dupiate forum

Dział Motoryzacyjny - ForumGliwice, c o m Auto Meeting ;-)

Mariusz - Pon Kwi 10, 2006 22:10
Temat postu: ForumGliwice, c o m Auto Meeting ;-)
Pozwoliłem sobie założyć ten temat, gdyż zauważyłem zainteresowanie ze strony forumowiczy ;-)

Tak jak Major zauważył w innym temacie, same spotkanie i pokazanie kto ma jakie auto będzie nudne i krótkie, dlatego wychodzę z inicjatywą wybrania się na jeden dzień (to znaczy od południa, przez noc, do rana) nad zalew Pławniowicki i urządzenie tam grilla ;)
Oczywiście termin do ustalenia, proponuje mniej więcej koniec czerwca, początek lipca ;)
Namioty weźmiemy, pole wynajmiemy (jakieś zniżki postaram się załatwić ;) )
Oczywiście reszta niezmotoryzowanych forumowiczy może liczyć na transport ;-)

Co Wy na to ?;-)

Major - Pon Kwi 10, 2006 22:12

Ja myślałem raczej o takim grillu, żeby zajechać zrobić, zjeść i wypie...wracać do domu :P Tak od mniej wiecej godziny 16-24 czy coś takiego. No, ale zobaczymy ilu chętnych będzie itp.
Mariusz - Pon Kwi 10, 2006 22:16

Wszystko do ustalenia ;-)
Frycek - Pon Kwi 10, 2006 23:01

jak tylko sie ociepli mysle ze takie plenerowe imprezki,grilowanie bedzie milym sedzeniem czasu.
Do syspozycji sa z tego co wiem 3 dzialki :P
Aither,Frycka i Majora :P

Major - Pon Kwi 10, 2006 23:35

No widze, że mnie ładnie wkręcono :P
ThomekE30 - Wto Kwi 11, 2006 00:16

HEHEH nie wiem jak reszta ale jesli bedzie Daras84 i zostaniemy dopoki nie wytrzezwiejemy to jestem za :] i napewno sie zjawie (szkoda ze nie ma miejsca do palenia gum) hehe zartuje :) szczerze to bardzo dobry pomysl i zjawie sie chocby nie wiem co :) moze zmienicie zdanie o mnie :) a jak napijemy sie wodki razem to juz napewno :)
Aither - Wto Kwi 11, 2006 12:27

Frycek napisał/a:
Aither
nie ma szans nie pomieszcze tylu ludzi mam mniejsza niz Ty Frycek dzialke :P max 20 wejdzie reszta ciezko :P

co do Pl;awniowic... jestem za :) mi sie taki pomysl podoba i sadze ze jest to do zrealizowania :)

Niedźwiedź - Wto Kwi 11, 2006 14:58

qrde pomysł dobry :D jak cos to postaram się podjechac moim matizkiem :D
Mariusz - Wto Kwi 11, 2006 17:16

Niedźwiedź napisał/a:
qrde pomysł dobry :D jak cos to postaram się podjechac moim matizkiem :D

Hahaha my sobie od razu zrobimy spotkanie po latach ;-)

daras84 - Wto Kwi 11, 2006 17:19

:) mi to tam pasi :) grunt to dobra zabawa !!
krystian - Wto Kwi 11, 2006 19:14

u mnie to wszystko zalezy od tego jak bede pracowal, ale pomysl jest przedni, i postaram sie wpasc
Mariusz - Wto Kwi 11, 2006 19:30

No ! Ciesze się tak dużym zainteresowaniem, głównie ze strony forumowiczy, którzy nie wpadają na spotkania ;-)
krystian - Wto Kwi 11, 2006 20:10

Mariusz napisał/a:
No ! Ciesze się tak dużym zainteresowaniem, głównie ze strony forumowiczy, którzy nie wpadają na spotkania ;-)


to jakas aluzja??:P

Mariusz - Wto Kwi 11, 2006 20:12

I jeszcze się pytasz ? ;-)
ThomekE30 - Wto Kwi 11, 2006 22:38

daras84 napisał/a:
grunt to dobra zabawa !!

no nie ma to tamto Daras :) tylko jak przypadkiem spotkamy sie na tym czyms to bedzie trzeba urlop w pracy wziac :) hehe
bez zoladkowej z domu sie nie ruszam :]

kisia - Wto Kwi 11, 2006 22:38

krystian napisał/a:
postaram sie wpasc

nie wierze w to co czytam, ale bardzo mnie to cieszy i pamiętaj krystianku, że Ci o tym przypomnę :P

krystian - Sro Kwi 12, 2006 00:09

kisia napisał/a:
krystian napisał/a:
postaram sie wpasc

nie wierze w to co czytam, ale bardzo mnie to cieszy i pamiętaj krystianku, że Ci o tym przypomnę :P


postaram sie to nie to samo co obiecuje:) szczegolnie w moich ustach to nie to samo:P

Dorothea - Sro Kwi 12, 2006 00:53

krystian, wiec staraj sie bardzo :D
PINIU - Sro Kwi 12, 2006 08:36

ja tam moge zawsze czy w weekend czy w tygodniu:P a ze pomysl dobry to napewno bede a i moge do rana zostac wkoncu grill to grill a i jest okazja do spotkania sie nie tylko na forum :zdrowko: dzielenia sie :krzeslem: i wymiany zdan w 4 oczy i zapalic fajke pokoju :cwaniak: :P ta koncowka oczywiscie moze inaczej wygladac:)
Aither - Sro Kwi 12, 2006 10:10

PINIU napisał/a:
fajke pokoju

o ta.... co do niektorych to by cala paczka fajek nie wystarczyla aby nastal pokoj...

to moze jakies konkrety ? lubie wiedziec na czym stoje :P

Dorothea - Sro Kwi 12, 2006 10:37

Aither napisał/a:
to moze jakies konkrety



mysle,ze tak odrazu nam ich nie zdradzi........ :D

Aither - Sro Kwi 12, 2006 10:40

szkoda :) mozna byloby juz co nie co zdzialac :) np ilu dniowe... gdzie... co maja zamiar robic (to chyba najwazniejsze ^.^ ) jakies "atrakcje turystyczne" by sie przydaly :D cos ciekawego a nie tylko siasc sobie przy ognisku i nawpierdzielac sie kielbachy :P
Mariusz... dzialaj i opowiadaj co masz w planach :D

Gmeras - Sro Kwi 12, 2006 14:00

grill ja chetnie :D :P tylko ze ja wrazie czego kzkgopu niezaparkuje i sie nim chwalić nie będe bo nawet roweru brak :D
Aither - Sro Kwi 12, 2006 14:58

spokojna glowa jesli bedzie tak daleko ze bedzie wiadomo co gdzie i jak to i przewoz sie znajdzie :) przeciez ja moge zabrac kilka osob a sama bryka nie bede wiec w tym widze najmniejszy problem :) Gmerasku juz przezyles ze mna jazde wiec tym razem tez przezyjesz :)
Gmeras - Sro Kwi 12, 2006 15:14

Aither napisał/a:
Gmerasku juz przezyles ze mna jazde wiec tym razem tez przezyjesz
żeby tylko jedną :P w razie czego to licze na CIebie :P :D
Aither - Sro Kwi 12, 2006 15:23

spokojna glowa :) jesli mi dopasuje termin i miejsce oraz jesli sie zdecyduje na jazde to pakuje samochod i jazda :) wiec okej :) nie ma sprawy :D
Mariusz - Sro Kwi 12, 2006 15:39

Jak dla mnie to ja mogę jechać tam na piątek/sobotę/niedzielę :D Widzę, że niektórym chłopakom pasuje taki układ :D
A atrakcje ? Kąpiele ! :D Inni mogą sobie wziąć wędki i złowić conieco ;)
Poza tym można wziąć piłkę do siatkówki i poskakać :D
A wieczorem grill, piwko i te sprawy :) Trzeba się tylko zaopatrzeć w namioty, chyba, że ktoś w samochodzie będzie spać :)
A termin ? Tak jak pisałem wyżej: jak będzie ciepło, czyli pod koniec czerwca, na początku lipca ... :)


PS.
Problemu z dostępem do sklepu nie ma ! :) niedaleko jest wielobranżowo-monopolowy ;)

Aither - Sro Kwi 12, 2006 15:41

Mariusz napisał/a:
pod koniec czerwca, na początku lipca

to niestety ale ja moge odpasc... ale okaze sie dopiero w polowie czerwca... sadze ze nie dam rady :(

Gmeras - Sro Kwi 12, 2006 15:47

juz w maju ciepło moze byc :P
Major - Sro Kwi 12, 2006 16:16

Pławniowice to dobra opcja. Nie jest daleko, woda jest, kto nie ma auta, może dotrzeć rowerem lub na doczepke :)
Z piciem nie ma problemów nigdy :D jak braknie to się dokupi :)
Z namiotem gorzej bo ten co mam nie wiem czy jeszcze działa.

PINIU - Sro Kwi 12, 2006 18:40

atrakcje zawsze sie jakies znajda po za piwem i kielbaskami, w koncu to teren do wypoczynku wiec poplywac mozna pozyczyc jakas lodke bols:P czy rowerek,namiotow w sumie tez nie trzeba bo jest tam pelno przyczep i chyba da sie je wynajac no chyba ze sie zrzucimy i wezmiemy jakis domek taki niewielki a ceny tam sa niewysokie,wrzucac termin w miare szybko to wiecej osob sobie na ten czas wolne zrobi a gdzie wiecej ludzi to lepsza zabawa i okazja do poznania sie
Aither - Sro Kwi 12, 2006 19:10

PINIU napisał/a:
atrakcje zawsze sie jakies znajda

no ta... zawsze :) poplywac mozna nie koniecznie na lodce bols ;P a co do namiotow :D sadze ze to bedzie najlepsze nie ma co jak spedzenie nad woda nocnej imprezy a potem namiot :rotfl: poza tym wczesniej trza to wszystko zalatwiac :) zeby potem nie bylo ze nie ma miejsca :)

Mariusz - Sro Kwi 12, 2006 20:05

PINIU napisał/a:
atrakcje zawsze sie jakies znajda po za piwem i kielbaskami

Taaa ... jak ktoś nie wytrzymie tempa w piciu alkoholu ;)

PINIU napisał/a:
chyba ze sie zrzucimy i wezmiemy jakis domek taki niewielki a ceny tam sa niewysokie

Też o tym myślałem :) Po swiętach będę miał najnowsze informacje, mój kolega jest ratownikiem w sezonie letnim :)

PINIU napisał/a:
wrzucac termin w miare szybko to wiecej osob sobie na ten czas wolne zrobi a gdzie wiecej ludzi to lepsza zabawa i okazja do poznania sie

Jak się zorientuje to dam znać :)

Nie ukrywam, że dla mnie najlepszy termin to po 17 maja, bo właśnie 17 kończe ostatni egzamin ;)


Póki co ja po świetach zorfientuje się w cenach ;-) i ważne by pogoda nam dopisała :)

Major - Sro Kwi 12, 2006 23:20

Maj to chyba jeszcze za wczesnie. Ciepło może będzie, ale woda jak na mój gusto to jeszcze za zimna do kąpieli, a w klubie morsa jeszcze się niezarejestrowałem :P
ThomekE30 - Czw Kwi 13, 2006 01:11

a ja sądzę że z namiotami to będzie kiepski pomysł :) bo ktoś może sobie zęby wybić jak zahaczy o sznurek do naciągania tropiku ;) heh ;) a swoja droga to jesli byłoby ciepło to czyż nie pięknie spędzić noc pod gołym niebiem hm ? :D gorzej jak deszcz spadnie, no ale coooo tam ;) -

!! jak się bawić to się bawić, drzwi rozje.... nowe wstawić !! :D

asik - Czw Kwi 13, 2006 08:56

jestem za bardzo dobry pomysł:)
Alinka - Czw Kwi 13, 2006 19:56

Swietny pomysł:) też się pisze, miło będzie poznac nowe osoby.. :hyhy:
Mariusz - Czw Kwi 13, 2006 21:10

Dziewczyna_Nocy napisał/a:
Swietny pomysł:) też się pisze, miło będzie poznac nowe osoby.. :hyhy:

:D

Major - Czw Kwi 13, 2006 21:12

Dziewczyna_Nocy napisał/a:
Swietny pomysł:) też się pisze, miło będzie poznac nowe osoby..

Okazji do poznawania nas jest bardzo dużo i w między czasie też się trafi conajmniej jedna oficjalna :)
Także zapraszamy na wszystkie takowe spotkanka :)

Mosiu - Sob Kwi 15, 2006 03:55

No i jak bede jeszcze w SG to chetnie sie przejade na takiego grilla :)
Iza - Nie Kwi 16, 2006 22:07

Tez mi sie wydaje ze to super pomysl :super: chetnie bym sie tam z wami spotkala ale to wszystko zalezy czy bede miala gdzie zostawic dziecko :!:
Mariusz - Nie Kwi 16, 2006 22:45

Moja chrzestna mówi mi, że pomimo tego, że nie wyglądam na spokojnego faceta to jestem świetną niańką na małe dzieci ;) A to ja się z jej córką najwięcej bawiłem jak była mała :) I ona mnie chyba najbardziej lubiła jeśli chodzi o różne zabawy ;)
Iza, bierz dzieciaka razem z Voytckiem :) ;)

Major - Nie Kwi 16, 2006 23:18

No ja zwykle też za niańke do dzieci robiłem :P Bierzcie i dzieci, będą miały frajde :)
Gmeras - Nie Kwi 16, 2006 23:21

i poczuja smak dorosłego zycia :P
Major - Nie Kwi 16, 2006 23:23

Kto powiedział, że mamy chlać do umarłego. Kulturka, pare piwek, może wódeczka, a może raczej wódeczka i będzie miło. Grillek wszystko przyćmi i dobra atmosfera, jaką mam nadzieje zobaczeć i poczuć :hyhy:
Gmeras - Nie Kwi 16, 2006 23:25

grilek obowizkowo
Mariusz - Pon Kwi 17, 2006 00:28

Ja mogę obiecać, że nie będę pić alkoholu ;) Mi sok bananowy wystarczy, no nie Gmeras, Piotrulek ?;-)
Tylko ile lat ma dzieciak ?;-)

krystian - Pon Kwi 17, 2006 00:38

Mariusz napisał/a:
Tylko ile lat ma dzieciak ?;-)
chyba raczej ile miesiecy:)
Mariusz - Pon Kwi 17, 2006 00:41

?oo kurczę ;)
Małe dzieci nie są takie zdyscyplinowane :P
A taki profesjonalista to ja nie jestem ;-)

Gmeras - Pon Kwi 17, 2006 10:17

Mariusz, rzucil bys ten nałóg :P
Mariusz - Pon Kwi 17, 2006 11:20

Jaki ?:>
Nie pale, nie pije ... :>

Gmeras - Pon Kwi 17, 2006 12:18

soczki bananowe :D
voyteck - Pon Kwi 17, 2006 13:03

Mariusz napisał/a:
Nie pale, nie pije ... :>

Z piciem to problemu nie mam . Jedno piwko na pół roku :P .
Ale z paleniem ............. jak z tym skończyć ??? Nie mam juz pomysłu

Dorotka - Pon Kwi 17, 2006 13:05

voyteck, już Ci pisałam - rzuć rzucanie ;)
voyteck - Pon Kwi 17, 2006 13:07

Dorotka, Wiem wiem . Ale o co w tym chodzi ? Jesli rzuce rzucanie to nie rzuce tylko bedę jarał dalej.
Jesteś Świr ! Też Ci to już pisałem :P

Dorotka - Pon Kwi 17, 2006 13:07

Iza napisał/a:
wszystko zalezy czy bede miala gdzie zostawic dziecko
zabieraj Kubusia i zrobimy dla maluchów specjalne zajęcia w podgrupach :) może się uda zebrać więcej forumiątek - byłoby fajnie :) w końcu będzie ciepło, będzie woda a przecież nikt nie powiedział, że to imprezka tylko i wyłącznie dla dorosłych :)
Dorotka - Pon Kwi 17, 2006 13:08

voyteck napisał/a:
esli rzuce rzucanie to nie rzuce tylko bedę jarał dalej
no tak - te jest pewnien feler tego rozwiązania :niepewny: ;)
voyteck - Pon Kwi 17, 2006 13:12

Dorotka, Wiedziałem że jest w tym jakiś haczyk , ale pomysł nie jest zły .
A z Kubusia zaczyna sie robić taki świrek jak z jego Taty :]

Mariusz - Pon Kwi 17, 2006 14:30

Co by kiedyś tatusiowi nie podprowadził auta ;-)
voyteck - Pon Kwi 17, 2006 19:14

Mariusz napisał/a:
Co by kiedyś tatusiowi nie podprowadził auta ;-)

Może bedzie miał inne zainteresowania , typu zbieranie znaczków itp :P

Mariusz - Pon Kwi 17, 2006 19:38

Taaaa .. chyba z gołymi babkami ;-)
Kolejne pokolenie, kolejna zmiana :)

voyteck - Pon Kwi 17, 2006 20:52

Mariusz, Trzeba sie pozytywnie nastawiac , coś sobie musze wkręcac :]
Mariusz - Pon Kwi 17, 2006 21:04

Żeby synek Ciebie nie wkręcił ;)
Iza - Pon Kwi 17, 2006 21:48

Dorotka napisał/a:
zabieraj Kubusia

Tak tak Dorotko :) moj Kubus to maly artysta jest wiec raczej nie posiedzialabym sobie na grillu :P
Mariusz napisał/a:
Co by kiedyś tatusiowi nie podprowadził auta

Mariusz to calkiem mozliwe jest bo on uwielbia jezdzic autkami w jego slownictwie to sa Bumbumy!
Mariusz napisał/a:
Żeby synek Ciebie nie wkręcił

Tego Wojtek chyba zaczyna sie bac bo Kuba to maly cwaniak jest juz :hyhy:
Ale postaramy sie z Wojtkiem wpasc na tego grilla jest jeszcze duzo czasu wiec moze cos wykombinujemy :)

kobi - Pon Kwi 17, 2006 21:55

Iza napisał/a:
postaramy sie z Wojtkiem wpasc na tego grilla

Może nie wpadajcie na niego bo cała kiełbaska i szaszłyki się wywalą :P Lepiej przyjedźcie ;)

Pomysł przedni, jak tylko będzie mi pasowało z terminem, to się zjawię :)

Mariusz - Pon Kwi 17, 2006 23:10

Iza, przez najbliższy czas możesz dziadków uświadamiać, że przyjdzie taki weekend, że będą musieli z małym zostać ... :) Masz duuużo czasu na to ;)


Natomiast ja w środę idę już do szkoły i zapytam się kolegi Ratownika jaki jest koszt domków/pola namiotowego i innych atrakcji ;)

Iza - Wto Kwi 18, 2006 22:35

kobi napisał/a:
Lepiej przyjedźcie

Ok Kobi przyjedziemy bo faktycznie szkoda by bylo tych pysznych kielbasek :)
Mariusz napisał/a:
przez najbliższy czas możesz dziadków uświadamiać

Tak tez mam zamiar zrobic ale z dziadkami roznie bywa Mariuszku :oczami:

Mariusz - Czw Kwi 20, 2006 11:25

Rozmawiałem wczoraj z kolegą, który pracował na Pławniowicach w sezonie letnim jako ratownik i powiedział mi tak: są domki 4 osobowe murowane. W tamtym sezonie doba za wynajęcie takiego domku wynosiła 50zł (1 osoba=12,5zł). Więcej info nie mam. Ja tam pojade w połowie maja zapytać się dokładnie.
Initeresują mnie teraz wasze pytania jeśli macie i ja chciałbym się od was czegoś dowiedzieć, a mianowicie.
DATA SPOTKANIA: Najlepiej żeby to było jeszcze w czerwcu, bo potem w lipcu ludzie wyjeżdzają na swoje wakacje, itp. Dzień pierwszy spotkania: piątek - wiadomo czemu. Koniec pracy, zbliżający się weekend, ogólny luz ;) A na kalendarzu wygląda to tak: 16, czerwiec, 23 czerwiec, 30 czerwiec. Wtedy powinno być ciepło ;) I jeszcze jedno: długość pobytu: jeden dzień, dwa, trzy, itp.
Robimy listę wstępną osób chętnych i niech każdy chętny wpisuje się tak jak ja, czyli
NICK i ODPOWIADAJ?CA DATA I ILOŚć DNI. Oczywiście to tylko wstępne plany i wybierajcie daty, które sami preferujecie :)Można dopisywać znajomych czy coś ... :)
Można się też dołączyć dopiero w sobotę czy coś ... :)

1. Mariusz 23.VI 3 dni (piątek, sobota, niedziela)
2. ...
3. ...

Gmeras - Czw Kwi 20, 2006 12:47

1. Mariusz 23.VI 3 dni (piątek, sobota, niedziela)
2. Gmeras (data nie gra roli jak narazie ) 3dni => prawdopodobnie 2 znajomych
3. ...

Iza - Pią Kwi 28, 2006 22:54

Mariusz przykro mi ale ja z tego spotkania musze zrezygnowac :(
Jakos zycie mi sie skomplikowalo i na takie wypady nie mam narazie czasu :(
szkoda bo impreza bedzie pewnie super :P

Mariusz - Pią Kwi 28, 2006 23:02

W ogóle mało zainteresowania widzę ...
Powrócimy do tego tematu za jakis czas ... jak przyjdzie ładna pogoda i ktoś oprócz mnie tu pokaże swoją chęć takiego wypoczynku ...

Tonio - Pią Kwi 28, 2006 23:12

ja sie moge oczywiscie pojawic chocby na chwilke :]
trunks - Pią Kwi 28, 2006 23:36

dobry pomysł jak tyle osob bedzie autem to mam nadzieje, ze jakos na zatorze powróce :)
Mariusz - Pią Kwi 28, 2006 23:39

Trunks o to się nie martw ;)
Major - Pią Kwi 28, 2006 23:47

No i dzieje się tak jak się spodziewałem. Z upływem czasu zachęcone osoby jednak się wykruszą :kwasny: ehhh a szkoda, bo zapowiadało się ciekawie.
Alinka - Sob Kwi 29, 2006 08:01

Ale zawsze tak jest, ze na poczatku jest duzo zainteresowanych a pozniej.. ledwie kilka osob sie decyduje:) ja tak mam ze wszystkim jesli chodzi o moich znajomych,pozniej az trzeba sie prosic zeby ktos zaszczycil swoja obecnoscia ah..
frohike - Sob Kwi 29, 2006 09:35

Major napisał/a:
No i dzieje się tak jak się spodziewałem. Z upływem czasu zachęcone osoby jednak się wykruszą ehhh a szkoda, bo zapowiadało się ciekawie.


Mi sie wydaje ze to spotkanko i tak dojdzie do skutku, jesli sam bede juz po sesji to chetnie wezme kielbaski i piwko i pogriluuje z wami

Po prostu ciezko tak planowac do przodu

krystian - Sob Kwi 29, 2006 10:20

frohike napisał/a:
Po prostu ciezko tak planowac do przodu
dokladnie. co wam to da, ze ja powiem ze przyjade na 100% a okaze sie ze ide do pracy. ja wam moge dac nawet kase na nie wiem na ten camping i co tam jeszcze ale co zrobicie w sytuacji gdy ja pojde do pracy. np ja musze znac konkretna date. nie moge powiedziec w ciemno, pewnie wiele jest takich osob , ktore teraz po porstu wola sie nie wypowiadac. bo to nie jest to samo co wasze forumowe spotkania ze umawiacie sie na konkretna godzine wieczorna i wiekszosc z was wie ze na bank ma wtedy luz...w takim wypadku mozna sobie planowac grubo przed. ale w przypadku spotkania na ktore na bank trzeba poswiecic 2 dni min to nie jest takie proste
Major - Sob Kwi 29, 2006 10:24

krystian, wiem i nie mam do nikogo o to żalu, życie niestety toczy się wokół ważniejszych spraw niż wypad na grila. Wyraziłem jedynie swój smutek, że z zapowiadającej się ciekawie imprezki w bardzo możliwe, że w nowym gronie prawdopodobnie pójdą nici.
voyteck - Sob Kwi 29, 2006 14:49

Major, Eeeee bo takie spędy są zawsze ciężkie do zorganizowania .
Ja tam wole szybkie spontaniczne spotkanka wieczorne , na godzinke lub dwie .
krystian, Czasami można dać popalić :cwaniak: :hyhy: :hyhy:

Mariusz - Nie Kwi 30, 2006 12:25

Dobra, powrócimy do tematu w połowie maja ;-)
krystian - Nie Cze 25, 2006 14:52

Mariusz napisał/a:
Dobra, powrócimy do tematu w połowie maja ;-)
hehe mamy juz koniec czerwca:P
Major - Nie Cze 25, 2006 14:56

A ja dzisiaj na rowerze jade na pławko :D
Mariusz - Nie Cze 25, 2006 17:16

No jest czerwiec ... wczoraj rozmawiałem z Fryckiem i powiedział, że być może następne spotkanie będzie organizowane na Czechowicach. Niedaleko, fajnie jest, więc ... poczekajmy :)
Gmeras - Nie Cze 25, 2006 17:19

o czechowice idealnie :] tylko kiedy ? ;)
Mariusz - Nie Cze 25, 2006 17:36

Frycek niech się wypowie ;)
Major - Pon Cze 26, 2006 13:52

Na czechowicach? A gdzie tam auta dacie ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group