dupiate forum

Forum Ogólne - Idol

kisia - Sro Lut 23, 2005 21:10
Temat postu: Idol
Właśnie skończyły sie przesłuchania chyba w Katowicach i narazie jedyne co mi przychodzi do głowy to :lol: :lol: :lol: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :lol: :lol: :lol: jejku skąd się biorą niektórzy modedele :lol: :lol: :lol: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :lol: :rotfl: :lol: :rotfl: :lol:
LuKaSh - Sro Lut 23, 2005 21:30

hehe :lol: :lol: :lol: :lol: niektórzy są naprawde straszni :D:D :lol: :lol:
Dim - Sro Lut 23, 2005 21:43

ja ogladajac pierwzy odcinek IV edycji prawie z krzesla spadlam.... :lol: czy ci ludzie siebie nie slsza... masakiera :P:P ale fajnie sobie poprawic humor jakims beztalenciem :lol: :twisted:
frohike - Sro Lut 23, 2005 23:29

jak ogladam ten program to podnosze sie na duchu,
bo czasem jestem lepsi niz oni atm w studiu :D

Frycek - Sro Lut 23, 2005 23:34

powiem tak..a moze zanuce " dary dary losu " :lol: - ktos kojarzy :lol: :lol:
kisia - Czw Lut 24, 2005 00:04

Frycek, ooooooooo tak ja kojarze :lol: :lol: to ja do Ciebie dołączę "dary, dary losu " :lol: :lol:
kaszanna - Czw Lut 24, 2005 08:48

Nie oglądam. Dla mnie żenada.
Czekam na finał tylko :wink:

kisia - Czw Lut 24, 2005 09:08

wczoraj śpiewała dzieczyna z pyskowic, dostała 4 x tak, faktycznie ślicznie śpiewała, czysto i w ogóle super, bede trzymać za nią kciuki, ciekawe jak daleko zajdzie :)
PAKuS - Czw Lut 24, 2005 11:20

Ja też wczoraj oglądałem idola i tak się śmiałem że asz mnie brzóch rozbolam
Dana - Czw Lut 24, 2005 12:44

jak mam czas a leci Idol to oko i ucho zahacze czasami jest na co popatrzeć i posłuchać a czasami tylko pośmiać sie :D
ANIUS - Czw Lut 24, 2005 13:00

i tez po to takie beztalencia tam sie pokazuja...po to je wybieraja, zeby publicznosc mogla sie posmiac, w koncu to program rozrywkowy:)
Dana - Czw Lut 24, 2005 16:50

Tak właśnie - spełnia swoją role rozrywkowom :spoko:
Asienka - Pią Lut 25, 2005 12:22

Dla mnie to jest super program na poprawinie humorku :D
LuKaSh - Pią Lut 25, 2005 20:03

Ciekawe czy tymrazem też pojawi się nasz dar losu :D:D raz był normalny .. potem w skórze i na motorze :D ciekawe co by teraz wymyślił :P
Mariusz - Pią Lut 25, 2005 20:07

Teraz wparuje dres z baseballem :D
Piotrulek - Sob Mar 05, 2005 09:49

Czasami Wojewódzki,Cygan,Zapendowska i ten farbowany dred Leszczyński nasmiewają się i są zbyt beszczelni.Ale nie dziwie się im gdyż patrząc na tyle tysięcy nieudaczników usiłujących śpiewać to tylko tyle pozostaje.Ale biorąc z innej beczki,popatrzcie jaki wielki odsetek młodych ludzi nie ma za grosz samokrytyki i ambicji idą do takiego programu i robią z siebie kretynów.Ja raczej nie mam słuchu,ale jak ogląda się niektorych to rzeczywiście uszy więdną.Żenujące ,naprawdę!!
LuKaSh - Sob Mar 05, 2005 10:20

przecież niektórzy są tak beznadziejni ... jak mogą nie zauważyć tego, że aż tak kaleczą muzykę ? :P
kisia - Sob Mar 05, 2005 22:08

Ja miałam nadzieję ze po tylu edycjach Idola tym razem takich "gwiazd" bedzie mało, że zanim się ktos wybierze to naprawdę się dobrze zastanowi czy ma co zaprezentować. Niestety jak zawsze w większości zero samokrytycyzmu, a jeszcze jak się obrażają jak usłysza że sa beznadziejni
Dev - Sob Mar 19, 2005 22:46

ja dzisiaj ogladalem w koncu :)) Kurde ale jaja... jakies metal wpadl i zaczal sie drzec(spiewac ekhm..) jak na jakims koncercie dla szatanistow :rotfl: :rotfl: Niektorzy to wogole takie dno ze ja nie wiem, czy oni siebie nie slysza? :mg: masakra poprostu.. a wojewodzki nie do przebicia.. :mg:
LuKaSh - Nie Mar 20, 2005 10:06

Wojewódzki the best :D
PAKuS - Czw Mar 31, 2005 06:32

kuba wijewudzki chyba jest nie zastąpioni
Zagiel - Nie Kwi 10, 2005 17:00

bylem osobiscie na eliminacjach do tej iv edycji, ale nie po to by zaspiewac, tylko po to, by zrobic pare zdjec (uznalem to za ciekawy temat na fotoreportaz...) i powiem szczerze, ze by dostac sie do slawnej juz, szacownej komisji trzeba byc wyjatkowym w jedna lub druga strone - albo spiewac dobrze, albo byc kosmita, "przecietniakow" odsyla z kwitkiem zupelnie inna komisja.
Pamietam dobrze rozmowe z Kuba, ktory przyjechal na casting spozniony swoim porsze :] i bez odpowiedniego oswietlenia oraz mejkapu wyglada na swoje 40-iles lat :)

Aither - Nie Kwi 10, 2005 17:05

Kubuś Wojewódzki mi się nie podoba... i nigdy nie widziałam nic "dofciapnego" w jego wypowiedziach :zdziwko:
frohike - Nie Kwi 10, 2005 17:50

Ja idola nie ogladam bo nie ogladam telewizji wogole, wiec nie mam jakos jak, oraz checi, ale jak czasem cos mi sie zobaczy z Idola to niezle ponizaja innych, az milo sie slucha
Aither - Nie Kwi 10, 2005 17:57

frohike uważaj dziubasku bo ja też zacznę... a wiedz, że potrafię :hyhy: posłodzę Ci aż do obrzydzenia... :]
frohike - Nie Kwi 10, 2005 18:45

Cytat:
posłodzę Ci aż do obrzydzenia...

wiesz dobrze ze lubie slodycz :] wiec to predzej ty sie znudzisz :P [/b]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group