dupiate forum

Rekreacja i Turystyka w Gliwicach - AEROBIK

Agnieszka - Sro Mar 16, 2005 19:45
Temat postu: AEROBIK
Gdzie najlepiej chodzić na aerobik?
chodzi mi głównie o jakosć prowadzonych zajęć i o warunki w jakich się ćwiczy.
Wiem, że ISKRA w Gliwicach ma niedrogie zajęcia, ale tam jest bardzo mała salka (i to jeszcze bez okna)
Z kolei na ul.Warszawskiej jest super sala, extra sprzęt, ale majadosć drogo.
Znacie jeszcze jakies inne miejsca?

Dev - Sro Mar 16, 2005 20:20

kiedys byla tu gadka o aeorobiku :) ale nie umie znalezc. Napewno ktos z dziewczyn Ci pomoze bo z tego co pamietam to sa tu aerobowiczki :P

ale podpowiem Ci ze aerobik jest jeszcze na ul. Krolowej Bony.. w sali od w-f gimnazjum ktore jest na ziemowita :mg: Cen itd nie znam....

frohike - Sro Mar 16, 2005 20:25

ja tez pamietam ze byl taki topic, mysle ze jak kisia sie pojawi na forum to powie gdzie to bylo
Frycek - Czw Mar 17, 2005 13:03

aerobik...jest na warszawskiej oraz na ulicy kozielskiej stoi taki budynek jak sie jedzie w strone Warynskiego - tam jest odnowa biologiczna,solarium itd..i wlasnie aerobik rozne rodzaje - firma sie nazywa Creative (wisi taki duzy bilbord na budynku) to jest zaraz za dzialkami po lewej stronie ...dodam ze to jest tylko dla Pań
LuKaSh - Czw Mar 17, 2005 13:50

w ISKRZE na rynku jest podobno fajnie :D ale słyszałem, że dosyć drogo .. nie wiem Agnieszka, jak tam u Ciebie z $ :D
Dev - Czw Mar 17, 2005 14:41

na silowni herkules tez jest aerobik, wlasnie sobie przypomnialem :D
Asienka - Czw Mar 17, 2005 15:33

I na Jasnej na hali sportowej bardzo tanio , zajecia 2 razy w tygodniu ostatnio kosztowało 35 zł/mc
AgnieszkaL - Czw Mar 17, 2005 16:25

to wszystko zalezy od tego gdzie mieszkasz bez sensu jezdzic autobusem godzinę zeby poskakac
Jenny - Czw Mar 17, 2005 16:34

aerobik to cos co lubie!! :D wiec:)) do Iskry chodzilam prawie dwa lata powiem tak ze tam jest ok ale jak juz wczesniej wspomnialas mala sala a poza tym duszno i szatnia smierdzi ;/ ehhh bo malo miejsca pelno ludzi i brak klimatyzacji.. od jakiegos czasu na sali jest klimatyzacja i pod koniec robi sie strasznie zimno wiec jak jestes zgrzana to efekt hmm mozna sie przeziebic..co do zajec to naprawde najtaniej tam jest i intensywnosci i jakosc zajec zalezy od prowadzacej -polecam Anite:)) fajna babka i daje wycisk:) inne to jak kto woli wiec mozesz tez sprawdzic pozostale:) jesli chodzi o ziemowita to tam chodze teraz:)) to sa super cwiczenia naprawde polecam juz mam karnet na sporo wejsci tylko czekam jak bede juz calkiem zdrowa to sobie pocwicze:)) jesli chodzi o to co Frycek pisal ze niedaleko Warynskiego to tam jest drogo;/ ale prowadzi cwiczenia miedzy innymi Piotr Wysocki i tez jest super wycisk:)) wiec jak chcesz :) mozesz pojsc i zobaczyc gdzie Ci najbardziej pasuje :D pozdrawiam :)
Dev - Pią Mar 18, 2005 07:57

czesto przechodze tamtedy Jenny :mg: i nie raz slysze : RAZ DWA TRZY RAZ DWA TRZY :rotfl:
Agnieszka - Pią Mar 18, 2005 15:45

Jenny dzieki za informacje.
Isrka wychodzi najtaniej, ale to co mowisz trosze odstrasza, bo wycisk i cwieczenia to jedno, a warunki jakie tam panują to drugie (równie istotne).
Na warynskiego troszke za daleko, ale Wysocki faktycznie czasem potrafi wycisnac z czlowieka siódme poty ;) (choć ja za nim specjalnie nie przepadam).
Pozostaje mi warszawska (szkoda, ze cena jest tam wg mnie troszke wygórowana)

AgnieszkaL - Sob Mar 19, 2005 09:59

jest jeszcze kochanowskiego sala mała z klimatyzacja i oknem w szatni nie ma zadnych nieprzyjemnych zapachów jest dwóch instruktorów ktorzy daj± wycisk ale sa przesympatyczni
ANIUS - Sob Mar 19, 2005 13:25

a wlasnie, ktos wiec cos wiecej na temat tych cwiczen na kochanowskiego, jest to studio 2000, ale jak sie tam ksztaltuja ceny?
AgnieszkaL - Sob Mar 19, 2005 13:38

mi się podoba co prawda ostatnio tam nie byłam ze względu na małe braki wolnego czasu ale mam zamiar zaczac ich odwiedzac zaraz po swietach. ceny maja hmmm no coz takie sobie bo jednorazowe wekscie kosztuje 15 zł w karnetach wychodzi taniej i dodatkowym atutem jest to ze do połowy wejsc karnetowych doliczana jest godzina sauny gratis sa zniżki dla studentów. np karnet na 8 wejsc to dodatkowe 4 godzinki w saunie. tylko tak jak mówię mam wiadomosci sprzed miesiaca więc moze nieaktualne . po swiętach dowiem sie dokładnie
ANIUS - Sob Mar 19, 2005 21:58

dzieki, to juz duzo wiadomosci:) a orientujesz się jaki rodzaj ćwiczeń praktykuja tzn tradycyjny aerobik? czy jakas odmianę, jak np: step, spinning, hi/lo ?
kisia - Nie Mar 20, 2005 01:29

a ja bym chciała trafic na profesjonalna osobe, ktora powie mi jakie powinnam wykonywac ćwiczenia żeby pozbyć sie tego czego chce sie pozbyc
cinque - Sro Kwi 20, 2005 11:11

Uuu, to osobisty trener jakis by sie przydał. Nie ma to jak "tu dodać, tam odjąc" :)

Na Kozielską chodziłam, do dwóch instruktorów, Wojtka i Piotrka (kaci!!!), rewelacja absolutna, warunki jak w SPA, tylko te ceny....No i dojazd bez autka nie bardzo.
Po tej Kozielskiej wszędzie indziej wydają się byc jakies prymitywne warunki....

Agnieszka - Czw Kwi 21, 2005 00:05

A ja sie jednak zapisałam na Warszawską. Ceny troszke wygurowane, ale za to warunki extra.
Duza sala, świetny profesjonalny sprzęt, dobre prowadzące no i niezly wycisk! :)
Zakwasy po poniedzialkowych cwiczeniach czuje do tej pory.
Naprawde polecam.
Jest pare wariantow zajec (body sculp, step, fatburner, tbc itd. a nawet joga!). Ja jestem bardzo zadowolona! (TBC podoba mi sie najbardziej, ale to zalezy kto co lubi)

asik - Pon Sie 29, 2005 00:43

polecam stepdance, zajęcia prowadzone przez małżeństwo iwonę i jarka, h t t p;//w w w stepdance-fitness, p l/
profesjonalnie, duży wybór zajęć:) można znaleźć coś dla siebie:)

Aniczka - Czw Sty 12, 2006 21:54

ja rowniez chodze na zajecia na ziemowita. jest super!! karnet jest bardzo fajna sprawa bo jest wazny trzy miesiace!! jego wilekosc tez jest rozna wedle potrzeb. podobno tez jest fajny aerobik na dolnych walow ale nie moge znalezc strony. jesli ktos wie, to niech da jakiegos linka albo info o tym miejscu.
Major - Czw Sty 12, 2006 21:57

O jak miło, że podałyście linki jakieś z cennikami. Moja dziewczyna chciała się na fitness zapisać chyba jej wskaże tą stronke. Asik napisz jeszcze ile czasu trwają zajęcia.
Aniczka - Czw Sty 12, 2006 22:01

zazwyczaj godzine zegarowa, przynajmniej tak jest na ziemowita i warszawskiej.
Major - Czw Sty 12, 2006 22:09

to troche mało jak na trening. Ale te 4x w tygodniu troche przemawia do mnie. Szkoda ze godzina bo dopiero po niej człowiek tak naprawde łapie rytm i wszystkie stawy i sciegna rozgrzeje.
Aniczka - Czw Sty 12, 2006 22:14

Ja chodze zawsze na przynajmniej dwie godziny, przynajmniej 3 razy w tygodniu. Widze postepy, ale na to trzba czasu, pracy, cierpliowsci i regularnosci.
Major - Czw Sty 12, 2006 22:19

To prawda, trening chocby 1,5h i więcej i 3 razy w tygodniu to dużo daje. Wiem coś o tym chociaż nie z dziedziny areobiku :) Szkoda, że ostatnio brak mi ruchu.
Dorotka - Pią Sty 13, 2006 08:22

Aniczka napisał/a:
dwie godziny, przynajmniej 3 razy w tygodniu

:przestraszony: niiiiigdy w życiu

Szamanka - Pią Sty 13, 2006 10:17

Dorotka, :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Dorotka - Pią Sty 13, 2006 10:27

no bo ja znana jestem z ogromnej niechcęci do wszelkiego rodzaju wysiłku fizycznego (no może za wyjątkiem jednego rodzaju tego wysiłku :hyhy: ) - jakoś nigdy nie mogłam zrozumieć tego, ludzie się męczą dla przyjemności albo że na przykład ktoś z własnej nieprzymuszonej woli wychodzi w zimie z domu i na nartach jeździ albo inne śniegowe sporty uprawia :zdziwko: więc jak przeczytałam jakie jest to "przynjamniej" to prawie z krzesła spadłam ;)
cinque - Pią Sty 13, 2006 11:23

Major napisał/a:
to troche mało jak na trening. Ale te 4x w tygodniu troche przemawia do mnie

spróbuj się przejść na porządnie prowadzony aerobik... mam w tej dziedzinie trochę doświadczenia, więc wiem o czym mówię. 20 minut rozgrzewki w zupełnośći wystarcza, do tych 30 minut ćwiczeń (+10 na końcowy stretching), można jeszcze najpierw dołożyć pół godzinki rowerków czy elips na siłowni. Ale to maks!
Gdzie ty widziałeś żeby ktoś chodził 4 razy w tygodniu po 2-3 godziny na aerobik??? Skąd czas i pieniądze???

Ja polecam Creative na Kozielskiej, lub na Sikorniku przy szkole z basenem bardzo fajnie 2 dziewczyny prowadzą zajęcia.

Krzysio - Pią Sty 13, 2006 23:42

Dorotka napisał/a:
jakoś nigdy nie mogłam zrozumieć tego, ludzie się męczą dla przyjemności


czemu, przyjemne jest uczucie jak sie siada i odpoczywa :P

Major - Sob Sty 14, 2006 01:48

Uwielbiam ruch pod każdą jego postacią, uwielbiam się wymęczyć i dużą satysfakcje sprawia mi fakt, że zrobiłem coś czego wcześniej nie umiałem, bo nie miałem na to wystarczającej ilości sił. To taka nie mająca końca gra w wyścigi z samym sobą :)
Aniczka - Nie Sty 15, 2006 11:41

teraz na ziemowita jest taka promocja ze jak sie zostaje w piatek na pierwszych dwoch zajeciach to trzecie sa gratis. Zostalam... Juz na trzecich bylo gorzej, ale jak widzialam dziewczyny, ktore przyszly na te tylko zajecia, padajace po pol godzinie z nog, to stwierdzilam, ze jestem niezla!! Ja juz bylam wtedy trzecia. Myslalam, ze bedzie gorzej. Jak juz sie tak rozhustalam, to wydawalo mi sie, ze jeszcze i czwarta godzine bym zostala....Zapraszam na maraton wszystkich odwaznych i wytrzymalych. Cwiczenia nie sa lekkie, bo odbywaja sie w ruchu, tzw.cwiczenia kardio. Na pocztaku, a bylo to nie tak dawno, wymiekalam po 15 minutach, a zakwasy mialam tydzien!! Normalnie dziadkowie z 676 byli bardziej ruchawi niz ja...Hehehe!! teraz czuje sie jak szesnastka!!Hihi...moze ktos sie skusi w nastepny piateczek??
Mariusz - Nie Sty 15, 2006 11:47

A my (faceci) możemy ?:)
Aniczka - Nie Sty 15, 2006 12:07

jasne!! czasami sie zdarza ze przychodza faceci na te zajecia. Raczej wola aerokickboxing albo sztangi, bo to wedlug wiekszosci bardziej "meskie"....cokolwiek to znaczy. A tam sa prawie same babki i im po protu wstyd...Ale zdarzaja sie odwazni i nie przejmuja sie glupotami, przychodza na rozne zajecia, nie tylko te "meskie"...Zapraszam na 17 w piatek.. ;)
Major - Nie Sty 15, 2006 13:27

Hehe, może i bym się zjawił :P Ale ile to bedzie w sumie kosztować? I gdzie jest Ziemowita?
Piotrulek - Nie Sty 15, 2006 13:38

Major napisał/a:
I gdzie jest Ziemowita?



na 16 rownoleżniku leży,pomiędzy wyspami Pikupiku,a cieśniną Korudy...kolejny Gliwiczanin,ktróy nie wie gdzie mieszka,Major przywołuję cię do porządku,moj chłopcze... ;) ;)

Major - Nie Sty 15, 2006 13:44

Szczerze mówiąc to ulic powyżej dwroca prawie wogóle nie znam, nie bywam w tamtych rejonach i pewnie dlatego nie kojaze nazw.
Wracając do tematu, to czy na rozgrzewkach jest rozciąganie?

Mariusz - Nie Sty 15, 2006 13:55

Oł yeah ! :) Idziemy Major ?:)
Chociaż te sztangi i hantle byłyby ciekawsze ... :)
Ile tam karneciki kosztują mniej więcej ?:)

Major - Nie Sty 15, 2006 14:00

Kurde, ale to 17 w piątek to nie dam rady :\ W pracy siedze do 18tej.
Piotrulek - Nie Sty 15, 2006 18:03

Major napisał/a:
to czy na rozgrzewkach jest rozciąganie



Idąc z waryniaka na ziemowita rozciągniesz się dokladnie i rozgrzejesz...

asik - Nie Sty 15, 2006 21:19

sztangi są super:) i inne zajęcia też:)
panowie opiszcie wrażenia bo jestem ciekawa jak wam pójdzie :hyhy:

Aniczka - Pon Sty 16, 2006 10:28

ceny karnetow proonuje obejrzec na stronie, ktora juz w temacie zostala podana, ale powtorze w w w stepdance-fitness, p l. Tam jest cennik, opis zajec itd.
Major - Pon Sty 16, 2006 20:59

Ale to troche za duzo na jednorazowy wypad 14zeta. Ja na swoje treningi nie mam :P
cinque - Wto Sty 17, 2006 10:37

Aniczka, u mnie ta stronka cos nie działa....

Major napisał/a:
troche za duzo na jednorazowy wypad 14zeta.

takie własnie są ceny aerobików.... :kwasny:

Major - Wto Sty 17, 2006 21:41

Ogółem ceny nie są wysokie. Za 4 zajęcia 40zł to mało. Ja u siebie płaciłem za 2x w tygodniu po 1,5h 60zł.
Wongraven - Pią Sty 27, 2006 01:01

Podoba mi się ten Magic Bar na Ziemowita - ćwiczenia ze sztangą, można się fajnie zmęczyć - to jest mój jedyny taki wysiłek w tygodniu i bez tego cięzko mi się zyje...

8 razy tam byłem i mam pełny podziw do kobiet, które "dają ostro" z tymi sztangami, wielokrotnie przewyższają moje możliwości kondycyjne :)

Czarnulka - Nie Sty 29, 2006 15:23

Przepraszam....gdzie na Kozielskiej jest aerobik...? :niepewny:
Major - Nie Sty 29, 2006 15:27

=CzArNuLkA=, kawałek za działkami i blisko przed Waryńskiego. Taki budynek samotnie stojący koło pól. Jadąc autobusem 57 napewno zauważysz go po lewej stronie.
Czarnulka - Nie Sty 29, 2006 15:47

Trzeba obadac :D Ale,że nie jeżdże 57 to pewnie nie szybko go znajdę :P
madziar - Nie Lut 19, 2006 23:09

A ja mam aerobic w domu, właczam na kompie fat burning albo tbc i jazda. Żadnej kasy nie wydam już na aerobik. Nie cierpię tego, ale wiem, że muszę poćwiczyć, więc wolę katować sie w domu i serce nie boli, że na takie coś kase wydałam :]
Harcerka - Nie Lut 19, 2006 23:12

jesliw domu to polecam owinac sie folios spozywcza:)) i ciasne getry:) hehehe
ze mnie schodzi jakie 0,7:) litra

madziar - Nie Lut 19, 2006 23:22

oj harcerka widzisz przypomnialaś mi o tej metodzie. Cóż już dziś poćwiczyłam, ale jutro zapakuję się w folię :)
Frycek - Nie Lut 19, 2006 23:47

A ja sobie szukam Aerobiku ze sztukami walki - wiem ze cos takiego jest
generalnie chodzi mi o dobry wycisk

Major - Nie Lut 19, 2006 23:48

Tai-bo :)
madziar - Wto Lut 21, 2006 23:34

no to sobi poćwiczyłam dziś owinięta w folię i naprawdę super, mnóstwa wody sie pozbyłam, ale to była dobra podpowiedź harcerka :P
Frycek - Sro Lut 22, 2006 01:58

madziar napisał/a:
no to sobi poćwiczyłam dziś owinięta w folię i naprawdę super
:szok: :ban?: :P
Harcerka - Sro Lut 22, 2006 18:03

hehehe bo ja wiem co mowie;)))
sama sie odchudzam i takie cwiczenia duzo daja:))

Frycek - Sro Lut 22, 2006 19:42

Harcerka napisał/a:
sama sie odchudzam i takie cwiczenia duzo daja:))

tak??niezauwazylem :evil: :P

madziar - Sro Lut 22, 2006 22:40

Frycek nie znasz się na babskich sztuczkach hehe ;)
ana gl-ce - Sro Mar 01, 2006 18:36

a ja polecam aerobik w wodzie, odbywa sie na basenie przy szkole nr 28. naprawde swietnie!!
Major - Sro Mar 01, 2006 19:18

No no coś nowego. Może połączmy dwa tematy. Wypad na basen z areobikiem :D Szczerze mówiąc na żywo takiego party nie widziałem. Można przyjść popatrzeć?
ana gl-ce - Sro Mar 01, 2006 22:08

no niestety jako tako przyjsc popatrzec raczej sie nie da z tego wzgledu ze widowni ten basen nie posiada. ale skontaktuj sie z pania Marzena Budzynska z firmy Sport Live, a moze pozwoli ci przyjsc na lekcje probna hehehe. wtedy tez zobaczysz czy to aby napewno takie party...
Major - Sro Mar 01, 2006 23:20

Nie, jako uczestnik tego ja się nie pisze. Do wyśmienitych pływaków nienależe :D Mogłoby się to dla mnie źle skończyć.
Appo - Czw Mar 02, 2006 01:36

bul bul tonę ? :D
Przecież to jest w wodzie do pasa chyba ... czy się mylę?

nowa-asia - Czw Mar 09, 2006 15:51

witam, jestem nowa na tym forum i troche zagubiona, widze dyskusje o aerobiku, cos czego szukam. Czy ktoras z weteranek moglabymi potpowiedziec gdzie moge poskakac ale raczej w dobrych warunkach
ana gl-ce - Czw Mar 09, 2006 21:59

no jesli jestes bardzo wysoki to bedzie ci do pasa:) basen ma glebokosc 1,3 wiec mi do pasa nie jest.
A tobie Nowa-asia polecam aerobik w wodzie zadzwon do instruktorki Marzeny Budzynskiej 602 645 485

madziar - Nie Mar 12, 2006 17:51

w basenie to wolę popływać, a poćwiczyć w domu z kompem, no i z babkami na ekranie :)
kisia - Nie Kwi 09, 2006 23:18

trzeba trochę odświeżyc topik :)
Dostałam pare dni temu ulotkę, informujaca, że na ul. Spółdzielczej 27a rozpoczynaja się zajecia z aerobiku. Codziennie od 19-21 opłata za 1 godz 5 zł. Karnety w cenach miesięcznych 25/50/75/100 zł.
Proponują:
- ćwiczenia odchudzające z elementami aerobiku
- ćwiczenia ogólnokondycyjne
- ćwiczenia rozliźniajaco - relaksujące
- gimnastyke korekcyjną

mathe - Pon Kwi 10, 2006 06:54

O!
Czarnulka - Pon Kwi 10, 2006 15:47

Gdzie jest ulica Spóldzielcza? :niepewny:
Major - Pon Kwi 10, 2006 16:18

Na zatorzu. Okolice tarnogórskiej.
kisia - Sro Kwi 12, 2006 00:18

a dokładniej , to osiedle Millenium :)
atena - Pon Maj 22, 2006 16:34

Ja od pazdziernika chce zaczac studia podyplomowe na Wychowaniu Fizycznym z elmentami Tanca i Aerobiku Jak juz bede specjalistka to podziele sie z Wami ta wiedza...za darmo! A swoja droga polecam cwiczenia Pilates -latwe, skuteczne i przyjemne... ;)
Alinka - Pon Maj 22, 2006 18:30

To już wiemy do kogo bedziemy chodzic na cwiczonka;)
Major - Pon Maj 22, 2006 22:30

atena, to chętnie oddam pod Twoje skrzydełka ;) moją dziewczyne. Kasy wiecznie brak, a narzeka, że poćwiczyła by pod czyimś okiem, a samemu w domu czasem brak zapału.
Harcerka - Pon Maj 22, 2006 22:30

ja jutro bede na Ziemowita:)) czy ktos sie wybiera?
madziar - Pon Maj 22, 2006 23:12

a ja ściagnęłam sobie program Tae - Bo , ale wycisk, super :padam:
Harcerka - Pon Maj 22, 2006 23:24

skad sciagnelas?
halinek - Wto Maj 23, 2006 18:25

to swietny sposob na figure
Frycek - Wto Maj 23, 2006 19:39

madziar napisał/a:
a ja ściagnęłam sobie program Tae - Bo , ale wycisk, super


daj namiarki :)

madziar - Wto Maj 23, 2006 19:58

Aerobic - Billy Blanks - Tae Bo - Advanced Workout , takie cosik sciagnelam morpheuszkiem i jazda. To zarówno dla dziewczyn jak i facetów, prowadzi taki czarnoskóry gość, a grupa mieszana, zaawansowane ;)
Harcerka - Wto Maj 23, 2006 21:31

to wpisalas w wyszukiwarce tak?
moze masz linka>?

madziar - Wto Maj 23, 2006 21:39

mam morpheusa do szukania i wpisalam aerobic, a przy okazji wyskoczylo kilka propozycji, ściągnęłam właśnie to. Niestety linka mam tylko na mój pulpit. ściągnij kazzą lub emule czy morpheusem.
Harcerka - Wto Maj 23, 2006 21:41

ja wlasnie wrocilam z realnego aerobiku

bylam dwie godzinki:))))
TBC i Gimnastyka wzmacniajaca;)

madziar - Sro Maj 24, 2006 10:00

Harcerka, te moje ćwiczenia są naprawdę real, ja miałam całą koszulkę, włosy mokre, takiego wycisku na żadnym aerobiku nie dostałam :)
Dorothea - Sro Maj 24, 2006 10:04

madziar, ja tez tak chce.... :D
Harcerka - Sro Maj 24, 2006 22:39

oki sciagne sobie:))
w nowym mieszkanku bede miala fure miejsca na cwiczenia;)))

a juro zas dwie godzinki aerobiku:))))
ktos idzie?

Frycek - Sro Maj 24, 2006 23:17

a mi sie sciaga<zly>
Dorothea - Sro Maj 24, 2006 23:19

Harcerka napisał/a:
ktos idzie?


a gdzie chodzisz???I ile płaci sie za dwie godzinki??

Harcerka - Czw Maj 25, 2006 23:12

na Ziemowita
w w w stepdance-fitness, p l
chyba

:))
100 pln karnet na 12 wejsc:)

asik - Pią Maj 26, 2006 10:26

polecam aerobik na Ziemowita:)
profesjonalnie prowadzone zajęcia i bardzo miła atmosfera:)

Monique - Pią Maj 26, 2006 14:34

Harcerka, asik, o tym samym mowicie??
asik - Pią Maj 26, 2006 16:18

Monique, tak:)
madziar - Pią Maj 26, 2006 22:31

a mnie to 100zł nie kosztuje, tylko tyle ile potrzebuje komputer :P
Harcerka - Wto Maj 30, 2006 19:33

Asik chodzisz tam????
kiedy?

asik - Wto Maj 30, 2006 22:32

chodziłam jakiś czas temu na step, sztangi potem zaczełam chodzić na tańce do alhambry ale w wakacje bedzie przerwa w alhambrze więc na jakiś czas wrócę poruszać się na ziemowita:)
LadyM - Wto Cze 20, 2006 15:03

...a moglby ktos wrzucic tu linka do strony klubu Creative (Kozielska)...jesli ten klub takowa posiada....planuje zmiany...moj klub mi sie juz znudzil :)
Frycek - Wto Cze 20, 2006 19:36

LadyM napisał/a:
...a moglby ktos wrzucic tu linka do strony klubu Creative (Kozielska)...jesli ten klub takowa posiada....planuje zmiany...moj klub mi sie juz znudzil

niestety klub ten nie posiada swojej strony..tylko to co mamy napisane po kliknieciu na ich logo

Jenny - Sro Cze 21, 2006 10:59

na Ziemowita jest bardzo fajny aerobik:) chodze tam juz spory czas i jestem zadowolona :) Jarek i Iwona są mili i profesjonalnie prowadzą zajęcia...każdemu mogę polecić to miejsce :D no to dziewczyny do działa zbliżają się wakacje trzeba ładnie się prezentować :)
LadyM - Sro Cze 21, 2006 14:24

a nikt tu nie chodzi na warszawska??
LadyM - Sob Lip 08, 2006 23:21

...jak milo ze ktos sie wypowiedzial :/
kisia - Sob Lip 08, 2006 23:27

LadyM, ja chodziłam rok temu :) w tym jakos tak przeleciało siedem miesięcy i sie nie wybrałam :(, a przydałoby się
LadyM - Sob Lip 08, 2006 23:30

kisia, a jak Ci sie na warszawskiej podobalo??...bo to mnie bardzo ciekawi
kisia - Sob Lip 08, 2006 23:33

bywało różnie, to zależy która z dziewczyn prowadziła, ale nie pamiętam jak miały na imię więc nie jestem w stanie polecić Ci tej która mi najbardziej odpowiadała
LadyM - Sob Lip 08, 2006 23:35

ale ogolnie zapisac sie watro??
kisia - Sob Lip 08, 2006 23:42

LadyM, tak ogólenie warto :)
Dana - Nie Lip 09, 2006 20:13

Dzisiaj byłam nad zalewem rybnickim i rafałka pokazywała mi co robiła na wodnym aerobiku na basenie - świetna sprawa od września ide się zapisać na zajęcia - takie powakacyjne postanowienie aerobikowe :)
Major - Sob Lip 15, 2006 11:31

Czy jest jakiś godny polecenia klub aerobiku/fitness, ale w okolicy centrum miasta?
LadyM - Sob Wrz 02, 2006 19:07

...chyba tylko Step-Dance (ul Ziemowita)...
Madzia - Pią Lis 03, 2006 10:48

cześć!! niedawno się przeprowadziłam z Gdyni i nie jestem jeszcze zorientowana w tutejszych klubach a chciałabym się gdzieś wybrać na jakiś aerobik czy cóś co by tłuszczyk spalić z boczków ;) ;) niedaleko mnie jest Klub Creative bodajże... ktoś tam chodzi?? jak tam jest??
Major - Pią Lis 03, 2006 13:50

Madzia, nie jest tam może tanio, ale moge polecić, bo w ramach karnetu na aerobik masz siłownie i chyba saune. Warto jednak się do nich przejść i ugadać szczegóły. Są tam pomocne panie i napewno zależy im, żeby klient przyszedł i był zadowolony.
Madzia - Pią Lis 03, 2006 13:54

czyli muszę się tam wybrać, a wybieram sie już od tygodnia ;)
a nie znasz moze chociaż przybliżonej ceny za karnecik?? :hyhy:

Harcerka - Pią Lis 03, 2006 21:46

ja polecam jednak Ziemowita:)
aerobik przede wszystkim skuteczny:)))
a na saune i silownie mozna pojsc do Hotelu Royal z 30% bonifikata...
W hotelu atrakcje sa calodobowe;)

Madzia - Sob Lis 04, 2006 14:46

zastanawiałam się nad Ziemowita, nawet pisałam do nich maila... ale stiwerdziłam że to trochę za daleko-30 min piechotką, nie lubię jeździć autobusami :/
wystarczy już że na basen musze dojeżdżać ;)

Harcerka - Sob Lis 04, 2006 20:23

no tak:)) ja bym sie tez dojazdem kierowala;))))
na szczescie ziemowita to niedaleko mnie;)

Madzia - Sob Lis 04, 2006 23:13

tak sobie myślę, że chyba nie warto już teraz kupowac karnetu, na grudzień też nie bo wyjeżdząm... chyba nalepiej zacząć od stycznia...
ale przejdę się teraz i zobacze jak to wygląda w tym Creative

Harcerka - Sob Lis 04, 2006 23:31

na Ziemowita masz tak ze karnet mozna wykorzystac w ciagu 3 miesiecy:)
Madzia - Sob Lis 04, 2006 23:54

oooo to super... może tutaj też tak bedzie... zobaczymy... chyba się wybiorę w poniedziałek tam




no i byłam w tym Creative u kosmetyczki a wczoraj na siłowni... musze powiedzieć że mi się podoba, czysciutko, elegancko, fajna atmosferka i wcale nie tak drogo jak myślałam...
teraz kombinuję jak by tu sobie ułożyc zajęcia i jaki karnecik wykupic ;)

Dana - Wto Sty 09, 2007 16:44

Aqua aerobic...H2O aerobik...wodny aerobik .... :rekin:

od nowego rok znalazły się te zajecia w moim kalendarzu dwa razy w tygodniu ,narazie jestem pilna i chodze na zajecia .......dodam ze zaraziłam tym niektóre forumowiczki ,ja nie ujawnie kto to :P niech się ujawnia same :)

zajęcia są ciekawe i nie męczące jak zwykły aerobic,skutki odczuwa się dopiero dzień po ..takie pieczenie mięśni które zacheca do dalszego ćwiczenia :D

:rekin: dzisiaj tez ide :hurra: H2O aerobic :ok:

asik - Wto Sty 09, 2007 17:56

się zaraziłam też:)
Monique - Wto Sty 09, 2007 18:01

asik, ile taka przyjemnosc kosztuje i gdzie sie odbywa??
asik - Wto Sty 09, 2007 18:03

u nas na sikorniku jest i kosztuje karnet za 4 wejścia 50 zł a za 8 z tego co pamiętam 70 zł ale nie ma niestety narazie miejsc..
my chodzimy do MOSIRu w Knurowie i karnet za 6 wejść kosztuje 36 zł i jest super:)

asik - Wto Sty 09, 2007 18:05

to w sumie chyba Szczygłowice już są:) zajęcia są we wtorki i czwartki na 19;45 albo na 20;30 i trawają 45 minut:)
kisia - Sro Sty 10, 2007 01:45

kurcze pochodziłabym sobie ale
asik napisał/a:
19;45 albo na 20;30 i trawają 45 minut
:przestraszony: późno :kwasny: poza tym ważniejsza sprawa nie moge włazić do basenów :zalamany:
więc zostaje mi aerobik na sucho i zbieram chętne :D

Monique - Sro Sty 10, 2007 17:54

kisia, jak jestem chetna.. :)
asik - Sob Sty 20, 2007 12:03

i jak tam dziewczyny udało wam się wybrać na aerobik?:)
Major - Nie Sty 21, 2007 00:51

Napisze to w imieniu mojej kobitki. Udalo sie jej wybrac do Creative i z tego co slysze to sobie bardzo chwali. Dobry trener, zmeczona i spocona po treningu, czyli wszystko czego trzeba po dobrym i ostrym cwiczonku :D
Dana - Nie Sty 21, 2007 20:48

mnie narazie postanowienie aerobikowania wychodzi ,nie opuściłam ani razu :ok:
we wtorek :rekin: dalej będe realizować swoje postanowienie ,juz się ciesze ,ze ide ,jest :super:

tak sobie radzimy Ja ,Asik ,Praż :taniec: czasami jeszcze Agata ,Dana,Asia wtedy tak to wygląda

:taniec: :taniec:

Szamanka - Sro Sty 31, 2007 09:55

Dana to niezle czadu dajecie :hyhy: :hyhy:
Arex30 - Sro Sty 31, 2007 11:59

Dana, :niepewny:
Wyślij mi dane dotyczące tych ćwiczeń..... może moją wyślę.

Dana - Czw Lut 01, 2007 16:14

Aqa aerobic - na który ja chodze jest w Szczygłowicach na pływalni MOSIR
karnet 6 wejść 36 zł godzina 19:45 lub 20 :30
Dojechać z Gliwic mozna autobusem 710 prawie pod sam basen ,pare kroków z przystanku jest i godzina przyjazd pasuje i odjazdu - wypróbowane przez Asik i Praz

Arex30 napisał/a:
..... może moją wyślę.


najlepiej podwieś samochodem to tylko 15- 20 minut a ile będzie z tego radści i pozytku dla Ciebie ;) :)

Arex30 - Czw Lut 01, 2007 17:42

Dana, Kuna a ile patrzenia :szok: hihihihihihi
asik - Czw Lut 01, 2007 22:32

wodnik wrócił do domu:) oj działo się działo:)
Dana - Sob Lut 03, 2007 18:08

Wodnik szuwarek - Ja ..działał dzisiaj oj działał :rekin: po czwartkowym aerobiku do dziś starczyło energii
Jest tak fajnie na i po ,ze nie moge się doczekać na wtorkowe ćwiczonka :taniec:

kisia - Pią Lut 09, 2007 01:34

a ja sobie chodze do Creativu dwa razy w tygodniu i jest fajnie :D
Dorothea - Pią Lut 09, 2007 15:05

kisia, przez te cwiczenia całkiem nam znikniesz
kisia - Pią Lut 09, 2007 21:02

Dorothea, bądź spokojna i tak nigdy nie będe miała takiej figurki jak Ty :oczami:
Major - Nie Lut 11, 2007 12:47

kisia, to moze natkniesz sie na moja Ize, ona tez jakos tak chodzi :)
Dorothea - Pon Lut 12, 2007 12:09

kisia napisał/a:
bądź spokojna i tak nigdy nie będe miała takiej figurki jak Ty



Buahahahaha, ale sie usmiałam

Pozwol,ze tego nie skomentuje

;)

kisia - Pon Lut 12, 2007 12:55

ja chodzę we wtorki na 17.30 na ćwiczenia i w czwartki o 16.30 na siłownie również w creativie, tak więc jeżeli jest ktoś chętny dołączyć to zapraszam :D
HELGA - Nie Lut 25, 2007 16:01

Jestem fanką fitnesu! nie dość , ze mozna odpocząć psychicznie ( nie myslisz o niczym innym jak o krokach układu i ćwiczeniu ) to jeszcze załapujesz kondycje ! Chodze dwa razy w tygodniu na PBU i step, polecam.
kisia - Pon Lut 26, 2007 01:28

nadal jakoś sie trzymam, jeszcze nie zrezygnowałam ,podoba mi się, tylko siłownie zamieniłam na PBU :D
HELGA, gdzie chodzisz ?

HELGA - Pon Lut 26, 2007 08:52

Chodze na Sikornik tam gdzie basen działa klub"ODNOWA", dobre warunki i ciekawie prowadzone zajęcia i chyba nizbyt drogo bo za 8 wejśc w karnecie 56 zł.
kisia - Pon Lut 26, 2007 09:48

HELGA napisał/a:
chyba nizbyt drogo bo za 8 wejśc w karnecie 56 zł.

no to naprawde nie drogo.
Ja płace za 4 wejścia 50 zł + 1 siłka gratis :zdziwko: musze się nad tym powaznie zastanowić bo sporo przepłacam :kwasny: :rekin:

rytua - Nie Mar 11, 2007 19:54

Oj...swietna sprawa :hurra: Chodzilam kiedys na areobik i bylo swietnie :super: Nie zaluje... no moze za wyjatkiem tego, ze juz nie chodze z powodu napietego rozkladu dnia
Grabarz - Nie Mar 11, 2007 20:57

HELGA napisał/a:
Chodze na Sikornik tam gdzie basen działa klub"ODNOWA", dobre warunki i ciekawie prowadzone zajęcia i chyba nizbyt drogo bo za 8 wejśc w karnecie 56 zł.


A w jakich godzinach można chodzić? Pytam, bo moja pani chętnie by pochodziła, tylko jakoś ciężko się jej zabrać za zorientowanie się w sytuacji (mam nadzieję, że będzie lepiej jak już się dowie ;) )

HELGA - Pon Mar 12, 2007 09:29

Ja chodze na zajecia na 19.05 i 20.10 ale w piatek i chyba w środe sa jeszcze na 18.
Zajecia na jakie można chodzić to step,PBU,PBU mix,aqa aerobik,funky,fat burning ( przynajmniej tyle pamietam :) )

Grabarz - Pon Mar 12, 2007 10:01

Super dzięki ;) To chyba ten fat burning, chociaż lepszy byłby butt burning :P :rotfl:
daniela - Sro Mar 14, 2007 12:12

Areobik, siłownia, ćwiczenia to super sprawa!! :hurra:
człowiek o wiele wiele lepiej sie czuje!! :hurra:
dobrze to działa na np. stres, depresję, zły dzień itp
pozdrawiam :P i polecam ruch każdemu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olaa - Pon Mar 19, 2007 02:09

mnie siostra namawia na jutro chociaz nigdy nie przepadalam za aerobikiem-moze sie wybiore-ponoc mozna sie napocic- zobaczymy co z tego wyjdzie bo mam sceptyczne podejscie -dla mnie to nudne ale moze jutro zmienie zdanie ;)
kisia - Pon Mar 19, 2007 02:40

Ja kończe swoje wystepu w Creatiwie, za drogo niestety :kwasny: i mam zamiar się przenieść tylko gdzie ? :niepewny:
Olaa - Pon Mar 19, 2007 02:44

moja siostra chodzi na kopernik- tylko jeszcze nie wiem ile tam placi i wg jakich kryteriow dopiero sie musze dowiedziec :kwasny:
Grabarz - Pon Mar 19, 2007 08:22

Dziewczyny, to ja Was mogę poprowadzić, tak jak mnie nauczyli ;)

Spotykamy się o 4.45 codziennie oprócz niedziel na bieżni na sikorniku.
Obowiązujący strój : góra - skóra, dół - spodenki sportowe :hyhy:
Zaprawa może trwać jak długo sobie będziecie życzyć.Zapraszam

Harcerka - Pon Mar 19, 2007 20:24

a co w creativie jest takie drogie????
Arex30 - Pon Mar 19, 2007 20:26

Grabarz napisał/a:
Obowiązujący strój : góra - skóra, dół -
jak góra..............
Grabarz - Pon Mar 19, 2007 20:32

Arex30 napisał/a:
jak góra..............


No góra - w sensie od pasa w górę

Piotrulek - Pon Mar 19, 2007 20:43

Arex30 napisał/a:
jak góra..............



Arex30,ty byleś w woju??bo nazewnictwa areobikowego (porannej zaprawy)nie kumasz wcale?? uwaga tlumaczę...stroj na poranną zaprawe fizyczną...(areobik)...spodenki...i na zbiorke marsz...

Arex30 - Pon Mar 19, 2007 20:54

Piotrulek, Grabarz,
u nas było tak krótka góra dół jak góra....... bywałe tez tak ze długa góra
ale kiedyś padło góra skóra a dół jak góra....

czytanie ze zrozumieniem....

kisia - Wto Mar 20, 2007 00:24

a ja przypominam Panowie,że topik brzmi AEROBIK
Cytat:
a co w creativie jest takie drogie????

4 zajęcia po godzinie =50 zł,8 zajęć =95 zł, gdzie indziej, np Herkules 8 zajęć po godzinie =55 zł, Stepdance 4 zajęcia=40 zł,8 zajeć=70 zł

Olaa - Wto Mar 20, 2007 18:50

kurcze! juz sie napalilam zeby sobie chodzic raz w tygodniu na taneczny aerobik do herkulesa, a tu zajecia tylko w pon sr i pt- czyli tylko wteyd kiedy mam juz inne zajecia :( jak na zlosc wtorki i czwartki mam wolne wrrr :kwasny:
kisia - Wto Mar 20, 2007 23:16

a ja się własnie wybieram do Herkulesa z pewna Foremką :)
Grabarz - Sro Mar 21, 2007 07:59

No to chyba najlepsza pora, żebym tam powrócił :hyhy:
szalonaa_87 - Czw Mar 22, 2007 12:00

hej ja równiez zapisałabym sie gdzies na jakis aerobik czy tez silownie, ale mam do Gliwic kawałek jestem z Świętochłowic i nie ma u mnie nic takiego;/;/ chyba ze ja nic nie potrafie znalezc... :zalamany: moze ktos wie gdzie jest cos blizej ? albo powie gdzie sa jakies zajecia kolo 21 bo do 19 pracuje praktycznie codziennie :(
Z góry wielkie dzieki :)) pozdroo :D

sabina - Czw Mar 29, 2007 07:52

joga i pilates to coś co kocham
kisia - Pią Mar 30, 2007 01:38

Grabarz napisał/a:
No to chyba najlepsza pora, żebym tam powrócił

i co powróciłes ?
szalonaa_87, Klub fitness tel. 0 601 47 12 34, 41-603 Świętochłowice, Śląska 23 lok.3

madziar - Czw Maj 03, 2007 07:50

a ja polecam płytkę załączoną do SHAPA ( moj ulubiony magazyn). Jest tam zestaw cwiczeń dla każdego. Od kardio, poprzez pośladki i uda, górna częśc ciala, ABS, pilates, aż do jogi. Można wycwiczy wszystkie partie ciała, nie pomijając żadnej. Poza tym można cwiczenia dostosowac do własnych potrzeb. Jestem urzeczona :P
madziar - Czw Maj 31, 2007 12:26

a teraz znów moje ulubione czasopismo z płytami do cwiczeń Shape. Tym razem morduję się z Tańcem brzucha dla poczatkujących. Świetne cwiczenia, oprócz zestawów do tańca. Niezłe ciuchy do tych cwiczeń. Ale i tak mnie nikt nie widzi, więc raczej nie kupię :P
kajusiaw - Sob Lip 14, 2007 22:15
Temat postu: Aerobik
Poszukuje jakis fajnych zajec z aerobiku :) Tzn chodzi mi o takie ktore sa w miare tanie i nie meczace tak zbytnio. Moze ktos mi cos poleci??
an-ula - Nie Sie 26, 2007 12:33

Iskra przeniosła się do Ikara, karnet na 4 wejścia kosztuje 36 zł. Sala ładna, lustra na całej ścianie i są już okna, więc trochę się Iskra zmieniła na lepsze :)
madziar - Sro Wrz 05, 2007 15:23

dziś przejżałam płyty pozyskane z Shape`a. są tu: Ty tez mozesz mieć takie ciało, Ty też możesz mieć takie ramiona, Pilates, taniec brzucha, Twój osobisty trener, 80 minut dla zdrowia z Mariola Bojarską, Streaptease Aerobic z Carmen Electrą. Mam co ćwiczyć i nie znudzi się :)

Jeszcze TBC i Fat burning :)

kisia - Sro Wrz 05, 2007 21:31

madziar napisał/a:
Mam co ćwiczyć i nie znudzi się :)
ale to co innego, jak ma się w domu ćwiczyć to zawsze jest cos innego do zrobienia, albo nie ma sie ochoty ćwiczyć i sie regularnie tego nie robi.Przynajmniej ja nie potrafie regularnie w domu ćwiczyć. Jak mam kupiony karnet to jakoś mnie mobilizuje, nie ma zmiłuj sie. Poprostu trzeba iść i ćwiczyc, poza tym szkoda żeby kasa się zmarnowała i takie tam.
madziar - Czw Wrz 06, 2007 06:45

Wiem Kisia, że łatwiej w grupie. Poza tym inne ćwiczące babki motywuja. Ale ostatnio mi się nie chce iść, wolę w domu puscić program i pomachać konczynami. Mam nadzieję, że jednak niebawem zmobilizuję się i wykupię karnet ;)

Ale jest jeden niezaprzeczalny plus ćwiczeń w domu z kompem, gdyż prowadzi je profesjonalista-instruktor, który wie jak cwiczyć, aby osiagnąć pożadany efekt i uniknąć kontuzji. :)

copacabana - Sro Wrz 26, 2007 10:25

Polecam studio Copacabana, przy Mlynskiej 8 Karnety po 40 zl na Bpu, Tbc, Fat burning, no i bedzia tam niebawem uczyl Wojtek :) Agnieszka,
panna_foch - Sro Wrz 26, 2007 16:07
Temat postu: małe miasta też :)
A ja polecam knurowski NJN

h t t p;//w w w klubfitness.njn, p l/index.html

Teraz miałam przerwę z powodu kontuzji stopy. :przestraszony: Ale dziś albo jutro wracam. Uczęstrzałąm na "figurę" niestty nie widać tego po mnie, no al eicęzko jest z kobiety z nadwagą w mieisac zrobić laskę. Ni mniej polecam, badzo fajnie.

daniela - Czw Paź 18, 2007 13:44

copacabana napisał/a:
Karnety po 40 zl

a te karnety to na ile wejsc??
copacabana napisał/a:
przy Mlynskiej 8

a gdzie to konkretnie? ta ulica raczej krótka jest.....

gerasil - Wto Wrz 09, 2008 15:05
Temat postu: Aerobic Gliwice
Mam małe pytanko czy ktoś może polecić jakiś aerobic dla faceta który chce zgubić pare kilogramów, gdzie instruktor jest wymagający - sprawa pilna
Frycek - Wto Wrz 09, 2008 20:05

ja tez bym sie przylaczyl do pytania:))
kisia - Wto Wrz 09, 2008 23:59

mam nadzieje ze nie myślisz o jakiejść grupie dla mężczyzn bo takowej nie znajdziesz. Panowie uczęszczający na aerobik sa w znacznej mniejszości.
W STEP DANCE na ul.Ziemowita 12, dają niezły wycisk, dla panów polecam sztange ( to taki rodzaj ćwiczeń tam prowadzonych)
Ciekawe zestawy ćwiczeń mają również w Creative na ul. Kozielskiej 115

Frycek - Sro Wrz 10, 2008 15:40

ale w crativie to chyba tylko dla Pań
kisia - Sro Wrz 10, 2008 16:03

Frycek, zazwyczaj aerobik jest dla pań, nie spotkałam się z aerobikiem typowo dla panów, wiem jednak że na ćwiczenia, które zaproponowałam w Step dance przychodzą panowie znacznie częściej niz na inne.
gerasil - Czw Wrz 11, 2008 19:45

W Creative tylko dla kobiet
Ishikawa - Wto Sty 27, 2009 14:12

Niestety Creative Club juz nie istnieje :dobani:
kisia - Wto Sty 27, 2009 22:59

ja może do Step Dance się wybiorę :D
Harcerka - Sro Sty 28, 2009 15:27

ja rowniez;)))
a planuje ktos wypad do sauny do Royala albo na basen jakis?

kisia - Sro Sty 28, 2009 15:39

Harcerka napisał/a:
planuje ktos wypad do sauny do Royala albo na basen jakis?
ja niestety z jednego nie mogę, z drugiego nie lubię korzystać
Harcerka - Sro Sty 28, 2009 15:43

hmmm oj to nie wiesz co tracisz;)
Frycek - Sro Sty 28, 2009 16:21

Na basen bardzo chetnie:))
Zafira - Czw Lut 05, 2009 10:47

Creative na Kozielskiej juz nie ma ale trenerzy przeniesli sie na ul. Dworcową 62 do Centrum Zdrowia i Urody Seven'th Heaven. Jest tam nowiutka spora sala z lustrami. Oprocz tego jest duzo fajnych rzeczy :hyhy: :D m.in.:

fryzjer
kosmetyczka
manicure i pedicure
masaże
wanna do hydromasażu
dwie sauny - fińska i na podczerwień
obok jest solarium
zabiegi na cialo i twarz

Harcerka - Sro Mar 11, 2009 11:29

ma ktos adres strony tego seventh heaven??? nie wchodzi w googlach:(
Bot - Sro Mar 11, 2009 13:19

A tam nie ma.. ;) h t t p;//katalog.pf, p l/Gliwice/7-th-Heaven-S-C-Katarzyna-Prajs-Aleksander-Czerwie%C5%84-F8470192G0B130-m19.html]klik
Harcerka - Sro Mar 11, 2009 13:31

ja nie widze adresu strony,
widze nazwe firmy i telefon...

jesli jest strona pls wrzuc adres...

Bot - Czw Mar 12, 2009 11:36

Ah tak chodziło o stronę. Najwyraźniej nie mają (co w dzisiejszych czasach jest dziwne) ale zawsze możesz do nich zadzwonić.
Harcerka - Czw Mar 12, 2009 23:52

khaman - nabijasz bez sensu posty -
oni maja strone tylko nie wyskakuje w wyszukiwarce.... nie wiem dlaczego

na szyldzie trzea looknac - musi byc jakies nietypowe rozszerzenie adresu

Ishikawa - Czw Mar 12, 2009 23:55

Chyba nie ma adresu jako takiego narazie. Zafira by napisała pewnie jakby było ;)
Harcerka - Pią Mar 13, 2009 00:02

no wlasnie juz raz bylam na tej stronie ale zapomnialam adresu:)))
wstapie tam to sie dowiem bo tak bedziemy bic piane tylko

Bot - Pią Mar 13, 2009 07:52

Harcerka napisał/a:
nabijasz bez sensu posty

Dobra to następnym razem nawet nie będę próbował pomóc :P Sobie wstąpisz to zobaczysz. Koniec bicia piany :znudzony:

Harcerka - Pią Mar 13, 2009 07:54

ale ty nawet nie probowales...
ja pisalam o adresie strony www a ty wciskasz mi dane teleadresowe...
czyli swiadomie nie na temat:))
hmmmm

kisia - Pią Mar 13, 2009 08:57

ale khaman, p l, podał Ci dane teleadresowe, żebyś zadzwoniła tam i zapytała, to chyba lepiej uczynić niż nawet się wybierać specjalnie by się dowiedzieć, więc jakby nie było jakiejś pomocy udzielił :P
bardzo proszę adres strony h t t p;//w w w seven-heaven, c o m, p l/ :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group