dupiate forum

Umów się większą paczką - Marsz przeciw indoktrynacji w szkołach

Novotny - Sob Maj 13, 2006 19:30
Temat postu: Marsz przeciw indoktrynacji w szkołach
Moim skromnym zdaniem uczniowie, studenci, nauczyciele i wykładowcy gliwiccy powinni - wzorem swoich kolegów z Warszawy, ?odzi i Poznania - zorganizować marsz protestacyjny przeciw powołaniu Romana Giertycha na stanowisko Ministra Edukacji Narodowej. A może podobna inicjatywa została już podjęta? Czekam na wnioski, opinie i ustalenia.
Dorothea - Sob Maj 13, 2006 19:32

o niczym takim nie słyszałam jeszcze.... :zdziwko:
Alinka - Sob Maj 13, 2006 19:39

a mi to szczerze mowiac wszystko jedno, i tak polska edukacja jest dziwna i szybko się zmienia.. wszyscy narzekaja na Giertycha , a moze akurat coś sensownego wniesie do szkolnictwa, poczekajmy na owoce jego pracy a dopiero pozniej stwarzajcie sobie jakies marsze eh..
Dorotka - Sob Maj 13, 2006 19:45

Alinka napisał/a:
moze akurat coś sensownego wniesie do szkolnictwa
w to akurat trochę wątpię
Alinka napisał/a:
poczekajmy na owoce jego pracy a dopiero pozniej stwarzajcie sobie jakies marsze
a tu zdecydowanie się zgodzę - jeżeli już chce się dążyć do odwołania ministra ze stanowiska to może minister powinien ku temu dać jakiś konkretny powód. Nie sądzę, że ktoś odwoła ledwo co powołanego ministra tylko dlatego że uczniowie maszerują - trochę by to było za proste
trunks - Sob Maj 13, 2006 19:48

Alinka napisał/a:
poczekajmy na owoce jego pracy a dopiero pozniej stwarzajcie sobie jakies marsze eh..

dokladnie mam takie samo zdanie, co juz zresztą napisalem w innym temacie.
Jak moze byc marsz przeciw indoktrynacji, jezeli jak narazie zadnej indoktrynacji nie bylo...

Mariusz - Sob Maj 13, 2006 20:07

Marsz jest zorganizowany, tylko nie wiadomo kiedy się odbędzie. Będzie troszkę później.
Pewna dziołszka wyszła z taką inicjatywą, potem to przejęła Młodzieżowa Rada Miasta i czekamy na informacje z ich strony.

Novotny - Sob Maj 13, 2006 20:09

trunks napisał/a:
Alinka napisał/a:
poczekajmy na owoce jego pracy a dopiero pozniej stwarzajcie sobie jakies marsze eh..

dokladnie mam takie samo zdanie, co juz zresztą napisalem w innym temacie.
Jak moze byc marsz przeciw indoktrynacji, jezeli jak narazie zadnej indoktrynacji nie bylo...


Boję się czekać na efekty pracy człowieka, który podpisuje się pod zamykaniem wystaw sztuki i honorowego przedstawiciela faszyzującej Młodzieży Wszechpolskiej. Jak mawiał smerf Ważniak, lepiej zapobiegać niż leczyć.

Mariusz - Sob Maj 13, 2006 20:30

Religia będzie obowiązkowa na maturze ;)

Jak dobrze, że mam to za sobą ...

Gmeras - Sob Maj 13, 2006 21:04

jak narazie jestem przeciwny ;] jeszcze nic nie zrobil
Alinka - Sob Maj 13, 2006 21:09

Religia i Filozofia moze byc, wiesz niektorzy chca isc do seminarium i ta religia im sie z pewnościa przyda, to nie jest powod do smiania się... Młodzież Wszechpolska jest mlodzieza jak kazda inna, widac robia sobie popijawy na zgromadzeniach, itd maja swoje poglady jak kazde inne zgrupowanie, gdyby ktos założyl kółko geniuszy to co tepił bys ich ?? a z faszyzacja MW nie wiem czy jest tak do końca prawda, na jakiej w ogole podstawie twierdzisz ze ta mlodziesz jest sfaszyzowana?? z zdjecia ktore krążyło po necie?? eh kazdy moze sobie zrobic taka fotke, i od razu nie powiesz ze jest faszysta.. Nie znasz ludzi, nie oceniaj!! tak samo Giertycha, normalny facet z swoimi pogladami, ma normalna rodzine, a co do Twojego "lepiej zapobiegać" mozna by jeszcze dlugo dyskutowac na innych przykładach.
Mariusz - Sob Maj 13, 2006 21:12

"Strajk będzie miał miejsce 18 maja 2006r. (tj. w czwartek) od godziny 12.00, kiedy wyjdziemy z Placu Krakowskiego, przez waidukt, Pl. Piastów i ul. Zwycięstwa na Rynek. Do każdego ogólniaka, a więc do waszego też został wysłany w piatek faks z informacją o tym. Prosimy o zrobienie transparentów. Głowne hasło marszu to "Władza Giertycha uczniów odpycha". Zapraszamy wszystkich tych, którzy nie są zadowolenia z wyboru na naszego ministra Romana Giertycha."

h t t p;//tas.ovh.org/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=37]?ródło: forum szkolne II LO

Novotny - Sob Maj 13, 2006 21:14

Alinka napisał/a:
gdyby ktos założyl kółko geniuszy to co tepił bys ich ??


Nie, zapisałbym się : )

Alinka napisał/a:
a z faszyzacja MW nie wiem czy jest tak do końca prawda, na jakiej w ogole podstawie twierdzisz ze ta mlodziesz jest sfaszyzowana?


Zaprzeczysz też temu, że członkowie tej organizacji obrzucali workami z farbą statek przybijający do polskiego wybrzeża? Albo fizycznym atakom na Parady Równości? Nie mam ani odrobiny szacunku dla ludzi, którzy swoje poglądy - jakie by one nie były - głosili za pomocą kamieni i kijów bejzbolowych.

Mariusz - Sob Maj 13, 2006 21:20

Dlatego na strajk 18 maja biore tonfe i pałke teleskopową.
Gmeras - Sob Maj 13, 2006 21:20

Mariusz napisał/a:
Strajk będzie miał miejsce 18 maja 2006r. (tj. w czwartek) od godziny 12.00, kiedy wyjdziemy z Placu Krakowskiego, przez waidukt, Pl. Piastów i ul. Zwycięstwa na Rynek. Do każdego ogólniaka, a więc do waszego też został wysłany w piatek faks z informacją o tym. Prosimy o zrobienie transparentów. Głowne hasło marszu to "Władza Giertycha uczniów odpycha". Zapraszamy wszystkich tych, którzy nie są zadowolenia z wyboru na naszego ministra Romana Giertycha."
Hahaha po co to śmiechu warte jak dla mnie :rotfl:
Novotny - Sob Maj 13, 2006 21:21

Mariusz napisał/a:
"Strajk będzie miał miejsce 18 maja 2006r. (tj. w czwartek) od godziny 12.00, kiedy wyjdziemy z Placu Krakowskiego, przez waidukt, Pl. Piastów i ul. Zwycięstwa na Rynek. Do każdego ogólniaka, a więc do waszego też został wysłany w piatek faks z informacją o tym. Prosimy o zrobienie transparentów. Głowne hasło marszu to "Władza Giertycha uczniów odpycha". Zapraszamy wszystkich tych, którzy nie są zadowolenia z wyboru na naszego ministra Romana Giertycha."

h t t p;//tas.ovh.org/forum/viewthread.php?forum_id=3&thread_id=37]?ródło: forum szkolne II LO


Będę na pewno

Novotny - Sob Maj 13, 2006 21:25

Gmeras napisał/a:
Hahaha po co to śmiechu warte jak dla mnie :rotfl:


Bierność inteligencji doprowadziła już do władzy braci Kaczyńskich. Nie wierzę, żeby marsz doprowadził do odwołania Giertycha ze stanowiska, o prawo wyrażania swoich poglądów Polacy walczyli bardzo długo. Dlaczego nie skorzystać teraz z prawa do wyrażenia swojego niezadowolenia?

Alinka - Sob Maj 13, 2006 21:28

Fakt , to jest chuligaństwo, tak samo jak rzucanie nozem w pilkarza , albo tym lepiej pobicie go na boisku.
Z tego co kojarze to chodzilo o ten statek na ktorym byly przeprowadzane aborcje??
Jesli o ten, oni bronili czyjegoś zycia, w podobny sposob zieloni bronia drzew, przywiazujac sie do nich..
a co do parady równości to juz homofobia..

Gmeras - Sob Maj 13, 2006 21:29

Novotny napisał/a:
Bierność inteligencji doprowadziła już do władzy braci Kaczyńskich.
byłeś na wyborach ? sami Polacy sobie ich wybrali ...
Novotny napisał/a:
wierzę, żeby marsz doprowadził do odwołania Giertycha ze stanowiska, o prawo wyrażania swoich poglądów Polacy walczyli bardzo długo. Dlaczego nie skorzystać teraz z prawa do wyrażenia swojego niezadowolenia?
ale pytanie po co ? by zrobić sobie wolne ze szkoły ? co giertych zrobił tobie albo ogólnie jesli chodzi o edukacje ?
Alinka - Sob Maj 13, 2006 21:29

a mi wisi ten strajk, nawet gdyby Giertych cos wprowadził to mnie to nie obejmie:)
Novotny - Sob Maj 13, 2006 21:34

Alinka napisał/a:
Z tego co kojarze to chodzilo o ten statek na ktorym byly przeprowadzane aborcje??
Jesli o ten, oni bronili czyjegoś zycia, w podobny sposob zieloni bronia drzew, przywiazujac sie do nich..


Jak dla mnie, możemy mówić o człowieku kiedy zaczyna się kształtować jego układ nerwowy. Mniejsza o to. Przywiązując się do drzew Zieloni nie robią nikomu (ewentualnie poza sobą, a to już moim zdaniem suwerenna decyzja każdego) krzywdy. Fizyczny atak to zupełnie co innego.

Alinka napisał/a:
a co do parady równości to juz homofobia..


Dlatego właśnie nie chcę, żeby ci ludzie mieli jakąś legalną władzę.

Novotny - Sob Maj 13, 2006 21:37

Gmeras napisał/a:
Novotny napisał/a:
Bierność inteligencji doprowadziła już do władzy braci Kaczyńskich.
byłeś na wyborach ? sami Polacy sobie ich wybrali ...


Nie miałbym najmniejszego prawa się tu wypowiadać, gdybym nie był.

Gmeras napisał/a:
Novotny napisał/a:
wierzę, żeby marsz doprowadził do odwołania Giertycha ze stanowiska, o prawo wyrażania swoich poglądów Polacy walczyli bardzo długo. Dlaczego nie skorzystać teraz z prawa do wyrażenia swojego niezadowolenia?
ale pytanie po co ? by zrobić sobie wolne ze szkoły ? co giertych zrobił tobie albo ogólnie jesli chodzi o edukacje ?


Nic mi nie zrobił, a marsz popieram, bo nie chcę, żeby miał okazję coś mi zrobić.

Gmeras - Sob Maj 13, 2006 21:41

a ty co tak prorokujesz ? a może jednak będzie dobrze ? moze nic Ci zlego nie zrobi ? zrozumiał bym ten marsz jeśli jednak cos by zrobił
Novotny - Sob Maj 13, 2006 21:45

Jego dotychczasowa postawa, poglądy i akcje wystarczą, żebym nie chciał widzieć go u władzy.
Piotrulek - Sob Maj 13, 2006 22:01

Novotny napisał/a:
Bierność inteligencji doprowadziła już do władzy braci Kaczyńskich


warto przemysleć co się mówi,a nie cała inteligencję obarczać odpowiedzialnością za kaczyńskich...

Alinka napisał/a:
a mi wisi ten strajk, nawet gdyby Giertych cos wprowadził to mnie to nie obejmie:)


"kapitalne"podejście do tematu gratuluję :super: :super: ja mam a inni mnie nie interesują...wspaniała indywidualność...a wystarczy powiedzieć nie idę bo się z tym nie zgadzam...tak będzie szczerze i prawdziwie...


Gmeras napisał/a:
a może jednak będzie dobrze


pewnie Piotrusiu,że będzie dobrze,przed wejsciem do szkoly będziesz musial... odmowić rożaniec,w szatni...3 zdrowaśki,a zamiast lekcji wychowawczej i w-f... obowiązkowe radio maryja posluchać,a na koniec dniowki... spowiedź u świeckiego katechety i po tak spędzonym dniu zaslużenie pojdziesz do domu,prezerwatywy w aptece kupisz,ale tylko wtedy gdy będziesz mial... receptę od ...proboszcza z pozowleniem od rodzicow jako zalącznik...a najważniejsze,że nie bedzie wolno nosić ogolonej glowy tylko fryzurę a'la"w ząbek czesany"tak jak twój minister...jeśli jesteście postępową mlodzieżą to idźcie i protestujcie przeciw takiemu ministrowi edukacji,ktory jest zakalą polskiego szkolnictwa i co najgorsze nigdy z nim nie mial nic wspólnego,popieram całkowicie tą demonstrację...

Mariusz - Sob Maj 13, 2006 22:08

Dobre Piotrulek :D
Tylko szkoda, że to nie będą żarty :(

A u Gmerasa widzę małe zacięcie względem Romka Giertycha ;) Czy masz coś wspólnego z jego frakcją Ligi Polskich Rodzin ? ;-)

Novotny - Sob Maj 13, 2006 22:12

Piotrulek napisał/a:
Novotny napisał/a:
Bierność inteligencji doprowadziła już do władzy braci Kaczyńskich


warto przemysleć co się mówi,a nie cała inteligencję obarczać odpowiedzialnością za kaczyńskich...


Jestem od tego jak najdalszy, bardzo nie lubię uogólnień. Miałem na myśli to, że wśród inteligencji - wiem to z wielu przeprowadzonych rozmów - popularny jest żałosny dekadentyzm: "Na złość babci odmrożę sobie uszy, na złość oszustom i złodziejom nie zagłosuję na nikogo, i tak nic się nie zmieni." To właśnie piętnuję. Partie populistyczne, stawiające na wiejski elektorat z łatwością kierują swoimi wyborcami. Duża część elektoratu wykształconego nie jest w stanie się na tyle zmobilozować przez źle pojęty indywidualizm. Nie mogę przecież oskarżyć o bierność tych, którzy pozostali czynni.

Gmeras - Sob Maj 13, 2006 22:15

Piotrulek napisał/a:
pewnie Piotrusiu,że będzie dobrze,przed wejsciem do szkoly będziesz musial... odmowić rożaniec,w szatni...3 zdrowaśki,a zamiast lekcji wychowawczej i w-f... obowiązkowe radio maryja posluchać,a na koniec dniowki... spowiedź u świeckiego katechety i po tak spędzonym dniu zaslużenie pojdziesz do domu,prezerwatywy w aptece kupisz,ale tylko wtedy gdy będziesz mial... receptę od ...proboszcza z pozowleniem od rodzicow jako zalącznik...a najważniejsze,że nie bedzie wolno nosić ogolonej glowy tylko fryzurę a'la"w ząbek czesany"tak jak twój minister...jeśli jesteście postępową mlodzieżą to idźcie i protestujcie przeciw takiemu ministrowi edukacji,ktory jest zakalą polskiego szkolnictwa i co najgorsze nigdy z nim nie mial nic wspólnego,popieram całkowicie tą demonstrację...
to sa tylko twoje przepuszczenia o których myślisz przed snem i zatruwasz sobie zycie ;) ale mogę odać rekę jak cos takiego wprowadza ;) co moze byc max religia na maturze ale ja bym tego tak nie nazwał bo ciekawsze by było religioznactwo P.S tez nie chciałeł bym żeby giertych z całym LPR i całe pis z samoobroną byli w rzadzie ale cóz trzeba jednak dać szanse
teraz pytanie
co PIS spieprzył ?
co spierzyli od kiedy zostali wybrani ?

Novotny - Sob Maj 13, 2006 22:17

Nic - a nie spieprzy nic tylko ten, który nic nie robi.
Piotrulek - Sob Maj 13, 2006 22:18

Gmeras napisał/a:
ale mogę odać rekę jak cos takiego wprowadza


tylko nie oddawaj prawej ,bo nawet się podpisać nie będziesz mógł,mój drogi,hahahahaha

Gmeras - Sob Maj 13, 2006 22:19

a czy poprzedni coś robili ?
akurat teraz sie przyczepili ;]

Piotrulek - Sob Maj 13, 2006 22:20

Mariusz napisał/a:
Tylko szkoda, że to nie będą żarty



kurcze ,tak napiosalem tylko i mimo wszystko myślę,że to będą żarty,gdyż ten minister Giertych nawet pół roku nie wytrzyma na tym stanowisku

Gmeras - Sob Maj 13, 2006 22:24

Piotrulek napisał/a:
gdyż ten minister Giertych nawet pół roku nie wytrzyma na tym stanowisku
tu się zgodzę ;)
Novotny - Sob Maj 13, 2006 22:25

Gmeras napisał/a:
a czy poprzedni coś robili ?
akurat teraz sie przyczepili ;]


No więc proszę bardzo:
- becikowe - po co? Zainteresują się tym rodziny z marginesu społecznego, w końcu 1000 zł, które można obrócić na wódkę nie chodzi piechotą.
- wprowadzenie do rządu ludzi z - eufemistycznie mówiąc - wątpliwą przeszłością i obsadzenie nimi najwyższych stanowisk.
- koalicja z PO
- projekt opodatkowania osób samotnych
- pieniądze z budżetu państwa przeznaczone na budowę Świątyni Opatrzności
- kompromitacja jeszcze w czasie wyborów, porozumienie z ojcem Rydzykiem
- projekt wprowadzenia policji politycznej na kształt SB

Mariusz - Sob Maj 13, 2006 22:47

Novotny napisał/a:
- projekt wprowadzenia policji politycznej na kształt SB

Rozumiem, że chodzi o CBA?

Novotny - Sob Maj 13, 2006 22:50

Mariusz napisał/a:
Novotny napisał/a:
- projekt wprowadzenia policji politycznej na kształt SB

Rozumiem, że chodzi o CBA?


Dokładnie o to chodzi - czytałeś, jakie mają być kompetencje tego organu? O zakładaniu podsłuchów bez zezwolenia prokuratora, możliwości użycia broni bez ostrzeżenia, zbieraniu danych na temat preferencji seksualnych i praktyk religijnych "podejrzanych" [czyt. - opozycji]? No i oczywiście szef owego organu ma być powoływany przez premiera. Czym więc różni się to od policji partyjnej?

Piotrulek - Sob Maj 13, 2006 22:59

Novotny napisał/a:
Dokładnie o to chodzi - czytałeś, jakie mają być kompetencje tego organu? O zakładaniu podsłuchów bez zezwolenia prokuratora, możliwości użycia broni bez ostrzeżenia, zbieraniu danych na temat preferencji seksualnych i praktyk religijnych "podejrzanych" [czyt. - opozycji]? No i oczywiście szef owego organu ma być powoływany przez premiera. Czym więc różni się to od policji partyjnej?



masz rację to nowe SB,UB,ZOMO i wszystkie inne zla komunizmu w jednym budynku i pod jednym szefem,czyli PISem

Mariusz - Sob Maj 13, 2006 23:01

Przywileje służb specjalnych i ogólna inwigilacja, ale osób publicznych i ważnych dla kraju, czyli nie każdego obywatela.
Novotny - Sob Maj 13, 2006 23:02

Dorzuciłbym do tego poczetu jeszcze Świętą Inkwizycję... Smutne to swoją drogą, że PiS pod hasłami dekomunizacji stosuje dokładnie te same metody co PZPR, zmieniając tylko etykietkę ideologiczną.
Novotny - Sob Maj 13, 2006 23:06

Mariusz napisał/a:
Przywileje służb specjalnych i ogólna inwigilacja, ale osób publicznych i ważnych dla kraju, czyli nie każdego obywatela.


A kiedy stajesz się osobą publiczną? Kiedy trafisz do rządu? Kiedy pracujesz w telewizji? Kiedy w gazecie ukaże się Twój tekst [jeśli tak, mniej więcej od roku jestem osobą publiczną, dwa moje felietony poszły w Faktach i Mitach]. Pisząc tu, na forum hipotetycznie dostępnym z każdego miejsca na świecie też w pewnym sensie jesteśmy osobami publicznymi...

Piotrulek - Sob Maj 13, 2006 23:10

Novotny napisał/a:
Pisząc tu, na forum hipotetycznie dostępnym z każdego miejsca na świecie też w pewnym sensie jesteśmy osobami publicznymi...


ależ naturalnie,przeca caly czas mam nadzieje,że ktoś we wszechświecie odnajdzie moje posty zapisane na w w w forumgliwice, c o m i zaproponuje mi pracę w najbardziej poczytnym dzienniku galaktycznym i nareszcie pozbędę się wszystkich kłopotow finansowych... ;) ;) ;) ;)

frohike - Sob Maj 13, 2006 23:12

bezsensowne strajki :) PiS wygral wybory i to oznacza ze Polacy chca aby PiS nimi rzadzil

zycze powodzenia Lepperowi, Giertychowi i obydwu Kaczyńskim

Novotny - Sob Maj 13, 2006 23:12

W za teksty antykaczorowe masz szansę na współpracę z Faktami i Mitami : )
Novotny - Sob Maj 13, 2006 23:16

frohike napisał/a:
bezsensowne strajki :) PiS wygral wybory i to oznacza ze Polacy chca aby PiS nimi rzadzil

zycze powodzenia Lepperowi, Giertychowi i obydwu Kaczyńskim


PiSu chce niewykształcona mniejszość, którą "przywódcy" pokroju wymienionych panów z łatwością mogą manipulować. Protesty mają sens, ma sens korzystanie ze swojego demokratycznego prawa okazania niezadowolenia z takiej sytuacji. Jedyny plus tego, że wygrali jest taki, że skompromitują się i znikną ze sceny politycznej....

trunks - Sob Maj 13, 2006 23:20

Novotny napisał/a:
członkowie tej organizacji obrzucali workami z farbą statek przybijający do polskiego wybrzeża?

to akurat dobrze, że są przeciw aborcji.

Co do Giertycha to przeciez mówił, że głównym celem ma byc walka z narkotykami i przemocą w szkole i wychowanie mlodziezy w duchu patriotyzmu. Cele szczytne. Osobiscie Giertycha nigdy nie darzyłem sympatią, nie podoba mi sie jego demagogiczny styl prowadzenia polityki, ale w koncu zawsze był w opozycji. Teraz poczekajmy spokojnie jak sie sprawdzi będąc u władzy.

Piotrulek napisał/a:
przed wejsciem do szkoly będziesz musial... odmowić rożaniec,w szatni...3 zdrowaśki,a zamiast lekcji wychowawczej i w-f... obowiązkowe radio maryja posluchać,a na koniec dniowki... spowiedź u świeckiego katechety i po tak spędzonym dniu zaslużenie pojdziesz do domu,prezerwatywy w aptece kupisz,ale tylko wtedy gdy będziesz mial... receptę od ...proboszcza z pozowleniem od rodzicow jako zalącznik...

to jak rozumiem tylko taki żart ;)

Novotny - Sob Maj 13, 2006 23:23

trunks napisał/a:
Novotny napisał/a:
członkowie tej organizacji obrzucali workami z farbą statek przybijający do polskiego wybrzeża?

to akurat dobrze, że są przeciw aborcji.

Co do Giertycha to przeciez mówił, że głównym celem ma byc walka z narkotykami i przemocą w szkole i wychowanie mlodziezy w duchu patriotyzmu. Cele szczytne.


Właśnie tego "ducha patriotyzmu" w giertychowym wydaniu najbardziej się boję. Sarmaci też nazywali się patriotami, i spójrz do czego doprowadzili.

trunks napisał/a:
Piotrulek napisał/a:
przed wejsciem do szkoly będziesz musial... odmowić rożaniec,w szatni...3 zdrowaśki,a zamiast lekcji wychowawczej i w-f... obowiązkowe radio maryja posluchać,a na koniec dniowki... spowiedź u świeckiego katechety i po tak spędzonym dniu zaslużenie pojdziesz do domu,prezerwatywy w aptece kupisz,ale tylko wtedy gdy będziesz mial... receptę od ...proboszcza z pozowleniem od rodzicow jako zalącznik...

to jak rozumiem tylko taki żart ;)


Śmiech jest doskonałą obroną przed strachem : ))

Dorotka - Sob Maj 13, 2006 23:24

Novotny, oczywiście że okazywanie niezadowonia z zaistniałej sytuacji jest ważnym prawem, tylko... nie bardzo wiem czego od tego marszu niezadowolenia oczekujesz? Że odwołają Giertycha? Wątpię - bo musiałby rzeczywiście najpierw zrobić coś za co możnaby go odwołać (a raczej czym by się aż tak naraził swoim rządowym "kolegom", że zrezygnowaliby z wygodnego i kasownego dla nich układu), że padnie obecny rząd? rozwiąże się parlament? Po ostatnich układach i porozumieniach między paroma partiami widać, że trzeba czegoś o wiele więcej niż marszów niezadowolenia żeby ich oderwać od żłoba i możliwości dalszego tworzenia różnych "wysoce sprawiedliwych" instytucji. A może to niezadowolenie i wizję tego co się będzie działo należało poprostu wykazać przed wyborami... i nie wiem, czy wybrała ich "niewykształcona mniejszość" bo jakoś trudno uwierzyć, żeby z głosów tej mniejszości wzięła im się teraz taka większość w sejmie, którą są w stanie przegłosować istnienie tych idiotycznych instytucji.
Novotny - Sob Maj 13, 2006 23:27

Marsz niezadowolenia to niewiele - kropelka na koło młyńskie ogólnego, społecznego niezadowolenia. Uwidacznia problem, zwłaszcza biorąc pod uwagę zainteresowanie mediów podobnymi demonstracjami. A kropelki drążą skałę...
Dorotka - Sob Maj 13, 2006 23:31

Novotny napisał/a:
Marsz niezadowolenia to niewiele - kropelka na koło młyńskie ogólnego, społecznego niezadowolenia
no jakiś argument to jest ... mam nadzieję, że kropelek będzie więcej i uda im się coś wydrążyć :)
Novotny - Nie Maj 14, 2006 10:28

Tak jak mówiłem - da ludziom możliwość wypowiedzenia się, a kilku dziennikarzom opowiedzenia o kolejnym marszu. Nie przekona to kobiet spod znaku moherowego beretu, ale być może da do myślenia kilku niezdecydowanym osobom podczas przyszłych wyborów.
Dorothea - Nie Maj 14, 2006 10:29

Novotny, to fajnie,ze tak bardzo Cie interesuje ten marsz i protest i wszystko z tym zwiazane, ale moze napiszesz do nas tez cos w innych tematach, mamy ich tu bardzo duzo.Ciekawi nas Twoje zdanie takze w innych dziedzinach..... :D
Novotny - Nie Maj 14, 2006 11:46

Wrzuciłem już parę słów o literaturze : )
Alinka - Nie Maj 14, 2006 12:55

Najwiecej gadaja ci ludzie , ktorych to najmniej bedzie interesowalo Novotny masz zamiar isc na nauczyciela czy jak, ze tak o to walczysz, a z tego co widze masz 20 lat i juz ci nic nie grozi, powinny sie wypowiadac osoby ktore chodza teraz do podstawowki i gimnazjum , a nie te ktore juz skonczyly edukacje ..
Ja to mialam fajnie w ciagu roku sie dowiedzialam ze po 6 klasie musze isc do gimnazjum...
A co do religi i tych innych rzeczy ktore tutaj napisaliscie o tych zdrowaśkach...
Chodzilam 3 lata do katolickiej szkoły, i o dziwo ludzie opowiadali o niej takie rzeczy , ze to sie w glowie nie miesci, ze za kare uczniowie chodza na kolanach wokol szkoly , ze codziennie rano jest msza sw, ze mamy sprawdziany z religi, musimy chodzic obowiazkowo do kosciola, a co najlepsze ze ta szkola to klasztor z wlasna sekta i edukacja w tej szkole jest płatna...i ze ucza w niej sami ksieza..
A prawda byla inna, normalna szkola, darmowa, zadnych sekt, religi to prawie 2 lata nie mialam, jedyny ksiadz to byl dyrektor, reszta to sami nauczyciele swieccy, polowa uczniow w tej szkole to ateisci .. eh

Mariusz - Nie Maj 14, 2006 13:21

Dorotka napisał/a:
Novotny, oczywiście że okazywanie niezadowonia z zaistniałej sytuacji jest ważnym prawem, tylko... nie bardzo wiem czego od tego marszu niezadowolenia oczekujesz? Że odwołają Giertycha? Wątpię - bo musiałby rzeczywiście najpierw zrobić coś za co możnaby go odwołać

Jeśli facet ma odrobinę samokrytyki to po manifestacjach prowadzonych przez młodzież zrezygnuje z "teczki" Ministra Edukacji Narodowej. Przecież ten facet skończył prawo, a nie nauczanie początkowe, czy też pedagogikę. Zobaczycie, że porządzi (o ile będzie rządzić) kilka miesięcy, a potem zrezygnuje i powie, że to jednak nie jego działka, że on się tu nie sprawdził (przy okazji robiąc mętlik - on już taki jest).

Mariusz - Nie Maj 14, 2006 13:23

trunks napisał/a:
Co do Giertycha to przeciez mówił, że głównym celem ma byc walka z narkotykami i przemocą w szkole i wychowanie mlodziezy w duchu patriotyzmu. Cele szczytne.

Miller też mówił: "Prawdziwego meżczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna" i co wyszło ? Giertych skończy tak jak i on tylko będzie jedna różnica. Giertych stara się coś zrobić, robi to, lecz skutki jego pracy są odwrotne do zamierzonych.[/i]

Novotny - Nie Maj 14, 2006 13:24

Alinka napisał/a:
Najwiecej gadaja ci ludzie , ktorych to najmniej bedzie interesowalo Novotny masz zamiar isc na nauczyciela czy jak, ze tak o to walczysz, a z tego co widze masz 20 lat i juz ci nic nie grozi, powinny sie wypowiadac osoby ktore chodza teraz do podstawowki i gimnazjum , a nie te ktore juz skonczyly edukacje ..


A Ty zamierzasz kończyć edukację na ogólniaku?

Alinka - Nie Maj 14, 2006 13:35

nie, nie zamierzam ale w szkolnictwie wyzszym wiecej nie da sie zmienic, i tak juz za wszystko sie placi..
Mariusz - Nie Maj 14, 2006 14:26

Giertych nie jest Ministrem szkolnictwa wyższego. Od tego jest inna osoba. Nie mylić podmiotów ! ;)
Novotny - Nie Maj 14, 2006 14:32

Szkolnictwo wyższe to na szczęście wciąż państwo w państwie. Niech tak zostanie...
trunks - Nie Maj 14, 2006 15:09

Alinka napisał/a:
powinny sie wypowiadac osoby ktore chodza teraz do podstawowki i gimnazjum , a nie te ktore juz skonczyly edukacje ..

wedłóg mnie to te osoby sie najmniej tym przejmują :)
Mariusz napisał/a:
Giertych skończy tak jak i on tylko będzie jedna różnica. Giertych stara się coś zrobić, robi to, lecz skutki jego pracy są odwrotne do zamierzonych.

jak skonczy to sie dopiero okaże, dlatego mówie, że z marszami trza poczekac aż zacznie cos robić

Novotny - Nie Maj 14, 2006 15:59

Znacie "Poczekalnię" Kaczmarskiego?

Siedzieliśmy w poczekalni, bo na zewnątrz deszcz i ziąb
Do pociągu sporo czasu jeszcze było -
Można zatem wypić kawę albo rzucić coś na ząb,
Bo nikt nie wie, kiedy człek znów napcha ryło.
Wtem słyszymy kół stukoty i lokomotywy świst,
Więc rzucamy się do wyjścia na perony,
Ale w miejscu nas zatrzymał megafonów zgrzyt i pisk:
- To nie wasz pociąg - ogłosiły megafony.


Uwierzyliśmy megafonom.
Uprzejmie wszak ostrzegły nas
Po co stać w deszczu na peronie,
Skoro przed nami jeszcze czas?


Żarcie szybko się skończyło, nuda zagroziła nam,
Zaczęliśmy drzemać, marzyć i flirtować,
Ktoś przygrywał na gitarze, zanucili tu i tam,
Zaciążyły nam do tyłu nasze głowy.
Wtem słyszymy kół stukoty i lokomotywy świst,
Więc ospale podnosimy się z foteli.
Ale w miejscu nas zatrzymał megafonów zgrzyt i pisk:
- To nie wasz pociąg - przez megafon powiedzieli!


Uwierzyliśmy megafonom!
Pomarzyć w cieple - dobra rzecz.
Po co stać w deszczu na peronie
Zamiast w fotelu miękkim lec?!


Po marzeniach przyszła kolej na dziewczyny oraz łyk,
Co pozwolił nam zapomnieć o czekaniu!
Gdy tymczasem za oknami n-ty już się puszył świt
I poczuliśmy się trochę oszukani!
Więc gdy znowu kół stukoty usłyszeliśmy i świst -
W garść się wzięliśmy i dalej! - na perony!
Lecz zatrzymał nas na progu już znajomy zgrzyt i pisk:
- To nie wasz pociąg! - Ogłosiły megafony.


Uwierzyliśmy megafonom!
W końcu nie było nam tak źle.
Po co stać w deszczu na peronie,
Gdzie z wszystkich stron wichura dmie?


Uderzyło nas jak gromem, spojrzeliśmy wreszcie w krąg,
A już wiele, wiele świtów przeminęło!
I patrzymy w starcze oczy, powstrzymując drżenie rąk -
Zadziwieni, gdzie się życie nam podziało?!
Wybiegamy na perony, lecz na torach leży rdza,
Semafory, hen pod lasem - opuszczone...
Żaden pociąg nie zabierze już z tej poczekalni nas,


Milczą teraz niepotrzebne megafony...
I gorzko się zapatrzyliśmy
W zabrane nam dalekie strony
I w duszach swych przeklinaliśmy
Tę łatwą wiarę w megafony.


Jacek Kaczmarski
1975


Sytuacja analogiczna...

Mariusz - Nie Maj 14, 2006 16:23

Znamy doskonale ;)
A że historia lubi się powtarzać to za jakiś czas będą o nas śpiewać piosenkę "Nasza klasa" również Jacka Kaczmarskiego.

Krzysio - Nie Maj 14, 2006 16:47

frohike napisał/a:
bezsensowne strajki :) PiS wygral wybory i to oznacza ze Polacy chca aby PiS nimi rzadzil

:zdziwko: hmm ktos glosowal tu na forum na pis ? :P jesli nie to kto do cholery glosowal na tych glabow ? :dobani: :zdegustowany:

chetnie bym sie wybral na strajk posmiac z tej calej demonstracji ale w tym czasie bede spal :P
moim skromnym zdaniem ten strajk i tak nic nie da :D przeciez nie od dzis wiadomo ze rzadzacy tym krajem spoleczenstwa nie sluchaja :] no chyba ze uczniowe i studenci chwyca za paly, koktajle molotowa i rusza autokarami na warszawe :]

a niech sobie ten lepper i giertych rzadza, tyle krzyczeli ze ich nigdy nikt do wladzy nie dopuscil, teraz ich dopuscili i co ? i jajco gowno zrobia, moge dac sobie reke za to uciac, znikna z sceny politycznej i straca jedyny sensowny argument "ze oni nigdy nie rzadzili"
kilku pojebow mniej bedzie :P

Mariusz napisał/a:
Przecież ten facet skończył prawo, a nie nauczanie początkowe, czy też pedagogikę.

a lepper to co ? :P

Mariusz - Nie Maj 14, 2006 17:52

frohike napisał/a:
bezsensowne strajki :) PiS wygral wybory i to oznacza ze Polacy chca aby PiS nimi rzadzil

Polacy ? Dlaczego w tej kwestii traktujesz naród jako całość ?
Na PiS głosowała większość, nie całość. A to różnica.
Ja nie byłem w tej większości.

Bzyki napisał/a:
Mariusz napisał/a:
Przecież ten facet skończył prawo, a nie nauczanie początkowe, czy też pedagogikę.

a lepper to co ? :P

Lepper ... sam nie wiem. Nie ma chyba nawet wyższego wykształcenia. Jest rolnikiem. Cały czas przed oczami mam te zdjęcie jego rodziny, a tam jego syn z koszulką Versace :D

Gmeras - Nie Maj 14, 2006 18:26

może pójde i zobacze sobie na ta gromadke i pod noskiem sie posmieje z calej tej demonstracji :D
Aither - Nie Maj 14, 2006 19:00

aj aj aj... co za ludzie jesli myslicie ze takie protesty i demonstracje cos zmienia... to nie mam wiecej pytan :looka: lazcie sobie... blokujcie ulice a Giertych i tak was oleje... cedze na to i tak mu sie nie uda niczego zmieic...
Mariusz - Nie Maj 14, 2006 19:05

Aither napisał/a:
... blokujcie ulice ...

Przez tą koalicję coś z Leppera odziedziczyliśmy ;)

Aither - Nie Maj 14, 2006 19:09

Mariusz, no z blokowaniem to sie zgodze :) mam nadzieje ze nie bedziemy masowo chodzic na solarke :rotfl:
Mariusz - Nie Maj 14, 2006 19:48

Ahahahahahaha :D Ale by było :D
Czy zima, czy lato ... my brązowi :D

Aither - Nie Maj 14, 2006 19:53

mnie to jakos nie smieszy prawde mowiac... no ale blokowac ulic nie mam zamiaru... to i tak nic nie da :)
Mariusz - Nie Maj 14, 2006 19:57

To będzie tylko marsz, nie blokada ;-)
Aither - Nie Maj 14, 2006 20:02

a co marsz to nie blokada ? to forma blokowania ruchu... nie sadze ze beda grzecznie chodzic po chdnikach a przejda sie ulica... wiec... ? to blokada :P
Fenix - Nie Maj 14, 2006 20:17

Za nauke się weźcie a nie protesty urządzać i tak nic wam to nie da...... :dobani:
Krzysio - Pon Maj 15, 2006 01:14

Fenix napisał/a:
Za nauke się weźcie a nie protesty urządzać i tak nic wam to nie da...... :dobani:

ja studiuje :D nie musze sie uczyc :D

Mariusz napisał/a:
Lepper ... sam nie wiem. Nie ma chyba nawet wyższego wykształcenia. Jest rolnikiem. Cały czas przed oczami mam te zdjęcie jego rodziny, a tam jego syn z koszulką Versace :D

wyksztalcenie leppera

Kod:
Ukończył Państwowe Technikum Rolnicze w Sypniewie.

Posiada dwa tytuły doktora honoris causa: Międzynarodowej Akademii Kadr w Kijowie oraz Ukraińskiej Akademii Technologicznej.


zrodlo wikipedia :] - h t t p;//pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Lepper
qrwa mac, kto nami rzadzi, no kto ? :| debile :/

a w ogole to wpiszcie sobie slowo kretyn w googlach :rotfl:

frohike - Pon Maj 15, 2006 06:25

Bzyki napisał/a:
frohike napisał/a:
bezsensowne strajki PiS wygral wybory i to oznacza ze Polacy chca aby PiS nimi rzadzil

hmm ktos glosowal tu na forum na pis ? jesli nie to kto do cholery glosowal na tych glabow ?


jak narazie jestes głupszy od nich i nie wolno ci ich obrazac, osiagnij w swoim zyciu tyle co oni a powiem ze mogłes na nich tak mówic

Novotny - Pon Maj 15, 2006 07:46

...możesz zacząć od małego skoku na sklep albo odebrania listonoszowi rent i emerytur - będziesz miał na kampanię : )) Później krzycz głośno, że w sklepach ma być taniej a renty i emerytury wyższe, a "osiągnięcia" w stylu Leppera, Giertycha i Kaczyńskich masz jak w banku. Problem tylko, że nie możesz dać się złapać.
p4cz3k - Pon Maj 15, 2006 13:20

Novotny napisał/a:
Problem tylko, że nie możesz dać się złapać.


znaczy z tym lapaniem to roznie bywa :=] daj sie zlapac jak juz bedziesz mial immunitet :=] wowczas majac dobrego speca od marketingu i wizazu...z przestepcy zrobia z ciebie bohatera...

hmmm ... cos chcialem napisac...ale same przeklenstwa przychodza mi na mysl...

narazie nie chce wyrokowac...ale zle sie dzieje w panstwie polskim...choc z drugiej strony...moge sie mylic...nom jak ja bardzo chcial bym se mylic...

---

choc postawa giertycha / leppera / kaczynski mi sie nie podoba ... to coz ... tak jak mariusz napisal...to wlasnie wiekszosc polakow wybrala PiS...gdzies mialem zapisane statystyki kto na nich glosowal...i bylo czarno na bialym...wies / ludzie starsi / wyksztalcenie zawodowe/ ... ale mam przyklad ... osoba ktora glosowala na PIS...opowiadala sie za nimi...itd itp...obecnie nei jest zadowolona z ich poczynan :=] , czyli teraz nie do konca nawet sprawdza sie przeslanie romana...polska dla polakow...lecz...polska dla kaczynskich...no i ich poplecznikow

moze za kilkanascie lat - gdy dzieci naszych dzieci beda na tyle dorosle i przedewszystkim dojzale aby cos zmienic...jako dziadki siadziemy w fotelu ...i bedziemy wspominac nasza trojce przenajswietsza ... :=]

ostatni wyjezdzajacy gasi swiatlo ? :]

Alinka - Wto Maj 16, 2006 07:21

No i macie swojego ministra edukacji zrobi wam 26 maja wolne bo papież przylatuje.... a tak narzekali :P
Piotrulek - Wto Maj 16, 2006 07:40

Alinka napisał/a:
zrobi wam 26 maja wolne bo papież przylatuje



stary komunistyczny chwyt,jak się 1-maja zbliżal,czy 22-lipca to w sklepach bylo pelno wszystkiego,aby masa robotnicza z uśmiechem na ustach szła na pochody i chwalila partię...Gierytchowi się tylek pali to najlepiej dać wolne mlodzieży i już go zaczną kochać,ciekawy jestem jaki procent tej mlodzieży wlączy chociaż na godzine telewizor w tym dniu??????????

Alinka - Wto Maj 16, 2006 07:51

pewnie duzo osob pusci telewizor, no chyba ze bedzie ladna pogoda to moze ktos pojdzie sie poopalac :rotfl: znajac zycie,bedzie wolne, ale pozniej beda to musieli odpracowac w ktoras sobote w szkole :]
Mariusz - Wto Maj 16, 2006 09:25

Marsz jest podobno odwołany z różnych przyczyn, a pewnie głównie dlatego, że miał się odbyć się w czasie godzin lekcyjnych.
Novotny - Wto Maj 16, 2006 11:26

A pozostałe przyczyny? Gdzie znalazłeś tą informację? A może po prostu ktoś sieje defetyzm, i łże, żeby mniej ludzi przyszło?

Piss on PiS
Fuck the Duck

Mariusz - Wto Maj 16, 2006 13:41

Na forum szkolnym II LO (w w w 3.fe, p l, forum wymaga zalogowania).
Te informacje przekazały osoby, które ogłaszały ten manifest.

Krzysio - Wto Maj 16, 2006 16:29

frohike napisał/a:
jak narazie jestes głupszy od nich i nie wolno ci ich obrazac

moze tak, moze nie, ale ze mnie sie nie smieje polowa polski tak jak z nich :P

Novotny - Wto Maj 16, 2006 18:57

Będę na Placu Krakowskim w czwartek o 12, zabiorę ze sobą tyle osób ile mi się uda - być może zjawi się więcej ludzi, którzy mają dość bierności.
Fanom Romka polecam: h t t p;//wiadomosci.onet, p l/1323393,11,1,0,120,686,item.html

Aither - Wto Maj 16, 2006 19:17

mwahahahaaa no co Wy :D on tego nie zrobi bo zaraz odezwie sie srodowisko gejowsko/lesbijskie ze ich zniewazyl i takie duperele... i zaczna sie znopwu parady rownosci :D
Gmeras - Wto Maj 16, 2006 20:19

I bardzo dobrze :D

a poarady równosci na bank się przez to odbedę na dniach :P

Alinka - Wto Maj 16, 2006 21:15

:hyhy: maja przyjechac nawet geje i lesbijki z Niemiec !!
Gmeras - Wto Maj 16, 2006 21:21

A niby giertych rządzi szkoła czy domem rozkoszy dla homoseksualistów ? bo się powol gubie
Novotny - Wto Maj 16, 2006 23:08

Jeśli ktoś jest zainteresowany, wstępny termin Sztabu Protestacyjnego wyznaczony jest na piątek. Dalsze informacje przekażę po porozumieniu ze Sztabem.
trunks - Wto Maj 16, 2006 23:30

"Sztabem"...brzmi konkretnie :)

Alinka napisał/a:
maja przyjechac nawet geje i lesbijki z Niemiec !!

jeszcze tego by brakowało :zdegustowany: . Nie wystarczy im, że robią gejów z Bolka i Lolka :mur:

Novotny - Wto Maj 16, 2006 23:34

Pewnie, że brzmi konkretnie ; ) Jak widać, stary Novotny pewnie będzie musiał wziąć sprawy w swoje spracowane ręce, więc niech sobie przynajmniej powymyśla pompatyczne nazwy : )

Od dawna wiedziałem, że Bolek i Lolek to geje : ) A Fred i Barney z Flinstonów? Przecież też w każdym odcinku spędzali więcej czasu ze sobą niż z żonami : ))

Gmeras - Sro Maj 17, 2006 08:40

a ten ze skubi doo jest zeofilem bo spedza duzo czasu z psem
Novotny - Sro Maj 17, 2006 11:39

Ale Skooby Doo to właśnie jest pies : ) Może masz na myśli Shaggy'ego? : )
trunks - Sro Maj 17, 2006 15:35

Novotny napisał/a:
Ale Skooby Doo to właśnie jest pies : )

Gmeras napisal "ten ze scooby doo", a nie "scooby doo" <<

Novotny napisał/a:
Fanom Romka polecam: h t t p;//wiadomosci.onet, p l...0,686,item.html

bardzo dobrze, tez nie jestem za gejowską propagandą w szkołach

Novotny - Sro Maj 17, 2006 16:27

...bo gejowska propaganda jest - zgodnie z twierdzeniem Ministra Giertycha - obecna w szkołach.
Mariusz - Sro Maj 17, 2006 18:56

Nie zdziwie się jeśli za jakis czas usłyszymy o Romanie G. hasła w stylu:"Cudowne dziecko dwóch pedałów" :D Takie odwrotnie proporcjonalne do zamierzonego ;)
Cudowne hasło (prawdopodobnie) B. Tomaszewskiego ;)

Novotny - Czw Maj 18, 2006 13:45

Dzisiaj o 12, zgodnie z planem, odbył się wiec. Frekwencja, jak na odwołaną manifestację, była najdelikatniej mówiąc bardzo zadowalająca. Potwierdzam poprzednie ustalenia - manifestacja odbędzie się, jutro o 15 spotykamy się w Tajemniczym Ogrodzie (parter GCH), organizujemy się i rozdzielamy obowiązki. Zjawią się studenci, uczniowie i kilka organizacji przeciwnych urzędowaniu Romana Giertycha. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych.
Gmeras - Czw Maj 18, 2006 14:03

dzis o 15 33 bedzie manifestacja przebranych studentów :rotfl:
jahu - Czw Maj 18, 2006 15:51

I ja bylem, hepennig z tego wyszedl maly -ale fajnie ze cos sie zaczelo dziac - nastepnym razem trzeba bedzie bardziej to naglosnic - z pewnosci wiecej ludzi przyjdzie :)
Novotny - Czw Maj 18, 2006 16:48

Zapraszamy jutro na spotkanie organizacyjne.
trunks - Czw Maj 18, 2006 18:27

Novotny, ale widze żeś sie w to wkręcił...czujesz zew rewolucji ? :P
Novotny - Czw Maj 18, 2006 18:46

Byłem za młody żeby coś zrobić kiedy Handke wprowadzał swoją reformę. Teraz mogę...
Alinka - Czw Maj 18, 2006 20:46

dzis w programie UWAGA bylo o ROmku;)
trunks - Czw Maj 18, 2006 23:41

Alinka, widzialem...wydaje sie byc milym gosciem prywatnie, co ? :oczami:
Alinka - Pią Maj 19, 2006 10:33

Własnie wydaje sie być miłym , ale moze faktycznie to tylko pozory..
Fajny sobie temat pracy magisterskiej wybrała jedna dziewczyna:) o romanie girtychu hih

trunks - Pią Maj 19, 2006 15:34

prywatnie pewnie jest mily, ale niemily ma sposob prowadzenia polityki...
Novotny - Pią Maj 19, 2006 21:33

Spotkanie odbyło się. Pojawiły się reprezentacje: gimnazjum na Zimnej Wody, III LO i V LO, poza tym przedstawicielstwo Zielonych 2004. Planujemy dużą akcję połączoną z przemarszem na 1 czerwca. Założyliśmy forum inicjatywy: h t t p;//members.lycos.co.uk/swiatyniaslaedzia/ Z forum przesyłana jest subskrybcja odnośnie dalszych działań. Wszelkie pomysły i inicjatywy należy zgłaszać właśnie tam.
trunks - Pią Maj 19, 2006 23:35

a jacys geje tez byly ?
Novotny - Pią Maj 19, 2006 23:37

Trzeba było przyjść to by się wiedziało : )
Gmeras - Sob Maj 20, 2006 01:21

to czyli byli nieliczni jeśli niezdradza tajemnic :}
Sou - Sob Maj 20, 2006 11:34

Yo wywrotowcy!:D

Szkolnictwo wyzsze nie podlega chyba pod ministra edukacji tylko pod premiera wiec nie mam tak zle...ale przejsc sie zawsze mozna :P

:ok:

Mariusz - Sob Maj 20, 2006 11:49

Niet, jest osobno Minister do spraw uczelni wyższych. Jakoś tak się to zwie.
trunks - Sob Maj 20, 2006 15:03

Mariusz napisał/a:
Minister do spraw uczelni wyższych

ds nauki i szkolnictwa wyzszego jak pamietam

Novotny napisał/a:
Trzeba było przyjść to by się wiedziało : )

hehe ja tam nie chce ich oglądać :P

Piotrulek - Sob Maj 20, 2006 19:37

trunks, to nie temat o pedalach,przypominam szanownemu koledze...hahahahahahahahahhahahahahahahah


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group