bot
Sob Sie 12, 2017 14:54
Serwis komputerowy, gdzie w Gliwicach?
Autor Wiadomość
wonski 
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 17:48   Serwis komputerowy, gdzie w Gliwicach?  



Imię: wonski ;)
Dołączył: 04 Cze 2007
Skąd: Gliwice-Millenium
Witam
Mam plyte glowna zhustana i chcialbym ja oddac do serwisu do ewentualnej naprawy.

Gdzie w Gliwicach mozna znalesc jakis dobry no i rzecz jasna tani serwis komputerowy.
Kiedys byl na Konstytucji(o ile mnie moja zawodna pamiec nie myli :P ) no ale juz go tam nie ma, a teraz to nie wiem gdzie mam sie udac z tym moim problemem :kwasny:
Moze jakis sklep komputerowy prowadzi tez serwis?
A jak juz nie da rady jej naprawic to odrazu pytam o sklep z jakimis uzywanymi czesciami komputerowymi(glownie chodzi mi tu o plyte glowna) Chociaz wydaje mi sie, ze serwis prowadzi tez sprzedaz takich uzywanych czesci, choc moge sie mylic

Ktos moze ma jakies namiary na takie rzeczy?
Profil
PW Email
MajkeL 
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 18:20     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Miałem podobny problem.
Zaniosłem pł. główną do Prolin'a (kupowałem ta komputer) i powiedziałem jaki mam problem.
Okazało się że ścieżki były popalone pod chipsetem.
W ramach gwarancji Gigabayta (bo tej firmy była płyta) wymienią mi to na koszt firmy.
Trwa to już od sierpnia, ale zaznaczę że zaraz po wykryciu usterki dostałem zamiennik.
Teraz tylko czekam na tel. aby odebrać płytę.
Profil
PW
MacSen 
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 18:21     



Imię: Matthias
Dołączył: 01 Paź 2006
Skąd: Schlesien/Gleiwitz
z tego co wiem to komputer uszkodzony można oddać do naprawy w każdym punkcie w którym się zajmują komputerami.
Zresztą popytaj.Bo serwisy z reguły są umiejscowione w takim sklepie komputerowym
Z mojej strony to polecam Komputim na placu krakowskim. Są tani szybcy i solidni.
Profil
PW Email
Grabarz 
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 19:46     



Imię: Jak wyżej ;)
Dołączył: 06 Mar 2007
Skąd: Gliwice
A ja polecam pcstore - siedziba mieści się w budynku dworca pkp
Profil
PW Email
vkimi 
Wysłany: Sro Paź 10, 2007 20:15     



Imię: Woody
Dołączył: 03 Kwi 2007
Skąd: Zubrzyckiego
znam sporo serwisów, ale żadnego dobrego.
Profil
PW Email
nowakm 
Wysłany: Czw Sty 17, 2008 00:23     



Imię: Dolphinek
Dołączyła: 12 Paź 2006
Skąd: gliwice/Londyn
A najgorszy z jakim się spotkałam - banda oszustów- to INERTECH - w żadnym wypadku i pod żadnym pozorem do nich!!!
Trzymać się z daleka od ulicy NOWY ŚWIAT 23 - oszukują klientów.
Profil
PW Email
smaart 
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 11:53   uwaga na firmę w w w serwisujemy, c o m, p l !!!!  


Dołączyła: 19 Paź 2011
Skąd: Gliwice
Witam,
ostatnio szukałam firmy serwisującej laptopy, bo mój laptop się zacinał, sam wyłączał, restartował, nie dało się wgrać nowego systemu. Znalazłam więc firmę serwisującą - w w w serwisujemy, c o m, p l . Przyjechali po laptopa do mnie do domu, powiedziano mi że do 48h zadzwonią z diagnozą i wyceną naprawy. I tu zaczęły się problemy. Nie zadzwonili, dzwonić musiałam ja. Usłyszałam, że trzeba wymienić most południowy i że to koszt 365zł. Zgodziłam się i od razu umówiłam się na oddanie laptopa na wskazany adres. Nikt się nie zjawił, ani nie poinformował o ewentualnym opóźnieniu. Znowu dzwonić musiałam ja. Telefonów nikt nie odbierał aż do wieczora. Wreszcie powiedziano mi, że mogą przyjechać, ale dopiero na następny dzień. Laptopa dostałam z rzekomo wymienionym mostem południowym, i z pirackim systemem windows MX, bez zadnych sterowników, czyli nienadający się do jakiejkowiek pracy. Po uruchomieniu od razu włożyłam płytkę z windowsem 7 i po chwili komputer zawiesił się. Kilka razy próbowałam instalować system, za każdym razem wyskakiwał błąd lub komputer się zacinał. Zadzwoniłam do serwisu, że naprawa była nieskuteczna, bo komputer dalej nie działa poprawnie. Tym razem musiałam odsyłać laptopa na własny koszt. Historia z umawianiem się na telefon oraz informowaniem mnie o stanie laptopa była taka sama jak wcześniej. Nie dzwonili, nie oddawali laptopa w umówionym terminie. W końcu po wielu próbach dodzwonienia się do serwisu dowiedziałam się, że znaleźli błędy na kostce pamięci. Serwis polegał wyłącznie na wyciągnięciu tej kości z laptopa i oddaniu mi go w takim stanie. Laptop dalej sam się restartuje, pokazuje się niebieski ekran z jakimś błędem. Firma nie dobiera już moich telefonów. Skutek jest taki, że po 3 tygodniach użerania się i ciągłego wydzwaniania zostałam z zepsutym laptopem i bez 365 zł. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem !!!!!
Profil
PW Email
Appo 
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 11:59     



Imię: Marek
Dołączył: 20 Maj 2005
Skąd: Gliwice
Takie moje uwagi:

1) Jeżeli laptop miał legalną wcześniejszą wersję oprogramowania Windows - zgłoś sprawę na Policję (za podmianę na nielegalny system operacyjny).
1.1) usługa przeinstalowania systemu to jedno, dodanie pirackiego systemu to złamanie prawa.
1.2) Usługa zainstalowania systemu (nawet pirackiego) nie koniecznie wiąże się z zainstalowaniem wszystkich sterowników.

2) Rzecznik spraw konsumenckich - zapłaciłaś za naprawę, która okazała się nieskuteczna - usługa wykonana przez firmę nie została wykonana zgodnie z umową, więc nie należy im się płatność za nią.

3) Jeżeli wymienili most, system i teraz stwierdzają, iż jest to problem ram'u - nie warto było im oddawać laptopa.
Profil
PW Email
Fenix 
Wysłany: Sob Paź 29, 2011 16:29     



Imię: Krzysztof
Dołączył: 23 Cze 2004
Skąd: Gliwice - Targowa
h t t p;//profcomputer, p l/ h t t p;//serwikomp, p l/ obie firmy mogę polecić
Profil
PW Email www
exen 
Wysłany: Nie Lis 04, 2012 11:17     


Imię: Robert
Dołączył: 17 Gru 2007
Cytat:

Wiem, że czasu mięło trochę ale następnym razem podzwoń do okoła i popytaj.
Ja tak trafiłem na serwis laptopów h t t p;//komputerygliwice, p l/serwis-uslugi-serwisowe-naprawa-serwis-laptopow-wymiana-reballing-ukladow-bga-grafika-mostek-p-73577.html
z racji tego, że przejeżdżam tam często podrzuciłem im mojego Della.
Padł nieszczęsny most. Zasugerowali wymianę na nowy - jakaś wadliwa seria - i szczerze powiem, że zapomniałem już dawno o tej naprawie. Jestem naprawdę zadowolony.
Zapłaciłem za most 180zł + 200zł reball. Zaskoczyła mnie gwarancja 12 miesięcy a właściwie to mnie przekonało i teraz nie żałuję.
Profil
PW Email
kajusiaw 
Wysłany: Pon Lis 05, 2012 18:05     



Imię: Ania :)
Dołączyła: 27 Cze 2007
Skąd: Gliwice Łabędy
Ja polecam MJ Tronic w Łabędach na Strzelców Bytomskich.
Profil
PW Email www
Tomek12 
Wysłany: Pią Lip 12, 2013 15:26     


Dołączył: 12 Lip 2013
Skąd: Gliwice
Ja mogę polecić Pc Service ul. Witkiewicza 30A
h t t p;//pcservice.slask, p l

Pracownik przyjechał po laptopa do domu. Po kilku godzinach zadzwonił z wyceną naprawy. Na następny dzień został przywieziony naprawiony :) na prawdę polecam !
Profil
PW Email
rek_gce 
Wysłany: Sob Lut 08, 2014 14:01   serwis gliwice Zwycięstwa 33/4  


Dołączył: 28 Wrz 2013
Skąd: Gliwice
witam,

z pewnością godny polecenia serwis laptopów i tabletów,

wymieniali mi grafike w asusie k50i (300 zł)

zwycięstwa 33/4 gliwice

506 36 26 26

pozdrawiam
Profil
PW Email
Gliwiczanka26 
Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 14:24     


Dołączyła: 26 Sie 2014
Skąd: Gliwice
Wiem, że stary temat ale może się komuś przyda. Na os. Waryńskiego jest serwis laptopów drukarek i komputerów na ul Sieronia nr nie pamiętam. Dużo serwisów się pozamykało, nie ma w czym za bardzo wybierać a na tych co pozostali to trzeba uważać żeby kitów nie wciskali. Zauważyłam jedną zależność: Im większy serwis tym większą wodę leje :D Ci na moim osiedlu wydają się w porządku. Na razie nie mogę narzekać.
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008