dupiate forum

Świat Kobiet - Ciążowe ubrania

edgar - Czw Sty 13, 2005 16:48
Temat postu: Ciążowe ubrania
Zwracam się do wszystkich kobiet, z forum, które były w ciąży, gdzie miłe panie kupowały ubrania ciążowe ?
Asienka - Czw Sty 13, 2005 17:39

J nie byłam w ciąży :) , ale moja najlepsza przyjaciółka była,i jezdziłysmy do zabrza , na wolności pod koniec deptaka jest jeden sklep, a na wolości dalej drugi. Czasami katowice pomiedzy dworcem a Stawową.
W Gliwicach niepamietam gdzie ale coś jest ale moja kolezanka zawsze nie należała do szczupłych także ubrania ciażowe w naszym miescie wchodziły jej zazwyczaj do połowy :)

S-A-S-I-K - Pią Sty 14, 2005 01:46

hmmmm_o_kurcze
ja_co_prawda_nie_bylam_w_ciazy
ale_mojej_mamusi_zdazylo_sie_to_nie_raz :P
ale_niestety_nie_mam_pojecia_gdzie_sie_zaopatrzala_w_ciuszki :(

kisia - Pią Sty 14, 2005 09:43

Zależy o jakie ciuszki chodzi ??? bielizne czy jakies bluzeczki, spodnie, sukienki.
Bielizne mozna kupić w sklepach z bielizną lub przez internet.
Ciuszki w np sklepie " KAJA" na Zubrzyckiego.
To tak na szybko.
Teraz jade do miasta to się rozejrze.
Ja tak za bardzo nie nosiłam ciuszków ciążowych, a to co miałam dostałam od koleżanek.
Uważam że szkoda kasy na ciuchy, które posłużą tylko pare miesięcy.

ANIUS - Pią Sty 14, 2005 10:01

ja tez nie bylam w ciazy:) ale ostatnio wpadly mi w oko dwa miejsca.
W Gliwickim centrum handlowym u gory jest taki maly sklepik z jeansowymi ciuszkami i oprocz nich jest troche ubran ciazowych, jeansowe, sztruksowe, jakies bluzeczki (maly wybor, ale jest)
a drugie miejsce i to naprawde warte polecenia to rybnik, tam jest wogle o wiele wiekszy wybor ubran niz w gliwicach, zwlaszcza takich nieciazowych. Gliwice pod katem odziezy wydaja mi sie zacofane. Ostatnio w scislym centrum, tj jedna z bocznych rynku Rybnika znalazlam dosc duze stoisko z ubraniami ciazowymi, naprawde duzy wybor polecam

kaszanna - Pią Sty 14, 2005 10:22

Ja byłam w ciąży całkiem niedawno (choć minął już rok :shock: ). Ciuchy typowo ciążowe są albo koszmarnie brzydkie albo koszmarnie drogie. Ja kupiłam w GCH sztursową i dżinsową sukienkę, a`la ogrodniczki. Nosiłam się raczej krótko :mg: I 2 pary spodni dresowych, takie trochę eleganckie, czarne.

Eh... jak fajnie być w ciąży....

frohike - Pią Sty 14, 2005 12:09

skoro tak fajnie jest być w ciązy to ja tez chce :wink:
PAKuS - Pią Sty 14, 2005 12:42

frohike napisał/a:
skoro tak fajnie jest być w ciązy to ja tez chce :wink:


a skim buś chgciał być w ciąży :?: :?:

frohike - Pią Sty 14, 2005 12:50

hehehe, a jak myslisz, ktos chetny by sie chyba znalazł
h0lek - Pią Sty 14, 2005 14:07

frohike wiesz ze za to jest milion dolarow od jakies biznesiola ?

jak Ci sie uda podziel sie troche z forumowiczami :]

PAKuS - Pią Sty 14, 2005 14:53

h0lek napisał/a:
frohike wiesz ze za to jest milion dolarow od jakies biznesiola ?

jak Ci sie uda podziel sie troche z forumowiczami :]


a w tym topiku stary masz rację

i no właśnie i możesz się podzielić kasą

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kisia - Pią Sty 14, 2005 15:09

Cytat:
Ciuszki w np sklepie " KAJA" na Zubrzyckiego

Spieszę donieść że pytałam sie dzis w tym sklepie i juz nie prowadzą sprzedaży ciuszków ciążowych.
Można natomiast kupić takowe na rogu Bytomskiej i jakiejśtam ( nie wiem jak ta uliczka się nazywa ale łączy BYtomską z Matejki)
Tak jak pisze ANIU¦ w GCH na górze i ponoć na balceraku

Olcia - Sro Lut 16, 2005 08:51

Cytat:
hehehe, a jak myslisz, ktos chetny by sie chyba znalazł

Może i by się znalazł :D ale z tym zajściem w ciążę w twoim przypadku byłoby chyba ciężko, co?? :(

Olcia - Sro Lut 16, 2005 08:53

Aco do ciuchów ciążowych, to na samym dole w GCH też są, na stoisku CROSSA, chyba :D
ANIUS - Sro Lut 16, 2005 09:15

ja naprawde polecam Rybnik, gdyz tyle ile u nas w GCh tych ciuszkow jest to mozna plakac:) nad ta iloscia, a w Rybniku nawet nie szukajac juz sie na nie wpada...co oznacza, ze chcac cos zakupic jest naprawde w czym wybierac
darkenstein - Sob Kwi 09, 2005 00:13

tak powstala kobieta h t t p;//fcmx.net/vec/v.php?i=003702
Mariusz - Sob Kwi 09, 2005 19:15

darkenstein napisał/a:
tak powstala kobieta h t t p;//fcmx.net/vec/v.php?i=003702

Chyba Ci kobiety krzywde zrobią :P

darkenstein - Sob Kwi 09, 2005 22:48

wszystko jest OK tylko ten facet powinien zaczac rysowac od zebra :)
Szamanka - Czw Gru 08, 2005 00:17

Teraz kobieta w ciazy moze byc tez pieknie ubrana.....nie jest zmuszona nosic szerokie kiecki

jest tyle pieknych ciazowych ubran

mozna sobie pozolic na maly luz


latem pokazac nie co goly brzuszek.

Wiele pan nie wstydzi sie ubrac stroj kapielowy i poplywac na basenie.

Major - Czw Gru 08, 2005 00:23

I słusznie. Powinno się być dumnym z tego, że nosi się w łonie swoje dziecko. Kiedyś też można było się tak nosić, tyle że ludzie krzywo patrzyli na to. Zresztą obecnie chyba nie wiele się zmieniło. Często widze jak ktoś kogoś wytyka palcami za ubiór. Sam się na tym też łapie, ale to już musi być extremalny fikołek :P
Bea.tka - Czw Gru 08, 2005 11:12

>> ja gustuje w dresach :D jest wygodnie i chyba nie najgorzej ;) w nich wygladam
Dorothea - Czw Gru 08, 2005 11:18

D_y_s_z_k__a, w tym okresie najwazniejsza jest wygoda i dlatego do tego nadaja sie dresy, ale kilka ładnych ubranek mysle,ze tez znajdziesz w swojej szafie aby wyeksponowac zmiany jakie zachodzą w ciele kobiety w czasie ciazy.......
Bea.tka - Czw Gru 08, 2005 11:22

Dorothea, cos by sie znalazło ale musiałabym dobrze poszperac :)
Dorothea - Czw Gru 08, 2005 11:26

D_y_s_z_k__a, warto poszperac.Oczywiscie na co dzien nie musisz w tym chodzic, ale napewno znajdą sie okazje aby cos takiego na siebie ubrac, tymbardziej teraz kiedy zblizaja sie Swieta i Nowy rok
Piotrulek - Czw Gru 08, 2005 18:34

Major napisał/a:
Powinno się być dumnym z tego, że nosi się w łonie swoje dziecko



Więc niech ta kobieta będzie dumna z tego faktu i nie zmusza wszystkich nie zainteresowanych jej dumą do oglądania jej brzucha...osobiście dla mnie wygląda to żenująco... :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany:

Major - Czw Gru 08, 2005 18:37

Żenująco? Bo kobieta wystawiła część brzucha? :niepewny:
Piotrulek - Czw Gru 08, 2005 18:41

Major napisał/a:
Bo kobieta wystawiła część brzucha



tak,dokladnie,ja nie mam ochoty oglądać brzuch obcej kobiety,nie widzę w nim nic pięknego.Mam do tego prawo?? :rotfl: :rotfl:

Major - Czw Gru 08, 2005 18:47

Jak każdy. A brzuchy odkryte pod samą pierś nastolatek zapewne chętnie oglądasz :D
Piotrulek - Czw Gru 08, 2005 18:55

Major napisał/a:
A brzuchy odkryte pod samą pierś nastolatek zapewne chętnie oglądasz



jeżeli są ladne to tak,a czy to coś zlego??i może nie nastolatek,nie chcę być posądzony

o pedofilię, :D :D

cinque - Czw Gru 08, 2005 18:57

Piotrulek, toż to hipokryzja
Piotrulek napisał/a:
ja nie mam ochoty oglądać brzuch obcej kobiety,nie widzę w nim nic pięknego

:rotfl:

Piotrulek - Czw Gru 08, 2005 18:58

cinque napisał/a:
toż to hipokryzja



mówimy caly czas o kobietach w ciąży,chodzących z odkrytymi brzuchami,moja droga,to tak dla jasności

Szamanka - Czw Gru 08, 2005 19:00

Piotrulek, no ale przeciez tych kobiet nie ma znow tak duzo,abys musial w czarnej opasce na oczach biegac.

Wiadomo,ze jezeli ciaza zaawansowana,to i zahamowania pewne sa,ale jezeli brzuszek jest lekko widoczny.....dlaczego nie?

Major - Czw Gru 08, 2005 19:01

Jeśli kobieta ma ładny gładki brzuch to nie widze w tym nic obleśnego i nawet miło popatrzeć. Jednak zdarzają się brzuchy bardzo popękane, na których widać dużo sinych punktów lub jakiś żyłek i to mi się niepodoba i też nie chciałbym na taki patrzeć, ale każdy ubiera się jak lubi ;)
cinque - Czw Gru 08, 2005 19:01

ale dlaczego nie mają byc ładne?
Piotrulek,?

Piotrulek - Czw Gru 08, 2005 19:08

Szamanka napisał/a:
abys musial w czarnej opasce na oczach biegac.


wcale w opasce nie biegam


Major napisał/a:
kobieta ma ładny gładki brzuch to nie widze w tym nic obleśnego


nie nazwałem takiego stanu obleśnym,powiedzialem tylko,że jak dla mnie jest to żenujące i nie podoba mi się ta forma eksponowania ciąży,bez względu na jej stan zaawansowania

Jak pisalem wcześniej jest wiele strojów w których kobieta w ciązy wyglada pięknie i dystyngowanie,czysto i elegancko... :D

Dorotka - Czw Gru 08, 2005 19:39

Piotrulek napisał/a:
pięknie i dystyngowanie,czysto i elegancko...

wszystko rozumiem.... ale to "czysto" mnie zastanowiło ;)

Piotrulek - Czw Gru 08, 2005 19:43

Dorotka napisał/a:
ale to "czysto" mnie zastanowiło



tak mi się jakoś powiedzialo... ;) ;) ;)

kisia - Czw Gru 08, 2005 19:47

a ja uwielbiam patrzeć na ciążowe brzuszki :D
Szamanka - Czw Gru 08, 2005 21:11

..a ja uwielbiam je dotykac...a jeszcze jak malenstwo zaczyna ostro protestowac i kopie w brzuszek :D


ale wracajmy do tematu ubran.

Rozumie Piotrulka,ze moze go draznic " nowoczesny" styl ubierania sie mlodych matek.Tylko czasy " workow"( sorrki za wyrazenie sukienek) juz minely,i jezeli mloda mama jest na tyle odwazna i nadal czuje sie pieknie..dlaczego ma ten fakt ukrywac?...oczywiscie wszystko z umiarem :D

Dorothea - Czw Gru 08, 2005 23:13

No i super....,kazdy ma swoje zdanie na temat ciązowych brzuszkow.

Kobieta w ciazy wie co jest dla niej najlepsze, ubiiera sie tak jak jej jest wygodnie, a czy nam sie to podoba czy nie to juz nasza sprawa.Zawsze będą jakies za i przeciw, jeszcze nie było tak w zyci aby wszystkim na raz podobało sie to samo, dlatego nie neguje Waszych zdan, wszystkie one są dla mnie jak najbardziej do przyjecia.

Piotrulek - Pią Gru 09, 2005 12:19

Szamanka napisał/a:
i nadal czuje sie pieknie



pomiędzy czuciem się pięknie a realiami bycia piekną jest dość duża rożnica... :D

Dorotka - Nie Gru 11, 2005 08:39

ja tam w części zgadzam się z Piotrulkiem - chyba nie odsłaniałabym brzusia w ciąży, nie dlatego, że mogłoby to urazić czyjeś odczucia estetyczne, ale dlatego, że taki brzuszek (i jego cudowna zawartość) jest chyba dla kobiety czymś szczególnym, nieco intymnym. Co nie znaczy że kobieta w ciąży nie może wyglądać pięknie - wiele moich koleżanek w ciąży ubierało się tak, żeby ją subtelnie pokreślić i wyglądać przy tym pięknie. Nie wiem, nie byłam nigdy w ciąży, ale myśle sobie że gdybym była to chroniłabym goły brzuszek przed obcymi oczyskami (szczególnie jak spotkałabym kogoś o poglądach Piotrulka na ten temat ;) ) ale równocześnie chciałabym wyglądać w tym okresie pięknie :)

a tak wogóle to miałam napisac że w Gliwicach koło Rynku są dwa sklepy z ubrankami dla kobitek w ciąży - jeden jest w sklepie z artykułami dla dzieci - w drugiej części tego sklepu. Mają teraz całkiem ładne rzczy na zimę.

pscoua - Nie Gru 11, 2005 09:32

Piotrulek napisał/a:
pomiędzy czuciem się pięknie a realiami bycia piekną jest dość duża rożnica...

:zdegustowany: Jasne, dla facetów wszystko jedno jak wyglądają.... Szczególnie później, gdy "nie mają się o kogo starać" :/ - OT :looka:

Kobieta podczas ciąży jest rozstrojona hormonalnie i to poważnie (czy się mylę drogie mamusie??) i potrzeba jej akceptacji i samozadowolenia. A wiem, że nowy sexy ciuszek w tym niejako pomaga ;)
Zresztą!!!!
Dlaczego Piotrulek, twierdzisz, że kobieta w ciąży NIE JEST piękna? Bo ma ..duży brzuch? :szok:
Na pewno dobrze się nad tym zastanowiłeś? :chytry:
:hyhy:

Harcerka - Nie Gru 11, 2005 10:48

kobiety w ciazy sa sliczne:))) bo naturalnie szczesliwe:))
a brzuch?? zalezy jak komu rozstepy wyszly:)) hehe

czasem warto pokazac a innym razem nie:)) :rotfl:

Piotrulek - Nie Gru 11, 2005 12:42

pscoua napisał/a:
Na pewno dobrze się nad tym zastanowiłeś



Niczego na tym forum nie piszę bez zastanowienia,wyobraź sobie... :D


pscoua napisał/a:
Kobieta podczas ciąży jest rozstrojona hormonalnie i to poważnie



9 miesięcy rozstrojenia-to chyba jakieś nowe teorie wymyslasz,bo nie słyszałem do dzisiaj o czymś takim...


pscoua napisał/a:
potrzeba jej akceptacji i samozadowolenia



I na koniec ne wiem co ma wspólnego moja opinia o niesmacznym wyglądzie kobiety eksponującej rosnący brzuch,ubierającej fatalne ciuchy z akceptacją i samozadowoleniem...Jeśli uważasz,że samozadowolenie to sprawienie sobie kolejnej podkoszulki za krótkiej jak na okres ciąży to szafa takas po 9 miesiącach powinna wyglądac jak sklep z ubiorami.

A jeśli chodzi o akceptację to każdy men ma swoje zdanie na temat partnerki w ciąży i jej wyglądu,moje jest takie jak opisalem powyżej...

kaszanna - Pon Gru 12, 2005 10:29

Piotrulek, w ciąży nigdy nie byłeś i nie będziesz więc co Ty możesz wiedzieć o rozstrojeniu :/
Brzuszek ciążowy jeśli jest ładny to jak najbardziej można eksponować. Latem jakoś sobie nie wyobrażałam ubierać tuniki i chodziłam jak najbardziej wyeksponowana :)
W GCH, na górze są rewelacyjne ciuszki ciążowe. Prześliczne koszyle były jesienią, sukienki również. Ehhh.... :/ :rotfl:

Piotrulek - Pon Gru 12, 2005 13:28

kaszanna napisał/a:
w ciąży nigdy nie byłeś i nie będziesz więc co Ty możesz wiedzieć o rozstrojeniu



nie przesadzaj, i nie rob z siebie i innych kobiet matek-polek,proszę...

Krzysio - Pon Gru 12, 2005 13:30

ja mysle ze wiekszosc mezczyzn sie cieszy ze nigdy nie byli w ciazy i im nie bedzie dane byc :P
kaszanna - Pon Gru 12, 2005 13:49

Ktoś tu na pewno przesadza, ale to na pewno nie ja :/
Piotrulek - Pon Gru 12, 2005 14:04

Bzyki napisał/a:
ja mysle ze wiekszosc mezczyzn sie cieszy ze nigdy nie byli w ciazy i im nie bedzie dane byc



tematem rozmowy są stroje ciążowe,natomiast o męskiej ciąży prosze zalożyć odrębny temat...

pscoua - Pon Gru 12, 2005 14:13

I może odrębny temat o "wiecznym przekonaniu mężczyzn o byciu expertem w każdej dziedzinie"... :zdziwko:
Gmeras - Pon Gru 12, 2005 14:50

pscoua napisał/a:
I może odrębny temat o "wiecznym przekonaniu mężczyzn o byciu expertem w każdej dziedzinie"...

feminizm sie odzywa :rotfl: :rotfl: :rotfl: ale OT :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kobi - Pon Gru 12, 2005 15:05

Spokój mi tu :cisza: :offtopic:
espi - Pon Gru 12, 2005 16:43

Uważam, że brzuszek ciążowy jest 100 razy ładniejszy od męskiego brzuszyska piwnego. I szczerze powiem wolę oglądac nagie (czytaj wyksponowane przez ładną koszulkę) brzuszki ciążowe niż ledwie dopinające się męskie koszule i paski pod brzuszyskami męskimi. Wrrr.
Dorothea - Pon Gru 12, 2005 16:48

Kazdy inaczej(kobieta znaczy) przechodzi swoja ciąze......, niektore kobiety "zdychaja" przez 9 miesiecy, inne tylko pare pierwszych miesiecy , a jeszcze inne czują sie lepiej w ciazy niz jak w niej nie są.I o co tu sie kłocic? Kazdy jest inny .Człowiek to nie jakis wykres na ktorym zaznaczone sa odpowiednie proporcje........


A jesli chodzi o ubrania ciazowe, to kazdy chodzi jak mu wygodnie,ja nie miałam specjalnych ubran gdyz do 7 miesiąca byłam chuda jak wior :rotfl:

pscoua - Pon Gru 12, 2005 16:48

burek, zgadzam się w 100% !
Niestety, jak już kiedyś ktoś tu napisał: "bo ludzie widzą innych, ale nie siebie" (czy jakoś tak, ale istotę zawarłam ;) )

A słyszeliście o tej sportsmence, która do porodu nie wiedziała, że jest w ciąży?? Czy to w ogóle możliwe?!? ;) Nie było aż tak widać??

Piotrulek - Pon Gru 12, 2005 21:20

burek napisał/a:
Uważam, że brzuszek ciążowy jest 100 razy ładniejszy od męskiego brzuszyska piwnego



Wypowiedzialem swoją opinię na temat wyglądu kobiety w ciąży paradującej z brzuchem na wierzchu,a tu zaczywasz pisać coś o męskich brzuchach ,po pierwsze to nie miejsce na to,po drugie nie przypominam sobie abym widzial faceta z brzuchem odkrytym paradującym po Zwycięstwa lub po Rynku... :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko:

espi - Pon Gru 12, 2005 21:28

Piotrulek napisał/a:
nie przypominam sobie abym widzial faceta z brzuchem odkrytym paradującym po Zwycięstwa lub po Rynku...


A ja owszem i nie był to miły widok. :dobani:

Major - Pon Gru 12, 2005 23:17

Ja również widziałem takiego mężczyzne :)
Mi się podoba jak kobieta w ciąży, ale najlepiej młoda która jeszcze ma ładną skóre i jej barwe :P jest ubrana w zwiewny sweterek rozpięty w okolicach brzucha. (to tak żeby było i na temat :P )

Dana - Pon Gru 12, 2005 23:33

Mnie podobają się ciążowe brzuszki i nie koniecznie w jakimś worku ,jak jest się czym pochwalić to czemu nie ? :D
kisia - Wto Gru 13, 2005 02:09

Każdy inaczej odbiera kobiete w ciąży, zarówno mężczyzna jak i kobieta.
Ja uwielbiam dotykac i patrzeć na ciążowe brzuszki ale noszenie top'ów sięgających tylko za biust jest lekką przesadą, jednak każdy człowiek ma prawo wyglądać jak chce, i ubierać co chce. Jak mi się ktoś lub coś nie podoba, to poprostu nie patrzę.
Wystawianie gołych ciążowych brzuszków to chwilowa moda , która minie :)
burek, dobrze prawi, polać jej :zdrowko: :D
Piotrulek, :przestraszony: < komentarz usunięty przez autorke bo sie rozmyśliła i woli nie komentować :P>

Piotrulek - Wto Gru 13, 2005 09:06

kisia napisał/a:
Jak mi się ktoś lub coś nie podoba, to poprostu nie patrzę



ja też tak robię,a oprocz tego stać mnie jeszcze na to aby wypowiedzieć swoją ocenę,nie ujmując oczywiście paniom w ciąży i nie czepiam się piwnych brzuszków u panów... :D

Admike - Wto Gru 13, 2005 09:28

gdy po raz pierwszy przeczytałem Wasze opinie na temat strojów ciążowych postanowiłem ukradkiem przyjżeć się ubraniom kobiet w ciąży i ku mojemu miłemu zaskoczeniu :ok: stwierdzam,że również w tym stanie wiele kobiet ubiera się bardzo elegancko jak również ich stroje są sexy :ok: .jedyne co mi się tak szczerze powiedziawszy nie podoba to kobieta w ciąży z odkrytym brzuszkiem.
kisia - Wto Gru 13, 2005 09:58

Admike napisał/a:
jedyne co mi się tak szczerze powiedziawszy nie podoba to kobieta w ciąży z odkrytym brzuszkiem.

no ale teraz mamy zime i żadna kobieta z brzuszkiem na wierzchu po ulicy nie chodzi :D, do lata jeszcze daleko, moda sie zmieni i ludzie wymysla inne rzeczy ;)

cinque - Wto Gru 13, 2005 10:41

burek napisał/a:
Piotrulek napisał/a:
nie przypominam sobie abym widzial faceta z brzuchem odkrytym paradującym po Zwycięstwa lub po Rynku...


A ja owszem i nie był to miły widok.



o hessus ja tez, całe masy się przechadzają latem w złudnym mniemaniu o własnej atrakcyjności bleeee :zdegustowany:
jak to faceci :rotfl:

burek, :zdrowko: ;)

Frycek - Wto Gru 13, 2005 16:48

A Mi sie podobal brzuszek mojej Zony w Ciazy :) :rotfl: teraz tez mi sie podoba...ale wtedy ma sie taki inne odczucie :) .....


A co do ubran..to powiem szczerze ze w przypadku Asi to kupilismy tylko jedna sukieneczke ..bo miala taki fajny brzusio.. :hyhy:

pscoua - Wto Gru 13, 2005 16:50

Frycek, jakie to słodziutkie :D :hurra:

Uwielbiam gdy mężczyźni nie wstydzą się swojej miłości :D :super:

Frycek - Wto Gru 13, 2005 17:16

pscoua napisał/a:
Frycek, jakie to słodziutkie

Uwielbiam gdy mężczyźni nie wstydzą się swojej miłości

:zawstydzony:

Harcerka - Sob Paź 20, 2007 12:43
Temat postu: Ciuszki ciażowe;)
Witam,

Mam takie pytanko:) - :P
Gdzie w Gliwicach i okolicy sa jakies sklepy z ciuszkami ciażowymi??

w Katowicach tez moze cos byc:)) :hyhy:

niekoniecznie musza to byc markowe sklepy:) ;) moze jakies z odzieża zachodnia gdzie w ogole można cokolwiek ciazowego znależć:)) bo z tego co wiem to kiepsko tam z takim towarem:)))

ze wszelkie info z góry dziekuje:) :padam:

pozdr. :kwiatek:
AWK

Dorothea - Sob Paź 20, 2007 13:35

Harcerka, hmmm bardzo mnie zaciekawiło woje pytanie......., czyzbys byla......?

wiem,ze w Zabrzu jest taki sklep, zapomnialam teraz jak nazywa sie ulica, ale jak sobie przypomne to napewno napisze

Aessa - Sob Paź 20, 2007 13:42

Harcerka jeden jest na Bytomskiej, taki mały sklepik na rogu, są tam ciuszki dla dzieci i mam, drugi w GCH na pierwszym piętrze na samym końcu. Ale z góry piszę, że w jednym jest szokująco drogo jeśli chodzi np: o spodnie, a w drugim jest taka tandeta (przynajmniej dla mnie), że nie czy warto go odwiedzić. Ja osobiście polecam Allegro, zaopatrywałam się na nim w ubrania przez całą ciążę i nigdy nie zdarzyło mi się trafić źle z numeracją, jest ogromny wybór, różnorakie ceny i naprawdę fajne kroje. :)
kisia - Sob Paź 20, 2007 13:53

scaliłam tematy :)
magusia24 - Sob Paź 20, 2007 14:25

W Katowicach w Silesii jest sklepik z fajnymi ciuszkami :) Poza tym w H&M sa tez ciuchy ciazowe i ceny nie sa takie porazajace :)
nemo1125 - Sob Paź 20, 2007 15:33

Sklep na Karłowicza w Zabrzu i "szmateks" na Pułaskiego okolice ZUS-u tzw. Rzeźnia
Harcerka - Nie Paź 21, 2007 09:31

Dziekuje;)
z pewnoscia odwiedze:)

allegro bardzo lubie ale niekoniecznie jako baze zakupowa spodni:) z tym mam niestety największy problem aczkolwiek juz sporo "obserwuuje"

zalezy mi głównie na spodniach i jakichs tunikach najlepiejna szelkach:)
nie mam ochoty wydawac pieniedzy na okresowo potrzebne stroje ktore potem i tak komus oddam ew sprzedam na allgro;))))

Dorothea - odpowiadam TAK:)
i jedyna rzecza dla mnie nieakceptowalna jest przyrost wagi:(((( i brak mozliwosci wyskoczenia na aerobik, konie - nie wsponajac o nartachL:(((((((((((((((( a tu juz pierwsze sniegi spadly:(

kisia - Nie Paź 21, 2007 15:39

Harcerka, jeszcze raz bardzo gratuluję i życze zdrówka i wytrwałosci :) :przytul:
Harcerka - Nie Paź 21, 2007 16:02

chyba w odchudzaniu:)
juz po wykluciu:)

Dorothea - Pon Paź 22, 2007 13:20

Harcerka, moje gratulacje

waga spadnie nie martw sie, pozniej sobie odbijesz


Harcerka napisał/a:
juz po wykluciu:)


dobre buahahahah

kaszanna - Pon Paź 22, 2007 13:36

Harcerko, gratuluję :)
W GCH na górze jest nawet parę sklepów z ciuchami ciążowymi. Nie zaopatruj się w większe ilości, bo to nie ma sensu, na w swoje normalne spodnie wchodziłam bardzo długo, zresztą teraz tuniki są w modzie i nie trzeba szukać ich w specjalnych sklepach. Są też super tzw. pasy ciążowe, poszukaj na allegro.
Harcerko, co do przyrostu wagi: rozwaga to podstawa. Nie je się za dwoje tylko dla dwojga ;)

magusia24 - Pon Paź 22, 2007 16:02

Harcerko gratuluje :hurra:
A waga sie nie przejmuj teraz.Tym sie bedziesz martwila juz po wykluciu ;)
kaszanna napisał/a:
Nie je się za dwoje tylko dla dwojga
To polowa sukcesu :)
Harcerka - Pon Paź 22, 2007 17:15

ja nie jem wiele wiecej niz przed a juz sie nie mieszcze w swoje:(
i juz nie mgoe na siebie patrzec...

pasy ciazowe nie dlamnie - wygladalabym beznadziejnie;)))
nie jestem az tak chuda

tuniki owszem - wlasnie tego czegos szukam...

Szamanka - Pon Paź 22, 2007 18:27

No to masz szczescie, bo teraz jest moda na wszelakie tuniki i cos do tego podobnego.

Ciazowe ciuchy nie musza wcale oznaczac, wielkie, workowe ubrania...... mloda mama z brzuszkiem, tez moze wygladac elegancko.

Moze warto poogladac w sklepach ubrania dla puszystych kobiet.

Harcerka no i gratuluje :D

Harcerka - Pon Paź 22, 2007 20:50

:)) ja niestety w pracy musze byc na "elegancko:)"

wiec stad moje zainteresowanie:))
hehehe
w innym przypadku kupilabym ino dwa wieksze dresy:)

alenda - Wto Cze 08, 2010 23:35

H&M, allegro, mojeciuchy, p l


:)

AgnieszkaL - Pią Cze 18, 2010 16:03

w GCH jest stoisko z odziezą ciążową
Magda76 - Wto Wrz 14, 2010 09:26

ja musze przyznac,ze jakos nie chodzilam do nas do sklepow. raczej kupowalam z allegro, z internetu w ogole, z jakichs katalogow, wyszlo mniej taniej, bo niestety za duzych funduszy nie mialam h t t p;//second-hand.hiperogloszenia, p l/duza-odziez-xl/
i tyle... i tak mam zagrozona i siedzew domu..

gliwiczankaanka - Wto Wrz 14, 2010 22:04

Ja polecam chatkę brzuchatka w Katowicach, poza tym jeśli ktoś ma możliwość to w Rybniku w Plazie jest sklep Nivena - kupiłam tam w zeszłe wakacje sukienkę jeansową w której wyglądałam rewelacyjnie! Poprzednie sukienki sprawiały, że wyglądałam jak słoń a ta - rewelacja az żałuję, że już leży bezużyteczna w szafie ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group