dupiate forum

Umów się większą paczką - D'n'B?

Grzybas - Czw Sty 19, 2006 23:44
Temat postu: D'n'B?
hej, nie brakuje wam czasem w Gliwicach dram'ow?

....tak jak kiedys ktos powiedzial: "caly slask jest <ciach> dramowy tylko w gliwicach nic sie nie dzieje"

chyba ze o czyms nie wiem :D i odbywaja sie jakies undergroundowe imprezy?

czy ma ktos jakis pomysl aby zmienic cos?

pzdr


Edit by kobi: nie przeklinać :P

Olaa - Pią Sty 20, 2006 00:07

eee w ilu jeszcze dzialach sie znajduje ten topic??? :rotfl:
Major - Pią Sty 20, 2006 00:19

Nie ważne w ilu, ważne że się ktoś ocknął i zaczął krzyczeć, że w GCE nie ma DNB ! :D Aj chciałoby się imprezek z połamanymi bitami w naszym mieście.
Olaa - Pią Sty 20, 2006 00:48

Major, mimo wszytsko troche to denerwujace widziec we wszystkich dzialach to samo- wystarczy w jednym :)
Major - Pią Sty 20, 2006 00:54

Gdzie w G C Eee grają D N B eee ? :D
Grzybas - Pią Sty 20, 2006 10:05

Nie wiem jak wam ale mi strasznie brakuje dramikow, zeby zasmakowac tego typu imprezy ostatnio musialem odwiedzic Tarnoskie... i strasznie pozytywnie odebralem klub o nazwie yazz, klimat idealny, ludzie - nie da sie tego opisac, tylko czemu trzeba narobic kilometrow zeby tego posluchac :(



ps

sorrki jak sie temat powtorzyl ale nie mialem czasu, ochoty zeby przejrzec wszystkie tematy

Major - Pią Sty 20, 2006 18:35

W raz u nas była impreza DNB w dawnym klubie B3. Niestety nie miałem możlwości zostać na całość, a zapowiadało się ciekawie.
Grzybas - Pią Sty 20, 2006 19:28

To pewnie bylismi i razem :P bo to byla chyba jedna taka impreza jakies 2 lata temu bodajze pod koniec wakacji :P takie rzeczy sie pamieta :d, trzeba koniecznie cos zorganizowac jakby sie pare osob zebralo :D i ugadalo sie co do miejscowy a rezte powinno sie spokojnie zalatwic - chlopaki (dj'e) jakby ich poprosic to pewnie by nie odmowili tylko tu licza sie koszta :( , gadalem kiedys z kamolskym dobry gosciu, idealnie gra powiedzial ze nie ma problemu wystarczy dac cynk zabiera swoje deki i wita w naszym miescie.........
Major - Pią Sty 20, 2006 23:29

No to trzeba obmontować jakiś lokal. Może w Promilu nie bedą stwarzać, oni tam coraz częściej jakieś "gwiazdy" spraszają. Co prawda komercyjne, ale kto wie.
Grzybas - Sob Sty 21, 2006 00:48

Trzeba sie łapać wszystkiego moze byc nawet promil ale w nim nie bedzie za bardzo klimatu :P i nie sadze ze ktos by sie tam zainteresowal taka muzyka, dzis bylem i jak zwykle leci sama komercha popu, zwyklego tandetnego techno etc. Fajna miejscowa moglby byc nowe b3 - quasar czy jakos tak, tam czasami leca breaki ale jednak to nie to samo:D przydaloby sie cos z mroczniejszych klimatow tudziez jungle o to by bylo intersujace:D my tu gadau gadu a do roboty trza sie wziasc jakos. Major troche wiecej ludzi musi odszukac ten temat tzn zainteresowanych mam nadzieje ze sa jeszcze jacys dramowigliwiczanie! Za duzo u nas housow :( z czego bardzo kluje mnie serducho :). Powininni co tydzien jakis inny styl muzy zapodoawac a tu nic tez zaluje ze zaden klub np nie zainteresowal sie Acidem ktory tez daje rade. Tu spojrzec na Wrocek ktory jest strasznie kwasny... takze nie mozna sie poddawac :D pzdr
Major - Sob Sty 21, 2006 01:09

Mi brak klubowego DnB lub czegoś w stylu Infected Mushroom.
Na forum nie wiele osób słucha DnB. Jedynie to Dyszka i tyle. Jungle to Appo i pare osob tylko podsłuchujących, ale nie zagłębiających się.

Grzybas - Sob Sty 21, 2006 11:08

eh tylko zaplakac :D
Major - Sob Sty 21, 2006 13:30

Trza by pomyśleć na klimatycznym klubem i nie zadużym, bo jak dla mnie bravo na taki temat się nie nadaje. Tylko problem co? :P
Major - Sob Sty 21, 2006 18:37

h t t p;//w w w ncdnb, c o m/artist_files/chomp/Chomp-KnightofDyingSun.mp3 takie numery chce słuchać w gliwicach :D Grzybas, udziel się jeszcze w temacie o muzyce elektronicznej h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/rozmowy/viewtopic.php?t=1850
Grzybas - Nie Sty 22, 2006 13:13

Teraz widze ze w kilku miejscach jest poruszony ten temat :D

choc od jakiegos czasu Major "walczysz" zeby cos bylo dramowego to jednak nic nie idzie, rzeczywiscie jest bardzo malo osob zainteresowanych w gliwicach albo poprostu nie ma jak ich zainfekowac tym :D byly by imprezy pojawiliby sie kilka razy i juz by pokochali te klimaty... dziwne na prawde dziwne zeby nie bylo w g-ce ani jednego dj ktory rozkrecilby taka impreze

Major - Nie Sty 22, 2006 13:18

To wynika właśnie z faktu, że nikt ludziom nie chce pokazać, że przy tym da się bawić. Zdziwiony byłem jak puściłem paru osobą sety, a oni odpowiedzieli: co to ? Fajna muza, szkoda, że nie ma takich na imprezach... Wszystko przez opiekunów lokali, którzy narzucają co ma być grane...albo tandetnych DJ`i ...
Grzybas - Pon Sty 23, 2006 15:55

przejrzalem dzis, co sie konkretnego dzieje na slasku

w najblizszym czasie i najblizej gliwic jak tylko sie da :D

chcialbym zahaczyc o te imprezy :)

h t t p;//w w w bibainfo, p l/forum/viewtopic.php?t=15181

h t t p;//w w w bibainfo, p l/forum/viewtopic.php?t=15731

wygladaja porzadnie

a tu cos u nas ale tylko breaki, napisalbym na bibieinfo, p l w tym temacie ale pewnie sie poobrazaja h t t p;//w w w bibainfo, p l/forum/viewtopic.php?t=15731

Major - Pon Sty 23, 2006 17:27

Ta Chorzowska impreza brzmi niezle, no i mialbym moze gdzie sie przenocowac, ale niestety nie w tym miesiacu :kwasny: zreszta koliduje tez ze spotkaniem forumowym, na ktore juz sie nastawilem dawno.
Grzybas - Pon Sty 23, 2006 19:27

mhm :D mi jak sie nie uda wyrwac z g-ce to sprobuje zajrzec do quasara i zobaczyc co oni nazywaja breakami :D
Major - Pon Sty 23, 2006 20:12

też prawa, raz słyszałem o imprezie breakowej na której grali zwykły hip hop :rotfl:
Grzybas - Pon Sty 23, 2006 21:24

najgorsze jest to wlasnie, ze najczesciej u nas graja breaki z housami albo same breaki co w ogole nic nie ma wspolnego z mocnym brzmieniem, ja nie wiem czemu nikt sie tym jeszcze nie zainteresowal czego tak na prawde chca gliwiczanie sluchac :/ kiedy na calym slasku naprawde jest popyt na dnb i nie tylko a u nas twardo leca z housami i r&b co jest juz do znudzenia!
Major - Pon Sty 23, 2006 21:27

W gliwicach tak naprawde brakuje dwóch typów lokali.
- lokal gdzie sobie siadasz i leci ambient/experimenta czy jakas inna klimatyczna muza (promil mial zadatki na to, ale niestety)
- gdzie leci muzyka inna niż do tej pory puszczało sie w klubach czyli dnb/jungle/break/experimental/acid itd.

Może czas szykować kase i zakładać własny lokal :)

Grzybas - Pon Sty 23, 2006 21:41

dobry pomysl ale ja mysle ze trzeba najpierw ludzi z ta muzyka zetknac, probuje zarazac na prawde kazdego kogo sie da, tylko tez nie mozna na sile, ale tej muzyki odrazu nie da sie polubic trzeba ja poznac dobrze, bo po pierwszym razie nikt z niej nic nie wyciagnie bo uwazam ze to jest inteligentny rodzaj muzyki, kazdy kto nie widzi w niej nic ciekawego powie zawsze to samo monotonia nie prawda trzeba sie wsluchac :D i poza tym dla mnie to jest sztuka stworzyc cos takiego :P u mnie w najblizszym otoczeniu a sadze ze nie jest calkiem male udalo mi sie tylko jedna osobo przekonac do dnb co wydaje mi sie ze to jest sukces :P
Major - Pon Sty 23, 2006 21:54

Ja pare osób nakręciłem na ten temat. Część z nich podsłuchuje od czasu do czasu tego. Gydyb w lokalach grano takie klimaty to i nikogo nie trzeba by nakręcać, bo każdy by poznał jak to jest już na żywo :) a jest ciekawie.
Czy procz klimatow dnb cos jeszcze sluchasz? Ambient/experimental ?

Grzybas - Pon Sty 23, 2006 22:40

wlasnie zeby nie bylo ze sie tylko rozkochuje w dramach, mozna by powiedziec ze mam spora rozbierznosc poczawszy od jazzu dla relaxu czy tez reggae, po to co lubie najbardziej czyli dramiki, jungle slucham tez od czasu do czasu jakas kwasna muzyke, goa, psy no i garage tez daje rade
Major - Pon Sty 23, 2006 22:42

Szkoda jednak, że temat poruszamy tylko my :zalamany:
Grzybas - Pon Sty 23, 2006 22:51

mysalem ze znajdziemy troche wiecej entuzjastow ale ja sie nie poddaje :D


/tak poza tematem co ile sa jakies forumowe schadzki?

Krzysio - Wto Sty 24, 2006 17:35

Major napisał/a:
Szkoda jednak, że temat poruszamy tylko my Zalamany


wlasnie jakos widze ze tylko wy w dwoch sie tu wpisujecie :P nie czujecie sie samotni tu ? :P

Major - Wto Sty 24, 2006 17:36

Nawet bardzo :kwasny:
Grzybas - Wto Sty 24, 2006 18:02

ten topic jest wlasnie dowodem na to ze tylko garstka (to jest nawet przeooogromnie okreslone :P ) ludzi potrafi otworzyc sie na poznanie czegos nowego :D albo poprostu nikomu nie pasi tego typu muzyka ale to i tak jest dla mnie dziwne zeby na 200-pare tysiecy gliwiczan znalzalo sie zaledwie pare osob znajacych i interesujacych sie dnb ale to jest tylko wina tego ze nasze kluby sa strasznie konserwatywne jesli chodzi o to by zaproponowac cos nowego-wydaje mi sie ze poprostu boja sie poczatkowych strat i malym zainteresowaniem ale dla mnie to by byla tylko kwestia czasu
Major - Wto Sty 24, 2006 18:05

Dzięki za powyższego linka ten set zamiata h t t p;//druid.takeover.nl/sets/druid-pa.mp3

A tu coś ode mnie h t t p;//dnb-sets.de/ (pod warunkiem, że jeszcze tego nie znasz).

Grzybas - Wto Sty 24, 2006 18:45

jesli chodzi o sety druida to jak dla mnie perełkami sa bad-smasher oraz fat cucumber pozamiataja Ciebie jesli lubisz troche mocniejsze dramy :D
Grzybas - Wto Sty 24, 2006 18:46

o dzieki stronki nie znam zaraz ja przerobie :D
Major - Wto Sty 24, 2006 18:48

Teraz slucham Wild i mnie zamiata swoim głębokim brzmieniem. Spokojny i przyjemny.
Z mocnych moge polecić DJ Fux`a i secik Armageddon on the streets, można je znaleść tutaj.
h t t p;//fux.illformed.org/?dir=mixes

Major - Wto Sty 24, 2006 18:50

Stronke bedzie ciezko przerobić, tą pierwszą bo sety są dzien w dzień dodawane i jest ich kilka tysięcy :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group