dupiate forum

Forum Ogólne - Czy uważacie, że w Gliwicach jest bezpiecznie?

Vuko - Pią Paź 25, 2013 19:48
Temat postu: Czy uważacie, że w Gliwicach jest bezpiecznie?
No właśnie, jak w temacie. Uważacie, że w Gliwicach jest w miarę bezpiecznie, czy jednak nie? Żyjemy w świecie, w jakim żyjemy i na pewne rzeczy trzeba uważać, żeby przetrwać. Jakie są Wasze odczucia związane z naszym miastem? Ja ostatnio podupadłem na duchu - znajomemu wybili okno. Chyba chcieli coś ukraść, ale pies narobił hałasu i się rozeszło po kościach. Z tego wszystkiego postanowiliśmy sobie założyć alarmy w domach. Nie chcę mieć podobnej sytuacji w przyszłości. Nawet udało nam się za tysiaka wszystko kupić - SMA ma teraz promocję. Człowiek teraz jakby spokojniejszy, ale wiadomo, że trzeba mieć rękę na pulsie. Jak to jest z Wami? Macie może alarmy na swoich posesjach zamontowane?
vkimi - Sob Paź 26, 2013 10:52

w każdym mieście są dzielnice bardziej czy mniej bezpieczne i nigdy nie jest się na wszystko przygotowanym w każdym bądź razie sam osobiście zagrożony się nie czuję a w domu nic wartościowego nie mam więc taki złodziej z nerwów że nie ma co ukraść to jedynie demolkę mógłby zrobić :rotfl:
sebek - Sob Paź 26, 2013 11:14

siedzę obecnie w NL i tu mogę powiedzieć, że czuję się bezpiecznie. W PL niestety już nie.
szamo - Pon Lis 18, 2013 13:24

Szczególnie po meczach, myślę, że nie. :/
kropka75 - Czw Gru 12, 2013 11:00

Ja się czuję bezpiecznie.

Chodzę po mieście sama z dzieckiem. Biegam wieczorem. (Teraz ciemno jest już o 16ej.)
Co prawda nie włażę w zaułki, nie poszłabym sama na działki, po zmroku np.
Ale w mieście czuję się bezpiecznie.

W domu też.
Ale trudno nie czuć się bezpiecznie w bloku, gdzie jest 67 rodzin. :D

Wika25 - Czw Sty 23, 2014 19:35

Ja się powoli przyzwyczajam do miasta, nie jest gorzej niż gdzie indziej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group