dupiate forum

Nasze miasto - Okna w Gliwicach ?

edgar - Pon Lut 14, 2005 09:18
Temat postu: Okna w Gliwicach ?
Witka,
Gdzie kupić okna w Gliwicach, tanio i solidnie ?
Pzdr.:)

Frycek - Pon Lut 14, 2005 10:00

Ciezko powiedziec...firm oferujacych okna est jak mrówków ;/ napewno w swojej skrzynce nie raz znalazles mase ulotek ...moze one ci pomoga
edgar - Pon Lut 14, 2005 12:17

Ja wiem że jak mrówek :), tylko że niektóre są fachowe a niektóre nie, właśnie chodzi mi o te solidne...
kisia - Pon Lut 14, 2005 12:34

okna będę miała wymieniane pod koniec tego roku i to przez spółdzielnie wić nie będą ani bardzo dobrej jakości a i fachowcy pewnie będą mierni :(, ale moja teściowa wymieniała niedawno okna więc zapytam. Tak na gorąco co mogę podpowiedzieć w kwestii wymiany okien to nie zakładan plastikowych parapetów we wnątrz mieszkania :)
Gmeras - Pon Lut 14, 2005 12:37

W Pyskowicach sa dobre z firmy "komsta" na ulicy Armi Krajowej dokładniej niepamietam dokładnego adresu ale telefon to 233-21-84 zadzwonisz to sie dowiesz wiecej ;)
ANIUS - Pon Lut 14, 2005 13:55

Ja mam od prawie roku oknoplast i prawda jest taka, ze sa na tyle szczelne, ze przy ostatnich mrozach kaloryfer grzeje mi tylko w lazience i duzym pokoju, reszte pokojow ogrzewaja mi sasiedzi:))) kaloryfer z kuchnii wymontowany:)) cieplutko i cichutko naprawde polecam
Mariusz - Wto Lut 15, 2005 15:41

Komsta jest OK ;-) Ul. Nowy ¦wiat.
LuKaSh - Sro Lut 16, 2005 09:01

h t t p;//w w w urzedowski, p l/r-slaskie.html]h t t p;//w w w urzedowski, p l/r-slaskie.html

Urzędowski -- działa w całej Polsce.

ANIUS - Sro Lut 16, 2005 09:10

W przypadku okien Urzedowski to napewno jest to solidna firma, ale z pewnoscia nie tania. Sa to okna z drewna i za wymiane okien w mieszkaniu np 3 pokojowym trzeba kilka tysiecy zaplacić.
Dobre, ale naprawde drogie.

kisia - Pią Lut 18, 2005 01:04

okna z drewna są lepsze niż z plastiku
Olcia - Pią Lut 18, 2005 07:35

Cytat:
okna z drewna są lepsze niż z plastiku

No i o wiele ładniej wyglądają....
Ja miałam wymianę okien jakiś rok temu na plastiki i powiem szczerze, że owszem są lepsze od normalnych okien, ale żeby jakoś super nie przepuszczały powietrza, no cóż... zależy od montażu.....:D

ANIUS - Pią Lut 18, 2005 16:36

zalezy od montazu i od okna....
nalezy pamietac, ze to kwestia tzw ramek w oknach, ilosci komor (3, czy 5), rodzaju gumek, termoramek itd......

u mnie w domciu cieplutko smaczniutko:)

Asienka - Pią Lut 18, 2005 17:19

Cytat:
Ja mam od prawie roku oknoplast i prawda jest taka


ja mam z tej samej firmy i jestem zadowolona :)

LuKaSh - Pią Lut 18, 2005 21:13

Urzędowski ma miodzio okna z drewna. Co prawda cena jest jaka jest, ale warto. :D
FlashMan - Czw Maj 05, 2005 18:30

Ja mam okna z drewna, w związku z tym, że mieszkam w domku wymiana okien była dosyć droga, ale patrząc na cenę jednostkową nie jest to jakaś super wysoka cena...
zolw - Pią Maj 13, 2005 16:16

kisia nie martw się. Ja miałem wymieniane równierz przez firme z którą polecała spółdzielnia (Stol-Drew). Jestem bardzo zadowolony, okna firmy Do.... (nie pamiętam jak się to pisze). Ale największą zaletą tej firmy jest jej szef, takiego gościa jeszcze nie widziałem. Gaduła straszna. Za okna zapłaciłem kilka dni po montażu, bo powiedział że się nie spieszy i zebym sobie pouzywał i zobaczył czy wszystko jest OK. Jak powiedziałem że jego pracownicy nie umieli wyregulować okna to zaraz zacząl na nich psioczyć że pewnie coś spieprzyli i podeśle najlepszego fachowca jakiego ma, i tak też się stało, okno wyregulował. Ostatnio po roku poszedłem do niego żeby przyjechali wyregulować bo opadły troszkę to nawet mnie pamiętał :). Szczerze polecam tę firmę. Sidziba na ulicy Okopowej (obok dworca PKP). Co do jakości okien i montażu nie mam zastrzeżeń. Ps. Jeżeli chodzi o okna drewniane to rzeczywiście są zdecydowanie lepsze i wyglądają o niebo lepiej od plastików, ale w blokach inwestycja taka jest wg. mnie zbędna.
Frycek - Pią Maj 13, 2005 17:25

zolw napisał/a:
Sidziba na ulicy Okopowej (obok dworca PKP).

mozna by ta firme na partnera wpisac :) ale trzeba z wlascicielem pogadac

zolw - Pią Maj 13, 2005 17:36

oj to dłuuga rozmowa by była ;)
Frycek - Sro Cze 29, 2005 11:13

odswerzam temacik bo szukje sie do wymiany okien...
tak wiec doradzajce mi , Kisia wymienilas juz??

do wyboru jest mnostwo firm
Komsta
Oknoplast ( gdzie maja swoja siedzibe ?? )

ANIUS - Nie Lip 03, 2005 21:45

oknoplast jest na przyklad w pawilonie na pietrze na Zubrzyckiego :) polecam
Gmeras - Nie Lip 03, 2005 22:47

ja mam komsty i jestem zadowolony ;p
z montarzu tez bo szybko tez zaozyli

Grzenio - Nie Lip 10, 2005 14:16

Gdzie kupić dobre okna nie wiem, ale z całego serca i z całą stanowczością odradzam firmę ALSECO. Jak kogoś ciekawi dlaczego to zapraszam na PW
Aither - Nie Lip 10, 2005 14:19

Grzenio mozesz smialo powiedziec tutaj dlaczego :) chetnie poczytam :)
ANIUS - Nie Lip 10, 2005 16:01

Grzenio napisał/a:
i z całą stanowczością odradzam firmę ALSECO


ja powiem tylko tyle, ze nie polega sie na malych, nowych firmach na rynku, idzie sie do takiej ktora ma juz jakis zywot:) i skoro dalej stoi to znaczy, ze wiekszych problemow nie sprawia:)

Aither - Nie Lip 10, 2005 20:43

ANIUS ale tez sie placi nie za malo :]
Frycek - Nie Lip 10, 2005 20:48

Wybralem okna firmy Komsta, czekam na realizacje zamowienia gdyz mam troche nietypowe wymiarki :rotfl: :P
Aither - Nie Lip 10, 2005 20:56

Frycek okna sa niewymiarowe czy Ty ?
ANIUS - Nie Lip 10, 2005 21:36

Aither napisał/a:
ale tez sie placi nie za malo


co do ceny, to mozna przeplacic i w malej firemce i w duzej znanej na rynku :) tu niestety nalezy polegac na zdrowym rozsadku i wlasnym rozeznaniu na rynku co oferuja konkurenci i za ile:)

Aither - Nie Lip 10, 2005 21:40

dla mnie w moim pokoju mogloby w ogole nie byc okna... latarnia co stoi tuz tuz sprawia ze tu jest jasno nawet w nocy :zdegustowany:
ANIUS - Nie Lip 10, 2005 21:41

haha, ja tez moglabym nie miec okna np w sypialnii :) caly czas mam spuszczone rolety, bo nie lubie swiatla gdzies gdzie mam odpoczywac, wole polmrok:)
Aither - Nie Lip 10, 2005 21:43

ech... ale nie masz latarni tuz przy oknie... ktora swieci mi prosto na wyro... to jest nie do zniesienia... kiedys strzelalam do zarowki z procy... ale teraz miasto sie wycfanilo i zalozyli koszyczki ochornne :zdegustowany: :looka:
ANIUS - Nie Lip 10, 2005 21:45

Aither napisał/a:
ale nie masz latarni tuz przy oknie

dobra roleta tj z materialu nieprzepuszczajacego swiatla, zaciemniajaca (nawet chyba 100 % mozna kupic) i po sprawie :)

Aither - Nie Lip 10, 2005 21:46

chyba bede musiala zainwestowac... pociski do procy sie skonczyly :]
ANIUS - Nie Lip 10, 2005 22:03

:rotfl:
ANIUS - Nie Lip 10, 2005 22:04

ale tak nawiasem mowiac strasznie duzym wydatkiem to nie jest, a warto:) tym bardziej, ze w oczy Ci swieci i nie daje spac ...
Aither - Nie Lip 10, 2005 22:31

ANIUS okno bym zamurowala ale poki co sypiam z poduszka na glowie... a raczej pierzyna na poduszkach nie potrafie spac :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group