dupiate forum

Osiedla i Dzielnice - Brzezinka

szyja - Sob Lip 15, 2006 11:41
Temat postu: Brzezinka
co myslicie o Brzezince? W ogole czy na Forum jest ktos z Brzezinki?:)
fekete - Nie Lip 16, 2006 00:52

Czasem muszę tam jechać, wygląda na spokojne miejsce. :spi:
Mariusz - Nie Lip 16, 2006 10:43

Wiejskie dziołchy !
To jest to !


:D :D :D

Aither - Nie Lip 16, 2006 10:45

na brzzezinke jezdze autobusem :) tak sobie tam jest... :D
Major - Nie Lip 16, 2006 12:46

Fajnie miejsce. Lubie brzezinke, a szczególnie wycieczki na rowerze przez ten rejon. Ogółem spokojne miejsce. Typowa dzielnica domków.
szyja - Nie Lip 16, 2006 12:50

Mariusz napisał/a:
Wiejskie dziołchy !
To jest to !


:D :D :D


no oprocz wiejskich dziolch sa tez nie wiejskie :P i nie dziolchy :D sa takie, ktore sie nie przyznaja do wiejskich dziolch z Brzezinki (np ja :P:P) :D

no jest spokojnie, jak nie pracuje klimatyzacja w fabrykach, bo jak pracuje to jest szum, a poza tym duzo tirow z Oplami jezdzi przed Brzezinke do Kleszczowa lub w druga strone

Mariusz - Nie Lip 16, 2006 13:11

Ech babeczki, babeczki ;)
szyja - Nie Lip 16, 2006 13:24

?? :):)
Brzezinka jest faaaajna :) co tam, ze ma petle autobusowa 'wies', ale wsia tak naprawde nie jest :P (ja nie mieszkam w czesci 'wies' :P)

Aither - Nie Lip 16, 2006 17:47

kolo petli jest warsztat z motorami :) jestem tam czestym bywalcem :D a na petli parkuje swojego duzego zoltego jelcza :D mwahahahaaaa z duza L na czole :)
szyja - Nie Lip 16, 2006 18:59

jesss....... jak dlugo ten warsztat tam istnieje? bo wydaje mi sie ze dosc krotko :)
Aither - Nie Lip 16, 2006 20:17

bo ja wiem... jezdze tam od jakichs 2 miesiecy :) wiec Ci nie powiem jak dlugo tam jest :>
Major - Wto Lip 18, 2006 16:17

szyja, sądze że już długo. Zresztą zawsze tam warsztat był, tylko wcześniej kolesie robili samochody, rok temu widziałem już tam motory, więc możliwe, że właśnie rok istnieje.
szyja - Pią Sie 18, 2006 21:09

masakra... chowam sie... naprawde nie ma tu nikogo z Brzezinki? :P nie zebysmy tam internetu nie mieli, ale na 2000 ludzi nikt oprocz mnie nie jest na tym forum? zamkne sie w sobie... :P
fekete - Pią Sie 18, 2006 22:53

Ja nie jestem z Brzezinki, ale mam tam znajomego. No i prezesa... :kwasny:
A propos, kilka lat temu mieszkał tam od niedawna słynny plastyk Janusz Śliwka :) . Może jeszcze tam mieszka?

szyja - Sob Sie 19, 2006 00:48

jak bardzo slynny? wiesz, nie kojarze, ale warto by sie tym zainteresowac... bede szukac i pytac ;)
fekete - Sob Sie 19, 2006 01:24

Jest bardziej znany w Europie zachodniej i USA, niż u nas. To znaczy w gliwickich kręgach plastycznych bardzo znany.
szyja - Sob Sie 19, 2006 02:30

super, naprawde nie wiedzialam :) jak wroce do domu to zaczne sledztwo i dam znac tutaj :) ale watpie, zeby TAKA osoba jeszcze mieszkala w Brzezince
fekete - Sob Sie 19, 2006 09:40

Przepraszam, nie Janusz ,a Jan mu na imię :)
h t t p;//prezentacje.o, p l/?autor=Jan+%A6liwka&category=2
h t t p;//v04.cjg, p l/ww,,,2003,5,0,0,/katalog/slaskie/gliwice/teatry/muzyczny/W-1463-9549-2001,index.html

fekete - Sob Sie 19, 2006 10:05

I jeszcze dwa linki:

h t t p;//w w w innyslask.art, p l/wystawy.htm

ttp://w w w kunstvereinhuerth.de/site/2277599976111537/home/kunstvereinhuerth/ausstellungen/sliwka/
:)

Szamanka - Sob Sie 19, 2006 18:18

w mojej rodzinie jest kobietka ktora pochodzi z Brzezinki

panienskie Botor.....znasz moze?

Dorothea - Sob Sie 19, 2006 19:58

Kołysząca kobieta bardzo mi sie podoba :ok:
szyja - Pon Sie 21, 2006 21:25

Szamanka napisał/a:
w mojej rodzinie jest kobietka ktora pochodzi z Brzezinki

panienskie Botor.....znasz moze?


no kojarze cos, gdzies tam w okolicach Brzezinki ktos tez mieszka o tym nazwisku, ale wiesz, ja tu za duzo ludzi tez nie znam :P

CrazyZELL - Pią Wrz 22, 2006 18:20

Botor?? nie pamietam imienia, wyszla z Rudolfa??
Tearz mieszka w niemczech ?

Szamanka - Sob Wrz 23, 2006 07:47

Zgadza sie Crazy.......
CrazyZELL - Pią Wrz 29, 2006 20:03

Szamanka napisał/a:
Zgadza sie Crazy.......


Hehehe, bylem na ich weselu!!
Urzedowalem z jej kuzynka z ?abęd dosc dlugo! Ale w koncu sie rozeszlismy :D:D
To my się chyba musimy Szamanko znac ;)

Szamanka - Pią Wrz 29, 2006 21:19

:przestraszony: :przestraszony: :szok: o rany julek, ja tez bylam na tym weselu :przestraszony:

w koncu jej maz to syn mojej siostry :D

CrazyZELL - Sob Wrz 30, 2006 21:04

Jestes ciotka Rudika?? Jestes od niego 2 lata mlodsza! :D
aga - Sob Cze 23, 2007 13:40

ja jestem z Brzezinki :)
Kiedyś było tu tak pięknie...
Aż do momentu, gdzie zaczęli rozkopywać ulice :/

trunks - Sob Cze 23, 2007 14:57

no ale dzieki temu bedziecie mieli w koncu kanalizacje :)
aga - Sob Cze 23, 2007 15:00

no ciekawe za ile lat? :P Już robią bardzo długo a .:końca nie widać:.
trunks - Sob Cze 23, 2007 15:06

bo ponoc co chwila zmieniac muszą wykonawce
szyja - Pon Cze 25, 2007 04:50

aga napisał/a:
no ciekawe za ile lat? :P Już robią bardzo długo a .:końca nie widać:.

jak to konca nie widac...? skoro klada asfalt to jakis koniec pojawia sie juz na horyzoncie, prawda? :) chyba ze potem beda stac na ulicy i czarowac rury pod asfaltem :P

aga - Pon Cze 25, 2007 08:19

kładą asfalt, potem go znów ściągają i tak w kółko :suchy:
Bogna - Pon Cze 25, 2007 09:38

ale co raz to sa nowsze i wieksze dziury;/ i nie lbuie jechac tamtedy jako pierwsza;p bo musze podwojnie uwazac czy nie wjade w jakas swieza i glebsza dziure;/
Gagarina - Nie Wrz 30, 2007 14:53

w Brzezince mieszkałam 25lat i uważam że to bardzo spokojna dzielnica. tyle ze mały problem że wszyscy się znają i o sobie plotkują, jak to wiocha. ale jest blisko las, są pola, można z psem iść. rybcie połowić. i mamy swój folklor=Ruta :rotfl:
Brzezinka - Czw Mar 20, 2008 10:48

Brzezinka teraz zmieniła się dużo przez te nowe pokolenie... Nie jest już spokojną dzielnicą... Te nowe pokolenie tylko teraz robi burdy (rozwala przystanki, znaki, maluje po ścianach)... Także Ci młodzi ludzie zaczęli robić z Brzezinki złą dzielnice... Chodzą tu w szalikach, czapkach i innych gadżetach kibicowskich (szczególnie z Górnika Zabrze) i przez to jest najwięcej szkód... Ponieważ z 5 osób jest za klubem Piastem Gliwice (którego bardzo nienawidzą kibice Górnika Zabrze) i ich biją jak spotkają biorą im szaliki, koszulki, itp. Ci młodzi piszą bo murach, przystankach swoje napisu odnoszące się do miłości ich klubu i do nienawiści Piasta... Gdy są jakieś festyny, odpusty na drugi dzień Brzezinka jest zdemolowana, ponieważ pod wpływem alkoholu podpalają przystanki kosze, przewracają znaki, itp... A co Wy o tym sądzicie, ja nie mogę na to patrzeć jak ide spokojnie po ulicy a tu jedzie grupka w jednym samochodzie po 10 osób i śpiewa swoje kibicowskie pieśni i obraża inne kluby... Jak sobie z tym poradzić?
trunks - Czw Mar 20, 2008 12:17

cóż za obrazowy opis....mrożąca krew w żyłach historia....prawie jak na brooklynie ;p.
.....Czy aby nie przesadzasz ? Wszedzie są kibole, a jak sobie z tym poradzić ? - nie da sie ;) Mozesz dzwonic na policje jak widzisz, ze cos sie dzieje i tyle...

MajkeL - Czw Mar 20, 2008 14:49

Brzezinka napisał/a:
Jak sobie z tym poradzić?

Porozmawiaj o tym z Dzielnicowym.

Arex30 - Czw Mar 20, 2008 15:00

Taaa MajkeL,
MajkeL napisał/a:
z Dzielnicowym.
to tak jak z Yeti ..... wszyscy słyszeli że jest ale nikt go nie widział.....
kisia - Czw Mar 20, 2008 16:21

Arex30 napisał/a:
to tak jak z Yeti
ja widziałam, nawet dziś :P
krzys - Czw Mar 20, 2008 22:43

kisia, a tą owłosioną łapę z USA widziałaś ?? Jest duuuża i ogromnaaa, ale nikogo nie krzywdzi, tylko sobie idzie :D:D :P ...

Ja tam do Brzezinki nic nie mam. Dobrą lokalizację ma i młodzież z tych rejonów w większości jest rozpieszczona moim zdaniem ... Ale to ino je moje zdanie.

Co do kiboli ... Koguciki jak większość, ciekawe jacy są bez kolegów ... Pewni siebie, a jak przychodzi co do czego to spieruciekają, jesli ilość kolegów jest nieadekwentna co do ilości "wroga" .... w w w żal, p l

Ale co tam, dzieci jakoś sie popisywać muszą ... Starsi takie rzeczy teraz mają w dooopce ...

ehhh, gadam chyba sam do siebie juz ,11h pracy xD ///huhuuh

szyja - Pią Mar 21, 2008 09:22

Brzezinka, ...??? to mnie troche zaskoczyles twoim postem.... nie slyszalam wczesniej, zeby cos takiego dzialo sie w Brzezince. jesli chodzi o niszczenie przystankow to z tym sie zgadzam, ale to dzieje sie nie tylko u nas. Widocznie te plastikowe wiaty wygladaja tak kusząco, ze mlodziez musi je rozwalic ;) nie to co te blaszane, niebieskie, ktore byly kiedys... ;p
co do kiboli to wydaje mi sie to przesadzone. no chyba, ze za malo chodze po dzielnicy, zeby ich gdzies zauwazyc ;]

RADOSNA25 - Sob Wrz 06, 2008 19:39

:ok: BRZEZINKA JEST DZIELNICA SPOKOJNA ZIELONA I MAM CIEKAWE W?AZY KANALIZACYJNE ! CZUć ŻE DZIELNICA JEST STRA Z HISTORIA ! MI SIę OSOBISCIE BARDZO PODOBA ! POZDRO DLA WSZSYTKICH KTÓRZY TAM MIESZKAJA[b][color=blue][/color] :ok: :ok: :ok: [/b]
Gagarina - Nie Wrz 28, 2008 19:32

ludziska czy w Brzezince dostarcza ktoś neta? o neostradę nie pytam :)
szyja - Nie Cze 03, 2012 23:09

zapraszam mieszkańców Brzezinki do wypełnienia ankiety: https://docs.google, c o m/spreadsheet/viewform?formkey=dEJTOXFBb0xyNVFaM0RTeWhKSy1ua2c6MQ#gid=0
Dziękuję!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group