dupiate forum

Świat Kobiet - gdzie dobre, tanie tipsy ???

Brawura - Nie Lut 20, 2005 10:47
Temat postu: gdzie dobre, tanie tipsy ???
jak w pytaniu, szukam osoby dobrze robiącej, tanio tipsy
mania - Sob Kwi 16, 2005 11:32
Temat postu: Re: gdzie dobre, tanie tipsy ???
Brawura napisał/a:
jak w pytaniu, szukam osoby dobrze robiącej, tanio tipsy


Mam znajomą, która robi tanio i bardzo ładnie pazury metodą żelową. Może przyjechać do Ciebie lub możecie się umówić u niej. Ona pracuje w solarium na Sikorniku (tam, gdzie jest 14 łóżek), ma na imie Agnieszka. Ja sama u niej robie i jestem bardzo zadowolona. To zdjęcie mojego pazura zrobionego u Agnieszki:


Koszt całych pazurów ( 10 sztuk :)) to 70 zł. Jest bardzo solidna, robi starannie, czyściutko i jestem pod jej "opieką", w razie "awarii" pomaga :) a nie zostawia klientke na lodzie.

ANIUS - Sob Kwi 16, 2005 11:46

noooo sympatycznie wyglada:) a powiedz jeszcze, jak one (te pazury) maja sie na codzien...przy pracach domowych
tzn czy sie latwo lamia? czy nie schodza (kolor?) nie dzieje im sie przy np myciu naczyn,praniu lapkami? jaka jest ich wytrzymalość?
pytam, bo nigdy nie robilam sobie tego typu przyjemnosci...jestem zacofania w pazurkach sztucznych :zawstydzony:

mania - Sob Kwi 16, 2005 11:59

ANIUS napisał/a:
noooo sympatycznie wyglada:) a powiedz jeszcze, jak one (te pazury) maja sie na codzien...przy pracach domowych
tzn czy sie latwo lamia? czy nie schodza (kolor?) nie dzieje im sie przy np myciu naczyn,praniu lapkami? jaka jest ich wytrzymalość?
pytam, bo nigdy nie robilam sobie tego typu przyjemnosci...jestem zacofania w pazurkach sztucznych :zawstydzony:


ANIUS ja robie w domu wszystko (codziennie ścieram kurze, odkurzanie, zmywanie, pranie), co sobote wielkie porządki (CIFY,CILITY,AJAXY) wszystko idzie w ruch, a pazury...krem na łapki po wszystkim i dalej piękne...Jeżeli chodzi o kolor, to pazury są malowane utwardzaczem, który zapobiega żółknięciu (np. przez solarium- ale ja pazury "chowam" w ręczniczek papierowy i nie ma kłopotu), po jakimś czasie ten utwardzacz się zmywa zmywaczem bezacetonowym i pazury są znowu bielusieńkie. Dla mnie to alternatywa, bo nie cierpie robić sobie przy pazurach (albo nie potrafie), w każdym razie mam świety spokój. Gorsza sprawa z pisaniem sms'ow ;) ale to tylko jeden problem.

ANIUS - Sob Kwi 16, 2005 12:03

a co ile trzeba je na nowo robic u pani pazurolog?
mania - Sob Kwi 16, 2005 12:19

ANIUS napisał/a:
a co ile trzeba je na nowo robic u pani pazurolog?


To zależy od Ciebie i od tego jak szybko rosną Ci pazury... Ja mam od 3 tygodni, troche odrosły i zrobiłam małą korekte za 15 zł, ale jak ktoś woli można pomalować kolorem (lakierem do paznokci) i nie widać, zresztą nawet Pani Pazurolog mi powiedziała, że nie widziała, żeby ktoś przychodził do niej z takim malutkim odrostem, ale ja musze mieć wszystko idealnie. Można oczywiście samemu spiłować ten odrost zwykłym pilnikiem (byle nie metalowym) i pomalować lakierem bezbarwnym ( lub kupić sobie ten utwardzacz na Sikoniku w hurtownii kosmetyczno-fryzjerskiej za 25 zł ). Efekt ten sam. Ale jak już wspominałam, nie cierpie sama robić sobie przy pazurach, więc latam do P.P.

ANIUS - Sob Kwi 16, 2005 12:45

hmmmmm no dobrze, a jak mi sie znudza pazury da sie je jakos usunac?:)
mania - Sob Kwi 16, 2005 12:49

ANIUS napisał/a:
hmmmmm no dobrze, a jak mi sie znudza pazury da sie je jakos usunac?:)


Oczywiście, że tak :) Ale lepiej samemu nie wykonywać takich zabiegów. P.P. zrobi to profesjonalnie i za nie wielką opłatą. A jak wiadomo, pazury robione metodą żelową nie szkodzą tak bardzo płytce paznokciowej jak pazury robione metodą akrylową. Owszem, nie wyglądają idealnie, ale odrosną i będą znowu jak przed sztucznymi pazurami.

ANIUS - Sob Kwi 16, 2005 13:00

hmmm, mysle, ze sie na nie skusze w maju, jak beed sie wybierac na komunie:) do rodzinki, dzieki wielkie za instrukcje:)
kisia - Sob Kwi 16, 2005 16:55

mania no to jeszcze ja mam pytanko
. Na czym polega usuwanie takich akrylowych paznokci ? bo słyszałam że sie je spiłowuje i że wtedy naturalna płytka paznokcia jest bardzo cienka.

mania - Sob Kwi 16, 2005 18:24

kisia napisał/a:
mania no to jeszcze ja mam pytanko
. Na czym usuwanie takich akrylowych paznokci ? bo słyszałam że sie je spiłowuje i że wtedy naturalna płytka paznokcia jest bardzo cieńka.


z tego co ja wiem, akryle się usuwa w ten sposób, że moczy się je w acetonie i one się rozpuszczają, dlatego do tego typu paznokci nie używa się zmywaczy z acetonem.

Nelvana - Sob Kwi 16, 2005 20:23

Niestety po tipsach naturalna płytka paznokcia jest bardzo cienka i nie chodzi tu o metodę zdejmowania (aceton też nie robi dobrze pazurkom :kwasny: ), a raczej o metodę nakładania i brak oddechu przez dłuższy czas. Przed nałożeniem tipsa trzeba płytkę zmatowić. Nie ma bata. Trzeba i już. Potem trzeba zniwelować różnicę między tipsem i naturalnym paznokciem, więc znów pilnik w ruch. Co z tego, że papierowy? Do tego kompres nieprzepuszczający powietrza na kilka tygodni (co najmniej), więc paznokcie po tipsach, choćby nie wiem jak dobrze zrobionych, nie będą w najlepszej kondycji. :zdegustowany: Niestety wiem coś o tym.
kisia - Nie Kwi 17, 2005 00:35

Nelvana napisał/a:
więc paznokcie po tipsach, choćby nie wiem jak dobrze zrobionych, nie będą w najlepszej kondycji
:(
w takim razie musze wychodować swoje. Mam jeszcze miesiąc, może się uda. Tylko przez to, że malowałam je przez dwa miesiące prawie codziennie to stale mi sie łamią, co odrosną trochę to sie łamią :(
buuuuu ;(

ANIUS - Nie Kwi 17, 2005 12:13

kisia mam to samo, jak je zostawiam same sobie to sa twarde dlugasne, acz obrzydliwe, bo niepomalowane... jak troszke pomaluje, zadbam to potem zaraz sie lamia,bo sa oslabione...
espi - Sob Kwi 30, 2005 11:44

Nie wytrzymałam i znów zrobiłam. Pęęękne są tylko ciut za długie i muszę się dopiero do klawiaturki na nowo przytosować.
Robiła mi koleżanka, profesjonalstka. :) Jakby ktoś był chętny to służę namiarem. Przyjeżdża do domu, więc nie trzeba nigdzie biegać. :)

Rafalka - Nie Maj 01, 2005 17:21

Mialam akrylowe paznokcie ok 4 lata temu, jak pracowalam na pasazu w Tesco- :)
Bardzo sybko rosly mi moje pazury, odrosty duze, ciagle tylko pilowalam, nie mialam cierpliwosci do nich, ciagle lamalam.
Chcialabym mniec takie ladne ale to nie dla mnie- za ruchliwa jestem.
Ale i tak pare miesiecy wytrzymalam.
Moja metoda zdejmowania- podwazanie pilniczkiem i odrywanie zebami z nerwow , masakra!:) naturale byly wtedy paskudne.
A teraz nawet moich pazurkow nie moge miec dluzszych niz 3 mm, bo zaraz na treningu wszysty na mnie ze ich drapie i szczypie.

Piotrulek - Nie Maj 01, 2005 17:58

Rafalka napisał/a:
Moja metoda zdejmowania- podwazanie pilniczkiem



Słyszalem o 100% tipsach,a mianowicie wklada się paluszki do imadla i skręca się do tego stopnia,aż paznokcie powiększą swoją powierzchnię dwukrotnie,potem się je maluje i slużą okolo 3 lat.Zabieg taki to 5 zl za paznokieć,plus cena kolka drewnianego,ktory wklada się w zęby podczas ściskania,aby nie przegryść języka... :) :) :)

kisia - Pon Maj 02, 2005 01:24

burekjezeli moje pazurki w przeciągu niecałych dwóch tygodni nadal bedą sie łamać ja chyba skorzystam :D
Dana - Czw Cze 30, 2005 00:22

kisia
natchnełaś sie na Nail Tek ?
rewelacja - piekne twarde świecące pazurki co dnia

kisia - Czw Cze 30, 2005 00:28

Dana a co to takiego :?:

Własnie mi sie przypomniało że miałam napisać conieco o tipsach, juz z własnego doświadczenia.
Miałam i były śliczne, jednak odradam. przetrwały niecałe 3 tygodnie, usuwanie ich to koszmar :/, a spustoszenie jakie robia to już tragedia. Po sciągnieciu moje naturalne pazurki sa bardzo cieniutkie i nie wiem ile czasu upłynie zamin bedą całkiem zdrowe. NIGDY WIęCEJ TIPSÓW :kwasny:

Dana - Czw Cze 30, 2005 00:37

kisia napisał/a:
Po sciągnieciu moje naturalne pazurki sa bardzo cieniutkie i nie wiem ile czasu upłynie zamin bedą całkiem zdrowe.

i tu kłania sie Nail Tek - specyfik ,odzywka ,utwardzacz - 15 ml buteleczka z pendzelkiem ,przez pięć dni codziennie malujesz pazurki nie zmywając jeśli cos odpryśnie polerujesz pilniczkiem i malujesz
potem przerwa i to samo
ja jestem w pierwszym etapie ,efekt zdrowe ,twarde ,lśniące -fantastyczne
poleciła mi znajoma oddała reszte swojego żebym sprawdziła
w necie można o tym poczytać

kisia - Czw Cze 30, 2005 01:35

hmmmm ciekawe, kurcze musimy się szybko spotkać bo musze zmaczać Twoje pazurki :hyhy: :D
Dana - Czw Cze 30, 2005 01:42

kisia napisał/a:
musimy się szybko spotkać

do tego to ja zawsze jestem chętna
pazurki narazie odrastają mam nadzieje że po tym będą niełamliwe i ładniusie :D

Aither - Czw Cze 30, 2005 18:00

hmm... no kurcze a ja tego nie widzialam... ja tam nie potrzebuje sztucznych szponow :D mam swoje naturalne mocne :) i fajnie drapia....
Asienka - Czw Cze 30, 2005 18:26

Aither napisał/a:
hmm... no kurcze a ja tego nie widzialam... ja tam nie potrzebuje sztucznych szponow mam swoje naturalne mocne i fajnie drapia....


jesteś prawdziwą szczęściarą :D

Aither - Czw Cze 30, 2005 19:01

Asienka kwestia podejscia :) niestety sztuczne strasznie niszcza paznokcie nawet zelowe... fakt faktem dbanie o pazurki jest trudne ale nie jest niewykonalne :) Wiec kobietki co naturalne to piekne :)
kisia - Sob Lip 02, 2005 02:17

Cytat:
Wiec kobietki co naturalne to piekne

święta racja. Ja tez wolę swoje naturalne. Tipsy były wyjściem awaryjnym jakby mi moje nie urosły i jak widac sie spełniły swoje zadane :) Teraz grzecznie będę czekać aż odrosmą moje :)

Aither - Sob Lip 02, 2005 20:51

hehehe na swoje upilowalam ale nadal sa dlugie :] kogo podrapac po pleckach ? :D
kisia - Sro Lip 06, 2005 01:08

a moje się łamią i łamią i łamia :(
ANIUS - Sro Lip 06, 2005 06:18

ja sie w koncu nie zdecydowalam na takowe pazuraki :D przestraszyl mnie etap po ich zdjeciu :] :P :kwasny:
kisia - Sro Lip 06, 2005 08:31

ANIUS i bardzo dobrze nie masz czego żałować
Aither - Sro Lip 06, 2005 14:36

wczoraj swoje biedne paznokcie meczylam jasnym lakierem :) sa dlugie i wygladaja jak sztuczne :P i tak dalej stawiam na naturalne :)
ANIUS - Sro Lip 06, 2005 15:23

Cytat:
nie masz czego żałować

:P noooo :P
tak miedzy nami kobitami znalazlam fajna odzywke , ktora po jednym juz malowanku tak utwardza moje lamliwe pazury, ze jestem :przestraszony: :orany: :oczami: :padam: zadowolona na maxa!

Szamanka - Sro Maj 24, 2006 18:42

Tyle zapuszczania..i na nic..dzis mi sie zlamal jeden paznokiec..to jest tragedia :hyhy:

chyba bede musiala tej metody sprobowac ( nigdy jeszcze nie posiadalam sztucznych paznokci)

Czy to mozna jednak po 2 tygodniach zlikwidowac..obciac..?, bo niestety warunki bhp w pracy zabraniaja posiadania szponow...

Alinka - Sro Maj 24, 2006 21:05

ah jak przeczytalam ten post przypomnial mi sie styczen:) kiedy to przed studniowka pojechalam z kolezanka na tipsy... byly robione w stolarzowicach.. w piatek wieczorem a w sobote o 19 mialam impreze cała:) strasznie dziwne uczucie , ciagle sie balam ze mi ktorys odpadnie.. ciagle chodzilam ze rekami prawie w powietrzu nic nie dotykalam, z obowiazkow domowych mnie wykluczyli a najlepsze.. wchodze na sale i wszystkim sie chwale ze mam super paznokcie przy stoliku pokazuje kolezance i sie pytam fajne mam pazurki a ona oo a tu chyba jednego juz nie masz, shit:) 10 minut przed polonezem zlamal mi sie jeden tips ah co za wstyd:( od tego czasu strasznie zaluje wydanej kasy.. a paznokcie zapuszczam i same sobie rosna, teraz mam bardzo dlugie i twarde i kazdy ich maca bo mysli ze sztuczne. Dlatego nie wiem czy opłaca sie robic paznokcie na 1 wieczor?? skoro i tak one predzej czy pozniej odpadna tym bardziej ze w pracy nie mozesz miec dlugich.. nie lepiej swoje ladnie wypilowac i ladnym jasniutkim lakierem (...), i bedziesz sie czula komfortowo i ładnie.. ;)
tuchałowa - Wto Sie 08, 2006 09:08
Temat postu: Paznokcie
Czy ktoś mógłby polecić jakieś sprawdzone sposoby na uporanie się z łamliwymi paznokciami?
Może jakaś dieta, kosmetyki, albo domowe zabiegi? :rotfl:

Monique - Wto Sie 08, 2006 10:12

tuchałowa, napewno sok z cytryny.. no i oczywiscie kosmetyki jakies odzyweczki sobie kup..
Aither - Wto Sie 08, 2006 11:00

najlepsze jest mieszanka cieplej oliwy i soku cytrynowego. W tym poczyc pazurki codziennie :) to taki sposob domowy a z kosmetykow :) to proponuje sprawdzona juz odzywka z Avon z seri nail experts cos ala olejek albo cos... :) daje podobny efekt :) poza tym z witamin to mozna brac wit B, E sa tez juz rozne mieszanki ze skrzypu polnego to tez jest nawet dobre :) ale trzeba robic sobie odstepy w kuracjach :) efekt pojawia sie troszke pozniej ale za to masz pewnosc ze to nie tylko paznokcie sie poprawiaja ale wlosy i cera :) osobiscie stosuje skrzypovit czy jak to sie tam pisze :D
Monique - Sro Sie 09, 2006 10:19

Aither, duzo ciekawych pomyslow dalas.. rzeczywiscie slyszalam o dobrym wplywie skrzypovitu dzieki za podopowiedz a mam nadzieje ze kolezankatuchałowa, dostala juz odpowiedz choc czesciowa na swoije pytanie
Aither - Sro Sie 09, 2006 10:58

i jeszcze moja rada... nie dajcie sie nabrac na odzywki typu "lakier"... lakier tylko utwardza plytke paznockiowa ale nie wzmacnie struktury paznokcia :) dlatego proponuje jednak kuracje skrzypu polnego :) Nie bede podawac marek tych kapsulek bo nie znam wszystkich jedne sa drozsze inne tansze ale sklad i dzialanie prawie takie same. Jak juz mowilam ja uzywam Skrzypovita i jestem z tego zadowolona jest 60 kapsulek cena jednego pojemniczka to od 12 do 15 zl (nie tak duzo uwazam) i starcza na miesieczna kuracje ( 2 X dziennie) efekt pojawia sie roznie... wlosy po jakichs 2 tygodniach, cera reaguje dosc szybko (z tym ze ja przymusowo biore jeszcze wit E 400 mg wiec moze daltego) a paznokcie troszke dluzej czasem po calym miesiacu dopiero widac jakies efekty ale za to kondycja paznokci trzymie sie dlugo :)

Wazne tez sa przybory do manicure... nie polecam metalowych pilniczkow, najlepsze sa diamentowe lub szklane, usuwanie skorek tez nie radze metalowymi narzedziami bo wystarczy zarysowac plytke paznokcia i robia sie "dymki" lub "chmurki" jak kto woli :) proponuje do tego zabiegu drewniany patyczek :) nie rysuje paznokci i nie uszkadza plytki :) a przycinanie dluzszych paznokci najlepiej nozyczkami a nie obcarzkami przy nacisku paznokiec peka co sprawia ze czasem sie rozwarstwiaja, mala rada :) jak przycinacie dluzsze paznokcie radze je wczesniej namoczyc :) staja sie wtedy bardziej elastyczne i istnieje mniejsze prawdopodobienstwo ze pekna :)

To chyba tyle :D no moze jeszcze tyle... ze czasem warto raz na pol roku isc do profesjonalnego gabinetu zrobic sobie manicure i porozmawiac o pielegnacji paznokci i dloni :) ja na szczescie nie musze :rotfl: mam to w domu :)

Pozdrawiam :)

madzia14 - Sob Paź 07, 2006 22:59

tuchałowa napisał/a:
Czy ktoś mógłby polecić jakieś sprawdzone sposoby na uporanie się z łamliwymi paznokciami?
Może jakaś dieta, kosmetyki, albo domowe zabiegi?

miałam podobny problem, do tego jeszcze miałam cieniutkie paznokcie i jak lekko naruszyłam je to od razu pękały i rozwiązałam go kupując Lakier do paznokci łamliwych i rozdwajających się z Avonu no i teraz mam mocne, grube paznokcie ;] wreszcie mogę wyciągnac rękę z ładnymi, już w miare długimi paznokciami :]

basiekkk - Nie Paź 08, 2006 20:20

A Ja Polecam Anie z Bytomia :) h t t p;//tipsiorki.blogo, p l/ tanio i ładnie :D
Dorothea - Pon Paź 09, 2006 10:22

basiekkk, naprawde bardzo ładnie i starannie wykonane tipsy.NAjgorsze co moze byc i czego nienawidze jak pod tips dostanie sie powietrze.A dzieje sie tak tylko dlatego kiedy zostanie zle przyklejony i wtedy mamy problem juz od pierwszego dnia, gdyz paznokiec ten jest osłabiony i mozemy byc pewnie ,ze odpadnie bardzo szybko......Na załaczonych zdjieciach nie widze tej "przypadłosci"
Anula - Pon Paź 09, 2006 10:48

naprawde śliczne wzorki dziewczyna robi , chyba sie skusze, wyglądają super.
Dorothea - Pon Paź 09, 2006 11:02

Anula, wzorki naprawde ładne, ale wazniejsza jest starannosc wykonania i trwałosc........
Szamanka - Pon Paź 09, 2006 11:02

Niektore faktycznie rewelacyjne i swietnie wygladaja


:rozpacz:

ja o takich pazurkach moge zapomniec

Anula - Pon Paź 09, 2006 21:31

Dorothea napisał/a:
wazniejsza jest starannosc wykonania i trwałosc........

no tak tylko zanim sama nie spróbuje to sie nie przekonam.
Ciekawa jestem własnie jak trwałe są te pazurki bo nie jestem typem panienki co tylko siedzi z zalożonymi rączkami i pali cienkie papieroski chwaląc sie pazurkami. Ja normalnie myje gary, sprzątam i wynosze śmieci :)
Chciałabym miec cos na dłuzszy czas a nie na jedno wyjście :D

Dorothea - Wto Paź 10, 2006 09:46

Anula napisał/a:
Ciekawa jestem własnie jak trwałe są te pazurki


ja mialam 5 tygodni, gdybym poszla wypelnic pewnie przetrwaly by nastepne 5 tygodni.


Anula napisał/a:
Ja normalnie myje gary, sprzątam i wynosze śmieci


dokladnie robie to samo i jeszcze wiele innych rzeczy tez...........

sunny82 - Pon Paź 30, 2006 12:43

który gabinet kosmetyczny w Gliwicach robi najładniej pazurki i za ile? zależy mi na jak najbardziej naturalnym efekcie. Czy lepsze są tipsy, żele czy akryl? Którą techniką można osiągnąć efekt najbardziej zbliżony do paznokci naturalnych? czekam na radę....
Aither - Nie Lis 19, 2006 12:04

ja ostatnio odkrylam fajny olejek do paznokci sprzedawany na allegro, jest bezfirmowy o trzech roznych zapachach... ja kupilam sobie rozany i przyznam ze bardzo fajnie wydladaja paznokcie. Poza tym olejek ma ladny zapach :)
asik - Nie Lis 19, 2006 12:58

łyżka żelatyny codziennie, pomaga na 100%:)
Aither - Nie Lis 19, 2006 13:02

asik, pod warunkiem ze ktos to lubi ^.^ ja nie bardzo :) chyba ze w owocowej galaretce :D ale tez dobry sposob :)
veronica - Wto Mar 27, 2007 19:04
Temat postu: Tipsy
Czy moglybyście mi polecic jakies miejsce gdzie mozna zrobic sobie ladne tipsy??
I czy mozna robic na slabe paznokcie ktore sie latwo łamią, czy trzeba je przed zrobieniem tipsow jakos wzmocnic? bo slyszalam od kilku osob ze po tipsach naturalne paznokcie zostaja takie cienkie jak papierek??

veronica - Wto Mar 27, 2007 19:07

i jeszcze jedno pytanko, takie ladne wzroki to przy robieniu tipsow mi nakleją?
kisia - Sro Mar 28, 2007 22:18

veronica napisał/a:
bo slyszalam od kilku osob ze po tipsach naturalne paznokcie zostaja takie cienkie jak papierek??
dobrze słyszałaś, u mnie właśnie tak było, chyba pół roku trwała ich regeneracja :/
veronica - Sro Mar 28, 2007 23:05

kisia napisał/a:
pół roku trwała ich regeneracja

wlasnie sie powaznie zaczelam zastanawiac czy na prawde ich chce, 1.5 roku to nie przelewki, chyba wole swoje lichutkie

HELGA - Czw Mar 29, 2007 20:32

kisia napisał/a:
dobrze słyszałaś, u mnie właśnie tak było, chyba pół roku trwała ich regeneracja

Teraz to mnie poważnie wystraszyłaś mi baba od paznokci mowiła, ze wystarczy jak płytka odrośnie na całej długości i bedzie ok, to chyba wtopiłam :kwasny:

Szamanka - Czw Mar 29, 2007 20:35

Z drugiej strony jesli nie ma innej rady a koniecznie chce sie miec ladne dlugie paznokcie, a wlasne jak by nie mialy ochoty byc wlasnie takie, to trzeba ratowac sie sztucznymi


co ile trzeba ponawiac nakladanie( czy jak to tam sie nazywa) ?

HELGA - Czw Mar 29, 2007 21:01

Ja ma własne pokryte żelem, zeby jakoś to wygladało to co 5 tygodni musi byc zmiana czyli zdarcie starego żelu i nałozenie nowego.
veronica - Czw Mar 29, 2007 23:11

do maja mam troche czasu to sie zastanowie i zrobie wywiad srodowiskowy. w maju ide na wesele wiec okacja zeby sie odstawic :kwiatek: wiec jakbym juz sie zdecydowala na takie zelowe to gdzie teraz najlepiej pójść ?
Dorothea - Pią Mar 30, 2007 09:58

HELGA napisał/a:
baba od paznokci mowiła, ze wystarczy jak płytka odrośnie na całej długości i bedzie ok, to chyba wtopiłam


to prawda, ale ta płytka na całej długosci rosnie około poł roku wlasnie

HELGA - Pią Mar 30, 2007 10:49

No to pół roku czeka mnie chodzenie w rekawiczkach hihihihi chodz ja mam w ciągu miesiaca 5 milimetrowy odrost .
Dorothea - Pią Mar 30, 2007 11:02

HELGA, to bardzo szybko Ci rosną.
Po sciagniecu polecam lakiery wygladzajace płytke paznokcia, z witaminami i z aktywnym szkłem.Zapomnialam nazwy, ale jak bede w domu to zobacze i napisze.

HELGA - Pią Mar 30, 2007 11:16

Dzięki ! mam zamiar w sierpniu zaprzestać na jakis czas żelowania paznokci bo ostatnio juz płytka była bardzo cienka .
Dorothea - Pon Kwi 02, 2007 09:51

HELGA, nareszcie moge napisac Ci nazwy lakierów o ktorych wspominałam.
Pierwszy z nich to:
Delia Glamour, bioaktive glasses , kosztuje w granicach osmiu złoty
Drugi to:
Maybelline forever strong ultra lasting, +IRON, kosztuje w granicach 12 złotych.
Mnie osobiscie ten drugi bardziej odpowiada, jest trwały i naprawde poprawia wygląd paznokci.

PS
Bardzo ładne i ciekawe scięcie włosków, wiem,ze to off topic ale musiałam to napisac

HELGA - Pon Kwi 02, 2007 12:30

Dzieki :) to ja tez narusze topic, w realu było mi tak samo przyjemnie Cie poznac jak na necie.
Dorothea - Pon Kwi 02, 2007 12:55

HELGA napisał/a:
w realu było mi tak samo przyjemnie Cie poznac jak na necie.



dziekuje i wzajemnie

Anula - Sro Kwi 18, 2007 13:13

Ja w nastepnym tygodniu ide zrobic sobie paznokcie do nowego salonu na Gwarków , pracuje tam moja znajoma która doskonale robi pazurki,wczesniej przyjmowala u siebie w domku lub w domu klientki.
Nie sciera prawdziwych paznokci zbyt mocno wiec w razie gdy ktos chce potem zrezygnowc z tipsów to płytka pozostaje w dobrym stanie.
Ma kobieta fach w ręku , juz wiele lat zajmuje sie pazurkami no i przede wszystkim ma wiele starych klientek co chyba dobrze świadczy o jakosci jej usług.
Koszt takiej przyjemnosci to 80 zł. no i przede wszystkim dba o swoje klientki juz po wykonaniu roboty.
Polecam Janine Wyciślok , Salon na ul. Gwarków 24 a (na parterze w bloku 4 pietrowym.)

justysia_79 - Wto Kwi 24, 2007 21:33

dziewczyny
kiedyś bardzo dawno temu na balcerka była taka pani co robiła akryle
może wiecie gdzie ona sie podziewa?
albo jest tam jescze ? wontpie
ja z 10 lat temu u niej zaczełam robic akryle miałam je zawsze super zrobione i miałam je z pół roku
a teraz te żelowe czasem nawet po tygodniu odpadły
nie ufam dziewczyną co robią za 30-40 zł

justysia_79 - Sro Kwi 25, 2007 09:27

mysle że miała ona na imie ELA
ALE NIE JESTEM PEWNA

justysia_79 - Sro Kwi 25, 2007 09:32

dziewczyny wytłumaczcie mi jak sie tu fotki daje? :wstyd:
Szamanka - Sro Maj 02, 2007 22:20

justysia a jaka fotke chcesz pokazac....wlasnorecznie zrobiona?
HELGA - Pią Maj 04, 2007 19:18

Dzisiaj po roku sciągnełam żele z paznokci no cóz może płytka nie jest bardzo miekka ale jej struktura pozostawia wiele do zyczenia ! teraz czeka mnie regeneracja :( jeden plus nareszcie normalnie pisze mi sie na klawiaturze :) wczesniej wszyscy krzyczeli - ciszej !!!!! hihihi
justysia_79 - Czw Cze 07, 2007 08:31

czy ktoś z was robił tipsy u tej pani h t t p;//w w w pazurek.abc, p l/
jak robi? czy warto? :)

Dorothea - Czw Cze 07, 2007 19:20

justysia_79, niestety tam nie robilam, ale moge polecic "moją " Panią z Sikornika robilam trzy tygodnie temu i pazurkom nic sie nie dzieje, wszystko zrobione starannie i dokladnie, nie wiem czy tanio bo zapłacilam 75 zeta, ale z drugiej strony jak mam zrobic gdzies taniej i pozniej ma mi to odpadac albo jeszcze cos gorszego to ja bardzo dziekuje......, z obecnych jestem bardzo zadowolona
HELGA - Czw Cze 07, 2007 19:30

:) ciesze sie , ze z pazurkami wszystko ok, sama juz nie moge sie doczekac kiedy do niej nie wróce, nastepne juz beda taniej ( chyba ze cos sie zmieniło ).
Dorothea - Czw Cze 07, 2007 19:37

HELGA napisał/a:
nastepne juz beda taniej (


tego to nie wiem, bo chyba zapomnialam spytac, ale jak pojde to dam znac

justysia_79 - Czw Cze 07, 2007 21:25

Dorothea napisał/a:
Panią z Sikornika robilam trzy tygodnie temu

gdzie dokładnie robiłas na sikorniku te paznokcie?

HELGA - Pią Cze 08, 2007 08:28

justysia_79 napisał/a:
gdzie dokładnie robiłas na sikorniku te paznokcie?


ul. Derkacza salon fryzjerski Vision

justysia_79 - Pią Cze 08, 2007 08:33

HELGA napisał/a:
ul. Derkacza salon fryzjerski Vision

haha chodze tam do fryzjera
dzieki

Dorothea - Pią Cze 08, 2007 09:37

justysia_79, buahahaha i wszystko jasne
zajaFFka - Pią Cze 08, 2007 20:57

Co do tipsów mogę polecić moją znajomą... naprawdę kawał porządnej roboty, a nie tak jak to zwykle bywa fuszerka... ostatnio sprawiła sobie Air Brush. Polecam! Jeśli ktoś chciałby nr telefonu to na PW ;) Pozdrawiam ;)
agnusbe - Sro Wrz 12, 2007 13:36

Cóż wpradzie ja nie zakładam tipsów ale przedłużam paznokcie metodą żelową. Ale w każdym razie serdecznie zapraszam zainteresowane panie na PW. A na zimę będę serwowała zabiegi parafinowe.... :hyhy:
Szamanka - Wto Paź 23, 2007 09:06

No i dalam sie namowic na " sztuczne paznokcie".....jezusicku najmilejszy, najgorsze bylo to siedzenie....no efekt wyszedl ladny.

:zawstydzony: tylko ze ja za zadne skarby nie moglam sie przyzwyczaic do czegos takiego na palcach, ale z jaka duma trzymalam rece na stole :hyhy:

tak bylo na urlopie

a teraz :kwasny: , troche mi przeszkadzaja w pracy i widze pierwsze efekty " odchodzenia"
pomocy!!!!....co teraz z tym zrobic?
Troche mi szkoda ze usunac, czy jest jakas metoda? ( mowie z gory ze nowe odpadaja)

kisia - Wto Paź 23, 2007 10:09

Szamanka, nie mam dużego doświadczenia w tipsach bo miałam je raz i mimo że niektóre bardzo mi się podobają, nigdy więcej się na nie nie namówię, to jak mi "odchodziły" pani manicurzystka ;) mi je ładnie naprawiła :)
agnusbe - Pon Lut 04, 2008 20:22

hmm odchodza? czyli żel lub akryl (zależy co jest na pazurku) liftuje. radze wizytę u stylistki paznokci i wszystko zostanie szybciutko naprawione. hmm nowe nie odpadają pod warunkeim, że są dobrze zrobione. prawidłowo przedłużone paznokcie wytrzymają conajmniej 3-4 tygodnie bez podchodzenia powietrza.
ponownie zapraszam do siebie gg:8931890

Szamanka - Pon Lut 04, 2008 21:36

Ja sobie przyrzeklam nigdy wiecej, do dzis walcze by paznokcie znow wygladaly zdrowo
kisia - Wto Lut 05, 2008 02:10

Szamanka, u mnie to trwało pół roku :/
Myślałam niedawno o pociągnięciu pazurków żelem i jakimś ładnym wzorku, ale obawiam sie że potem tak samo paznokcie będą bardzo długo dochodziły do formy bo ten żel kiedyś trzeba będzie spiłować pilniczkiem, co może uszkodzić płytkę paznokcia :/

madziar - Wto Lut 05, 2008 07:51

ostatnio widziałam paznokiec jednej dziewczynay na studiach, masakra. 7 lat robi paznokcie akrylem, ma tylko takie cienkie, obszarpane płytki. Pewnie teraz to juz do konca zycia bedzie je robic brrr (a tak chciałam sobie je zrobic)
Basia K - Wto Lut 05, 2008 14:48

Ja nie miałam aż takich problemów...
Miałam akryle.Najpierw przez 1,5 roku-rok przerwy i potem przez ok rok.
Oczywiście,że potem te moje paznokcie nie wyglądały zbyt ciekawie,ale w miarę szybko udało mi się je doprowadzic do porządku.
Teraz po 1,5 roku znów mnie kusi,by sobie jakieś "cuda" zafundowac..... :looka:

agnusbe - Pią Lut 08, 2008 12:44

Powiem wam Dziewczyn y tak. Paznokcie sa martwe i jezeli sa PRAWIDLOWO przedłuzane to po sciagnieciu czyli spilowaniu zelu czy akrylu paznokcie beda delikatniejsze i bardziej podatne na uszkodzenia, ale jesli stylistka nie uszkodzila wam macierzy paznokcia to odrastający pazurek jest juz normalny i zdrowy.
ja tez kiedys trafilam na niekompetentną osobę ktora zajela sie moimi paznokciami i mialam problemy. ale 3 miesiace i pazurek zrósł więc nie wiem o czym mówicie. teraz sama przedłużam, skończyłam kursy. cały czas się dokształcam i nie sądze żeby moje paznokcie byly w złym stanie. Na chwile obecna mam swoje naturalne, ale wygladaja tak jak kilka lat temu gdy nei mailam do czynienia z zelem czy akrylem.
oczywiscie tydzien nie mam zelu ale tylko do poniedzialku :)

Dorothea - Pon Lut 18, 2008 21:54

Dzisiaj byłam robic paznokcie u agnusbe, powiem Wam profesjonalizm w kazdym calu i dokładność a to jest najważniejsze.....:)
asiaw - Pią Lut 22, 2008 09:29

ja mogę wam polecić kurs na tipsy, nauczycie sie same zakładać, zdobić i pielęgnowac pazurki a przy okazji zdobedziecie fajny zawód. Wiem, że w CKZ naprzeciwko Promila robią takie kursy i dodatkowo dostajesz unijne certyfikaty
Frycek - Pią Lut 22, 2008 09:52

a ja mam kolezanke ktora robie fajnie :) oczywiscie ja nie probowalelm ale moja poloweczka zadowolona , dodatkowo jeszcze przedluza wlosy czy jakos tak
agnusbe - Pią Lut 22, 2008 12:35

asiaw napisał/a:
ja mogę wam polecić kurs na tipsy, nauczycie sie same zakładać, zdobić i pielęgnowac pazurki a przy okazji zdobedziecie fajny zawód. Wiem, że w CKZ naprzeciwko Promila robią takie kursy i dodatkowo dostajesz unijne certyfikaty

oo milo to ja chetnie bym sobie poszerzyla wiedze np o akryl. jesli mozesz podaj dokladny adres lub stronke internetową bo nie wiem gdzie to.

asiaw - Pon Lut 25, 2008 13:51

To jest nr tel do tego ośrodka 032 231 11 81 i tam powinnas uzyskać wszelkie informacje
Alinka - Pią Lut 29, 2008 12:18

Frycek napisał/a:
dodatkowo jeszcze przedluza wlosy czy jakos tak

a za ile przedluza wlosy??

kisia - Sob Mar 01, 2008 00:52

widziałam na żywo pazurki Dorothei, sa naprawde śliczne :)
agnusbe - Sob Mar 01, 2008 12:44

kisia napisał/a:
widziałam na żywo pazurki Dorothei, sa naprawde śliczne :)


Bardzo miło mi to słyszeć :)

Dorothea - Sob Mar 01, 2008 16:05

kisia napisał/a:
pazurki Dorothei, sa naprawde śliczne



dziekuje bardzo ;)

agnusbe, czy ja moge przyjsc przed swietami????

agnusbe - Sob Mar 01, 2008 16:43

agnusbe, czy ja moge przyjsc przed swietami????[/quote]

I Ty się pytasz? Było super ostatnio.
Ale tym razem ja się zamykam a Ty dalej opowiadasz :D
Tylko ostrzegam że na święta wyjeżdżam to musimy się wcześniej umówić.
;)

Dorothea - Sob Mar 01, 2008 16:45

agnusbe napisał/a:
Tylko ostrzegam że na święta wyjeżdżam to musimy się wcześniej umówić.


a kiedy jedziesz?
Bo ja wracam 18 marca w nocy

agnusbe - Sob Mar 01, 2008 17:07

Dorothea napisał/a:
agnusbe napisał/a:
Tylko ostrzegam że na święta wyjeżdżam to musimy się wcześniej umówić.


a kiedy jedziesz?
Bo ja wracam 18 marca w nocy


A ja wyjeżdżam 20 marca rano. Nie zdarzysz wypocząć...

Aessa - Sob Mar 01, 2008 17:11

Dorothea jeśli to nie problem mogłabyś pstryknąć sobie fotkę tych pazurków i wrzucić ją tutaj? Nie wątpię w talent agnusbe, po prostu chyba mam uprzedzenia do przedłużania paznokci, ale tak zachwalacie agnusbe, że zaczynam się przełamywać i chętnie też bym się umówiła. :) Chciałabym tylko zobaczyć jak to wygląda u Ciebie Dorotko. :)
Dorothea - Sob Mar 01, 2008 19:08

Aessa, ja mam zel na swoich paznokciach, czyli moje nie są przedłuzane, sa tylko ozdabiane.
Tutaj je znajdziesz i inne rowniez

h t t p;//pazurkowe-abstrakcje.blog.onet, p l/

Dorothea - Sob Mar 01, 2008 19:09

agnusbe, wiec moze 19????????
Szamanka - Sob Mar 01, 2008 19:31

Ladne pazurki ale niestety ja juz sie skusic nie dam
agnusbe - Sob Mar 01, 2008 20:11

Dorothea napisał/a:
agnusbe, wiec moze 19????????


pasuje :)

Dorothea - Sob Mar 01, 2008 20:26

agnusbe, to bardzo sie ciesze, podaj tylko godzine a bede zwarta i gotowa :)

Szamanka, ja juz robie od prawie roku i moje pazurki wcale nie są w najgorszej kondycji, nadal sa twarde takie jak były

Szamanka - Sob Mar 01, 2008 20:44

Nie chodzi mi o stan pazurkow, bo jesli bym miala mozliwosc to napewno byly by robione regularne, ale o to, ze ja nie moge sobie na to pozwolic ( praca).

Te ostatnie co sobie zrobilam trzymaly do zakonczenia urlopu, wystarczyl jeden dzien w pracy i juz pozbylam sie kilka sztuk, a nie wygladalo to apetycznie.

Dorothea - Sob Mar 01, 2008 20:46

Szamanka, no tak praca, rozumiem
agnusbe - Sob Mar 01, 2008 20:57

Dorothea napisał/a:
agnusbe, to bardzo sie ciesze, podaj tylko godzine a bede zwarta i gotowa :)


to może być 16:30?

Dorothea - Sob Mar 01, 2008 21:02

agnusbe napisał/a:
to może być 16:30?


pewnie, jak najbardziej
dziekuje :kwiatek:

agnusbe - Sob Mar 01, 2008 21:05

super to jesteśmy umowione :)
:rotfl:

Dorothea - Sob Mar 01, 2008 22:56

agnusbe, bardzo sie ciesze
Szamanka - Sob Mar 01, 2008 23:04

A reszte to juz na pw sobie uzgodnicie dobra?
Dorothea - Sob Mar 01, 2008 23:06

Szamanka, sorki, masz racje, juz sie poprawiam :)
sabina - Czw Maj 29, 2008 09:54

agnusbe, powiedz jak się moża z Tobą umówić na paznokcie i gdzie
matzat1 - Sro Sie 27, 2008 22:27
Temat postu: Re: gdzie dobre, tanie tipsy ???
Brawura napisał/a:
jak w pytaniu, szukam osoby dobrze robiącej, tanio tipsy
wITAM NAJLEPRZE TIPSY S? NA UL. STUDZIENNEJ 3 SALON KOSMETYCZNY IZABELL BARDZO D?UGO SIE TRZYMAJ? I FACHOWA OBS?UGa polecam
kisia - Sro Sie 27, 2008 22:41

co to znaczy najlepsze ? pod jakim względem najlepsze ? matzat1, zaczynam miec wrażenie, że jesteś tu by zareklamować swój salon :/
Bot - Sro Sie 27, 2008 22:51

kisia, nawet nie najlepszy tylko najlepRZy :)
Reklama świetna... :) matzat1, jako facet to długo nosisz tipsy?

matzat1 - Sro Sie 27, 2008 22:52

kisia napisał/a:
co to znaczy najlepsze ? pod jakim względem najlepsze ? matzat1, zaczynam miec wrażenie, że jesteś tu by zareklamować swój salon :/

witam to znaczy ja tam chodze na masaże ale moja żona tam robi tipsy i widze zę ona jest zadowolona a mi jako factowie sie bardzo podoba widziałm nie raz jak wracała od kosmtyczki i po 2 dniach tipsy jej odpadały a odkąd odkryła ten salon tylko tam chodzi wiec pomyslałem ze jak ktoś ma problem ze znalezieniem dobrej kosmetyczki to moge z cała stanowczościa polecic ich pozdrawiam

Ishikawa - Wto Sty 27, 2009 14:57

Im dłużej patrze na fotki na różnych stronach/blogach...to ładne i tanie jakoś mi nie idą w parze niestety. Boje sie isc do osoby bez kursu, ale z drugiej strony czasem takie osoby "smigają" piekne pazurki że hej. Z moich znajomych nikt tipsów nie nosi, wiec nikt mi nic nie poleci. Ja niestety musze u kogos na łapkach zobaczyc, zeby sie przekonać.
krzys - Sob Sty 31, 2009 00:23

polecam (może o dziwo! :niepewny: ) moją byłą dziewczyną.
Jest na 2 roku kosmetologii, i odkąd sięgam pamięcią ciągle komuś robi tipsy.
Jak sobie robiła (bo chyba można samemu), to jej nawet trzymały się przez ładnych parę dni.
Niewiem czy to dużo, ale u niej to koszt 40zł.

kisia - Sob Sty 31, 2009 02:44

Ishikawa napisał/a:
z drugiej strony czasem takie osoby "smigają" piekne pazurki że hej.
może pod względem artystycznym są piękne, jednak czy są dobrze położone, tak żeby trzymać sie długo, czy potrafią dobrze przygotować płytkę paznokcia ? Jakoś mam wątpliwości.
krzys napisał/a:
nawet trzymały się przez ładnych parę dni.
a ile to jest dni ? dobrze położone paznokcie trzymają się cały czas, przesuwając sie tylko na płytce paznokcia w czasie jego rośnięcia :P
krzys - Sob Sty 31, 2009 08:23

oj kisia, to było 3 lata temu, za wiele nie pamiętam, ale wiem, że to jej żywioł jest :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: :zdziwko: (co w tym takiego fajnego :| :D :szok: . Ta, to tak, tipsy sie przesuwają, a jak lakier ten tam jakiś czasem schodzi po pewnym czasie, prawda ?? A ten cały tips czy jak mu tam normalnie dalej sie przesuwa, to chyba oznaza, że dobrze nie ?? ?adne pare dni miałem na myśli pare tyg. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: .
Ishikawa - Sob Sty 31, 2009 14:20

Sa takie co potrafia, i takie co nie potrafia.
Wiadomo, bezpieczniej jest isc do osoby ktora jest kompetentna, skonczyla kurs, robi szkolenia . Ale i takie tez potrafia cos...sknocic.
Osobiscie poszlabym do takiej po szkoleniacha,anwet jak mam zapłacic z 30 zł wiecej, i miec pewnosc ze jakby co to mam do kogos isc z pretensjami. A nie, ze ktos zrobi mi tipsy za 40 czy 50 zł, bez kursu, łopaty straszne, skorki wyciete do krwi....a potem sama chcialas,bo u takiej osoby taniej.
Polecam forum z wizaz, p l, tam jest dzila o paznkociach, i mozna sobie poogladac prace "pseudostylistek", tych po kursie i bez :)

agnusbe - Sob Sty 31, 2009 15:14

Hehe... Prawda jest taka że bez kursu też można śmigać ładne pazurki i nie tylko ładne ale i prawidłowo zbudowane, ale nie mówię tu o pseudostylistkach z żelami czy akrylami z allegro :hyhy: No ale to są wyjątki wiadomo. Ale nie można też generalizować że osoby po kursie robią lepsze pazurki. Bo to nie prawda. Wszystko zależy od kilku czynników: wiedzy, umiejętności no i oczywiście praktyki (bo to w sumie najważniejsze).
Poza tym znam z doświadczenia że kurs kursowi nie równy. Ja byłam na kursie gdzie zajęcia były prowadzone indywidualnie, więc instruktorka stała nade mną i mówiła (i pokazywała) co jak i dlaczego. Ale są tez kursy (m.in. w naszym kochanym mieście) gdzie siedzi jakieś 20-30 dziewczyn a Pani instruktor pokazuje co i jak. Wiadomo ile wynosi się z takiego kursu, gdzie wykonanie paznokcia musi być jak najbardziej precyzyjne...

kisia - Sob Sty 31, 2009 15:16

krzys, zadajesz tyle pytań, jakbys sam chciał sobie takie tipsy strzelić :P
Ishikawa - Sob Sty 31, 2009 15:24

Jasne ze generalizowac nie nalezy i duzo zalezy od praktyki i cwiczen.
Jednak ja osobiscie bym sie wybrala do osoby z papierkiem, w moim odczucie tez chodzi o warunki w salonie i dezynfekcje. Sa przeciez hurtownie kosmetyczne, ktore bez okazania papierka nie nic nie sprzedadza, wiec gdzie taka osoba( bez kursu) sie zaopatruje? Na allegro fajnieeejst kupowac ozdoby itp, ale niewiem czy np. plyn do dezynfekcji rak bedzie z atestami, i bedzie rzeczywscie dezynfekowal ?
W sumie tu chodzi o moje zdrowie. Poprostu takie miejsca wydaja mi sie pewniejsze. Wiem, ze jak np. nabawie sie zoltaczki, a ostatnim miejscem byl salon w jakim bylam...to wiem kto jest za to odpowiedzialny i ponosi konsekwencje.
Nie neguje dziewczyn bez kursow, ktore smigaja czasem o nieboe lepsze pazurki niz w salonach, ale nie mam do nich przekonania, chociazby na sytuacje opisana wyzej.

agnusbe - Sob Sty 31, 2009 18:05

Ishikawa napisał/a:
Jasne ze generalizowac nie nalezy i duzo zalezy od praktyki i cwiczen.
Jednak ja osobiscie bym sie wybrala do osoby z papierkiem, w moim odczucie tez chodzi o warunki w salonie i dezynfekcje. Sa przeciez hurtownie kosmetyczne, ktore bez okazania papierka nie nic nie sprzedadza, wiec gdzie taka osoba( bez kursu) sie zaopatruje? Na allegro fajnieeejst kupowac ozdoby itp, ale niewiem czy np. plyn do dezynfekcji rak bedzie z atestami, i bedzie rzeczywscie dezynfekowal ?
W sumie tu chodzi o moje zdrowie. Poprostu takie miejsca wydaja mi sie pewniejsze. Wiem, ze jak np. nabawie sie zoltaczki, a ostatnim miejscem byl salon w jakim bylam...to wiem kto jest za to odpowiedzialny i ponosi konsekwencje.
Nie neguje dziewczyn bez kursow, ktore smigaja czasem o nieboe lepsze pazurki niz w salonach, ale nie mam do nich przekonania, chociazby na sytuacje opisana wyzej.


Zgadzam się z Tobą jak najbardziej. Ale nie we wszystkim.
Ja swoje płyny do dezynfekcji kupuję w aptece, żele i akryle w większości sprowadzam ze Stanów ;) więc póki co certyfikatu nie musiałam pokazywać nigdzie :P

A wracając do salonów to hmmm z tą dezynfekcją różnie bywa. Zwracam uwagę na to, bo wiem jakie są konsekwencje braku dezynfekcji, a często bywa tak że babki używają pilników(jednorazowych) do kilku klientek itp...

Ishikawa - Sob Sty 31, 2009 19:44

Myslalam bardziej o rynku rodzimym :) Poprostu czasem w Empiku przegladam pisma z tej branzy (zeby nacieszyc oczy;P ) i czasem widze ze nalezy miec papierek aby cos zakupic :)
A jakos nie wpadlam ze stylistki paznokci kupuja dezynfekujace plyny w aptece , a w sumie to logiczne nawet. :oczami:
Ja podejrzewam ze bywa roznie, ze nawet Sanepid roznie działa....Mysle ze jakbym sie zdecydowala isc do soby bez kursu, to z calym szacunkiem...ale bym chciała czysty nowy pilnik, w koncu nasz klienta, nasz pan :hyhy: Mysle tez, ze niepowinno byc to odbierane jako obraza czy cos. :)

agnusbe - Nie Lut 01, 2009 13:34

Ano właśnie tak jak piszesz :)
*motylek* - Pią Sty 29, 2010 23:58
Temat postu: paznokcie, tipsy
mozecie polecic, gdzie w gliwicach zrobie najlepsze tipsy? :) nigdy wczesniej nie robilam a chcialabym sprobowac:)
wiem..ze gdzies kiedys taki temat lub watek sie przewinol, ale nie umie go odnalezc
za wszelkie propozycje dziekuje :hyhy:

[ Komentarz dodany przez: kisia: 30 Styczeń 2010, 12:37 ]
temat scalony, życzę miłej lektury :D

Dorothea - Sob Sty 30, 2010 00:32

ja kiedys robiłam na sikornku , u pani Gosi, jak sobie przypomne adres to podam, naprawde polecam ta Panią.
*motylek* - Sob Sty 30, 2010 10:58

byloby fajnie jak bys podala jakis adres :hyhy:
Dorothea - Sob Sty 30, 2010 16:41

*motylek*, własnie znalazłam pania Gosie na NK i w tej chwili mi odpisała, oto Jej adres i telefon; Derkacza 7 tel 602754477
*motylek* - Sob Sty 30, 2010 19:24

dzieki dorothea :* skontaktuje sie napewno :)
oraz dziekuje za scalenie tematu, wiedziałam, że gdzies to kiedyś tu czytałam ;)

[ Komentarz dodany przez: kisia: 30 Styczeń 2010, 20:15 ]
polecam się na przyszłość :D

Szamanka - Nie Sty 31, 2010 14:31

to i ja moze skorzystam z tego adresu :)
Dorothea - Nie Sty 31, 2010 15:14

Szamanka, naprawde polecam Pania Gosie, jest dokładna a to jest wazne, chodziłam do niej przez póltorej roku , co miesiac
Harcerka - Nie Sty 31, 2010 17:06

a jak cenowo sie liczy?
Dorothea - Nie Sty 31, 2010 21:18

Harcerka, ja ostatnio byłam u NIEJ PONAD DWA LATA TEMU, WTEDY P?ACI?AM 75 ZETA, NIE MAM POJECIA JAK JEST TERAZ, ALE ZAWSZE MOZNA ZADZWONIC I SPYTAC

sorki za capsa, samo sie jakos właczyło ;)

zelma - Sro Maj 12, 2010 11:34

A czy któraś z was korzystała już z salonu NEW YORK NAILS w forum??
Jak to wygląda cenowo?

espi - Pią Maj 14, 2010 01:15

Nie korzystałam ale widziałam ulotkę z cenami. Liczą sobie. :kwasny:
Dorothea - Pon Maj 17, 2010 01:50

a ja mam teraz takie, proste bez nadmiernego zdobnictwa,są akrylowe,a co najwazniejsze zrobione w 30 minut, dla mnie to wazne bo siedziec 3 godziny to dla mnie masakra

espi - Pią Maj 21, 2010 23:10

Od dwóch lat robię pazurki (żelki) w studio Cosmoline na Pszczyńskiej. Wytrzymują miesiąc, nie łamią się, nie odpryskują. Jestem bardzo zadowolona. No i atmosfera jest super :hyhy:
AgnieszkaL - Nie Maj 23, 2010 15:41

mogę polecić studio intensse na sieronia ( os waryńskiego) i Olę Raczek u której robię paznokcie.trafiłam tam przypadkiem szukając ratunku kiedy zrobiłam paznokcie z polecenia jak szłam na wesele najpierw tydzień leczyłam strupki z pociętych skórek a jak juz na wesele poszłam to chowałam ręce pod stół bo paznokcie zaczeły podchodzic powietrzem i tak trafiłam do Oli nastawiona na to ze mi zdjemie a ja nigdy więcej się nie zdecyduję.Ola pazurki zrobiła mi od nowa bez żadnego zadrapania i zranienia, trzymały się miesiąc i nawet nie było widac odrostu, teraz chodzę do tego salonu regularnie i jestem bardzo zadowolona,
za żele płacę 60 zł

AgnieszkaL - Nie Maj 23, 2010 15:45

co do dezynfekcji w salonach hmmm, bywa różnie, teoria teorią a praktyka swoją stroną, ja jestem po kursach wizażu i kosmetycznym, na wizażu uczyli nas że gąbeczki do podkładu są jednorazowe i ja przyjełam to za pewnik, tak robię, czasem jest tak ze maluję kogos za darmo, ale koszt takiej gąbki to około zł więc wiele nie tracę, na kursie kosmetycznym zas który robiłam później gąbki kazano nam prać wodą z mydłem, a na moje teorie o tym ze taka wizażystka nie zbiednieje jak do kazdej klientki osobnej gbki użyje patrzyli ze zdziwieniem ogromnym, nie pomagały tłymaczenia ze to nie higieniczne jest
Basia K - Sro Cze 02, 2010 17:33

Dorothea napisał/a:
zrobione w 30 minut


Jak to możliwe?

Ja idę "na paznokcie" za tydzień.Na pewno będą jakieś proste (nie w kształcie tylko w zdobieniu ;) )

Dorothea - Pią Cze 04, 2010 20:16

Basia K napisał/a:
Jak to możliwe?

sama nie wierzyłam az sie przekonałam na wlasnej skorze. nie musze sie umawiac, idąc do miasta wstepuje po drodze na pazurki, 30 minut i gotowe.

Basia K - Pią Cze 11, 2010 16:14

Tak,jak mówiłam-proste


Dorothea - Pią Cze 11, 2010 20:55

no i bardzo ladne.
kisia - Nie Cze 13, 2010 17:39

i od razu rączki inaczej wyglądają :)
Liliana - Pią Lip 23, 2010 13:31

Hejka :) Taki temat o pazurkach to wtrące swoje "3 grosze" :) Jakby ktoś chciał sobie sam zrobic pazurki , czyli najpierw najlepiej kurs, to polecam kurs w Katowicach w Paris Beauty College :) Polecam szkolenie sie tam z wlasnego doswiadczenia :) Namiary na nich sa na stronce cosmonails, p l
catterina - Nie Sty 02, 2011 15:02

ja polecam dziewczyne z łabęd - robi bardzo szybko nie liczy sobie jakoś bardzo duzo. Kolorowy żel bez specjalnych ozdób tylko kilka cyrkonii zapłaciłam 60 zeta a chodze do niej co 5 tygodni. Żadnych odprysków poprostu cud miod:D

jakby ktoś chcial polecam 880 685 184 Ania Mazur



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group