dupiate forum

Ciekawe Strony - Stronki z fryzurami

kisia - Sob Kwi 09, 2005 11:38
Temat postu: Stronki z fryzurami
Laseczki jeżeli znacie jakieś stronki, na których sa ciekawe propozycje fryzur okolicznościowych, to bardzo o nie prosze
ANIUS - Sob Kwi 09, 2005 12:41

h t t p;//w w w fryzury.jon, p l/ zajrzyj do galerii, może cos Ci sie spodoba :hyhy:

a poza tym polecam strone w w w wizaż, p l
jest tu mnóstwo naprawde ciekawych rzeczy, miedzy innymi katalog kosmetyków, gdzie uzytkownicy punktuja kosmetyki uzywane, łacznie z komentarzami :) super :) a poza tym fotki makijaży, fryzurek, łacznie z abc ich wykonania POLECAM

Dev - Sob Kwi 09, 2005 13:04

raczej wizaz, p l nie moze byc w nazwie ż :) :hyhy:
kisia - Sob Kwi 09, 2005 15:06

Dev a Ty to sie chyba miałes uczyć, a nie wymądrzać się :P :P :P
Dev - Sob Kwi 09, 2005 15:15

przepraszam mamo.... :zalamany:
ANIUS - Sob Kwi 09, 2005 16:55

ohh Dev, własnie do nauki! owszem, wizaz, p l
ale strona jest o wizażu :rotfl: :rotfl: :rotfl:

kisia - Sob Kwi 09, 2005 16:55

no żeby mi to było ostatni raz :P
Dev - Sob Kwi 09, 2005 17:46

dostane klapsa? :hyhy:
Szamanka - Pon Sty 30, 2006 16:37

Tyle nowych kobietek nam sie na Forum pojawilo, moze ktoras zna jakies stronki o ktore poprosila kisia

a moze jakas fryzurke "wlasnej roboty ", ktora by byla godna polecenia ?

Dorothea - Pon Sty 30, 2006 18:16

Szamanka napisał/a:
wlasnej roboty ",

Nie bardzo rozumiem.....
własnej znaczy ,ze ktos sam sie sciął tak???
Jesli o to chodzi hihihi to ja sama nie umiem(na szczescie) :D

Bożka - Pon Sty 30, 2006 19:30

h t t p;//w w w frisurenbuch.de/Frisuren/frisuren.html

Moze cos wybierzesz :)

kisia - Pon Sty 30, 2006 22:46

hihihi Szamanka, ty odkurzaczu :P
chciałam te stronki bo szukałam jakiejś fajnej by zachęcić faceta do tego żeby pojął mnie za żonę, teraz to już nie ważne jaka mam, wpadł w moje sidła i nie ma odwrotu :rotfl: :rotfl: :rotfl: ale proszę bardzo, można dalej podawać linki do ciekawych stron, w końcu jeszcze nie jedna kobietka będzie chciała wyjść za mąż ;) :rotfl:

Szamanka - Wto Sty 31, 2006 10:06

Dorothea, nie chodzi o obcinanie...choc napewno sa takie, ktore to potrafia zrobic perfekcyjnie :D


ja nawet nozyczkami do grzywki nie podchodze :rotfl: , a mialam byc niby kiedys fryzjerka :rotfl:

Chodzi mi o to, ze moze ktos ulozyl sobie jaka super fryzurke, byl z niej zadowolony i bedzie mogl pochwalic sie dalej...a moze i jakas fotka z tego sie znajdzie? :D


kisia, napisala
Cytat:
Szamanka, ty odkurzaczu
:zawstydzony: , no co...porzadek musi byc :zawstydzony:

Bożka, stronka jest extra :padam:

Bożka - Wto Sty 31, 2006 10:16

Do uslug ;)
Szamanka - Wto Sty 31, 2006 10:17

Jestem w trakcie ogladania i kilka naprawde mi sie podoba :D

edit....

np na ta mam ochote :looka:

jasiu101 - Wto Sty 31, 2006 10:18

kisia napisał/a:
wpadł w moje sidła i nie ma odwrotu


wpadł jak śliwka w kompot ? :P

Amoje włosy nie widziały długo fryzjera :P i niewiem kiedy zobaczą :P , tylko nożyczki i dą w ruch żeby troske grzywkę podciąć :P :wstyd:

Bożka - Wto Sty 31, 2006 10:24

Szamanka , piekna fryzurke wybralas, cos podobnego mam na glowie, ale wyczarowane przez fryzjerke :D
Szamanka - Wto Sty 31, 2006 10:29

Bożka, tych fryzur nazbieralo sie juz troche...i teraz chyba bede musiala losowanie zrobic, ktora wybrac :D

Powiedz mi moja droga....jak z ukladaniem takiej fryzurki?, duzo czasu Ci zajmuje?

Bożka - Wto Sty 31, 2006 10:52

Mycie, suszenie, ukladanie - to ok. 30 min, wszystko zalezy jak dobrze wlos jest sciety. Myje wlosy codziennie ( niestety) i nie sprawia mi to duzego problemu :)
jasiu101 - Wto Sty 31, 2006 10:53

o właśnie dziewczyny pomóżcie ;) mi :(
Bożka - Wto Sty 31, 2006 10:56

Mamy Ci umyc wlosy ? :hyhy:
jasiu101 - Wto Sty 31, 2006 11:01

hehe jeśli chcesz :P ale mi chodzi o takie coś że jak umyje rano włosy to popołudniu mam je tłuste :kwasny: :( co zrobić by nie mieć ich tłustych ????
kobi - Wto Sty 31, 2006 11:01

Ja niedługo nie będę miał wcale włosów więc nie muszę się martwić jaką fryzurę zrobić bo i tak nie będę miał wyboru...
Szamanka - Wto Sty 31, 2006 11:06

jasiu, odpowiedni szampon musisz sobie dobrac....ale ciezko jest powiedziec jaki.
Slyszalam, ze wiele osob majacych problemy z tlustymi wlosami, uzywa szamponow do wlosow normalnych aby nie przeciazac dodatkowo.
Proponuje tez sciecie wlosow na bardzo krotko ( jesli sa dluzsze).

Na stronce, ktora podala Bozka , znajduja sie tez ciekawe fryzury dla Panow.

Bożka - Wto Sty 31, 2006 11:12

jasiu101 napisał/a:
hehe jeśli chcesz :P ale mi chodzi o takie coś że jak umyje rano włosy to popołudniu mam je tłuste :kwasny: :( co zrobić by nie mieć ich tłustych ????


Niestety nie znam cudownego srodka na nadmierne przetluszczanie, jest mnostwo szamponow np. fructis , ktore hamuja "smalczyk" , ale i tak myje wlosy codziennie, taki nawyk.

praz - Wto Sty 31, 2006 11:27

Szamanka napisał/a:
Proponuje tez sciecie wlosow na bardzo krotko ( jesli sa dluzsze).

najlepsze wyjście no i mozna przejść sie do dermatologa, przepisze odpowiedni szampon

jasiu101 - Wto Sty 31, 2006 12:06

Szamanka napisał/a:
Proponuje tez sciecie wlosow na bardzo krotko


przez 10 lat mialem krotkie i nie wygladalem dobrze :P w lepiej mi dluzszych :)

Krzysio - Sro Lut 01, 2006 19:43

jasiu101 napisał/a:
w lepiej mi dluzszych

ty, alvaro nie rozpedzaj sie, musisz wybrac miedzy tym czy checesz miec dlugie i tluste wlosy, czy krotkie nietluste :P

jasiu101 - Sro Lut 01, 2006 19:45

Bzyki, wybrałem już ....
i nie nazywaj mnie alvaro :wsciekly:

Szamanka - Sro Lut 01, 2006 19:46

jasiu, pochwal sie...jestesmy ciekawi :hyhy:
FenixoA - Sro Lut 01, 2006 20:48

ja tez jestem ciekawy, ja mam stala fryzure od niepamietnych czasow, dziewczyna mnie dreczy zeby zrobic pol-dlugie wlosy. Dziewczyny, wy jestescie biegle we wlosach, kurcze, jak wytrzymac po 2 miesiacach bez scinania wlosow?:)
Szamanka - Sro Lut 01, 2006 20:53

FenixoA, proponuje spineczki ( teraz mozna dostac takie fajne kolorowe) , rozne gumki do wlosow :hyhy: ;)


Niestety aby zapuscic wlosy to trzeba sie troche pomeczyc....mysle, ze prawidlowe sciecie wlosow zalatwi w malej mierze ten problem



np cos takiego...wtedy wlosy moga rosnac sobie spokojnie,.....taki maly nieporzadek na glowie wyglada nawet...mniam

Krzysio - Sro Lut 01, 2006 20:57

FenixoA napisał/a:
jak wytrzymac po 2 miesiacach bez scinania wlosow?

moj rekord to 4 miechy :P w sumie nie przeszkadzaly mi wogole, tylko rano :wsciekly:
po pewnym czasie odkrylem fajna rzecz, fajne uczucie jak wiart rozdmuchuje wlosy :] w zimie tez fajnie bo tak zimno w leb nie jest :]

jasiu101 - Sro Lut 01, 2006 21:13

FenixoA, mnie 7 miechów nie widział fryzjer :p
i pewnie mnie nie zobaczy :P ale za to Szamanko, poprosze ojca o to żeby moje włosy ściął maszynką:P :D

Dana - Sro Lut 01, 2006 21:18

no niezłe te włosiarki na stronce - mam pare typów ,jest w czym wybierać

szampon z czarnej rzepy-formuła żelu z Bielendy jakieś 4zł 250 ml -jest dobry ,ogranicza przetłuszczanie się włosów

FenixoA - Pią Lut 03, 2006 01:13

nieporzadek na glowie to akurat nie problem;) Zobacze co tym razem bedzie z zapuszczania wlosow. Od jakiegos roku przedzialami probuje i zazwyczaj sie konczy na tym samym;) Nie potrafie juz wytrzymac, dlugo schna, sa nieporeczne no i hyc do fryzjera i znowu spokojne leniuchowanie i nie martwienie sie o wlosy;)

jasiu101, 7 miesiecy? wow;) ja kiedys mialem troche dluzsze, nawet dalo sie je zlapac cala piescia, ale to byl max, nie no, cos trzeba zmienic, raz na 10 lat chociaz;)

Alinka - Sro Maj 17, 2006 19:33

eh poprzegladałam sobie tą stronke z fryzurkami:D i teraz mam dylemat za duzo fajnych fryzurek , moze mi doradzicie ?? która najlepsza??


Szamanka - Sro Maj 17, 2006 19:37

Alinka, one prawie jednakie sa :D ..ja bym miala problem z wyborem...
Alinka - Sro Maj 17, 2006 19:42

heh, prawie.. jednak ta laska w okularach ma wiekszy nieład na głowie:D ah kocham taki nieład hih odliczam dni juz kiedy znow bede mogla sie obciac, zafarbowac na niebiesko-czarny i rozchochrac włoski :rotfl:
Bożka - Sro Maj 17, 2006 19:42

Ta druga ladniejsza, pierwsza jakas taka przylizana
Szamanka - Sro Maj 17, 2006 19:46

Ale z tej pierwszej tez mozna taki " balagan" uzyskac...wystarczy tylko szybkie paluszki i dobry zelik...a uzyskamy to co chcemy
Alinka - Sro Maj 17, 2006 19:53

tez, ale ta pierwsza ma chyba troszke dluzsze wloski, a zreszta :) a znasz jakis dobry zelik? teraz mialam gume z joanny i byla taka sobie
Szamanka - Sro Maj 17, 2006 20:04

Alinka, nie uzywam zelu...ale slyszalam ze Fructis-u jest dobry....no niestety nie doradze

a ja tez sobie wybralam juz fryzurke z tej stronki...zobaczymy jakie beda efekty...

Alinka - Sro Maj 17, 2006 20:10

pokaz ktora??
Szamanka - Sro Maj 17, 2006 20:15



albo ta ( oczywiscie wlosy ciemne)


Alinka - Sro Maj 17, 2006 20:19

Ta ciemna , dłuższa wersja lepiej mi sie podoba, zawsze mozna zlapac w kucyk, a ta blond jest mocno postrzepiona i nie wszystkie wloski zepniesz a reszta i tak zostanie:)
Szamanka - Sro Maj 17, 2006 20:21

Alinka, jestes kolejna osobka, ktorej podobala sie ta pierwsza fotka..wiec przeglosowane..wybieram ta...zeby tylko efekt po wyjsciu od fryzjera byl podobny
Alinka - Sro Maj 17, 2006 20:32

efekt zapewne bedzie lepszy na twoich wlosach niz na tym zdjeciu ;) najgorzej chyba wytlumaczyc fryzjerce czego sie chce.. kogos juz sprawdzonego najlepiej, ah moje wszystkie sprawdzone fryzjerki poszly na macierzynskie.. bedzie trzeba kogos nowego znalesc na szalenstwo :hyhy: to po wizycie u fryzjera chcialabym zobaczyc efekt na fotce:) ja tez ci pokaze jak juz zrobie
Szamanka - Sro Maj 17, 2006 20:34

Alinka, bedzie efekt na spotkaniu :hyhy:
Alinka - Sro Maj 17, 2006 20:35

Ale ja nie ide na spotkanie.. :dontgetit:
kisia - Czw Maj 18, 2006 00:14

jeżeli mam wybierać spośród tych dwóch to bardziej podoba mi się pierwsza, ale zdecydowanie nie zrobiłabym sobie takiej fryzury.
Alinka, ale która fryzura będzie pasowała Tobie, tego nie wiem i myśle ze nikt kto Cie nie widział nie wie. To zależy jaka masz buzie :)

Alinka - Czw Maj 18, 2006 07:28

Heh:) jak mialam krotkie włoski to wszyscy mi mowili ze w krotkich jest mi dobrze, mam raczej okrągła twarz a ponoc krotkie i czarne wyszczupla haha:) ostatnio bylam u fryzjera na studniowke, od tego czasu nie moglam bo niby matura i ze to pech, wiec wloski mi odrosly, a pozatym ja mam wlosy takie hmm, układaja sie jak im sie podoba. a fajne fryzurki wychodza na prostych wloskach ;)
Dorothea - Czw Maj 18, 2006 18:01

Alinka, mnie zdecydowani epodoba sie ta pierwsza
Szamanko a jesli chodzi o Ciebie to podoba mi sie fryzurka numer dwa, ale byc moze mam zboczony gust

halinek - Wto Maj 23, 2006 18:02

chcialabym miec bujna czupryne, znajdzcie sposob ma porost wlosow, ale tylko na glowie:P
Major - Wto Maj 23, 2006 18:03

Guano nietoperza :rotfl: :P podobno świetnie działa
Asienka - Wto Maj 23, 2006 18:25

chodzi po mnie zrobienie coś z moimi kudełkami :| :znudzony:
Alinka - Wto Maj 23, 2006 21:07

a co ci chodzi po głowce Asieńko?? krótkie , długie? jakis extra kolorek??
Dorothea - Wto Maj 23, 2006 23:23

Alinka napisał/a:
jakis extra kolorek??


extra kolorek to Ona juz ma

Asienka - Sro Maj 24, 2006 08:01

Chyba zmienię kolorek chociaż mój jest bardzo charakterystyczny i fajnie sie w nim czuje ale mi sie nudzi , jedyny minus w tym wszystki m to to że boję się że będę się czuła szaro po zmianie koloru :|
Dorothea - Sro Maj 24, 2006 10:25

Asienka napisał/a:
że będę się czuła szaro po zmianie koloru



tak to jest problem, ale zawsze bedziesz mogła wrocic do pierwotnego, chyba ze planujesz radykalne zmiany???

Alinka - Sro Maj 24, 2006 10:52

a jaki masz teraz Asieńka kolorek?? nie tak latwo wrócic do poprzedniego kolorku;)
Asienka - Sro Maj 24, 2006 12:51

Ja mam bordowe włosy :) troche rzucające sie w oczka ----->>>>patrz galeria :)

A chce zrobic brąz :)

Fredus - Wto Sie 29, 2006 15:00
Temat postu: Fryzura dla Ciebie
h t t p;//w w w fryzurki.info]fryzurki.info - świat najlepszych fryzur. Dla niej i dla niego. Wejdź i wsrod setek fryzur znajdz coś dla siebie!
Szamanka - Pon Gru 10, 2007 23:40



Podoba mi sie ta fryzurka jaka miala kiedys Bonny Tyler

kisia - Wto Gru 11, 2007 01:17

Szamanka napisał/a:
Podoba mi sie ta fryzurka jaka miala kiedys Bonny Tyler
mi też :)
Arex30 - Wto Gru 11, 2007 08:31

Szamanka, taaaaaaaa super tylko strasznie niepraktyczna :hyhy:
Dorothea - Wto Gru 11, 2007 09:37

Arex30 napisał/a:
niepraktyczna


dlaczego niepraktyczna


Szamanka napisał/a:
Podoba mi sie ta fryzurka jaka miala kiedys Bonny Tyler
_________________


mnie tez sie podoba , ale wolałabym troszke mniej grzywki, powinna byc bardziej wydegazowana

Arex30 - Wto Gru 11, 2007 17:05

Dorothea, wytłumaczenie moje może być ale nie w tym topicu... :hyhy: :rotfl:
katarzyna35k-ce - Wto Gru 11, 2007 19:50

Arex30, beda jej włosy do ust wchodzic? :rotfl:
super fryzka :)

Arex30 - Wto Gru 11, 2007 19:55

katarzyna35k-ce, będą delikatnie ujmując przeszkadzać podczas szaleństw nocnych a opanować je rano :szok:
katarzyna35k-ce - Wto Gru 11, 2007 20:01

Arex30, ja tam lubie sobie poszarpac za długie włoski :rotfl: :rotfl:
Arex30 - Wto Gru 11, 2007 20:02

katarzyna35k-ce, potargaj moje ........... :hyhy:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group