dupiate forum

O Szkole... - Gimnazjum nr 6

madzia14 - Nie Lip 02, 2006 02:49
Temat postu: Gimnazjum nr 6
Siemka :)
Jest tu może ktoś, kto uczy albo uczył się w tym Gimnazjum ? :>:>
h t t p;//gim6gliwice.hg, p l

Krzysio - Nie Lip 02, 2006 13:20

madzia14 napisał/a:
uczył się

ja sie uczylem :P o ile to mozna nazwac nauka :p 3 lata spedzone w gim przeszly bezbolesnie nawet fajnie bylo tylko ze polowa uczniow w tej szkole to debile :P

Aither - Nie Lip 02, 2006 13:47

hehehehe ja jeszcze pamietam czasy S.P 34 aj... to dopiero byla swietna szkola :) i moja ulubienica z geografii Pani Gerle ^_^
tuchałowa - Nie Lip 02, 2006 15:29

Też chodziłam do tego Gima :D :D Było tam zabawnie, gdy człowiek patrzy z perspektywy kilku lat, ale przebywanie tam raczej uczy więcej złego niż dobrego (mówię o swoim przypadku). Za to bardzo dobrze wspominam panią S.Ziarko---> Najlepsza nauczycielka na świecie :D (szczerze)
jasiu101 - Nie Lip 02, 2006 17:51

yez chodzilem do tego gima :P ...
madzia14 - Pon Lip 03, 2006 01:41

Cytat:
i moja ulubienica z geografii Pani Gerle ^_^
ona juz nie uczy :D:D w tamtym roku odeszła ;d
Aither - Pon Lip 03, 2006 11:38

no ale 15 lat temu jeszcze uczyla :) wspaniala Kobieta :) ma niesamowita smykalke do wszelakich wypadow w gory :)
Danielo - Sro Lip 05, 2006 10:00

też chodziłem do tego gimola co do Pani Gerle to moja klasa jej się wyparła uwidziało się że zadała zadanie domowe a nic takiego nie było pomyliła klasy :] od dołu do Góry kapiszony leciały, szkoła bardziej demoralizuje niż uczy :] szacuneczek dla Pani Fidler
frohike - Sro Lip 05, 2006 18:51

po skrocie nr nie robi sie kropeczki

cos zle w tej szkole ucza gramatyki :P

Piotrulek - Sro Lip 05, 2006 18:57

aby frohika w oczka nie kłóło to pozwolilem sobie poprawić gramtykę w temacie,czy teraz dobrze Krzysiu??????????????????????
frohike - Sro Lip 05, 2006 19:18

Piotrulek, dzieki teraz wyglada beautiful
Piotrulek - Sro Lip 05, 2006 20:40

frohike napisał/a:
Piotrulek, dzieki teraz wyglada beautiful



ależ zrobilem wszystko dla twojego analitycznego oka Krzysiu,hahahhahahahahahah wszystkiego dobrego ,dawno cię nie widzialem....hahahahahahahah

frohike - Sro Lip 05, 2006 21:19

Piotrulek napisał/a:
dawno cię nie widzialem


jeszcze bedzie okazja :piwo:

Krzysio - Pią Lip 07, 2006 20:06

Danielo napisał/a:
szacuneczek dla Pani Fidler

lol :D ta to dopiero jest niezla sztuka :P
nie powiem, fajne lekcje u niej byly, ale sie skonczyly :)
no i te uwagi na kazdej leckji :| jakby nie wypisala 10 uwag podczas jedenj lekcji to by nie byla soba :P wlkady do piora to chyba co tydzien zmieniala :P

Madzia_gce - Pią Lip 07, 2006 23:34

madzia14 napisał/a:
Jest tu może ktoś, kto uczy albo uczył się w tym Gimnazjum ? :>:>
.No ja jestem :P zostały mi jeszcze 2 latka jak dobrze pujdzie.Ogułem jest fajnie w tym gimnazjum :D
Krzysio - Sob Lip 08, 2006 06:47

Madzia_gce napisał/a:
Ogułem jest fajnie w tym gimnazjum :D

a uczy cie taki ktos jak anna nowak ? jesli tak to mozesz ja pozdrowic od krzysia :hyhy: :D

Dorothea - Sob Lip 08, 2006 22:43

Madzia_gce napisał/a:
pujdzie.Ogułem

a kto Cie uczy polskiego??Moze Pani Baron??Wspołczuje zatem kobiecie ;)

madzia14 - Wto Lip 25, 2006 05:37

Cytat:
a kto Cie uczy polskiego??Moze Pani Baron??Wspołczuje zatem kobiecie

Znam ta babke tak z widzenie :) hehe no ale słyszałam że jest ostra :)
a mnie uczy Pani Siwek-Niedźwiedzka <~lajtowa babka :D :ok:

Dorothea - Wto Lip 25, 2006 09:39

madzia14 napisał/a:
hehe no ale słyszałam że jest ostra

nie powiedziałabym,ze jest ostra, jest wymagająca a to zupełnie cos innego.
Teraz uczniowie mogą Jej nie lubiec za to, ale w przyszłosci podziekują , ze tyle od nich wymagała

Piotrulek - Wto Lip 25, 2006 09:55

Madzia_gce napisał/a:
zostały mi jeszcze 2 latka jak dobrze pujdzie.Ogułem jest fajnie w tym gimnazjum



przy takiej ortografii przypuszczam,że jeszcze jeden roczek zaliczysz...

tuchałowa - Wto Lip 25, 2006 10:39

Wyjdzie z tego. Ja zawsze miałam problem z "przecierz", ale Gim nr 6 mnie oduczył. Dopóki nie pisze "fzhut" to jest dobrze :P
Zinka - Sob Sie 12, 2006 02:29

Jezusicku! Aither ! Ja jeździłam te 15 lat temu z panią Gerle w góry, razem z naszym cudownym SKKT. Całuski :*
madzia14 - Sob Paź 07, 2006 22:41

Danielo napisał/a:
szacuneczek dla Pani Fidler


Bzyki napisał/a:
lol ta to dopiero jest niezla sztuka
nie powiem, fajne lekcje u niej byly, ale sie skonczyly
no i te uwagi na kazdej leckji jakby nie wypisala 10 uwag podczas jedenj lekcji to by nie byla soba wlkady do piora to chyba co tydzien zmieniala


ehh.. p.Anna Fidler to moja wychowawczyni :D :D
równa babka ;] lubi se pożartować i pogadać tak luźnie :)
ma swoje zasady..często krzyczy, wstawia uwagi ale i tak jest lubiana..
respect :P

robootb - Wto Lis 28, 2006 20:48

co wy chcecie od P. Fidler ;p ale i tak rulezz P. Stodulska(plastyka, technika) szczerze zgadzam się z wieloma osobami szkola nie najlepsza... Pozdrawiamy wszystkich "kochanych nauczycieli. " Ehh jak pomysle ze jutro do tej budy mam isc to mi zle ;p
Re-wersJa - Wto Lis 28, 2006 21:29

Aither napisał/a:
hehehehe ja jeszcze pamietam czasy S.P 34 aj... to dopiero byla swietna szkola i moja ulubienica z geografii Pani Gerle ^_^


ja byłam ostatnim rocznikiem uczęszczającym do S.P. 34 i też bardzo dobrze pamietam panią Gerle ;) i całą klase trzesącą się ze strachu pod salą przed geografią hehe też bardzo lubiłam kobietę przy czym ona mnie chyba też dlatego dla mnie geografia nie była taka najgorsza :P

Basiorek - Wto Lis 28, 2006 22:19

Panią Gerle spotykam czasem do tej pory, rozpoznaje mnie, czasem porozmawiamy :)

to była jedna z moich ulubionych nauczycielek, choć nie przepadam za geografią ;)

Re-wersJa - Wto Lis 28, 2006 22:38

Basiorek napisał/a:
Panią Gerle spotykam czasem do tej pory, rozpoznaje mnie, czasem porozmawiamy

to była jedna z moich ulubionych nauczycielek, choć nie przepadam za geografią


a ja nie mam pojęcia jak ona teraz wygląda no chyba że sie nie zmieniła to jej dawny obraz mam cały czas przed oczami... w każdym bądz razie nie spotykam jej wcale

heh też ją dobrze wspominam, pewnie dlatego że jest co wspominać hehe, było ciekawie nie powiem, wprowadzała na swoich lekcjach niepowtarzalny klimat :P (grozy :przestraszony: )
no i nie wiem czy to przypadkiem nie ona do tego doprowadziła... ale geografie zdawałam na maturze :P

Krzysio - Pią Gru 01, 2006 06:57

Re-wersJa napisał/a:
swoich lekcjach niepowtarzalny klimat :P (grozy :przestraszony: )

hmm chyba wsrod tych, ktorzy nic nie umieli i nawet pani gerle nie mogla im wtloczyc do glowy choc kapki wiedzy :P bo jak mozna pomylic ameryke z afryka ? :rotfl: ech, niezle sztuki sie mialo w klasie :|
Basiorek, pewnie to pamieta :P jaja jak berety :P

Basiorek - Pią Gru 01, 2006 13:21

pamiętam :rotfl:
nawet trzy okazy douczałam... wbijałam im do głowy rozmieszczenie kontynentów na mapie świata :rotfl: serio :D

Re-wersJa - Pią Gru 01, 2006 14:59

hehe no ja do dziś posiadam atlas geograficzny z czasów podstawówki w którym jeden z moich klasowych kolegów opisał sobie cztery strony świata :P ciekawe czy teraz juz wie gdzie jest północ ;)
tuchałowa - Pią Gru 01, 2006 22:25

Nie jest z wami źle, dzieci '86.
U nas ludzie na stolicę województwa Górnośląskiego wskazywali Wrocław, inni natomiast mieli problem ze wskazaniem stolicy Polski :hyhy:

Basiorek - Pią Gru 01, 2006 22:29

bo roczniki '86 i '87 są skażone Czarnobylem :)
tuchałowa - Pon Gru 04, 2006 00:44

Basiorek napisał/a:
bo roczniki '86 i '87 są skażone Czarnobylem :)

Jak dla mnie, to nie Czarnobyl, po prostu nasze Gimnazjum było specyficzne :hyhy: Ciekawi mnie, czy jeszcze drugie takie istnieje :hyhy:
A mam pytanie, czy kogoś z tu obecnych gimnzjalistów uczy bądź uczyła pani S.Ziarko? Bo 2 lata temu odeszła na emeryturę a podobno w tym roku wróciła, czy to prawda? :niepewny:

Re-wersJa - Pon Gru 04, 2006 19:38

tuchałowa napisał/a:
Jak dla mnie, to nie Czarnobyl, po prostu nasze Gimnazjum było specyficzne


w latach wcześniejszych kiedy szkoła ta była podstawową nr 34 również była specyficzna raczej... :zglupkiem:

tuchałowa - Pon Gru 04, 2006 19:47

Kiedy istniała sp 34 ja chodziłam do 21 i rzeczywiście, słyszałam o 34, że jest specyficzna, ale doprawdy, wątpię czy w takim stopniu jak nasz kochany Gim :D
Basiorek - Pon Gru 04, 2006 19:53

nie demonizuj ;)

nie było aż tak źle :)

Re-wersJa - Wto Gru 05, 2006 19:29

hehe źle nie po prostu specyficznie :P ciekawie bardzo i tak inaczej niz wszędzie ;)

tuchałowa napisał/a:
Kiedy istniała sp 34 ja chodziłam do 21 i rzeczywiście, słyszałam o 34, że jest specyficzna, ale doprawdy, wątpię czy w takim stopniu jak nasz kochany Gim


w sumie to nie zdarzyło mi się dowiedzić gimnazjum więc nie wiem ale to były inne czasy troszeczkę po prostu :]

madziulka - Nie Gru 24, 2006 20:15

robootb napisał/a:
Ehh jak pomysle ze jutro do tej budy mam isc to mi zle ;p


A Ty się uczysz w Gim6 ? :zdrowko: :zdrowko:

~pAaAuLiNeK~ - Pon Gru 25, 2006 20:13

Pani Gerle Mnie Uczyla w 2giej klasie, w pierwzej P. Wilk a w 3ciej P. Gabrysiak :D ogolnie lajtowo :) a Pani Baron bardzo dziekuje za mile spedzone 3 lata nauki :)
!katun! - Wto Gru 26, 2006 15:04

W nazwie wypadało by dodać ZSO14 ;)
Powiem wam, że teraz gdy nasza szkoła stała się zespołem szkół zmieniła swe oblicze: ostro dyrekcja się bierze za tych przeciętnych inaczej, nie biorą byle kogo jako ucznia i dzięki temu szkoła ma lepszy klimat. Nawet dojeżdżają tu uczniowie z trynku, zabrza i jakiejś wsi za pyskowicami!
h t t p;//zso14gliwice, p l

tuchałowa - Sob Lut 03, 2007 00:15

Czy ktoś widział jaką metamorfozę ostatnio przeszła nasza szkoła?
Zamontowali kraty przed drzwiami wejściowymi. Myślę, że gimnazjaliści teraz naprawdę mogą poczuć się jak w więzieniu :P

Iron - Pią Kwi 27, 2007 20:39

Akurat, gdy opuściłem tę szkołę zaszły takie zmiany:D
Pozytywnie wspominam p.Pawełek i p.Śiwek-Niedzwiedzką a także p.Piekarską :)
Moją wychowawczynią była p.Kasprowiak.

Danielo - Pią Kwi 27, 2007 21:33

I wreszcie sie wsieli za remont szkoły - i już nie powino byc zimno w zime ;] pamietam jak mielismy lekcje w piwnicach to pizdziało :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group