dupiate forum

Dział Motoryzacyjny - BMW...

krystian - Pią Kwi 07, 2006 01:47
Temat postu: BMW...
chyba w koncu ktos to musial zrobic:) mimo ze nie jezdze autem tej marki. czasem wdaje sie w przepychanki slowne zwiazane wlasnie z bmw. zauwazylem ze nie wazny jaki temat o motoryzacji to zawsze schodzimy na temat aut tej bawarskiej firmy. podsumowujac...jesli mowa o bmw to tylko tutaj bo moderatorzy juz powoli nie wytrzymuja:P
Tonio - Pią Kwi 07, 2006 09:57

No ale BMW to nie tylko bawarska marka... nie zapominajmy o rodzimej armadzie Bardzo Malych Wozów :mur:
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 09:58

Czyli Będziesz Miał Wydatki przy czym łączy się z Będziesz Mógł Wyprzedzać ;)
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 09:59

:beta: BMW :beta: 4ever ;)
krystian - Pią Kwi 07, 2006 10:17

ThomekE30, przypominam ci ze masz tylko 316 nie szalej z tym wyprzedzaniem:)
voyteck - Pią Kwi 07, 2006 10:29

krystian napisał/a:
ThomekE30, przypominam ci ze masz tylko 316 nie szalej z tym wyprzedzaniem:)
:P heheh
Bedziesz Miał Wydatki .......hmmm .......... Ja tam nie mam wydatków ( oprócz paliwa )

Przykre jest to że model E36 zaczyna sie konczyc - czyli pełno zaoranych beemek E36 jeździ już po Gliwicach i nie tylko.
Jakies 5-6 lat temu bylo ich w gliwicach kilka , i wszystkie byly utrzymane OK .
Tak to jest chyba jak auto sie starzeje , mozna je tanio kupic itd .
Zostają tylko male wyjątki ładnie utrzymanych E36 , chyba tak samo jest z E30 .
Powoli nawet E39 zaczynają wygladac na drogach jak shit`y - :(

Krystian, Bo kupiłbyś sobie chłopaku Beeme i przestał stwarzac :P
pewnie dobrze bys na tym wyszedł i eksploatacje tez tanią byś miał uhahaa :hyhy:

krystian - Pią Kwi 07, 2006 10:46

dziwisz sie, ze takie kupy jezdza?? ja nie!! przykladem moze byc ThomekE30 o jego trojka, ma tam 1,6 czyli okolo 100 koni z czego 20 juz dawno padlo:P katuje go palac gumy. silnik pewnie juz na wyczerpaniu. i co sie dziwic ze co raz wiecej tych aut nadaje sie na szrot a nie na ulice. z e36 jest tak samo. kupuja je ludzie ktorzy mysla ze bmw jest przeznaczone do sportu nie patrzac na to ze do sportu przeznaczone sa modele zaczynajace sie od pojemnosci 2,5. kupuja te 316 albo 318 i max but w podloge....w koncu to bmw:P szkoda mi tych aut bo to jednak dobre auta sa gdy nie sa palowane...
voyteck - Pią Kwi 07, 2006 10:49

krystian, ThomekE30 sie chyba zdenerwuje za taką opinie o jego E30 hehe.
A fakt że ludzie butują na max swoje beemki . Pewnie ze można butowac ale o stan techniczny też trzeba dbac ( może i dbają , ale o zewnętrzy wygląd raczej nie ) .
Jak widze E36 pognitą dookoła , brudną , zaoraną i jeszcze na lexusach z tyłu to mi serce pęka :(

Coś ty mi kur... zrobił bandyto

Aha , najgorsze jest to ze gówniarze kupują BMW po to zeby :
1.Napinac sie wśród kumpli
2.Że laski na tą marke lecą ( niektóre )
3.Palić gumy
4.Palić gumy
5.Palić gumy
.......
......
......
......
25.Palić gumy

itd itd

daras84 - Pią Kwi 07, 2006 12:32

Krystian co do bmw od Thomka to bys sie pomylił... auto ma pogrzebane w silniku... i jezdzi naprawde niezle!! jak narazie niue widzialem szybszej 316... jak swego czasu mialem w Fiescie 1.8 16V 105 koni<dodam ze zdrowe a nie jakies zaorane!!> to mialem z nim problem.... tak samo kumpel w esku cabrio 1.6 105 koni po kapie silnika.... zostawał w tyle...

no ale teraz to Beatka Thomka zostaje daleko w tyle :P:P

ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 14:44

po tych przeróbeczkach które poczyniłeś.... ;)
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 14:52

ehhhh kupiłem bete dlatego, że chciałem mieć bete.... a to że jest szybka i że pale nią gumę to już moja sprawa i nikt nosa w to nie powinien wtrącać, bo mnie to tylko i wyłącznie goni po kieszeni a nie Was !! a Ty Krystian czep się tramwaja i uważaj żeby Ci wahacz gdzieś bokiem nie stanął buahahaha :D
a swoją drogą silnik jest pikobelo oleju dolewam może ze 150 gram od wymiany do wymiany, ale to norma jak silnik pracuje na takich obrotach !! więc czep się tramwaja i patrz na te swoje 20 kucy które zostały pod twoją maską.....

ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 14:54

a kupiłem 1.6 tylko dlatego, że była to okazja i zależało mi na budzie, nie na silniku !!!!
Major - Pią Kwi 07, 2006 15:09

Dzisiaj pod sklepem gdzie pracuje stała taka 316 metalik błękitna, ale troche strupiała :P Jakoś mi się te modele nie podobają, może dlatego, że za dużo tego jeździ.
Mariusz - Pią Kwi 07, 2006 18:09

daras84 napisał/a:
Krystian co do bmw od Thomka to bys sie pomylił... auto ma pogrzebane w silniku...

No ja też czasem grzebie w silniku jak mi jakieś paproki z drzew nalecą pod maskę ;)

Mariusz - Pią Kwi 07, 2006 19:30

Jeszcze mnie coś naszło, gdzieś wyczytałem:"Przedni napęd dla dziewczynek" ;-)
Ale mam dzisiaj głupawe :super:

krystian - Pią Kwi 07, 2006 19:48

ThomekE30 napisał/a:
Ty Krystian czep się tramwaja i uważaj żeby Ci wahacz gdzieś bokiem nie stanął buahahaha
a swoją drogą silnik jest pikobelo oleju dolewam może ze 150 gram od wymiany do wymiany, ale to norma jak silnik pracuje na takich obrotach !! więc czep się tramwaja i patrz na te swoje 20 kucy które zostały pod twoją maską.....


o moje wahacze sie nie martw. ja swojego auta nie paluje wiec watpie zeby mi cos odpadlo. 4 cylindrowiec i wysokie obroty......moze jednak dac ci nr do wojtka do sklepu?? predzej czy pozniej tam zawitasz tym padlem

ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 21:27

heh może przez pałowanie wahacz ci bokiem nie stanie.... ale przez te rdze :) weź się schowaj z tym swoim parchem i nie udzielaj się w erze cywilizowanych samochodów....
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 21:33

a w (...) mam nr do wojtka sklepu.... silnik padnie to kupie nowy.... w erze UE to nie problem.... a mechanikiem jestem więc zrobie to sobie za free.... moje auto jest moim autem, moje wybryki sa moimi wybrykami i moja ciężka noga jest moją cięzką nogą.... ja świruje ty nie i tym się różnimy.... a jak coś stanie się mojemu samochodowi to się będziesz mógł z tego cieszyć.... jestem młody i to jest również w pewnym sensie mój sposób na przeżycie tej młodości !!! i schowaj tego swojego kondona do garażu, pucuj i jeździj nim do kościoła !!
krystian - Pią Kwi 07, 2006 21:35

ThomekE30 napisał/a:
heh może przez pałowanie wahacz ci bokiem nie stanie.... ale przez te rdze :) weź się schowaj z tym swoim parchem i nie udzielaj się w erze cywilizowanych samochodów....


przypominam ze jezdzisz e30:P 1,6

ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 21:36

i co z tego, ale zawsze bardziej cywilizowane niz twoje.... a to że 1.6 to zdziwiłbyś się.... ale cóż lepiej siedzieć i pier...ć przed kompem niż przyjechać zobaczyć i nie czepiać się wreszcie....
krystian - Pią Kwi 07, 2006 21:39

nie znasz definicji slowa cywylizowany...no coz. ale idac twoim tropem....jezdzisz e30 ktora wyszla w 83 roku. co ona ma bardziej "cywilizowanego" niz moje audi??
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 21:43

choćby brak kanciatej dechy w środku....
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 21:43

i choćby to że to rok 90 a nie 78 czy chu wie jaki
krystian - Pią Kwi 07, 2006 21:48

ThomekE30 napisał/a:
choćby brak kanciatej dechy w środku....


przyjrzyj sie moze wlasnemu autu....

ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 21:56

moze zajrzyj do E30 i porównaj swoje auto z moim....
Tonio - Pią Kwi 07, 2006 23:04

fajnie sie to czyta po calym dniu spedzonym na lezeniu pd maluchem i wymianie skrzyni w warunkach bojowych bez kanalu:P tez mam kanciata deske mimo ze mam 90 pewnie bije was o glowe wysokoscia zawieszenia ale coz nie kazdy moze somowymi sposobami osiagnac taka glebe jak mam moj Bardzo Maly Wozik, no a maje zwawe dwadziescia kika kucykow i tak latwiej zaparkowac na miescie niz wasze "wielkie" auta :] Mozemy sie zmierzyc w parkowaniu w waskich lukach co wy na to?? :rotfl:
voyteck - Sob Kwi 08, 2006 07:59

ThomekE30 napisał/a:
jestem młody i to jest również w pewnym sensie mój sposób na przeżycie tej młodości !!!

Ciekawe , taki młody jestes i masz taki wozik z malutkim silniczkiem ?
To ja jestem od ciebie starszy , pewnie powinienem sobie kupic juz diesel`a i wozic nim żone i dziecko do tesco -
A mam potwora 2.8 litra i zapierdzielam sobie nim tu i tam i w (...) mam spalanie, duze opłaty OC i inne dupere . To moze ja jestem młody jeszcze i kożystam z życia . A dzis pogoda w sam raz na 200KM pod nogą i otwarty dach . Naraaaaaa

p4cz3k - Sob Kwi 08, 2006 08:13

tak sobie czytam i czytam :=]

co do palenia gum...(jako zwykly obserwator)...widzialem wczoraj kolesia w BMW...(nie wiem jaki model...pewnie Mariusz bedzie wiedzial bo wieczorem go widzielismy pod hala)...koles wsiadl...i zaczal wariowac:] tak wyjezdzal z parkingu pod hala...ze nie dosc ze caly piszczal...to prawie wylecial z ulicy...i wjechal by w plot...:] jaki to ma sens?:p

krystian czy to moze twoje autko widzialem wczoraj w okolicach 20 kolo "plusa" na dworcowej?

voyteck - Sob Kwi 08, 2006 08:27

p4cz3k napisał/a:
tak wyjezdzal z parkingu pod hala...ze nie dosc ze caly piszczal...to prawie wylecial z ulicy...i wjechal by w plot...:] jaki to ma sens?:p

Wiesz ...... po to tez tylni napęd w BMW jest zeby sobie czasami bokiem z jakiejś ulicy wyjechac albo zakręcic sie tu i tam dla luzu :hyhy:
Ale wszystko ma swoje granice i miejsca . Jak ktos jest pewny swoich umiejetnosci to spoko . Ale troche jest oszołomów którzy nie wiedzą co robią , jak , i gdzie :/

kobi - Sob Kwi 08, 2006 10:37

voyteck napisał/a:
Wiesz ...... po to tez tylni napęd w BMW jest zeby sobie czasami bokiem z jakiejś ulicy wyjechac albo zakręcic sie tu i tam dla luzu

No tak, ale ten kolo wczoraj to zupełny lamer był :P
voyteck napisał/a:
Jak ktos jest pewny swoich umiejetnosci to spoko

On chyba nie miał umiejętności :P
voyteck napisał/a:
Ale troche jest oszołomów którzy nie wiedzą co robią , jak , i gdzie

Zwłaszcza w tamtym miejscu to nie jest popisywanie się, ale niszczenie fury :kwasny:

Mariusz - Sob Kwi 08, 2006 11:01

p4cz3k napisał/a:

co do palenia gum...(jako zwykly obserwator)...widzialem wczoraj kolesia w BMW...(nie wiem jaki model...pewnie Mariusz bedzie wiedzial bo wieczorem go widzielismy pod hala)

E36 ;-) Ale chyba jednak z silnikiem conajmniej 2.0 ;-) Zielony SG .9997 ;)
Autko niedawno sprowadzone do kraju według mnie, bo się facet chwalił koledze, który na rowerku przyjechał ;) A jeździć ... hmm ... chyba jeszcze nie nauczył się jeździć tylnonapędowcem ;)

voyteck - Sob Kwi 08, 2006 14:04

Mariusz napisał/a:
chyba jeszcze nie nauczył się jeździć tylnonapędowcem

Heheh - Ja tam do dziś mam problem z opanowaniem tylnego napędu .
3.5 roku jeździłem bez szpery a teraz ze szperą :/
Szpera jest :ok: :ok: :ok: ale wchodzenie bokiem itp akcje troche inaczej jest i mozna sie zdziwic . Ogólnie wydaje mi sie że , ze szpreą jest bezpieczniej

Major - Sob Kwi 08, 2006 14:18

A co to jest szpera ? :P
voyteck - Sob Kwi 08, 2006 14:21

Major, To ze jak jej nie ma to np. palisz gume i jedno koło się rozkręca na max a drugie stoi w miejscu .
A jak jest szprera to jedno koło sie kreci dosc szybko a drugie (np. 25% szpery) - to 25% w stosunku do tamtego . czyli zawsze ciągną 2 koła i można palic dwoma uahaha :hurra: .
Tak samo jak bokiem idziesz, to bez szpery szybciej cie wyżuci na bok , albo sie obrócisz o 180% ( a nie chciales tego ) . I cieżej wyjsc z bok`a .
Ze szperą te mankamenty maleją i jest spoooooko :]

Szpera 100% jest np. w Jeep`ach - blokowanie dyferencjałów tzn mostów napędowych i wtedy sie nie zakopiesz w niczym . tzn tak łatwo sie nie zakopiesz bo ciagną równomiernie 2 koła .

W przednionapedowcach tego nie ma wiec jak ruszasz na piskach to jedno koło ciągnie, drugie tylko chwile i koniec.

W 4x4 jest fajnie jak mozesz zablokowac przedni i tylny dyferencjał - kupel ma takie stare suparu - jest super - tylko na zakretach piszczą gumy , bo wiadomo ze musza sie krecic rowno a jedno idzie po wewnetrzej i ma krótsza droge do pokonania .


dziwne wytłumaczenie - co to jest szpera - jak ktos umie lepiej to wyjasnic to zapraszam :)

Mariusz - Sob Kwi 08, 2006 17:03

Wersja encyklopedyczna:
Szpera - układ różnicowy o ograniczonym poślizgu; umożliwia efektywniejszy rozdział momentu obrotowego przekazywanego na koła; blokada mechanizmu różnicowego; stosuje się między kołami lub między osiami.

daras84 - Sob Kwi 08, 2006 23:48

voyteck napisał/a:
Major,
W przednionapedowcach tego nie ma wiec jak ruszasz na piskach to jedno koło ciągnie, drugie tylko chwile i koniec.

:)


Voyteck poprawka !! szpera jest rowniez w przednionapedowkach!! przykladem moze byc chocby skrzynka z Fiesty Turbo!! nie chce teraz skłamac ale ok 30 %

ThomekE30 - Nie Kwi 09, 2006 00:03

a może szpara co ? :D
voyteck - Nie Kwi 09, 2006 16:35

daras84 napisał/a:
Voyteck poprawka !! szpera jest rowniez w przednionapedowkach!!
A to nie wiedzialem - LUZ :)
Major - Nie Kwi 09, 2006 17:28

Dzisiaj w silesi widziałem nową 530d. Jak to auto nie ma klimatu to ja nie mam pytań. Chyba zmieniony przedni zderzak w porównaniu do innych 5xx (nie licząc wersji M) powoduje, że wygląda elegancko agresywnie... Kurde taką bym chciał.
voyteck - Nie Kwi 09, 2006 19:28

Major, wpadnij do mnie pod prace to sobie pooglądasz nowa 5 - E60 na zderzaku z M5 - bo pewnie taki był to zderzak . zapraszam :)
Mariusz - Nie Kwi 09, 2006 21:16

Zdradź nam gdzie pracujesz ;-) O ile to nie tajemncia ;-)
Major - Nie Kwi 09, 2006 22:51

Z chęcią zerkne :)
Iza - Nie Kwi 09, 2006 23:13

ThomekE30 napisał/a:
i schowaj tego swojego kondona do garażu, pucuj i jeździj nim do kościoła !!

Koles Ty jednak nie masz rowno pod sufitem :krzeslem:
Jak Krystian ma kondona to co Ty masz :hyhy: chwalisz sie jakas stara E30 jak bys jezdzil najnowsza :beta: pod maska masz najgorszy silnik jaki ma BMW a zachowujesz sie jakby tam bylo niewiadomo co :wstyd:
ThomekE30 napisał/a:
ale zawsze bardziej cywilizowane niz twoje

Ty chyba nie wiesz co piszesz :cenzura:
zachowujesz sie jak Burak z BMW napinator :!: Tylko czym chcesz zablysnac 1.6 :cenzura:
I wlasnie przez takich krety... ta marka ma potem taka opinie :cenzura:
wiesz co przesiadz sie lepiej do Syrenki tam lepiej bedziesz pasowal :hyhy:

ThomekE30 - Nie Kwi 09, 2006 23:16

a tak na chwile zmienie temat..... widzieliście tą E30 o ktyórej zrobiło się tak głośno? Na interi we wiadomościach o niej pisali.... :P ale ludzie objechali ją jak 150 :P bo E30 miało przód z E46 a tylne lampy z jakiegos nowego bmw (nie pamiętam jakiego a nie chce skłamać ;) ) koleś się narobił jak gupi, a szczerze mówiąc mnie również się to masakrycznie nie podobało.... :)
p4cz3k - Wto Kwi 11, 2006 08:46

ej dobra...mam pytanie...:=]

nie dotyczy ono BMW ale rowniez autek...

ostatnio kilka raz wracajac ze szkoly/pracy widzialem autko ktore ... przyciaga moj wzrok za kazdym razem...

stoi sobie kolo rynku...kolo takiej galeri jak sie idzie od IL Plazzo (czy jak sie to tam pisze;p)...

wiem tylko ze jest to Honda...taka czarna...sliczna (jak dla mnie)...sedan (??) z ogromna maska...w srodku z skorzane czarne fotele...nikos zawieszona i jakis pajac przerysowal ja po prawej stronie od przednich do tylnich swiatelm (sic!!)

moze orientujecie sie co to za autko...(poprostu moze kiedys je widzieliscie)...a ja sie nie znam i nie wiem co to za model :=]

ThomekE30 - Wto Kwi 11, 2006 09:57

ja nie wiem o co chodzi ;) ale zmieniając temat po Ostropie jeździ piękne Masseratti ;) z tablicami JULIA ;) ten klank i wygląd..... uuuuu ;) coś pięknego :P
p4cz3k - Wto Kwi 11, 2006 10:08

czesto na warynskiego bywa :=]

s1 albo s3 julia cos takiego :=] panna wczesniej tez fajnymi autkami jezdzila :) skad ludzie maja na to kase :]

Dorotka - Wto Kwi 11, 2006 10:14

ThomekE30 napisał/a:
ale zmieniając temat po Ostropie jeździ piękne Masseratti
już o tym gdzieś pisałam - rzeczywiście piękne jest :oczami:
voyteck - Wto Kwi 11, 2006 11:18

p4cz3k napisał/a:
skad ludzie maja na to kase

Jak ktos tak pyta - to nigdy nie skuma skąd oni mają - heheh

Tonio - Wto Kwi 11, 2006 11:59

ThomekE30 napisał/a:
ale zmieniając temat po Ostropie jeździ piękne Masseratti ;) z tablicami JULIA ;) ten klank i wygląd..... uuuuu ;) coś pięknego :P


Ono jest z Wilczego Gardla z jednej z tych malo wypasionych chatek

ThomekE30 - Wto Kwi 11, 2006 12:32

ja tam nie wiem ;) ale najczęściej je tam spotykam.... ostatnio jak wyjeżdżałem na A4 na ostropie, jak przeszedł koło mnie to aż mi gęsia skóra wyszła hehe ;) (jechał nim koleś ok 40tki)
a jeśli chodzi o pieniążki na takie auta ;) to jak to mówią :P "masz głowe i ch....j to kombinuj" :P

voyteck - Wto Kwi 11, 2006 13:13

ThomekE30 napisał/a:
"masz głowe i ch....j to kombinuj"

Właśnie ..........ale u nas kazdy potrafi tylko marudzić " nieda sie " " nie mam jak " itd itd

Major - Wto Kwi 11, 2006 15:31

Ale prawda jest taka, że żeby jeździć takim autkiem nie wystarczy mieć 1mln w banku :)
krystian - Wto Kwi 11, 2006 20:16

auto moze i ladne, ale to tez dlatego, ze u nas rzadko spotykane.
Mariusz - Wto Kwi 11, 2006 20:21

A co Wy na to ?:)
h t t p;//w w w autocentrum, p l/go/338__Cywilna_wyscigowka_-_BMW_320si__2__0__5__1142101377.html

krystian - Wto Kwi 11, 2006 20:24

nie nie i jeszcze raz nie. 4 cylindry w bmw to nieporozumienie. za ta cene wolalbym kupic 325. niz jakies 320 na 4 cyl. a pakiet M mozna zawsze sobie samemu skompletowac.
Major - Wto Kwi 11, 2006 20:53

cyzli auto będzie w kwocie około 200tys zł, a za to masz wersje 5 z silnikiem o jakies 30-70KM mocniejszym.
voyteck - Sro Kwi 12, 2006 10:01

Mariusz napisał/a:
A co Wy na to ?:)
h t t p;//w w w autocentrum, p l/go/338__Cywilna_wyscigowka_-_BMW_320si__2__0__5__1142101377.html


Niech sobie wsadzą ten limitowany model . Moim lajtowym cabrio go biore i nie mam limitowanej serii i emblematu motorsport uhaha - 173KM i tak sie zachwycają . Czyli cos jak E30 325 heheeh np. z 89roku :)

Mariusz - Sro Kwi 12, 2006 15:41

Hehehehe :D
Chociaż wygląd ma całkiem fajny :)

ThomekE30 - Czw Kwi 13, 2006 01:18

wole moje E30 :P
choć swoją drogą jakbym to miał za darmo - niemiałbym stopu aby to komuś pogonić :P no i wcale nie byłoby żal.....

wat1 - Sob Kwi 15, 2006 11:38

[b]UWAGA!
Na dniach skradziono E-36 318i sedan , czarny diament met.
W związku z tym jeżeli nadarzy się komuś "okazja" nabycia jakichkolwiek części to prosimy o pilny kontakt.
0601664830
b]

Major - Sob Kwi 15, 2006 11:45

Zamieście jeszcze zdjęcie jak to mniej więcej wygląda, bo może jeszcze będzie jeździł...
Mariusz - Sob Kwi 15, 2006 16:30

Zdjęcie ważne w takiej kwestii ...
Najlepiej proponuje przejechać się na jakiś najbliższy szrot i tam szukać ... jak nie całego auta to części ...


A tu znalazłem takiego małego potworka :) Silnik 5 litrów z Alpiny B12, 350KM.
Sami popatrzcie: h t t p;//w w w autopower.se/ovanligabmw/top10_350.asp

wat1 - Nie Kwi 16, 2006 11:40

0601664830
Mariusz - Nie Kwi 16, 2006 12:04

OKey, będziemy bacznie się przyglądać każdej e36 :)
krystian - Nie Kwi 16, 2006 12:17

no przeciez na tej fotce nic nie widac. wyglada jak kazda 3. daj jakies inne. czegos szczegolnego co bylo na tym aucie. dales tylko przod, rownie dobrze moge ci powiedziec ze widzialem ja u moich 10 sasiadow z bloku
wat1 - Nie Kwi 16, 2006 13:46

Kolego nie widze większego sensu zamieszczać dokładnych zdjęć ,bo i po co?
Przecież wyraźnie jest napisane ,że to seryjne auto bez udziwnień, więc ??

Tonio - Nie Kwi 16, 2006 14:14

wiec... jest takich pelno, i brutalnie stwierdze ze mozesz zalozyc czern w zalobie po tym aucie, jakby sie pojawily niespodziewanie jakis czesci to napisze ale szczerze watpie ze go znajdziesz
Mariusz - Nie Kwi 16, 2006 14:21

W sobotę i niedzielę polecam przejechać się na naszą giełdę ...
frohike - Nie Kwi 16, 2006 14:31

Mariusz napisał/a:
W sobotę i niedzielę polecam przejechać się na naszą giełdę ...

jesli ktos byl madry to albo ukradl je na zamowienie albo sprzeda je w innym wojewodzctwie

ale zobaczyc na gieldzie zawsze warto

ponadto takie autka chyba kradnie sie dla czesci a nie dla samego autka

Niedźwiedź - Nie Kwi 16, 2006 14:38

warto też jeszcze ustawic subskrypcje na maila z ofertami z allegro dot. czesci do bmw itp może jakoś fuxem po fotach poznasz cos
~pAaAuLiNeK~ - Nie Kwi 16, 2006 16:09




:hyhy:

voyteck - Nie Kwi 16, 2006 19:58

~pAaAuLiNeK~, nie widze tej fotki :/
Tonio - Nie Kwi 16, 2006 20:10

voyteck, widzialem Cie ostatnio na Chorzowskiej albo cos bardzo podobnego do miachiny z Twojego awka, bylo to chyba w czwartek :]
voyteck - Pon Kwi 17, 2006 00:47

Tonio, A byc moze :] Ja tam sie kręce ogólnie tu i tam - czasem bez celu :/
Mariusz - Pon Kwi 17, 2006 01:00

Jak spotkam kogoś z forum to zmrugam długimi ;) Zrobimy sobie :"Pozdrowienia z ulicy" ;-)
Mariusz - Pon Kwi 17, 2006 01:05

Pozwole sobie coś zacytować :) Widziałem ów filmik. W sumie nic ciekawego, ale jakoś śmiać mi się chciało ;)

manexxl napisał/a:
Nie wiem gdzie umieścić ten filmik więc wrzucam go tutaj. Było to w sobotę rano. Usłyszałem wielki huk , popatrzyłem przez okno a tam takie ładne Volvo na ładne zaparkowane BMW wjechało. NA pustej ulicy. Jak gość to zrobił nie wiadomo. Na filmiku widać trochę uszkodzeń i jak ludziska się motają. Kręciłem go z okna więc mogłoby być w "widok z waszego okna" :)

h t t p;//rapidshare.de/files/18186675/st_uczka_pod_oknami_15.04.06.wmv.html

Gmeras - Pon Kwi 17, 2006 10:19

Mariusz napisał/a:
Jak spotkam kogoś z forum to zmrugam długimi Zrobimy sobie :"Pozdrowienia z ulicy" ;-)
mrugniecia sa zarezerwowane do ostrzezeń przed patrolami drogówki ;p nie jednemu to uratowało nie raz 300 zł i kilka punktów :P
Mariusz - Pon Kwi 17, 2006 11:45

Czy aby na pewno tylko 300zł ?;-)
Zależy od wykroczenia ;)

krystian - Pon Kwi 17, 2006 11:47

ja nigdy nie mrugam. nie chce mi sie. mi tez nikt nigdy nie mruga. kazdy ma swoje problemy. jak ktos jedzie za szybko to tym bardziej nie zamrugam. niech go zlapia. moze sie czegos nauczy
Mariusz - Pon Kwi 17, 2006 11:49

Też nigdy nie zamrugam, ale mi chodziło o mruganie w sensie "cześć" ;-)
frohike - Pon Kwi 17, 2006 12:16

a ja mrugam, ciesze sie jak ktos mnie ostrzeze wiec odwdzieczam sie komus innemu ze ich ostrzege.

co mi z tego ze kolesia zlapia i bedzie musial sfinasowac zlodziejska drogowke, bo pewnie i tak lapowke im da zamiast mandatu

krystian - Pon Kwi 17, 2006 12:19

a co ci z tego ze mu mrugniesz?? masz z tego jakies profity?? ostrzezesz go a na nastepnym skrzyzowniau on nie wyhamuje i sie rozbije z jakims tirem. albo co goprsza z jakas osobowka.. nie mrugam i nie chce zeby mi mrugali. kazdy ma swoje problemy
voyteck - Pon Kwi 17, 2006 12:30

krystian napisał/a:
on nie wyhamuje i sie rozbije

:hyhy: ciekawe co z naszym mrugnięcie na trasie Czestochowa - ?ódź ............ fotoradary (...) :wstyd:

krystian - Pon Kwi 17, 2006 12:32

oby nie bylo takie same jak mrugniecie na trasie bialystok- warszawa
voyteck - Pon Kwi 17, 2006 12:39

krystian, Jezu ! Oby nie :przestraszony:
frohike - Pon Kwi 17, 2006 14:22

krystian napisał/a:
a co ci z tego ze mu mrugniesz?? masz z tego jakies profity??


tak, mam w (...) czy zaplaci mandat czy nie ale obchodzi mnie aby taki koles ostrzegl mnie jak bede jechal za szybko bo wtedy moje pieniadze moga zniknac

a bardziej boje sie niedzielnych kierowcow niz osob ktore jada np 70km/h w miescie mimo ze mozna troszke mniej

zawsze mrugam innym jak gdzies na trasie jest kontrola

Mariusz - Pon Kwi 17, 2006 14:36

A jak będzie jechał jakiś przestępca poszukiwany listem gończym ? Gdy ktoś mu murgnie, wyhamuje i zmieni trasę ...
Gmeras - Pon Kwi 17, 2006 15:43

a teraz co by było aby jak maco sie stac to sie stanie :]
daras84 - Pon Kwi 17, 2006 15:53

ja nie moge z was .... powoli tu jakies proroctwa wychodza!!! ja rowniez zawsze ostrezgam innych przed psiarnia.... a twoje wypowiediz Krystian powlaily mnie z nog!! :padam: co z tego ze kazdy ma swoje problemy?? ale takim skromnym mrugnieciem mozesz komus wlasnie tych problemow oszczedzic!! nie ma to jak byc samolubem....
Tonio - Pon Kwi 17, 2006 15:54

ja tam nie mrugam... szkoda zarowek :P Mrugam w sumie tylko jak ktos swiatel nie wlaczy w okresie zimowym bo to wg mnie pozytywnie moze wplynac na bezpieczenstwo
frohike - Pon Kwi 17, 2006 17:13

Mariusz napisał/a:
A jak będzie jechał jakiś przestępca poszukiwany listem gończym ? Gdy ktoś mu murgnie, wyhamuje i zmieni trasę ...


jakos nie wierze w te lapanki policji

gdyby koles byl poszukiwany przez policje to raczej nie bedzie specjalnie szarzowal na drodze aby nie wyrozniac sie w tlumie

no ale Mariusz ciebie to mruganie pewnie nie dotyczy po pewnie :
- zawsze jezdzisz przepisowo
- jak juz Cie zlapia to placisz mandacik grzecznie / rodzinka w Policji a takim mandatow sie nie daje :P

niech sobie policja znajdzie lepszy sposob na lapanie ludzi z listami gonczymi

daras84 - Pon Kwi 17, 2006 17:52

Mariusz napisał/a:
A jak będzie jechał jakiś przestępca poszukiwany listem gończym ? Gdy ktoś mu murgnie, wyhamuje i zmieni trasę ...


mysl przewodnia dzisiejszego dnia :D:D :rotfl: :super:

voyteck - Pon Kwi 17, 2006 19:21

jakos mało , bardzo mało kto mi mruga . Nie wiem czym to jest spowodowane , mam nadzieje ze nie marką auta :/
Ja raczej staram sie mrugnac bo chyba chodzi generalnie o jakaś prewencje , czyli mrugne kolesiowi to zwolni i o to chodzi zeby było bezpieczniej a nie o to zeby mu jakis policjant chowający sie za drzewem wlepił 300 pln

Iza - Pon Kwi 17, 2006 22:12

Wojtek i Krystian sa dziwni :D bo oni nie dostaja mandatow za predkosc tylko za jakies bzdury jak np zbyt szeroka naklejka przyciemniajaca przednia szybe itd :P
A co do mrugania to jaki problem jadac komus mrugnac ja zawsze tak robie bo uwazam ze to dobry zwyczaj :ok:

krystian - Pon Kwi 17, 2006 22:57

mrugam tylko w dwoch sytuacjach,...jak widze kogos znajomego to na przywitanie mrugne, a druga sytuacja jak mnie ktos oslepia swoimi swiatlami to wlaczajac dlugie daje mu do zrozumienia ze jest frakerem i pora sobie swiatla ustawic. innej opcji nie ma. nie interesuje mnie ze ktos dostanie mandat, jak jedzie za szybko to trzeba sie liczyc z tym ze dostanie mandat. ma prawo jazdy jest dorosly i odpowiada sam za sibie. nie jest dzieckiem.
ThomekE30 - Wto Kwi 18, 2006 00:39

no to życzę Ci powodzenia i żeby Cię kiedyś strzelili zza krzaka jak będziesz miał przekroczone 20 czy 30 km/h !! dobry as jesteś..... ale co no comment..... swoją drogą to jak napisał Daras84..... "nie ma to jak być samolubem" na a tak na marginesie.... ciekawe czy twoje troch stare auto przechodzi przeglądy na lewo czy na prawo.... ciekawe czy nie masz przyjechanej jakiejs opony od zbierżności (co powoduje wspaniały stan naszych drog) jesli w twoim aucie coś się nie zgadza to skoro jesteś taki przepisowy i solidny życzę Ci również aby zatrzymali Cię na "rutynową kontrole drogową" (bo często zatrzymują stare auta) i zabrali Ci dowód rejestracyjny i wystawili bloczek na dojazd do domu buahahaha
zapamiętaj..... "życz a będzie Ci życzone" więc nie bądź skur....synem bo jest wielu normalnych nieszarżujących kierowców którzy zagadani albo cuś nie są świadomi tego że mają przekroczoną prędkość o np 20 km/h.....

p4cz3k - Wto Kwi 18, 2006 00:45

hehe, znam z autopsji...przypadek...jak policjant w cywilu jadac na wakacje mijajac patrol...20 m dalej...mrugal kierowca z na przeciwka aby odrobine zwolnili :]

osobiscie nie widze w tym nic zdroznego...jest to nie tylko ochrona przed mandatem...ale nazwal bym to raczej...wspolnym pilnowaniem pozadku na drodze...:=] to samo tyczy sie kierowcow ktorzy czasem nie wlacza swiatel...lub cos w tym stylu :=]

Fenix - Wto Kwi 18, 2006 02:24










krystian - Wto Kwi 18, 2006 09:21

ThomekE30 napisał/a:
ciekawe czy nie masz przyjechanej jakiejs opony od zbierżności (co powoduje wspaniały stan naszych drog) jesli w twoim aucie coś się nie zgadza to skoro jesteś taki przepisowy i solidny życzę Ci również aby zatrzymali Cię na "rutynową kontrole drogową"
tyle co mnie razy zlapala drogowka to ty do konca zycia tyle ich nie zobaczysz. nigedy nie zlapali mnie z konkretnego powodu. zawsze rutynowa kontrola. pare razy antynarkotykowi, ale ich nie licze. nie mieli sie nigdy do czego doczepic bo tak sie sklada ze w audiku zawsze wszystko sie zgadza:) i teraz mam juz z nimi spokuj. a lapali mnie tak przez rok. niestety jak sie ma auto lekko rzucajace sie w oczy to o kontrole nie trudno. przynajmniej przez to moje auto zawsze bylo sprawne technicznie:P zlapali mnie duuuuzo razy i jakims dziwnym trafem nigdy nikt nie zamrugal.
ThomekE30 napisał/a:
jest wielu normalnych nieszarżujących kierowców którzy zagadani albo cuś nie są świadomi tego że mają przekroczoną prędkość o np 20 km/h.....
jak si enie potrafia skupic na dwoch rzeczach prowadzac auto to proponuje im nie wiem....moze kurs od nowa albo psycholog...
frohike - Wto Kwi 18, 2006 09:55

krystian napisał/a:
jakims dziwnym trafem nigdy nikt nie zamrugal.


kurcze w moim przypadku tylko przed 10% kontrol nie zostalem ostrzezony swiatlami :)

Mariusz - Wto Kwi 18, 2006 10:31

krystian napisał/a:
ThomekE30 napisał/a:
jest wielu normalnych nieszarżujących kierowców którzy zagadani albo cuś nie są świadomi tego że mają przekroczoną prędkość o np 20 km/h.....
jak si enie potrafia skupic na dwoch rzeczach prowadzac auto to proponuje im nie wiem....moze kurs od nowa albo psycholog...

No ja Panowie odpadam :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Spadłem z krzesła, ała ... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

voyteck - Wto Kwi 18, 2006 15:57

krystian napisał/a:
jak si enie potrafia skupic na dwoch rzeczach prowadzac auto to proponuje im nie wiem....moze kurs od nowa albo psycholog...

Jak ja rozmawiam z Krystianem to nigdy nie jedziemy szybciej niż 180km/h - no i sie skupiamy na jednej rzeczy - na muzyce :hyhy: :hyhy: :hyhy:

ThomekE30 - Wto Kwi 18, 2006 17:50

asy.... dobry jesteś..... skupianie się, a brak świadomości to całkiem co innego.... swoją drogą może w ałdiku tak jest że czujesz prędkość.... w bmw jak gdzieś kiedyś ktoś napisał na pewnym forum "jazda 90km/ h to jak jazda na rowerze" i w zupełności się z tym zgodzę, ponieważ jadąc golfem od starego 110km/h czuje się jakbym leciał conajmniej 170 moją beatą.... i tak uważam, że kierowcy przynajmniej Ci bardziej normali powinni być solidarni i ostrzegać się przed mędami, którzy tylko czychają na łapówy.... bo w tym kraju to tylko ryba nie bierze....
Tonio - Wto Kwi 18, 2006 21:33

HEj Beciarze :P Czekajcie az Kobi zamiesci tu swoja historie zwiazana z BMW, mam nadzieje ze niebawem to zrobi, bo dzis sluchalem jej z zapartym tchem :P
Dorotka - Wto Kwi 18, 2006 21:38

Tonio napisał/a:
Czekajcie az Kobi zamiesci tu swoja historie zwiazana z BMW
no tak, ona wyjaśnia antypatię i pewne stereotypy związane z bumerami ;)
kobi - Wto Kwi 18, 2006 21:47

Może lepiej nie bo i tak mi zarzucą, że zmyślam ;) Bo bemami jeżdżą sami porządni ludzie :rotfl:
Mariusz - Wto Kwi 18, 2006 22:12

No pisz ... :>
Major - Wto Kwi 18, 2006 22:16

Przed chwilką na Daszyńskiego minęła mnie beta pomarańczowy metalik jeśli dobrze widziałem, bo lampy tam są innego koloru i troche zmienia odcienie lakieru. Miała chyba chromowane fele ale takie mniejsze, za to szerokie i dość mocno obniżona. Ciekawa... Pewnie chłopaki wiedzą co to za bajerek.
Iza - Wto Kwi 18, 2006 22:25

kobi napisał/a:
Bo bemami jeżdżą sami porządni ludzie

Kobi ja generalnie tez o ludziach z BMW zle mysle ale sa wyjatki :)

Major napisał/a:
Przed chwilką na Daszyńskiego minęła mnie beta pomarańczowy metalik

Major jesli to byla E30 to wiem kogo to auto :)

Major - Wto Kwi 18, 2006 22:27

Bardzo możliwe, bo w zasadzie to ja nie wiem co to jest E30, E36, E40 i jak je rozróżniać.
Tonio - Wto Kwi 18, 2006 22:42

To byla E30 ktra tam zreszta stoi na podjezdzie w domku na odcinku miedzy Kosciuszki a Stryczynskiego
Major - Wto Kwi 18, 2006 22:45

To nie koniecznie musiała być tam, bo jestem tam często i często stoją różne :P Najczęściej czarne lub taka z pomalowanym dachem.
Tonio - Wto Kwi 18, 2006 22:48

ale taka zloto pomaranczowa jest akurat jedna jedyna
Iza - Wto Kwi 18, 2006 22:54

Major wlasnie tam tez stoi ta pomaranczowa :!:
Major napisał/a:
taka z pomalowanym dachem

a ta z pomalowanym dachem to cabrio :!:

Major - Wto Kwi 18, 2006 23:28

Dobra to jak już wiemy co to za autko to czy fajne jest? Bo przelotnie wyglądało na ciekawe, a odziwo jeszcze go nie widziałem tam.
Tonio - Wto Kwi 18, 2006 23:53

jest slicznie zglebione i ma wielkie ranty w felach :P, ale buda mi sie nie widzi, zbyt krzykliwa, ja jestem zwolennikiem oryginalow z ladnymi felami na wielkiej glebie :p
krystian - Sro Kwi 19, 2006 00:03

Tonio napisał/a:
jest slicznie zglebione i ma wielkie ranty w felach :P, ale buda mi sie nie widzi, zbyt krzykliwa, ja jestem zwolennikiem oryginalow z ladnymi felami na wielkiej glebie :p
ale akurat w tej zlotej e30 buda i fele to tylko dodatek do motoru ktory w niej drzemie:P
daras84 - Sro Kwi 19, 2006 00:29

krystian napisał/a:
Tonio napisał/a:
jest slicznie zglebione i ma wielkie ranty w felach :P, ale buda mi sie nie widzi, zbyt krzykliwa, ja jestem zwolennikiem oryginalow z ladnymi felami na wielkiej glebie :p
ale akurat w tej zlotej e30 buda i fele to tylko dodatek do motoru ktory w niej drzemie:P


no nie powiem ta e30 jest konkretna!!

ale albo kierwoca nie potrafil jezdzic albo ten motorek juz zarzniety!! bo na strefie objezdzala ja vr6 :cwaniak:

Tonio - Sro Kwi 19, 2006 00:35

nie wiem co w niej drzemie, ale tak szczerze to uwielbiam niepozorne auta :] Strasznie mi sie podoba Golf GTi Mk1 taki niebieski z Zabrza z NadKanałem... ma glebem niepozorny wyglad, fele z wersji Pirelli i super extra grill z Diesla :P no coz ale topic o Bmw jest wiec nie bede tu za bardzo sie nad Vw rozdrabnial ;]
krystian - Sro Kwi 19, 2006 00:36

moze nie o tej samej mowimy. podejrzewam ze tego malego potworka malo co odbjedzie. chyba ze cos sie zmienilo
kobi - Sro Kwi 19, 2006 08:25

Iza napisał/a:
ja generalnie tez o ludziach z BMW zle mysle ale sa wyjatki :)

Owszem, są wyjątki, ale to przez te niewyjątki powstał stereotyp gości z bemami :P Całkiem słuszny zresztą :P

Tonio - Sro Kwi 19, 2006 10:42

A moze ktos wie jak wyglada streotypowy kierowca Lantry kombi ??:P Bo nie wiem czy znam stereotym czy wyjatek :P
Dorotka - Sro Kwi 19, 2006 10:54

Tonio napisał/a:
streotypowy kierowca Lantry kombi ??:
ten kierowca, tej lantry jest zupełnie wyjątkowy :) sama lantra zresztą też :)
voyteck - Sro Kwi 19, 2006 11:08

kobi napisał/a:
Całkiem słuszny zresztą

Dlaczego słuszny jest ten Zły stereotyp ?

kobi - Sro Kwi 19, 2006 11:33

voyteck, bo nie został wyssany z palca, ale świadczą o tym konkretne sytuacje. Niestety często ten stereotyp jest zarzucany normalnym użytkownikom bemek. Prawda jest jednak taka, że nie został on wymyślony lecz wypracowany z premedytacją :kwasny:
Mariusz - Sro Kwi 19, 2006 11:41

Major napisał/a:
Przed chwilką na Daszyńskiego minęła mnie beta pomarańczowy metalik jeśli dobrze widziałem. Miała chyba chromowane fele ale takie mniejsze, za to szerokie i dość mocno obniżona.

Ta "trójka" ma silnik 3.0 ;) Autko ładnie wymalowane, taki znak flagi BMW ma na masce. A silnik nieźle jest rżnięty.
Kiedyś leciał bokiem i zahaczył prawym błotnikiem o niebieską E36 i zepsuł koledze przód :D
Jak znajdę fotki to wkleje ;)
PS.
Kolejna BMW z końcówką "997" na tablicy rejestracyjnej ;)

Mariusz - Sro Kwi 19, 2006 11:56

Czy to nie o te auto chodzi ?;-)

h t t p;//img124.imageshack.us/my.php?image=bmw21110mu.jpg]
h t t p;//img124.imageshack.us/my.php?image=bmw20146rd.jpg]

Autko fajne, ale tak jak pisałem ... za dużo katowania.

voyteck - Sro Kwi 19, 2006 11:57

Mariusz, Ten kolega heheh to właściciel tej E36 cabrio o której pisaliście .
E30 3L jest fajne a własciela oblewa to ze jest rżnięta bo ma mnóstwo czesci do tych modelów BMW.

Dziwny jest ten stereotyp bo od 4 lat mam codziennie po 8 godz kontakt z wlascicielami beemek i są to serio OK ludzie. Młodzi , starsi , bardzo wiekowi panowie .
Pewnie że zdarzają sie Koksy po solarce z E34 za 6tys pln i myślą ze są bogami albo że są z Mafii :rotfl:

Mariusz - Sro Kwi 19, 2006 12:00

To ja chce bude i alufelgi z tej fury jak co :D
Włoże na Clio :rotfl:

voyteck napisał/a:
Mariusz, Ten kolega heheh to właściciel tej E36 cabrio o której pisaliście .

Dla mnie te cabrio to nie BMW ;)

voyteck - Sro Kwi 19, 2006 12:07

Mariusz napisał/a:
Dla mnie te cabrio to nie BMW

Stawiam ci piwko za to stwierdzenie - popieram 100% ;)

kobi - Sro Kwi 19, 2006 12:30

voyteck napisał/a:
Pewnie że zdarzają sie Koksy po solarce z E34 za 6tys pln i myślą ze są bogami albo że są z Mafii :rotfl:

No a niby kto wypracował taki stereotyp? :P

Tonio - Sro Kwi 19, 2006 13:27

w sumie to mi nie o ta E30 chodzilo ale ta tez w sumie fajna jest :]
Major - Sro Kwi 19, 2006 13:58

To ja napisze jak wyglądała akcja, która może tworzyć stereotyp cwaniaków w BMW.
Jakiś czas temu starszemu w drzwiach wystawowych rozwalono szybe. Była dziura na wylot więc dla pewności pilnowało się sklep. Siedziałem w niedziele w środku, biały dzień. Na parking zajeżdża bmw 5 nie ta najnowsza, poprzednia. Stanęła bokiem do sklepu po przeciwnej stronie jezdni. Opuściła się szybka i dwóch kafarów obserwowało sklep i perfidnie się patrzyli czy kogoś tam nie ma. Potem zasuneli szybke i odjechali.

ThomekE30 - Sro Kwi 19, 2006 15:02

voyteck napisał/a:
Pewnie że zdarzają sie Koksy po solarce z E34 za 6tys pln i myślą ze są bogami albo że są z Mafii

Nie żebym Cię Voyteck poprawiał :P ale częściej (przynajmniej u mnie) :P widuje takich właśnie typów w E32 :P
Tylko nawet po wejściu do UE ładna E32 z bajerem m.in. skórą, klimą itd itd. kosztowała ok 20 000 PLN`ów, za E34 też trzeba bylo dać 12 - 15 tys zl. Może w tamtych czasach kupowali te auta :P no i teraz się napinaja :P może nie oglądają cen giełdowych :P i to dlatego :D

ThomekE30 - Sro Kwi 19, 2006 15:05

Major ja kiedyś widziałem ta E30.... wydaje mi się że o tej mówisz.... miód malina..... ciemno już prawie było, szedłem z laską po zwycięstwa i nagle słyszę z daleka jedzie jakaś beta :P patrzę wyłania się piękne pomarańczowe E30 z pięknie brzmiącym wydechem, na pięknych 17to calowych chromowanych felach..... ten lakier.... normalnie lustro.... mówimy o tej samej ?:> widziałem ją jakoś początkiem zimy....
voyteck - Sro Kwi 19, 2006 15:06

ThomekE30, Generalnie olewam wszystkich napinatorów :P
Major - Sro Kwi 19, 2006 17:00

Dobra obejżałem tą bete parenascie minut temu. Fura to sama blacha, czyli przygotowana pod wyścigi. Fele to raczej zdawały mi się 15''. Kolorek pomarańczowy i płonące znaczki bmw na przedniej klapie i tylnej. Wygląd nie jest piękny, ale widać ma moc :)
Mariusz - Sro Kwi 19, 2006 19:52

Czyli ta, której zdjęcia powyżej wkleiłem :-)
I niech przy sprzedaży nie mówi, że nie bita :D

ThomekE30 - Czw Kwi 20, 2006 08:22

Voyteck, ja też wykładam na nich, ale drażnią mnie tacy chłopcy ze wsi w Calibrach strasznie zniszczonych na stalowej feldze, i z jakąs końcówką założoną na ostatni tłumik :P znam paru takich typów to płakać się normalnie chce :P napinaja się jakby mieli conajmniej ferrari :D
krystian - Czw Kwi 20, 2006 08:25

to fakt, chlopaki w calibrach sa jacys dziwni. nikt ich nie uswiadomil ze sportowa karoseria to nie wszystko
ThomekE30 - Czw Kwi 20, 2006 08:35

ale w sumie nie wszyscy są tacy je....nięci :P nie ma na to reguły, ale duży procent poznanych przeze mnie ludzi jest właśnie taki jaki jest.
Mariusz - Czw Kwi 20, 2006 10:29

Kiedyś po internecie krążył teledysk "Calibra team" :D
Rozwalający klip wiejskiego samochodu, taka żenująca parodia stuningowanego auta.
Na przykład zamiast prawdziwego ognia z rur wydechowych pokazywali zapalniczki, które się zapalały albo ubiór - rodem Al-Qaeda.

voyteck - Czw Kwi 20, 2006 11:36

ThomekE30 napisał/a:
Voyteck, ja też wykładam na nich, ale drażnią mnie tacy chłopcy ze wsi w Calibrach strasznie zniszczonych na stalowej feldze, i z jakąs końcówką założoną na ostatni tłumik :P znam paru takich typów to płakać się normalnie chce :P napinaja się jakby mieli conajmniej ferrari :D

No fakt . Calibry są straszne . Jeździ jedna po gliwicach - tuning max .
Lexusy z tyłu . dokladki zderzkaów przód i tył , lotka wielka na klapie tylnej i pełny siatex wszedzie ....... parodja max .
2 tyg temu na giełdzie stała Calibra chyba koncówka produkcji - idealna - na pełnej serii i felgi 16 cali tylko .
Była idealna , ale pewnie kupi jakiś łoś i zacznie przerabiać wszystko w niej :(

Mariusz - Czw Kwi 20, 2006 12:20

Tu autko i dodatek :D Wole dodatek :D
h t t p;//w w w gkt, c o m, p l/grafika/hostessy/dziew002/024.html
h t t p;//w w w gkt, c o m, p l/grafika/hostessy/dziew002/018.html
h t t p;//w w w gkt, c o m, p l/grafika/hostessy/dziew002/008.html <-- chętnie pomoge :D
h t t p;//w w w gkt, c o m, p l/grafika/hostessy/dziew002/034.html czyż nie jest pociągająca ?:)

daras84 - Czw Kwi 20, 2006 14:37

Mariusz napisał/a:
Czy to nie o te auto chodzi ?;-)

h t t p;//img124.imageshack.us/my.php?image=bmw21110mu.jpg]h t t p;//img124.imageshack.us/img124/5431/bmw21110mu.th.jpg]Obrazek
h t t p;//img124.imageshack.us/my.php?image=bmw20146rd.jpg]h t t p;//img124.imageshack.us/img124/484/bmw20146rd.th.jpg]Obrazek

Autko fajne, ale tak jak pisałem ... za dużo katowania.


ja mowilem wąłsnie o tej E30 ktora objezdza vr6 :) wiec wcale nie jest taka szybka!!


co do Calibry .... to jedna wielka porazka co wies meny z nimi porobili!! przeciez to autko wyglada idealnie w seryjnym zestwieniu +ładna felga.

a drugi fakt to, to ze chlopaki zakupili 2.0 8V <hahaha> i sie lansuja po miescie swoimi sportowymi brykami :D:D rozbrajaja mie totalnie!! jak Cali to tlyko 16 V lub V6

Dlatego uwielbiam ich miny nawet tych z 16 V jak sie okazuje ze ich autko wcale nie jest takim sportowym na jakei wyglada :D:D

a to moje toczydełko :) ktore wlaeni pokazuje chlopaczkom z Calibra team ze ich autka wcale nie sa sportowymi :)
!!h t t p;//img89.imageshack.us/my.php?image=dscn63476lp.jpg]

voyteck - Czw Kwi 20, 2006 16:31

daras84, Dokładnie masz racje . Chłopaki kupują Calibre o sportowym wygladzie a pod maską 2L 8v - też objechałem kilku takich sportowców - jeszcze za czasów mojej E36 325 która wogóle na sportową nie wyglądała .
Autko masz OK :ok: Klimat tych kół jest luźny . Zawsze chciałem mieć autko na takich alu.

Krystian powinien sobie takie do Audi zapodac :)

daras84 - Czw Kwi 20, 2006 18:28

Voyteck to twoje autko jes OK !! mam nadzieje ze na przyszle lato wkoncu podobne sobie kupie lub Audi 80 B4 CAbrio tylko ze w audiolach sa marne jednostki pomijajas S2 ale ta jest praktycznie nie dostepna.


kolka tez mi sie podobaja :) ale dostanie takiego modelu na forda graniczylo z cudem :) ale udało mi sie i sa to ORGINALNE MANGELSY!! prosto z usa :) aha i nie sa to alumki tylko stalowki :p
a tu jeszcze jedna fotka dupki :)
h t t p;//img151.imageshack.us/my.php?image=dscn63503eb.jpg]

i sorki za OT

Mariusz - Czw Kwi 20, 2006 19:33

Całkiem niezła ta Fiesta ;) Zderzaki z nowszej wersji, felgi też fajne ... ;) Ale przyciemnienie szyb jak w żuku :P
daras84 - Czw Kwi 20, 2006 20:40

tylko jeden zderzak jest z nowszego modelu :P tylni :P a co do szyb to sie zgadzam :) folia bedzie sciagnieta :)
Mariusz - Czw Kwi 20, 2006 20:50

A przedni zderzak z czego ?
voyteck - Pią Kwi 21, 2006 13:51

daras84, Audi B4 cabrio jest fajne , tez mi sie podoba ale kup lepiej E36 w cabrio :)
E36 2.8L w idealnym stanie w pakiecie M3 , juz za 30tys widzialem a 2L juz za 25tys mozna dostac . Mówie o ładnych cabrio - nie kiblach zaoranych

Major - Pią Kwi 21, 2006 13:51

Chyba wiem jak wygląda Twoja fiesta. Jeśli znasz Bartka z ostropy to i możliwe, że mnie poznałeś ;P
daras84 - Pią Kwi 21, 2006 14:35

Mariusz napisał/a:
A przedni zderzak z czego ?


jest z tego modelu!! zadko spotykany model RsFutura orginalny wyrob Zendera!!

Voyteck lepiej tego nie mozna ujac :) bo wlasnie jesli bede sie rozgladał to 2.5 minimum.. no i oczywiscie z pakiecikiem :) bo jak dla mnie to jest TOPOWE bmw :D:D


Major a znam niejakiego Bartka :P:P uchyl rabka tajemnicy jesli sie zanmy :P

jaki ten swiat mały :)

voyteck - Pią Kwi 21, 2006 14:42

Tonio napisał/a:
Golf GTi Mk1 taki niebieski z Zabrza z NadKanałem

Znam właściciela , spoko koles :)

voyteck - Pią Kwi 21, 2006 14:46

daras84, Nie kupuj 2.5 L bo wiecej pali od 2.8 .
od 95 roku silniki 6 cylindrowe są troche oszczędniejsze . Ale nie było potem juz 325 tylko 320 , 323 , 328 z silnikami M52 - polecam ten ostatni :ok:

Major - Pią Kwi 21, 2006 14:52

daras84, A znasz Izolde :P
No, ale robimy off topa.
Wczoraj widziałem na daszyńskiego jak sunęła pomarańczowo bordowa metalik bmw kabrio, starsza(kolor taki dziwny był jakby ceglany czy cuś). A za nią nowa 5tka :) Solidnie popieprzali.

Tonio - Pią Kwi 21, 2006 14:59

co ja ten tego chcialem napisac,
Mi by sie widzialo BMW Isseta te taki male jedno osobowe z lat 60' :P z otwieranym przodem tak zeby po miescie posmigac :p

Tonio - Sob Kwi 22, 2006 16:32

daras84, Dzis obejrzalem sobie dokladnie Twoje autko bo bylem za toba w kolejce na Pszcynskiej u wulkanizatora :P taka biala Brava i zielone Baleno ;], Autko fajne fele tez, chociaz jakbys mial z tylu zdrowe i cale nadkola to byloby pewnie lepiej :P te dziury nie za fajne sa :/
daras84 - Sob Kwi 22, 2006 17:16

:) no to trzeba bylo podejsc i zagadac :) bo kojarze wasze autka i osoby tez :) a co do tego wulkanizatora to nie polecam!! jak czlowiek kupuje oponki <i to nie tanie bo 195/40 R14>to klient nasz pan!! a jak chcialem zlozyc reklamacje to 3 dzien z rzedu tam jezdze i sie dogadac nieda!

a co do nadkoli to czekalem zeby zalozyc wlasnie te kołeczka i spasowac z nadkolami bo obawialem sie ze beda mi ocierac o ranty i dlatego ich nie robilem bo niechcialem podwujnie placic:) i na dniach beda zrobione :)


pozdrawiam !!

Tonio - Sob Kwi 22, 2006 17:35

Do kolesia potem dzwonil szef i koles jak z nim gadal to nie za bardzo milo o Tobie mowil, ze niby sie czepiasz i ze nic Ci nie pasuje... itd. Ja tam bylem z musu bo musialem na szybko oponki wujkowi w Bravie zmienic... :]
krystian - Sob Kwi 22, 2006 22:03

daras84, trzeba ci przyznac ze fiesta przynajmniej na tych zdjeciach wyglada bardzo fajnie. felgi tez bardzo pasuja do klimatu tego auta. autko zrobione z glowa, od razu widac. musze jednak cos dopisac...bo teraz zauwazylem. nie podobaja mi sie jedynie lusterka z pakietu M power. a reszta jest naprawde fajna
daras84 - Nie Kwi 23, 2006 12:04

Krystian wiesz o gustach sie nie rozmawia:) dzieki za mile slowa :) bo wlozylem duzo pracy w ten samochod :)

jak bedziesz miał okazje to zobacz na lusterka seryjnej fiesty to zmienisz zdanie :) kazde inne lepiej wygladaja :) pozdrawiam

krystian - Nie Kwi 23, 2006 12:11

no moge sie tylko domyslac. ale lusterka z m pakiet juz na wszystkim co ma kola jezdza. widzialem nawet na takim audi jak ja mam. to juz jest porazka max. jeszcze troche i do maluchow zaczna to montowac. te lusterka dzialaja mi na nerwy.
Tonio - Nie Kwi 23, 2006 12:35

krystian, Widzialem juz w maluchu :P
krystian - Nie Kwi 23, 2006 12:38

Tonio napisał/a:
krystian, Widzialem juz w maluchu :P
okejjjjjjjjj powiem ci ze przez takie akcje wywalil bym te lusterka nawet z auta do ktorego sa przeznaczone czyli z bmw e36 m power. niektorzy ludzie juz chyba nawet nie kojarza z czego tak naprawde sa te lusterka
Tonio - Nie Kwi 23, 2006 12:43

Bo sa w sumie zgrabne i powabne, ale widzialem tez ze ktos w maluchu diody wrzucil w lusterka i mial takie kierunki :P Prawie jak Mercedes :P
Major - Nie Kwi 23, 2006 13:05

Tonio napisał/a:
ale widzialem tez ze ktos w maluchu diody wrzucil w lusterka i mial takie kierunki
Przecież takie kierunki wymagają homologacji :D To musiał być "miszczu" :P
daras84 - Nie Kwi 23, 2006 13:13

Krystian duzo myslalem nad lusterkami.... no ale nie widizalem sensowniejszego rozwiazania aby wygladalo to estetycznie....

co do tego ze montuja je wszyscy i wszedzie..... to zeczywiscie fakt i niektorzy wykazuja sie prawdziwym bezgusciem ;/

bo same lusterka sa ładne w sobie...

voyteck - Nie Kwi 23, 2006 13:27

Ja ściągam chyba te lusterka z mojej Bety bo w sumie każdy ma je w aucie i pewnie mało kto kojarzy ze to lusterka M3.
A juz wogóle porażka jak ktoś miesza lusterka M3 + kierunki w lusterku z MERCA :/

Tonio - Sro Kwi 26, 2006 18:49

Wiecie co... moj maluch jest prawie jak BMW :P wrzucilem na tyl felgi z E21 :P ledwo mi sie mieszcza, ale to przez to ze mi sie zachcialo miec obnizone auto :P
krystian - Sro Kwi 26, 2006 18:51

Tonio,pokaz co stworzyles, jesli mozesz
PINIU - Sro Kwi 26, 2006 21:14

jesli chodzi o zlote e30 3,0 to kolega wojtek w niedziele w poznaniu wywalczyl nia 2 miejsce w drifcie w polsce w tvn turbo pewnie cos o tym bedzie
Mariusz - Sro Kwi 26, 2006 21:52

Słyszeliśmy i gratulujemy tymbardziej, że powinien zając I miejsce. Troche matactwa i niesprawiedliwości było ...
A co najlepsze: e36 325 dało radę M5 e39 ale tego nie uznali :D

Major - Sro Kwi 26, 2006 21:54

Mowa o tej pomarańczowej z daszyńskiego ? Bo widziałem jak ją na przyczepie wieźli ciągnąc cabrio.
Mariusz - Sro Kwi 26, 2006 21:55

Tak, ta sama ;-)
Mariusz - Sro Kwi 26, 2006 22:00

A w tą sobotę MAJÓWKA z BMW 2006 w Toruniu :/ Chętnie bym pojechał, ale potem w czwartek i piątek matura. Może w sierpniu pojade na Ogólnopolski ... może ktoś się jeszcze wybiera ?
Tonio - Sro Kwi 26, 2006 22:26

krystian napisał/a:
Tonio,pokaz co stworzyles, jesli mozesz


Chwilowo jeszcze nie moge :P bo musze troszke spachli i mini uzyc nim bedzie jakos moje auto wygladalo :/

ThomekE30 - Sro Kwi 26, 2006 23:13

teżbym pojechał gdyby nie wzywał mnie MON :P
Mariusz - Pon Maj 01, 2006 20:45

h t t p;//videos.streetfire.net/video/9A47B49D-0D47-4DE4-BB8B-8BAAD8222610.htm

Robi wrażenie. Zwróćcie uwage przy pomiarach na moment obrotowy :szok:

Tonio - Pon Maj 01, 2006 20:57

814 koni i 1075 niutonometrow?? ja zle widze?? Jak na 3l pojemnosci to troszke duzo, bo mnie wiecej tyle ile ma F1 ale F1 ma silniki wysokoobrotowe, cos mi sie tu nie widzi nawet przy uzyciu Turbo te wyniki sa jakies delikatnie mowiac zawyzone bynajmniej na moj gust... moze ktos mi rozjasni umysl....
Major - Pon Maj 01, 2006 21:35

Jestem w stanie uwierzyć, że ten silnik ma takie obroty. Wogóle to widać, że seryjny to on nie jest, albo mocno zmodowany. Posłuchaj też jak on chodzi i jest moment kiedy rusza z kapcia to dopiero na 4tym biegu odrywa się od miejsca i jedzie. Zresztą 7tys obr./minute maja silniki nie tylko z F1.
Mariusz - Pon Maj 01, 2006 22:08

Sam świst silnika mówi sam za siebie ;) Trudno nie uwierzyć :)
A poza tym w BMW to normalne, że dochodzi do 7000 obrotów ... wtedy odcina gaz. Jest taka blokada, ale zawsze można ją zdjąć.

voyteck - Pon Maj 01, 2006 22:36

Mariusz, Mam znajomego z E34 bez blokady na gazie ponad 7000obr/min i podobno twierdzi ze zero problemu .
Ale to złota rączka , mechanik i nie wiem co jeszcze .
Strasznie mu sie fajnie wkręca to E34 a tylko 2L 24v - za to ponad 350 tys km i zero ingerencji w silnik - jedynie wymiana uszczelki pod głowicą .
Nic z dołem motoru nigdy nie robione .

Tonio - Pon Maj 01, 2006 22:41

F1 ma jakies 13-15 tys. a ten silnik przy takich obrotach i momentach musi miec nizala wytrzymalosc.... remont co 1000km??
voyteck - Pon Maj 01, 2006 22:42

Tonio, Kiedys słyszałem ze te silniki są na ileś tam kilometrów i remont .
Nie za duzo tych kilometrów w sumie .
Za duże przeciążenia na takie obroty silnika a i tak elementy są dość małe - Typu pojemność do ilości cylindrów .

Mariusz - Pon Maj 01, 2006 22:53

W końcu to nie jest normalny samochód ;) Kolejny potwór.
Ale ładnie zmontowany. Osiągi mnie zszokowały ;)

A co do 7000 obrotów ;) Kręciłem e34 525i 24V do takich obrotów i odcinało ... fajne uczucie ;) Auto idzie do przodu, lekko podniesione, a potem nagle opada :) Ale tylko poprzejechaniu i nagrzaniu silniku, nie na zimnym oczywiście ;) Na 2 biegu do ok 100km/h :P

voyteck - Pon Maj 01, 2006 22:56

Mariusz, Ten mój kupel kręci na 3 biegu do 180km/h
nie wiem jak to możliwe , musze sie z nim przejechać :hyhy:

Ostatnio mnie przewiózł znajomy nową M3 rok 2002 - Jest co wspominać :hyhy:
Na 20 calowych Alu - Tylne 11 cali szerokie - opona 285/30 i naciągnieta

Mariusz - Pon Maj 01, 2006 23:03

Ja bym musiał sobie wziąć cos na uspokojenie jadąc na tych 20 calowych felach po naszych drogach :P
No a M3 e46 naprawdę zacny samochód ;) Ostatnia "trójka", która mi się podoba, te następne są ohydne ;)

Major - Pon Maj 01, 2006 23:05

Te z formuły chyba starczają na jeden wyścig. Co do kręcenia na 7tys obrotow to tak w swoim aucie chyba bym nie szalał :P Troche za długo przyciśniety gaz i strzeli maska w góre :P


Mariusz - Pon Maj 01, 2006 23:14

BMW to nie Fiat ;)
Tonio - Pon Maj 01, 2006 23:24

hmm malucha da sie tez do takich obrotow dokrecic ale... po podlaczeniu odkurzacza z przeciwnym ciagiem do gaznika i wlaniu paliwa wyczynowego grubo ponad 100 oktanow... wytrzymuje hmmm.... az zgasnie :P ale auto pali gumy na wszystkich biegach, nie polecam robic tego w domu, a o probie z takim napedem slyszalem od kumpla ktory chcial jezdzic w rallycrossie(tam tez sa niezle przerobki) :P
Mariusz - Wto Maj 02, 2006 10:40

Patrzcie kto będzie jeździć nowymi 760-tkami.

W Biurze Ochrony Rządu w zeszłym tygodniu rozstrzygnięto przetarg na limuzynę dla VIP-ów. Wygrała oferta firmy Smorawiński i Spółka oraz proponowane przez nią auto - czarne BMW 760 High Security - informuje "Dziennik".

Gazeta pisze, że pierwszym pasażerem nowego samochodu będzie Benedykt XVI, który 25 maja przyjeżdża do Polski z pielgrzymką. Niektóre trasy Ojciec Święty będzie przemierzał w białym papamobile, inne właśnie w pancernym bmw, które będzie prowadził funkcjonariusz BOR.

Po pielgrzymce nowa limuzyna ma służyć polskim VIP-om, w tym prezydentowi i premierowi.

Czy kupno samochodu za ponad 1 mln 812 tys. zł jest konieczne? - stawia pytanie "Dziennik". - Kontrola NIK w BOR wytknęła, że nie mamy samochodu o najwyższych parametrach bezpieczeństwa. Jedno takie auto w naszej flocie musimy mieć - tłumaczy płk Damian Jakubowski, szef Biura Ochrony Rządu. Nowością jest to, że samochód został wybrany w przetargu, a informacja o wymaganych parametrach auta znalazła się na stronie internetowej BOR.

kobi - Wto Maj 02, 2006 14:37

Mariusz napisał/a:
Nowością jest to, że samochód został wybrany w przetargu, a informacja o wymaganych parametrach auta znalazła się na stronie internetowej BOR

Nie wiem jak w tym przypadku, ale często jest tak, że podane parametry... spełnia tylko jeden model ;) Tak przypadkowo ;)

Mariusz - Wto Maj 02, 2006 15:03

Patrzcie ;)
E30 328i na 19 calowych alu ;)

h t t p;//img503.imageshack.us/img503/4840/14sn.jpg
h t t p;//img503.imageshack.us/img503/8186/20vj.jpg

Major - Wto Maj 02, 2006 15:28

kobi napisał/a:
Nie wiem jak w tym przypadku, ale często jest tak, że podane parametry... spełnia tylko jeden model Tak przypadkowo

Z tego co się w ostatnich czasach nasłuchałem to wszystkie duże przetargi są ustawione jeszcze zanim cokolwiek jest ustalone :P A wiadomości miałem z pierwszej ręki, ehhh wogóle szkoda słów.

ThomekE30 - Wto Maj 02, 2006 16:59

Mariusz w ogóle mi się nie podoba ta E30 na tych 19`tkach - lipa straszna....
Major - Wto Maj 02, 2006 23:15

A mi się nawet spodobała, wygląda jak resoraczek :) chociaż sam takiej nie chciałbym mieć.
ThomekE30 - Sro Maj 03, 2006 10:30

ale jest plus tych 19`tek ;) przynajmniej nie rozwali miski olejowej ;) heh ;) ja już zrobiłem to 2 razy :P bo odległość od ziemi wynosi wysokość telefonu Nokia 6610 :P
Mariusz - Sro Maj 03, 2006 11:12

Ja bym się ... jakbym sobie pokrzywił te fele na naszych drogach ...
Gmeras - Sro Maj 03, 2006 11:19

Mariusz napisał/a:
Major napisał/a:
Przed chwilką na Daszyńskiego minęła mnie beta pomarańczowy metalik jeśli dobrze widziałem. Miała chyba chromowane fele ale takie mniejsze, za to szerokie i dość mocno obniżona.

Ta "trójka" ma silnik 3.0 ;) Autko ładnie wymalowane, taki znak flagi BMW ma na masce. A silnik nieźle jest rżnięty.
Kiedyś leciał bokiem i zahaczył prawym błotnikiem o niebieską E36 i zepsuł koledze przód :D
Jak znajdę fotki to wkleje ;)
PS.
Kolejna BMW z końcówką "997" na tablicy rejestracyjnej ;)


widziałem to na tvn turbo w programie czas Tuningu na zawodach w driftingu zajoł 2 miejsce :]

Mariusz - Sro Maj 03, 2006 11:34

I znalazłem zdjęcia ;)
h t t p;//img159.imageshack.us/my.php?image=dscf77118tu.jpg
h t t p;//img159.imageshack.us/my.php?image=dscf77081mz.jpg
h t t p;//img91.imageshack.us/my.php?image=dscf77051pi.jpg
h t t p;//img91.imageshack.us/my.php?image=dscf77047eu.jpg <-- "piątka" na trawniku :rotfl:
h t t p;//img91.imageshack.us/my.php?image=dscf77004to.jpg
h t t p;//img91.imageshack.us/my.php?image=dscf76980wy.jpg

Gmeras - Sro Maj 03, 2006 12:34

lepiej w tv sie oglądało :] jeszcze polecą powtórki ;p
Tonio - Sro Maj 03, 2006 13:17

mnie to nie kreci :P ale ich czasem chyba nawet bardzo jak wylatuja na trawnik :P
voyteck - Czw Maj 04, 2006 19:27

Tonio napisał/a:
mnie to nie kreci
Mnie chyba też nie :zakrecony: .

Ja tam wole klimat drogi - Autostrada ... Noc ... Prędkość przelotowa 170km/h ... 500km przed tobą ... 6cyl w rzędzie pod maską szumi .................. to mi pasuje :]

Autostrada typ - niemiecka :hyhy: bo polskie jakos nie dają tego luzu

Krzysio - Czw Maj 04, 2006 21:35

voyteck napisał/a:
Autostrada typ - niemiecka :hyhy: bo polskie jakos nie dają tego luzu

voyteck napisał/a:
500km przed tobą ...

na polskie to o jedno zero za duzo napisales :rotfl:

voyteck - Czw Maj 04, 2006 21:38

Bzyki, Dokładnie ............. tylko wkręciło mi się że po 50km masz dość
Mariusz - Czw Maj 04, 2006 22:23

Ta nowa jest całkiem fajna, ale za niedługo się obsunie. Mam zdjęcia na dowód, ale dam je jutro bo dziś ... mam dość po wieczornym spacerze :)
voyteck - Pią Maj 05, 2006 09:57

A ja sobie wczoraj pojeździłem bez daszku . Stare auto a ma klimat :ok:
A jak ktoś nie jechał nigdy cabrio to polecam !
Tylko z windschot`em bo bez niego można sobe co najwyżej do 70km/h jeździć :hyhy:

ThomekE30 - Pią Maj 05, 2006 12:11

Cabrio zaje... sprawa ;) tym bardziej jak beema.... i jeszcze ten wydźwięk wydzierający się z sześciu baniaków.... mmmmmmmmm ;) muzyka dla ucha :) aż mnie ciary przechodza jak sobie przypomne ten dźwięk :)
voyteck - Pią Maj 05, 2006 12:13

ThomekE30 napisał/a:
muzyka dla ucha
Nawet CD`ka wyłanczam żeby słyszeć lepiej :ok:
Major - Pią Maj 05, 2006 13:29

Wiecie może co to za BMW z serii 3 możliwe, że z pakietem M. Często stoji ona pod pizzerią na ?użyckiej. Auto w kolorze niebieski taki dziwny wpadający w szary. W środku sprzęcik też niczego sobie.
Mariusz - Sob Maj 06, 2006 16:20

Znowu ;) Tym razem z licytacją ... ciekawe ile wynosi cena minimalna ... ;)
h t t p;//moto.allegro, p l/show_item.php?item=102160139

Krzysio - Sob Maj 06, 2006 16:56

zdaje sie widzialem to bmw hmm w srode w przyszowicach na skyrzowaniu :P poznaje po tej naklejce z adresem strony :P
voyteck - Sob Maj 06, 2006 17:08

Major, Zrób fote to się zobaczy kogo to fura :hyhy:
Mariusz napisał/a:
Znowu Tym razem z licytacją ... ciekawe ile wynosi cena minimalna ...

Jak dla mnie to w tej chwili powinna zniknąc :P

p4cz3k - Sob Maj 06, 2006 17:39

hehe wlasnie wdizlame film "szybcy sie wsciekli" lol :] ciekawie zrobione i ciekawie kilka rzec zy ukazane...
Mariusz - Sob Maj 06, 2006 18:13

Agresor ;)
h t t p;//img474.imageshack.us/my.php?image=agresor6tl.jpg]
w akcji ;)
h t t p;//img469.imageshack.us/my.php?image=clipboard016xq.jpg]
h t t p;//img474.imageshack.us/my.php?image=clipboard024rg.jpg]
h t t p;//img474.imageshack.us/my.php?image=clipboard039zg.jpg]
h t t p;//img474.imageshack.us/my.php?image=clipboard046is.jpg]
h t t p;//img474.imageshack.us/my.php?image=clipboard079fy.jpg]
h t t p;//img474.imageshack.us/my.php?image=clipboard091np.jpg]

Major - Sob Maj 06, 2006 22:14

Co Ty tu jakieś obrazki z gry wrzucasz :P
voyteck napisał/a:
Major, Zrób fote to się zobaczy kogo to fura

Zrobiłbym, ale rzadko kiedy stoji samopas :P a głupio mi tak fotografować jak ktoś w niej lub przy niej siedzi. Zresztą kolesie nie wyglądają na miłych przysposobieniem :)

A te bmw z licytacji to jest z pomalowanym hardtopem ?

Mariusz - Sob Maj 06, 2006 23:20

Wrzucam, bo to też BMW :P
Mariusz - Nie Maj 07, 2006 01:02

A tutaj ja w akcji
h t t p;//videos.suprafiles, c o m/Player.aspx?fileid=CD003A95-AD02-40FA-ABD5-19904DE15660


Oczywiście żartuje.

voyteck - Nie Maj 07, 2006 01:08

Major napisał/a:
A te bmw z licytacji to jest z pomalowanym hardtopem ?

Tak , ale nie będe tego komentował .
Dla mnie to NIE jest BMW

Mariusz - Sro Maj 10, 2006 14:37

Co prawda nie BMW, ale patrzcie jak zjarał kapcie :D
h t t p;//w w w hasiok, c o m/connect.php?id=1984

Major - Sro Maj 10, 2006 14:47

To chyba jakaś podjebka, bo tam coś się już jarało :P
Mariusz - Sro Maj 10, 2006 15:08

Chyba tak ;) No a potem od tego opona poszła się smażyć :D
Ale efekt fajny ;)

p4cz3k - Czw Maj 11, 2006 09:34

a mnei zastanawia caly czas jaki to ma sens? ja rozumiem ludzie maja za duzo kasy ... czasu...itd itp :] ale po co?

raz widzialem cos takiego na zywo...jak koles wygral capri cup...i krecil sie w kolo ... smrud...wszystko zadymione...

naprawde ciezko mi to zrozumiec...a juz w ogole to co widzialem ostatnio na jakims filmie...ze kolesie najpierw palili gumy...a pozniej na samych felgach jezdzili...i niby fajnie bo iskry sie sypaly O_o...naprawde juz ciekawszy jest drift...przynajmniej tam wychodzi jakis skil...a nie palenie gumy na polsprzegle (dobrze mowie? bo sie nie orientuje...tak sie osiaga taki efekt?)

Tonio - Czw Maj 11, 2006 15:28

Gum raczej nie palisz na polsprzegle... efekt jarania gum mozna w wieloraki sposob osiagnac zalezy kto co lubi :P... mnie ogolnie juz powoli nic nie kreci z tych rzeczy oprocz rajdow :](takze tych miedzy autobusami albo innymi zawalidrogami :P), no i nie ma to jak jazda maluchem albo innym tylnonapedziakiem np. BMW :P w zimie :P
Mariusz - Czw Maj 11, 2006 15:56

Na półsprzegle to kobiety lubią jeździć ... :)
Major - Czw Maj 11, 2006 20:19

Na pół sprzęgle uzyskuje się wyższą dynamike między biegami, ale nie przez całą jazde, tylko przy samej zmianie biegów, tyle że to niszczy samo sprzęgło i pewnie skrzynie też :P
Tonio - Czw Maj 11, 2006 21:30

Skrzynie nie az tak ale sprzeglo dostaje strasznie, docisk i raczej wzrasta spalanie...
p4cz3k - Pią Maj 12, 2006 14:56

lol dzis widzialem BMW jako "eLke" O_O
Mariusz - Pią Maj 12, 2006 17:46

A pamiętasz nazwę tego OSK?
Major - Pią Maj 12, 2006 17:47

Sfotografowałem to BMW co koło sklepu mojego stoji. Jutro wrzuce zdjątko, bo dzisiaj nie będę miał jak.
p4cz3k - Pią Maj 12, 2006 18:05

w pracy przez okno widzialem, czarne bmw i L na gorze O_o
krystian - Pią Maj 12, 2006 19:22

p4cz3k napisał/a:
w pracy przez okno widzialem, czarne bmw i L na gorze O_o

tez je widzialem. ale to jest L w rybniku czy gdzies tam. dzisiaj jechal przez knurow. ale to zwykly stary e36 kompakt. zero jakiejs radosci z jazdy.

Major napisał/a:
Sfotografowałem to BMW co koło sklepu mojego stoji


wiem o ktorym mowisz. tez nie jest za ciekawe. tzn fajnie wyglada bo jest stylizowane na M power w modelu e46...szkoda tylko ze on tam ma 1,8 motor:P hehehe no ale autko nie powiem...calkiem ladne...z zewnatrz:)

Major - Nie Maj 14, 2006 00:28

Troche mi visual tuning wyszedł, przez nałożenie się odbitej reklamy :P
h t t p;//img49.imageshack.us/img49/3822/05120617394hu.jpg
krystian napisał/a:
szkoda tylko ze on tam ma 1,8 motor

Nie żartuj, że to taka bryndza :P W środku jeszcze biała skórka, jakiś wyświetlacz LCD :P z zewnątrz prezentuje się naprawde ciekawie.

Mariusz - Nie Maj 14, 2006 13:31

e46 ;)
Ale nie wiem czyje to jest ... to chyba nie żaden BMWmaniak ;)

voyteck - Pon Maj 15, 2006 10:04

Major, Znam go , no ale może nie będe tu nazwiskami rzucał :P

Zrobiłem 1450km moją betą w dwa dni ,i średnia tej trasy 7.7L/100KM
Fajnie jak na 2.8 i 6 garów
I to po polsce , gdzie wiadomo ze nie moglem jechac tylko autostradami .
To średnia z autostrad , dróg leśnych itp , miast , jazdy po centrum jednego takie fajnego miasta w Polsce :hyhy: Więc myśle że nie jest źle .

Mariusz - Pon Maj 15, 2006 10:49

Kurka wodna, Voyteck powiedz nam gdzie byłeś :P
Major - Pon Maj 15, 2006 23:13

h t t p;//cgi.ebay, c o m/BMW-M3-GTR-BLUE-1-18-KYOSHO-DIECAST-MODEL_W0QQitemZ7030877323QQcategoryZ45357QQcmdZViewItem dla miłośników :D
A ja postanowiłem sobie zakupić 300c w wersji DUB :D Po***ało mnie, żeby tyle kasy wydawać na coś co będzie stało i się kurzyło, ale kocham to auto :rotfl:

voyteck - Wto Maj 16, 2006 03:59

Mariusz napisał/a:
Kurka wodna
raczej Mewa :hyhy:
Mariusz - Wto Maj 16, 2006 09:32

Bałtyk ;) Fajnie :ok:

A tu jakieś cabrio na gliwickich blachach, ale go nigdy nie widziałem :szok:
h t t p;//img88.imageshack.us/my.php?image=pict6984resize3ss5sy.jpg]
Było też cabrio e36 z lexusowymi lampami z Gliwic, które niedawno na allegro oglądaliśmy :hyhy: Tak kręcił, że dwie hostessy musiały uciekać, żeby nie dostać po pupie :P

Major - Wto Maj 16, 2006 11:59

To chyba właśnie jest to cabrio, o którym wcześniej tu pisałem, że się na daszyńskiego scigał z nową piątką (bo już teraz nie pamiętam z czym).
wolf - Sro Maj 17, 2006 13:13

Ja jestem negatywnie nastawiony do Kierowcow BMW.
Bo on ma BMW i cala ulica jego, buahaha juz takim nieraz pokazalem co moze małe auto.
Takie tanie napinactwo, tatuś lub mamusia kupila synusiowi autko z niemiec za 2tys euro i szpanuje, albo mam BMW a ty nikim jestes bo niemasz BMW.
Nietrawie tych kierowców, niektorzy zasluguja za swoje manewry dostac poprostu w ryja za scinanie samochodem przed maska.
Moze i mi sie podobaja niektore seryjne BMW bo wygladaja z klasa, ale tani jak to nazywam tjuning to czysty wiejski Tuning.

W tamtym roku na bytomiu na tuning schow pod Tesco Chcieli cos pokazac kierowcy BMW, jak umia sie krecic, ale jakos im sie nie udalo i zostali wysmiani przez ludzi, za to inne mniejsze auta co maja o wiele mniej mocy pokazały co potrafia. :ok:

voyteck - Sro Maj 17, 2006 13:23

wolf, W pełni sie zgadzam.
Tylko błagam - nie spisuj wszystkich kolesi z BMW na straty - niektórzy to fajni ludzie :P

wolf - Sro Maj 17, 2006 13:39

Sory ale zazwyczaj sie ogolnia, spisywac moze nie spusje na straty. Ale tak jak na tuning show, jak niemasz co pokazac to sie nie wychylaj.
Jedni pod radiostacja w tamta zime sie wychylili, jakos jak podjechalem z kumplem to widzac ze podjezdzamy to szybciutko muza wylaczona i sie zapadli w tym aucie.
Wielcy Twardziele z BMW

voyteck - Sro Maj 17, 2006 13:42

wolf, Eeee wiesz jak jest , pełno frajerów i napinaczy w beemkach .
Co ja poradze na to . Ja ani nie wciągam wieśniackich kliamtów do mojego auta , ani sie nie napinam ,
nie wygladam na napinacza i wogóle mam loooz max i nie wiem o co chodzi :hyhy:

wolf - Sro Maj 17, 2006 13:45

Oco chodzi temat BMW, wyrazilem swoje zdanie :!:
voyteck - Sro Maj 17, 2006 13:57

wolf napisał/a:
Oco chodzi temat BMW, wyrazilem swoje zdanie

Jak dla mnie , nie ma co generalizować bo w różnych modelach aut można spotkać różnych debili

wolf - Sro Maj 17, 2006 14:03

Ale jakos kierowcy BMW sie wyrożniaja i to moje skromne zdanie
voyteck - Sro Maj 17, 2006 14:10

wolf, Pewnie dlatego że są zauważalni . Co powiesz o koleciach w Oplach Calibra albo Astra GSI i te tematy , albo Honda Civic i wszystkie jej odmiany .

A co do zajeżdzania przy zmianie pasa to ciekawie jest obok Bolka I Lolka , jak stoisz na dwóch pasach w strone pl. Krakowskiego . Stoje na lewym , ruszam a koles jakimś busem z prawego tez jedzie prosto ale ścina tak na maxa że miałem moze z 3cm luzu .

wolf - Sro Maj 17, 2006 14:14

Opel Calibra wyglada jak z kibla, smiech na sali z powodu tego auta i smiesznego filmu na necie. Co do reszty Opel to złom, wiem jak te auta sie robi, Honda pozytywnie auto odbieram dobrze zrobione.
Major - Sro Maj 17, 2006 18:47

Niestety obecnie i hondy civic te stare i te ciut nowsze robią się tak klimatyczne jak calibry i bmw, szkoda bo lubie te autka, ale nie ma bata co można tanio sprowadzić to zawsze znajdą się takie flety, które narobią nieporządaną opinie :P
Mariusz - Sro Maj 17, 2006 18:59

wolf napisał/a:
Opel Calibra wyglada jak z kibla, smiech na sali z powodu tego auta i smiesznego filmu na necie.

Calibra Team ? Dresy ? Diody ? Zapalniczki ? ;-)

voyteck - Sro Maj 17, 2006 19:17

Mariusz, i świecidełka , neoniki, diody ............... uhaha
Mariusz - Sro Maj 17, 2006 19:47

Voyteck, też widziałeś ten film ? :D

A na to zachorowałem :szok:
h t t p;//cgi.ebay.de/BMW-E30-325ix-Hartge-2-7l-Orginal-H27-Umbau-mit-Kat_W0QQitemZ4641016285QQcategoryZ9801QQrdZ1QQcmdZViewItem

voyteck - Sro Maj 17, 2006 19:56

Mariusz, Całkiem całkiem ale z modelem IX jest przekopane z czesciami - zwłaszcza jak cos sie zepsuje w przednim napedzie - nie typowe i malo tego a orginalne nowe czesci drogie maaaaax :kwasny:
Mariusz - Sro Maj 17, 2006 20:01

Ale takie auto to już nie byle co ... ;)
Zresztą jak każde BMW :)

Major - Sro Maj 17, 2006 20:26

Sorki za offtopa, ale nie mogłem się powstrzymać
h t t p;//cgi.ebay, c o m/ebaymotors/Honda-Civic-EX-Coupe-02-CIVIC-EX-AUTO-1-OWNR-2-DR-SNRF-ALLOY-CD-FREE-WARANTY_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ6256QQitemZ4638308710QQrdZ1 mój cel to to autko :) może w innej wersji silnikowej, ale w tej budzie.
h t t p;//cgi.ebay, c o m/ebaymotors/Honda-Civic-LX-Coupe-2002-honda-civic-coupe-turbo-show-car-custom-5spd_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ6256QQitemZ4639663149QQrdZ1 szkoda, że taka już droższa dwa razy :P

Mariusz - Sro Maj 17, 2006 21:25

Major, tu o BMW mowa, idź do "Auta marzeń" :P
krystian - Czw Maj 18, 2006 09:05

Mariusz napisał/a:
A na to zachorowałem
mowisz ze zachorowales na ta e30 z ebay? przeciez to jest zaorane auto na max:/ w tej cenie w polsce kupisz igle. zeby doprowadzic to cos do stanu uzywalnosci to trzeba troche kasy w to wlozyc...nawet wiecej niz troche. szkoda czasu i pieniedzy. normalna 325 e30 w benzynie mozna kupic u nas w fajnym stanie za 8 tys. po cholere pakowac sie w 4 napedowke. gdzie wiadomo ze do tego czesci nigdzie nie dostaniesz
Mariusz - Czw Maj 18, 2006 10:44

Ale tym autkiem to bym już objechał nawet 2,8 Voytcka ;)
A poza tym byłbym jednym z nielicznych posiadaczy takiego autka ;)
Liczy się prestiż ;)

PS.
Jechałem wczoraj E30 i.8is. Ale te auto muli ... blee. Wole Clio.

krystian - Czw Maj 18, 2006 10:47

Mariusz napisał/a:
Ale tym autkiem to bym już objechał nawet 2,8 Voytcka
po 1 najpierw bys musial go odpalic, po 2 doprowadzic do stanu uzywalnosci, po 3...jakbys wykonal te 2 pierwsze etapy to bys stwierdzil ze masz w (...) objezdzanie 2,8 wojtka bo juz nie masz sil i cierpliwosci do tego padla:P jakbys podjechal do wojtka zeby sie z nim scigac autem w takim stanie to wiem jedno...nie poscigal bys sie:)
voyteck - Czw Maj 18, 2006 10:49

Mariusz, Ja bym sie nie pakował w takie dziwactwo . Pełno mi tu takich ludzi wpada i ma problemy , bo fajne autko ale coś sie zdupiło i nie ma gdzie tego kupić .
Z tego powodu nie kupiłem M3 , bo wszystko (prawie wszystko) tylko orginał a to już są koszty . A nie wiem czy codziennym życiu wykorzystujesz moc M3 a spalanie dobija , a tak 2.8L kopa ma i oszczedne jest i wszystko jest typowe i dostępne od reki .

Mariusz - Czw Maj 18, 2006 11:07

krystian hahaha dzięki :P
A poza tym gdzie ja trafie nie zajeżdzone e30 325 ?:D
Jak będę szukać to 2.0, raczej nie większe :)
Tylko pozostaje jeszcze kwestia silnika ... m20b20 ?;)
voyteck, mówisz, że oszczędne ... to ile 2.8 pali po mieście ? Ale tak szczerze :)

wolf - Nie Maj 21, 2006 19:07

A ja dzis znow trafilem na ambitnego kierowcy
przy skrecie w lewo jak skrecalem wyminol mnie i na skos w auto wali, ja hamulce klakson przycislem na maxa,przepuscilem jego a ten ruszyl, ja zanim, potem stanol i stoji, wiec ja po chiwli na lewo skrecama on rusza, potem na swiatlach ja skrecam znow w lewo a ten mlot podjechal z prawych drzwi i sie luka na mnie, zlewe zrobilem.Bmw wieksze od M5 kolor jakby taki zielonkawy metalik jasniutki table SG, z blondynka jechal, moze voytecki twoj kolega

Major - Nie Maj 21, 2006 23:13

wolf napisał/a:
.Bmw wieksze od M5 kolor jakby taki zielonkawy metalik jasniutki table SG

Może mój :P Bo znam jednego z mojego osiedla co ma starą 5tke jeszcze z tymi okrągłbymi światłami i właśnie metali zielony.

Mariusz - Nie Maj 21, 2006 23:42

Dlatego warto być policjantem ;)
Uczestniczyłem już w takiej akcji kiedy to dowożono dodatkowe wideorejestratory do KWP Katowice i policjant zamontował sobie w samochodzie na okres 3 dni, a że akurat jechaliśmy właśnie do KWP, a przed nami jechał facet, który wyprzedził nas na pasach to miał już przewalone. Potem pojeździliśmy za nim jeszcze chwilę i nazbierało się 20 pkt karnych i mandat karny kredytowany w wysokości 1000zł. Wstyd mówić, ale to też było BMW.

voyteck - Pon Maj 22, 2006 00:54

Mariusz napisał/a:
to ile 2.8 pali po mieście ? Ale tak szczerze

w mieście pali miedzy 8L a 14L
8L-9L - pełny lans i zero zakapiania
12L - normalna jazda z czestym dokapianiem
14L - pełne dokapianie

:hyhy:

Ale m20 2litry bedzie palił raczej miedzy 11-17 z tego co mówia mi znajomi . 12v nie daje tego co 24v .

wolf napisał/a:
Bmw wieksze od M5 kolor jakby taki zielonkawy metalik jasniutki table SG, z blondynka jechal, moze voytecki twoj kolega

Nieznam , na moje szczęście :P

wolf - Pon Maj 22, 2006 08:32

Major napisał/a:
wolf napisał/a:
.Bmw wieksze od M5 kolor jakby taki zielonkawy metalik jasniutki table SG

Może mój :P Bo znam jednego z mojego osiedla co ma starą 5tke jeszcze z tymi okrągłbymi światłami i właśnie metali zielony.
Tak to moze byc ten, ale dużo jest ich.Pozatym kiedys mialem kamerke w aucie, raz by autbusu 850 wpiepszyl, poslalem do PKM Bytom im filmik z dopiskiem takich macie kierowcow, hehe bez odzewu.
Niestety potwierdza sie to ze kierowcy BMW, nie obrazajac ciebie votecki bo jeszcze na ciebie nie trafilem, ze to tacy bezmuzgowcy.

Mariusz - Pon Maj 22, 2006 10:24

wolf napisał/a:
Major napisał/a:
wolf napisał/a:
.Bmw wieksze od M5 kolor jakby taki zielonkawy metalik jasniutki table SG

Może mój :P Bo znam jednego z mojego osiedla co ma starą 5tke jeszcze z tymi okrągłbymi światłami i właśnie metali zielony.
Tak to moze byc ten

Że niby e34 ? Takie ?
h t t p;//img99.imageshack.us/my.php?image=9875142544er.jpg]

wolf - Pon Maj 22, 2006 10:32

Ta to chyba ten model, tylko jasniutka fele alu i sie swiecila jak psu jajca, szyby orginalki nic nie przyciemnione.
Mariusz - Pon Maj 22, 2006 11:17

Niestety koloru zielonego nie zrobie, bo nie umiem, ale wyobrazić się da.
h t t p;//img47.imageshack.us/my.php?image=987514251wd.jpg]

Czyli model e34 ;)

wolf - Pon Maj 22, 2006 15:22

hehe i fele chyba podobne nawet hehe.
HEHE to teraz mozna film nakrecici Ścigany hehe

Mariusz - Pon Maj 22, 2006 16:30

2 x BMW, Renault Clio, 2 x Fiat 126p ... kurde potrzeba tylko dobrej kamery :)
Major - Pon Maj 22, 2006 22:24

Ja moge robić jako korbka do kamery :P
krystian - Wto Maj 23, 2006 11:48

a zna ktos normalnego czlowieka ktory ma 200 koni pod maska w aucie o gabarytach normalnej klasy C? ja nie. kazdy czlowiek ktory ma taka moc w swoim aucie ja wykorzystuje, szczegolnie jak przed nim jedzie jakis zamulacz
Mariusz - Wto Maj 23, 2006 11:57

Nie wiemy czy to było akurat 525i ;) Może 518i ?:D
Zresztą jeśli nie spowodowałbym niebezpieczeństwo to włączyłbym lewy kierunek i jadę dalej :)

krystian - Wto Maj 23, 2006 12:03

obojetne jaka pojemnosc....generalnie zamulasz-przegrywasz hehehhehhe
Mariusz - Wto Maj 23, 2006 12:07

Tu ładna BMka.
Tylko koleś coś się mota w poj. skokowej auta ... 2,5 czy 2,7 (przeszczep) ?
h t t p;//moto.allegro, p l/show_item.php?item=105355724
Poza tym 2,5 ma 179KM, więc siłą rzeczy 2,7 musi mieć więcej, a ten napisał, że jest 137 ...
Gleba mi się podoba :-)

Tonio - Wto Maj 23, 2006 13:00

Mariusz napisał/a:

Gleba mi się podoba :-)
I tak bys nie wiedzial jak taka glebe wykorzystac :P zartuje... a tak poza tym to gdzie ta beta ma glebe?? zawiecho jak na moje oko standardowe a nawet jakies ciut wyzsze... oglnie jestem na Nie
Major - Wto Maj 23, 2006 14:55

Nie szkoda Ci kasy ładować w takiego trupa?
Mariusz - Wto Maj 23, 2006 15:36

Z przodu ładnie się prezentuje, no ale tył do poprawki. Obniżyć oczywiście. Standardowy, zadbany klasyk i o to chodzi. No i jeszcze można by było zrobić z niego German Style, może coś z M-Technic II ?

Major napisał/a:
Nie szkoda Ci kasy ładować w takiego trupa?

Takie auto pojeździ dłużej niż nowe Seicento ;) Pod warunkiem, że nie było zbyt katowane, a odrobina zainteresowania i serca w tym pomoże :)[/scroll]

Tonio - Wto Maj 23, 2006 16:16

ehh Mariusz marzycielu... te auto moze sie rozleciec za najblizszym zakretem :P Szczerze to wyglada mi to na niezly wynalazek lakier nieoryginalny i ktos ostro przy nim kombinowal... Takie auto to bym mogl kupic od 1 wlascicela jakiegos niemieckiego dziadka ktory mialby wszystko udokumentowane, tylko ze wtedy bym silnik wymienil bo takie dziadki nie deptaja wiec auto by spacerowe raczej bylo i przyzwyczajone do niewysilonej jazdy...
Bot - Wto Maj 23, 2006 17:17

wolf napisał/a:
Opel to złom, wiem jak te auta sie robi

:rotfl: a na którym trimie? ;) Ja jeżdze służbowym Opelkiem i niestety 2 razy już w serwisie byłem z jednego powodu... Ale żeby nie było offtop:
Mariusz napisał/a:
Obniżyć oczywiście. Standardowy, zadbany klasyk i o to chodzi. No i jeszcze można by było zrobić z niego German Style, może coś z M-Technic II

Tylko nie rób kratexów koło tłumnika bo ostatnio widziałem taką białą Beemke - kratexy powycinane wokół tłumnika nożykiem do wykładzin chyba :]

Mariusz - Wto Maj 23, 2006 17:44

Tonio napisał/a:
te auto moze sie rozleciec za najblizszym zakretem :P

Haha :D Chciałbyś :P Twoje autko jakoś jeszcze jeździ ... :) A jest podobne rocznikowo do tej BMW :)

Tonio napisał/a:
Szczerze to wyglada mi to na niezly wynalazek lakier nieoryginalny i ktos ostro przy nim kombinowal...

Nikt z nas raczej nie kupi auta w ciemno, czy widząc tylko zdjęcia :)
Często jest tak, że w ogłoszeniu jest napisane, że auto bezwypadkowe, a jak przychodzi co do czego to na dzień dobry mając to auto przed sobą widać przestawiony słupek ...

Tonio napisał/a:
Takie auto to bym mogl kupic od 1 wlascicela jakiegos niemieckiego dziadka ktory mialby wszystko udokumentowane

Jeśli pojedziesz do Niemiec i znajdziesz takiego dziadka to ok, bo ja widzę ostatnio nagminnie w ogłoszeniach takich aut, że zostało ono odkupione od babci/dziadka, która/-y nie jeździł-a nim za dużo. Dopiero potem wychodzi, że to jednak nie pierwszy właściciel, itp.
Ja kupując auto na pewno skorzystam z pomocy policjanta z "drogówki" celem sprawdzenia wszystkiego co możliwe. A jeśli chodzi o stan techniczny - do warsztatu :)

krystian - Wto Maj 23, 2006 22:48

Mariusz napisał/a:
Poza tym 2,5 ma 179KM, więc siłą rzeczy 2,7 musi mieć więcej, a ten napisał, że jest 137
to nie jest zaden przesczep, motory 2,7 byly robione na rynek o ile sie nie myle szwajcarski i wloski i mialy mniej konii(poco one komu na szwajcarskich serpentynach) ale za to wyzszy moment obrotowy. a druga rzecz wieksza pojemnosc nie oznacza wiekszej ilosci konni, przyklad....2,5 w e36 ma 192 konie i 2,8 tez w e36 ma tez 192 konie
Mariusz - Wto Maj 23, 2006 23:41

Nie ma bata żeby e30 było produkowane z silnikiem 2.7.
Było 325iX, które miało 170KM, ale silnik 2.7 w przypadku tego ogłoszenia musiało być z innego auta. Od e30 z silnikiem 2.5 była większa Alpina B6 z silnikiem 2.8 (produkowane w 86r.), a potem Alpina B6 z silnikiem 3.4 (produkowane w 89r).

krystian - Wto Maj 23, 2006 23:42

Mariusz napisał/a:
Nie ma bata żeby e30 było produkowane z silnikiem 2.7.


jest bat:P skoro mowie to wiem

Mariusz - Wto Maj 23, 2006 23:45

Nie ma :P
A w sprostowaniu: e36 328i nie ma 192 KM, tylko 193KM :) Sprawdź w katalogu ;)

Mariusz - Wto Maj 23, 2006 23:48

Ten koleś w ogłoszeniu napisał, że auto jest z '90 roku.
A w '90 roku były produkowane:

316i
318i
318iT
318is 16V
320i
320i Cab
320iT
325i
325iX
325i Cab
325iT
325iXT
M3
M3 SE

Ni ... uja do niczego nie pasuje te 2.7 ;-)

krystian - Wto Maj 23, 2006 23:50

Mariusz napisał/a:
A w sprostowaniu: e36 328i nie ma 192 KM, tylko 193KM Sprawdź w katalogu
ten 1 kon mechaniczny nie jest dla mnie tak istotny zeby sprawdzac to w katalogu
Mariusz - Wto Maj 23, 2006 23:52

Hehehe ;-)
krystian - Sro Maj 24, 2006 00:12

model 325 o pojemnosci 2,7 popularnie zwany ETA byl robiony do 1991 roku, pomylilem sie bo jednak byl robiony na szwajcarski rynek i amerykanski nie tak jak napisalem ze wloski. podobno bardzo trwala jednosta bo byl uznawany za wolnoobrotowa jednostke prawie jak diesel bo obroty tez mial nizsze. przez co fani marki nie za bardzo byli dumni z tego auta:P nie mozna go bylo krecic, a mimo to i tak mial kopa
voyteck - Sro Maj 24, 2006 01:41

Mariusz, Polecam program czesci BMW ETK który już mi śni po nocach z pracy .
E30 ETA to E30 325e takie miala oznaczenie i motor 2.7 L ( cała reszta tak jak napisał Krystian )
Motor fajny do przeróbek - można z niego wycisnąc wiecej niż z 2.5L - ale seryjnie słabszy od 2.5L dla uzyskania / postawienia bardziej na moment obr niż na moc .
Skąd on to wszystko wie , pojecia nie mam :P

I chyba każdy widzi różnice znaczącą między 325 192KM a 328 193KM - nie tylko ten 1KM.
Bo różnica jest odczuwalna na momencie obrotowym i zbieraniu sie lepszym z dołu .
Zreszta to niby ta sama ale inna jednostka napędowa ( blok , głowica , kolektor ssący itd )

Mariusz - Sro Maj 24, 2006 11:42

Zwracam honor Krystian ;-)
Kolega też mi zostawił wiadomość na gg o tym silniku.
Była ETA (122KM) i SUPERETA (129KM) :)

Tylko troche dziko to oznaczyli .. zamiast 327, dali 325. Blee :P

Tonio - Sro Maj 24, 2006 18:08

jak to by wygladalo 327 :P jak numer autobusu :P
voyteck - Sro Maj 24, 2006 18:14

Tonio napisał/a:
jak to by wygladalo 327 jak numer autobusu

też chcialem to napisać .
Nowa E60 BMW5 ma silnik o pojemności 2.2L i jakby miało to być - 522 :zakrecony: fuuj.
E36 i E46 mialo silniki 1.9L i nigdy sie nie nazywały 319 heheh

Mariusz - Sro Maj 24, 2006 18:24

327 tak samo jako 328 ;)
Ale 522 i 319 to już faktycznie, bleee :P

voyteck - Sro Maj 24, 2006 18:26

Mariusz, Najlepsze jest nowe BMW1 "120D" uhaha porażka :dobani:
Mariusz - Sro Maj 24, 2006 18:54

Nie ! :P
Tonio - Sro Maj 24, 2006 19:04

ja juz kiedys wyrazilem swoje zdanie na temat najfajniejszego BMW i zdania pewnie juz do grobu nie zmienie.... Isette moja milosc :P
Major - Czw Maj 25, 2006 00:25


Czyżby konwert z gry do reala? :D

Niedźwiedź - Czw Maj 25, 2006 09:58

Major napisał/a:
Czyżby konwert z gry do reala?

Gdzieś miałem filmik jak wyjeżdżają tym cackiem z garażu a potem jadą krótką przejażdżkę... powiem tylko tyle że dźwięk tego silnika chciałbym słyszec 24h na dobe :D

Alinka - Pią Maj 26, 2006 22:32

h t t p;//img82.imageshack.us/img82/3971/im0001217ek.jpg
h t t p;//img95.imageshack.us/img95/7562/im0001221km.jpg

;)

Mariusz - Pią Maj 26, 2006 22:41

Ta BMka jest ze zlotu samochodów w CH PLAZA w Bytomiu ;P
...ujowe auta tam były szczerze mówiąc.
Betki nie dopisały ... same wynalazki tylko.

Alinka - Pią Maj 26, 2006 22:51

no moze, byłes tam?? wiesz inne autka byly fajne:P
Mariusz - Pią Maj 26, 2006 22:56

To się TuningParty nazywało :P
A ja bym powiedział, że WieśParty :)
Miałem nawet zdjęcia, ale wstyd powiedzieć gdzie się jeździ :P

Jak znajdę to wrzuce więcej wynalazków :)

voyteck - Sob Maj 27, 2006 02:35

Mariusz napisał/a:
A ja bym powiedział, że WieśParty

Dokladnie , ściganie sie w tym jak daleko można przzerobic Bmw żeby przestało przypominac Bmw . Ogólnie :dobani:

Mariusz - Sob Maj 27, 2006 10:26

A te lotki tfu wieszaki z tyłu jakie montują ... porażka.

A teraz 04.06.2006 jest zlot BMW.
CZAS: 04.06.2006 godzina 12:00 (
MIEJSCE: AUTODROM Chorzów ul. Siemianowicka 103


Program zlotu obejmuje:
Próby sprawnościowe ( tzw. czasówki )
Palenie gumy
Mini Drifting
Konkurs o tytuł najniższego BMW

Dla zwycięzców atrakcyjne nagrody !!!

Organizatorzy:
Klub BMW-MANIA w w w bmw-mania, p l
Automobilklub Śląski w w w auto-slaski.katowice, p l
Dealer BMW Bawaria Motors z Katowic w w w katowice.bmw-bawariamotors, p l

Sponsorzy
Altec Systems w w w altec, p l
Crowley - Telekomunikacja dla Biznesu w w w crowley, p l

Miejsca zbiórek (godz. 11:00):
grupa I – parking GO SPORT CH 3 Stawy Geant Katowice ul. Górnośląska
grupa II – stacja Shell Świętochłowice ul. Bytomska
lub bezpośrednio pod Autodromem w Chorzowie

krystian - Nie Maj 28, 2006 11:01

Tonio napisał/a:
jak to by wygladalo 327 jak numer autobusu
tak na marginesie...bmw kiedys produkowalo model 327:) ale to bylo baaardzo dawno temu
p4cz3k - Nie Maj 28, 2006 11:43





;=]

Mariusz - Nie Maj 28, 2006 11:52

krystian napisał/a:
Tonio napisał/a:
jak to by wygladalo 327 jak numer autobusu
tak na marginesie...bmw kiedys produkowalo model 327:) ale to bylo baaardzo dawno temu

Pewnie, że było ! :)
W latach 1933-41 było 303, 309, 315, 319, 320, 321, 326, 327, 328, 329, 335.
Potem w latach 1956-59 było BMW 507, a w 1956-60 było BMW 503.

voyteck - Sro Maj 31, 2006 22:10

A ja mam wrażenie ze od jakiegoś czasu, i to chyba od czasu nalotu aut z Niemczech ( otwarte granice itp ) marka BMW schodzi na psy .
Pewnie że fajnie że auta są bardziej dostępne i tańsze . Ale jak to jeden mój znajomy powiedział " Unia europejska jest OK pod każdy względem ale jak patrze jakie ciu.. , mamisynki, profesorkowie i inni dziwni ludzie kupują BMW , zeby sobie może wkręcić klimat tego auta , to żygać mi sie chce na Unie Europejską .
Pewnie nie zgodzicie sie ze mną ale mam codziennie doczynienia z ludźmi posiadającymi BMW i serio tragedia czasami - stoje i sie zastanawiam jak ten koleś , facet może jeździć Beemką .
Nie mówie ze Ja idealnie pasuje do tego modelu ale trzymajmy jakiś poziom do h... :hyhy:

Mariusz - Sro Maj 31, 2006 22:19

Hahahahahahaha :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Zgadzam się z Tobą ;)
Nic na to nie poradzisz :-)

Major - Sro Maj 31, 2006 22:24

voyteck napisał/a:
Pewnie nie zgodzicie sie ze mną ale mam codziennie doczynienia z ludźmi posiadającymi BMW i serio tragedia czasami - stoje i sie zastanawiam jak ten koleś , facet może jeździć Beemką .

Pewnie się zgodze z Tobą, ale opisz mi tych kolesi, bo tak na serio to nie wiem jaka klasa ludzi powinna tymi autami jeździć.

voyteck - Sro Maj 31, 2006 22:24

Mariusz, Wiesz , nie wiem jak to zobrazować ale duzo jest takich posiadaczy BMW którzy mają chyba problem z okresleniem swojej osobowości , albo niską samoocene lub z natury są max spokojni ( o boże , aż zabija mnie ten spokój ) , albo straszne upierdliwstwo wrodzone . I to że jeźdżą BMW nic , kompletnie nic nie zmienia .
voyteck - Sro Maj 31, 2006 22:26

Major napisał/a:
Pewnie się zgodze z Tobą, ale opisz mi tych kolesi, bo tak na serio to nie wiem jaka klasa ludzi powinna tymi autami jeździć.

A skąd ja mam wiedziec :] Pojecia nie mam.
Chodzi mi o to że taki max zeschizowany koleś samym faktem że żyje raczej powinien sobie kupić spokojnego np. Mercedesa 124

Aha , zeby nie bylo - nie chodzi mi o to ze BMW jeździć mają tylko napakowane łyse koksy - to bzdura max

Major - Sro Maj 31, 2006 22:42

voyteck, masz teraz fajną ilość postów :D Pewnie na krótko :D
A co do ludzi jeżdżących bmw to racja, czasem jedzie w takim koleś, który wygląda na mega lola, a wozi się jakby miał dzięki temu autu całe miasto pod sobą :P

voyteck - Czw Cze 01, 2006 01:35

Major, Mam nadzieje ze chodziło ci o 745 ? :hyhy: całkiem miła opcja :P

Major napisał/a:
a wozi się jakby miał dzięki temu autu całe miasto pod sobą

A z tym to nigdy nie wiadomo . Może mnie ktoś też tak odbiera :/ oby nie .

Ale faktycznie niektórzy przyjmują bardzo interesujace pozy za kierownica :]

p4cz3k - Czw Cze 01, 2006 10:39


Major - Czw Cze 01, 2006 10:44

voyteck napisał/a:
Mam nadzieje ze chodziło ci o 745 ?

Tak o to mi chodziło :)

No to już znamy tajemnice BMW, jakie proste, a jakie chwytliwe :P

Mariusz - Czw Cze 01, 2006 14:07

voyteck napisał/a:
Major, Mam nadzieje ze chodziło ci o 745 ? :hyhy: całkiem miła opcja :P

Potem 760 ... i dopiszemy Ci "iL" :D A za jakiś czas 850 :niepewny:

voyteck - Czw Cze 01, 2006 18:20

Mariusz napisał/a:
A za jakiś czas 850

Mi wystarczy to , co już minąłem - 540

Mariusz - Czw Cze 01, 2006 20:35

To czemu nie zmienisz na 540 ? ;-)
Mówimy o e34, czy czymś nowszym ? ;-)

krystian - Pią Cze 02, 2006 01:02

Mariusz napisał/a:
i dopiszemy Ci "iL"
chyba "Li" jesli juz sie czepiami szczegolow:P
voyteck - Pią Cze 02, 2006 09:14

Mariusz napisał/a:
To czemu nie zmienisz na 540 ? ;-)
Mówimy o e34, czy czymś nowszym ? ;-)


No coś ty , staram sie nie cofać w życiu . A nie zmieniam bo mam na to duuużo czasu .

Mariusz - Pią Cze 02, 2006 12:35

krystian napisał/a:
Mariusz napisał/a:
i dopiszemy Ci "iL"
chyba "Li" jesli juz sie czepiami szczegolow:P

No co za ... :zdegustowany:
iL też było :P
Li jest w tym nowszych, a nowe nie są fajne :P

Tonio - Pią Cze 02, 2006 14:51

750iL bylo cos takiego i nawet polski rzad mial jedna taka sliczniasta :] pewnie dale gdzies w BORze sluzy :]
Gmeras - Sob Cze 10, 2006 11:58

cos kobuchy sie rozbrykały wciagu 4 dni 4 razy kontrolowali mnie chyba koniec roku szkolnego i dlatego ;] i zawsze inni byli
Mariusz - Sob Cze 10, 2006 13:07

A co mają kobuchy wspólnego z BMW ?:P
Gmeras - Sob Cze 10, 2006 13:31

dziwne pisałem to w temacie PKM :/ a moze mi sie jebło :P
Mariusz - Nie Cze 11, 2006 20:45

Piękny kawałek historii ;)
Dziś w Zabrzu był zlot BMW Veteranen-Club Deutschland eV :)

Zdjęcia (56MB). Ściągać, bo warto ;)
Dla pasjonatów BMW obowiązkowo !
h t t p;//s001.wyslijto, p l/?file_id=93892939478318280119

Mariusz - Sob Lip 15, 2006 19:56

Odświeżamy temat. Nie śpimy.

Jak wam się podoba ta beta ? ;-)

h t t p;//imageshack.us]

h t t p;//imageshack.us]

Ana - Sob Lip 15, 2006 19:59

Mariusz napisał/a:
Jak wam się podoba ta beta ? ;-)


serio?

pierwsze skojarzenie gdy zobaczyłam to zdjęcie to nasz stary poczciwy duży fiat :niepewny:

Mariusz - Sob Lip 15, 2006 20:01

Masz szczęście, że nie mam możliwości kasowania postów i dawania banów :wsciekly:

Profanacja ! :dobani:

Ana - Sob Lip 15, 2006 20:03

:rotfl: :rotfl: :rotfl:


Mariusz, bo jeszcze ze strachu nie pojadę więcej do Gliwic :przestraszony:


poza tym sam chciałeś wiedziec jak sie podoba :P

Mariusz - Sob Lip 15, 2006 20:10

Następnym razem zaznaczę żebyś nie odpowiadała :>
Ana - Sob Lip 15, 2006 20:18

mam nadzieję że o tym zapomnisz :P

a skoro juz siedzę na forum, to masz moze jeszcze jakieś ciekawe zdjęcia do pooglądania:>?? :hyhy:

Mariusz - Sob Lip 15, 2006 20:28

Nie :P
kobi - Sob Lip 15, 2006 23:38

Ana napisał/a:
pierwsze skojarzenie gdy zobaczyłam to zdjęcie to nasz stary poczciwy duży fiat :niepewny:

Hahaha :rotfl: No to podpadłaś Mariuszowi :rotfl: Lepiej nie pokazuj mu się na oczy teraz :rotfl:

A tak na temat: nie bardzo podchodzą mi takie "kolorowe" autka :kwasny: Za bardzo rozprasza uwagę, nie widzę dokładnie jego linii. Jestem zwolennikiem aut w jednym kolorze, wtedy widać całe jego piękno :oczami:

Mariusz - Sob Lip 15, 2006 23:44

Też wole jednolite, ale w tym wypadku to specjalna odmiana e30 ;)
To tylko replika, ale prawdziwa wersja miała silnik M Power no i była przeznaczona do wyścigów po torze :)

kobi - Nie Lip 16, 2006 00:03

Mariusz napisał/a:
Też wole jednolite, ale w tym wypadku to specjalna odmiana e30 ;)

Specjalna czy niespecjalna, normalna czy nienormalna - to bez znaczenia. Ta specjalność ma być w linii i silniku a nie ilości kolorów :P To tak, jakbyś oceniał figurę kobiety ubranej w suknie, futra i szale :P Dlatego na powyższych fotkach nie widzę nic nadzwyczajnego :P

Major - Nie Lip 16, 2006 12:28

Mariusz napisał/a:
To tylko replika, ale prawdziwa wersja miała silnik M Power no i była przeznaczona do wyścigów po torze

Dokładnie, dawno temu jak byłem mały miałem jej model. Aż szkoda, że w przypływie coraz to wymyślniejszych zabaw spłonęła w upozorowanym wypadku z innym modelem kolegi :D :rotfl:

Mariusz - Nie Lip 16, 2006 13:24

Barwy Warsteinera - tak się nazywa to wyklejenie ;) Koszt blisko 3k.

A tak wygląda orginał ;)
h t t p;//img105.imageshack.us/img105/429/311024dm2.jpg
Dla mnie to i tak bomba.

Jest pare różnic, ale ... efekt i tak zadziwiający ;)

Major - Nie Lip 16, 2006 13:27

Spoiler jest ruchomy czy regulowany? Bo jakoś mocno zadarty w góre jest.
Mariusz - Wto Lip 18, 2006 09:58

Tu jeszcze ;-)
Zdjęcia z Wyrazowa.

h t t p;//w w w beemka-klub, p l/kirek/nerwowy325i/001.jpg]Obrazek
h t t p;//w w w beemka-klub, p l/kirek/nerwowy325i/002.jpg]Obrazek
h t t p;//w w w beemka-klub, p l/kirek/nerwowy325i/003.jpg]Obrazek
h t t p;//w w w beemka-klub, p l/kirek/nerwowy325i/004.jpg]Obrazek
h t t p;//w w w beemka-klub, p l/kirek/nerwowy325i/005.jpg]Obrazek
h t t p;//w w w beemka-klub, p l/kirek/nerwowy325i/006.jpg]Obrazek
h t t p;//w w w beemka-klub, p l/kirek/nerwowy325i/007.jpg]Obrazek
h t t p;//w w w beemka-klub, p l/kirek/nerwowy325i/008.jpg]Obrazek

daras84 - Sro Lip 19, 2006 12:28

ah ten Wyrazow....

szkoda ze go zasypuja ;(

kiju - Sro Lip 19, 2006 19:18

Tonio napisał/a:
750iL bylo cos takiego i nawet polski rzad mial jedna taka sliczniasta :] pewnie dale gdzies w BORze sluzy :]

Oj juz nie służy w BOR`ze w tej chwili autko znajduje sie na śląsku i istnieje możliwość kupna go. W razie zainteresowania jestem w stanie odpowiedziec na pytania i poszukac zdjęć ew. zrobic nowe

Major - Sro Lip 19, 2006 21:15

A co oni tylko jedną bmke mieli?
Z tego co widziałem w tv to teraz przerzucili się na nowe audi a8 i mają ich kilka. Plus BMW X5 też kilka, ale dokładnych liczb nie znam. Pewnie gdzieś w necie można sprawdzić.

Mariusz - Sro Lip 19, 2006 21:57

Nie wspominając o nowych "siódemkach" z kuloodporną blachą i szybami i ze wzmocnionym silnikiem. Wersja miała nazwę "Security".
Tonio - Sro Lip 19, 2006 21:59

Mi sie podobalo cos co bylo limuzyna prezydencka przed BMW :P sliczne przedluzane Volvo 960 Lecha Walesy. Wypasik :P
kiju - Sro Lip 19, 2006 23:49

No to autko o którym mowie tez ma kuloodporne szyby w sumie to całe jest kuloodporne i ma jeszcze wiele fajnych bajerów jak np. Lodówka;-) czy masaż i jest 4-ro osobowe i ogolnie bardzo fajne i wygodne czy mili jedna taka nie wiem wiem natomiast że to autko to właśnie limuzyna prezydenck która przez Długi czas służuła A. Kwaśniewskiemu
Major - Czw Lip 20, 2006 00:00

Wszystkie wozy BOR`owików mają wzocnienia i pancerze. To chyba naturalne w przypadku takich pojazdów.
Tonio - Czw Lip 20, 2006 00:16

Major, nie kazde ma wzmocnienia i jest kuloodporne itd. niektore to totalne standardy, tylko auta dla Vip'ow maja takie bajery...
Major - Czw Lip 20, 2006 00:21

Ja mówie o każdym dla borowików.
Bo co im z martwego wyszkolonego człowieka? Pewnie dbają o każdego, ale ja nie wiem. Nie mam wójka generała.

Mariusz - Sro Sie 30, 2006 23:13

Jak co roku tak i w tym roku odbył się zlot BMW w Toruniu ;-)
Różne style były, kilka niemiłych dzwonków się przytrafiło, jednemu auto się zapaliło ...

Mój typ:
h t t p;//w w w fotosik, p l/pokaz_obrazek/pelny/97540f8d8301b100.html

h t t p;//w w w fotosik, p l/pokaz_obrazek/pelny/945d89cfe8f4dcc4.html
h t t p;//w w w fotosik, p l/pokaz_obrazek/pelny/893bf72caa999b53.html

Wieś tańczy i śpiewa:
h t t p;//w w w fotosik, p l/pokaz_obrazek/pelny/5e3ab4f77528df97.html
h t t p;//w w w fotosik, p l/pokaz_obrazek/pelny/8a9a1468a19af867.html

Siódema
h t t p;//w w w fotosik, p l/pokaz_obrazek/pelny/a6b0e21f6e868c7a.html

E30 w barwach Warsteinera
h t t p;//w w w fotosik, p l/pokaz_obrazek/pelny/91bf54e8700ea29c.html

Car Audio
h t t p;//w w w fotosik, p l/pokaz_obrazek/pelny/07f98ac7a461243c.html

Takie fele ;-)
h t t p;//w w w fotosik, p l/pokaz_obrazek/pelny/f8d1dd091aa17faa.html

Wybory miss też były ;-)
h t t p;//w w w fotosik, p l/pokaz_obrazek/pelny/362354ed49d30781.html

voyteck - Czw Sie 31, 2006 13:21

Mariusz napisał/a:
Wieś tańczy i śpiewa:

Heheh ciekawe co te wloty za drzwiami mają chłodzić ..... bagażnik ?
Alpina Design :wstyd: aż wstyd !

Mariusz napisał/a:
Mój typ:

Też mi pasuje - Jest OK :ok:

Mariusz napisał/a:
Car Audio

Konkretnie to wygląda :P

Mariusz napisał/a:
Wybory miss też były ;-)

Mam nadzieje ze nie wgniotły dachu tej E60 :hyhy:

Mariusz napisał/a:
Takie fele ;-)

Fele super z M6 chyba - fajnie pasują do prawie każdej Beemki

Mariusz - Czw Sie 31, 2006 19:49

BMW zawsze miały super design na felgi :)
Wszystkie są <ciach> :-)

Major - Czw Sie 31, 2006 23:08

Jakieś nieciekawe te panienki.
Mariusz napisał/a:
h t t p;//w w w fotosik, p l/pok...091aa17faa.html
są jak soczek :D ciągle emało :D
Mariusz napisał/a:
h t t p;//w w w fotosik, p l/pok...cfe8f4dcc4.html

tutaj widać te felgi jak się komponują z autkiem. Na mój gust bardzo fajnie wygląda troszke gangstersko :P

frohike - Pią Wrz 01, 2006 10:52

Mariusz napisał/a:
BMW zawsze miały super design na felgi
Wszystkie są <ciach> :-)


o i tu sie zgodze, najlepsze felgi sa w bmkach

Major - Pią Wrz 01, 2006 12:52

frohike napisał/a:
o i tu sie zgodze, najlepsze felgi sa w bmkach

Jeśli chodzi o seryjne to moge się po części zgodzić, ale dużo ciekawsze widziałem do kupienia jako nieseryjne.

Mariusz - Pią Wrz 01, 2006 20:06

Ale według mnie są jeszcze ładniejsze ;)

h t t p;//w w w aemporium, c o m/alpina/img_zubehoer_radclassic_3er6.jpg

Z Alpiny ;-) Widziałem takie 19tki w e30 ;-) Dla mnie bomba ... czarne auto i taki ofelunek ;-)

voyteck - Wto Wrz 05, 2006 14:55

h t t p;//bmw.m3.csl.patrz, p l/ Koncówka filmu - Tak odchodzi tylko BMW :P

h t t p;//900.bhp.e30.patrz, p l/ Opisany tak " 900-konne BMW E30 z turbina wieksza niz silnik ;) " Ta turbina serio jest ........ duża :hyhy:

h t t p;//kupa.dymu.patrz, p l/ Palenie osobowymi autami jest nieznaczące patrząc na to

Major - Wto Wrz 05, 2006 23:50

voyteck napisał/a:
h t t p;//900.bhp.e30.patrz, p l/
silnik wygląda imponująco :) Fajnie też wzmocniona, pewnie by ją rozerwalo na strzepy gdyby nie one. Tylko co to było w bagażniku ?
krystian - Sro Wrz 06, 2006 00:16

Major napisał/a:
Tylko co to było w bagażniku ?
to byl bak tego potwora.
Mariusz - Sro Wrz 06, 2006 16:26

voyteck napisał/a:
h t t p;//900.bhp.e30.patrz, p l/

Dlatego tak jak to zamyka budzik już mnie nie dziwi ... ;-)

voyteck napisał/a:
h t t p;//kupa.dymu.patrz, p l/ Palenie osobowymi autami jest nieznaczące patrząc na to

W Japonii pewnien koncern produkujący opony tworzy takie gumy, które przy paleniu emituje kolor ;) Zielony, niebieski i czerwony widziałem już w akcji ;)

voyteck - Sro Wrz 06, 2006 21:20

Mariusz,

h t t p;//w w w metacafe, c o m/watch/84403/dtm_bmw_x5_hamman/]h t t p;//w w w metacafe, c o m/watch/84403/dtm_bmw_x5_hamman/

Hamman :)

Mariusz - Czw Wrz 07, 2006 16:00

Staaaaaary DTM'owski filmik ;-) Fajne podkłady zawsze mieli :-)
Tutaj reszta ;-) h t t p;//w w w dtmpower.net/

X5 mi się nie podoba, tam samo X3 też nie :-)

Mariusz - Czw Wrz 07, 2006 16:08

h t t p;//video.google, p l/videoplay?docid=-2172205155152340173&q=dtm+power]M5 e39 ;-)

h t t p;//video.google, p l/videoplay?docid=-4866963297086840514&q=dtm+power]M3 e36 Turbo

h t t p;//video.google, p l/videoplay?docid=-978107005547755163&q=dtm+power]<ciach> video ;-) <- Patrzcie 59 sekunda ;-)

A tu h t t p;//video.google, p l/videosearch?q=dtm+power]reszta

voyteck - Pią Wrz 08, 2006 01:08

Mariusz napisał/a:
X5 mi się nie podoba, tam samo X3 też nie :-)

Dla mnie od X3 do X5 jest tak daleka droga jak z Polski do Arabii Saudyjskiej .

X5 :ok:
X3 :dobani:

Major - Pią Wrz 08, 2006 15:39

Wczoraj na krakowskim przed sklepem stanął koles Porshe Cayen (chyba tak się zwie ich SUV), a kawałeczek dalej stało X5. Z miejsca bralbym Porshe :D
voyteck - Pią Wrz 08, 2006 18:20

Major, Bo pewnie Porsche było 2005 rok a X5 z 1999 .
X5 bo FL wygląda troche lepiej .
A wg. Mnie Porsche powinno sie zajmowac tym co mu wychodzi - czyli napewno nie SUV !

Mariusz - Pią Wrz 08, 2006 20:30

Nie wiem jak można porównywać BMW z jakimś Porshe ;-)
Mariusz - Nie Wrz 10, 2006 18:04

A tu filmik, który podobał, podoba i będzie mi się podobać najbardziej :)

h t t p;//w w w dtmpower.net/videofilexx/DTMPower Dyno Day II.mpeg
(adres skopiować do przeglądarki)

voyteck - Nie Wrz 10, 2006 19:40

Mariusz napisał/a:
Dyno Day II.mpeg
Jakos mi to nie wchodzi :/
Mariusz - Nie Wrz 10, 2006 19:53

Skopiuj ten cały link (do napisu ".mpeg"), wklej do przeglądarki i kliknij enter ;-)
Major - Nie Wrz 10, 2006 21:53

jakoś u mnie to nie działa, nawet bez przerw między wyrazami.
krystian - Nie Wrz 10, 2006 21:58

skopiuj po prostu caly ten odnosnik razem z tym Dyno Day II.mpeg i po prostu wklej w pasku adresu. nic nie rob wiecej
Major - Nie Wrz 10, 2006 22:00

tak robiłem :D i mi strona wygasała, mimo że wszystkie inne działają.
Mariusz - Nie Wrz 10, 2006 22:07

Sprawdzam teraz i normalnie działa ... wyskakuje okienko z zapisem pliku na dysk ;-)
I Ty Major w sklepie komputerowym pracujesz ? :P

Major - Nie Wrz 10, 2006 22:12

No właśnie teraz miałem napisać, że oglądnąłem. Nie wiem dlaczego wcześniej nie działało.
Mariusz - Nie Wrz 10, 2006 22:33

;)
Mariusz - Pią Wrz 29, 2006 19:28

Patrzcie na tą e32 ... całe <ciach> !

h t t p;//img154.imageshack.us/img154/5185/total1ap0.jpg]Obrazek
h t t p;//img201.imageshack.us/img201/6449/total2jc4.jpg]Obrazek
h t t p;//img133.imageshack.us/img133/5062/total3vm0.jpg]Obrazek
h t t p;//img133.imageshack.us/img133/3901/total4nl0.jpg]Obrazek
h t t p;//img247.imageshack.us/img247/8885/total5vo7.jpg]Obrazek
h t t p;//img146.imageshack.us/img146/1082/total6ys7.jpg]Obrazek
h t t p;//img216.imageshack.us/img216/9470/total8yp6.jpg]Obrazek

A felgi mi się najbardziej podobają ... dla mnie ideał pośród wszystkich ! :)

h t t p;//img216.imageshack.us/img216/679/total7fs4.jpg]Obrazek

Tonio - Pią Wrz 29, 2006 19:39

ja tam jestem na nie... za duza, ladna ale za duza... ale dla mnie nawet e34 jest duza, bo ja poprostu wole male autka :P a co do felg to takie hmm... ladnie sie swieca :P
krystian - Pią Wrz 29, 2006 20:05

a ja nie wiem...niby ladna ale nie rzuca na kolana. jesli by zaslonic felgi to auto jest jak kazde inne. nic szcvzegolnego. bbsy tez sa takie sobie, akurat na tej 7 widzialbym inne. ogolnie auto fajne ale nie rzucajace na kolana. powiedzialbym 7 na fajnie wypolerowanych kolach. tylne lampy od razu na smietnik...wiesniakom dziekujemy:D
Mariusz - Pią Wrz 29, 2006 20:07

Gdyby nie kolor auta to też bym wywalił tylne lampki, ale w tym wypadku: mnie się podoba :)

Każdy ma inny gust :)

Tonio - Pią Wrz 29, 2006 20:18

a ja nie niewiem dlaczego ale w BMW uwielbiam jak sa standardowe lamp z tylu koniecznie z pomaranczowym migaczem tak jak np w e36...
Major - Sob Wrz 30, 2006 00:11

Dla mnie ten kolor to taka opcja "sorry nie było innego" :P Zielony to jakaś wiocha i nie zmienie zdania w żadnej opcji tego auta. Felgi ładnie wyszlifowane i dlatego robią wrażenie, jako design nic szczególnego. W głowie mam lepszą opcje tego auta :P
Mariusz - Sob Wrz 30, 2006 13:16

Major napisał/a:
Felgi ładnie wyszlifowane i dlatego robią wrażenie

A ja wiem, że to chromy ;-)

Mariusz - Sob Wrz 30, 2006 15:45

I jeszcze coś:
Przeróbka z nowej M6 na Wołgę ... oczywiście tylko mody w wyglądzie ;)

h t t p;//knuttz.net/hosted_pages/Believe-it-or-not-this-is-a-BMW-M6-20060925

krystian - Sob Wrz 30, 2006 15:59

cudny jest. ladniejszy o wiele wg mnie od serii 6.
kisia - Sob Wrz 30, 2006 16:16

i tak najładniejsze sa alfki :P :evil:

tak w ogóle to ktos obiecał przewieźć mnie beemką i na obietnicy sie jak narazie skończyło :( :P

Tonio - Sob Wrz 30, 2006 18:55

Przeciez ta Wolga jest przesliczna standardowo ten model Wołga Gaz 13,14 popularnie zwany Czajka wygladal h t t p;//home.chemonline.de/astepanek/Lowstylez/wolga-07.jpg]tak u gory orginal na dole to co z niej zrobili zreszta takie same jak Mariusz zarzucil tylko raczej wczesniejsza jakas wariacja

Zreszta na tej stronce ktos skladuje wiecej zdjec tego czegos :P h t t p;//home.chemonline.de/astepanek/Lowstylez/]Link

Major - Nie Paź 01, 2006 18:02

Ten mod bmw na wołge zarąbiscie piękny. Podobnie jak Krystian nawet bardziej podoba mi się od oryginalnej wersji M6. W zasadzie to z dumą jezdzilbym takim pojazdem :)
Mariusz - Nie Paź 01, 2006 19:44

Mi też pasuje bardziej niż nowe M6 :)
Nowe beemki mi się wcale nie podobają :)

Tonio - Nie Paź 01, 2006 20:18

Ja bym chcial taka Wolge albo wogole Wolge :P
voyteck - Czw Paź 12, 2006 09:54

kisia, Ale o co chodzi :P To nie Ja wiecznie nie mam czasu i takie tam inne wykręty :hyhy:

Ehh zima idzie i znowu zacznie sie jazda Beemkami - nie całkiem w lini prostej :ok:

Mariusz - Czw Paź 12, 2006 14:00

Bokaaaaaami ! Aaaaaaaaaaaaaaaa !

RWD !

Ja musze jeszcze poczekać ... :(

Mariusz - Wto Paź 17, 2006 22:19

Kiedyś pisałem o zwieśniaczonej e30 1.6, która stoi często na Opolskiej ;P

Koleś chce ją sprzedać:
h t t p;//moto.allegro, p l/item135191806_bardzo_ladne_bmw_e_30_ringi_lampy_typu_lexus_.html

za 8k :rotfl:

Tonio - Wto Paź 17, 2006 22:40

pff widze ja srednio z 3 razy dziennie. Wies na maxa i do tego zarzniety silnik... z niby 112 koni moze z 60 jeszcze dycha :/ paskudne sa te lexusy...
frohike - Wto Paź 17, 2006 23:47

jak mozna wogole miec czerwona bmkę
Major - Sro Paź 18, 2006 00:16

Wieś śpiewa i tańczy. jak ktoś to kupi za tą cene... to niezły z niego...ahhh szkoda gadać :D :rotfl:
Mariusz - Sro Paź 18, 2006 17:12

Poprzedni właściciel miał już problem z głowicą ... sypała się ...
A co zrobił z tym obecny właściciel, że jeszcze jeździ to nie mam pojęcia ... chciałbym usłyszeć klank tego silnika ...

Tonio - Sro Paź 18, 2006 18:17

Mariusz, uwierz nie chcialbys... to brzmi gorzej niz duzy Fiat... do tego jeszcze pseudo sportowy dziurawy tlumol :/ ehh a cena z kosmosu... to auta nie jest warte wiecej niz z 2tys...
Mariusz - Sro Paź 18, 2006 21:01

Ciekawe czy poleci więcej niż 140km/h :D
Szamanka - Sro Paź 18, 2006 23:06

frohike, napisal
Cytat:
jak mozna wogole miec czerwona bmkę
, no poprostu uwielbiam Cie

i ja dodam...jak wogole mozna miec i zachwycac sie "beemka" :rotfl:

Tonio - Sro Paź 18, 2006 23:09

oj mozna mozna... zdziwilabys sie jakimi samochodami mozna sie zachwycac... ale co do czerwonych beemek to racja - nie sa zazwyczaj za fajne... aczkolwiek...
krystian - Sro Paź 18, 2006 23:17

Tonio napisał/a:
le co do czerwonych beemek to racja - nie sa zazwyczaj za fajne... aczkolwiek...
aczkowliek jak sie dba o kolor to naprawde ladnie wygladaja. tylko wiekszosc z czerwonych lakierow jakie sa na autach juz sa tak wyplowiale ze nie wiem do czego to jest podobne. odrobina pasty na lakier i auto jest nie do poznania. czerwien tak jak biel...potrafi byc naprawde super. tylko trzeba o to zadbac
Mariusz - Czw Paź 19, 2006 18:04

Coś o e34 M5
h t t p;//w w w autokrata, p l/ogien/444/auto_dnia_bmw_m5_e34/

Coś o e30 M3
h t t p;//w w w autokrata, p l/ogien/433/auto_dnia_unikalne_bmw_e30/

i Patrick Snijers :) Kto oglądał potyczki Hołka powinien znać chociaż ze słyszenia to nazwisko :)
h t t p;//w w w autokrata, p l/ogien/433/auto_dnia_unikalne_bmw_e30/

krystian - Nie Paź 22, 2006 09:04

bmw m5...moim zdaniem niepotrzebny wydatek, cena tego auta oraz ceny czesci zamiennych sa zbyt duze jak na wiek tego auta. poza tym nikt nie kupuje m5 zeby jezdzic spokojnie. jesli o mnie chodzi, jakbym mial kupic e34 M, to wolalbym kupic e34 v8. czesci zamienne tansze i przynajmniej bulgoczace v8 pod maska:) a co do tej pseudo m3...jej najwiekszym minusem (nie liczac ceny) jest wlasnie ta stylizacja. lekka stluczka i wlasciciel sie potnie. bo nie znajdzie juz nigdzie tych blotnikow. a szczerze mowiac projektantow e30 M moim zdaniem poniosla zbyt duza wyobraznia.
voyteck - Nie Paź 22, 2006 16:00

Zgadzam się tu z Krystianem . M5 E34 za 21 tys pln . Niby mała kasa za takie auto , ale wg. Mnie ktoś kto kupuje to auto musi być na tyle zarobiony lub na tyle mieć dochody żeby pozwolić sobie na utrzymanie takiego auta i normalne wykorzystywanie mocy tego auta .
Takie auto kupuje i użytkuje bez stresu ktoś kogo stać na auto za 100tys a kupuje to bo akurat mu sie podoba . I nie męczy sie potem nad tym że pali ponad 20l/100km czy czesci kosztują kilka razy wiecej niż do seryjnego E34 2L
Teraz jest mnóstwo aut z dużymi silnikami itp za małą kase.
Tylko potem widać tą napinke na drogach jak jedzie jakiś koleś swoją wielką furą za 20tys a tak serio błaga boga żeby mu sie nic nie spieprzyło w takim M5 albo żeby dziś nie spaliło o litra więcej :P ale M5 ma , tylko co to za bez sens.
A tak serio większego luza ma koleś który jedzie przykładowo mercem Vito niepozorny a wartym tyle co 2 lub 3 takie M5 .
Ale wydaje mi sie ze kazdy musi sie zapakować w taki Problem jak stary ponad seryjny samochód żeby wiedzieć czym to pachnie .
W moim przypadku jest tak że np E36 - bez problemu moge kupić M3, ale jakoś mi sie patrzy wkładać w to auto cięzko zarobionych pieniedzy których mi nikt nigdy nie odda , a wiadomo chyba ze do konca zycia nie zostane z tym autem i kiedys bedzie trzeba je sprzedać .

Mariusz - Nie Paź 22, 2006 20:51

Po Gliwicach jeździ szary mettalic e34 540iA V8 z rejestracją TKI :)

Miałem okazję jechać tym autem ... wrażenia jak najbardziej pozytywne ! Ten klank silnika, jazda ... nie mam zdjęć z zewnątrz (każdy wie jak wygląda e34 z szerokim grillem), ale środek mogę pokazać :)

Major - Pon Paź 23, 2006 23:43


Ta jest wyjątkowo piękna :super:

Mariusz - Wto Paź 24, 2006 00:36

Typowy german style ;-)
Gleba, fele, tylko ten kolor nie tito ... ale do cabrio jest git :-)

Major - Wto Paź 24, 2006 00:38

Ten kolor jest właśnie najlepszy :D Gdzieś na necie widziałem tak samo zrobioną tylko w innym kolorze i już mi się tak nie podobała.
Tonio - Pią Lis 24, 2006 08:33

U mnie na ulicy od jakiegos czasu pod warsztatem blacharskim stoi prawdziwa perełka... przyjezdza nia jakis pracownik... bardzo ladnie odnowiona, widac ze po solidnej blacharce [chociaz nie da sie ukryc kulku spachlowan (inna zalanania swiatla na lakierze)], po lakierowaniu... generalnie strasznie fajne autko, a co to?? stare poczciwe BMW e21 tzw. "Rekin" :rekin: :P
krystian - Pią Lis 24, 2006 13:06

Tonio napisał/a:
stare poczciwe BMW e21 tzw. "Rekin
mowisz o tej e21 co stoi niedaleko bomboli? ta ulica nazywa sie chyba podlesie
Major - Pią Lis 24, 2006 15:14

Siedze w anglii i tutaj BMW jak u nas maluchów. Gdzie się nie obejżysz to BMW i nie stare graty tylko te nowsze modele. Na parkingach to trójki obok siebie nie rzadko stoją :P A najczęściej jeżdżą nimi murzyni i chindusi to samo tyczy się mercedesów :P
Tonio - Pią Lis 24, 2006 17:09

krystian napisał/a:
Tonio napisał/a:
stare poczciwe BMW e21 tzw. "Rekin
mowisz o tej e21 co stoi niedaleko bomboli? ta ulica nazywa sie chyba podlesie


Tiaa o to samo niebieskie z poczatku Podlesia mi chodzi...

Major, szef mojego kumpla (w Anglii), Albanczyk mial BMW 330 e46 z drzwiami do gory z i innymi bajerami... w sumie super extra... no a co do przecietnych ownerów BMW i Mesi to w Germanch tez jedza nimi w wiekszosci stare dziadki albo turcy itp.

Arex30 - Pon Kwi 30, 2007 20:19

chyba ożywie ten topic
Właśnie stałem sie posiadaczem E30 i coś niecoś bym chciał wiedzieć .
Ktoś coś może ??
Bardzo dziekuje.

krystian - Wto Maj 01, 2007 00:18

Arex30 napisał/a:
Właśnie stałem sie posiadaczem E30
jaki silnik? ktory rok? pokaz foto:)
Arex30 - Wto Maj 01, 2007 09:28

krystian, 89 1,6 niestety 4d 250tys. reszte po dokładnej analizie na warsztacie.
troche do zrobienia jest wiec ... ale silnik suchy i jak dla mnie to jeździ .... troche ryczy bo nie ma tłumików ( prócz ostatniego ) ale to sie poprawi....

Mariusz - Wto Maj 01, 2007 12:20

Najgorsze 1.6 m40 :P
Ale fajnie, bo BMW :-)

Arex30 - Wto Maj 01, 2007 13:13

Mariusz, m40 ?? dlaczemu najgorsze?? coś wiecej w temacie bo ja zielony z Bawarczyków jestem.
Mariusz - Wto Maj 01, 2007 14:07

Do szaleństw się nie nadaje ;-)
Ale do kulturalnej jazdy jak najbardziej ;-)

Arex30 - Wto Maj 01, 2007 14:20

Mariusz, a jak sprawdzic jaki ja mam motor??
Grabarz - Wto Maj 01, 2007 19:18

Przyciśnij ostro na Andersa :P
Arex30 - Wto Maj 01, 2007 19:30

Grabarz, e dzisiaj juz cisnołem .................... kurna Hałasu było co nie miara
Mariusz - Wto Maj 01, 2007 23:19

Arex30 napisał/a:
Mariusz, a jak sprawdzic jaki ja mam motor??

Podaj numer VIN to Ci powiem co nieco o autku :)

Arex30 - Wto Cze 05, 2007 21:43

heheh jade
ale szukam dobrego ( czyt. taniego mechanika specjalisty od BMW )

Mariusz - Wto Cze 05, 2007 23:25

Czyżby standardowa bolączka 1.6 ? ;)
krystian - Sro Cze 06, 2007 09:16

Arex30 napisał/a:
heheh jade
ale szukam dobrego ( czyt. taniego mechanika specjalisty od BMW )
na daszynskiego jest przeciez "Ogien" podjedz i spytaj
Mariusz - Sro Cze 06, 2007 09:27

Ostatnio widziałem bordową e36 z wyciętym środkiem maski ... jego bolid ?
krystian - Sro Cze 06, 2007 09:29

Mariusz napisał/a:
Ostatnio widziałem bordową e36 z wyciętym środkiem maski ... jego bolid
ten srodek maski jest wyciety bo V8 nie chcialo wejsc pod nia :P
Niedźwiedź - Sro Cze 06, 2007 11:29

ja już od jakiegoś czasu widuje tą e36... dźwięk gdzy jedzie.... :evil: a gdy sobie zapodał pięknego boka co akurat też widziałem to dosłownie orgazm...
Arex30 - Sro Cze 06, 2007 17:08

Mariusz, tak właśnie
jak byś coś słyszał
klawiatura mi klekocze ......
na zimnym silniku

chyba zmienię oliwę na ... no właśnie ...

krystian - Sro Cze 06, 2007 19:30

Niedźwiedź napisał/a:
a gdy sobie zapodał pięknego boka co akurat też widziałem to dosłownie orgazm...
uwazaj na monitor :P h t t p;//rocki-tg.wrzuta, p l/film/srWNJvkBUu/mov00401
Mariusz - Sro Cze 06, 2007 21:06

Widziałem go w Chorzowie na zlocie ... nie miałem za bardzo czasu na zwiedzanie aut, ale to dostrzegłem :)
Co tam ma ? Z e34 4.0 ?

Mariusz - Sro Cze 06, 2007 21:09

del
Grabarz - Sro Cze 06, 2007 21:25

A więc więc go mam, to on na kochanowskiego prawie we mnie nie trzasnął jak zaraz po zjechaniu z ronda wyprzedzał lewym pasem :mad:
Bot - Pią Cze 08, 2007 09:11

Grabarz, zafunduj mu nowy lakier gwoździowy ;)
Arex30 - Pią Cze 22, 2007 16:24

:rozpacz: :rozpacz: bunia krwawi
Misa przytarta......
Jutro przyjdzie nowa :mur:

krystian - Czw Lip 19, 2007 20:26

h t t p;//w w w otomoto, p l/index.php?sect=show&id=C3022377 :D :D :D :D
Szamanka - Czw Lip 19, 2007 20:34

:szok: :szok:

co oni z ta beemka zrobili :rotfl: , w tyle przypomina mi calkiem inny woz


i kolor :kwasny: , fe, jakos bialy mi do takiego auta nie pasuje

krystian nie wydaje Ci sie, ze na ten rocznik troche za duzo ktos chce?

Major - Czw Lip 19, 2007 21:03

Szamanka, wiesz, za sportowe auta placi sie duze pieniadze... za tuningowane auta placi sie juz slono :P :rotfl: :rotfl:
Cos podobnego widuje jak jezdze do pracy, tylko ze w bordo kolorze :P

Bot - Czw Lip 19, 2007 21:27

Szamanka napisał/a:
przypomina mi calkiem inny woz

Nie no w sam raz na dyske w remizie na wsi ;)

kobi - Czw Lip 19, 2007 21:36

khaman napisał/a:
Nie no w sam raz na dyske w remizie na wsi ;)

Albo na taki popis ;)
h t t p;//w w w youtube, c o m/watch?v=NEr4wHS10f0&e

Szamanka - Czw Lip 19, 2007 21:50

Nasuwa mi sie jedno stwierdzenie i bez obrazu wlascicieli BMW-palanty!!!!
Bot - Czw Lip 19, 2007 22:06

Szamanka, nie można wrzucać wszystkich do jednego wora ale fakt.. tacy ludzie psują wizerunek właścicieli bmw....
kobi - Czw Lip 19, 2007 22:13

khaman napisał/a:
tacy ludzie psują wizerunek właścicieli bmw...

Tak to jest jak dorwie się jeden z drugim do auta, nad którym nie potrafi zapanować a emocje wezmą górę :/ Chociaż niektórym nie dałbym nawet wsiąść za kierownicę cinquecento bo i tak by coś wykombinowali :/

Major - Pią Lip 20, 2007 00:00

Jeszcze ten spęd bydla, ktory znalazl ucieche zeby postawic auto na kola.
Niedźwiedź - Sob Lip 21, 2007 01:49

Cytat:
h t t p;//w w w otomoto, p l/ind...how&id=C3022377 :D :D :D :D

Boże... ostatnio jechałem Rybnicką za tą Betą - chwile mi zajęło domyślenie sie co to jest za samochód... na żywo wygląda na jeszcze większą wieś niż na zdjęciach...:/

vkimi - Sob Lip 21, 2007 09:34

kobi napisał/a:
khaman napisał/a:
tacy ludzie psują wizerunek właścicieli bmw...

Tak to jest jak dorwie się jeden z drugim do auta, nad którym nie potrafi zapanować a emocje wezmą górę :/ Chociaż niektórym nie dałbym nawet wsiąść za kierownicę cinquecento bo i tak by coś wykombinowali :/


to prawda ...

a powiem więcej .. że dziś coraz więcej właścicieli bmw to kierowcy, którzy wiedzą, co to kultura jazdy i potrafią się zachować na drogach (ale to raczej tylko w wypadkach wypasionych limuzyn ;) )

PS - jakoś odrzuca mnie ta marka ......

Niedźwiedź - Nie Lip 22, 2007 09:58

btw. od ostatnich kilku dni po gliwicach kręci się M6 na katowickich blachach :)
krzys - Nie Lip 22, 2007 11:31

mi ta marka wogóle się nie podoba ...
Major - Nie Lip 22, 2007 13:25

Niedźwiedź napisał/a:
od ostatnich kilku dni po gliwicach kręci się M6 na katowickich blachach

i co w związku z tym?

Bot - Nie Lip 22, 2007 13:43

Niedźwiedź napisał/a:
ostatnich kilku dni po gliwicach kręci się M6 na katowickich blachach

Nie przypadkiem taki czarny? Gostek rozpędził się nap oczątku Dworcowej do 150 chyba po to żeby z piskiem opon przegonić ludzi na pasach... Nie powiem co bym takiem zrobił :zdegustowany:

krzys - Nie Lip 22, 2007 14:38

Katowice to syf jednym słowme :[, nienawidze tej miejscowości :[ ... lae to inna bajka ... m6 moze i fajna jest, ale jak każde bmw nic nowego nie wnosi, ciagle ten sam wygląd i styl z odrobiną nowoczesnej aerodynamiki ... Maercedesy w zalezności od modeklu różnią się, a każde bmw musi miec takie charakterystycznego grilla etc., eh ... BMW - bedziesz mial wydatki :)
vkimi - Nie Lip 22, 2007 15:18

BMW - będziesz mocno wk....ny ;)
Major - Nie Lip 22, 2007 20:26

krzys, co Ty pierdzielisz? :P Przeciez kazda nowa wersja wyglada inaczej, a miedzy soba tez sie roznia. Co do mercedesa, to przeciez oni maja sie podobnie jak BMW, tez nizsze modele przypominaja wyzsze. Te same grile obecnie juz nawet bardzo podobne linie boczne nadwozia, tak jak nowa klasa S i E i C...
MacSen - Nie Lip 22, 2007 21:40

Hehehe..ja dziś jak wracałem z pławek mijał mnie kolo w jakimś nowym modelu BMW.
Ajć jak się napinał że łon BMW a ja tylko Focusem... hahaha. kawałek dalej gliny go zwineły na pobocze za mijanie na ciagłej.

I jak tu nie ośmieszać tej marki skoro ja ciągle tak jak większość ludu spotykam BMW z kretynem za kierownicą??? No sami powiedzcie jak???

vkimi - Nie Lip 22, 2007 21:42

jakie auto tacy kierowcy ... i na odwrót ;)
frohike - Pon Lip 23, 2007 21:11

wracałem sobie w weekend od rodzinki, ladna szroka droga w lesie i sunie porzedemne koles w BMC-e (nie wiem jaki model dokladnie)

poniewaz jechal magiczna predkoscia ok 70km/h postanowilem go rozpedzic, ozywiscie gdy bylem mniej wiecej w polowie manewru wyprzedzania koles maksymallnie rozpedzil sie, manewr wyprzedaania zaprzestalem a kolesia juz nie widzialem gdyz polecial ostro do przodu

kierowcy BMW coraz czesciej mnie zaskakuja negatywnie

kobi - Pon Lip 23, 2007 21:20

frohike, jak śmiałeś go wyprzedzać ? :!: Ciesz się, że Cię nie zatrzymał i nie strzaskał auta bejsbolem :P

frohike napisał/a:
kierowcy BMW coraz czesciej mnie zaskakuja negatywnie

Ciekawe, ciekawe... A niektórzy uparcie twierdzą, że to tylko głupie przesądy... Skądś jednak się biorą te opinie o nich :kwasny: Dziś widziałem takiego - przejście dla pieszych, skrzyżowanie, mało miejsca - nic nie przeszkadza w wyprzedzaniu z ogromną prędkością :kwasny:

Mariusz - Sro Lip 25, 2007 20:51

Widziałem tą czarną M6 :-)
Siedziałem nawet w niej :-P
Kurde, a ten klank silnikaaaaaa ...

MacSen - Czw Lip 26, 2007 00:18

kobi napisał/a:
frohike, jak śmiałeś go wyprzedzać ? :!: Ciesz się, że Cię nie zatrzymał i nie strzaskał auta bejsbolem :P

frohike napisał/a:
kierowcy BMW coraz czesciej mnie zaskakuja negatywnie

Ciekawe, ciekawe... A niektórzy uparcie twierdzą, że to tylko głupie przesądy... Skądś jednak się biorą te opinie o nich :kwasny: Dziś widziałem takiego - przejście dla pieszych, skrzyżowanie, mało miejsca - nic nie przeszkadza w wyprzedzaniu z ogromną prędkością :kwasny:



Najgorsze że takich imbecyli w beemkach jest w 3.14-zdu i ta liczba rośnie.(cud że mi się ojca udało przekabacić by tej marki nie kupował, wynik... Citroen Xara Picasso i F. Focus and nie ma mowy o Bardzo Modnym Wieśniakowaniu)
No cóż...nic na to nieporadzimy.

A tak poza tym.
To już jestem na stałe pod linuchem.Heh niema to jak konsolka :D

Niedźwiedź - Czw Lip 26, 2007 08:43

Mariusz, ja też ją właśnie wczoraj widziałem znowu :P i nareszcie mogłem się jej przyjżeć:) te tarcze hamulcowe wielkości pizzy... - bez komentarza :D

Edit... Wczoraj pan z M6 był na pizzy w dg... no i zgubił gdzieś kluczyki ;P efekt - M6 scholowana :D kluczyki do tej pory nie znalezione chociaz szukam juz ich dwa dni :P (kolo zaproponował 500 złotych temu kto je znajdzie :P)

desperado - Sro Sie 01, 2007 22:52

ja mialem rekina 323 super jazda dziwczyny zdejmowaly majtki przez glowe :D
vkimi - Sro Sie 01, 2007 23:07

Bierni Mierni (ale) Wierni :P

sorry ...

frohike - Nie Sie 05, 2007 04:57

desperado napisał/a:
ja mialem rekina 323 super jazda dziwczyny zdejmowaly majtki przez glowe


a reszta dziewczyn sciagające innaczej majtki jest napalona na Ople Corse :P

Bot - Nie Sie 05, 2007 19:18

frohike napisał/a:
Ople Corse :P

A co masz do Corsy? :P Niejedna Beemka wymięka przed Corsą z ponad 100 koni w '?opelq' :P

frohike - Wto Sie 07, 2007 04:42

khaman napisał/a:
A co masz do Corsy?


mam to ze taką mam :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group