dupiate forum

O Szkole... - Zespół Szkół Mechaniczno-elektrycznych przy ulicy Barlic

RaFeN - Nie Gru 11, 2005 19:26
Temat postu: Zespół Szkół Mechaniczno-elektrycznych przy ulicy Barlic
Jest tu może jakiś uczeń tej szkoły??
Gmeras - Nie Gru 11, 2005 19:28

oczywiscie ze jest :cwaniak:

szkoła jako szkoła fajna niewazne ze ruina ale ma jedno z najlepszych miejsc z całych gliwic w samym centrum Gliwic :]

Krzysio - Nie Gru 11, 2005 19:30

hmm barlickiego ? :> to te alkatraz ? :D
Gmeras - Nie Gru 11, 2005 19:32

Bzyki napisał/a:
to te alkatraz ?

nie nie te przedczkola te dalej :P

na przeciwko gch ;D

RaFeN - Nie Gru 11, 2005 19:33

No tak jakby. Ale szkoła jest bardzo fajna. Choć każdy jak na nią spojzy myśli troche innaczj. Też napoczątku jak miałem do niej iść to nei byłem zbyt szczęśliwy, a teraz nie wyobrażam sobie żebym mugł iśc gdzieś indziej.
Gmeras - Nie Gru 11, 2005 19:35

RaFeN napisał/a:
a teraz nie wyobrażam sobie żebym mugł iśc gdzieś indziej.

zgadza się

szkoła swoim wygladem odstrasza ale swoich przyciaga ;)

RaFeN - Nie Gru 11, 2005 19:42

Noi mamy w szkole wielu wspaniałych ludzi i wykfalifikowanych nauczycieli (szczegulnie z historii)
Gmeras - Nie Gru 11, 2005 19:46

RaFeN napisał/a:
(szczegulnie z historii)

:rotfl:

ale zapomniałes dodac ze oni sa wyjątkowi naucza Cię kazdego przedmionu

RaFeN - Nie Gru 11, 2005 19:49

Wiem że sa wyjątkowi. W żadnej szkole chyba tak nie ma :)
Krzysio - Nie Gru 11, 2005 20:06

Cytat:
szkoła swoim wygladem odstrasza ale swoich przyciaga Mruga

odstarasza to malo powiedziene :przestraszony:
mialem tam kilku znajomych (: dodam jeszcze ze za bardzo inteligentni nie byli, byc moze dlatego moje zdanie o tej szkole jest negatywne (:

Gmeras - Nie Gru 11, 2005 20:08

tam 50% sosnicy chodzi ;D
Krzysio - Nie Gru 11, 2005 20:12

no ale ja nie znam kazdego w sosnicy :P poza tym to 2 kumpli moich z zatorza tam chodzilo :P
Gmeras - Nie Gru 11, 2005 22:14

Bzyki napisał/a:
poza tym to 2 kumpli moich z zatorza tam chodzilo

i jak oceniaja ta bude ? :P

Krzysio - Nie Gru 11, 2005 23:58

nie wiem, ale jak tak patrze na nich to mysle ze zle im tam nie bylo :rotfl:
Gmeras - Pon Gru 12, 2005 12:32

jednak mi tam dobrze jest :ok: :hyhy:
RaFeN - Pon Gru 12, 2005 14:09

Mi też
Bzyki napisał/a:
mialem tam kilku znajomych (: dodam jeszcze ze za bardzo inteligentni nie byli,
Byćmoże chodzili do klasy zawodowej. W liceum sa troche bardziej inteligentni
Krzysio - Wto Gru 13, 2005 10:16

na pewno chodzili do zowodowej :P hmm a wogole na barlickiego jest liceum ? :> nie wiedzialem... :)
RaFeN - Wto Gru 13, 2005 11:31

Cytat:
hmm a wogole na barlickiego jest liceum ?
Jest profilowane o 2 profilach, tylko jeden jest prywatny :)
Gmeras - Wto Gru 13, 2005 13:58

RaFeN napisał/a:
tylko jeden jest prywatny
chodzi ci o wojskowa ? ;)
RaFeN - Wto Gru 13, 2005 19:19

Gmeras napisał/a:
chodzi ci o wojskowa ?
Jak najbardziej
wolf - Nie Sty 22, 2006 18:55

Spoko szkola juz kilka lat temu skonczylem tam szkołe i wspominam z uśmiechem na twarzy.Super czas minoł a ze obskurnie wyglada to trudno za to wsrodku ok.
Czesto odwiedzam tam nauczycieli :ok:

Coyote - Sob Lut 18, 2006 08:25

Szkola fajniska :D A matolow z niej wywalaja :D ( Z liceum :P )
Olaa - Czw Lut 23, 2006 02:23

bylam w tej szkole tylko raz przed wyjazdem na wycieczke miedzyszkolna. Wycieczki miedzyszklne to organizuja pierwsza klasa!! bez opiekunow nauczycieli itp- cywilizowana samowolka i calkiem przyjemnie <tyle fajnistych facecikow bylo >:hyhy: :hyhy: :hyhy:
Coyote - Czw Lut 23, 2006 06:56

Olaa napisał/a:
samowolka

Ogolnie mówiąc to w tej szkole panuje samowolka :P
Prawie wszystko organizuja uczniowie :D :hyhy:

Gmeras - Czw Lut 23, 2006 07:24

teraz smierdzi remontem ;]
Coyote - Czw Lut 23, 2006 14:43

Cytat:
teraz smierdzi remontem

Śmierdzieć - śmierdzi...
Ale za to jakie fajniutkie komputery dostalismy :D :super:
Chyba jakieś święto :urodziny:

Gmeras - Czw Lut 23, 2006 15:17

wkońcu szkoła ma profile informatyczne tylko co oni z tej infy ucza :]
Gmeras - Czw Mar 09, 2006 12:41

Wtorek program Uwaga smieszna prowokacja ;] zobaczymy co tam pokaza az strach ogladac :DDAGFEN, moze ty wiesz cos wiecej na ten temat chodzisz do jednych z pierwszych klas moze w twojej sie to działo :P
Coyote - Czw Mar 09, 2006 13:09

Powiem Ci tak. Śmieszna pani dziennikarka z TVN, wchodzi pewnego dnia do klasy z facetka z Chemi. Wszyscy myślą, że to jakaś praktykantka albo coś. A pani **** wyskakuje z haslem, ze ta o to wymalowana kukła bedzie chodziła do naszej klasy.
Na przerwie zlotka u wychowawczyni. Pytamy sie ile ona ma lat...
No ale wychowawczyni powiedziala ze jest w naszym wieku ( nikt nie uwierzyl ).
Nastepnego dnia nowa " uczennica " pojawia sie w klasie. Śmieszna od początku:
- codziennie jedzie do szkoły z Krakowa ( kit )
- nazywa sie Magda Mazurek ( kit )
- przez pierwszy semestr nie chodzila do szkoły ( chyba trochę dłuzej )
- ma 2 zeszyty podpisane nie swoim imieniem i nazwiskiem
- wchodzi i wychodzi kiedy chce
- zadaje idiotyczne pytania - " Kto u was ćpa ? ", " Kto u was pije/pali/bije sie ? "
- wyskakuje mi z pytaniem :
-- " Jakie miałeś zachowanie ? "
--- " B. Dobre i zadnej uwagi... "
-- " Nie wierze "
I tak duzo rzeczy bylo... Na pania dziennikarke moge prosto powiedziec - pierdoła.
Coz nastepnego dnia nasza super kolezanka pokazuje sie w budzie.
Znowu tak samo ubrana z ta sama kamerka na kamizelce.
Koledzy nie wytrzymuja, to podchodza do mnei i daja mi opieprz czemu nic im nie powiedzialem o wjazdzie. No to skonczyli gadac ze mna, i podchodza do naszej kukły.
Mowią jej, że jest podstawiona i pociągaja za kamerke, ta zaczyna sie rzucac i mowi coś w stylu : " Odbiło wam... ". Prowokowała różne dziwne sytuacje, które bez jej pomocy by nie miały miejsca. No ale " genialna " pani dziennikarka pewnie powie, ze dalismy sie nabrać. Ok, ale przyszła pora sie ujawnic. Poniedzialek tego tygodnia.
Dowiadujemy sie, ze ta ciapa sie wypisala ze szkoly ( Nastepny kit chemiczki ).
Pozniej w szkole TVN. Podchodzi do 2 kolegow i sie ich pyta: " A czemu patrzycie jej pod sukienke ? " Nie wiem skad sobie wymyslili, ze ktos jakies kobiecie zaglada gdzies gdzie nie trzeba. No ale wracajac do zachowania klasy.
Nie przejeli sie prowokacja i robili to co na lekcjach robili - nic. Nie bylo zadnych przypadkow bluzgania do nauczycieli albo zakladania smietnikow na glowe, co nie zmeinia faktow ze wszyscy palacze beda w kamerze, i ze byly debilizmy straszne.
Na wiekszosci elkcjach byl spokoj. Tylko na jednej prowadzonej z Prf. L*** ( i wszystko jasne, tyle ze to chyba wina wieku ). Ciekawe jaki urywki puszcza.
A teraz mam pytanko...
Co z osobami ktore byly spoko, nie szumily ani nic ?
Co z osobami które się dobrze uczą a profil ratowniczy jest im potrzebny na dalsze czasy ?
Mam prosbe, powiedzcie mi gdzie jest najblizsza szkola o tym profilu bo chce mi sie juz wyniesc... :help: ( Zostaje tutaj :P )


PS. Klasa ma 42 osoby. 25 Osob zostało przyjetych warunkowo. 21 kapa i wyrzucaja ze szkoly... Jaki jest wiec sens ich przyjmować ? Moze ma to zniszczyć życie pozadnym ucznia ? Moze znowu jak to w tej szkole bywa nie chodzi o ucznia tylko o pieniadze ?
W szkole zostane dalej jak nie bede mial wyboru, nauczyciele sa tu raczej spoko, ludzie tez... ale nie wszyscy w 1 klasie...

Pozdro :...:




PS. Ladny elaborat...

Gmeras - Czw Mar 09, 2006 13:26

ta piekna panna podbiła do nas i udawała debilke sie pytała co to jest słonecznik :d
DAGFEN napisał/a:
Mam prosbe, powiedzcie mi gdzie jest najblizsza szkola o tym profilu bo chce mi sie juz wyniesc...
na chorzowskiej

Ja co cos powiem pierwsza klasa zawsze jest roztrzepana do czasu w drugiej wszystko sie uspokaja i nie ma tak łatwo z materiałem ;] ale niektózy wykwalifikowani nauczyciele jak pani lach sa spoko ale chyba w tym nagraniu bedzie miała główną role lipa ze wybrani nauczyciele o tym wiedzieli i dopuścili do takiej prowokacji

Coyote - Czw Mar 09, 2006 13:35

Gmeras napisał/a:
na chorzowskiej

Na Chorzowskiej nie ma profilu Ratowniczego.

A o nauczycielach pewnych wole nic nie mowic... i o pani dyrektor... :...:
Mam nadziej, ze powiedza dlaczego zwalili tegoroczny nabor...

Gmeras - Czw Mar 09, 2006 13:48

myslałem ze jestes na profilu zarządzanie informacja ;]
DAGFEN napisał/a:
A o nauczycielach pewnych wole nic nie mowic... i o pani dyrektor...
ja tam nic do tego wszystkiego nie mam dyrektorka jest lajtowa nauczyciele tez (nie wszyscy oczywiście) ;]
Gmeras - Czw Mar 09, 2006 20:16

myslałem ze sie tylko do naszej przpypieprzyli (brzydko pisząc) ale to bedzie tygodniowy cykl " Szkoła jakiej nie znacie" :P
Coyote - Czw Mar 09, 2006 20:35

Hmmm slyszalem ze niezle ukartowali wszystko...
Gmeras - Czw Mar 09, 2006 20:52

moze i byc ale jak juz mówia szkoła jakiej nie znacie to zadnego dobrego słowa nie powiedza a lachowa rola główna :d
Coyote - Czw Mar 09, 2006 20:55

:zdziwko: Ja bym jej w TV nawet nie pokazywal... :...: :...: :...:
wolf - Czw Mar 09, 2006 22:18

Pani dyrektor zgodzila sie na prowokacje powiem wam jedno przez niektorych debili co chodza i dawali wywiady beda miec nauczyciele przewalone a potem wy.

Pozatym szkola zostaje zlikwidowana

Gmeras - Pią Mar 10, 2006 07:16

szkoła przez program w tv nie zostanie zlikwidowana ale nuczyciele moga miec niektózy nie miło. Z tego co wiem osoby które dawały wywiady móiły dobrze o szkole :D
Coyote - Pią Mar 10, 2006 08:13

Sesja zdjeciowa naszej dzinnikarki, tez zrobiona z ukrycia :hyhy:


CENZURA :P
Bryke to ma całkiem całkiem :D

wolf - Pią Mar 10, 2006 08:41

szkoła i tak zostaje od wrzesnia zlikwidowana a manewr z dziennikarka to chyba chwyt zeby nikt nie plakal za zamknieciem tej szkoly.
Coyote - Pią Mar 10, 2006 08:47

Cytat:
szkoła i tak zostaje od wrzesnia zlikwidowana

A kto Ci tak powiedzial ze od Wrzesnia zostaje zamknieta ? Miala byc za rok dopiero...

wolf - Pią Mar 10, 2006 13:48

Troche nie jasno sie wyrazilem od wrzesnia szkola przechodzi w stan likwidacji, tzn. zmiejsza zatrudnienie nauczycieli, jak rowniez nie otwiera nowych klas ZSZ ani PSZ osoby co beda chodzic od wrzesnia do 2 klasy bede konczyc 3 rok w szkole na ulicy chorzowskiej.
Wiec niemasz co sie martiwc michał bo chyba tak masz na imie :] a ty Gmeras chyba do 3 r chodzisz.

Coyote - Pią Mar 10, 2006 14:12

Heheheh :D Widze rozpoznanie dobrze zrobione :D :ok:
Gmeras - Pią Mar 10, 2006 14:52

widze ze moja klasa tez została uwieczniona ;p
a skad masz te zdjęcia ?

wolf napisał/a:
a ty Gmeras chyba do 3 r chodzisz.
2r rok w plecy wiesz jak to jest ;p

szkołe mówią ze ja zamykaja co roku :Pjuz nie raz to słyszałem :] i wysyłali nas wtedy na toszecka jakos nie doszło to do skutku (bo chcieli ja remontowac):P
jak by chcieli zamykac to by jej nie remontowali a remontuja po zajeciach :]:]

Coyote - Pią Mar 10, 2006 14:55

Gmeras napisał/a:
a skad masz te zdjęcia ?

Niech to zostanie tajemnica :P

wolf - Pią Mar 10, 2006 14:59

Szkole remontuja , poniewaz bedzie tam szkola prywatna cos o kierunku plastycznym i cos jeszcze.
Mial byc bank ale za duze koszta remontu wyszly.

Gmeras - Pią Mar 10, 2006 15:05

zobaczymy :)
Gmeras - Pią Mar 10, 2006 15:17

musze dodac ze to uwaga kreci kilka takich odzcinków z kilku szkół gliwicka bedzie we wtorek ;p
Coyote - Pią Mar 10, 2006 15:58

Gmeras napisał/a:
gliwicka bedzie we wtorek ;p

Nie tak hop :P Mozliwe, ze tego nie puszczą :) Ale nadzieje bywa złudna... :dobani:

Gmeras - Pią Mar 10, 2006 16:13

z tego co wiem ze dyrka na bank sie zgodzi :D
wolf - Pią Mar 10, 2006 21:58

Gmeras napisał/a:
z tego co wiem ze dyrka na bank sie zgodzi :D
A jak sie nie ma zgodzic, jak dyra wyrazila zgode na krecenie jak rowniez zgoda byla z kuratorium. ;)
vdt - Nie Mar 12, 2006 10:18

cały ten motyw to jedna wielka kpina, ale za to widać kto jest kim, a niestety widać, że większość belfrów,do których miałem choćby odrobinę szacunku to zwykłe g.n.o.j.e, szczególnie ci, którzy wciskali kit reszcie. Ale taka prawda, że tym belfrom, którzy nie raz powinni uczyć się od ucznia kole obecność w pracy lepszych. Żałosne jest to, że niektórzy bez swoich pomocy naukowych nie są w stanie przeprowadzić zajęć i mają wszystko w tyłku, że tacy zostaną... Po prostuwielkie gratulacje!
Coyote - Nie Mar 12, 2006 10:24

Szkoła. Miejsce, w którym coraz częściej porządku pilnują ochroniarze, a nie woźne. Każdy tydzień przynosi bulwersujące informacje z polskich szkół. Podczas lekcji to uczniowie, a nie nauczyciele wyznaczają normy zachowań. Przerwy zamieniają się w wybiegi pokazu mody, a szkolne toalety w miejsca wymiany doświadczeń seksualnych. Dlaczego tak dzisiaj wygląda szkoła? O tym wszystkim zobaczymy w nowym cyklu w programie "Uwaga!" w telewizji TVN od 13 marca o godzinie 19.45.

Seks w szkolnej toalecie, agresywni uczniowie i stosujący przemoc nauczyciele. Takie zdarzenia mają miejsce w polskich szkołach. Na korytarzach obok uczniów przechadzają się ochroniarze, wszystko śledzą kamery. W wielu przypadkach można odnieść wrażenie, że to uczniowie dyktują zasady, obowiązujące w szkole. Makijaż i odkryte brzuchy gimnazjalistek to już standard. Uczniowie nie boją się przyjść na lekcje pod wpływem narkotyków lub alkoholu.

Jak zmieniają się obyczaje polskich uczniów i dlaczego nauczyciele nie mają autorytetu? Tym problemom poświęcone są reportaże nowego cyklu w "Uwadze!", pod tytułem: "Szkoła, jakiej nie znacie". Cykl będzie miał kilka odcinków. Każdy z nich dotyczyć będzie oddzielnej sprawy, między innymi: bezpieczeństwa, edukacji seksualnej, alkoholu, narkotyków, agresji w szkole, autorytetu nauczyciela, oraz szkolnej mody. Początek emisji cyklu 13.03.2006, godzina 19.45, dwa razy w tygodniu.

vdt - Nie Mar 12, 2006 18:34

powiem że ten cykl to jedna wielka lipa, bo ciecie nie tylko w naszej szkole urządzili tą piękną prowokacje, tak też było np i w Krakowie, dupogłowom się nudzi a to ponoć taka porządna telewizja nie szukająca sensacji, uczestniczą w akcjach, niech ich szlag...
Major - Nie Mar 12, 2006 18:55

A bojisz się, że coś wyjdzie na jaw ? Żenadą jest to co się dzieje w szkołach i tak naprawde coś trzeba z tym zrobić. Wina leży po obu stronach, ale młodzież zaczyna lekceważyć dorosłych co prowadzi do zdemoralizowanego społeczeństwa. Z takich ludzi rodzą się przestępcy.
Coyote - Nie Mar 12, 2006 21:19

Cytat:
A bojisz się, że coś wyjdzie na jaw

Tylko nie wiem co miało by wyjść na jaw...

Coyote - Nie Mar 12, 2006 21:22

Major napisał/a:
Żenadą jest to co się dzieje w szkołach i tak naprawde coś trzeba z tym zrobić.

Dodam jeszcze, ze nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi i co sie dzieje w tej szkole, z tego forum to chyba tylko ja i Vdt wiemy...
Zapewniam, ze nie ma u nas zakladania smietnika na glowe nauczycielowi.
A prowokacja zostala zrobiona w idiotyczny sposob. Nawet uczniowie wiedzieli ze jest cos nie tak, ale TVN juz nie pokaze tego co by im bylo nie na reke...

Major - Nie Mar 12, 2006 21:47

Znam ludzi którzy kończyli tą szkołe, troche może nie wielki obraz, ale mniej więcej wiem jak to wygląda. Napewno TV zrobiło z tego swoje show, tego nie da się ukryć, ale spójż krytycznym okiem na to co widzisz w szkole to może coś złego jednak tam dostrzeżesz.
Gmeras - Nie Mar 12, 2006 22:42

DAGFEN napisał/a:
ja i Vdt
zapomniałes mnie dodac ;)
Major napisał/a:
Znam ludzi którzy kończyli tą szkołe, troche może nie wielki obraz, ale mniej więcej wiem jak to wygląda
to opowiedz zamieniam sie w słuch :)
Coyote - Pon Mar 13, 2006 08:19

Major napisał/a:
mniej więcej wiem jak to wygląda.

Major, nie wejdziesz nie posiedzisz na lekcji, nie zaczaisz. Taka prawda.
Z opowiesci jak kiedys sluchalem ta szkola wygladała zupełnie inaczej.
A jak widze jak TVN chce naciagnac fakty, to chce im sie zrobic pod budynkiem Allah Akbar. Sa debile ktore lekcje rozwalaja- na to krytycznie patrze ( ale nie wszystkie). Tak jest tylko w 1 klasie. No ale zobaczymy reportarz to bardziej sie czegos dowiemy. Chyba dzisiaj nie bedzie jeszcze lecial. Pozdro.

PS. Zgadzam sie z przedmowca i prosze zebys opowiedzial, bo kazdy ostatnio inaczej mwi.

Major - Pon Mar 13, 2006 13:11

Znam osoby, które konczyły tą szkołe minimum 3 lata temu. Co się tam działo i co mi opowiadano wole powiedzieć na żywo. Ile z tego prawdy tego nie zweryfikuje, bo tam nie uczyłem się.
wolf - Pon Mar 13, 2006 13:26

Powiem krotko, ludzie co opowiadaja negatywnie o tej szkole, to cisna kit, spotkalem sie z negatywna opinia o tej szkole a sam kiedys chodzilem do niej i gadki, ze ta szkola taka zła jest, wcale sie nie sprawdziły.

Jest kilka typów ludzi co mowia scieme o tej szkole:
- ci co wylecieli z tej szkoly
-ci co mieli problem ja skonczyc
- ci co chca pokazac do jakiej ja to zlej szkoly chodze, ale sobie tam daje rade bo taki grozny jestem.
- oraz sciemniacze.

Znałem takich typkow co tak gadali..

A akcja TVN zostala po to zrobiona, żeby przy zamykaniu szkoły nikt za nia nie płakał tylko żeby byly argumenty pokazujace, "Że tak dobrze robimy zamykajac tą szkołe."" BO ta szkoła jest beee jak widać w programie, trzeba ja zamknać" :dobani:

Gmeras - Pon Mar 13, 2006 15:12

Major napisał/a:
Co się tam działo i co mi opowiadano wole powiedzieć na żywo
powiedz te najgorsze rzeczy i które cie tam bulwersuja
Coyote - Pon Mar 13, 2006 15:33

Powiem Wam jedno, nie przeniosę sie z uwagi na jedno - nauczyciele ( wiekszość ) staraja sie coś do tych łepetyn nałożyć. A jak ktos mowi zle o tej szkole ...
Niech mowi dalej ale niech to najpierw skonsultuje z wiarygodnym opiniodawca.
W pierwszej klasie jak to w pierwszej klasie... Lekcji niekiedy nie da sie prowadzic przez " bohaterskie wyczyny " - " inteligentów ". Ale tak jest tylko w 1 klasie.
Major ... czemu nas nie chcesz uswiadomic o tym co sie tam działo ?
Pochwal sie swoją wiedza... A jeśli to jest to o czym mysle to taka zasada na zakończenie:
Szanuj nauczycieli to oni beda szanować Ciebie... proste...

Major - Pon Mar 13, 2006 15:54

Ja nie wiem co sie działo na lekcjach. Wiem, że dealing był czyms normalnym. Nie chce o tym wiecej pisac, bo mnie problemy tej szkoly wogole nie interesuja. Druga sprawa, ze nie mam zamiaru miec przez oficjalne ofrum jakis gniotów.
Coyote - Pon Mar 13, 2006 15:58

Narkotyki byly i sa wszedzie. A forum czytaja wszyscy, nie warto sie bać pisania na nim. Temat kontrowersyjny ale ...
Sami dokonczcie...

wolf - Pon Mar 13, 2006 19:32

Major hehe powiem ci jedno, w tej szkole i innych mi znanych, najmniej mozna sie spotkac z dilingiem na barlika. Nie liczne osoby cos zażywaja w szkole.
Wiec ja nawet tu problemu nie widze z narkotykami w tej szkole.
Z tego co wiem diler z barlika co kiedys cos wnosil do szkoly, wylecial z szkoly i jak sie nie myle albo siedzi albo ma wyrok...

vdt - Pon Mar 13, 2006 20:35

wina leży po obu stronach, major, masz zupełną rację. Ale jaki przykład dają ci starsi, mądrzejsi, ci na wyższych półkach i mający za zadanie zburzyć to co się budowało? A ci Twoi znajomi, ćpali? A gadać może każdy, widać u Ciebie niezłe uprzedzenie. Z uprzedzonych właśnie rodzą się ci najwięksi... przestępcy, o których wspominasz. Ziom, bez urazy, ale nie znasz, więc nie powtarzaj plot, które słyszałeś z drugiej, trzeciej czy z n-tej ręki. Facet, to dziecinada. PATRZ i rób to uważnie. A jak wypowiesz się na temat GCE? Duża, jedna z lepszych szkół. Chodziłem tam jakiś czas, tam jest większy, dużo większy syf niż tu, poziom niższy i więcej gnojstwa tam chodzi. Technikum robiłem w trzech szkołach i Barlickiego zrobiło na mnie największe wrażenie. Dla mnie to był drugi dom, masa przyjaciół i bezpieczeństwo...
vdt - Pon Mar 13, 2006 20:39

Doadm, że większość szkół jest przereklamowana pod każdym względem, bezpieczeństwo, poziom, dragi... To jest tylko tępa opinia
Major - Pon Mar 13, 2006 20:40

Spoko nie puszczam plot i jak wyżej napisałem zupełnie mnie ten temat nie interesuje. Znam opowieści od osób, które się tam uczyły i jak zauważyłeś nie chciałem się na ich temat wypowiadać, bo sam nie wiem jak było. Nie puszczam plot, bo ich nie rozpowiedziałem.
Tak Ci wszyscy którzy mi o tym mówili sami też ćpali, jeden dilował, ale nie wiem czy robił to na terenie szkoły, bo nigdy w to nie wnikałem. Nie czuje urazy i nie mam do nikgo uprzedzeń.

Coyote - Pon Mar 13, 2006 21:30

vdt napisał/a:
bezpieczeństwo, poziom, dragi... To jest tylko tępa opinia

Powiem z doswiadczenia jak to zrobiola pani pewna dyrktor gdy wszedl pan policjant i sie spttał czy to prawda, że uczniowie palą. Zaprzeczyła wszystkiemu a ozniej sama probowała wymierzyć sprawiedliwość. Nie wyszło jej.
Dragi są w KAŻDEJ szkole, ale to sie ukrywa... ( Nie długo... )

Gmeras - Pon Mar 13, 2006 21:35

Jutro chyba w uwadze nie bedzie jak by co w czwartek ciekaw jestem czy szkoła sie zgodziła na puszczenie materiału :]
Coyote - Wto Mar 14, 2006 08:44

Dzisiaj albo jutro paparazzi maja klase odwiedzic by puscic to co nagrali.
Zastanawiające... Ciekawe czy bedzie wytykanie :kijemgo: .
Mozliwe ze beda brali kogoś na wywiad. Z checia bym sie zglosil.

marchew - Wto Mar 14, 2006 21:39

nie wiadomo czy szkola zostanie od wrzesnia zamknieta to wszytsko jezcze zalezy od naszej genialnej dyrci co zadecydyje .Ja slyszlam ze jeszzce pochodzimyyy!!!!!=D
marchew - Wto Mar 14, 2006 21:40

:cool:
Amy - Wto Mar 14, 2006 21:51

Ja także słyszałam,że pochodzimy. :]
trunks - Wto Mar 14, 2006 23:45

no to fajnie :ok:
Coyote - Sro Mar 15, 2006 14:55

marchew napisał/a:
szkola zostanie od wrzesnia zamknieta


Nie, szkoła od Września nie zostaje zamknięta. :hyhy: To są stare przypuszczenia. :hyhy:
Jedyne czego nadal nie wiem to czy szkoła bedzie przyjmowac nowych uczniów. :zalamany:

Amy napisał/a:
Ja także słyszałam,że pochodzimy.


Słuch Cie nie mylił. :cwaniak:

Amy - Sro Mar 15, 2006 18:44
Temat postu: ...
Fajnie by było jak by przyjmowała nowych uczniów :) .
Pożyjemy zobaczymy jak to bedzie :P ... ;)


A także w programie "Uwaga" nie bedziemy ,za mało materiałów . ;]czy inna wymówka?!
Ah zresztą mam to gdzieś...czy byśmy byli czy nie... :P

Gmeras - Sro Mar 15, 2006 20:34

skad wiesz ze nie bedzie leciec ?
Amy - Sro Mar 15, 2006 20:56
Temat postu: ^^
Dowiedziałam sie od od Magdy z (mojej! :))klasy1R :D :P
( słyszałam jak się pytała dyrektorki ):] na przerwie.
I potem powiedziała całej klasie. :P

Coyote - Sro Mar 15, 2006 21:33

Cytat:
skad wiesz ze nie bedzie leciec ?

Dziwna sprawa. Ale tak powiedziała sama pani dyrektor.
Poczekamy zobaczymy...
Sprawa i tak capi na kilometr :...:

wolf - Sro Mar 15, 2006 23:29

hehe jak wy wierzycie ze szkola nie zostanie przeniesiona w stan likwidacji to wierzcie dalej hehe :rotfl:
trunks - Sro Mar 15, 2006 23:31

tak to jest teraz w tych szkołach demoralizacja i tyle :/
Coyote - Czw Mar 16, 2006 07:02

wolf napisał/a:
szkola nie zostanie przeniesiona w stan likwidacji to

?le mnie zrozumialeś, szkola zostanie przeniesiona w stan likwidacji, mozna powiedziec, ze prawie juz jest.

marchew - Czw Mar 16, 2006 09:40

Amy :wsciekly: //ta MAgda to chodzaca antena/ciekawska zolza wszytsko podslucha hihihi :chytry: A cio tej "uwagi" i dobrze ze nas nie bedzie pprzynajmniej nie pokaza tego co powiedziala hahah :super: :super:
trunks - Czw Mar 16, 2006 14:37

a co takiego powiedziala ? :oczami:
Coyote - Czw Mar 16, 2006 15:19

trunks napisał/a:
a co takiego powiedziala ?


Sam chciałbym juz wiedzieć. Coz moze Marchewa slyszy to czego inni nie slysza ? :wstyd:

Amy - Pią Mar 17, 2006 16:36

No właśnie Marchewka co ona takiego powiedziała :D
(Wiem ona duzo mowi:Pale co tym razem!?) :P :hyhy:
Czekam :P :)

trunks - Pią Mar 17, 2006 23:31

dopiero teraz przejżałem wszystkie poprzednie posty.

Nie ma co sie przejmować tą Uwagą, bo zadna taka audycja nie może mieć wpływu na zamknięcie szkoły to by była przesada, niezależnie od tego co by ta wasza koleżanka tam powiedziała :).

madziar - Sob Mar 18, 2006 00:19

Ta cała uwaga to same bzdety. Rozdmuchany marketing próbuje przyciągnąć ludzi do oglądania. Narazie w tym temacie niczego sensownego nie było i nie wiem czemu mają służyć te audycje. Chyba to jest taki pean ku czci idiotów szkolnych. Pokazują margines, a margines ma swoje 5 minut. :dobani:
marchew - Sob Mar 18, 2006 11:53

hah no Amy ty wiesz jaka MAgda jest ona zawsze wszytsko musi sie dowiedziec .....pierwsza poinformowala ze nie bedzie na s w tv :spi: :kwasny:
marchew - Sob Mar 18, 2006 11:58

dobra moze zmina tematu na cos innego :zdegustowany: i w koncu skonczymy nawijac o tej telewizji tvn :oczami: .....było mineło :cool: ...... :suchy:
Coyote - Sob Mar 18, 2006 13:02

marchew napisał/a:
.....było mineło ......

Nie mineło :)

trunks - Sob Mar 18, 2006 14:25

olejcie ten TVN, czy wymienią wasza szkołe w reportarzu czy nie - co to za różnica ? Lepiej sie zajmijcie nauką a nie jakimis reporterami :hyhy:
marchew - Sob Mar 18, 2006 15:15

Dagfan :hyhy: minelo uwiez mi..za pare dni wszytscy zapomna o tajemniczej MAgdzie<szpieg>hihih :zakrecony: sklerozaaa rullezzzzzzzzz :cisza:
Amy - Sob Mar 18, 2006 18:10

marchew napisał/a:
i..za pare dni wszytscy zapomna o tajemniczej MAgdzie<szpieg>hihih :zakrecony: sklerozaaa rullezzzzzzzzz :cisza:


Mnie tam ona nie obchodzi wcale...i nie obchodzila ... :/ :spi:
Nudy...z cała tą sprawa...kicha :P :/ :kwasny: :kwasny:

marchew - Sob Mar 18, 2006 18:24

heee taka jakas tam :spi: MAgda byla minela to juz przeszloosc :D hihihi:] niestety miala pecha :oczami: i taki wał nie udalo jej sie nagrac :zdziwko: i nakrecic fajnego wywiadziku tz jakiejs normalnej scenki z nami hahah :dobani: co za pechh jestesmy zajefajniiiiii:super: .................to musialo byc straszne dla niej :przestraszony: zeby taka wpadke sama sobie zrobila..........chciala miala za swojeee :super: nikt jej nie kazal z ukrycia krecic :zdegustowany: ...
marchew - Sob Mar 18, 2006 18:32

hahah ogladalam teraz tv chca wyrzucic osoby ktore plotkuja na forum oni maja cos z :zabawa: ...juz niedlugo nie bedzie mozna oddychaccc ..bedziemy musieli placic za wychodzenie ..ehh ten swiat zchodzi :krzeslem: .... :mur: to jes okropneeeeee
marchew - Sob Mar 18, 2006 18:33

chcha wyrzucic osoby ze szkoly iotrzywiscie ktore plotkuja na forum noo...wyzej zle mi sie napisalo:P
trunks - Sob Mar 18, 2006 19:03

marchew, nie qmam za bardzo co napisałaś...chcą wyrzucić z jakiejs szkoły osoby piszące na forum ? Na jakim forum no i z jakiej szkoły ? :niepewny:
Coyote - Sob Mar 18, 2006 21:27

Marchewa :P Rozwin wypowiedz :rotfl:
vdt - Sob Mar 18, 2006 22:12

hehe mnie już stamtąd nie wyrzucą :P hyba że z zaocznej, ale czy im się to opłaci :| gdyby nawet to mnie to lotto bo nie mają podstaw, a jeżeli zrobią perfidere to można dociekać swoich praw, dla przykładu podam że jak chodziłem do łabęd do szkoły to mojej wychowawczynie wykręcili koła w samochodzie i spotulniała ;] nie ma to jak być niezaleznym hehehe ale to fakt, nie zdziwiłbym się wcale gdyby parę osób wpadło na genialny pomysł taki jak cała ta telewizja i poleciło lub zaczęło gnoić ziomków z forum, obniożając oceny czy coś by pokazać iż są tylmi lepszymi... poraz kolejny ;] co i za moich czasów miało miejsce ;] Z drugiej strony to ta cała afera to stos nierozwiązanych zagadek no i szczerze powiem, że mam co do tej sprawy nieco wątpliwości, wątpliwości które zostawię dla siebie ;]
vdt - Sob Mar 18, 2006 22:13

kurde chyba przez chyba a nie przez hyba :P
marchew - Nie Mar 19, 2006 10:59

no teraz lecial taki program w tv :przestraszony: //"CZY UCZNIOW POWINNO SIE WYRZUCIC ZE SZKOLY PLOTKUJACYCH NA FORUM ITP" i sie wypowiadal aktor z synem...ze nie bo to w koncu internet ktory jest na calym swiecie i nie moga kazdego pilnowac itd....dlatego sie zdziwilam ze chca za takie cos wyrzucic osoby ze szkoly to by byla lekka przesada.. :zakrecony: no ok ale w jakiejsc tam szkole gdzies w polsce to wyerzucili 6 osob (ucznio) ale ich to dobrze nalezalo im sie dlatego ze podszyli sie na forum niby ze oni sa nauczycielami i pisali ze pija pala itd.... :suchy:
trunks - Nie Mar 19, 2006 14:19

marchew napisał/a:
podszyli sie na forum niby ze oni sa nauczycielami i pisali ze pija pala itd....

to ciekawe jak ich zidentyfikowali...

Amy - Nie Mar 19, 2006 15:24

Z tym wyrzuceniem uczniów ze szkoły...to moim zdaniem jakas bzdura. :dobani:
Gmeras - Nie Mar 19, 2006 16:24

Na bank to bzdura :]
marchew - Nie Mar 19, 2006 17:04

totalnie im odbilo :cisza: no ale tamtym co sie podszyli nalezalo sie :zdegustowany:
no Trunks co do tego jak ich zidentyfikowali ...wiesz jeszcze jest takie cos jak policja ktora zna sie na tym a niby jak lapia hakerowww i cala inna reszte co sie umawiaja z jakimis naiwnymi dziewczynami przez czata a potem je gwalca morduja kroja ..i wielka aferaa ...policja ma wlasnych hakerow znajda prze neta takiego typa... :zdegustowany:

vdt - Nie Mar 19, 2006 19:22

wiesz zawsze można pipoisać z jakiejś ubogiej kawiarenki w rękawiczkach i z maską busha na twarzy heheh ale bywa i tak że koledzy cię sprzedają a sa tacy, wielu jest takich. Ide zakąsić czekolade hehe
marchew - Nie Mar 19, 2006 19:29

nie boj nic do tego tez dojda :D
vdt - Nie Mar 19, 2006 19:45

no nie wiem, jeżeli ktoś nie ma wyobraxni to takiego złapią, ale co za problem pojechać np do katowic, później do chorzowa, później jakieś pyskowice... latać po kafejkach bez planu, spontanicznie. Vouloir c'est pouvoir ;] :P
vdt - Nie Mar 19, 2006 19:48

ale w sumie to po co się wymądrzać heheh jak i tak niczemu to nie służy, jeżeli nic nie robisz złego to w czym problem?? i co że bedą wiedzieć kim jesteś?? nie mogą nic zrobić... tzn mogą, ale czy to ma sens :| heheh
Coyote - Nie Mar 19, 2006 20:59

Ta cała akcja z forumami to jeden wielki BUG :P W skrocie moje odczucie: Nah nah Nah :P Zdrowie reporterow :piwo: i Kazia :hyhy:
vdt - Nie Mar 19, 2006 21:36

zaprawdę powiadam wam, idźmy się leczyć na nogi...
marchew - Nie Mar 19, 2006 22:15

heh czemu na nogi ja proponuje od razu przejsc do glowy hahah :cool:
marchew - Nie Mar 19, 2006 22:22

taa jasnee bedzie ktos specjalnie jezdzil po wsyztskich kafejkach zeby pisac jakies bzdety...vdt zastanow sie :idiota:
vdt - Nie Mar 19, 2006 22:52

marchewa :] podałem to za przykład :] nie bierz tego do siebie :] chcieć to móc, policja i tak wiele spraw zamyka bez odpowiedzi. A jeżeli masz zamiar pisać bzdety, to nie musisz się przejmować, że ktoś zechce Cię poszukać :] :zdziwko: Poza tym i tak piszesz bzdety i nikt się nie przejmuje :P
wolf - Nie Mar 19, 2006 22:53

vdt napisał/a:
wiesz zawsze można pipoisać z jakiejś ubogiej kawiarenki w rękawiczkach i z maską busha na twarzy heheh ale bywa i tak że koledzy cię sprzedają a sa tacy, wielu jest takich. Ide zakąsić czekolade hehe

Po co ciebie maja koledzy sprzedac, nie jedne nauczyciel wie kto ma jaki nick na forum, pozatym nie mysl ze te forum nie czytaja nauczyciele z barlika

vdt - Nie Mar 19, 2006 22:59

ziomal wszyscy nauczyciele, nawet dyrektorka - znają mój nick, każdy z nich wie kim jestem. Nie wiem czy zauważyłeś, ale tu lekko nie o to chodzi, tu się toczy dyskusja ;] są podawane przykłady ;]
trunks - Nie Mar 19, 2006 23:40

marchew napisał/a:
Trunks co do tego jak ich zidentyfikowali ...wiesz jeszcze jest takie cos jak policja

no tak, ale komu sie chcialo angażowac policje w takie pierdoły ? Przeciez wiadomo, ze na internecie mozesz se wymyślić nick jaki chcesz, to ze ktos se podał nazwisko nauczyciela to chyba nie przestępstwo ? I tak przecież nikt w to nie uwierzy, ze to nauczyciel pisze takie rzeczy o sobie. Bez sensu i tyle.

Wogle ta dyskusja schodzi na jakies dziwne wątki i jest po prostu offtopic...

marchew, Amy, zachęcam Was do wypowiadania sie takze w innych tematach na forum, bo narazie chyba tylko tu sie udzielacie ;)

Gmeras - Pon Mar 20, 2006 07:03

wolf napisał/a:
pozatym nie mysl ze te forum nie czytaja nauczyciele z barlika
czytają bo sami mi móili :)
Coyote - Pon Mar 20, 2006 09:02

Gmeras napisał/a:
pozatym nie mysl ze te forum nie czytaja nauczyciele z barlika
Jesli by trzabyło wymieniać kto czyta a kto nie to łatwiej byłoby wymienić tych co nie czytają. A moj nick tak jak Twoj Vdt jest im juz znany :)
Tylko te 2 sierotki Amy i Marchewa ... jeszcze ich nie znaja :D
A tak na uboczu... Vdt goscia ktory pojechal do kawiarenki latwo namierzyć ;)
Uwazajci, bo niedługo moze sie skonczyc wolność wypowiedzi.

wolf - Pon Mar 20, 2006 09:41

w Internecie nikt nie jest anonimowy , ludzi z allegro ktorzy wala wałki, mimo ze zmieniaja kawiarenki namierza się , wiec z namierzeniem niema żadnego problemu. ;)
Coyote - Pon Mar 20, 2006 09:49

Zgodze sie z Toba Wolf. Kazdego dorwie kiedyś reka sprawiedliwości.
Marchewa i Amy... o Was nauczyciele tez sie dowiedza, jesli juz nie wiedza :D
Piszecie an wlasne ryzyko :P:P

vdt - Pon Mar 20, 2006 11:19

Dagfen Twój nick jest już znany wraz z Twym wejściem do pewnego badziewnego pisma hehehe więc nas już kojarzą oooo i jeszcze trochę :P nom mnie trochę dłużej :P No i Daguś to wszystko to kwestia sporna. Chcieć to móc ale wiesz, nie zawsze się da.
Amy - Pon Mar 20, 2006 12:20

Cytat:
marchew, Amy, zachęcam Was do wypowiadania sie takze w innych tematach na forum, bo narazie chyba tylko tu sie udzielacie ;)


Nie tylko,rozejrzyj sie.

Cytat:
Tylko te 2 sierotki Amy i Marchewa ... jeszcze ich nie znaja :D


Sam jesteś sierotka :P :kwasny:

wolf - Pon Mar 20, 2006 14:20

vdt napisał/a:
Dagfen Twój nick jest już znany wraz z Twym wejściem do pewnego badziewnego pisma hehehe

Co do tego badziewnego pisma ,pewnie chodzi tobie o gazetke szkolna, a ja na to: nie wychylaj sie, bo jak umiesz cos lepszego wymyslic to zaproponuj , a nie piepsz ze gazetka jest badziewna, no tak ale zamiast napisac jakis artykuł to lepiej krytykować, jaki ty jestes beznadziejny.

vdt - Pon Mar 20, 2006 14:25

jak Ty do naczelnego mówisz :] właśnie żeś się sam wychylił kolo, bo ja jestem jednym z trzech osób, które to pismo założyło :] heheheheh nie ma to jak niewiedza ;] i stary uważaj na słowa...
Coyote - Pon Mar 20, 2006 14:27

Panowie :D Ze " badziewna " to byl zart :D Vdt jest naczelnym ssakiem w redakcji :P :super:
Aither - Pon Mar 20, 2006 14:29

ech nie ma to jak mowic sobie po "imieniu" :P skoncentrujcie sie :P
vdt - Pon Mar 20, 2006 14:33

no Daguś broń honoru! Widzisz, taki Wolf nawet ortografii nie zna
wolf napisał/a:
a nie piepsz ze gazetka .

trunks - Pon Mar 20, 2006 14:39

Amy napisał/a:
Nie tylko,rozejrzyj sie.

faktycznie w przeciwienstwie do marchef-ki masz tez pare postów w innych tematach, sorki. :oczami:

DAGFEN napisał/a:
Uwazajci, bo niedługo moze sie skonczyc wolność wypowiedzi.

jak dla kogo hehe :P

Coyote - Pon Mar 20, 2006 15:12

Cytat:
jak dla kogo hehe

Szczerze to dla mnie :szok: . Okey panowie. Schowajcie swoje hormony meskie i spokoj ma byc. A tak nawiasem Szkoła Óczy :krzeslem:

marchew - Pon Mar 20, 2006 15:29

DAGFAN pisał>>>Marchewa i Amy... o Was nauczyciele tez sie dowiedza, jesli juz nie wiedza :D




taa Dagfan no ja wiem ze sie dowiedza przy pomocy ciebie heh tz ze im powiesz nie ukrywajmy tego :dobani: po drugie co do tych sierotek co pisales ...to se pogadaj sam ejstes sierota ja w przeciewienstwie do ciebie mam mame i tate :ok: :ok:

kobi - Pon Mar 20, 2006 15:31

Proszę o spokój :offtopic:
marchew - Pon Mar 20, 2006 15:46

vdt napisał/a:
marchewa :] podałem to za przykład :] nie bierz tego do siebie :] chcieć to móc,



heh ja nie biore se tego do siebie niczego nie biore do siebie poprostu totalna olewa w przeciwienstwie do ciebie haha a i jeszcze jedno nie powtarzalbys sie za kazdym razem CHCIEć TO MÓC skombinuj senowe haselko nie wiem szukaj nastepny miesiac po ksiazkach hahah moze na cos wpadniesz :super:

Coyote - Pon Mar 20, 2006 15:50

Marchewka :) Ja nic im nie powiem, oni sami zgadna :)
marchew - Pon Mar 20, 2006 15:55

taa a niby maja jeszcze glowkowac i sie zasnanawiac, albo jeszcze lepiej zgadywac.. //jasne.... wezma dziennik i beda szukac :spi: a jak nie znajda zrobia sledztwooo :zdegustowany: ..sami sie nie domysla dopuki nikt nie wyda=D
wolf - Pon Mar 20, 2006 16:02

DAGFEN napisał/a:
Panowie :D Ze " badziewna " to byl zart :D Vdt jest naczelnym ssakiem w redakcji :P :super:
No to sie nie dziwie, żę uważa tą gazetke za badziewna jak ja tworzy.HAHA
A co do ortografi masz kolego Vdt zonka bo jestem dysortografikiem hehe i taka próba obrazy jakoś na mnie nie działa. :rotfl:
Wracajac do tematu ładny dziś mamy dzień :oczami:

vdt - Pon Mar 20, 2006 18:11

nie ma to jak poczucie humoru :P nie chcieć to nie móc :] :super: :rotfl: normalnie do łez :D ale spoko, idę pierwszy z inicjatywą i wyciągam rękę... co Ty na to?
Adiw - Pon Mar 20, 2006 18:33

Witam:):) Widzę że dużo osob co pisze że Szkoła na Barlickiego bedzie zlikwidowana lub nie będzie poboru w roku szkolnym 2005/2006 się grubo myli:). W tym roku bedzie na 100% pobór do szkoły na profil Zarządzanie Informacją.:):) Pozdro:) :D
Adiw - Pon Mar 20, 2006 18:35

SORRY MIA?O BYC ROK SZKOLNY 2006-2007:)
marchew - Pon Mar 20, 2006 19:25

Awdi...a ty niby skad to wieszz ..takis obeznany hahah :] :]
marchew - Pon Mar 20, 2006 19:27

kurcze jak nas przeniosa na chorzowska na ta cala melineee to chyba mnie cos strzeli ...dzis w nocy zabil dziewczyne 21 letnia na chorzowskiej :zakrecony:///gadali o tym wszedzie dzis hehe dowiem sie wiecej rzeczy ....
Gmeras - Pon Mar 20, 2006 20:15

marchew bo juz sie zapraszam gimnazjalistów do szkół ponadgimnazjalnych :)
Adiw - Pon Mar 20, 2006 20:18

Hey:)Marchew.... Noo Gmeras dobrze Ci to wytłumaczył:) interesuję się tą sql więc wiem czy jest pobór czy nie ma:):) dzisaj dostałem dokladne info o tej sql.. więc tymbardziej mam potwierdzenie;]

HEHEH A W SPRAWIE TEJ CA?EJ WASZEJ SPRAWKI Z KLASY 1R;] TO NIE BY?O DZISAJ NIC W UWADZE:) więc to tymbardziej nie mialo by prawa zamknąć sql:)

Gmeras To jest Twoje forum?? i czy masz własną stronke:>:)

marchew - Pon Mar 20, 2006 20:43

Adiw ale to nie ma zwiazku z zamknieciem szkoly z powodu jakiejsc tam "Uwagi" :D
poprostu maja nas tylko przeniesc , a wy od razu o zamykaniu gadacie....<hahaha>
szkola bedzie dalej funkcjonowlaa ...w koncu to szkola mechaniczna ......a liceum powinno byc z liceami a nie z jakimis zawodowami czy innymi bez przesady :zakrecony: :cisza: :cisza: :cisza:

marchew - Pon Mar 20, 2006 20:45

a swoja droga ciekawa jestem czy jak juz nas przeniosa na ta marna chorzowska:P :/ to czy nauczyciele zostana czy jednak bedziemy mieli nowych.. :suchy:
Adiw - Pon Mar 20, 2006 20:46

Ja tylko powiedizałem tov z powodu innych osob co wczesniej pisały:) Szkoła na 100% nie bedzie przeniesiona:) Chodiz mi w szczególności o tej liceum profilowane Zarzadzanie Informacja :0 a te mechaniczne też zostaje na miejscu:) z tego co wiem to jest pewne na rok szkolny 2006/2007:) Sorry za literówki
Coyote - Pon Mar 20, 2006 21:25

Liceum ZOSTAJE przeniesione, predzej czy pozniej.
Gmeras - Pon Mar 20, 2006 21:36

to ze szkołe likwiduja słysze od poczatku kiedy tam chodze a chodze tam 3 rok ;]
Adiw napisał/a:
Gmeras To jest Twoje forum?? i czy masz własną stronke:>
to nie nie moje forum :P
Adiw - Pon Mar 20, 2006 21:52

DAGFEN, ehehhe liceum zostanie przeniesione może :) ale Mi chodzi w szczególności o rok szkolny 2006/2007 tak jak inni o tym tutaj mowią ze je zamkną już teraz. Gmeras, Ahaa:) bo myślalem że masz z tym jakieś powiązanie :p jak to umieściłeś jako strone www:)
wolf - Pon Mar 20, 2006 22:45

Nikt nie napisał ze zamkną ja już teraz, czytaj uważnie.Bo było napisane dokladnie.
Jezeli chlopacy nie znacie tego goscia Adiw to cos mi tu smierdzi podpucha

Adiw - Pon Mar 20, 2006 22:53

wolf, szkoła i tak zostaje od wrzesnia zlikwidowana a manewr z dziennikarka to chyba chwyt zeby nikt nie plakal za zamknieciem tej szkoly. TWOJE S?OWA
wolf - Pon Mar 20, 2006 23:03

Adiw napisał/a:
wolf, szkoła i tak zostaje od wrzesnia zlikwidowana a manewr z dziennikarka to chyba chwyt zeby nikt nie plakal za zamknieciem tej szkoly. TWOJE S?OWA
Tak to moje słowa, ale jakbyś czytał dokladnie, byś też post wyczytał ktory ponizej skopjowalem


Troche nie jasno sie wyrazilem od wrzesnia szkola przechodzi w stan likwidacji, tzn. zmiejsza zatrudnienie nauczycieli, jak rowniez nie otwiera nowych klas ZSZ ani PSZ osoby co beda chodzic od wrzesnia do 2 klasy bede konczyc 3 rok w szkole na ulicy chorzowskiej.

Pozatym Adiw cos mi sie zdaje że jestes jakis podstawiony i miec 15 lat i chodzic na barlika chyba 15 latkowie sa jeszcze w gimnazjum.Smierdzi mi tu coś!

trunks - Pon Mar 20, 2006 23:17

i tak teraz tutaj tego nie rozstrzygniecie. Co zrobią to sie dopiero okarze.
Adiw - Pon Mar 20, 2006 23:41

Hmm ja mam w tym roku 16 lat :)... w listopadzie... Mam te informacje od Pani Dyrektor i Pedagog z mojego gimnazjum.. pisze tutaj o tym poniewaz interesuję się tą szkołą. i nie jestem podstawiony :) I nigdzie w postach nie napisałem że chodzę na Barlika. :)
Dorothea - Wto Mar 21, 2006 08:46

Adiw napisał/a:
Hmm ja mam w tym roku 16 lat


w tym wieku konczy sie własnie trzecia klase gimnazjum ;)

Coyote - Wto Mar 21, 2006 11:22

Spokojnie panowie... Jak sie udowodni mu, ze jest podstawiony, to samodzielny oddział jednoosobowy SB-3 sie nim zajmie :) :rotfl:
vdt - Wto Mar 21, 2006 12:30

będziesz miał pole do popisu :D ale czy można tak bez kilku wiernych towarzyszy broni??
trunks - Wto Mar 21, 2006 14:53

taa kazdy moze byc podstawiony, skąd wiecie, że np. marhef nie jest podstawiona :> :D
Coyote - Wto Mar 21, 2006 15:45

trunks napisał/a:
marhef nie jest podstawiona

Bo chodze z nia do klasy :P
Vdt w razie czego zadzwonie po wsparcie, ale raczej betonowe juniorki beda mu jak ulal pasowaly... Facet nawet nie brzdeknie na bajałce... :super:

Pozatym... Vdt robil w Mossadzie [ moze jeszcze robi :cwaniak: ] ( h t t p;//w w w mossad.gov.il/Mohr ), ja w FSB ( h t t p;//w w w fsb.ru/ ) wiec raczej nie bedzie problemow z weryfikacja szpiega :)
Ja nic nie chce mowi ale zawsze " przypadkowo " moze takiego goscia przejechać tramwaj na autostradzie... ( to co z tego, ze nie jezdzi... ). Ok, Wania bier kałącha i wiadro naboi... Robota sie szykuje...

Adiw - Wto Mar 21, 2006 19:19

Dorothea w tym wieku konczy sie własnie trzecia klase gimnazjum.. o chociasz jedna osoba wie że w tym wieku idze się do sql pozagimnazjalnych:) ehehe wy to macie bujną wyobraznie:D z tymi oddziałami itp:) hehehe jak jest tutaj ktoś z 1r to nie będzie dla mnie problemem udowodnić mu że jestem nie podstawiony;) przez podanie jednego ucznia .. i zapytanie się go cyz mnie zna:) coś jeszcze :)??
marchew - Wto Mar 21, 2006 20:11

takk :ok: Trunks ja jestem szpiegiem hihihi ...bacznie was tu obserwuje hihi :wsciekly:


Dagfen co z tego ze chodze z toba do klasy ...hihi moze specjalnie mnie dali zebym :zakrecony: was szpiegowała... :oczami: ..strzesz sie :rotfl:


:evil: wzystko widzee:):):):) :hurra:


Adiw napisał/a:
przez podanie jednego ucznia .. i zapytanie się go cyz mnie zna ??


hee a to niby co mialo znaczycc;/nie jaze ale oka to sie wytnie :suchy:
podanie ejdnego ucznia...(replay) :zdziwko:

Adiw - Wto Mar 21, 2006 20:22

Hmmm chodziło o mi to że jeden uczeń z 1r mnie zna i wie jaki mam login... chodzi mi całyczas o to że ja niby jestem podstawiony jak napisał jeden użytkownik wyżej...
vdt - Wto Mar 21, 2006 20:43

baaaannnnnnnnzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaiiiii :D heheh Dagfen zadzwoni po Chucka Norris'a i nawet ten tramwaj na autostradzie Ci nie pomoże :D no i nie rozpowiadaj wszystkim gdzie pracuje :wsciekly: :cenzura:
Coyote - Wto Mar 21, 2006 21:18

vdt napisał/a:
Chucka Norris'a

On to przeszłość... Teraz jest DAGFEN GSSG :evil:
Adiw napisał/a:
uczeń z 1r

Jestescie z tej samej wioski :) Jestes czysty spradzilem :ok:

Adiw - Wto Mar 21, 2006 21:38

DAGFEN - Wiesz o kogo mi chodzi:> o którego ucznia:)??
trunks - Wto Mar 21, 2006 23:25

mowie wam uważajcie na uzytkownikow z żeńskimi nickami :P
vdt - Sro Mar 22, 2006 06:51

Teraz jest Dagfen i jego Mandaryn(k)a :D wiem co znacz SSDD a co znaczy GSSG? PS - Grix napisał fajny txt, pasuje jak ulał do Twojego :] zastrzegam sobie wstawki :P
Coyote - Sro Mar 22, 2006 09:07

Ta :D Inteligentniejsza czesc, go zakapuje :) A o GSSG sie nic nie dowiesz, tak jak o nicku :P A za Mandaryne to Cie stukne :P A ze mam ja na pc to nie znaczy ze slucham :mad:. A do do kobiet... tak trzeba na nie uwazac i to mocno :D
vdt - Sro Mar 22, 2006 10:08

ostatnio jak u Was byłem byłeś nią zachwycony, fakt, że to trochu temu było, ale ... :D
Coyote - Sro Mar 22, 2006 11:02

Teraz moj drogi Vdt słucham Nightwisha. Sam wiesz co oni graja. Polecam, zreszta Amy tez to poleci. Nie wiem czy w Twoim trojkacie mozna by to bylo puscic :)
Pozdro :D

Aither - Sro Mar 22, 2006 11:14

a ja powiem uwazajciue na moderatorw troche wam sie zjechalo z tematu...
Coyote - Sro Mar 22, 2006 11:22

No masz racje, czas wrocic do tematu. Nie, ze chcem rewolucje robic... ale te foorum jest prawie cale :offtopic:. A wracajac do Szkoly. To zapraszamy do kupowania naszej gazetki w sklepiku szkolnym :D
Aither - Sro Mar 22, 2006 11:39

wiem jakie to forum jest :) jakby nie patrzec tez tu pisze :D i nigdy zgodnie z tematem :D ale tak z leksza radze sie ograniczyc :) ta emotka -> :cisza: <- dziala na mnie jak plachta na byka :) milej zabawy :)
kobi - Sro Mar 22, 2006 14:00

Aither, hehehe dzięki ;) Nie wszystko da się wyłapać ;)
Gmeras - Sro Mar 22, 2006 15:29

DAGFEN napisał/a:
Szkoly. To zapraszamy do kupowania naszej gazetki w sklepiku szkolnym
a jest taka pierwszy raz słysze :P ja prosze na jakiejs stronie w formacie pdf za free ;p
Coyote - Sro Mar 22, 2006 16:13

O to proś naczelnego :cool: Jak narazie w sklepiku za 1zł :hyhy:
Gmeras - Sro Mar 22, 2006 17:17

o 1zł za drogo ;p
kupuje to ktos ?

vdt - Sro Mar 22, 2006 18:30

nightwish lol, mój staruszek to wręcz uwielbia, sam to w biblioteczce też mam, również avi :-) a nowy numer wyjdzie po poniedziałku, o ile bedzie mi się chciało montaż przez weekend zrobić :P nie no, LOL być będzie, brakuje mi dwóch tekstów, w tym jednego istotnego ale co ma być to będzie. A gazetka jest i kilku stałych czytelników też. Nie tylko w tej szkole :] Kiedyś było po 50 groszy, ale wtedy mieliśmy dotację, teraz za wydrukoiwanie numeru płacę ja i opiekunka, dlatego cena poszła w górę, a kasa i tak nam się nie zwraca. Tym bardziej Re5peCt :] Widzisz Gmeras, coś dla Was a Wy macie to gdzieś :zalamany: :wstyd: :rozpacz: :mur: :( Hehehe aaaa Daguś, zapomniałeś o humorze :P
vdt - Sro Mar 22, 2006 18:34

co do formy internetowej, nie mam pdf, ale mam wszystko zapisane w plikach word'a. NIestety dla Ciebie, forma elektroniczna jest dostępna tylko dla stałych klientów i dla osób współpracujących. Pozdro!!

-----------------------------

SB-3 RULEZ

Amy - Sro Mar 22, 2006 18:46
Temat postu: ;]
DAGFEN napisał/a:
Teraz moj drogi Vdt słucham Nightwisha. Sam wiesz co oni graja. Polecam, zreszta Amy tez to poleci. Nie wiem czy w Twoim trojkacie mozna by to bylo puscic :)
Pozdro :D


Faktycznie, polecam Nightwish'a ... ;)

Aither - Sro Mar 22, 2006 18:47

Amy napisał/a:
Nightwish

mlasq oceanborn wymiata i tyle :P :D :) :D

Gmeras - Sro Mar 22, 2006 18:47

a wogóle o czym w tej gazece piszecie ? :zdziwko: ze została nalozona nowa warstwa farby na ściane ?
vdt - Sro Mar 22, 2006 19:02

kurde ale żeś pojechał, głupio mi ;] przeczytaj archiwa... A temat nowej warstwy farby na ścianie to chyba tylko Ciebie by zainteresował :] SB nie ma konkretnej tematyki, nie jest też tylko o szkole.
Amadeusz131313 - Sro Mar 22, 2006 19:53

Gmeras
Cytat:
a wogóle o czym w tej gazece piszecie ? :zdziwko: ze została nalozona nowa warstwa farby na ściane ?


To po prostu ją (gazetke) kup. Z całym szacunkiem, ale nie licz na to ze dostaniesz ja za free.
Jak praktyka mnie nauczyła każy by tylko brał ją za darmo, a niesttety Xero, drukowanie kosztuje (juz nie mówie o pracy tych ktorzy to składaja, piszą artykuły).
Zatem zachęcam Cie do jej kupna. Wydasz na nią aż 1PLN (to aż ok= 1/3 ceny paczki fajek albo 1/4 ceny Nektaru bogów).

:D Jezeli po przeczytaniu mialbys pomysly na ulepszenie jej , mialbys jakies koncepcje, pomysly to zapraszam do redakcji, Kazdy sie przyda. Wspolpracuja z niami ludzie z roznych regionow Polski-po prostu kazdy kto ma ochote:)

marchew - Sro Mar 22, 2006 20:07

Gmeras napisał/a:
a wogóle o czym w tej gazece piszecie ? :zdziwko: ze została nalozona nowa warstwa farby na ściane ?



hahaha :P dobree (malowanie scian)interesujacee) ........gazetka szkolna powinna byc o szkole a nie jak ktos napisal ze nie tylko o skzle ale tez inne rzeczy...bez sens :cwaniak:
po co mi inne rzczy bede chciala to se kupie FAKT co same klamstwa wypisuja :luka: buahahah.....no a co do tej gazetki jak wy to nazywacie gazetka niby szkolna ..ja bym nazwala raczej jakas marna ulotka... :oczami: to u nas nie ma niczego niekawego nic sie nawet nie dzieje :looka: po co komu takie coss i jeszcze za 1 zł :oczami: hahahah nikogo to ne interesii :super: :super: :super:

marchew - Sro Mar 22, 2006 20:13

trunks napisał/a:
mowie wam uważajcie na uzytkownikow z żeńskimi nickami :P




hihihi :D czyzbys sie czegos bał...... :zdegustowany: :cisza:

Amadeusz131313 - Sro Mar 22, 2006 20:31

Marchew
Cytat:
buahahah.....no a co do tej gazetki jak wy to nazywacie gazetka niby szkolna ..ja bym nazwala raczej jakas marna ulotka... :oczami: to u nas nie ma niczego niekawego nic sie nawet nie dzieje :looka: po co komu takie coss i jeszcze za 1 zł :oczami:


- marna ulotka- KUpilas ja chociaz raz?
- nic ciekawego sie w szkole nie dzieje- a ostatnie wydarzenia???? NIE wiesz jakie? ciekawe..
I mam male pytanie... Jak to mozliwie ze na BARLICKIEGO 3 nic sie nie dzieje???? (pytam bo odbylem tam 5 letni staz i nie bylo dnia bez ciekawych rzeczy. :P .)
- marna ulotka- Hmm liczy sie tresc a nie papier....
- nie interesuje- A co ty o tym wiesz...:D NIGDY NIE MÓW NIGDY
I jeszcze raz- czytalaś ją wogóle czy tylko obrazki przejrzalaś? (zakladam ze mialas SB-3 w ręce ;] )
Jezeli jednak uważasz że jest marna, to cieszę się że masz dużo świetnych pomysłów i zapraszam do Redakcji.

BTW: - To se kupie Fakt- FAkt w 70% to same obrazki. Lubisz obrazki.... NOtuje i bedzie ich Duzo w nastepnym SB-3 ;]

vdt - Sro Mar 22, 2006 20:41

nie wiem czy zauważyłeś ale ta marchewa jest mocna w gebie tylko na forum. Jakby to ktoś powiedział "jesteś beznadziejna" a Twój poziom świadczy o poziomie szkoły, wstyd. teraz wiem, czemu jesteś marchewa.... no ale widocznie różne tematy są za trudne dla Ciebie a my nie jesteśmy "brafo" (zeby reklamy nie było) co stanęłoby na Twoim poziomie. Może i jest to ulotka, ale jest i jestem z tego dumny że jest i że nie jestem taki jak Ty. Respekt dla tych co chcą coś zrobić i robią to za swoje. Żal mi takich jak Ty, bez perspektyw...
Amy - Sro Mar 22, 2006 21:19

Hmm...?Wiec chyba trzeba kupić tą gazetke żeby się przekonać :),a nie marudzić :P (:
Coyote - Sro Mar 22, 2006 21:24

vdt napisał/a:
gebie tylko na forum
Chcesz zebym ja za to oberwał w klasie ?:P
Nie no oddzial, SB-3 trzyma sie razem :D
vdt napisał/a:
Żal mi takich jak Ty, bez perspektyw...

Hmm, ale ta osoba juz tak ma, ze niekiedy jak zacznie nawijac to ja jej nie czaje :)
Cytat:
Jezeli jednak uważasz że jest marna, to cieszę się że masz dużo świetnych pomysłów i zapraszam do Redakcji.

Kto wpuścił mojego brata na forum ??
Gmeras napisał/a:
a wogóle o czym w tej gazece piszecie ?

Kup to bedziesz wiedział :D
Cytat:
marna ulotka

Ulotki to Ci na Zwyciestwa rozdają za darmo...

Gmeras - Sro Mar 22, 2006 21:43

Nie kupuje kota w worku :]
wole Metro na lekcji sobie przeczytac :hyhy:

no co sie w tej szkole dzieje teraz jakies konkursiki i ostatnio plotki o telewizji kogos pały zwineły ? że ktos wc rozwalił
i musze sie zgodzić gazetka szkolna jak sama nazwa wskazuje jest o zyciu szkoły a nie ze bomba wybuchła w iraku ( nie wiem co w niej wiecej moze być jak jest o czyms innym ) to byscie moze z góry zachecili dali jaka reklame wiec podajcie tytuły artykułów :]

Coyote - Sro Mar 22, 2006 21:55

Gmeras napisał/a:
zyciu szkoły

Mylisz sie. Piszemy tu np o moherowych babciach ktorych w szkole nie ma :D

trunks - Sro Mar 22, 2006 23:55

lol ale wam marchew po tej gazetce pojechała :D


marchew napisał/a:
hihihi czyzbys sie czegos bał......

nom jakby ktos sie chciał podszywać pod ucznia, to raczej udawałby dziewczyne, żeby osabić męską czujność :]. Ot chociażby wspominana tu Magda - jakby nie patrzec dziewczyna :oczami:

vdt - Czw Mar 23, 2006 07:03

piszemy również o zgryźliwych zwierzątkach które w szkole (nie)są
Coyote - Czw Mar 23, 2006 14:05

Właściwie to mam takie pytanie... jak do jasnej cho.... ekhm jak mozna oceniać gazetke jak sie jej nie miało w rekach ? Moze kupisz a pozniej ocenisz ?
A kobiety mnie i Vdt nie zlamia... :cool:

vdt - Czw Mar 23, 2006 14:10

to się nazywa ograniczenie :] płytkość :] i wcale nie łatwo to wyleczyć :] a SB-3 wyjdzie we wtorek, tak przypuszczam...
marchew - Czw Mar 23, 2006 14:22

vdt napisał/a:
nie wiem czy zauważyłeś ale ta marchewa jest mocna w gebie tylko na forum.
a Twój poziom świadczy o poziomie szkoły, ..


Vdt dobraa nie stwarzaj mi tutajj... :cisza: a po za tym skad wiesz czy jestem mocna w gebie jak ty to okresliles czy tylko na forum jak mnie nie znasz to sie nie udzielaj konfituro sppoleczna haha :dobani:

a co do tego poziomu to masz racje mam poziom szkolny (bo jak bys mila pomyslec czyms to bys wiedzial ze uczeszczam do szkoly) a nie jak ty poziom pszedszkola :super:

Coyote - Czw Mar 23, 2006 14:59

Panie i panowie...
Prosze o zachowanie spokoju , a pojezdzicie sie w 4 oczy :oczami:
Nie gadajcie o poziomach bo jak narazie jestesmy nad poziomem morza...
Pojdzmy na uklad - Wy kupicie SB-3 a ja i Vdt+Amadeusz( ten zboczuch :rotfl: ), nie poślemy Was do Allaha. Allah Akbar :super:

PS. A tak naprawde wcale nie jestem taki zły...

kobi - Czw Mar 23, 2006 15:05

Nie wiem o co chodzi pszczółki, ale na pewno nie jest to na temat :offtopic: Będę kasował każde następne offtopy :P
Coyote - Czw Mar 23, 2006 15:28

kobi - nie przeginaj z kasowaniem postow, kto Cie tego nauczyl...

Wie ktoś moze, ze BArlik to najstarsza szkola w Gliwicach ?? :D

Gmeras - Czw Mar 23, 2006 15:32

DAGFEN, ja nie oceniam jej tylko cały czas daze do tego by ktos mnie uswiadomił co w takiej gazece może być
DAGFEN napisał/a:
Wie ktoś moze, ze BArlik to najstarsza szkola w Gliwicach ??
mozliwe :]
marchew - Czw Mar 23, 2006 15:49

DAGFEN napisał/a:
Wie ktoś moze, ze BArlik to najstarsza szkola w Gliwicach ?? :D



NO Dagfen bo to jest najstarsza szkola kiedys podobnjo byla najlepsza hihi :zakrecony: w co jakso nie moge uwierzyc:P :cisza:

Coyote - Czw Mar 23, 2006 15:54

Nadal jest najlepsza ( np dla mnie :P ). Szkola twarza uczniowie i nauczyciele + historia :D A historie ma dobra :D
Gmeras - Czw Mar 23, 2006 15:54

czym sie różni lepsza szkoła od gorszej
??ja mysle tylko ze uczniami :]

marchew - Czw Mar 23, 2006 16:01

szkoła to niewola..duze korytarze okna zamorowanee farba pogryzmolone:P :cool: :D
Coyote - Czw Mar 23, 2006 16:05

Gmeras napisał/a:
ja mysle tylko ze uczniami

No i bardzo dobrze myślisz. Zobaczycie, jak nie zamkna szkoly i zmienia pare rzeczy to znowu bedzie na szczycie :cwaniak:

Amadeusz131313 - Czw Mar 23, 2006 17:10

Cytat:
czym sie różni lepsza szkoła od gorszej
??ja mysle tylko ze uczniami :]


Też ale nie tylko.
Decyduja tez zaangazowanie i zdolności pedagogiczne nauczycieli.
Również ich nastawienie. NIektorzy Idą do szkoły bo to ich praca i musza znów odbębnic XXX GOdzin, a inni chodzą bo to ich Hmm pasja, lubia tą robotę (czyli nauczyciele z powołania).
Zresztą Gmeras wiesz to zagadnienie było opisane w Sb-3(Waszej gazetce szkolnej) przez VDT :).
CO ciekawe gdybyś ja czytał to byś wiedział co u jakiego nauczyciela jak wyglada... Co prawda nie otwarcie, z nazwiskami itp ale stosując pewne przenośnie, porownania łatwo można nakierowac czytelnika na prawde:).
Zatem zapraszam do testowania i rozszyfrowania tajemnicy kolejnego numeru ;)
Propo tematu.. Bedzie troche bajek w GAzetce...:]


MArchew
Cytat:
szkoła to niewola..duze korytarze okna zamorowanee farba pogryzmolone:P


No ciekawe dlaczegotak wyglada... Pragne zaznaczyć, że rok temu wszystkie korytarze i niektóre klasy byly wyremontowane, pomalowane przez uczniów tej szkoły... PO prostu ktoś nie szanuje czyjejś pracy..

marchew - Czw Mar 23, 2006 17:48

nie szanujee ???a czy ktos maluje po scianach ze nie szanuje :oczami: ....
no poprostu rok temu beznadziejnie na odwal pomalowalii i tyle ...pomalowali zeby jakos tako wygladało :chytry: a wyszlo jeszcze gorzej=D :dobani:

Gmeras - Czw Mar 23, 2006 18:25

najbardziej mnie dziś rozwaliła salka katechetyczna koło auli tam chyba nikogo od roku nie było dość ze nowe ławki salka wyremontowana to przyszły roztopy dach nie szczelny zalało salkę i piękny duuuuzy grzyb na suficie a jeszcze ten zapach mmm ( nie polecam :P ) ;]
nie żebym miał cos do tego tylko ze w tej salce remont poszedł na marne :)
ale nowo wyremontowane korytarze które były malowane w zeszłym roku nie wyglądaja jeszcze tak źle

marchew - Czw Mar 23, 2006 19:20

Garmes bo oni teraz tak robiaa szybkoo i na odwal zeby było :dobani: :dobani:
ta szkola predze sie rozpadnie niz ja zlikwiduja hahah :super: :super:

Gmeras - Czw Mar 23, 2006 19:22

marchew, za bardzo na nia narzekasz :] ja ją lubie niewazne ze mi w niej za dobrze nie idzie :P
Coyote - Czw Mar 23, 2006 21:27

Gmeras napisał/a:
na nia narzekasz

Może i narzeka ale wyglada na to, ze raczej dobrze sie w niej czuje.
Mam propozycje, moze ktoś z Was za zgoda Vdt, udzieli wywiadu do gazetki ? Z checia go sam przeprowadzę.

Gmeras - Czw Mar 23, 2006 21:53

napiszcie o czyms takim jak forumgliwice, c o m ;D
Coyote - Czw Mar 23, 2006 21:56

Gmeras napisał/a:
napiszcie o czyms takim jak forumgliwice, c o m

Nas klient ? - jeśli tak to nasz pan :)

Gmeras - Czw Mar 23, 2006 22:51

Tego bys nie robił dla mnie ale dla ogółu :P a i tak to nie moje forum :P
trunks - Czw Mar 23, 2006 23:14

widze, ze naprawde szkoła wzbudza ożywioną dyskusje :oczami:
vdt - Pią Mar 24, 2006 06:51

wywiady? jak najbardziej. Szkoda tylko, że do tej pory kończyły się idiotycznymi bądź niezbyt kulturalnymi odpowiedziami, co i tak zostało zawsze opublikowane wskazując konkretne klasy czy osoby. Ssak naczelny po pewnym czasie zwątpił w sens przeprowadzania wywiadów. Pomysł z opisem tego forum, jak najbardziej, ale potrzebuje chętnych do jego realizacji. Sam dymam teraz w pracy, czasem trochę dłużej niż 8 h i nie bardzo mam czas żeby samemu się tym zająć. Marchewa przerobiłaś mnie jak śliwkę w dżem. Jakbyś nie wiedziała, skończyłem tą szkołę. Więc mam trochu wyżej niż przedszkole :] nie znam Cię i ... cieszy mnie to. I jak powiedział moderator, czas zaprzestać głupiej "wojny", to faktycznie nie ma najmniejszego sensu.
A Ty Gmeras chcesz wiedzieć o czym to jest. O czym to było możesz poczytać w archiwum, dostępnym w szkole (pytaj w bibliotece - ostatni numer w poniedziałek do 10 jeszcze będziesz mógł dostać w sklepiku). Następny numer będzie o pracy, koleżeństwie, prowokacjach, pewnych zmianach, wazelinie... Czy ta odpowiedź Cię satysfakcjonyje?
NIe powiem, sprawa troche mi się komplikuje, jeden z redaktorów zalega z terminem, SB może mieć poślizg czasowy. O wszystkim jeszcze powiem za dwa dni.

Gmeras - Pią Mar 24, 2006 07:06

vdt napisał/a:
Czy ta odpowiedź Cię satysfakcjonyje?
Tak ;]
vdt - Pią Mar 24, 2006 07:12

słuchajcie, można otworzyć forum na łamach gazetki, co Wy na to? Jest ktoś, kto tym się zajmie?
Coyote - Pią Mar 24, 2006 07:17

vdt napisał/a:
Jest ktoś, kto tym się zajmie?


Jest ktoś taki :cwaniak: . Przyjde tylko z Barlika dzis to sie zgadamy :evil:
Robota jest bajernie prosta, wiec nie bedzie problemu. Moze to bedzie po prostu forum naszej szkoły :hyhy: ? Ok do zobaczenia :D

Gmeras - Pią Mar 24, 2006 07:18

tej szkole przydała by sie strona internetowa :P
vdt - Pią Mar 24, 2006 07:19

spoko, ale nie dziś, zaraz ide w komono po nocce, potem spotkanie, znowu kimono, ale w sobote możemy się spotkać i ogadać ;]
Coyote - Pią Mar 24, 2006 07:21

Cytat:
szkole przydała by sie strona internetowa

Strona internetowa jest robiona przez gościa z mojej klasy - Chuck'a :looka:
Moze niedlugo będzie.

marchew - Pią Mar 24, 2006 17:42

DAGFEN napisał/a:
Cytat:
szkole przydała by sie strona internetowa

Strona internetowa jest robiona przez gościa z mojej klasy - Chuck'a :looka:
Moze niedlugo będzie.


hahaha jak taa stronka w koncuu powstanie to bedzie czeba zapisacc to gdziess w jakiej kssiazcee.......(ŚWIęTO) :cisza: ta stronka robisz sie od poczatku rokuu ....jak on ja skonczy to ja pujde do niebaaaaaaa :oczami: ptaki bedaaa chodzic a psy latac :D :zdziwko:

trunks - Pią Mar 24, 2006 18:20

marchew, widze, że dużo w Tobie sarkazmu, co chwila dojeżdżasz szkolnych kolegów :D
paranoia - Pią Mar 24, 2006 18:46

Marchew ma racje
marchew - Pią Mar 24, 2006 19:03

Trunks ja ich nie dojezdzamm :oczami: ja tylko przyznaje .. racjee :super:

haha a co do kobii to niech se za duzo nie pozwala z tym kasowaniem moich postow :looka:

Coyote - Pią Mar 24, 2006 22:08

paranoia napisał/a:
Marchew ma racje

A to co ? Z choinki sie ktoś urwał ? Prosze sie ladnie przedstawić...

Dorothea - Pią Mar 24, 2006 22:30

DAGFEN, buahaha dobry jestes :D :super:
Szamanka - Pią Mar 24, 2006 22:39

marchew, napisala
Cytat:
to niech se za duzo nie pozwala z tym kasowaniem moich postow


jesli bedzie taka potrzeba...beda kasowane :cisza:


pisac dalej o waszej szkole :D

Dorothea - Pią Mar 24, 2006 23:10

marchew, :]
Coyote - Sob Mar 25, 2006 07:36

Cytat:
DAGFEN, buahaha dobry jestes

W czym bo już sie gubie sam :przestraszony:.
Cytat:
marchew,

I raczej nic nie jasne. Kurcze ale czepliwy dziś z rana jestem...
Jak dzis mnie nikt nie ukatrupi to...
To zobaczy sie jutro. A pozatym bojcie sie smiertelnicy. Dzis rozczygna sie Wasze losy :evil:

Oddzial SB-3 :


trunks - Sob Mar 25, 2006 15:18

DAGFEN napisał/a:
A pozatym bojcie sie smiertelnicy. Dzis rozczygna sie Wasze losy

Oddzial SB-3 :

nie wiem o co chodzi, ale jakos sie nie boje :D

paranoia napisał/a:
Marchew ma racje

hmm to Twój pierwszy i jedyny post...jestes jej chlopakiem, dobrym kolegą czy cichym wielbicielem :P ?

marchew napisał/a:
haha a co do kobii to niech se za duzo nie pozwala z tym kasowaniem moich postow

uważaj, kobi to nasz forumowy szeryf i napewno nie zawacha sie kasować postów :]

paranoia - Sob Mar 25, 2006 16:21

hahaha :super: z tym chłopakiem Marchewy to Ci sie udało, co do uwielbienia, to też nie trafione, ale zgodzic sie moge jeżeli ma rację... kolo robi stronke szkoły od wrzesnia... a Marchew jest ok :ok:
Gmeras - Sob Mar 25, 2006 16:27

piszesz tak jak by Cie ktos do tego pisania zmusił albo podszywasz sie pod kogoś ;] ale OT ;]
marchew - Sob Mar 25, 2006 16:45

Szamanka napisał/a:
[
pisac dalej o waszej szkole :D


hah a co cie tak interesujee w tej szkole ...jeszcze ktos cos powiee i bedzie nastepna aferaa :wsciekly:

Coyote - Sob Mar 25, 2006 21:21

Cytat:
hahaha z tym chłopakiem Marchewy to Ci sie udało, co do uwielbienia, to też nie trafione, ale zgodzic sie moge jeżeli ma rację... kolo robi stronke szkoły od wrzesnia... a Marchew jest ok


Lizusie, moze sie przedstawisz ?

paranoia - Sob Mar 25, 2006 21:30

DAGFEN napisał/a:
Cytat:
hahaha z tym chłopakiem Marchewy to Ci sie udało, co do uwielbienia, to też nie trafione, ale zgodzic sie moge jeżeli ma rację... kolo robi stronke szkoły od wrzesnia... a Marchew jest ok


Lizusie, moze sie przedstawisz ?


no co ty zazdrosny jesteś? :rotfl:

trunks - Sob Mar 25, 2006 23:30

marchew napisał/a:
hah a co cie tak interesujee w tej szkole ...jeszcze ktos cos powiee i bedzie nastepna aferaa

ee nie przesadzaj, nie ma co popadać w paranoie :P (bez urazy dla uzytkownika :oczami: )


DAGFEN napisał/a:
paranoia napisał/a:
hahaha z tym chłopakiem Marchewy to Ci sie udało, co do uwielbienia, to też nie trafione, ale zgodzic sie moge jeżeli ma rację... kolo robi stronke szkoły od wrzesnia... a Marchew jest ok


Lizusie, moze sie przedstawisz ?


a no właśnie, bo może faktycznie sie podszywasz tu pod kogos haha :niepewny: . Ale zgadzam sie, marchew wydaje sie spoko dziołszką ;)

Szamanka - Nie Mar 26, 2006 00:26

marchew, napisala
Cytat:
co cie tak interesujee w tej szkole ...jeszcze ktos cos powiee i bedzie nastepna aferaa


a moze wlasnie podanie tam skladam...jako wozna :P

a jesli afery mamy uniknac to najlepiej zamkne temat...co Ty na to?


bedzie cicho i kolorowo :hyhy:

Coyote - Nie Mar 26, 2006 09:23

Cytat:
no co ty zazdrosny jesteś?

Nadal sie nie przedstawileś... O to mi chodzi. Albo podasz cokolwiek albo wy... ekhm tzn. Idz w świętym pokoju ducha i nie zawracaj mi głowy.

paranoia - Nie Mar 26, 2006 09:43

Nadal sie nie przedstawileś... O to mi chodzi. Albo podasz cokolwiek albo wy... ekhm tzn. Idz w świętym pokoju ducha i nie zawracaj mi głowy.[/quote]
Nie zawracaj mi głowy? To ty sie przyczepiłeś jak mucha końskiej d..y . Jakoś nikt wczesniej sie nie przedstawiał, ale jak wam nie pasi to zawijam stad

Coyote - Nie Mar 26, 2006 09:50

paranoia napisał/a:
To ty sie przyczepiłeś jak mucha końskiej d..y

Ja ? W zyciu... Po prostu nie lubie jak ktos jest pseudo forumowiczem a tak naprawde szpiegiem. A kultura wymaga czasami zeby sie przedstawic. No ale Ty zyjesz w stajni i rozmawiasz tylko z krowami
paranoia napisał/a:
zawijam stad

Zegnam :D I życze przyjemnych wypraw w jedna strone z talibami :D

paranoia - Nie Mar 26, 2006 10:30

[Ja ? W zyciu... Po prostu nie lubie jak ktos jest pseudo forumowiczem a tak naprawde szpiegiem. A kultura wymaga czasami zeby sie przedstawic. No ale Ty zyjesz w stajni i rozmawiasz tylko z krowami

ale sobie pojechałeś, pewnie czujesz teraz ulge jakbys puscił sobie bąka... czy ty masz jakąś manię przesladowczą z tym szpiegowaniem? co tu mozna wyszpiegowac? kto chce moze wejść i czytać i pisac . Co Cię tak gniecie? Zreszta wracam do krów i świń, bo to lepsze towarzysto... w zasadzie w rzeczywistości to wygladasz na normalnego

vdt - Nie Mar 26, 2006 10:53

wygląd nie świadczy o charakterze a i to prawda, że wypadałoby się przedstawić, skoro siada się do jednego stołu. Tak poza tym, pojawiasz się skoądnikąd i ubostwiasz marchewę, zupełnie jakbyś sama nią była pod drugim nickiem. Nigdzie nie zauważyłem, zebyś napisała coś o szkole. A moderator wkrótce to zauważy. Więc nie lepiej iść na wstrzymanie i dać luzu? Co do szkoły to właśńie w nej jestem, nudze się niesamowicie ;] A wczoraj ponoć nic nie straciłem...
Co do szpiegów jeszcze, to niezły motyw, np dla prowokacji, żeby mówić coś, co nie powinno się mówić :D
Trzymam strone dagfena

Coyote - Nie Mar 26, 2006 11:07

paranoia napisał/a:
bo to lepsze towarzysto

Z nimi chyba tez nie znajdziesz wspolnego jezyka.
paranoia napisał/a:
Co Cię tak gniecie?

Twoj brak wychowania.

Szamanka - Nie Mar 26, 2006 11:32

:cisza: :cisza: :cisza:


a mozna prosic o konkrety w tym temacie?...inaczej wyleca te wszystkie niepotrzebne posty :cisza:

Jesli dobrze rozumuje temat...mowa jest o szkole na ulicy Barlickiego...a nie o tym jak, kto wyglada :cisza:

vdt - Nie Mar 26, 2006 12:11

hehe i tak zaprasza się na post moderatorów hehe teraz będzie kontrola codziennie :P Co do sb3 miałem napisać w niedziele to i piszę wciąż nie mam jednego artykułu, ale wieczorem prawdopodobnie złóżę z tego co mam numer, nie będzie to to samo, ale powinienem to uczynić. We wt najpóxniej powinno być. Jeżeli ktoś chce coś napisać to sb-3@wp, p l :D
paranoia - Nie Mar 26, 2006 12:56

Trzymam strone dagfena[/quote]


vtdTy wbiłeś na forum i tylko pochwaliłeś się, ze jesteś ze szkoły na barlika, też mi przedstawienie sie. Ja też jestem ze szkoły na barlika, ale chyba juz tego żałuje. Co do wychowania Dagfen za dobre wychowanie uważa słowo wypier... tylko dlatego, ze ktos stwierdził, że Marchew ma racje... no i nie wiem czy przyznanie racji to od razu ubóstwianie chyba boli, go ze stoję po stronie baby. Ale nie będę snuc na jego temat bez jego udziału, bo to tez niekulturalnie, a chłopack widać wrazliwy jest i na kurtuazji zna sie...
a co do szkoły... nie bede się odzywac, niech będzie, że jest pieknie...szkoda mi tylko pewnej małej prof. z wielkim sercem, ktora robi wiele dobrego, a ktoś jej niezły numer wywinał. Zainteresowani wiedzą o kogo i o co chodzi... zamiast piszczeć na forum Dagfen móglby wyszpiegowac kto to zrobił, w końcu ma odpowiednią xywe

marchew - Nie Mar 26, 2006 13:01

[quote="DAGFEN"]
A kultura wymaga czasami zeby sie przedstawic. No ale Ty zyjesz w stajni i rozmawiasz tylko z krowami
[


Ok Dagfen jesli chcesz zacznij pierwszy czyli coo...przedstaw sie zacznij od imienia a skoncz na rozmiarze hihihi :D .......()
Bo w gruncie rzeczy myslałam ze na forum raczej nie powiino sie ujawniac ...pozostajemy anonimowii hihi=D A ta twoja mania przesladowczaa ehhhh :chytry: :zdziwko: :] :cisza:

Coyote - Nie Mar 26, 2006 13:02

chłopcze, jestes śmieszny :rotfl: Gorzej, śmieszny to mało powiedziane :hurra:
paranoia napisał/a:
vtdTy wbiłeś na forum i tylko pochwaliłeś się,

Przedstawil sie wystarczajaco dobrze tak, ze wiadomo o kogo chodzi.
paranoia napisał/a:
uważa słowo wypier...

Nie dokoczyłem :D
paranoia napisał/a:
tylko dlatego, ze ktos stwierdził, że Marchew ma racje

Tylko dlatego, ze pierwszy post to był: Marchew ma racje :rotfl:
paranoia napisał/a:
Zainteresowani wiedzą o kogo i o co chodzi...

Pochwal sie swoja wiedza albo raczej.. nie wiedza...
paranoia napisał/a:
zamiast piszczeć na forum Dagfen móglby wyszpiegowac kto to zrobił, w końcu ma odpowiednią xywe

Odpowiednia ksywe ? To co ona oznacza berbeciu ?

Wez sie schowaj bo przykry jestes :D

Coyote - Nie Mar 26, 2006 13:04

marchew napisał/a:
pozostajemy anonimowii hihi=D

Czy ja mowie zeby wyjechal ze swoimi danymi osobowymi ?
Nie, niech tylko powie co ma wspolnego z Barlikeim itp a nie sie wtraca i udaje macho.
To co.ś sie urwalo w srodku rozmowy z choinki, a tego nei lubie.

marchew - Nie Mar 26, 2006 13:07

Dagfen ne wywijaj tak tym jezorem :cool: i nie naskakuj ciagle na paranoia....

Lepiej zajmij sie tym vdt on to dopiero ma teksty z marsa wzietee....denerwuje ludzi nie potrzebnie dookola.... :zly: :zakrecony:

p4cz3k - Nie Mar 26, 2006 13:10

3 .... 2.... 1....


koniec zabawy...wracamy do tematu szkoly...a nie do tego czy ktos sie nazywa "Lukasz z Daleka" ... czy tez " Helena z Nikad"...wiec jesli macie jakies personalne problemy sa inne metody na zaltwienie tego...

marchew - Nie Mar 26, 2006 13:14

DAGFEN napisał/a:

Nie, niech tylko powie co ma wspolnego z Barlikeim itp a nie sie wtraca i udaje macho.
.


MOze ma cos wspolnego..a czy ciebie ktos wypytuje...jak bys czytal uwazniej wypowiedzi to bys wiedzial ze tez jest z tej szkoly :cool: i jeszcze od kad tu jeste nie slyszlaam zeby powstal jakis kodex czy cos ... ze nie wolno korzystac i zeby ktos komus samowolnie kazal opuscic te forum;) :oczami: :P :zly: :cisza: :super:

Coyote - Nie Mar 26, 2006 13:14

Vdt, czekam na numer na mailu :)

Przeczytalem uwaznie wypowiedzi. wiem co napisal. Zreszta, Ci ktorzy o sytuacji nei maja pojecia powinni raz w zyiu zamilczeć :cool:
Marchewa = IGNOR
paranoia = IGNOR

paranoia - Nie Mar 26, 2006 13:22

Pochwal sie swoja wiedza albo raczej.. nie wiedza...

nie będę ostatnich smrodów wyciagać na forum... właściwie ludzie z barlika powiini wiedzieć o czym mówie, szczególnie ekipa SB-13, a zresztą, po co się wkrecam... skoro padło słowo wypier... przez znawcę dobrego wychowania, to astanavista babe

marchew - Nie Mar 26, 2006 13:23

Dagfen zucasz sie jak by ci ktos krzywde zrobil jakas :niepewny:
NO normalnie nie denerwuj sie tak bo ci gardlo siadzie nadwyrezysz se cos i bedzie klopot :suchy: :cool:

p4cz3k - Nie Mar 26, 2006 13:25

jak troche ochloniecie to temat otworze



temat otwarlem...mam nadzieje ze zrozumiecie ze internet daje na tyle prywatnosci ze nie kazdy musi sie przedstawiaz z iimenia i nazwiska...


prosze tylko aby...nie najezdzac bezposreednio na siebie....



no i milej zabawy na forum zycze

Coyote - Pon Mar 27, 2006 08:29

h t t p;//w w w sb3.xt, p l/ :hyhy: Już niedługo ruszy to forum tylko wypadałoby poczekać jeszcze na strone. Moderatorow juz dalem itp. Jakby ktoś miał jakieś propozycje to informować pilnie. Już można sie rejestrować i dawać komentarze :)
Życze przyjemnej gadki o szkole.
A i zacytuje sam siebie pare postow wyzej bo pewne osoby nie umieja czytac ze zrozumieniem...

-
Cytat:
Czy ja mowie zeby wyjechal ze swoimi danymi osobowymi ?

trunks - Pon Mar 27, 2006 15:02

ale wg mnie to troche za bardzo naskoczyliscie na paranoie jak sie pojawił. Ten post był juz niepotrzebny, bo tylko wywołał kłutnie:

DAGFEN napisał/a:
nie lubie jak ktos jest pseudo forumowiczem a tak naprawde szpiegiem. A kultura wymaga czasami zeby sie przedstawic. No ale Ty zyjesz w stajni i rozmawiasz tylko z krowami



Kazdy moze se pisac w tym temacie i nie musi podawać o sobie informacji jak nie chce. Ja nie pisałem o moich związkach z tą szkołą, a jakoś sie tu wypowiadam :oczami: ...no ale może jestem szpiegiem i tylko was podpuszczam do zwierzeń hehe :]

Gmeras - Pon Mar 27, 2006 15:07

ach nie ma jak serwis fora, p l :] cos mi sie zdaje ze tam duzo osób nie bedzie sie wypowiadać :P
Bazhell - Sro Mar 29, 2006 12:07

Pozdrowienia dla wszystkich byłych oraz aktualnych uczniów :suchy:
Mam aktualnie "zaszczyt" ;P uczęszczania do tej rozsypującej się (odrobine) szkoły, a nawet znam kilku z uczestniczących w dyskusji...
:wstyd:

vdt - Sro Mar 29, 2006 13:19

Siemka :D
Co do Sb siła wyższa uniemożliwiła wydanie tego numeru, w dodatku powstała dyskusja między mną a opiekunką nt słuszności kilku słów. Dyskusja trochu trwała i jeszcze się nie zakończyła, ale jutro już wszystko na amen idzie na ksero, tak więc do piątku i sorry za opóźnienia, dagula wyślij mi e-mail, straciłem w weekend cały dysk, nie mam żadnych danych.
Co do marchewy i paranoi to ja osobiście nic nie mam (a marchewe znam - tylko ona mnie nie pamięta), pisałem co pisałem żeby trochu powkurzać ludzi, musiałem gdzieś odreagować stresy pracy :P No i lubie wkurzać adminów :D

marchew - Sro Mar 29, 2006 17:58

hah Vdt -powkurzac chcialbycc ja sie nie denerwuje naszczescie:Phihi :cool:
takkk a niby skad mnie nzaszz//jeszcze takiej slklerozy ne mam wiec wiesz napewno se przypomnee ... :oczami: :super:

vdt - Sro Mar 29, 2006 23:15

a poznaliśmy się w październiku, powiedzmy że w szkole. A złość było widać :D
trunks - Sro Mar 29, 2006 23:39

tez bym was ludzie poznał moze na jakies spotkanie przyjdziecie ? ;) Zawsze lepiej sie rozmawia z kims, kogo sie osobiscie poznalo i nie byloby zapewne tylu kłutni jak ta powyzej :oczami:
vdt - Czw Mar 30, 2006 13:18

ta "kłUtnia" to wiesz, mała prowokacja :D
Coyote - Czw Mar 30, 2006 13:48

Właściwie Marchewa to prowokacją było równierz to, że sie urodziłem.
Vdt daj mi na mail ten numer sb-3 :P Co to ma byc ze jeden z wykonawcow swego dziela nie widzi ??

marchew - Czw Mar 30, 2006 13:58

haa zlosc ...ciekawee :zdegustowany: no a co do tej prowokacji co mowiles ..haa tez mi to miala byc prowokacjaa ....poprostu przegrales 1:0 dla mnie :super: nie chchesz sie klucuc i tylee ...:] :zdziwko: :oczami:

a co do znajomosci naqszej to watpie czy sie znamy... :cool:

marchew - Czw Mar 30, 2006 14:00

DAGFEN tu zadnej prowokacji nie bylo i nie ma hahaaa ja bym to nazwala sprzeczka niewielka:P :niepewny:
Coyote - Czw Mar 30, 2006 14:04

marchew napisał/a:
1:0 dla mnie

A Ty o coś grałaś ? :dobani: Vdt po prostu zastosowal pewna zlota a wrecz magiczna zasade do tych co maja duzo do powiedzenia i sie wyklocaja :hyhy:

trunks - Czw Mar 30, 2006 15:08

hehe jak sie chcecie na punkty kłucić to se na gg zróbcie sparring w ubliżaniu i tyle :P
Gmeras - Czw Mar 30, 2006 15:26

:offtopic: :...:
Bazhell - Czw Mar 30, 2006 15:52

DAGFEN ty nie pisz tu takich głupot... Marchewa każdego przegada :cisza: ona ma to w naturze - gadanie często, dużo i zazwyczaj nie na temat :P
marchew - Czw Mar 30, 2006 17:38

DAGFEN napisał/a:

po prostu zastosowal pewna zlota a wrecz magiczna zasade do tych co maja duzo do powiedzenia i sie wyklocaja :hyhy:


haa odezwal sie :zly: magiczna zasade wstac sobie .................... :suchy: :dobani: a ja sie nie wykrecam od niczegoo i nie mam zamiaru ja poprostu sadze ze to vdt sie wykreca od wszytskich gadanek i klutni ze mna vdt chche sie pogodzic nie ma silyy juiz sie klucic.i wmawia mi ze go znam . :cool: ...........ludzie sie starzeja. :super:

marchew - Czw Mar 30, 2006 17:48

trunks napisał/a:
tez bym was ludzie poznał moze na jakies spotkanie przyjdziecie ? ;) Zawsze lepiej sie rozmawia z kims, kogo sie osobiscie poznalo i nie byloby zapewne tylu kłutni jak ta powyzej :oczami:



haha zrobily okrag(kuleczko)i bedziemy mowic jak my se to lubimy pklucic :spi: oczywiscie an forum :P

nie boisz sie ze ktos z nas np: DAGFEN wezmie niebezpieczny sprzet i powie ze to za to wsyztsko co gadasz na forum hahahaa :luka: zartowlam ...nie ze cosik:P

kobi - Czw Mar 30, 2006 20:15

No i nie uspokoiliście się tak jak prosił Was Pączek...

Bardzo proszę wrócić do właściwego tematu...

marchew - Nie Kwi 02, 2006 20:54

:hurra: :evil:
Gmeras - Nie Kwi 02, 2006 23:54

Nauczyciel po wyjściu z pracy biegnie do samochodu, oglądając się z przestrachem, czy nie idą za nim uczniowie. Niechętnie przyznaje się dyrekcji do tego, że się boi, bo bardziej obawia się tego, że zostanie zwolniony, jako nauczyciel, który sobie nie radzi. To zawód, do którego, jak twierdzą nauczyciele, nie wystarcza przygotowanie pedagogiczne, lecz potrzebna jest gruntowna wiedza z zakresu kryminalistyki.

Nasza dziennikarka, która ma przygotowanie pedagogiczne, postanowiła wcielić się w rolę nauczycielki i przeprowadzić lekcję polskiego w jednej ze szkół zawodowych. Oglądaj kolejny odcinek cyklu "Szkoła, jakiej nie znacie".


czy to nie jest jedna z naszych klas na parterze naprzeciwko sali fizycznej ? :]

wiec jutro nasza szkoła w uwadze :]

trunks - Pon Kwi 03, 2006 00:03

a wlasnie ostatnio w uwadze bylo o jakiejs szkole z Gliwic (temat bodajze o narkotykach), ale nie wiem o jakiej, bo nie ogladalem od początku.
Gmeras - Pon Kwi 03, 2006 00:04

Nie barlickiego
Coyote - Pon Kwi 03, 2006 08:48

Gmeras napisał/a:
wiec jutro nasza szkoła w uwadze

Eee, a było coś takiego, ze w zawodowce u ans ktos podstawil nauczycielke ?
Chyba nie... Akcja byla tylko w Liceum ( tak mi sie wydaje ), wiec naszej szkoły nie bedze w telewizji. Pozatym watpie zeby kogos u nas zastraszano...
Zobaczymy z czasem ... :)

vdt - Pon Kwi 03, 2006 14:39

ta sala jest na przeciwko sali z fizy, od barlickiego :D ale ten cykl to też jedna wileka bujda przeciw wszystkiemu, w sumie nic takiego tragicznego nie jest pokazywane
trunks - Pon Kwi 03, 2006 15:01

"seks w toalecie" bylo niezle :D
Gmeras - Pon Kwi 03, 2006 15:02

DAGFEN napisał/a:
Eee, a było coś takiego, ze w zawodowce u ans ktos podstawil nauczycielke ?
z tego co moja wychowawczyni mówiła to było a ta nauczycielka była specjalnie podstawiona
Gmeras - Pon Kwi 03, 2006 20:06

ale dłuzo było na tyle zamieszania :D
Gmeras - Wto Kwi 04, 2006 13:34

Na głónej stroie onetu jest ten reportarz :]
Gmeras - Wto Kwi 04, 2006 13:52

h t t p;//wiadomosci.onet, p l/1248096,311,relacje.html
Coyote - Wto Kwi 04, 2006 15:13

Biedny był ten reportarz :) A pozatym to Szkoła Zawodowa :)
Gmeras - Wto Kwi 04, 2006 15:33

jeden im nie wyszedł a drugi podkolorowany i sprowokowany :D
vdt - Wto Kwi 04, 2006 18:05

w ogóle robota amatorów ale fakt, debile się zdarzają a usprawiedliwiać że to tylko zawodówka jest nie dobrze, bo spora część twojej klasy właśnie tam się nadaje...
Gmeras - Wto Kwi 04, 2006 18:15

ale jedna rozszyfrowali to nie jest źle :]
Coyote - Wto Kwi 04, 2006 19:23

vdt napisał/a:
właśnie tam się nadaje...

Ja bym sie klocil... Moze nawet nie nadaje sie tam... :luka:

vdt - Wto Kwi 04, 2006 19:26

no jak wolisz szkoła elitarna (czyt. specjalna) :D
Coyote - Wto Kwi 04, 2006 19:32

vdt napisał/a:
zkoła elitarna

Mysle ze tam tez nie, tam sa spokojni ludzie ktorzy ukladaja klocki, a tu by przyszedl jeden z drugim a nie wiadomo gdzie by se tego klocka wlozył. Dla pewnych osób nauka powinna sie kończyc na etapie przedszkola. :...:

vdt - Wto Kwi 04, 2006 19:33

w przedszkolu też klocki układają...
Coyote - Sro Kwi 05, 2006 16:11

Cytat:
w przedszkolu też klocki układają...

Tylko, ze w przedszkolu jeszcze pamietaja do czego one sluza.

trunks - Sro Kwi 05, 2006 22:29

cos marchewka tu nie pisze ostatnio zaczynam tesknic :P
Coyote - Czw Kwi 06, 2006 07:29

Cytat:
cos marchewka tu nie pisze ostatnio zaczynam tesknic

Marchewka przeniosła się na w w w sb3.xt, p l :)

trunks - Czw Kwi 06, 2006 15:00

ano tak tam mozna offtopowac dowoli :oczami:
marchew - Czw Kwi 06, 2006 20:06

joł joł z nudow ,az musiałam tu wejsc normalnie sie zteskniłam :luka: hehe ale widziałam ,ze Trunks odwiedził sb3.xt, p l niestety pisali tam o mnie i musialam sie tam zarejkestrowac z niechecia na tej marnej stronceee:Pniech strace=D :suchy:

DAGFEN wiem to twoja stronka nie bierz se tego do serca hihi :super: :super:

vdt - Czw Kwi 06, 2006 23:23

marchewa teraz ciągle myśli co tam na strefie barlickiego :D wracajac do tematu będąc w przedszklu klocki służyły do rzucania w kolegów ;]
marchew - Nie Kwi 09, 2006 10:14

hahah wieszz ja sie nie mam zamiaru zamartwiać (...) i myslec o jakiejs strefie barlickiego :zdegustowany: :suchy: :zabawa: :krzeslem:
trunks - Nie Kwi 09, 2006 11:02

a ta stronka cos nie dziala ostatnio
Coyote - Nie Kwi 09, 2006 11:11

marchew napisał/a:
a ta stronka cos nie dziala ostatnio

Już działa i zapraszamy ponownie :D

vdt - Nie Kwi 09, 2006 18:04

dobra dobra marechwa :D prawda się nie ukryje heehe coś widzę że ten for zubożał ostatno w wypowiedzi, czyżby to to tylko impuls spowodowany TV??
Gmeras - Pon Kwi 10, 2006 12:13

h t t p;//w w w sarm.naszemiasto, p l/ :P
marchew - Pon Kwi 10, 2006 13:13

trunks napisał/a:
a ta stronka cos nie dziala ostatnio



heh nie działa bo to stronka DAGFENA :zakrecony: hihi ona jest rozpadajaca sie jak nasza szkoła:Pktorą niedlugo bedziemy musieli składać=D :zdegustowany: :super:

Coyote - Wto Kwi 11, 2006 18:04

Cytat:
heh nie działa bo to stronka DAGFENA hihi ona jest rozpadajaca sie jak nasza szkoła:Pktorą niedlugo bedziemy musieli składać=D


Szkoła sie nie rozpada - jeszcze ja remontuja. Wiec nie wiem skad ten komentarz...

marchew - Wto Kwi 11, 2006 18:47

nie bój żaby...to juz niedlugo hahah :cool: :hyhy: :P
Aha twoim zdaniem remontuja no oka ja bym tego tak nie nazwała...hahah wiesz narazie to zauwazyłam jedynie pomalowana jedna scianee ..farby im zabrakło buahah :D zasponsoruje im jesli mnie poprosza ładniee:P :super:

Gmeras - Wto Kwi 11, 2006 18:50

Jak sie nie podoba to po co ta szkjołe wybrałas :P
marchew - Wto Kwi 11, 2006 18:57

czy ja mowie ,ze mi sie nie podobaaa :looka:
Ja tylko mowie o wygladzie szkoły..Czytaj dokładniej .... :zdziwko:

Gmeras - Wto Kwi 11, 2006 19:03

wyglad najmniej wazny :P
marchew - Wto Kwi 11, 2006 19:26

dla mnie wsyztsko musi sie liczyc:P :oczami: a wszczególności szkoła do ktorej chodzee jakos powinna sie reprezentować wyglądemmmmm również....przybajmniej na zewnatrzzzzz...bo wszytscy sie gapią na nia=D
Gmeras - Wto Kwi 11, 2006 19:41

to zafunduj im remont :P
marchew - Wto Kwi 11, 2006 21:57

co za dużo to nie zdrowo ..ale moge ale nie musze zafundować imk farbe haaaa jak mnie ładnie poproszą =D :niepewny:
trunks - Wto Kwi 11, 2006 23:23

marchew myśle, że oni mają to gdzieś
vdt - Sro Kwi 12, 2006 07:59

marchewa ale możesz ale nie musisz ale także możesz wziąć remont we własne ręce i stworzyć coś... finezyjnego ;] może w czymś się wypowiesz na całą ścianę, myślę że akurat to nie sprawiłoby Ci problemu ;] szczególnie gdbyś pisała przeciw wszystkim i wszystkiemu ;] Myślę, że w ten sposób nałozonoby przynajmniej 2 warstwy farby, Twoją i tą którą by Cię zamazywali - a to już nie jedna warstwa ;]
marchew - Sro Kwi 12, 2006 17:58

Napewno bym to lepiej pomalowala niz oni=D wielka mi to sztukaaaa haha :zdegustowany:
Ale nie mam zamiaru sie przemęczać tz zaden to wyniłek nie jest ,ale od tego są ci kolesie od farby buahah :rotfl: :zdziwko:

Coyote - Sro Kwi 12, 2006 18:13

Cytat:
Napewno bym to lepiej pomalowala niz oni=D wielka mi to sztukaaaa haha
Ale nie mam zamiaru sie przemęczać tz zaden to wyniłek nie jest ,ale od tego są ci kolesie od farby buahah


A myślałem, że tylko tych z sejmu nie rozumiem...

vdt - Sro Kwi 12, 2006 22:53

potwierdzam
trunks - Sro Kwi 12, 2006 23:55

marchew napisał/a:
Napewno bym to lepiej pomalowala niz oni=D wielka mi to sztukaaaa haha. Ale nie mam zamiaru sie przemęczać tz zaden to wyniłek nie jest ,ale od tego są ci kolesie od farby buahah

lol dobra jestes :D

vdt - Czw Kwi 13, 2006 09:59

no tak, zrobiłabym ale nie będę się przemęczać, dziecinna wymówka, Krytykować każdy może, jak przyjdzie co do czego rąk nigdzie nie ma,,,
trunks - Czw Kwi 13, 2006 14:42

nom wielu jest mocnych w gębie :oczami:
marchew - Nie Kwi 16, 2006 22:42

vdt napisał/a:
no tak, zrobiłabym ale nie będę się przemęczać, dziecinna wymówka, Krytykować każdy może, jak przyjdzie co do czego rąk nigdzie nie ma,,,


To nie wymówka :oczami: ...... czytaj do koncaa nie od środka....powiedziałam tez , ze od tego są ci kolesie od farby a co inni niby maja malować a oni siedziec i pić....no podobno kazdy szuka pracy taka jaka mu odpowiada:D

vdt - Nie Kwi 16, 2006 22:57

nie każdy może pracować tam, gdzie by chciał
marchew - Sro Kwi 19, 2006 16:36

wystarczy chciec=D i troche wysiłkuu:dobre checiiii itp :hyhy: :niepewny:
vdt - Sro Kwi 19, 2006 20:39

to zazwyczaj nazywa się "mieć znajomości"
Coyote - Pon Kwi 24, 2006 08:19

vdt napisał/a:
to zazwyczaj nazywa się "mieć znajomości"

Zlokalizować, złapać, zneutralizować - kumaci zaczają :)

vdt - Pon Kwi 24, 2006 23:02

z przykrością stwierdzam - prawie nie ma tu takich...
Coyote - Czw Kwi 27, 2006 14:50

Nie ma - prawie, zobaczymy jak ebdzie w nastenym roku szkolnym :P
vdt - Czw Kwi 27, 2006 22:38

bedzie... niewiele i .. nie koniecznie...
marchew - Pią Kwi 28, 2006 19:02

:cisza: normalniee omineło mnie duzo rzeczy???
vdt - Pią Kwi 28, 2006 22:35

tja, ciężko Ci będzie nadrobić zaległości
marchew - Czw Maj 04, 2006 09:39

Nie bój żaby...na szczęście jestem szybko kapujacaaa :super:
vdt - Czw Maj 04, 2006 16:25

no proszę, jeszcze istnieją tacy ludzie :zdegustowany: :suchy: :chytry: :luka:
marchew - Pią Maj 05, 2006 23:01

nio baaaaa :super: w koncu ma sie ten talent :oczami: :luka: ;)
Coyote - Sob Maj 06, 2006 13:50

Talent talentem a do szkoly wracamy w piątek :!:
vdt - Sob Maj 06, 2006 14:33

zapewne kto wróci ten wróci... a talentu raczej nie poddamy dyskusji :cool:
Coyote - Czw Maj 18, 2006 13:10

No i na anszej szkole teraz widnieje wiel;ki transparent - Gliwickie Szkoły Artytyczne :P
Moher z pedzelkiem atakuje :P :hyhy:

Gmeras - Czw Maj 18, 2006 14:01

wy macie lipnie bo kibla szczelac nie mozecie :P
Coyote - Nie Maj 21, 2006 09:34

Nie wiem jak teraz jest z tymi kiblami niestety. Moze wiesz cos wiecej :? :cool:
marchew - Sro Maj 24, 2006 18:38

A kto powiedział ,że nie wolno kibla szczelić :niepewny: przecież mówili ,że zdecydowanie ta szkola bedzie tu stać i narazie nigdzie sie nie przenosimy....A po dugie to jeszcze wspominali,że jak ktosik niezda to bedzie zaś siedział chyba, że mu sie to znudzi 3 raz w tej samej szkole bez efektów hihhihiih :chytry: :cool:
Gmeras - Sro Maj 24, 2006 20:02

no kto kibla strzeli leci do zawodówki :P
Coyote - Czw Maj 25, 2006 06:54

Gmeras napisał/a:
no kto kibla strzeli leci do zawodówki

Tego akurat nie wiem, ale wiem jedno.
Kto kibelka sobie strzeli to pisze obowiazkowo mature z matmy :)

vdt - Czw Maj 25, 2006 13:01

liczba studentów się zmniejszy, liczba rezerwistów zwiększy :D :hyhy: :rotfl: może papierek magistra czy inzyniera coś zacznie w końcu znaczyć...
Coyote - Pią Maj 26, 2006 15:15

Zobaczymy jak sie na Barliku skonczy ten rok szkolny :D Oj chyba bardzo ciekawie :D

- Prosze pana !! Zostawil pan na sali walizke !!
- Allah akbar :P

marchew - Pon Maj 29, 2006 20:14

Cytat:
="DAGFENKto kibelka sobie strzeli to pisze obowiazkowo mature z matmy :)


Gorszej głupoty nie słyszałam:/ Skąd ty takie coś wyczasłeś to ja nie wiem:P

Gmeras - Pon Maj 29, 2006 20:16

nowy przepis do matury wszedł ze matma obowiązkowa bedzie dla teorocznych gimnazjalistów któży kończa gimnazjum wiec jak się kibelka strzeli to sie razem z nimi matme się pisze ;)
Dorothea - Pon Maj 29, 2006 20:46

Gmeras napisał/a:
ze matma obowiązkowa bedzie dla teorocznych gimnazjalistów



i to jest własnie najstraszniejsze w tym wszystkim :przestraszony:

Coyote - Pon Maj 29, 2006 22:37

Cytat:
Gorszej głupoty nie słyszałam:/ Skąd ty takie coś wyczasłeś to ja nie wiem:P

Nie zaczynaj, bo to już mi sie nie podoba.

vdt - Wto Maj 30, 2006 16:42

marchew napisał/a:
Gorszej głupoty nie słyszałam:/ Skąd ty takie coś wyczasłeś to ja nie wiem:P


ciągle to samo... brak mi słów.. :dobani: :cenzura: :wstyd: :/

marchew - Pią Cze 02, 2006 19:56

Mam to gdzieś co myślisz se Vdt , o ile myślisz :spi: :zakrecony: :znudzony:
Coyote - Nie Cze 04, 2006 09:18

No i pochodzimy do tej szkoly dalej :)
Chcialbym napomniec, ze wakacje sie zblizaja. Jeszcze tylko ostatnie wypisywanie ocen... iii ... WOLNOŚć :hurra: . Ciekawi mnie bardzo jaki bedzie nabor w tym roku :) Moze wreszcie dojda jakies fajne dziewczyny... ( z wygladu i myslace ).
Ciekawi mnie takze jak bedzie wygladala moja klasa 1 Września :przestraszony: .
Pozdrawiam.

Gmeras - Nie Cze 04, 2006 10:01

przyjdzie pare osób z mojej klasy :D :P u mnie klasa sie zmiejsza z 31 od września do około 18 ;)
Coyote - Nie Cze 04, 2006 10:06

O pare za dużo :P
Amy - Sro Sie 16, 2006 23:55

DAGFEN napisał/a:

Ciekawi mnie takze jak bedzie wygladala moja klasa 1 Września :przestraszony: .



A no ciekawe.. część klasy jest znana Ci co przeszli.. ;p
I mogło by tak zostać,ja tam nie chce innych,bynajmniej nie różowych stworzeń. ^^"
We wrześniu będzie wiadomo..

vdt - Pią Wrz 08, 2006 21:29

i temat umarł, tak jak dzisiejsza edukacja umiera...
Coyote - Pią Wrz 08, 2006 21:34

Niestety takie jest zycie...
trunks - Pią Wrz 08, 2006 23:26

a co tam u marchefki slychac ? :oczami:
Coyote - Sob Wrz 09, 2006 09:53

Przestałą sie wypowiadać widze. No to jej przypomne o tym :)
Amy - Sob Wrz 23, 2006 16:47

Co do Marchewy.. :) to raczej tu nie wróci.. ;P
a może jednak... (:

trunks - Sob Wrz 23, 2006 18:50

Amy, no Ty tez bys mogla wrócić...i jakies koleżanki pozapraszać ;)
Amy - Wto Wrz 26, 2006 07:38

Wróciłam.. (:

A co do innych osób,może wkrótce się tu zjawią..

trunks - Wto Wrz 26, 2006 23:37

na to liczymy :)
Coyote - Sob Paź 21, 2006 20:13

I nawet ja wrocilem :D A na Barliku wreszcie duzo dziewczyn :D
Amy - Sob Lis 04, 2006 12:58

E tam. ;p

Faceci też są... ^^ :P

chaoss - Sob Lis 04, 2006 13:20

i ja absolwent barlika, chociaz szkola troche sie pewnie pozmieniala przez pare lat. Umiejscowanie tej szkoly to chyba najwiekszy atrybut, do parku na piwo, na wagary do centrum, na dlugie przerwy do gch :]
Szkoda, ze tam bylo tak malo dziewczyn, a za to duzo dresow,kiboli i innego marginesu w sumie bym powiedzial, ze szkola nauczyla mnie wiecej zycia niz historii ;]

Coyote - Sob Sty 27, 2007 14:49

No i Historia najstarszej szkoły w Gliwicach najprawdopodobniej zakończy się wraz z końcem tego roku szkolnego... Żałosne... :wstyd:
trunks - Sob Sty 27, 2007 18:19

co zamykają szkole ?
Coyote - Nie Sty 28, 2007 09:59

trunks napisał/a:
co zamykają szkole

Przenoszą na Chorzowską najprawdopodobniej.

trunks - Nie Sty 28, 2007 23:00

ciekawe w ktore miejsce na chorzowskiej...
Coyote - Pon Sty 29, 2007 06:36

Cytat:
ciekawe w ktore miejsce na chorzowskiej...

Kolejowa. Szkoda tylko, ze UM przenosi takze klasy ktore beda mature zdawac =/

banitka - Sro Kwi 04, 2007 14:56

W miejscu dawnego barlika powstały nowe szkoły, są fajne profile i szkoła wygląda na rozwojową, a nie że umiera. Dobra wiadomość - nie będzie zawodówki :hurra:
vkimi - Sro Kwi 04, 2007 17:09

nie wspominając o fajnych nauczycielkach ;)

podobno oprócz szkół mają tam też być jakieś biura?

banitka - Sro Kwi 04, 2007 17:49

Szkoła może nie jest zbyt ładnie otynkowana, ale reklamę mają fajną :ok:
vkimi - Sro Kwi 04, 2007 17:50

Reklamę? Te małe obrazki na ścianach których prawie nie widać?
banitka - Sro Kwi 04, 2007 17:58

Ale żadna szkoła takiej nie ma, jest orginalna i wykonana przez samych uczniów!!
vkimi - Sro Kwi 04, 2007 18:04

tylko dlaczego jej nie widać :zdegustowany:
banitka - Sro Kwi 04, 2007 18:10

No ja zauważyłam przechodząc obok :P
vkimi - Sro Kwi 04, 2007 18:11

pewnie szukałaś czegoś innego albo kasztan na Ciebie spadł?
Gmeras - Sro Kwi 04, 2007 19:45

vkimi napisał/a:
kasztan na Ciebie spadł?
haha dobre ;D
Coyote - Sro Kwi 25, 2007 13:57

Cytat:
pewnie szukałaś czegoś innego albo kasztan na Ciebie spadł?

Bardziej optymistycznie ;) Jeszcze pare tygodni i barlik zniknie z mapy szkół xP

vkimi - Sro Kwi 25, 2007 22:50

ale tylko publiczna. Niepubliczna zostaje ....
Coyote - Czw Kwi 26, 2007 13:40

No, ale niepubliczna to juz nie to samo co stary dobry Barlik.
vkimi - Sob Kwi 28, 2007 14:53

no tak ...

szkoda klimatu tej szkoły ...

Amy - Pią Maj 11, 2007 22:21

oj,szkoda..

the end. jeszcze miesiąc..

Coyote - Sob Maj 12, 2007 11:16

?ezka zaczyna się w oku kręcić...
Amy - Sob Maj 12, 2007 11:30

Faceci nie płaczą.. :P
Coyote - Sro Cze 13, 2007 21:18



Koniec Barlika :(

Amy - Sro Cze 13, 2007 23:02

Nom koniec ... ... ............... . :(
Gmeras - Czw Cze 14, 2007 21:50

no szkoda a co ma byc na miejscu tej szkoły chodzi mi o dzienne
Amy - Sob Cze 16, 2007 00:34

tylko niepubliczna...

wojskowa i artystyczna.

vkimi - Nie Cze 17, 2007 17:56

Amy napisał/a:
tylko niepubliczna...

wojskowa i artystyczna.


na żandarmów też będą szkolić ;)

Adamix - Sob Cze 30, 2007 11:50

Wiem, że tą szkołę przenoszą od 1 września do Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych (była Kolejowa).
Ciekawe jak to będzie z tą przeprowadzką ;)

vkimi - Wto Lip 17, 2007 12:32

A jak ma być .... ? Idziesz na Chorzowską, czujesz się jak na Barlika i tyle :)
Amy - Sob Sie 04, 2007 09:33

Na początku ciężko... potem jakoś zleci...
gizela - Nie Sie 19, 2007 16:37

Od września w szkole przy Barlickiego ma również zacząć działać filia Młodzieżowego Domu Kultury. Przenoszą tam siedzibę eMDeKu z Rynku, z tego budynku gdzie jest Gwarek.
Ale mam nadzieję że te wszystkie zabytkowe sprzęty, które zdobiły sale (prądnice, twardościomierze i inne takie) i które były poupychane po piwnicy (również dzienniki lekcyjne sprzed kilkudziesięciu chyba nawet lat :D), gdzieś tam zostaną, bo dobrze się na nie patrzyło no i zawsze byłaby jakaś pamiątka po dawnej funkcji :)

vkimi - Nie Sie 19, 2007 21:15

Wczoraj w wypadku zginął Dawid Gallert i cała jego rodzina.
Piotrulek - Nie Sie 19, 2007 21:23

vkimi napisał/a:
Dawid Gallert



poinformuj nas kto to taki...

vkimi - Nie Sie 19, 2007 21:27

już były uczeń tej szkoły..

są tu osoby, które chodziły z nim do klasy.. powinny wiedzieć.

miał 17 lat..
..............

veronica - Nie Sie 19, 2007 22:02

[*]
Amy - Sro Sie 22, 2007 10:53

[*]

tak chodziłam z Nim do klasy..

:(

całe życie przed sobą miał..

Coyote - Wto Sie 28, 2007 13:01

Było i się skończyło. Trzeba żyć dalej. Przed nami matura.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group