dupiate forum

Dział Motoryzacyjny - Strefa 400m

daras84 - Nie Sty 08, 2006 00:00
Temat postu: Strefa 400m
Hej... moze ktos z was przyjezdzał na strefe poscigac sie lub poogladac???
Major - Nie Sty 08, 2006 00:04

Byłem tam dwa może trzy razy. Mosiu z tego forum, chyba częściej tam zaglądał.
Mosiu - Nie Sty 08, 2006 00:06

Major, tak jak mowisz, od 3 lat co tydzien :D
Krzysio - Nie Sty 08, 2006 00:11

hmm, a gdzie ta strefa jest ? :P
a na czym sie sciagacie ? :D na bmx-ach ? :D

kisia - Nie Sty 08, 2006 01:41

Bzyki napisał/a:
hmm, a gdzie ta strefa jest ? Jezyk
a na czym sie sciagacie ? Wesoly

przyłączam sie do pytania :)

Mosiu - Nie Sty 08, 2006 01:44

SSE - Specjalna Strefa Ekonomiczna przy fabryce Mecalux jak sie jedzie z ul. Kozielska w strone brzezinki.

Scigamy sie autkami :)

krystian - Nie Sty 08, 2006 02:25

autkami...bylem nqa strefie jak tylko to sie zaczelo i nawet czesto tam jezdzilem poogladac. od momentu w ktorym zaczely wpadac tam sportowcy z maluchami i seicento to wymieklem. oni wszyscy sa takimi wyscigowcami ze szkoda gadac. konkrety juz przestaly tam jezdzic. jedyne chyba co teraz mozna zobaczuyc i w miare jakos to jedzie to jakies tam bmw. a fakt jest taki ze na samym poczatku gdy to sie rozkrecalo kolesie ze swoimi bmw sie scigali. wpadl facet audi A8 quattro na automacie i pozamiatal ich tam wszystkich.zaznaczam ze kiedys najmniejszym silnikiem bylo 2,0 pozniej dopiero zaczeli sie zjezdzac "rajdowcy"
Mosiu - Nie Sty 08, 2006 02:42

krystian, widac ze nie bywales tam stalym bywalcem. Widziales moze wyscig Seicento Vs. Porsche ? Zdzwilbys sie. Maluchy - fakt to jest przesada. Jest duzo fajnych autek ktore sie scigaja. Wezmy Jaguara, Kadetta 300 KM, Accure Integre 250 KM, Corolle Tsport 200 KM, CRX pod 150 KM, a ostatnio nawet byl Camaro 5,7l jak sie nie myle bo nie znam sie na tych autach. Duzo jezdzi fajnych autek. A co do poczatkow to nie wiem gdzie Ty tam widziales najmniejszy silnik 2.0. Jednym z pomyslodawcow strefy byl wlasciciel Polo 1,3l ktory tym autem wlasnie tam sie scigal, wiec nie opowiadaj ze byly auta od 2,0l w gore ;)
krystian - Nie Sty 08, 2006 02:59

ja pamietam ze co wtorek wpadalo tam kilka aut, jakies seaty, pare bmw nissany itd
Mosiu - Nie Sty 08, 2006 03:03

Moze i tak ale ja mowie o niedzieli nie o wtorku. We wtorki nie wiem jak bylo wiec sie nie wypowiadam na ten temat ;)
krystian - Nie Sty 08, 2006 10:47

jak byly wtorki to wtedy jeszcze nie bylo niedzielnych spotkan bo nikt tego powaznie nie traktowal. teraz to juz troche inaczej wyglada...
Mariusz - Nie Sty 08, 2006 11:23

A ten facet z Bytomia co przyjechał Plymouthem z 8.0 litrowym silnikiem ?;-)
Nie wiem czy te Quatrro dałoby rade :)

daras84 - Nie Sty 08, 2006 14:44

Mosiu napisał/a:
krystian, widac ze nie bywales tam stalym bywalcem. Widziales moze wyscig Seicento Vs. Porsche ? Zdzwilbys sie. Maluchy - fakt to jest przesada. Jest duzo fajnych autek ktore sie scigaja. Wezmy Jaguara, Kadetta 300 KM, Accure Integre 250 KM, Corolle Tsport 200 KM, CRX pod 150 KM, a ostatnio nawet byl Camaro 5,7l jak sie nie myle bo nie znam sie na tych autach. Duzo jezdzi fajnych autek. A co do poczatkow to nie wiem gdzie Ty tam widziales najmniejszy silnik 2.0. Jednym z pomyslodawcow strefy byl wlasciciel Polo 1,3l ktory tym autem wlasnie tam sie scigal, wiec nie opowiadaj ze byly auta od 2,0l w gore ;)


i kolega ma racje ra rowniez jezdze tam od poczatku.... i zawsze sie ganiałem...

co doseja to racja 1.2 turbo potrafił niezle namieszac no ale ze srebnm porszakiem z kraka dostał po (...)!!! co do maluchow to nie powiedizał bym ze nie byo ciekawie swego czasu przyjezzał maluszek z silnikiem zastawy uturbonym!!! i niezle nameszał!!!

daras84 - Nie Sty 08, 2006 14:48

krystian napisał/a:
autkami...bylem nqa strefie jak tylko to sie zaczelo i nawet czesto tam jezdzilem poogladac. od momentu w ktorym zaczely wpadac tam sportowcy z maluchami i seicento to wymieklem. oni wszyscy sa takimi wyscigowcami ze szkoda gadac. konkrety juz przestaly tam jezdzic. jedyne chyba co teraz mozna zobaczuyc i w miare jakos to jedzie to jakies tam bmw. a fakt jest taki ze na samym poczatku gdy to sie rozkrecalo kolesie ze swoimi bmw sie scigali. wpadl facet audi A8 quattro na automacie i pozamiatal ich tam wszystkich.zaznaczam ze kiedys najmniejszym silnikiem bylo 2,0 pozniej dopiero zaczeli sie zjezdzac "rajdowcy"


wysmiewasz sie z "rajdowcpow" w maluchach !!! a ja ci szczerze powiem ze grupa trzymajaca na strefie z nich sie nie smieje!!! bo maja odwage sie ustawic !!! a nie sa tylko grupa widzow ktroa przyjezdza pełan zadzy poogladac co sie bedzi edziało a nigdy nie miało odwagi sie ustawic !!! i własnie oni sa dla mnie smieszni!!!

ostatnim czasu na strefie było wiecej gapiow niz scigantow!!! dlatego grupa scigajaca umawia si ena strefie i jedzi ew inne miesce bez publiki :mad:

daras84 - Nie Sty 08, 2006 14:49

Mosiu czym przyjezdzałes na strefe?? ustawiałes sie??
Mosiu - Nie Sty 08, 2006 14:56

daras84, Sej faktycznie dostal, ale na starcie nie byl duzo gorszy. Malucha pamietam z silnikiem z zastawy, czy mial turbo to nie wiem. Z takim silnikiem sa chyba 2 maluchy teraz.

Na strefe przyjezdzam Nexia, czasami sie ustawie. Ostatnimi czasy czesciej w Zabrzu niz na strefie.

daras84 - Nie Sty 08, 2006 15:25

no w zabrzu tez na wystpach byłem :) troche lepiej mi sie tam jezdziło bo mniej ludzi... ale klimat do dupy...

kojarzysz moze ciemna fieste z czysta klapa?? i alu ze srebnym rantem??

Mosiu - Nie Sty 08, 2006 15:31

Fakt tam sie lepiej jezdzi bo mniej ludzi i bardziej zdyscyplinowani. Nie pchaja sie na jezdnie podczas wyscigu tak jak to ma miejsce u nas. Droga jest fajna bo nikt nie jedzie pod prad i jest troche bezpieczniej. Ale z drugiej strony jest pod gorke i po lekkim luku co mi sie tez niezbyt podoba.

Co do Fiesty to cos mi swita ale tak przez mgle. Ostatnio tam bylo za duzo aut i juz bylo ciezko cos zapamietac, nie tak jak kiedys :)

Mariusz - Nie Sty 08, 2006 15:59

A samochody typu "wiejski tuning" też są ?
Mosiu - Nie Sty 08, 2006 16:12

Jasne, np. moja Nexia :hurra: :hurra: :hurra:
krystian - Nie Sty 08, 2006 16:16

nie jezdze tam bo kazdy tam cwaniakuje. a jak mu powiesz dobra bede sie scigal z toba ale za konkret kase to kazdy wymieka. sorry ale nie bede scigal sie z kolesiami dla idei i zero z tego zysku. mam katowac swoje auto zeby udowodnic kolesiowi z malucha ze jestem od niego lepszy...wiecie co w takich wypadkach wole stwierdzic nawet kolesiowi z trabanta ze jest ode mnie lepszy bo po prostu szkoda mi auta
Mosiu - Nie Sty 08, 2006 16:23

krystian, gratuluje podejscia, dobrze ze tacy jak Ty tam nie przyjezdzaja :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany:
Mariusz - Nie Sty 08, 2006 19:09

Mosiu, wyczuwam aluzję do wypowiedzi Krystiana.
Aczkolwiek pozostaje jeszcze to, że ktoś się po prostu chce pobawić. Skoro ma akse to niech szaleje. Reszta niech sobie ogląda i nie komentuje.
Jednak według mnie Strefa Ekonomiczna nie jest dobrym miejscem na wyczyny niewyżytych kierowców. Od tego są kluby samochodowe, które spotykają się w miejscach poza drogą publiczną i tam palą kapcia, kręcą bączki i robią drifty. Oczywiście nie FWD (przednionapędowce) :D Nieraz byłem na imprezach na warszawskim Bemowie, Tarnowie (początek października), w Sosnowcu. Tam sobie szaleją ludzie w bezpiecznych miejscach. A jak już wam się szukać nie chce to niedaleko mamy tor wyścigowy do szaleństw. W Wyrazowie, koło Częstochowy, blisko Lublińca ...

Major - Nie Sty 08, 2006 19:12

No sorki, ale odpowiednio mocnym przednionapędowcem mozna walić takie drifty, że głowa staje, tylko trzba mieć sprzęt i umiejętności.
Co do miejscówek na 400m to w gliwicach takich chyba nie ma, żeby móc się scigać poza otwartymi drogami miejskimi.

Mosiu - Nie Sty 08, 2006 19:33

Mariusz, prawidlowo ze ja wyczuwasz. Nawet jesli mialbym kase to nie bawi mnie hazard tylko dobra zabawa. Fakt ze strefa nie jest najlepszym/najbezpieczniejszym miejscem do takich zabaw, ale jak narazie lepszej miejscowki w Gliwicach nie ma. Nawet lotnisko sie do tego nie nadaje. Co do FWD to tak jak Major mowi, mozna szalec prawie tak samo jak autem na tyl. Trzeba miec dobra fure i umiejetnosci.
Mariusz - Nie Sty 08, 2006 19:44

O przednionapędowce chodziło mi w sensie domyślnym, właściwym do aut, które mamy w Polsce, w Gliwicach ;-) Czyli postawmy, np: Nexia vs. BMW E30 316i
Za granicą można postawić np: E36 320i vs Honda CRV i mogą być równe sobie ;-)

Mosiu - Nie Sty 08, 2006 19:49

Mariusz, jezeli o drifta chodzi to masz racje dajac polski przyklad. Nexia nie ma najmniejszych szans. Ale drift w Polsce nie jest tak popularny jak 1/4 mili i biorac te same 2 auta z pierwszego przykladu to taka Beemka moze miec problem z Nexia ;)
Krzysio - Nie Sty 08, 2006 20:01

Mosiu napisał/a:
1/4 mili

naogladali sie szybkich i wscieklych i swiruja :P

Mosiu - Nie Sty 08, 2006 20:11

Bzyki napisał/a:
Mosiu napisał/a:
1/4 mili

naogladali sie szybkich i wscieklych i swiruja :P


Nie trzeba ogladac, a pozatym czy ktos tu swiruje ?

Mariusz - Nie Sty 08, 2006 20:39

Mosiu napisał/a:
...a pozatym czy ktos tu swiruje ?

Tak, ten co mąci - Bzyki.

Krzysio - Nie Sty 08, 2006 21:10

Mariusz napisał/a:
Tak, ten co mąci - Bzyki.

tak to ja ;) milo mi :)

Mariusz - Nie Sty 08, 2006 21:11

Ciesze się :-)
Mariusz - Nie Sty 08, 2006 21:15

krystian napisał/a:
nie jezdze tam bo kazdy tam cwaniakuje. a jak mu powiesz dobra bede sie scigal z toba ale za konkret kase to kazdy wymieka.

Mam plan ! :-)
Można przeprowadzić fajny eksperyment. Przyjechać na tą strefe starym zdezelowanym E36 z najmniejszym silnikiem, czyli 1.6, ale ze znaczkiem z tyłu ///M3 i zapytać się kto gra o kase :) Wszyscy spojrzą na auto i powiedzą:"Nie, nie ..." i wtedy się ich zapytać co tu robią ?:) Pokrzyczeć i na zakończenie troche pobluzgać żeby stąd pojechali ... :D

Nawet Policja nie jest taka sprawna jak nasze pomysły :D

Major - Nie Sty 08, 2006 21:16

Masz murowane, że Cie beda ludzie na ulicy rozpoznawac (i pewnie wysmiewac).
Mariusz - Nie Sty 08, 2006 21:18

Major napisał/a:
Masz murowane, że Cie beda ludzie na ulicy rozpoznawac (i pewnie wysmiewac).

A skąd będą wiedzieć, że to nie jest prawdziwe M3 ? Silnika nie będziemy pokazywać :)
A jeździ troche takich aut, może nie u nas, ale wierz mi, że są :) Do tego M-pakiet i heja na drogi ;)

Mosiu - Nie Sty 08, 2006 21:19

Major napisał/a:
Masz murowane, że Cie beda ludzie na ulicy rozpoznawac (i pewnie wysmiewac).


A wczesniej pewnie dostanie jeszcze w leb i bedziesz cicho siedzial. Juz raz byl taka akcja ja kolesie z Uno chciali sie scigac na kase twierdzac ze maja 225 KM. Szybko sie to skonczylo :)

Major - Nie Sty 08, 2006 21:24

A ja bym chętnie zobaczył silnik, zanim zmarnowałbym na lamusa paliwo.
Mariusz - Nie Sty 08, 2006 21:25

Mosiu napisał/a:
A wczesniej pewnie dostanie jeszcze w leb i bedziesz cicho siedzial. Juz raz byl taka akcja ja kolesie z Uno chciali sie scigac na kase twierdzac ze maja 225 KM. Szybko sie to skonczylo :)

Tzn. wszyscy się ich wystraszyli ich, a potem jak się dowiedzieli to im manto spuścili ?:)

Major napisał/a:
A ja bym chętnie zobaczył silnik, zanim zmarnowałbym na lamusa paliwo.

Tej zasady nie ma w wyścigach na 402,5 m :)

Major - Nie Sty 08, 2006 21:27

Jak to nie ma. Tzn nie wiem jak u nas, ale z tego co wiem to często na rajdach poprostu robi się pokazówe sprzętu, a dopiero później scigają się.
Mariusz - Nie Sty 08, 2006 21:29

"Robi się", ale nie ma reguły, obowiązku.
Przynajmniej w Bemowie tak jest ;-) Kto chciał pokazać to pokazał, kto nie to nie ;-)
Tylko zazwyczaj Ci co pokazywali to na końcu baty dostawali ;)

Mosiu - Nie Sty 08, 2006 22:05

Mariusz napisał/a:

Tzn. wszyscy się ich wystraszyli ich, a potem jak się dowiedzieli to im manto spuścili ?:)


Nie nie ich od razu wszyscy wysmiali :) Bo to auto nie chcialo nawet jechc. Pozniej wszyscy sie smiali ze to nie sa konie mechaniczne, tylko patataje :D

Ale tak jak Major mowi przed wyscigiem na kase tez bym chcial zobaczyc z czym jade, w ciemno bym nie jechal.

Mariusz - Nie Sty 08, 2006 22:09

Mosiu, 1/4 to ryzyko, więc psujecie zabawe patrząc pod maske :)
To ja zdejme z BMW znaczek 525 i przykleje 518 ;-)

Mosiu - Nie Sty 08, 2006 22:13

Ryzyko jest zawsze bo nawet patrzac pod maske mozna nie zobaczyc turbiny :) Co do 518 to ci nikt nie uwierzy bo sa malo popularne :P
Mariusz - Nie Sty 08, 2006 22:15

Mosiu napisał/a:
Co do 518 to ci nikt nie uwierzy bo sa malo popularne :P

No tak, ale są :) W sumie to nawet prędziej się trafi w combi ;-)

daras84 - Nie Sty 08, 2006 23:42

Mariusz napisał/a:
krystian napisał/a:
nie jezdze tam bo kazdy tam cwaniakuje. a jak mu powiesz dobra bede sie scigal z toba ale za konkret kase to kazdy wymieka.

Mam plan ! :-)
Można przeprowadzić fajny eksperyment. Przyjechać na tą strefe starym zdezelowanym E36 z najmniejszym silnikiem, czyli 1.6, ale ze znaczkiem z tyłu ///M3 i zapytać się kto gra o kase :) Wszyscy spojrzą na auto i powiedzą:"Nie, nie ..." i wtedy się ich zapytać co tu robią ?:) Pokrzyczeć i na zakończenie troche pobluzgać żeby stąd pojechali ... :D

Nawet Policja nie jest taka sprawna jak nasze pomysły :D


kto sie zna to pozna po wygladzi ezewnetrznym.... jesli nie ma pakietu to wiekszy problem dla lamusa....

ale tego pieknego klanku 6 cylindrow z niczym innym nie da sie porownac i łatwo odroznic go od rzedowej4 :)

daras84 - Nie Sty 08, 2006 23:44

Mosiu napisał/a:
Ryzyko jest zawsze bo nawet patrzac pod maske mozna nie zobaczyc turbiny :) Co do 518 to ci nikt nie uwierzy bo sa malo popularne :P


co do tego niezauwazenia turbinki to tez mało wiarygodne :P

p4cz3k - Nie Sty 08, 2006 23:45

Mariusz Ciebie i tak by nawet opitolil koles w maluchu :=]

no offens :=]

daras84 - Nie Sty 08, 2006 23:47

a co do ustawiania to miałem smieszna sytuacje kazdy chciał sie ustawiac z moja fiesta:) <zazwyczaj wszystkim sie kojarza z wolnumi autami> ale po kilku startach juz im przeszło :) :)

pozniej nikt nie chciał uwiezyc ze mam pod maską prawie serie :)

Mosiu - Nie Sty 08, 2006 23:50

daras84 napisał/a:
Mosiu napisał/a:
Ryzyko jest zawsze bo nawet patrzac pod maske mozna nie zobaczyc turbiny :) Co do 518 to ci nikt nie uwierzy bo sa malo popularne :P


co do tego niezauwazenia turbinki to tez mało wiarygodne :P


Hmm to zerknij na silnik Audi A3 i Audi S3 na turbinie i pokaz mi turbine. Jest niewidoczna patrzac z gory silnika.

Mowisz ze poznasz z wyglada, OK rozroznisz M pakiet od zwyklej ale rozroznij mi Nexie 1,5l od Nexii 2,0l po swapie z Kadetta GSi nie patrzac pod maske ? Powodzenia ;)

Frycek - Pon Sty 09, 2006 00:05

Ze sie tylko tak zapytam...
jak do tego sie ma prawo? - Tu pytanie do Mariusza
przeciez takie wyscigi sa nielegalne. Stwarzaja niebezpieczenstwo

Czy teren jest zabezpieczany??

pytanie nr 2 .

Gdzie w zabrzu ?

daras84 - Pon Sty 09, 2006 00:05

Mosiu napisał/a:
daras84 napisał/a:
Mosiu napisał/a:
Ryzyko jest zawsze bo nawet patrzac pod maske mozna nie zobaczyc turbiny :) Co do 518 to ci nikt nie uwierzy bo sa malo popularne :P


co do tego niezauwazenia turbinki to tez mało wiarygodne :P


Hmm to zerknij na silnik Audi A3 i Audi S3 na turbinie i pokaz mi turbine. Jest niewidoczna patrzac z gory silnika.

Mowisz ze poznasz z wyglada, OK rozroznisz M pakiet od zwyklej ale rozroznij mi Nexie 1,5l od Nexii 2,0l po swapie z Kadetta GSi nie patrzac pod maske ? Powodzenia ;)


ej no chlopie teraz to gadasz o cudach.... ja tu pisze po jakich elementach da sie rozpoznac bmw i czy widac turbo pod maska a ty tu z takimi zeczami....

ja ci moge pokazac nawet silnik od fiesty 1.8 105 koni i 1.8 130 koni i nierozroznisz wariantu mocy!!! wyluzuj :) pozdrawiam :cwaniak:

daras84 - Pon Sty 09, 2006 00:07

Frycek napisał/a:
Ze sie tylko tak zapytam...
jak do tego sie ma prawo? - Tu pytanie do Mariusza
przeciez takie wyscigi sa nielegalne. Stwarzaja niebezpieczenstwo

Czy teren jest zabezpieczany??

pytanie nr 2 .

Gdzie w zabrzu ?


no wedle prawa to jest nielegalne !!

ad2: M1

Mosiu - Pon Sty 09, 2006 00:12

Frycek, jest to nielegalne i dostaje sie mandaty. Zabezpieczone nie jest w zaden sposob.
daras84, zarzuciles mi ze da sie rozpozac auto z turbo i auto bez turbo, co Ci moge udowodnic ze nie rozpoznasz. Pewnie ze mozesz mi pokazac silnik i nie rozpoznam ile to ma mocy i nie jest to tylko w przypadku Fiesty ale w wiekszosci silnikow o tej samej pojemnosci nie rozroznisz ktory ma jaka moc.

Co do wyluzowania to ja jestem zawsze wyluzowany ;)

Major - Pon Sty 09, 2006 00:25

Coś mi tu zaśmeirdło. Mariusz tak zawsze broni prawa, a jak poszło o wyścigi to się rozjuszył jakby już tam był, a chyba jeszcze nawet papierka nie dostal :P
daras84 - Pon Sty 09, 2006 00:28

[quote="Mosiu"]Frycek co Ci moge udowodnic ze nie rozpoznasz. [quote]

jestem otwarty na propozycje...

Mosiu - Pon Sty 09, 2006 00:33

daras84, chodzilo mi w sensie ze jak zobaczysz sobie te silniki co Ci podalem w przykladzie to nie rozpoznasz ktere jest na turbinie a ktore nie.
krystian - Pon Sty 09, 2006 01:04

seryjnych silnikow mozna nie poznac czy sa na turbinie czy nie bo zazwyczaj dobrze to ukrywaja. ale jesli ktos przerabia silnik i wklada turbine to nie ma problemu. nie musze otwierac maski zeby wiedziec czy jest na turbinie. intercooler zawsze jest widoczny. a jesli nie jest to po otworzeniu maski wszystko staje sie jasne
Mosiu - Pon Sty 09, 2006 01:07

krystian napisał/a:
seryjnych silnikow mozna nie poznac czy sa na turbinie czy nie bo zazwyczaj dobrze to ukrywaja. ale jesli ktos przerabia silnik i wklada turbine to nie ma problemu. nie musze otwierac maski zeby wiedziec czy jest na turbinie. intercooler zawsze jest widoczny. a jesli nie jest to po otworzeniu maski wszystko staje sie jasne


Zgadzam sie z Toba calkowicie ;)

Mariusz - Pon Sty 09, 2006 15:40

Oczywiście te wyścigi o których tutaj mówimy są nielegalne.
Po pierwsze: odbywają się na drogach publicznych, na których panuje Ustawa- Prawo o Ruchu Drogowym (20 czerwca 1997r.).
Po drugie: powodują zagrożenie w ruchu drogowym.
W nim (PoRD) określone są zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Każdy kierowca je zna, a przynajmniej powinien. Wykraczając poza te wytycznyne naruszamy Kodeks Drogowy i tym samym podlegamy pod mandat karny kredytowany. Mandat ten można podciągnąć pod wszystko. Począwszy od zwykłego zajmowania więcej niż jednego, wyznaczonego pasa ruchu (150zł), po nieustępiene pierwszeństwa (350zł) do ogólnego naruszenia zasad bezpieczeństwa (500zł). W tym zły stan techniczny pojazdu (opony bez bieżnika, nadmierna emisja spalin, itp.). Czasem na mandatach karnych się nie kończy. Gdy policjanci sprawdzając widzą, że delikwent już po raz NT jest kjarany za to samo wówczas mogą skierować wniosek o ukaranie do Sądu Grodzkiego (kiedyś Kolegium Wykroczeniowe). Wniosek do Sądu Grodzkiego sporządza się także wówczas gdy kierowca nie przyjmuje mandatu.
Chyba tyle, coś jeszcze ?;-)

krystian - Wto Sty 10, 2006 12:44

hmmm to zes sie rozpisal:P ale nie rozumeim po co....przeciez logiczne jest ze to nie jest legalne. gdyby bylo legalne t by nie bylo takiego zainteresowania
Mariusz - Wto Sty 10, 2006 13:33

Frycek się pytał to odpowiedziałem i poparłem to uzasadnieniem ;-)
Piotrulek - Wto Sty 10, 2006 14:21

Mariusz napisał/a:
Oczywiście te wyścigi o których tutaj mówimy są nielegalne



narezcie napisaleś to co na usta się ciśnie od początku tej dyskusji...

Mariusz - Wto Sty 10, 2006 16:05

Piotrulek tego nie powstrzymasz, nieda się.
Wypisywanie mandatów nic nie daje. Sądy Grodzkie mają swoje sprawy, potem społeczeństwo marudzi, że na proces czeka się kilka miesięcy ...
Nie wspominając o redukcjach etatów w Sekcjach Ruchu Drogowego.

daras84 - Wto Sty 10, 2006 23:08

Piotrulek napisał/a:
Mariusz napisał/a:
Oczywiście te wyścigi o których tutaj mówimy są nielegalne



narezcie napisaleś to co na usta się ciśnie od początku tej dyskusji...


moim zdaniem lepiej niech ktos sie wyzyje na aucie .... lepsza taka zajawka

niz ma chodzic pijany/ nacpany po miescie szukac zadymy i robic rozpie....

p4cz3k - Wto Sty 10, 2006 23:11

tak mi sie wydaje ze faktycznie tak jak daras84 mowi, lepiej cos takiego niz chodzic i sie szlajac, jadac tam czy jako kibic czy jako uczestnik zapewne jestes swiadomy ze cos ci grozi (wypadek,mandat itd itp) o tej porze zazwyczaj nie ma tam "przypadkowych osob"
krystian - Sro Sty 11, 2006 00:23

w sumie to jest plus. przynajmniej nie ma "wyscigow" po zwyciestwa tak jak to kiedys sie odbywalo. moim zdaniem spotkania na strefie nikomu nie powinny przeszkadzac bo tam w nocy i tak sie nic nie dzieje
Mariusz - Sro Sty 11, 2006 14:32

Tak samo samochodem jak i pięścią możesz si wyżyć i zrobić komuś krzywdę ...
A pamiętacie gdzie kiedyś była "strefa" ?:) W okolicach Radiostacji ;-)

Mosiu - Sro Sty 11, 2006 14:38

Pamietam, byla tez na bojkowskiej :)
daras84 - Sro Sty 11, 2006 23:13

Mariusz napisał/a:
Tak samo samochodem jak i pięścią możesz si wyżyć i zrobić komuś krzywdę ...
A pamiętacie gdzie kiedyś była "strefa" ?:) W okolicach Radiostacji ;-)


no było było na radioli ale tam mało miejsca i przypałowo :) ale swego czasu sie dizało :)

o bojkowskeij cos słyszałem ale nie wiem gdzie tam jezdizli....

pozostaje jeszcz eparkink M1 i lidla :)

Mosiu - Sro Sty 11, 2006 23:19

Lidl juz odpada, za duzo przypalow bylo i zrobili szlabany ktore beda opuszczane.
daras84 - Czw Sty 12, 2006 12:51

Mosiu napisał/a:
Lidl juz odpada, za duzo przypalow bylo i zrobili szlabany ktore beda opuszczane.


heh no niezle chyba za duzo bierznika im zostawało na parkingu ;)

Mosiu - Czw Sty 12, 2006 17:14

Nie tylko bierznik ale i zniszczone znaki (koles audica nie wyrobil i skosil tabliczke LIDL) ktos tez latarnie przychczyl no i bylo pelno skrag z pobliskiego osiedla ze jest glosno.
daras84 - Czw Sty 12, 2006 23:19

kiedys gosciu chcial pocwaniaczyc roverem na recznym i zapioł w latarnie heheh

i chlodnica poszła papa :)

PINIU - Nie Sty 15, 2006 19:56

widze ze piszecie tu same glupoty strefe zaczelo doslownie kilka aut i nie byly to spotkania w niedziele tylko w tygodniu te spotkania mialy na celu pomiar parametrow silnikow po modyfikacjach dobieraniu opon pomiar czasow na 400 w celu przygotowania aut do zawodow profesjonalnych( co w latach 2004-2005 dalo nam po pare pucharow z profesjonalnych wyscigow na glowe)czesto bylo tak ze z wyscigow przyjezdzalismy prosto na strefe pochwalic sie co sie wygralo itp. z czasem coraz wiecej osob sie o tym dowiedzialo i zaczelo przyjezdzac coraz wiecej ludzi a scigalismy sie tam tak dla sprawdzenie dopiero potem zaczeli sie zjezdzac matadorzy z silnymi jak twierdzili autami ,naszym lekarstwem na to byl start z taka "gwiazda" co niby caly czas wygrywa i delikwent uciekal z podwinietym ogonem i niebylo go przez wiele niedziel no chyba ze ktos zrozumial aluzje i zachowywal sie juz potem normalnie (sam wielu takich amatorow wrazen wyleczylem) i kto potem mnie widzial juz nie chcial sie scigac wiec jak przyjezdzalem na strefe to stalem nie startujac ani razu bo kazdy mowil ze mam za mocne auto i to nie ma sensu bo i tak przegra. kto mnie zna to wie ze buduje teraz mala zabawke ze stajni bmw a co do strefy i m1 w zabrzu to wyscigi nie maja sensu bo policja postawila tam swoje kamery i nawet jak takiego delikwenta nie zlapia to i tak maja material na tasmie i szybko go z tego wylecza wysokim kolegium czy mandatem, co do miejs to w gliwicach jest jeszcze jedno ale wie o nim bardzo male grono osob i napewno nie dopuscimy zeby stalo sie tam to co powstalo na strefie czy m1
Mariusz - Nie Sty 15, 2006 20:13

Heh ... amatorzy ;-)
Mosiu - Nie Sty 15, 2006 20:19

Mariusz napisał/a:
Heh ... amatorzy ;-)


A ty moze nie jestes amator ?

Mariusz - Nie Sty 15, 2006 20:27

Mnie nie bawią takie wyścigi :)

Przynajmniej tyle dobrze, że nikt nie chce "walczyć" na słowa.
To byłby dobry moment na zamknięcie tematu :) Zobaczmy co zrobi "Władza" ;-)

Major - Nie Sty 15, 2006 20:31

A dlaczego chcesz zamykać temat ? Może znajdzie się ktoś kto będzie miał coś do powiedzenia o strefie lub podzielenia się swoimi wrażeniami.
Mosiu - Nie Sty 15, 2006 20:33

Major, to samo chcialem napisac, dyskusja rozwija sie i nie widze potrzeby zamykania tematu.
PINIU - Nie Sty 15, 2006 20:35

amator tak ale z sukcesami w wyscigach profesjonalnie organizowanych i wiem co robie i wiem jak budowac dobre auto a nie obklejac auta naklejkami i sreberkiem po czekoladzie i opowiadac wszystkim ile to mi dalo koni wiecej,tak samo jak tona spojlerow i szpachli niby daje niewyobrazalne osiagi czy buczacy wydech,wlasnie dlatego sa strony co pisza o takich autach i wszyscy sie obrazaja ze to wies tuning,mam nadzieje ze to rozumiecie a nie tylko obrazacie sie bo ktos napisal prawde
Mariusz - Nie Sty 15, 2006 21:22

Szczerze mówiąc nie wiem czy można by było tu coś dopisać sensownego ;-)
Napisaliśmy co się tam dzieje, jakie były tego początki, jakie konsekwencje (w tym prawne) no i chyba wszystko.
No chyba, że to co się tam dzieje obecnie, a dzieje się tam coś w ogóle ?:)


Odnośnie wiejskiego tuningu. Jeździ troche tych aut po naszych drogach. Ja wole auto bez dodatków. Mam tylko lotke na klapie i brewki :) Spojlerów nie zanotowano ;-)
A przykład wiejskiego tuningu możemy zauważyć na ul. Opolskiej w godzinach 7-15. Czerwone E30. Ach te spojlery, lexusowe lampki. Ciekawe czy ma też tak zabawnie środek ozdobiony ... pewnie tak ... była promocja na świecidełka w Biedronce :rotfl:

Dobra, a teraz troche powagi.
PINIU, a co to za profesjonalne wyścigi ? Brałeś udział w imprezach w Toruniu ? Na warszawskim Bemowie ? Coś jeszcze ?

krystian - Nie Sty 15, 2006 21:28

bezsensu zamykac topic. skoro caly czas ktos tu sie odzywa.
Major - Nie Sty 15, 2006 21:58

Strefa 400m może być przecież tematem o wyścigach, a nie tylko rozmową o konkretnym miejscu.
Tak naprawde to ja nic nie mam przeciwko spoilerom i ładnym usportowionym zderzakom. Wszystko tylko musi mieć umiar. Nie uwierze jak mi powiecie, że nie chcielibyście mieć auta w stylu tych z To Fast To Furious.

Mariusz - Nie Sty 15, 2006 22:02

Nie chciałbym żadnego autka z tego filmu. Wystarczy mi kilka drobiazgów nie rzucających się w oczy ;-)
Major - Nie Sty 15, 2006 22:05

A ja bym chciał choćby jedną z tych czarnych Hond Civic, które brały udział w napadach.
Mariusz - Nie Sty 15, 2006 22:14

Mi sie nawet ta Jetta nie podoba :)
krystian - Nie Sty 15, 2006 22:18

czarne hondy byly najlepsze. reszta szczerze mowiac mi nie podpasowala. ale te 3 hondy zrobily klimacik
PINIU - Nie Sty 15, 2006 22:48

swoj pierwszy start mialem w kamieniu slaskim bmw 325i niestety bez podium drugi raz w skarbimierzu bmw m5 gdzie zajalem 2 miejsce, trzeci start rowniez w skarbimierzu gdzie znow zajalem 2 miejsce gdyz skrzynia odmowila posluszenstwa ale taki jest sport, na modlin nie dojechalem (spoznienie 30min i sedziowie mnie nie dopuscili do zawodow) a co dalej sie zobaczy
Mariusz - Nie Sty 15, 2006 22:56

No to całkiem nieźle :)
Życzę dalszych sukcesów :)
Może i ja kiedyś spróbuję jak będę miał własne auto i dobrze płatną prace ... tak jak mój sąsiad policjant ... :)

Iza - Nie Sty 15, 2006 23:16

Sorry Mariusz ale z tego co napisale to nie masz wlasnrgo auta!! wiec jak mozesz krytykowac kogos!! chodzi mi o ta e30!!ja uwazam ze ona jest do bani!!ale kazdy ma wlasny gust i styl moze ten ktos wlasnie lubi taki tuning!! ciekawe jak bedzie wygladalo Twoje auto jak juz je bedziesz mial :hyhy:
nie lubie ludzi ktorzy swego nie maja a inne krytykuja!! sorry :D

voyteck - Pon Sty 16, 2006 00:30

O CZESC PINIU - O WIDZE ZE KOLEGA MAAAAARIUSZ E34 ( TYLKO NA FOTCE ) NIE W GARAZU HEHEHE MARZY O DOBRZE P?ATNEJ PRACY - POWODZENIA CI ŻYCZE - ZW?ASZCZA JAK BEDZIESZ TYLE SIEDZIA? NA NECIE I KLIKA? TO SIę DOROBISZ CO NAJWYŻEJ E12 - KUMASZ CO TO ZA MODEL ? CZY AŻ TAK SIE NIE ZAINTERESOWA?EŚ T? MARK? ? ............................. PINIU - TO BY?A FURA NO NIE ? TYLKO TEN KRAKÓW J? ZABI? :(
kisia - Pon Sty 16, 2006 01:53

voyteck, lepiej się bedzie czytało to co piszesz jak bedzie napisane normalnie, bo teraz to tak jakbys krzyczał na wszystkich :P
voyteck - Pon Sty 16, 2006 01:59

Kisia , pewnie masz racje .............. :ups: Caps Lock musiał mi sie przyblokowac :hyhy:
Mariusz - Pon Sty 16, 2006 16:01

Iza napisał/a:
Sorry Mariusz ale z tego co napisale to nie masz wlasnrgo auta!! wiec jak mozesz krytykowac kogos!! chodzi mi o ta e30!!

Czy żeby krytykować czyjeś auto trzeba mieć własne ?
Krytyk filmowy Zygmunt Kałużyński (i nie tylko on) krytykuje filmy, a własnego się nie dorobił .. coś tu jest nie-tak Izo ;-) Czy on też źle robi ? Aczkolwiek wierze w Twoje dobre intencje. Natomiast inteligencja to inna sprawa.
Iza napisał/a:
ja uwazam ...

Przepraszam, nie interesuje mnie co uważasz. Natomiast Ty jesteś zmuszona czytać moje wypowiedzi, w końcu pierwszy zacząłem rozmowę pisaną :)
Iza napisał/a:
ale kazdy ma wlasny gust i styl moze ten ktos wlasnie lubi taki tuning!!

Oczywiście, wyraziłem tylko swoją opinię - negatywną.
Iza napisał/a:
ciekawe jak bedzie wygladalo Twoje auto jak juz je bedziesz mial :hyhy:

Trzeba uważnie czytać wypowiedzi. Napisałem wcześniej: brewki, lotka na klapie ... :)

Rzeczywiście własnego autka nie mam, ale myśląc racjonalnie uczeń III klasy LO nie ma czasu na pracę. Do matury trzeba się przygotowywać ... a e34 jest własnością mojego taty, podobnie jak Renault Clio 1,2 co nie oznacza, że nie mogę nimi jeździć. Od czegoś jest prawo jazdy. Skoro ojciec mi pozwala jeździć jednym czy drugim autem to chyba nie jest to przestępstwo, prawda ?

voyteck napisał/a:
O WIDZE ZE KOLEGA MAAAAARIUSZ E34 ( TYLKO NA FOTCE ) NIE W GARAZU HEHEHE MARZY O DOBRZE P?ATNEJ PRACY - POWODZENIA CI ŻYCZE - ZW?ASZCZA JAK BEDZIESZ TYLE SIEDZIA? NA NECIE I KLIKA? TO SIę DOROBISZ CO NAJWYŻEJ E12

Kolega ... ? A to my sie znamy ? :D
W avatarku faktycznie e34, nawet seria ///M. Autko moich marzeń.
Dobrze płatna praca - dobra rzecz. Kto nie chce, więc co tu takiego nadzwyczajnego ? Hm?
"TYLE SIEDZIA? NA NECIE" - nie rozumiem o co chodzi ? Siedze ile chce, ale znowu nie jest to 24/24.

Alan - Pon Sty 16, 2006 19:21

Przyznaje racje piniowi....a co do tych mocnych hond, toyot pod 200 koni to na poczatku strefy robilismy je wszystkie z Piniem .....tak samo widze ze nikt nie pamieta, ze ja sie tez scigalem z tym Srebrnym porsche od darka...i to jako pierwszy od tego seicento!!! A z audi A8 to przegralem o pol auta....ale bez przesady...ono mialo 2 razy wiekszy silnik :) i wogole moim zdaniem to nie slabe fury popsuly strefe....ale sami jej pozniejsi organizatorzy.... Bo moim zdaniem bez sensu jest puszczac auta do wyscigu bez upewnienia sie czy widownia nie stoi na ulicy.....Ja nie mowie o jakis tasmach ochronnych...ale przynajmniej sie odwrocic i krzyknac do debili aby zeszli z drogi....a jak widze kolesia jezdzacego na jednym kolku na motorze pomiedzy stojacymiu na ulicy ludzmi to naprawde odechciewa mi sie tam przyjezdzac. Dlatego moim zdaniem mocniejsze fury juz tam nie przyjezdzaja...bo kierowcy nie chca miec nikogo na sumieniu. Piniu moze potwierdzic, ze jak jest mocna fura i to jeszcze tylnio napedowa to trudno jest opanowac latajacy tyl podczas startu... Kiedys sie tym przejmowalem co sie tam na strefie dzieje... uznawalismy to jako dobry trening....ale nie kosztem czyjegos zycia..nie wiem kto to dzis organizuje...byme tam ostatnio jakos pod koniec wakacji, przyjechalem z tym marcinem od Jaguara....ale jak organizatorzy sie wezma troche za bezpieczenstwo, to sadze ze bedzie tam duzo ciekawiej i beda na pewno duzo mocniejsze fury....a poczatki strefy....to chyba juz 4 albo i 5 lat temu....
Mariusz - Pon Sty 16, 2006 19:26

Witam Alan ;-)
Tak jak piszesz. Najważniejsze bezpieczeństwo. Przez jednego matołka można sobie problemów narobić ...
PS.
Co was tak wzięło (maniaków BMW) do rejestrowania się na forum ?;-)
Mój sąsiad też ma BMW. Takie jak mojego ojca - 2,5 24V 192KM. Wiem, że udziela się na jakichś forach o tematyce BMW, ale nigdy mnie to jakoś nie wciągało. A ze względu na to jaki zawód wykonuje woli raczej unikać takich imprez :-)

PS.
Widze, że z Sikornika jesteś, jakim autem jeździsz ?:)

Alan - Pon Sty 16, 2006 19:33

Kiedys jezdziem czarna e36 sedan z przodem od e46....w zeszlym roku niebieskim compactem 323ti....a taraz buduje podobnie jak Piniu....potwora...ale co to jest ....tego nie zdradze :)....ale marki sie mozecie domyslic :)
Mariusz - Pon Sty 16, 2006 19:41

Marka zapewne BMW ... ale jaki model ... obstawiam coś z e39 albo e46 :)
krystian - Pon Sty 16, 2006 19:52

a mi sie cos wydaje ze to bedzie e30:)
Mariusz - Pon Sty 16, 2006 19:55

E30 ma charakter :)
Zobaczymy czym nas kolega zaskoczy.

Widziałem ostatnio jakieś takie pomarańczowe E30 z ładnymi felami. Podobno silnik 3,0 ...

Ps.
Zmieniłem avatar na prawdziwe zdj :) Może pstrykne jakieś foty jak auto będzie czyściejsze :)

Major - Pon Sty 16, 2006 21:14

PINIU, voyteck, to Wy montujecie BMW`ice na ul. Daszyńskiego ?
voyteck - Pon Sty 16, 2006 21:54

hehe Major - Ja nic nie buduje - nie mój klimat - moją beemke zbudowano w monachium i tak ją zostawiam jak jest - pojemnosc i moc mi wystarcza - a że czasami troche zimno jak sie chce podziwiac gwiazdy przy 180km/h w marcu ........ to juz Krystian niech sie wypowie :D Na daszyńskiego jest taki jeden mój imiennik który zbudował pewnego potwora , i jest to jego kolejna beemka :hyhy: A czasy jazdy na 3 x e36 325 mineły chyba bez powrotnie ( Alan - Piniu ) prawda ? :/
Major - Pon Sty 16, 2006 21:59

No bo Ci z Daszyńskiego fajnego cabrio zmontowali i jeszcze te pokaźne fele robiły latem wrażenie, szczególnie jak był wypucowany na błysk.
voyteck - Pon Sty 16, 2006 22:10

dokladnie - 18stki . troche przerobione cabrio - nie jestem zwolennikiem tego ale jest OK . Osobiscie wole moje Cabrio ;)
Major - Pon Sty 16, 2006 22:11

Może kiedyś bede miał okazje zobaczeć, bo nie kojaże, a jeśli to ta ze zdjęcia to niestety za mało widać.
Mariusz - Pon Sty 16, 2006 22:13

Chyba, że masz większe foto...

Mój ojciec serwisuje autko w Vulkanexie na ul. Plac Piastów. Fachowcy, zawsze potrafią naprawić jak coś się zepsuje :)

voyteck - Pon Sty 16, 2006 22:15

Spoko - no problemos - tak to ta na fotce - Ta z daszynskiego to ten sam model , jedynie zderzak przod ma z e39 a tył z e46 coupe i lampy przednie z e39 - A moja to seryjna e36 328 na M-Tech . Fotki mam wieksze ale chyba bez sensu ze bede rozsyłał fotki swojego auta - zaraz sie znajdzie ktos kto stwierdzi że sie napinam , chwale lub inne pierdoły - Auto jak auto - ma swój klimat a on mi pasuje
Major - Pon Sty 16, 2006 22:17

BMW fajne auto ale jakoś sentyment mam do japończyków i niektórych amerykańców. Chętnie bym tak 300c sobie przemontował na dub :P
voyteck - Pon Sty 16, 2006 22:20

Fakt - wszystko ma swój klimat - mi japończyki tez pasują , amerykańce tym bardziej ( ale stare - typu camaro , mustang ) te klimaty . Ale wszystkiego miec nie mozna - moze i lepiej - zawsze cos zostaje na potem
Major - Pon Sty 16, 2006 22:24

Pożyjemy, zobaczymy, może kiedyś bede miał okazje zdzierać opony w swoim aucie :) Może napiszcie co nie co o swoich początkach w rajdach. Chodzi mi tu o to jak zaczeliście i jak się stało, że wylądowaliście na zawodach?
Alan - Pon Sty 16, 2006 22:40

No voyteck masz racje...juz chyba nigdy nie bedzie 3xe36....raz nawet bylo 4x jak sie poznalismy...pamietasz...jeszcze arek z zabrza przyjechal....ale teraz zawsze mozna zrobic 3xbmw :) A co do modelu ktory mam nadzieje bedzie gotowy na wiosne to przez rok byscie zgadywali i nikt nie wpadnie na to.... Ale to na pewno nie jest e39 lub e46 (nie lubie nowych fur, bo maja za duzo elektroniki a ja wole sam panowac nad autem) e30.....hmmmm tez mi sie bardzo podoba, zreszta ta pomaranczowa co jezdzi po gliwicach kiedys byla moja....ale ja e30 nie buduje....zobaczycie wkrotce!!! do 3 razy sztuka :) Kto mnie zna to wie o co chodzi :) Ale jak polepszycie troche bezpieczenstwo na strefie to z checia tam znowu przyjade....i sadze ze malo kto da rade....szkoda ze darek porsc he sprzedal....bo bym sie sprawdzil....
Alan - Pon Sty 16, 2006 22:48

Jezeli chodzi o zawody na 1/4 to chyba zaczynalo sie od tego, ze kazdy chcial zobaczyc na porzadnej aparaturze jaki tak naprawde zdobedzie czas....pozatym pare statuletek zawsze sie przyda :) Piniu juz szczesciarz ma pare...ja zawsze mialem 4 miejsce....raz przegralem w polfinalach o 0,04sek....i mialbym 1 miejsce bo w finalach padly obydwie fury wiec wygralbym walkowerem...ale taki jest sport! A pozatym na wyscigach takich legalnych jest zupelnie inaczej....milo jest uslyszec swoje imie przez glosniki .....czujesz sie jak ktos z TV....Pamietam, ze jak chyba w lipcu 2005 przyjechalem z wyscigow o puchar dolnego slaska, na aucie mialem numery startowe, caly srodek byl wykrecony....i przyjaechalem tak na strefe...to chyba z 5 osob odrazu chcialo sie ze mna scigac, nawet dwie o kase....Ale co mi ze 100zl (bo tyle proponowali) jak ludzie stopja na srodku drogi...i trzeba slalom robic miedzy nimi....to nie przypomina wyscigow ale raczej strzelnice....
krystian - Pon Sty 16, 2006 22:49

alan jeszcze bym cie podejrzewal o jakas honde.....ale nie wiem
Alan - Pon Sty 16, 2006 22:53

A wlasnie...voyteck...przeciez na 4 tez jezdzilismy.....a jarek i jego srebrne autko....tez czasem z nami sie pojawial :) Ale w sumie jak pojedziesz teraz ty, jarek piniu i ja....to w sumie bedzie troche ponad 3 e36....chodzi mi o sumie oznaczen....bo wy macie dwie e36...piniu ma e30....a ja..... cos tak zeby dorownac :)
Alan - Pon Sty 16, 2006 22:54

no hondy mialem w zeszlym roku i to nawet dwie...ale moge zdradzic ze bedzie to BMW ;)
krystian - Pon Sty 16, 2006 23:07

Alan napisał/a:
A wlasnie...voyteck...przeciez na 4 tez jezdzilismy.....a jarek i jego srebrne autko....tez czasem z nami sie pojawial :) Ale w sumie jak pojedziesz teraz ty, jarek piniu i ja....to w sumie bedzie troche ponad 3 e36....chodzi mi o sumie oznaczen....bo wy macie dwie e36...piniu ma e30....a ja..... cos tak zeby dorownac :)



no to mnie zagiales.....zostaje tylko e39 bo watpie zebys szykowal e38 na wyscigi hahahaha. moze ci chodzi o jakis model e34.......no ale w sumie ni pasuje do opisu powyzej... wojtek wie?? to zaraz go spytam hahahah

Alan - Pon Sty 16, 2006 23:09

Krystian nie czytasz dokladnie....po pierwsze napisalem ze nie lubie nowych....a po 2 3 e36....a nie 4 :)
Mariusz - Wto Sty 17, 2006 13:34

Jestem przekonany, że to będzie jakaś "trójeczka" albo "piątka" ... tylko jaka ?
Jeśli chodzi o serię 5 to obstawiam e28 ;-)
Natomiast odnośnie serii 3 to może e21 ?;-)
Jednak skłaniam się bardziej do e28 :)

PS.
Co wygrałem ?:D

Daj znać na PW czy dobrze myślę :ok:

Alan - Wto Sty 17, 2006 15:55

Nie nie nie i jeszcze raz nie :)

hehe

Moze przewidze jakas nagrode dla tego kto zgadnie.... hehe

Alan - Wto Sty 17, 2006 16:06

Podpowiem Wam ze nie ma takiego auta w gliwicach....i nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek bylo :) Nigdy go nie widzialemna gliwickich ulicach....nawet na obcych blachach :)
Mariusz - Wto Sty 17, 2006 19:17

Zgadujcie, zgadujcie :)
Autko ma charakter :) Zresztą prawie jak każde BMW :)

daras84 - Wto Sty 17, 2006 21:08

widze temacik sie rozkrecił :D

a was Alan i Piniu pamietam ze swoich E36 jak smigaliscie na poczatku na strefie :D:D

zeczywiscie praktycznie wszyscy dostawali baty!!!

uwielbiałem ten ryk szosteczek a najlepiej mi sie podobało jak u Ciebie Alan na dwojeczce jeszcze dupke nosiło :mad: !!

Co do chołoty na strefie to sie zgadzam!!! i rowniez coraz zadziej tam startuje <własnie wypracowanym i pogrzebanym autem :) > nie da sie im przetłumaczyc zeby zeszli z ulicy ale to da sie jeszcze wytrzymac!!! bo pozniej coraz wiecej osob było pijanych i popijało chwiejac sie na kraweznikach.... dlatego zbieralismy sie pozniejna strefie i smigalismy gdzie indziej bez zbednej widowni!!

Alan to ty byłes ta złota E30 z numerami startowymi?? chyba ze to jeszcze inne auto było ...

Alan - Sro Sty 18, 2006 10:04

Nie....ta zlota e30 byla kiedys moja...ale ja sprzedalem znajomemu do gliwic.....On tez zreszta robi teraz kolejnego potwora....e30 3,5 turbo :)
Piniu robi swoja maszyne....
Ja mam nadzieje ze zdaze zrobic swoja :)

Na pewno nie jestesmy jedyni....wiec zapowiada sie bardzo przyjemny sezon :)

A apropos tego rzucania tylem na 2 to masz racje.....moze i bylo to widowiskowe...al wiesz jak sie balem zeby nie poleciec na przeciwnika....albo w publike.....
Raz jak sie scigalem z tym niebieskim camaro to najechalem na cos ostrego, ze wyrwalo mi kawalek bieznika opony wlasnie podczas zmiany na 2 bieg....i nagle tak mi tyl pociagnelo w strone tego camaro, ze myslalem ze dzwon bedze ....ale ująłem troche gazu i sie autko uspokoilo.....hmmmmmm czarnulka moja piekna byla...i mocna.....czasem zaluje ze ja sprzedalem....ale trzeba sie rozwijac :)
Pozdrowienia dla wszystkoch milosnikow mocy :))))))

daras84 - Sro Sty 18, 2006 15:44

ta złota E30 fajne drifty waliła na rondzie .... pewnei mocna szpera...

ale dostała baty od vr6 tej z zabrza :mad:

twoja Bete to zawsze podizwiałem piekna była!! tyle ze zawsze j awidizałem w fazie jakies blacharki, a te fele co miałes na koncu po prostu miodzio!!

w tym Camaro tez niezle (...) nosiło...

pamietam jak kiedys sie z nim ustawiłem< mokro było> to widiząłem w wstecznym lusterku jak go nosi ...

Alan - Sro Sty 18, 2006 18:09

No moja czarnulka ciagle przechodzila jakies modernizacje....a ostatnie felgi to byly BBS RC 8,5 x18 przod i 10x18 tyl....Super byly, wszystkie 4 wazyly tyle co jedna inna....byly z magnezu czy z czegos podobnego :) A ta e30 dostala od VR6 bo ona byla zbytnio odciazona z tylu , przez co tylne kola mialy klopoty ze zlapaniem trakcji....
Potem wojtek 9wlasciciel tej e30) wozil betonowe kolo zapasowe :) a Ty czym sie scigales?

Mariusz - Sro Sty 18, 2006 19:43

Alan, a Ty teraz jakim autem jeździsz na codzień ?
voyteck - Czw Sty 19, 2006 00:37

Mariusz napisał/a:
Alan, a Ty teraz jakim autem jeździsz na codzień ?

Alan - nie odpowiadaj :hurra:

Alan - Czw Sty 19, 2006 11:00

Voyteck ma racje.....Nie pytajcie nawet :) :):):):):) heheheh
Alan - Czw Sty 19, 2006 11:01

Voyteck a Ty wogole widziales moj nowy nabytek?? Bo chyba tylko kombi widziales...a tego najnowszego....chyba ze Ci Tomek powiedzial...:)
voyteck - Czw Sty 19, 2006 11:03

Nic nie wiem - Nic nie widziałem
Ja mam swój świat :hyhy: Alanku

Mariusz - Czw Sty 19, 2006 13:35

Mów, mów ... byleby nie Gofer :)
Ja się nie wstydze Renault Clio :) Gorsza marka, ale przynajmniej to nie Tico :rotfl:

voyteck - Czw Sty 19, 2006 13:37

Alan jeździ czymś ............. dziwnym :wstyd:
Alan - Czw Sty 19, 2006 13:56

Nie mam sie czego wstydzic....bo to jest tylko auto do pracy..... DAF 400....taki jestem....wie ktos jak to wyglada?? To taki bus smieszny co z przodu jak pies wyglada....dlatego nadalem mu ksywke..."PSIAK" :)
voyteck - Czw Sty 19, 2006 14:51

Alan napisał/a:
dlatego nadalem mu ksywke..."PSIAK"

Luzak !!! :D

Mariusz - Czw Sty 19, 2006 19:41

Fajny ;-)
Ścigałeś się nim ? :rotfl: :rotfl:

PS.
Wiem, wiem ... pytanie retoryczne :D

Alan - Czw Sty 19, 2006 19:54

Mariusz napisał/a:
Fajny ;-)
Ścigałeś się nim ? :rotfl: :rotfl:

PS.
Wiem, wiem ... pytanie retoryczne :D



Wcale nie retoryczne....wiesz jak to idzie....moze nie jak 200 konna osobowka.....ale inne busy maja problemy :) O TIRACh nie wspomne....wiecie....to inna klasa wyscigow :) W lecie jest sezon scigania sie z mocnymi sportowymi autami, a w zimie z ciagnikami siodlowymi hehe Moze nakreca tez kiedys taki film...."Szybcy i ciężcy"

Mariusz - Czw Sty 19, 2006 20:02

Sąsiad ma zielonego Mercedesa Sprintera :)
Jak co to mów :) Może da się namówić :P

A właśnie, powracając do kluczowego tematu ... znacie Panowie tor w Wyrazowie ?;-)
Koło Lublińca, pod Częstochową ;) Mały, amatorski, ale można się trochę nauczyć jak panować autem podczas poślizgu ... ;-)

Alan - Czw Sty 19, 2006 22:21

Nie bylem tam nigdy, ale jakis klub tuningowy zorganizowal tam chyba we wrzesniu zawody w drifcie....tylko szkoda ze na chyba 20 startujacych aut, tylko 2 byly tylno napedowe.....maluch i bmw e30 316 :)
Pozatym same punto, cc, sc i takie tam drift machiny :)
Ale pomysl calkiem calkiem :)

Moj psiak tez fajnie bokiem sunie...w koncu tyl naped :)

Mariusz - Pią Sty 20, 2006 10:30

Alan napisał/a:
tylko 2 byly tylno napedowe.....maluch i bmw e30 316 :)

To nie tak najgorzej .. zawsze mogło być 2 x maluch :rotfl:
Ja byłem tam tylko autem przednionapędowym ... mała frajda, ale przynajmniej jakoś zagospodarowałem jeden wolny dzień ;-)
I jeszcze byłem jakiś rok temu z klubu Forda Sierry (tylnonapędowe autka) no i pojeździliśmy trochę, ja niestety jeszcze wtedy nie miałem pojęcia o prowadzeniu auta ;-)

Mariusz - Pią Sty 20, 2006 20:09

A słyszeliście o wyczynach firmy KSPmotorsport ?;-)
Tutaj sprzedają pewne cudeńko ;-) ?adnie się prezentuje :)
h t t p;//moto.allegro, p l/show_item.php?item=82581084

wolf - Sob Sty 21, 2006 22:26

Fajnie sie nie ktorzy wypowiadaja, no tak sejol maluch to kapa.
Buahaha ludzie wy nie widzieliscie malucha co zostawia w tyle inne bryczki.Był na strefie ten maluszek 1,4 z rudy ślaskiej i co cienko pojechal.
A co sejtkiem nie wezme BMW serii 1,6.
Zawsze sa ciekawe widowiska jak maly daje sie na dużego.

Mariusz - Sob Sty 21, 2006 23:03

Ja nie wiem nic na ten temat .... :)
Nie obracam się w tematach BMW 1,6 vs. Fiat 126p ;)

wolf - Nie Sty 22, 2006 08:42

Bmw 1,6 vs Sejtek kontra maluch tez bylo.
W polsce jest kilka maluchow mocnych, z rudy ślaskie 1,4 turbo był na strefie. 1,7 z okregu łodzkiego, maluszke z silnikiem z corrado,żurawia maluch z silnikiem 1,2 z palio.
Poogladaj sobie z wegier goscia maluch 1,9 tdi, jakie auta wymiata to pogadamy czy takie bmw nawet 3 litrowka cos pokaze, bo raczej poczuje smrod opon malucha:)

Alan - Nie Sty 22, 2006 11:56

Bylem wtedy na strefie jak ten maluszek bialy przyjechal z rudy slaskiej....Przyzjane fajnie jezdzil....
Wolf....mam do Ciebie prosbe....Przeczytaj raz jeszcze nasze rozmowy zanim zaczniesz sie czepiac....tutaj naprawde jest prowadzona przyjacielska pogawedka i sadze ze nikt nie chcialby tego zmieniac w klotnie.....
Nikt nie powiedzial ze BMW 1,6 (nie wiem o jaki model Ci chodzi ale ok) robi wszystkie inne auta.....I ze zaden sejacz nie ma z nim szans....Poprostu padlo zdanie, ze w pozniejszych etapach strefy coraz mniej mocnych furek przyjezdzalo i scigaly sie tylko SERYJNE!!!!! powtarzam SERYJNE!!!!!!!!!!! maluchy, cc, sc itp.
Ja mam przy starcie szacunek do kazdego auta i kierowcy.....nie wazne czy to maluch, zastawa czy porsche. Nigdy nie wiadomo co tam drzemie pod maska....Ale jezeli koles 24 konnym maluchem, czy cc 900 czy nawet sporting chce startowac z autem ponad 200 konnym....mimo i z 2 razy ciezszym....to prosze Cie......

A do do e30 zod Keysera to widzialem to autko na zywo....jako ciekawostke podam, iz keyser kupil ta e30 z pyskowic....od takiego mojego znajomego, ktory przyjechal kiedys na srefe niebieska e30 4 drzwiowa....i scigal sie wlasnie z tym bordowym sc z zabrza....no i niestety sc przegralo....i to baaaardzo:) ale ta e30 tomiala silnik alpiny....3,5 litra 254 konie....na niecala tone wagi.....hmmmm moze to budzic respekt :) Pamietam ze przez pierwsze 50 metrow nie umial ta e30 zlapac przyczepnosci...i zostawil dwa takie ladne czarne slady :)

Wiec przyjacielu Wolfie.....dolacz sie do naszej dyskusji, ktora ma na celu przypomnienie starych dobrych czasow, wzbudzenie nadzieji, ze podobne czasy jeszcze beda.....a na pewno nie ma na celu wysmiewanie kogokolwiek lub czegokolwiek :)
Pozdrawiam Wszystkich i zycze milej niedzieli :)

Mariusz - Nie Sty 22, 2006 13:52

Ja miałem tylko okazje podziwiać ich czarne M3 e46 :)
A tą e30 chętnie bym się przejechał ... ;-)

wolf - Nie Sty 22, 2006 16:07

Spoko alan, żadnej kłotni niechce robic, co do powrotu dobrych starych czasów, musi sie dużo zmienic w naszym prawie, no i finansowo.
Bo gdzie cos sie pokrecisz to Policja nadjezdza, a niema miejsc dla ludzi co chca bezpiecznie sie zabawic.
Moze ktos kiedys wybuduje jakas prosta, że bez problemu bedzie mozna sprobowac swoich sił. Druga rzecza to chyba kasa, bo troche ludu znam dużo osob swoje samochody mocne posprzedawalo, no i kupilo miejskie samochody.Co do stawiania sie jak to opisalem Alan to masz racje, bez sensu 24 kontra 200 koni.
Ale szczerze mowiac, nudza mnie duże auta co fabrycznie maja te 100 czy 200 koni + silnik podkrecic i jest tam xxx koni, to wole ogladac jakies male auto co ma silnik inny jak pozamiata.Ale to tylko moje zdanie :ok:

Mariusz - Nie Sty 22, 2006 16:36

wolf napisał/a:
Bo gdzie cos sie pokrecisz to Policja nadjezdza, a niema miejsc dla ludzi co chca bezpiecznie sie zabawic.

Trzeba było czytać dokładnie nasze wypowiedzi.
Pisaliśmy m. in. o Skarbimierzu i Wyrazowie.

wolf - Nie Sty 22, 2006 16:40

A ja pisze o gliwicach
Mariusz - Nie Sty 22, 2006 16:56

Skoro ktoś ma kase na zabawe to i na paliwko też, czyż nie ? :ok:
voyteck - Nie Sty 22, 2006 17:22

Alan , nie denerwuj sie tak - jest luz - na zewnątrz jest -17stopni :hyhy: siedzisz sobie przed kompem i olewasz ten syf ............... i oby do wiosny .
A co do aut , to mam gdzieś ......... kompletnie gdzieś .......... czy ktoś ma wiecej koni od mojego auta , czy ma lepsze przyspieszenie itd itd .........ważny jest klimacik samochodu i to żeby był dla własciciela czymś ......... każdy sobie coś tam wymysli - czym jest .

krystian - Nie Sty 22, 2006 17:24

chlopaki....trzeba sie wyluzowac
Mariusz - Nie Sty 22, 2006 17:35

Dla mnie ważny jest:
-klank silnika,
-wnętrze: czyste i wygodne ;)

voyteck - Nie Sty 22, 2006 17:38

Mariusz napisał/a:
Dla mnie ważny jest:
-klank silnika,
-wnętrze: czyste i wygodne


Luuuz
Klank dla mnie ma konkretny - 6 cylindrowa rzędówka lub V8
jedno i drugie na seryjnych tłumikach , a jesli juz nie, to przynajmniej bez zagłuszania tych motorów jakimiś dennymi tłumikami które dają jedynie głęboki bas.

wnętrze - o czystosc to juz samemu trzeba zadbac - jak ktos lubi to dba
wygoda - to co dla jednego wygodne to dla drugiego nie - kazdy lubi swój klimat :) skóra , welur , pokrowce :P

Mariusz - Nie Sty 22, 2006 18:38

voyteck napisał/a:
...na seryjnych tłumikach

Tylko i wyłącznie ;) Silnik 6-cylindrowy :) Tak jak w e34 2,5 :)

voyteck napisał/a:
wnętrze - o czystosc to juz samemu trzeba zadbac

Jasna sprawa :) Dla mnie ważne to co z góry ;) Czasem troche PLAK-a, ale żeby się nie błyszczało za bardzo, czysta przednia szyba i lusterka ;)
Więcej mi do szczęścia nie trzeba ;)

A tapicerka ... welur wystarczy ;-)

voyteck - Nie Sty 22, 2006 20:35

Mariusz napisał/a:
Więcej mi do szczęścia nie trzeba


spoko

Ja jestem lekko unieruchomiony moją 6 cylindrówką :(
Jest za niska żeby wyjechac z mojej ulicy .

Troche mnie to zaczyna ........... :wsciekly: :wsciekly: irytowac :wsciekly: :wsciekly:

Wlaśnie sie zastanawiałem jak jest to rozwiazane w normalnych krajach , bo nasz kraj nie jest zbyt normalny .
Powiedzmy posiadasz auto które ma prześwit ok.15cm i chcesz wyjechac zima z malej uliczki ( takiej jak moja ) to przeciez tez droga publiczna i jak kazdy place podatek drogowy
- a wyjechac nie moge :mad:
No to jak to jest - mam zbyt niskie auto ? - a kto to ustala jak niskie moze byc auto ? Jest niskie i juz - bo tak lubie i tak mi sie podoba . I mam ochote wyjechac a nie moge .

Major - Nie Sty 22, 2006 20:38

voyteck chciałbym zauważyć, że w normalnych krajach mają inne drogi i często kilka samochodów na inną pore roku i okoliczności :) A te nisko zawieszone stoją pucowane i wyjeżdżają tylko na pokazówki :)
kobi - Nie Sty 22, 2006 20:43

voyteck napisał/a:
Powiedzmy posiadasz auto które ma prześwit ok.15mm

Hmmm... Chyba 15cm bo inaczej to byś tylko po torze do F1 mógł jeździć ;) I to niekoniecznie ;)

voyteck - Nie Sty 22, 2006 20:43

Major napisał/a:
A te nisko zawieszone stoją


To też stoi wypucowany w garazu i wyjade jak troche sniegu bedzie mniej / napewno nie jest to auto na pokazówki . Poprostu chciałbym nim wyjechac a nie moge .............. Jakas norma powinna byc a ja tu ledwo wyjeżdzam seryjnym autem na seryjnym zawieszeniu :/ Nie pytaj co to za ulica :hyhy:

Kobi , juz zmieniłem - oczywiscie ze 15cm a nie 15mm ;)

Major - Nie Sty 22, 2006 20:49

Może być i 15mm :) Low Rider :D
voyteck - Nie Sty 22, 2006 20:52

Mi z przodu pod zderzak wchodzi jedynie paczka fajek ktora ma ok.8cm i zostaje ok 1cm luzu ............... wiec w sumie kąt natarcia :] jest jakies 9cm ........................................ ale 15mm to lekkie przegięcie :chytry:
kobi - Nie Sty 22, 2006 20:54

Major napisał/a:
Low Rider

Skoro jeździ taką niską furą po polskich drogach to raczej easy rider :rotfl:

Alan - Pon Sty 23, 2006 20:38

moim zdaniem to kwestia wprawy....wystarczy pare razy urwac zderzak i czlowiek sie nauczy :)
voyteck - Wto Sty 24, 2006 00:23

Alan napisał/a:
kwestia wprawy....

i kwestia pełnego odjazdu bycia jak najbliżej ziemi :hyhy:
Auto powinno byc niskie lub ostatecznie ........... bardzo niskie .
Cała reszta to kwestia gustu ;)

krystian - Wto Sty 24, 2006 00:30

zasada jest prosta...jesli uwazasz ze twoje auto jest juz max niskie to znaczy ze musisz je obnizyc o kolejne 2 cm:P
voyteck - Wto Sty 24, 2006 00:36

10cm z przodu zderzaka - to jest OK - wiecej to przegiecie a mniej wyglada jak łajba :/
Generalnie wysokośc natarcia fury - 10cm i luz !!!

wszystko co powyżej musi nam rozje... zderzak - tak ma byc !!!

Hehe w listopadzie jadąc ul.Zabrska - leżała na drodze butelka plastykowa Coli (pusta) chciałem ją wziąśc środkiem auta ........ nie wyszło ........pchałem ją zderzakiem aż do zakrętu na most ( na chorzowską ) :P

daras84 - Sro Sty 25, 2006 17:04

Alan napisał/a:
No moja czarnulka ciagle przechodzila jakies modernizacje....a ostatnie felgi to byly BBS RC 8,5 x18 przod i 10x18 tyl....Super byly, wszystkie 4 wazyly tyle co jedna inna....byly z magnezu czy z czegos podobnego :) A ta e30 dostala od VR6 bo ona byla zbytnio odciazona z tylu , przez co tylne kola mialy klopoty ze zlapaniem trakcji....
Potem wojtek 9wlasciciel tej e30) wozil betonowe kolo zapasowe :) a Ty czym sie scigales?


j anie jezdze takimi potworami jak wasze :) jest to prawie seryjn az zewnatrz Fiesta posadzona na zoll z silniczkiem rs1800 130 koni daje rade ;)

Mariusz - Sro Sty 25, 2006 17:13

daras84 napisał/a:
....z silniczkiem rs1800 130 koni daje rade ;)

Dobre są te fordowskie silniki ...
To więcej niż seryjne e30 320i (129KM), ale mniej niż 318is(144KM) ;)

voyteck - Sro Sty 25, 2006 17:41

Mariusz napisał/a:
To więcej niż seryjne e30 320i (129KM),

Nie porównuj silnika m20 z e30 2litry - to 12 zaworowy silnik (2 zawory na cylinder) - starej generacji i wiadomo ze cudów z niego nie bedzie ( seryjnie ) to poprostu klimat 6 cylindrowej rzędówki i Tyle - Luzik

daras84 - Sro Sty 25, 2006 17:54

Mariusz napisał/a:
daras84 napisał/a:
....z silniczkiem rs1800 130 koni daje rade ;)

Dobre są te fordowskie silniki ...
To więcej niż seryjne e30 320i (129KM), ale mniej niż 318is(144KM) ;)


objechałem taka e30 2.0 ze dwa razy bo koles nie mogł w to uwierzyc!! ale przyznam ze na wiekszych predkosciach widac przewage 6 cylindrow

Tonio - Sob Sty 28, 2006 18:59

yyyy.... kurde nie moja liga.... ale jak sie napinac to sie napinac.... moj maluch ma do ziemi jakies 10cm....
PINIU - Pią Lut 03, 2006 09:22

hehe ja do ziemi moim prawie seryjnym autem do pracy a wiec bmw 320i kombi mam ok 8cm do ziemi i tre prawie wszedzie ,rozwalilem juz 3 razy miske olejowa i wkoncu dalem plyte pod miske sprawdza sie ale spowodowalo to obnizenie auta o kolejny centymetr:P gleba w aucie musi byc chce sie jezdzic szybko to musi byc obnizone ode mnie az ciezko sie wysiada w mojej budzie napewno to najnizsze kombi w Gliwicach (choc nawet podniesione teraz na zime o te 2 cm ma glebe:P)
wolf - Pią Lut 03, 2006 10:02

Cos do lukniecia seicentko kontra Bmw 325
h t t p;//w w w centomania, p l/pub/filmy/szary_bmw.avi]FILM

Tonio - Pią Lut 03, 2006 10:54

Ja tre czym sie da... i mam kilka ulic wykreslonych z mojej mapy bo poprostu nie daje rady przez stan nawierzchni... chyba bym go musial na plecach nosic....
voyteck - Pią Lut 03, 2006 12:08

Tonio napisał/a:
i mam kilka ulic wykreslonych z mojej mapy bo poprostu nie daje rady przez stan nawierzchni... chyba bym go musial na plecach nosic....

O ! Tu sie zgodze z tobą - Też niektóre ulice omijam szerokim łukiem - Tak jakby ich nie było w tym miescie - w sumie są w takim stanie ze serio ich nie ma

Tonio - Pią Lut 03, 2006 19:44

Taa np. most na Zabrskiej, jak nie mam innego wyjscia to przejezdzam jak slalom gigant bo tam to nawet tory tramwajowe sa wybiste
Mariusz - Pią Lut 03, 2006 20:27

Tonio napisał/a:
Taa np. most na Zabrskiej, jak nie mam innego wyjscia to przejezdzam jak slalom gigant bo tam to nawet tory tramwajowe sa wybiste

Nawet nie mów, najlepiej jechać czołgiem :D

voyteck - Sob Lut 04, 2006 00:52

Tonio napisał/a:
Taa np. most na Zabrskiej, jak nie mam innego wyjscia to przejezdzam jak slalom gigant bo tam to nawet tory tramwajowe sa wybiste

A tak długo go kiedyś remontowali .......... i miał byc taki solidny i piękny :P

Tonio - Sob Lut 04, 2006 12:50

pamietam... wielkie otwarcie po kilku latach remontu i co?? jest w gorszym stanie niz byl przed remontem :/
kobi - Sob Lut 04, 2006 13:33

Chyba odbiegliśmy od tematu :cisza: :offtopic:
Tonio - Sob Lut 04, 2006 13:37

a co do rzeczonych w temacie 400m to moj kumpel byl kiedys mistrzema polski w klasie 126p :)
Mariusz - Sob Lut 04, 2006 16:48

Kiedyś nawet był jakiś klub fiata 126p ;-) Widziałem filmiki z popisami na terenie starej kopalni dwóch malaczy: jeden czerwony, drugi biały.
Tonio - Nie Lut 05, 2006 00:09

wiesz on sie scigal w oficjalnych mistrzostwach polski :) Bral innych o 2 sec, a kluczem do sukcesu oprocz przerobek itp bylo to ze jezdzil na wyscigach na 4 dojazdowkach z Golfa 2 :D
daras84 - Wto Lut 07, 2006 15:09

złoty maluszek??
Tonio - Wto Lut 07, 2006 15:23

daras84 napisał/a:
złoty maluszek??

Nom a co?? tez znasz :)

daras84 - Wto Lut 07, 2006 17:54

Grzesia??
Tonio - Wto Lut 07, 2006 18:05

tak Grzesia :)
wolf - Wto Lut 07, 2006 18:19

Mariusz napisał/a:
Kiedyś nawet był jakiś klub fiata 126p ;-) Widziałem filmiki z popisami na terenie starej kopalni dwóch malaczy: jeden czerwony, drugi biały.

Jakiej kopalni i kiedy??? bo jakos zaden klub nie padl.

Mariusz - Wto Lut 07, 2006 19:59

Kopalni Gliwice. Tam koło ul. Bojkowskiej.
A kiedy ? Nie wiem. PRzypuszczam, że nie tak dawno skoro były nowe tablice (SG...)

Tonio - Wto Lut 07, 2006 20:08

To moze to bylo nie na kopalni tylko na Radanie...
Mariusz - Wto Lut 07, 2006 20:11

W tle było widać dokładnie budynki z cegły. Przypominały mi właśnie kopalnie, aczkolwiek moge się mylić ...
wolf - Wto Lut 07, 2006 20:16

hehe a nie krecilo sie tam wiecej samochodow niz dwa?? Aura rozumiem zimowa
Mariusz - Wto Lut 07, 2006 20:30

Ten filmik był stary ! Aura letnia ;)
Na filmiku uwieczniono tylko 2 maluchy ;)

wolf - Wto Lut 07, 2006 20:39

Powiadasz bialy i czerowny to mysle ze to z grupy ślakskiej ludzie.
Tonio - Wto Lut 07, 2006 21:05

wolf ze tak spytam ty sie w cos bawisz takiego ze jestes obeznany??
wolf - Wto Lut 07, 2006 21:44

Tonio napisał/a:
wolf ze tak spytam ty sie w cos bawisz takiego ze jestes obeznany??
A bawie bawie i znam ludzi co sie bawia :ok:
Tonio - Wto Lut 07, 2006 22:18

:d bede mial to na uwadze :)
daras84 - Czw Lut 09, 2006 15:02

Tonio napisał/a:
tak Grzesia :)


no to jak chodizl do samochodowki to ten sam :) no i jego maluszek swego czasu dobrze wymiatał...

Tonio - Czw Lut 09, 2006 21:11

Tak chodzil do samochodowki i mieszka kilka domow dalej od mnie... Jego maluch byl inspiracja do obnizenia mojego :P
daras84 - Czw Lut 09, 2006 21:41

to znam Grzesia bardzo dobrze<i jego malacza bo teraz jezdzi fajna trojeczka :) > chodizlem z nim do klasy :)
Tonio - Czw Lut 09, 2006 21:48

To mnie tez pewnie kojarzysz bo ja chodzilem do klasy nizej... mojego malacza tez mozesz kojarzyc... niebieski na glebie, a co do trojeczki grzesia to jest super ale nie w zimie :P
daras84 - Pią Lut 10, 2006 15:30

no to juz wiem i kojarze :) miales długie wlosy. maluszek dobrze posadzony na glebe chyba nawet bardziej niz grzesia :) pozdrawiam
Tonio - Pią Lut 10, 2006 16:03

Dokładnie :) czyli mnie pamietasz :P Pozdrawiam rowniez :)
piskor - Sob Mar 18, 2006 12:36

Ej ludzie a kto sie chce na dzien dzisiejszy ścigać ze mną ??
Ja jestem chętny z każdym
Mam tylko golfa III no i sie nie boje stanąć
Chętnie bym chciał znaleźć tego kolesia ze strefy co ma Opla vectre z fuck'iem na tyle chyba on ma 2,0 16V

tam ktoś pisał że E30 przegrała z vr6 tylko że była obnizona a tej vr6 był silnik juz dojechany jak sie ścigała a teraz zmieniają na 2.9 z Corrado chłopaki sie starają :)

W moim jest ta stanadrdowa vr 2.8
A kumpel też ma vr6 i będziemy na strefie co tydzien
Drugi kumpel szykuje potężnego golfa I GTI !!!!

Chętnych prosze dzwonic 511 63 84 22

piskor - Sob Mar 18, 2006 12:39
Temat postu: Kto sie chce ścigać
Jestem chetny stanąć z każdym autkiem
Najlepiej by było sie ustawić na jakims długim odcinku najlepiej na drodze gdzie są na strefie organizowane
Ja bym stwał golfem III :D
Chętnie stane z tym kolesiem co na strefe Oplem Vectra wbijał i mial tego fucka na tyle
Chetnych prosze o ustawienie

Numer do mnie 511 63 84 22

voyteck - Sob Mar 18, 2006 12:49

heheheheheh
daras84 - Sob Mar 18, 2006 15:44

:wstyd:
daras84 - Sob Mar 18, 2006 15:46

to zeczywisice jestes odwazny .... vectra 2.0 to troche inny poziom... znajdz kogos w twojej klasie pojemnosci:P:P
Major - Sob Mar 18, 2006 16:37

Nie mam pytań :rotfl: Ktoś to zadużo filmów się naoglądał.
piskor - Sob Mar 18, 2006 16:57
Temat postu: MAJOR JAK NIEWIERZYSZ TO WPADNIJ NA SOSNICE JAKIMS AUTKIEM
WPADNIESZ SIE PRZEKONASZ
piskor - Sob Mar 18, 2006 16:59

oj Daras zdziwił byś sie co ta vectra potrafi :) byś ją widział w jakims wyścigu to bys inaczej pisał :D:D
no i własnie szukam odsb chętnych

voyteck - Sob Mar 18, 2006 17:00

Major, Lepiej nie wpadaj :P bo nawet jak wjedziesz nową M5 to chłopaki cię zaorają .......... VW :wstyd:
piskor - Sob Mar 18, 2006 17:17

Voyteck a może Ty był byś chętny Cabrio'lotosem :D
Tonio - Sob Mar 18, 2006 17:40

MAjor kupimy malucha, i kilka silnikow na zmiane, bo znam patent jak z malucha potwora zrobic ale to jest jednorazowa zabawa bo silnik jak zgasnie to na bank nie odpali, a i trzeba miec dobry odkurzacz z przeciwnym ciagiem :P :rotfl:
Mariusz - Sob Mar 18, 2006 17:50

Prosze napisać pismo do Komendanta Miejskiego Policji w Gliwicach lub do Naczelnika Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach o stworzenie warunków do sprawdzenia swojego samochodu w klasie:"Kto lepszy ?" i oczekiwać na odpowiedź.
Tylko znajdź jeszcze jakieś miejsce na takie jazdy ;)
Gwarantuje, że jeśli to będzie dobre miejsce pod względem bezpieczeństwa dla ludzi to się uda.
"Na dziko" to ja podziękuję :)

Pozdrawiam :)

Mariusz - Sob Mar 18, 2006 17:52

Golf ? Ogromna chęć na streetracing ?

Chłopaki, z czym wam się to kojarzy ? ;)


:cool: :cwaniak:

Tonio - Sob Mar 18, 2006 17:55

Mariusz, jak zwykle wszystko zgodne z prawem bys chcial... :mur: ...wyluzuj troszke... a wy chlopaki uwazajcie co piszecie bo jeszcze ktos gdzies cynk da i bedzie nie fajnie...
piskor - Sob Mar 18, 2006 18:00

Widze mariusz że nie widziałeś jeszcze z tej strony golfa żadnego
Tonio - Sob Mar 18, 2006 18:06

piskor, z Mariuszem nie pogadasz... on nie zna potegi Golfa, a odbiegajac o tematu to nie znasz kogos chetnego na sprezyny do II albo III 80mm w dol... jakby cos pisz na PRV
Aither - Sob Mar 18, 2006 18:07

zapytam z ciekawosci... jakie stawki ?
piskor - Sob Mar 18, 2006 18:15

Aiher to zależy od chętnych i ich odwagi
Aither - Sob Mar 18, 2006 18:16

piskor, ech... nie klep nie klep to zalezy od zasobnosci portfela... :P odwaga tu nie ma nic do tego jaka jest cena wjazdu ?
daras84 - Sob Mar 18, 2006 18:29

piskor napisał/a:
oj Daras zdziwił byś sie co ta vectra potrafi :) byś ją widział w jakims wyścigu to bys inaczej pisał :D:D
no i własnie szukam odsb chętnych


spox nie raz ja widizalem w akcji :P jesli masz ta vr6 to standart ze ja objedziesz ...

z tego co pamietam to cali 16 V ja objechala.

voyteck - Sob Mar 18, 2006 19:03

piskor napisał/a:
Voyteck a może Ty był byś chętny Cabrio'lotosem
To że mam auto i to ze akurat jest to BMW Cabrio , i że akurat mi pasuje żeby miec w miare dużą pojemnosc silnika - nie oznacza ze kupiłem je po to zeby sie ścigac z co drugim kolesiem .
Przeszły mi takie akcje . Mam inne cele niż to czy wypie.... jakiegoś Golfa czy nie .
A pewnie NIE , bo przecież wy macie najmocniejsze auta świata :P
Takie BMW jak moje na starcie pewnie by odpadło wiec moze sobie odpuszcze :]

A tak jesli chodzi o to zeby sie ścigac to jesli mialbym takie zapędy to nie kupowałbym E36 328 cabrio - gdzie juz samo to ze to cabrio - wpływa na to ze waży wiecej od Coupe , wiec co za sens sie tym ścigac . Fakt, te niecałe 200KM mam , ale pasuje mi to do zwykłej jazdy , zawsze można troche przycisnąc tu i tam :) . A jesi ktos ma chec ściagania sie BMW to moze niech kupi E30 , wsadzi silnik V12 z E32 + turbina i pełne odciążenie auta .

Mariusz - Sob Mar 18, 2006 20:18

piskor napisał/a:
...nie widziałeś jeszcze z tej strony golfa żadnego


Tonio napisał/a:
on nie zna potegi Golfa


Chętnie poznam :D
A na razie na moje potrzeby (niewielkie) starczy mi Renault Clio :)

Mariusz - Sob Mar 18, 2006 20:20

voyteck napisał/a:
piskor napisał/a:
Voyteck a może Ty był byś chętny Cabrio'lotosem
To że mam auto i to ze akurat jest to BMW Cabrio , i że akurat mi pasuje żeby miec w miare dużą pojemnosc silnika - nie oznacza ze kupiłem je po to zeby sie ścigac z co drugim kolesiem .

Ooooo Otóż to ! :) :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

:zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko:

Tonio - Sob Mar 18, 2006 20:30

tez wychodze z podobnego zalozenia co voyteck , ale jak chlopaki lubia to niech sie scigaja :]
voyteck - Sob Mar 18, 2006 20:58

Tonio napisał/a:
ale jak chlopaki lubia to niech sie scigaja

A pewnie , ja tam nie stwarzam - luz . Każdy robi to co lubi .
Ale denerwujące jest to ze jesli jade normalnie ( 60-80km/h ) to w ciagu 10min jazdy znajdzie sie jakis koles który mi siedzi na tyle , i podjeżdża w wiadomym celu ( bo widzi że BMW ? nie wiem - moze ). A nie zawsze mam ochote na jazde bardziej dynamiczną - ze sie tak wyraże :) .
Jak kupiłem to auto to mialo z tyłu na klapie naklejke orginalną M3 - odkleiłem ten znaczek bo juz wytrzymac nie mozna bylo . A skoro to nie M3 to chyba nie powinna sie znajdowac na klapie taka naklejka .

Mariusz - Sob Mar 18, 2006 22:49

voyteck napisał/a:
ochote na jazde bardziej dynamiczną - ze sie tak wyraże :) .
Jak kupiłem to auto to mialo z tyłu na klapie naklejke orginalną M3 - odkleiłem ten znaczek bo juz wytrzymac nie mozna bylo . A skoro to nie M3 to chyba nie powinna sie znajdowac na klapie taka naklejka .

No pewnie, wmontuj znaczek 316i :D

Iza - Sob Mar 18, 2006 23:21

piskor napisał/a:
Voyteck a może Ty był byś chętny Cabrio'lotosem

Piskor chyba nie bardzo wiesz ktore auta nadaja sie do scigania :hyhy:
jak by wygladalo cabrio podczas jakiegos wyscigu :dobani: to auto nie jest na wyscigi tylko do normalnej jazdy z tym plusem ze latem podczas 30 stopni ciepla ty jezdzisz w "konserwie"a my luzik :P
A to ze w cabrio jest duzy silnik z dosc duza moca to tylko dla wygody czyli bez uciskania pedalu w podloge jedzie i to calkiem niezle :D
Ty chyba jak kazdy napaleniec myslisz ze jak juz ktos ma BMW to musi sie scigac zalosne jest to myslenie :wstyd:

voyteck - Nie Mar 19, 2006 00:05

Iza napisał/a:
to auto nie jest na wyscigi tylko do normalnej jazdy z tym plusem ze latem podczas 30 stopni ciepla ty jezdzisz w "konserwie"a my luzik
:ok: :ok: :ok:

Ale wiesz , On ma VW golfa i VR6 trzeba czuc respekt - szkoda ze ci sie ta 6 cylindrówka nie miesci normalnie pod maską - w rzedzie ,
i musieli ją na pół przekroic - no tak to tylko VW ......długosc maski taka ze jakby wsadzic 6 cylindrów w rzedzie to szósty cylinder byłby na gałce zmiany biegów

Tonio - Nie Mar 19, 2006 00:14

Ja mam 2 i jest mi z nimi dobrze :P
voyteck - Nie Mar 19, 2006 00:16

Tonio, Grunt to samozadowolenie :) hehe popieram . Obojetnie kto czy jeździ oby mu palma nie odbijała na punkcie tego ze ma najlepsze auto swiata
krystian - Nie Mar 19, 2006 00:23

co z tego ze masz silnik vr6 w tym swoim autku dla ludu skoro to cos dalej jest tylko vw...do tego brzydkim vw. czy II czy III to nadal sa auta bez stajla i wygladu. ich kierowcy to napinatorzy, ktorzy mysla, ze sa najszybsi na drodze. jedyne co w tych autach jest fajne to chyba wlasnie ten silnik. bo karoserie bym wyrzucil na zlom albo do klodnicy. na waszym miejscu (mowie o kierowcach vw golfow II i III) nie mowilbym ze jezdze golfem tylko, ze jezdze autem 6 cylindrowym...jakos lepiej brzmi. jezdze golfem....fuuuuuj chyba gdybym tak mial powiedziec to bym zwymiotowal:P ci co maja golfy 4 cylindrowe to juz w ogole maja przewalone...na ich miejscu to chyba bym w ogole nie mowil, ze jezdze autem tylko....nie wiem...moze mowcie...nie mam prawa jazdy albo cos:)
daras84 - Nie Mar 19, 2006 01:01

i własnie dla tego nie kupilem golfa a tymbardziej cali.... bo sa to "niby auta dresow" pomijajac fakt pseudosportowego charakteru :wstyd: tak sie juz przyjeło:)

ale nie mam nic do osob ktore jezdza takimi czy innymi autami....

bardziej od tego kto czym jezdzi rozbraja mnie fakt co powiedzmy sadza "inni ludzie"

taka głupia legenda ze jesli ktos jedzie bmw to pewnie fura od starego albo rodizce mu kupili bo dobrze ustawieni.... sam bylem swiadkiem jak stałem na strefie i akurat kumpel e30 kopcił lacia.... a kolesie a ze sie napina a jutro pojdzie do tatusia i powi ze potrzeba nowe oponki kupic..... a nie biora pod uwage tego ze ktos moze ciezko wąłsnymi rekami wypracowac sobie to na co ma ochote !!!


i wąłsnie dla tego jezdze Fiesta :) wszyscy ja kojarza z mułowatym 1.1 :) <nie domyslajac sei w zyciu ze kreci 8.5 do setki :) i dresa we fiescie tez nie widizalem :super:

voyteck - Nie Mar 19, 2006 01:13

daras84, Zgadzam sie z Tobą ................. dobrze ze mija juz powoli mit o dresach w bmw . A jak mnie najdzie na palenie gum w moim autku to napewno nie kupi mi nowych mój Tato ,bo dla niego palenie gum to max głupota , dla niego to głupota miec Bmw a co dopiero takie akcje :P Jak sobie pale to za swoje - i nikomu nic do tego ;)

Moze to nie narzekalnia ale ........... wkurza mnie do cholery to ze jak w końcu sobie kupiłem cabrio to musi akurat byc najdłuższa zima od kilkunastu lat :wsciekly:

voyteck - Nie Mar 19, 2006 01:30

piskor napisał/a:
Jestem chetny stanąć z każdym autkiem

Taaaaaak ? to załorzysz sie moze o jakąś konkretną sumke - np. 3tys pln i moze cie ustawie z kimś
- bo wiesz - konkretni ludzie nie ścigaja sie , i nie katują swoich aut z byle kim i za darmoche albo o jakies nędzne 100pln .

Ciekawe jakbys sie czuł jakby cię mój kumpel zdymił BMW E46 330 D z chipem - zrobiony przez Diesel`a :P

Aither - Nie Mar 19, 2006 11:13

3 kafle ? nikt sie na taka sume nie zapisze... a moze miedzywojewodzkie wyscigi ? :)
Slask i Podkarpackie ? :D hehehehehe albo nie bo przegramy :D mowicie i macie ustawic tez moge jedno slowo i macie :P

Mariusz - Nie Mar 19, 2006 11:41

Voyteck, lepiej te E30 M3 z silnikiem z M5 E34 zrobione przez tego faceta z Milanówka, Keyser chyba. Gdzieś, kiedyś trafiłem na ich stronę www. Autko ładnie się prezentowało :-)
Major - Nie Mar 19, 2006 13:52

Aither napisał/a:
3 kafle ? nikt sie na taka sume nie zapisze... a moze miedzywojewodzkie wyscigi ? :)
Slask i Podkarpackie ? :D hehehehehe albo nie bo przegramy :D mowicie i macie ustawic tez moge jedno slowo i macie :P

Przejedz sie do warszawy, na tamtejsze ustawki. Sadze, ze by sie paru chetnych na takie kwoty znalazlo. Tyle ze tam sie scigaja porshe, dodge viper...nic nadzwyczajnego, w tamtych warunkach.

daras84 - Nie Mar 19, 2006 14:13

Voytec :super: tez bym sie nie mogł doczekac posmigac bez daszku :)


ja to juz ie moge sie doczekac załozyc moje nowe Mangelsy w chromie bo ju zleza od stycznia w garage :) a co dpoiero jak bym miał cabriosem wyskoczyc ;)

ThomekE30 - Nie Mar 19, 2006 14:42
Temat postu: Strefa: Piękna pogoda, brakuje tylko smrodu palonych opon ;
Hmmm niedziela, piękna pogoda? Może są jacyś chętni którym mogę złoić dupę moją E30 316 ? ;)
daras84 - Nie Mar 19, 2006 14:50

heh.... dobra ja wpadne po drodze :) ;) powiedzmy ok 20 ;)
ThomekE30 - Nie Mar 19, 2006 14:54

to miód ;) jest nas dwóch hehe :D a czy będzie więcej ? zobaczymy ;) wpadajcie swymi ubajerzonymi Golfami hehehe :D
Dorothea - Nie Mar 19, 2006 15:06

nastepny bezsensowny temat
ThomekE30, nie zauwazyłes,ze juz taki temat istnieje????

daras84 - Nie Mar 19, 2006 15:09

Dorothea napisał/a:
nastepny bezsensowny temat
ThomekE30, nie zauwazyłes,ze juz taki temat istnieje????


Dorothea daj mu spokuj widizsz ze chlopak podjarany :P:P

Dorothea - Nie Mar 19, 2006 15:10

daras84, ale ja mu nic przeciez nie robie, stwierdzam tylko,ze juz mamy taki temat i nie ma sensu robic nowego
ThomekE30 - Nie Mar 19, 2006 15:24

Chętni na pogonienie swoich furek proszeni są o stawienie się dziś o 20tej na strefie ;) hehe no chyba że bojaźń Was ogarnia przed moją beatką 1.6 heh :D
Dorothea - Nie Mar 19, 2006 15:24

:zdziwko: :niepewny:
klaus - Nie Mar 19, 2006 15:31

ThomekE30 napisał/a:
Chętni na pogonienie swoich furek proszeni są o stawienie się dziś o 20tej na strefie
czy Dema Passo z hamulcami v-breake i napędem shimano może być?? :rotfl: :rotfl: :hyhy: :hyhy:
daras84 - Nie Mar 19, 2006 16:50

no to ja po drodze wpadne :)
Aither - Nie Mar 19, 2006 17:46

ThomekE30 napisał/a:
Chętni na pogonienie swoich furek proszeni są o stawienie się dziś o 20tej na strefie ;) hehe no chyba że bojaźń Was ogarnia przed moją beatką 1.6 heh :D

dzis nie moge :( mam zajob ze serwerem :zdegustowany: ale na next sie pojawie :) chociazby sobie poaptrzec na to co robicie :]

Major do Wawy jezdzilam :) ale ostatnio moim celem sa Kielce - Ostrow Swietokrzyski :) tam sie brader buja alpina wlasnie w takich "gonitwach" :)

daras84 - Nie Mar 19, 2006 18:11

tak w Kielcach jest dobrze trzymajaca grupa :) mam tam znajomych z Klubu i dizeje sie duzo!! wyscigi na wysokim poziomie :) on sam posiada fieste Turbo oraz R5 2.0 T :)
Tonio - Nie Mar 19, 2006 18:12

Aither, a ty Corsa bys wymiatała czy masz tajna bron o ktorej nie wiem :P
vdt - Nie Mar 19, 2006 19:17

ja jeżdze VW II :D i całkiem lubie te autko, fakt, staruszek, dziadzio, troche rdzewka go je, ale mi się te autko całkiem podoba, jest w cholerę niezawodne. No i to fura nie do wyścigów, poza tym szkoda mi silnika, bo jest jeszcze w całkiem dobrym stanie hehe oczywiście czasem zdarza się na portowej przycisnąć z kilkoma kolesiami z firmy i potargać ale tylko jak ruch mały. Czasem też zdaerza się ktoś na światłach ale to też zależy czy mam humor do jazdy czy też nie. A zazwyczaj nie mam. Co prawda zazwyczaj dostaje w dupe i ktoś mnie bierze na start ale te auto jest na tyle szybkie że rozpędzi się po chwili i nawet jeżeli ktoś mnie wyprzedza o kilka cm i tak przegrywa np na Konarskiego bo prawy pas jest na wprost a lewy każe skręcać w lewo a jakby mi kolo wjechał przed maske to bym go ... jeszcze nie wiem co bo nie było takiego ale mniejsza z nim, taki musi zwolnić żeby wjechać za mnie wtedy i ja zwalniam, ci z tyłu nas doganiają i koleś musi nieźle czekać żeby zmenić pas ruchu :P ale ze mnie cham drogowy heheh. Tacy rajdowcy często to banda osów nie znających drogi i potem są niebezpieczne akcje więc czasem lepiej odpuścić, na pierwszy rzut oka widać z kim się ścigasz, no i trzeba mieć troche wyobrazni i czasem lepiej zwolnić niż pchać się. Nie jeden taki był co lądował na latarni, wpadał w poślizg. Czasem nie warto. Były takie dwie akcje że nie ścigałem się z typami, a wiecie, muza rozwalająca ucho, przyciemniane, wieśniacki tuning... targanie na max a pół km póxniej mijałem typów rozwalonych to na latarni czy na słupku. Mnie nie bawią takie rzeczy. I to zxawsze wieśniaki z kiepską furą hehe bo kto np z bmw chciał popatrzeć na mojegop golfa hehehe
piskor - Nie Mar 19, 2006 20:58

Voyteck mam takie pytanie do Ciebie
Bo znalazłem na allegro taką bete jak twoja i sie zastanawiam czy Ty chcesz ją sprzedac bo ja bym sie tego nie pozbywał nawet gdyby były takie zimy jak jest ta obecna ;p
h t t p;//aukcjewp.wp, p l/show_item.php?item=93255464

Mariusz - Nie Mar 19, 2006 21:06

To fura kolejnego maniaka ;) Swego czasu chyba naprawiał autko w Vulkanexie ;)

PS.
Zdjęcie zrobione na tyłach BP przy ul. Dąbrowskiego ?;-) Coś mi się tak wydaje ...

Tonio - Nie Mar 19, 2006 21:32

Na Dąbrowskiego to chyba raczej nie jest... auto znajome, ale mi sie osobiscie nie podoba, a cena... hmm nie dalbym tyle
daras84 - Nie Mar 19, 2006 22:09

no i beatka kontra fiesta 0:2 :)
Mariusz - Nie Mar 19, 2006 22:48

Przy BMW nie patrzy się na cene :)
Silnik jest z nowszego modelu, czyli z e46, na dodatek chipowany. Poza tym kilka drobiazgów przy wyglądzie wizualnym ... hmm ... to tłumaczy cenę :) Moze jednak ciut za dużo :)

Mariusz - Nie Mar 19, 2006 22:50

Masz zdjęcie tej Fiesty ?
To taka starsza wersja, koloru granatowego ze zderzakami (przód i tył) z nowszej wersji ?

Aither - Nie Mar 19, 2006 22:53

daras84 napisał/a:
dobrze trzymajaca grupa

zapytaj sie czy zna kogos takiego jak "Smok" :) panuje w Kielcach i okolicach :D nie chwalac sie to moj braderek ^.^

Tonio, wyglada pospolicie moj Poslaniec ale jak trzeba to i swoje pokaze :) juz nie raz sie zdziwilam :D poza tym obiecalam jednej osobie ze juz wiecej do wyscigu nie stane :) chyba ze z ta osoba ktorej to obiecalam :)

daras84, no no no... ciekawe :D kiedy next wymiotka ? :)

Major - Nie Mar 19, 2006 22:58

I te wieśniackie białe lampy :\ Akurat w tym przypadku jakoś totalnie nie pasują. Nie wiem czy one są tak oryginalnie czy nie, ale na mój gust porażka.
daras84 - Nie Mar 19, 2006 23:10

Aither a czym sie porusza to tak bedzie mi łatweij sie okreslic :) ale zapytam :)


a moj RS1800 wyglada tak :) h t t p;//img512.imageshack.us/my.php?image=dscn45067tk.jpg]

Tonio - Nie Mar 19, 2006 23:12

eh... rocznik niestety nie klamie 93... nawet ten silnik mnie nie przekonuje, Ona fajnie z Hard topem wyglada i fajnie jezdzi, ale mi sie jakos E36 podoba w standardzie, i to jeszcze w tym najbiednieszym z 316 i 318 z pomaranczowymi migaczami i bez fajerwerkow...
daras84 - Nie Mar 19, 2006 23:14

widizalem ja na zywo wyglada o wiele lepiej!!!! a cena zeczywisice przesadzona...
Aither - Nie Mar 19, 2006 23:20

o ile sie nie myle mijamy sie czesto na ulicy :D o ile to "ten" woz :D

a brader smiga obecnie alpina... powrocil do interesu po dluzszej przerwie :)

Aither - Nie Mar 19, 2006 23:20

P.S a jesli to "ten" woz... to masz przerypane facet zajechales mi kiedys droge... a ja takich rzeczy nie lubie :P
frohike - Nie Mar 19, 2006 23:24

ja moze ujawnie swoj brak wiedzy ale co to jest alpine?
Aither - Nie Mar 19, 2006 23:31

BMW Alpina to taka marka samochodu :) niestety nie mam na stanie fotki :/
krystian - Pon Mar 20, 2006 10:09

hehehe wojtka cabrio na bank tak nie wyglada...on by jej takiej krzywdy nie zrobil:P pozdrawiam tych dla ktorych to auto jest fajne:P osobiscie uwazam, ze cabrio na llegro lata swojej swietnosci ma za soba...grubo za soba:)
wolf - Pon Mar 20, 2006 10:18

a wy sobie kombinujcie z tymi golfami i tak ten maluch was wezmie :rotfl: albo ten





Cos mi sie wydaje ze wiekszosc samochodow dostaje po (...) :oczami:

Major - Pon Mar 20, 2006 11:34

Spoko ja wjade moim VW Caddy`lackiem :P i ich pozamiatam. Tylko niech mi ktoś ogranicznik prędkości zdejmie :rotfl:
Chyba, że wolicie kochane przez japończyków auto (nissana). Zamulista 1,6 I ze 103KM, która przy nabieraniu prędkości na jedynce ma doła :rotfl:

voyteck - Pon Mar 20, 2006 11:51

piskor napisał/a:
Voyteck mam takie pytanie do Ciebie

Skoro ty uważasz ze to Coś jest moim autem to chyba Cie <ciach> .

voyteck - Pon Mar 20, 2006 12:01

Major, popieram
h t t p;//moto.allegro, p l/show_item.php?item=93010784 tu jest cabrio tak jak ma wygladac.
Albo ta h t t p;//w w w otomoto, p l/index.php?sect=show&id=C989788

Major - Pon Mar 20, 2006 12:09

Ta jest ciekawa, ale fele moglyby być inne i ten zielony kolor (fe). Ogólnie elegancka.
voyteck - Pon Mar 20, 2006 13:52

Mariusz napisał/a:
Silnik jest z nowszego modelu, czyli z e46, na dodatek chipowany

Powiem ci tak : nie wierz nigdy w to co ktos napisał !
Silnik akurat jest z E36 i 2.8 litra spowodowało jedynie : wymiana wału i tłoków . A podobno nie idzie tak jak orginalne 2.8 bo kumpel jechał tym autem a potem jechał ze mną .
Ale pisac kazdy moze różne magiczne wymysły

i serio nie wiem na czym polega tuning tego typu . Skoro kupujesz E36 cabrio to podoba ci sie ten model , wiec po jaka cholere lampy typu lexus i robic z niemieckiego auta japonski wynalazek . Poco swiatla z e39 skoro to nie jest bmw 5 tylko bmw 3 . To auto wyglada tak , jakby ktos nienawidził modelu E36 Cabrio - wiec po co go kupował ??? :zakrecony:

Krystian, ze cabrio na allegro lata swojej swietnosci ma za soba...grubo za soba:)
A kiedy ona miala te lata świetności ? Moze mi napisz bo nie przypominam sobie uahaha

Mariusz - Pon Mar 20, 2006 15:56

voyteck napisał/a:

Powiem ci tak : nie wierz nigdy w to co ktos napisał !

Pewnie ! Wystarczy popatrzeć do pierwszego, lepszego brukowca ;)

A poza tym zawsze można otworzyć maskę i zobaczyć co tam jest na serio wmontowane ;)

A lexusowe lampy w BMW to już porażka :D
Nawet w Compact'cie wygląda debilnie, a montowane seryjnie. Mówie o serii 3 i modelu e46 :)
Totalna porażka :)

voyteck - Pon Mar 20, 2006 16:08

Mariusz napisał/a:
Nawet w Compact'cie wygląda debilnie, a montowane seryjnie. Mówie o serii 3 i modelu e46
Totalna porażka


dokladnie , to juz lepiej wygladaja zamienniki do tego modelu E46 COMPACT
takie h t t p;//moto.allegro, p l/show_item.php?item=91281706

Mariusz - Pon Mar 20, 2006 20:15

Kierunki białe :) Jak najbardziej :)

Chociaż czerowne też się nieźle prezentują :)

Aither - Wto Mar 21, 2006 15:21

h t t p;//w w w sss.org, p l/index.php

no dla milosnikow :) nie wiem czy sie tam pojawie ale dla zainteresowanych :) poza tym szykuje sie na Torun w lipcu :) hehehehe wystapi tam na pewno moj brader :) tak wiec... zapraszam :D

Mariusz - Wto Mar 21, 2006 16:37

Aaaaa "im. Jana Wdowczyka". To on pierwszy zorganizował legalne wyścigi na 1/4 mili, potem zginął w wypadku, zresztą niedawno :( Szkoda :(
Aither - Wto Mar 21, 2006 21:40

mhm tak... ktos z Was jedzie na te impreze ? :]
Mariusz - Wto Mar 21, 2006 21:51

Ja się z kuzynem szykuję na Tarnów w październiku (początek) ;) Chyba będzie III Małopolski Zlot BMW :) Póki co żadnych afiszy nie ma ;)

A Toruń ... fajnie tam pewnie jest, ale troche daleko ... :) Tak samo Bemowo we wrześniu na zakończenie sezonu. To dopiero będzie impreza, bo rok temu we wrześniu te zawody były ostatnimi gdzie był śp Jasiu Wdowczyk. Na pewno uczczą jego pamięć. Pojechałbym, ale daleko i nie będzie z kim ...

Aither - Wto Mar 21, 2006 22:00

Bemowo jest 1 maja Torun chyba 2 lipiec... jeszcze nie wiem dokladnie ale bede informowana :D
Jesli uda mi sie wszystko zalatwic to ja pojade z braderem :) jesli bedzie mozliwosci i bedziesz mial checi to mozesz jechac :) poki co to tylko plany :) na Torun brader wystawia alpine a na maja to chyba omege trzy litrowke maja... ale nie jestem pewna :)

Mariusz - Wto Mar 21, 2006 22:29

Ok, dzięki :) A jaka Alpinka ? ;)
A Bemowo oprócz maja też jest na zakończenie sezonu we wrześniu, w tamtym roku było 26 :)

Aither - Wto Mar 21, 2006 22:39

Alpinka B12 :) sama jestem ciekawa jak to bedzie :) to nowa perelka w garazu :D jeszcze nie goowa i watpie aby do maja dal rade :D dlatego przygotowuje sie raczej na Torun niz Wawe :)
Aither - Sro Mar 22, 2006 13:55

khem... slyszalam niedawno ze ktos chcial wyscigi ustawiac :) ponawiam pytanie :D kto gdzie jaka klasa samochodu i za ile :D hahaha :)
Iza - Pią Mar 24, 2006 23:03

daras84 napisał/a:
widizalem ja na zywo wyglada o wiele lepiej!!!!

Chyba widziales ja jak bylo ciemno :hyhy: bo na zywo wcale nie wyglada lepiej :dobani: Niestety ja to auto znam i wiem ze jest poniszczone na zewnatrz i wewnatrz :szok: a co do ceny to jest strasznie wygorowana ale wiadomo ze potem sie schodzi w dol :!:
Mariusz napisał/a:
A lexusowe lampy w BMW to już porażka

Mariusz zgadzam sie w 100% z Toba :) te lampy nie pasuja do tego auta :dobani: moim zdaniem ogolnie takie przerobki to wiesniactwo :!:

daras84 - Sob Mar 25, 2006 12:18

Iza mozliwe ze masz racje :) bo akurat wychodizlem z kontrabasu <ona stała przed> wiec mogłem miec jakies zaburzenia wzroku :wstyd: ;)
Iza - Sob Mar 25, 2006 21:53

daras84 napisał/a:
wiec mogłem miec jakies zaburzenia wzroku

Oj pewnie miales zaburzenia wzroku i to baardzo :) ktos kto nie widzial tego auta w dzien i z bliska niech nie mowi ze ona jest ladna :dobani: nawet jesli ktos mijal sie z tym autem na ulicy w dzien niech nie opowiada bzdur np super auto,fajne fele itd
bo kazdy normalny czlowiek jak by sobie ja poogladal to stwierdzi Boze jaka kaszana :szok: ja nie pisze tego zlosliwie ale znam to auto i wiem jakie jest w rzeczywistosci :/

Tonio - Sob Mar 25, 2006 22:59

dla mnie to jest wiejski tunning bo E36 najbardziej podobaja mi sie w standardzie, a poza tym chyba silnik to ma zarzniety bo stala kolo mnie na swiatlach i miala niepokojaco wysokie obroty i nierowno chodzila :/
ThomekE30 - Nie Mar 26, 2006 13:41

:szok:
ThomekE30 - Nie Mar 26, 2006 13:43

proszę o choć niewielką frekwencje dziś wieczorem na strefie ;) kamery przemysłowe uwielbiają nasze szaleństwa :P :szok:
ThomekE30 - Nie Mar 26, 2006 13:46

:kijemgo: :kijemgo: :kijemgo: :kijemgo:
Aither - Nie Mar 26, 2006 14:15

cholera... nie macie innych terminow ? tylko zawsze kiedy jestem zajeta ? :krzeslem:
Piotrulek - Nie Mar 26, 2006 15:31

Z checią bym się przyglądną,ale dzisiaj wieczorem nie mam transportu i nie mogę dostac się na strefę...
voyteck - Nie Mar 26, 2006 16:56

Tonio napisał/a:
bo stala kolo mnie na swiatlach i miala niepokojaco wysokie obroty i nierowno chodzila

:hyhy: to akurat bym uznał za jeden z mniejszych mankametó tego auta :P

Iza - Pon Mar 27, 2006 22:33

ThomekE30 napisał/a:
proszę o choć niewielką frekwencje dziś wieczorem na strefie

Kiedys jezdzilam na strefe ale jakos przestalo mi sie tam podobac gdyz nie bardzo rozumialam dlaczego do wyscigow staja samochody totalnie z roznych klas!!! To z gory bylo wiadome ze skoro np maluch sciga sie z golfem to wygra golf!!! Moze teraz jest inaczej bo dawno nie bylam gdyz nie moge z powodu obowiazkow w domu!!! Ale moze kiedys z ciekawosci pojade zobaczyc co tam slychac :)

Major - Wto Mar 28, 2006 15:40

Iza napisał/a:
To z gory bylo wiadome ze skoro np maluch sciga sie z golfem to wygra golf

Widziałem takie duale i wynik był zaskakujaco wysoki dla malucha, a golf gdzies tam z tyłu jeszcze dojeżdżał.

daras84 - Wto Mar 28, 2006 15:48

no wlasnie :) teraz mozna sie bardzo zaskoczyc oceniajac auto po wygladzie zewnetrznym :) :mad:
Iza - Wto Mar 28, 2006 22:20

Major napisał/a:
Widziałem takie duale i wynik był zaskakujaco wysoki dla malucha

Major ok jak maluch jest przerobiony to zgadza sie!!! Ale ja mowie o normalnych autach bez przerobek!!!
daras84 napisał/a:
teraz mozna sie bardzo zaskoczyc oceniajac auto po wygladzie zewnetrznym

Wiem o tym i dlatego nie oceniam tak aut!!!

voyteck - Sro Mar 29, 2006 17:55

A Ja mam to gdzieś bo chyba za stary jestem na takie akcje , w stylu - ściganie sie .
Oranie max auta tylko po to zeby komuś albo sobie udowodnic ze sie jest szybszym od kogos - Nie wiem ale nie mam na to ani ochoty , ani pieniedzy , ani nerwów .
Fajnie jak ktos jest młody i ma na tyle kasy zeby ładowac w auto , przerabiac je , kręcic max np. na strefie i tak w kółko .
Kasa sie zgadza , czasu duzo - to czemu nie .

ThomekE30 - Sob Kwi 01, 2006 21:14

:szok: ja tam kocham smród palonych opon ;) fakt faktem z oponami mam odwieczny problem, ale gdy tylko wpadnie jakiś grosz, kupuje jakieś nowe oponki :) i znów przez chwile jest ok, bo palenie jest silniejsze ode mnie ;) to jak palenie papierosów ;) heh zużywają się również inne elementy, ale na to nie zwracam zbytnio uwagi, ponieważ części do E30 sa tanie jak barszcz, a wszystko sobie zrobie sam ;) (ostatnio np zepsuła mi się ;) skrzynka biegów i koszt wymiany na inną używaną wyniósł mnie 230 zł, z czego 80 zł kosztowały same torxy nasadki potrzebne aby odkręcić starą skrzynie ;) (kupiłem je bo jak wiadomo takie rzeczy się zawsze odrabiają ;) ) :kijemgo:
Na Strefę jeżdżę po to żeby narobić gula coniektórym właścicielom innych samochodow ;). A co do pieniędzy ;) to nie mam ich zbyt wiele jak wielu Polaków, ale wole odmówić sobie picia piwa przez tydzien i raz w tygodniu choć chwilke sobie zaszaleć ;)

voyteck - Sob Kwi 01, 2006 21:36

ThomekE30 napisał/a:
skrzynka biegów i koszt wymiany na inną używaną wyniósł mnie 230 zł, z czego 80 zł kosztowały same torxy nasadki potrzebne aby odkręcić starą skrzynie

Niby spoko ale z drugiej strony moze lepiej czasami tych 230pln nie wydawac i za jakis czas kupic sobie E36 a potem E46 , no moze w koncu E90 :P chyba sie troche zapędziłęm .
Chodzi mi o to ze jesli wydajesz kazdy grosz zarobiony na auto , to zostaniesz z nim na wielki , albo póki go korozja nie wdupi .

ThomekE30 - Nie Kwi 02, 2006 04:31

nie nie nie....... po raz to E46 w zyciu bym nie kupił, ponieważ osobiście mi się to auto nie podoba..... E36 Cabrio... chociaż 2.5 (a w marzeniach tkwi bez zbytnich wymagań 2.8 M...... ;) ) a dwa to nie wydaje każdego grosza na auto, bo mam na to żeby dać starym (na "życie") oraz kupić sobie fajki, zasponsorować sobie niepozorną impreze itd. Czyli stać mnie na to czego mi potrzeba. Sam na wszystko "<ciach>".
Jak to pisał na jakichś wcześniejszych stronach daras84,
Temat dotyczył jarania kapci.
Jak sądzę pisał on o mnie.
Pisał o "<ciach>" "zazdrosnych typów" którzy mówili: "ze ojciec kupi jutro nowe opony" czy coś w tym stylu.....
Gdyby ojciec miał mi kupować nowe opony, to napewno bym nie jeździl starą E30 tylko dawno bym miał to co napisałem na początku swojego postu.
A swoją drogą to na podwórku u kumpla stoi prawie moje Mondeo 94r. 1.8 TD..... Może ktoś ma na nie smaka ? Sprzedam za rozsądną cene, tak jak i moje E30 ;)
pzdr :szok: :kijemgo:

ThomekE30 - Nie Kwi 02, 2006 04:43

aha zapomniałem jeszcze o jednym, a mianowicie: nigdy się z autem nie "ożenie". Samochód to rzecz..... nie ma co żywić sentymentów. Są pory w zyciu na różnego typu samochody, no chyba, że kogoś stać na to aby mieć samochód na każdą pore.... zime (płóg drogowy ;) [przynajmniej na polskie drogi] ), deszcz (amfibia) , słońce (E36 cabrio [bo nie widze innej możliwości;)] ), wyjazd ze śląska np nad morze (golf [bądź coś w tym stylu] TDi), czy wypad do kościoła.....(BMW 750 po 94r).
No i to wszystko co mam do powiedzenia ;)
.............. przynajmniej na dziś ;)
Jak nie zapomne to jeszcze dziś się tu zjawie ;)

ThomekE30 - Nie Kwi 02, 2006 13:41

witajcie :) znów mamy niedziele, znów piękną pogodę ;) więc czego brak ? ;) zapachu palonych zimówek :) trzeba się ich pozbyć ;) rytuał w stylu topienia Marzanny hehehe ;) ZAPRASZAMY wszystkich chętnych na 20 na strefę ;) :kijemgo: :krzeslem: :kijemgo: :szok:
Mariusz - Nie Kwi 02, 2006 15:51

Może przyjadę niepozornym autkiem pooglądać co wy tam robicie ;-)
?Adna pogoda, więc można się przejechać :)

p4cz3k - Nie Kwi 02, 2006 15:55

kurcze wybral bym sie :=] ale jakos nie chce mi sie tam isc :p mimo ze mieszkam neidaleko :=]
ThomekE30 - Nie Kwi 02, 2006 16:06

to zapraszam ;) ja dziś się bedę motywował do zakupu nowych opon ;) :krzeslem:
Krzysio - Nie Kwi 02, 2006 16:28

ja bym sie wybral tylko nie wiem gdzie to jest :rotfl:
ThomekE30 - Nie Kwi 02, 2006 16:51

rondo koło mecaluxu... brzezinka..... droga łaczaca brzezinke ze starymi łabędami.... :szok:
Krzysio - Nie Kwi 02, 2006 17:41

ok, thx, wpadne z kumplami na sygnale ;)
daras84 - Nie Kwi 02, 2006 18:02

no to ja tez wpadne zwerbuje jeszcze kilku kumpli to posmigamy troche ;)
ThomekE30 - Nie Kwi 02, 2006 23:07

i git ;)
daras84 - Nie Kwi 02, 2006 23:16

i po strefie .... :) nic specjalnego sie nie dzialo.... jeszcze malo ludzi :) puki co mialem najszybsze autko wieczoru :hyhy: :cwaniak:
Mariusz - Nie Kwi 02, 2006 23:26

daras84 napisał/a:
mialem najszybsze autko wieczoru :hyhy: :cwaniak:

A co tam masz ?

daras84 - Nie Kwi 02, 2006 23:36

Fieste... :hyhy:
Major - Pon Kwi 03, 2006 00:14

Musze tam kiedyś zajechać budą :P Bedzie jazda :rotfl:
ThomekE30 - Pon Kwi 03, 2006 06:06

BEZ NAPINKI, ale ja byłem po Darku :P inna fieścinka 1.8 dostała baty ;)
daras84 - Pon Kwi 03, 2006 12:41

no ta Fiesta 1.8 16 V fajna ... ale albo zarznieta albo koles jezdzic nie umiał <hahaha> :rotfl:
ThomekE30 - Pon Kwi 03, 2006 15:04

ej Daruś weź tu qwa nie świruj :P bo fiesta nie była ani zarżnięta, a kierowca dobrze jeździł :P przypomnij sobie jak Tobie dupe łoiłem przed ingerencją w serduchu Twojej fieścinki :p :kijemgo: :krzeslem: :szok:
voyteck - Pon Kwi 03, 2006 23:36

ThomekE30 napisał/a:
Są pory w zyciu na różnego typu samochody, no chyba, że kogoś stać na to aby mieć samochód na każdą pore.... zime (płóg drogowy [przynajmniej na polskie drogi] ), deszcz (amfibia) , słońce (E36 cabrio [bo nie widze innej możliwości;)] ), wyjazd ze śląska np nad morze (golf [bądź coś w tym stylu] TDi), czy wypad do kościoła.....(BMW 750 po 94r).


Hmm :)
W deszczu nie widze problemu jeździc moim autem .
Słońce , jedyna opcja na cabrio E36 - dlaczego ?
Nad morze tez nie ma problemu , a do koscioła to nie moge Cabrio jechac ? :/

BMW 750 po 94r - to E38 :hyhy:

Krzysio - Wto Kwi 04, 2006 00:11

voyteck napisał/a:
Nad morze tez nie ma problemu , a do koscioła to nie moge Cabrio jechac ? :/

nie, bo jesli ksiadz nie ma cabrio to oznacza ze masz lepsza fure od niego, czyli szatan wlada twoja dusza :hyhy:

ThomekE30 - Wto Kwi 04, 2006 01:01

heh źle mnie zrozumiałeś Voyteck, zresztą pijany byłem jak to pisałem... chodziło mi o to że nie ma lepszego samochodu na słoneczną, ciepłą pore niż BMW E36 Cabrio ;) a to że 750 po 94 r to E38 - szczerze mówiąc nie wiedziałem, bo jak narazie ta klasa się mnie nie tyczy :P hehe się dorobie to pogadamy :P hehe :D
ThomekE30 - Wto Kwi 04, 2006 01:04

a o wyjazd nad morze..... hmmmm to jedź Cabrio.... w tyum przypadku też mnie nie zrozumiałeś, bo chodziło mi głównie o ekonomikę.... fakt faktem beta na trasie wiele nie łyka, ale zawsze te kilka litrów więcej niż TDi (a jeszcze idzie załatwić rope na lewo) :D no i TDi`kiem robisz w trasie 1200 - 1300 km na 55 ltr ropy :P więc jakby tego nie liczyć, zawsze wychodzi taniej ;)
voyteck - Wto Kwi 04, 2006 09:27

ThomekE30 napisał/a:
fakt faktem beta na trasie wiele nie łyka, ale zawsze te kilka litrów więcej niż TDi (a jeszcze idzie załatwić rope na lewo)

Heheh nie moge napisać gdzie dokładnie mam To że TDi kiem jest taniej .
To moze tak - W (...) to mam . Podaruj sobie troche luzu ........... pojechałbym Cabrio.

ThomekE30 - Wto Kwi 04, 2006 10:47

wyjazd ze śląska np nad morze (golf [bądź coś w tym stylu] TDi) - po jakiego wała bym pisał TDi ? Jakby mi tak zależało na marce Volkswagena to równie dobrze mógłbym pisać o motorze 2.0 GTi czy choćby 2.8 VR6.
Ja Ci tam nie bronie jechać Cabrio.... Jedź, jedź..... ZA KOZACTWO TRZEBA P?ACIć !!
Ja mam luz tylko Ty chcesz mnie pouczać, a sam nie jesteś lepszy ode mnie !! Moze starszy, ale nie oznacza że mądrzejszy....
A SWOJ? DROG? JAKBYS POJECHA? TDi kiem TO PO POWROCIE NP Z NAD MORZA MÓG?BYŚ OD?OŻYć ZAOSZCZęDZONE PIENI?DZE NA E46, A MOŻE W KONCU E90........... :super:

voyteck - Wto Kwi 04, 2006 13:41

ThomekE30, Jakie kozactwo - pomykanie 11letnim cabrio to nie kozactwo .
Nie pouczam Cie , tylko rozmawiam :)
A swoją drogą tez mi sie nie podoba E46 wiec nie mam zamiaru akurat na ten model odkładac - a na E90 to i tak raczej przez najbliższe 10 lat nie odłoże , wiec - no stres :)
W sumie to chyba sobie też spale gumy dla luzu bo jakos mnie nosi - tylko jakies shit`y musze skombinowac bo nowe 17stki troche szkoda . :ok:

Mariusz - Wto Kwi 04, 2006 13:57

Według mnie seria 3 powyżej modelu e46 nie ma ducha. Jest taka obojętna. Nie ma tego co e36 i e30 ;-) Tak samo z serią 5. Ducha ma e34, a e39 ... raczej już nie :)
Tonio - Wto Kwi 04, 2006 14:10

Ducha to ma e21 :P i wczesniejsze...
ThomekE30 - Wto Kwi 04, 2006 14:14

też by mi było szkoda nowych 17tek :) bo ten rozmiar jednak troszkę kosztuje ;)
Major - Wto Kwi 04, 2006 18:05

Ducha to mają maluchy :P Jak je widze to się boje :rotfl:
voyteck - Wto Kwi 04, 2006 18:56

Mariusz, wg ciebie to nie ma ducha - h t t p;//aukcja.onet, p l/show_item.php?item=94254329 . taki wypas max - duza navi , pełna elektryka i do tego ten klank V8 :)
to chyba nastepny model który kiedys moze kupie ;) ale jesli E39 to tylko po roku 2000 - czyli listwy w kolorze nadwozia , przód lampy na ringach - tył diody itd itd

Wg mnie E46 to porazka , zwlasza model przed faceliftem czyli od 98roku do 01roku.
BMW musi miec zadzirny styl przodu i deske rozdzielcza zasłaniającą kierowce :) hehe
Deska w E46 jest jak z Golfa IV .... bleee

Mariusz - Wto Kwi 04, 2006 19:12

Hmmm ... jakby to powiedzieć ... zbyt wygodne te auto ;)
Ja kocham e30 ;-)

voyteck - Wto Kwi 04, 2006 19:53

Mariusz napisał/a:
Hmmm ... jakby to powiedzieć ... zbyt wygodne te auto ;)
Ja kocham e30 ;-)

W sumie ............ moze i racja - E30 to czysta moc , tył napęd i minimum elektroniki .
Mi tam ta E39 V8 pasuje ....... może sie starzeje :P

Mariusz - Wto Kwi 04, 2006 21:04

voyteck napisał/a:
Mi tam ta E39 V8 pasuje ....... może sie starzeje :P

Autko ładne, oczywiście ;)
Ale ja mam inny gust ;)

Tonio - Wto Kwi 04, 2006 21:09

Nie no E39 owszem ale ja zostane narazie przy moim BMW(bardzo maly woz) 126p ;p
krystian - Wto Kwi 04, 2006 21:45

voyteck napisał/a:
Mariusz, wg ciebie to nie ma ducha - h t t p;//aukcja.onet, p l/show_item.php?item=94254329


Mariusz napisał/a:
voyteck napisał/a:
Mi tam ta E39 V8 pasuje ....... może sie starzeje

Autko ładne, oczywiście
Ale ja mam inny gust



ladne??!! :/ ladny to ty jestes. ta e39 jest zaje....:P

Mariusz - Wto Kwi 04, 2006 21:50

To w takim razie jakie jest Twoje Audi ?:P
Major - Wto Kwi 04, 2006 22:46

Nie waż się źle mówić o tym audi :rotfl: Ono jest lepsze niż jakiś tam samochód dla ludu passat :P
ThomekE30 - Wto Kwi 04, 2006 23:39

ja tam nie lubię audi ;) a kumpel kiedyś powiedział, że "to auto dla pedałów" - nie mam zdania na ten temat bo np S8 to fura jak chuuuuu.... ;) no ale z beemą i tak nie staje ;) hehehe :)
A ja tam zostane przy zdaniu takim, że ;) E38 to moje marzenie po E36 Cabrio ;) hehehe :D

krystian - Wto Kwi 04, 2006 23:40

moje Audi jest ponad wszystkimi podzialami
ThomekE30 - Wto Kwi 04, 2006 23:41

a swoją drogą E34 na 17 feldze i z wyłaniającym się z nadkoli rantem ;) jest też piękna :) powoli powoli może zalicze każdy model ? ;) ale jak beema to TYLKO czarna ;) :szok:
ThomekE30 - Wto Kwi 04, 2006 23:42

każdy powinien być dumny z tego co ma i że się dorobił !! ja jestem zauroczony moją małą czarną jakbym miał conajmniej Ferrari ;)
krystian - Wto Kwi 04, 2006 23:51

no to mozesz powiedziec koledze, ze ja mam audi i nie jestem homoseksualista. wiec jego teoria wziela w leb:P poza tym musze stwierdzic, zreszta to nie tylko moje zdanie, ze obecne modele bmw nie umywaja sie do audi. nie ma modelu bmw z nowej serii ktory by byl ladniejszy od najnowszych modeli audi:) przykre ale prawdziwe
ThomekE30 - Sro Kwi 05, 2006 05:59

pfffffffff !!!!!!!! Nowa beema brzydka pffffffff hahaha w zyciu A?DI !!!! weź przestan jak A6 wygląda (nowe oczywiście) a jak beema!! Tak jak Ty uważają chyba tylko inni właściciele A?DI !! ;)
voyteck - Sro Kwi 05, 2006 09:46

ThomekE30 napisał/a:
ale jak beema to TYLKO czarna


Nie no , wiesz beema może miec jakikolwiek kolor ........... oby był czarny !!

Hehe własnie z kumplem rozbrajamy przedni zderzak z E63 - nowe BMW 6 - z różnych dupereli - w nim zawartych :)

Mariusz - Sro Kwi 05, 2006 11:57

17stki w e30 ;)
h t t p;//img505.imageshack.us/my.php?image=a933ne.jpg
Miodzio ;)

ThomekE30 - Sro Kwi 05, 2006 15:00

Mariusz ta fela mi się np nie podoba ;) najlepiej w E30 siedzą (wg mnie przynajmniej) Borbety 17` ta 5 ramienna gwiazda z starsznie wielkiem rantem takim że aż się w nadkolach nie mieści :) :D
ThomekE30 - Sro Kwi 05, 2006 15:02

tak tak tak voyteck.... o to mi chodziło.... chodziło mi że jak dla mnie, jakbym miał kupować beeme to tylko czarną :P
Major - Sro Kwi 05, 2006 15:43

Przecież te fele wyglądają ochydnie. Toporne jak z traktora. Wogole jakaś koślawa ta beta. Tak jak ThomekE30 napisał, 5cio ramienne, albo jakieś szprychówki z dużym prześwitem na tarcze hamulcowe :)
Tonio - Sro Kwi 05, 2006 16:19

Mariusz napisał/a:
17stki w e30 ;)
h t t p;//img505.imageshack.us/my.php?image=a933ne.jpg
Miodzio ;)


ehh E30 z Siateksem... fale takie sobie chyba mam inny gust...

voyteck - Sro Kwi 05, 2006 18:03

Tonio napisał/a:
ehh E30 z Siateksem
Siateks to Syf - Ja tam preferuje orginał .
Moja betka na nowych felach - chyba ją odświerzyło troche
h t t p;//img403.imageshack.us/my.php?image=hpim0219m6dm.jpg

Mariusz - Sro Kwi 05, 2006 20:05

Nieźle wyglądają ;)
Dla mnie idealne będą te h t t p;//w w w bmworg.ru/img/cars/e30_touring_056_1.jpg
Mój ojciec ma nawet mechanizm na to by mu nie zaj... alufelg ;)

voyteck - Sro Kwi 05, 2006 20:23

Mariusz napisał/a:
h t t p;//w w w bmworg.ru/img/...uring_056_1.jpg
są OK :ok:

Jaki mechanizm ?

Mariusz - Sro Kwi 05, 2006 20:41

Ano taki: idziesz do tokarza, prosisz o wytłoczenie kilku nietypowych śrub i klucza dzięki któremu mógłbyś otworzyć te nietypowe śruby ;)
voyteck - Sro Kwi 05, 2006 21:35

Mariusz, hmm moze bys mi załatwił taki komplecik ? :hyhy:
Mariusz - Sro Kwi 05, 2006 21:56

Musiałbyś mi dać jedną taką szpileczkę żeby zrobić na wzór ;)
A ja za ten czas skontaktuje się ze znajomym tokarzem ;)
Jutro, najwyżej w piątek dam znać :)

Iza - Sro Kwi 05, 2006 22:33

ThomekE30 napisał/a:
kumpel kiedyś powiedział, że "to auto dla pedałów

ThomekE30 ten Twoj kumpel to jakis idiota :krzeslem: od kiedy ocenia sie ludzi poprzez marke samochodu :szok:
A co do Audika Krystiana to uwazam ze to auto jest nie do zdarcia :) uwiezcie mi ze ten Audik jest :super:
krystian napisał/a:
moje Audi jest ponad wszystkimi podzialami

100% prawdy :hyhy:

Tonio - Sro Kwi 05, 2006 22:40

taa... Krystian chyba jest x-tym wlascicielem, a auto dalej jezdzi :P
krystian - Sro Kwi 05, 2006 23:40

niestety nie wiem ktorym jestem wlascicielem. jedno jest pewne nie jestem pierwszym wlascicielem:P podejrzewam ze ilosci wlascicieli audika trudno by bylo zliczyc. zeby bylo latwiej uwidocznic ilosc wiosenek audika to powiem, ze gdy ja sie rodzilem to audik juz 4 lata po drogach jezdzil:) to ze juz ma 26 lat i wciaz jezdzi, sadze ze jeszcze jako tako wyglada...swiadczy tylko o tym co Iza powiedziala.."to auto jest nie do zdarcia". a apropos tematu to nigdy bym nie pojechalbym nim na strefe, za bardzo go lubie. nie skazalbym go na takie katusze. nie zasluzyl na to:)
ThomekE30 - Czw Kwi 06, 2006 02:17

hmmmm to tak jak moje BMW.... jak pisałem wyżej każde auto dla właściciela powinno być conajmniej Ferrari bądź czymś lepszym (choćby to był maluch) ale Ałdi jako mara do serii "A" było beznadziejne - toporne kształty, a kokpit szczególnie w B3 i B4 totalna rzeź.... w 80tce krystiana to jeszcze gorzej ---- GOLF II wszystko rabane siekierą......
ThomekE30 - Czw Kwi 06, 2006 02:19

h t t p;//w w w otomoto, p l/index.php?sect=show&id=C1020020 a to fele do prawdziwej E30 !!! i zdania nie zmienie choćby mnie basebalem lali !!
Iza - Czw Kwi 06, 2006 10:51

ThomekE30 napisał/a:
hmmmm to tak jak moje BMW.... jak pisałem wyżej każde auto dla właściciela powinno być conajmniej Ferrari bądź czymś lepszym (choćby to był maluch) ale Ałdi jako mara do serii "A" było beznadziejne - toporne kształty, a kokpit szczególnie w B3 i B4 totalna rzeź.... w 80tce krystiana to jeszcze gorzej ---- GOLF II wszystko rabane siekierą......

Thomek czegos tu nie rozumie :| twierdzisz ze w Audiku Krystiana kokpit jest rabany siekiera :/ a jak jest w Twojej E30 :hyhy: moze masz oplywowe ksztalty :hyhy:
Moim zdaniem kokpity w tych starych autach byly ladniejsze niz teraz robia!mi sie podobaja wlasnie takie jak ma Krystian czy Ty w E30 :)
A co do Audika Kytusia to wiele aut moze sie schowac pod wzgledem mechanicznym :P to co przeszedl ten audik to inne auta by sie juz dawno rozlecialy! Thomek to jest tak jak z Twoja E30 to auto tez jest nie do zdarcia! Ja bede bronic rekami i nogami Audika gdyz mam do niego sentyment :D

krystian - Czw Kwi 06, 2006 10:56

ThomekE30 napisał/a:
w 80tce krystiana to jeszcze gorzej ---- GOLF II wszystko rabane siekierą......
glupie porownanie...jak moj audik wyjezdzal z fabryki to golf 2 jeszcze byl na deskach kreslarskich. klimat tych lat (78-81) polegal wlasnie na tym, ze wszystko bylo kanciate. glupio by troche wygladalo, zeby moj audik mial deske rozdzielcza okragla skoro caly jest kanciaty.
ThomekE30 - Czw Kwi 06, 2006 12:36

nie zrozumiałeś mnie!! to było porównanie, że w golfie 2 jest również wyciachane w kokpicie w prostokat miejsce na zegary !! piszę o tym, bo mnie się to nie podoba.... każdy ma swoje zdanie więc i ja będę bronił swojego....
ThomekE30 - Czw Kwi 06, 2006 12:37

Iza napisał/a:
a jak jest w Twojej E30 moze masz oplywowe ksztalty


Izo zaglądnij kiedyś do E30.... wszystko i na temat.....

ThomekE30 - Czw Kwi 06, 2006 12:40

a teraz dalej
krystian napisał/a:
deske rozdzielcza okragla skoro caly jest kanciaty.


E30 też jest kanciate..... a widziałeś ja w środku?

krystian - Czw Kwi 06, 2006 15:45

nie wiem czy wiesz cos na temat twojego auta ale z tego co ja wiem twoje auto zostalo wypuszczone na rynek w 83. a moj w 83 juz nie byl produkowany. po raz kolejny ci mowie ze to jest glupie porownanie. pod koniec lat 70 gdy moje auto zeszlo z tasmy taki wlasnie byl trend, kanciate wszystko. dopiero pozniej zaczeli stopniowo zmieniac ten trend. przykladem jest twoja e30 zewnatrz rzezbiona pila mechaniczna a w srodku jakies zarysy oblosci.podkreslam slowo zarysy bo z oblosciami to ma nie wiele wspolnego
PINIU - Czw Kwi 06, 2006 17:33

hehe dawno nie bylem na tym forum ale juz niedlugo moja lupinka e30 wyjedzie na droge,odnosnie kilku p[ostow wczesniej e30 ma tyo cos:P e36 tez ma i zawsze te 2 auta beda to miec i nie chce sie przesiasc na wyzsze modele bo nie maja tego uroku a tu fotka dla ciekawskich mojej e30

h t t p;//img77.imageshack.us/my.php?image=27030612111cn.jpg]

i w ten oto sposob mozna odmlodzic e30 w moim przypadku o 12 lat:)

Major - Czw Kwi 06, 2006 18:31

Szczerze mówiąc to nie wiem co się zmieniło. Nałożyłeś pokrywe na silnik? Czy zmieniłeś cały silnik ? :D
voyteck - Czw Kwi 06, 2006 18:53

krystian, nie denerwuj sie bo i tak nic to nieda .
Ja uwazam ze e36 jestem ostanim kanciastym bmw jakie wyszło z monachium .
Choc nowe e90 ma ostre linie z połączeniem obłości - tez cos w tym jest - zawsze to lepsze niż pełna obłośc typu e46 .

Mariusz - Czw Kwi 06, 2006 22:13

Audi kontra BMW ;-)
h t t p;//moto.onet, p l/1326665,2245,artykul.html

W tym wypadku biorę Audi A3 ;) Dla mnie BMW serii 1 to nie BMW :)

krystian - Czw Kwi 06, 2006 22:22

ja bym sie posunal dalej. audi a4 jest o wiele ladniejsze od 3. audi a6 jest porownywalne z 5. ale audi a8 to po prostu audi a8. 7 wymieka
Mariusz - Czw Kwi 06, 2006 22:25

Czekaj, czekaj ... ja i Voyteck czekamy na BMW serii 9 ;-)
Tonio - Czw Kwi 06, 2006 22:39

JA zostane przy wyzszosci dzisiejszych Audi, i poprzednich BMW
Major - Czw Kwi 06, 2006 23:13

Ja bym pokatował S6 h t t p;//w w w channel4, c o m/4car/media/spyshots/A/audi/03-large/Audi-S6-001.jpg albo S8 pokatował :)
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 00:04

weźcie posprzedawajcie te heble i pokupujcie sobie ciepłe bigosy i bogracze :D
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 00:06

krystian te całe ałdi wymięka na siódeme nie ma chuuuu.... ja i teraz to kwestia gustu tylko.... Ty kupił być zparszałe ałdi a ja cudowne bmw.
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 00:09

kupiłbyś tak dla tych czepliwych...
Tonio - Pią Kwi 07, 2006 00:24

dla czepliwych to robimy offtopa moze ktos zalozy temat z luznymi przepychankami na tematy gustow motoryzacyjnych... ja zostane przy serii S Audika przy ktorych M kazdej nowej Beemki jest mierne :P
PINIU - Pią Kwi 07, 2006 01:34

Major auto jest z 89 roku a silnik z 2001 po obliczniach auto ma 900kg przy 193 konikach w serii jak na razie:P
krystian - Pią Kwi 07, 2006 01:48

zalozylem temat o bmw, w koncu ktos to musial zrobic. zapraszam tam
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 09:55

chyba najrozsądniejszym dla mnie rozwiązaniem będzie jak przestane się udzielać ;) przynajmniej będę zdrowszy :D
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 09:56

no to wracając do tematu ;) ptrzyjedzie się w niedziele ktoś ustawić z moim M40 1.6 ?:> hm ? ;)
voyteck - Pią Kwi 07, 2006 10:30

ThomekE30 napisał/a:
no to wracając do tematu ptrzyjedzie się w niedziele ktoś ustawić z moim M40 1.6 ?:> hm ?
Po co ? :hyhy:
krystian - Pią Kwi 07, 2006 10:50

ThomekE30 napisał/a:
no to wracając do tematu ;) ptrzyjedzie się w niedziele ktoś ustawić z moim M40 1.6 ?:> hm ? ;)


widze, ze jest ci obojetna pojemnosc jaka bedzie mial twoj rywal...po raz kolejny ci przypominam ze mas ztylko 316...nie szalej

ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 14:58

jest mi to obojętne, ponieważ lubię wyzwania a wiem że i tak wyjdę z pojedynku z "honorem" zapytaj Darasa jak startowałem z E30 325 Touring.....
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 15:00

a zresztą nie stawiam się na pieniądze, tylko dla własnej satysfakcji więc może mi takie coś posłużyć jako jakiś test hehe
voyteck - Pią Kwi 07, 2006 15:59

To Ja wole się z Kytem przejechać na pełnym luzie nad morze na jeden dzień .
Wiekszą daje mi to satysfakcje niż pałowanie fury dla idei pałowania .

Mariusz - Pią Kwi 07, 2006 18:13

Wole iść na mecz ;)
Kominiarka - 25zł, kij baseballowy - 60 zł, wrażenia po meczu - bezcenne ;)

krystian - Pią Kwi 07, 2006 19:35

ThomekE30 napisał/a:
jest mi to obojętne, ponieważ lubię wyzwania a wiem że i tak wyjdę z pojedynku z "honorem" zapytaj Darasa jak startowałem z E30 325 Touring.....


z kazdego wyscigu wychodzisz z honorem....ta jasne. jak staniesz ze slabszym i wygrasz to jestes frajerem bo scigasz sie ze slabszymi. jak staniesz z mocniejszym to oczywiscie bedziesz stwierdzal ...no ale on ma mocniejsze auto. chlopie scigaj sie z ta sama pojemnoscia lub z ta sama iloscia konii pod maska albo daruj to sobie.

ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 21:40

jesteś pier....nięty !! nie stawiam się ze słabszymi !! stawiam się z moją pojemnościąm, bądź mocniejszymi!! pisałem jkuż dużo wcześniej że złoiłem E30 2.0 z Zabrza, Złoiłem Fieścinke 1.8 16v, Złoiłem 2 albo 3 Escorty 1.6 16v i 8v, Złoiłem 2x Vectre A 2.0, Golfa 1.8 GTi, Mondeo 1.8 16v (130KM) i dużoby jeszcze wymieniać.... nie wierzysz spytaj Darasa.... a Ty frajer jesteś skoro piszesz nic nie wiedzac....
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 21:42

jak żal ci dupe ściska to kup sobie mocniejszą E30 :/
krystian - Pią Kwi 07, 2006 21:46

wowwww ale mi teraz zaimponowales...gdybym wczesniej o tym wiedzial to pewnie nie mial bym cie za tak duzego frajera...ktorym zreszta jestes
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 22:00

patrz na siebie.... czytaj wyżej co napisałem.... kogo złoiłem.... pewnie cie boli bo znów nie miałeś racji....
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 22:01

ja Ci zaimponowałem, a tacy jak Ty nikomu nie imponują....
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 22:03

:P heh wiem że pisałeś to z ironią, ale ja wbijam w ciebie i koło wiesz czego mi to lata...... a swoją drogą młody koleś z ciebie a zachowujesz się dosłownie jak mój stary co ma 50 lat.... współczuje twej kobiecie....
Dorotka - Pią Kwi 07, 2006 22:04

ThomekE30 napisał/a:
a tacy jak Ty nikomu nie imponują....
się zastanów następnym razem, zanim coś takiego napiszesz :dobani:
ThomekE30 - Pią Kwi 07, 2006 22:08

Dorotka.... wiesz.... może dużo rzeczy robię zbyt impulsywnie.... mam zupełnie inny charakter niż ludzie tu bywający..... pewnie wg Ciebie jestem tu tym najgoprszym jeśli czytałaś coś gdzieś wyżej, ale zmieniłabyś zdanie, gdybyś mnie poznała.... każdy ma swoje ja i każdy robi to co uważa za słuszne. Ja robie to po to żeby kiedyś czegoś nie żałować.... wyżyję się teraz, później nie będzie walić mi na "dekiel".... aha i wracając do tematu to nienawidzę gdy ktoś dyktuje mi co ja mam robić, jak postępować i mnie poczuać rozumiesz? a Krystian chciał mi w pewnym sensie wbić do głowy swa teorie, ale nie da rady bo mam swoje zdanie, może nie zawsze mądre ale go nie zmieniam !!
Dorotka - Pią Kwi 07, 2006 22:26

ThomekE30 napisał/a:
mam swoje zdanie, może nie zawsze mądre ale go nie zmieniam !!
i trzeba było od razu tak napisać :)
ThomekE30 napisał/a:
mam zupełnie inny charakter niż ludzie tu bywający.....
eeeee, nieprawda :)
ThomekE30 napisał/a:
jeśli czytałaś coś gdzieś wyżej,
czytnij nasze wymiany zdań z Krystianem z początków jego obecności na forum ;) :rotfl: co nie zmienia faktu, że nie powinieneś go obrażać bo swój chłop jest :)
krystian - Pią Kwi 07, 2006 22:32

Dorotka, zaskakujesz mnie z postu na post:) ThomekE30, jesli uwazasz, ze jestes tu najgorszy...radze poczytac forum....hehehe bywali gorsi. kmiotek pozdrawia dorotke:P
Dorotka - Pią Kwi 07, 2006 22:34

i tak będziesz mi wypominał do us.... śmierci? :rotfl:
krystian - Pią Kwi 07, 2006 22:36

hehe powiem c tak...jakbys mnie nazwala debilem albo frajerem to pewnie bym to olal i juz dawno zapomnial....ale kmiotek ma cos w sobie:P hehehe
Dorotka - Pią Kwi 07, 2006 22:38

krystian napisał/a:
kmiotek ma cos w sobie
czyli się postarałam :rotfl: to całkiem nieświadomie - nie wiem skąd mi się akurat to wzięło ;) ale przepraszać już Cię więcej za "kmiotka" nie będę lokaty ;)
voyteck - Sob Kwi 08, 2006 08:13

ThomekE30 napisał/a:
ale nie da rady bo mam swoje zdanie, może nie zawsze mądre ale go nie zmieniam !!

czasami moze jednak warto zmienic zdanie , ale tobie to nie grozi skoro wszystko wiesz najlepiej :hyhy:
Dorotka napisał/a:
i tak będziesz mi wypominał do us.... śmierci?

Tak , hehehe Krystian do dziś mi wypomina jakis prostownik :P kurcze znowu mu przypomnialem .
Ale z tego co pamietam to chyba nawet mu go oddałem :zakrecony: sam juz nie wiem .

PINIU - Sob Kwi 08, 2006 10:43

ThomekE30 jakbym mial tak wypisywac jak ty kogo zlalem przez cale swoje sciganie to zapisal bym z 10 stron i pewnie nie wymienilbym wszystkich,jak z kims wygrales to dobrze ale nie jest to temat zeby sie tym chwalic,na strefe przyjechal kiedys chlopak sportowa toyota i tez opowiadal tak jak ty kogo nie zlal jakie silniki w bmw juz objechal to z nim startnalem i 3 dlugosci go zostawilem po wyscigu podjechal i poprosil o pokazanie silnika i pogadalismy troche i przestal opowiadac takie historie i nawet to jest teraz moj kolega.wiec wyluzuj i przestan obrazac tu chlopakow bo nie temu ma sluzyc to forum
Mariusz - Sob Kwi 08, 2006 10:57

Mimo wszystko prawda jest taka, że trzeba kogoś poznać na żywo ;-) Dopiero wtedy wychodzi wszystko na wierzch. Czasem w naszym odczuciu przy takim spotkaniu nic się nie zmienia, a czasem obrót o 180 stopni ;-)

ThomekE30, czytałeś kiedyś Ferdydurke ? Tam autor tejże książki zawarł na końcu świetną myśl, której chyba warto się trzymać. A mianowicie patrz na siebie tak jak inni (większość) Cię oceniają ;-) Własne odczucie to pozory i tak na prawdę sam siebie nie znasz :-) Pamiętaj, że to tylko literatura, ale w większości przypadków jakże trafna ;-)

ThomekE30 - Sob Kwi 08, 2006 12:46

"czasami moze jednak warto zmienic zdanie , ale tobie to nie grozi skoro wszystko wiesz najlepiej "- kolejny się odezwał!! patrz na siebie, co Ty powiadasz i co Ty wiesz !! udzielam się w tym temacie w którym jestem zorientowany.... jak zauważyłem to chyba cie to boli skoro ja wiem najlepiej a ty chcesz wiedzieć jeszcze bardziej ode mnie.... i stwarzasz tu pozory i czpiasz się każdego źle napisanego słowa, czy cholera wie co.....
ThomekE30 - Sob Kwi 08, 2006 12:52

Piniu kolego sympatyczny, obrażam bo jestem obrażany.... a swoją drogą to też baty podostawałem i wcale się tego nie wstydze.... ja się nie napinam, nie opowiadam bajek, mówię tylko rzeczy które się wydarzyły naprawdę.... a swoją drogą ok. Ty powiadasz że tam zrobiłeś kogoś o 3 długości.... ok ok light i bardzo się ciesze że są tacy jak Ty czy Daras84 którzy kopią kopią i co chwile mają coraz lepsze osiągi.... ale spójrz na to że Ty kopiesz kopiesz, dokładasz do tego pieniądze itd ja nie robie nic oprócz napraw bieżących, wymian olejów, pasków itd !! fakt faktem przyjdzie i czas na moją bemke ale póki jest sprawna to daje jej znać że jeszcze żyje....
voyteck - Sob Kwi 08, 2006 14:12

ThomekE30 napisał/a:
którzy kopią kopią i co chwile mają coraz lepsze osiągi.... ale spójrz na to że Ty kopiesz kopiesz, dokładasz do tego pieniądze itd ja nie robie nic oprócz napraw bieżących, wymian olejów, pasków itd !! fakt faktem przyjdzie i czas na moją bemke ale póki jest sprawna to daje jej znać że jeszcze żyje....

Tu masz racje , zgadzam sie z tym . Ja też nic nie kopałem i nie kopie , bo wyznaje zasade co orginał to orginał . Mam te 192 czy 193 bo rózne są opinie na temat modelu E36 M52 2.8L i w (...) mam to czy ktos mnie złoji czy nie . Po drugie wiem ze cabrio jest w cholere cięzkie bo ma 1515kg a np sprawdzalem u kumpla e34 ma 1435kg . A zobacz na ile wieksza wyglada . Osiągi moje auta mi pasują i jest OK.
ThomekE30 napisał/a:
jak zauważyłem to chyba cie to boli skoro ja wiem najlepiej a ty chcesz wiedzieć jeszcze bardziej ode mnie....

Czasami jak siedze w pracy to mam wrazenie ze mam dosc tych czesci itp zwiazanego z BMW i moze bym nawet - Nie chcial sie wogóle znac , bo patrze na beemki jak na setki czesci w nich a nie jako całokształ - chyba mnie juz skrzywiło :/

PINIU napisał/a:
kogo zlalem przez cale swoje sciganie to zapisal bym z 10 stron

heheh a fakt i racja Piniu . Nieźle smigac bedzie to twoje bmw z silnikiem nie spotykanym w tym modelu :hyhy: . Kiedy wyjazd ???

PINIU - Sob Kwi 08, 2006 21:25

no na dniach maja odpalic motor potem juz poleci do 3 tygodni mam nadzieje bedzie smigac po gliwicach
Major - Sob Kwi 08, 2006 22:39

Chyba go dzisiaj testowali na daszyńskiego :) Bo akurat u panny siedziałem i było słychać :)
Iza - Sob Kwi 08, 2006 23:07

ThomekE30 napisał/a:
jesteś pier....nięty !!

No super :!:
Dorotka napisał/a:
ThomekE30 napisał/a:
a tacy jak Ty nikomu nie imponują....
się zastanów następnym razem, zanim coś takiego napiszesz

A Ty takim zachowaniem komus imponujesz :wstyd: zastanow sie :!: jesli tak to chyba tylko glupota :hyhy:

ThomekE30 - Nie Kwi 09, 2006 00:06

ehhhhh.... no comment
PINIU - Nie Kwi 09, 2006 01:19

napewno nie bylo go slychac w gliwicach:P bo go montuja w czestochowie tacy magicy:P a warsztat maja chyba najbardziej profesjonalny jaki widzialem ale 3 takie auto w polsce bedzie nalezalo do mnie,wiec nie jestem sam w swoich pomyslach
Major - Pon Kwi 10, 2006 14:13

Wczoraj zajżałem na strefe o 22 ale już nikogo nie było i potem w drodze powrotnej około 22:30 jakieś niedobitki, albo spóźnialscy przyjechali i nic się nie działo :rotfl: Ale podobno wcześniej jeździli.
Dorotka - Pon Kwi 10, 2006 14:27

Iza napisał/a:
A Ty takim zachowaniem komus imponujesz zastanow sie jesli tak to chyba tylko glupota
:niepewny: a co ja przepraszam takiego napisałam, że mi tu z takim czymś wyjeżdżasz .... :kwasny:
krystian - Pon Kwi 10, 2006 15:09

Dorotka, przeczytaj jeszcze raz post Izy. :) Iza cytowala ciebie jak ty cytowalas Thomka e30:) i wyszedl taki maly galimatjas. ten tekst "...A Ty takim zachowaniem komus imponujesz zastanow sie jesli tak to chyba tylko glupota..." byl skierowany do thomka wlasnie.
Aither - Pon Kwi 10, 2006 15:21

Major napisał/a:
na strefe

kiedy kolejna zabawa ? :) wybieram sie juz od miesiaca :D

Mariusz - Pon Kwi 10, 2006 15:40

A cmoże ForumGliwice, c o m powinno zrobić zlocik swoimi autkami ?;-)
Aither - Pon Kwi 10, 2006 15:48

hahahhaha ciekawy pomysl :) ja sie pisze ^.^
Major - Pon Kwi 10, 2006 16:13

No i co niby na tym zlocie bedziemy robic? Przyjedziemy autami i co dalej.

"no fajne mamy auta, to narazie do jutra" :niepewny:

Mariusz - Pon Kwi 10, 2006 16:30

Grilla !
Aither - Pon Kwi 10, 2006 16:51

Mariusz, hmmmm.... :hyhy: to sie da zrobic :D juz to przerabialam kiedys :D
PINIU - Pon Kwi 10, 2006 18:41

hehe gril to dobry pomysl tylko zeby pogoda dopisala
p4cz3k - Pon Kwi 10, 2006 18:43

to ja przyjade na ... hmmm...wrotkach...:]
Major - Pon Kwi 10, 2006 18:45

Ustalcie miejsce na takie party i skołuje wózek to na grilla chętnie przyjade. Bo pokazowy nie mam czym robić i na takie party to bym się nie zapisał.
Mariusz - Pon Kwi 10, 2006 20:23

PINIU napisał/a:
hehe gril to dobry pomysl tylko zeby pogoda dopisala

Zapraszamy ! ;-)

Najlepiej taki meeting można by było uczynić pod koniec czerwca, ewentualnie na początku lipca. Wiadomo ... koniec szkoły, koniec sesji, wakacje, łądna pogoda, itp. ;)
A miejsce ? Moge załatwić pole namiotowe na Pławniowicach :D ze zniżkami ... :-)
Chyba, że ktoś ma lepsze miejsce ? Czekam na porpozycje ;)

Major - Pon Kwi 10, 2006 20:29

Mogą być i pławniowice :)
Tonio - Pon Kwi 10, 2006 20:58

albo Czechowice albo cokolwiek takiego :P
Mariusz - Pon Kwi 10, 2006 22:05

Pozwolę sobie założyć osobny temat odnośnie tej propozycji ;)
PINIU - Pon Kwi 10, 2006 22:25

ja sie dopasuje tylko zeby potem sie nie okazalo ze przyjedzie 4-5 osob na krzyz jak tak wczesniej jest oglaszane
Mariusz - Pon Kwi 10, 2006 22:30

U nas nigdy nikt/nic nie nawalił/-o jeśli chodzi o spotkania ;-)
Major - Pon Kwi 10, 2006 22:31

No tu musze się z Mariuszem zgodzić :) Ekipe na forum nie trudno zmobilizować na jakieś party :P
ThomekE30 - Wto Kwi 11, 2006 00:19

ja jestem za :) choc moge byc niemile widziany :]
Major - Wto Kwi 11, 2006 00:28

Wszyscy sa mile widziani.
ThomekE30 - Wto Kwi 11, 2006 02:18

WIESZ :) pisze tak, poniewaz ---> patrz wyzej :) konfliktowy ze mnie czlowiek :)
ale skoro tak to czekam na termin :)

kobi - Wto Kwi 11, 2006 08:32

Chciałbym przypomnieć, że jest już oddzielny topik o zlocie h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/viewtopic.php?p=142160#142160]TUTAJ
:offtopic:

p4cz3k - Wto Kwi 11, 2006 08:36

konfliktowych ludzi to tu nie brakuje :=] ale nadal zyjemy :=]
Aither - Wto Kwi 11, 2006 12:30

p4cz3k napisał/a:
nie brakuje

pOnczek hehehehehe wiedzialam ze o mnie nie zapomnisz :)

A tak serio... => reszta w tmacie o moto spotkaniu :P

Carlsson - Nie Kwi 23, 2006 11:13

...a dziś sie ktoś wybiera na Strefe...?? ponoć teraz sie to w Zabrzu odbywa...prawda to ...??
Major - Nie Kwi 23, 2006 11:16

Z tego co wiem to zawsze odbywało się i w zabrzu i na strefie :)
Carlsson - Nie Kwi 23, 2006 11:28

...ale teraz na Strefie kamerki zamontowano... :niepewny:
Mariusz - Nie Kwi 23, 2006 11:49

A ktos z forum jeszcze by sie wybrał ?
W sumie mam nawet ochotę zobaczyć co się tam teraz dzieje ;-)
Ale czy jest cos dzisiaj na pewno ?:P

daras84 - Nie Kwi 23, 2006 11:59

heh na strefie kamerki byly cały czas a teraz ich jest wiecej a to sa przemyslowki na potrzeby zakładow!! Ja dziisaj bede i na strefie i pod M1 :)
Carlsson - Nie Kwi 23, 2006 12:06

daras84 napisał/a:
heh na strefie kamerki byly cały czas a teraz ich jest wiecej a to sa przemyslowki na potrzeby zakładow!! Ja dziisaj bede i na strefie i pod M1 :)


...a o której sie wybierasz tu i tu..?? bo ja bede jeszcze na kompielisku na koncertach i dopiero jak Myslowitz skonczy grac to podjade... ;)

daras84 - Nie Kwi 23, 2006 13:24

napewno po 20
ThomekE30 - Nie Kwi 23, 2006 15:52

no to dzisiaj dam w palnik !! :D
Mariusz - Nie Kwi 23, 2006 16:03

Przejechałbym się pooglądać tylko, ale sam nie chce ;-) Jak jakiś forumowicz/-ka ma ochotę ze mną jechać to niech pisze tu czy na PW. Zabiore i odwioze :)
Kondrus - Pią Maj 05, 2006 17:47

Teraz na wiosne dzieje się coś na strefie?? Czy te kamerki nie wystraszają innych?? Trzeba tam kiedyś podjechać...
Mariusz - Pią Maj 05, 2006 22:07

Pitolić kamerki ...
Tonio - Sro Maj 31, 2006 20:25

Ja bym sie poscigal jakbym mial cos takiego :P h t t p;//w w w maxior, p l/?p=index&id=20640&0]:D
Major - Sro Maj 31, 2006 23:02

Heheh ostry ten smart. Podobna mi się jak zbiera się z poślizgu :)
Dorotka - Czw Cze 01, 2006 00:14

Major, ja przepraszam, że w tym temacie, ale przychodzi mi to do głowy za każdym razem jak widzę jakiś Twój post - ten avek poprostu mnie rozwala :rotfl: :D :super:
fakir89 - Nie Lis 11, 2007 14:34
Temat postu: Gliwicki Tuning Klub! wbij:)
Witam, jestem mieszkancem gliwic, a takze sympatykiem tuningu.Mieszkam na osiedlu warynskiego, wiadomo kazdy wie co to strefa, co to m1...i co dzieje sie w odpowiednie dni:) Niestety, z powodu prawnego jest to nieelgalne, o co tak czepia sie nas policja.Patrzac na kazde miasto, kazdy ma swoj klub dla ludzi ktorzy to lubia, ktorzy lubia popatrzec na pokaz aut, dzis, moze byc to nawet mozliwe.Chce stworzyc tuningowy klub w naszych pieknych gliwicach.Co to daje? otuz duzo, mozna ten klub zalegalizowac, poprosic um o jakies miejsce na spotkania, duzo zlotow z innymi klubami.JEst to hobby a nie dorabianie kasy.Jest jeden warunek? a jaki? taki otuz, ze abym stworzyl taki klub ( wraz ze strona www, ktora jest juz budowana) potrzebuje osob, ktore beda chetne, aby zapisac sie w tym klubie.Nie musisz miec od razu samochodu, aby w nim byc, chodz wiadomo 4 kólka bardzo mile widziane:) Zeby strona i klub wszedl w zycie, aby z nim ruszyc dalej, musze wiedziec czy sa osoby chetne.JESLI SA CHETNE OSOBY, ABY ZAISTNIEC W KLUBIE, aby nie tylko jezdzic i patrzec na strefie jak siescigaja a po 5 minutach przyjezdza patrol, aby stworzyc cos legalnego:)prosze o kontakt na mail" fakir89@op, p l . Pozdrawiam (przekaz znajomym, moze ktos bedzie chetny:)
Mariusz - Nie Lis 11, 2007 17:53

Nie trzeba tworzyć klubu żeby zorganizować legalne spotkania ...
Wystarczy jedna osoba, która ma kontakt z chętnymi. Pójdzie do KMP Gliwice kiedy przyjmuje sam Komendant i niech pyta. Obecny K-t to komunikatywny facet, tylko na litość ... przygotujcie coś od siebie, a nie sam pomysł żeby upalać gumki na kostce brukowej, bo to chyba już nikomu nie imponuje ...

fakir89 - Nie Lis 11, 2007 21:56

no i co? bedziesz tak chodzic co tydzien do komendanta zeby zalatwiac...bezsensu, co bedziesz latac za ludzmi zeby przyjezdali? bezsensu...lepiej stworzyc cos mocnego a nie chodzic tu i tam.
Bogna - Nie Lis 11, 2007 22:13

a zcemu nie zainteresowac sie normalnymi rajdami??dolaczyc do signumsport gliwice?? tez sie tam fajnie bawia..
Mariusz - Pon Lis 12, 2007 20:05

Bogna, ale koledze chodzi o lans, a nie o prawdziwą zabawę ;-)


fakir89 napisał/a:
co tydzien

Co tydzień ? Zapomnij ...

fakir89 napisał/a:
co bedziesz latac za ludzmi zeby przyjezdali

Zdaje się, że są fora internetowe: SR czy o danej marce ... przekazać dalej to nie problem.

fakir89 - Pon Lis 12, 2007 22:42

okej, w signum jest zabawa...ale tam nijst tak latwosie dostac, pozatym nie ma ciagle rajdow, a dobrze wiadomo ze na strefie ludzie ustawiaja sie co tydzien.
vkimi - Pon Lis 26, 2007 20:11

fakir89 napisał/a:
o co tak czepia sie nas policja


i słusznie.
Takie wyścigi powinny być organizowane w bezpiecznej strefie ...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group