dupiate forum

Forum Ogólne - Wasze sieci?

Wirtual - Nie Mar 20, 2005 17:42
Temat postu: Wasze sieci?
witam chcialem sie dowiedziec w jakich sieciach internetowych jestescie wpieci na co w nich narzekacie co sobie chwalicie ,jaki region obejmuje wasza siec ew jakies strony www. danych sieci ..


ja mam neonet od niedawna hyperion ciezko okreslic ich zasieg bo jest na roznych osiedlach i bardzo rozpiety rewir zalety zadko pada calkowicie ,minusty najwiekszy to predkosc downloadu na roznego typu p2p bo na surfowanie nie narzekam zasowa zazwyczaj :wink:

w w w neonet.gliwice, p l
w w w hyperion, c o m, p l

Dev - Nie Mar 20, 2005 17:58

ja mam z Magsoftu...

PLUSY:
-mam siec
-mieszkam kolo nich wiec nie musze daleko chodzic gdy sie cos dzieje
MINUSY:
-cena
-slabe transfery
-czesto pada
-wszystko sie wali po burzy
-ich biuro wyglada jak zlomowisko
-obiecuja a nic nie robia

Siec obejmuje duzy obszar gliwic, siedziba jest na zygmunta starego.
AMEN

Wirtual - Nie Mar 20, 2005 18:03

no cene tez mialem dodac do minusow poniewaz nie jest adekwatna (tak sie to pisze?) do tego co oferują :twisted:
kisia - Nie Mar 20, 2005 18:05

witaj Wirtual, ja rowniez mam sieć z neonetu/hyperion. ostatnimi czasy nie jest Ä?le. Jak jeszcze był neonet to różnie bywało.
Dev - Nie Mar 20, 2005 18:06

tak sie to pisze :wink:
ANIUS - Nie Mar 20, 2005 19:16

junisoftex provider sieci osiedlowej
cena świetna w stosunku do tego , co oferuje
i w stosunku do innych osiedli z tego co słyszę :brawo:

LuKaSh - Nie Mar 20, 2005 20:18

Milnet :D
dobra sieć .. :D admini zajmują się siecią
jest bardzo dobryi transfer pomiędzy użytkownikami z tej sieci
niska cena ..
jeden telefon do admina i błąd naprawiony .. albo przyjdą do domu i zrobią :D
wszystko milutko, każdy każdego zna .. :D
Sieć obejmuje osiedle Millenium :P

Frycek - Nie Mar 20, 2005 21:18

Clubnet--- ciezko mi powiedziec cos na ich zdanie gdyz mam mieszane.

Cena - powiedzmy ze nie jest za wysoka ale tez nie za tanio
Neta mam ....chodzi dobrze.
awarie....jak narazie bylo ich malo
osobiscie znam chlopakow z firmy.....
obejmuja swoim zasiegiem: os. Warynskiego (niektore bloki) ,łabędy ,zabrze - wiecej na ich stronie ....
tyle moge powiedziec

Fenix - Pon Mar 21, 2005 01:15

Ja nie należę do żadnej sieci i puki co taki stan żeczy mi odpowiada .... no może jedynie poza ceną neostrady... hehe
Ilonka - Pon Mar 21, 2005 10:17

A ja naleze do sieci njp city-center; obejmuje znaczna czesc samego centrum Gliwic; wszystko dziala, transfery sa w normie, rzadko nie ma neta, ogolnie na plus :-)
of - Pon Mar 21, 2005 11:49

a ja jestem adminem jednej z sieci sikornikowych...
nie bede pisal o sobie i swojej pracy bo nie wypada :mg:

zapraszam na nasza malutka stronke w w w cr.internetdsl, p l :)

jesli ktos jest w poblizu, a potrzebuje stalego dostepu do
internetu za malutkie pieniazki to zapraszamy do podlaczenia... 8)

a co do junisoftexu... to byla jedna wielka tragedia!!!
nie wiem jaka jest teraz jakosc ich uslug prowajderskich...

Gmeras - Pon Mar 21, 2005 16:21

As-net wiekszego gówna niemogłem sobie załozyc :D
Asienka - Pon Mar 21, 2005 18:19

Cytat:
As-net wiekszego gówna niemogłem sobie załozyc


i tu sie z toba zgodze , ale już niedługo bede sie z nimi meczyc :D

ANIUS - Pon Mar 21, 2005 19:24

ja co do junisoftexu nie narzekam, w zasadzie zawsze mam sieć ... :) obym nie powiedziała tego w złym momencie:) na moje potrzeby (czyt. nie ściągam niepotrzebnych śmieci na dysk) a obsługuje on dość dużą liczbę osób, 8 klatek 10-piętrowych wśród których jest dużo młodzieży... sciagającej różne świństwa:) szybkośc mi odpowiada:) JESTEM NA TAK :P
of - Pon Mar 21, 2005 20:34

no to moze wyszli na prosta... ;/
moje ponad roczne doswiadczenia z ta firma sa jak koszmar.
jesli nie awaria to woooooolny internecik... podobnie bylo
z BMJtem... sąd dla takich firemek to za mało!

jedyne co było pewne w obu przypadkach to koniecznosc
terminowego regulowania abonamentu :x

ANIUS - Pon Mar 21, 2005 20:50

osfald prawde mówiąć w zeszłym roku były z nimi problemy , ale od tamtego czasu jest ok.

Wtedy były momenty, że albo nie bylo, albo
"chodziło jak po grudzie..."

Demmo - Pon Mar 21, 2005 21:23

ja jestem w bmj i to straszny szajs.. :/ czesto się zdarza godzinka kiedy nie ma neta i to zwykle wtedy kiedo go potrzebuję... nawet niezłe transfery są jak się trafi na dobry serwer.. bo nawet do 100kbps potrafi dochodzić.. mój rekord to 120kbps z jakiegoś tam serwera wielkiej firmy.. ale to dawno było.. ;)
a www często kulele.. tzn wolno się ładuje...

Mariusz - Pon Mar 21, 2005 21:43

Ja mam z telewizji kablowej BROKER.
Transfer całkiem fajny. Na początku tylko troche się sypało. Ogólnie wszystko jest OK. Nie mam zastrzeżen.

of - Wto Mar 22, 2005 07:54

sikornikowa kablowka rzeczywiscie poprawila jakosc uslug...

u mnie w sieci max transfery (zalezy od ilosci korzystajacych z lacza
osob) dochodza do 210kB/s... czyli plik 700MB w niecala godzinke :)

Mariusz - Wto Mar 22, 2005 10:03

Na iMeshu jakiś czas temu miałem transfer po 80 - 90 kb/s, a teraz sie unormowało i jest do 30 kb/s ;-)
A ze stron internetowych mniej więcej do 60kb/s, ale zazwyczaj koło 30 jest.

of - Wto Mar 22, 2005 10:52

masz na mysli kB czy kb ?? (1kB = 8kb)

jesli mowimy o bitach to transfery mamy na poziomie 1,7Mb/s

zolw - Pon Kwi 11, 2005 10:43

Na Zatorzu Neonet/Hyperion. Nastąpiła znaczna poprawa w ostatnim czasie. Cena (61zł) wydaje mi sie trochę za wysoka. Kontakt z adminem średni (zawsze odpowie, ale często z kilkudniową zwłoką). Nie ma innej alternatywy na Zatorzu (chyba że Neostrada, ale Tepsie zarobić nie dam :kwasny: ) więc muszę chwalić to co mam :] .
Aither - Pon Kwi 11, 2005 10:59

GIGANET sieć radiowa...

PLUSY:
szybki transfer
miła obsługa

MINUSY:
póki co brak :)

kisia - Pon Kwi 11, 2005 11:47

zolw napisał/a:
Kontakt z adminem średni (zawsze odpowie, ale często z kilkudniową zwłoką)

ja uważam że prawie żadny. Jak był Neonet to dzwoniłam i od razu mogłam porozmawiać z osobą zajmującą się tym terenem, a nawet kilka razy w przeciągu 10 minut pojawiali się u mnie w domu. A teraz jak się dzwoni to do katowic gzie pani jedynie może przyjąć zgłoszenie i obiecuje że ktoś się odezwie, niestety nik się nigy nie odezwał :/

Aither - Pon Kwi 11, 2005 12:07

Nie no to u mnie jest świetnie... mam komóreczkę do gości co się zajmują usterkami i w razie czego dzwonię. Zazwyczaj góra 30 minut i się zjawia cała ekipa. Jeden gość sprawdza antenę a drugi kartę sieciową i oprogramowanie. Ja jestem zadowolona z mojej sieci i tych co ją obsługują.
Zagiel - Pon Kwi 11, 2005 14:04

ja istnienie w sieci zawdzieczam Brewetowi, ktory jest tylko dlatego moim dostawca netu, bo jak zlikwidowali nam osk to brewet byl jedynym slusznym dostawca... inaczej nie bylo mozliwosci, poza tym podlaczyli nas za 0zl, abo wysoki nie jest, transfery tez nie ;) ale nie narzekam :D
Aither - Pon Kwi 11, 2005 14:22

sorley teee... Ty w sośnicy mieszkasz ? bo z tego co wiem to Brewet miał i u mnie robić.... i miał pod sobą całą sośnice...
Zagiel - Pon Kwi 11, 2005 14:57

tja... w sosnicy, pisalem o tym w dziale poswieconym dzielnicom :)
Aither - Pon Kwi 11, 2005 15:11

kyaaaa :D swój rodak widzę :D nie no wiesz... ja nie zaglądałam tam od czasów gdy dinozaury smerały mnie językiem po nogach :)
zolw - Pon Kwi 11, 2005 15:58

kisia napisał/a:
zolw napisał/a:
Kontakt z adminem średni (zawsze odpowie, ale często z kilkudniową zwłoką)

ja uważam że prawie żadny. Jak był Neonet to dzwoniłam i od razu mogłam porozmawiać z osobą zajmującą się tym terenem, a nawet kilka razy w przeciągu 10 minut pojawiali się u mnie w domu. :/


ale admin się nie zmienił, od razu trzeba do Borkowskiego pisać, ew. na komórkę do serwisantów - 609 368 680

kisia - Wto Kwi 12, 2005 00:32

zolw Ale Borkowski juz się nie zajmuje nasza siecia, wszysko przekazał Hyperionowi
zolw - Wto Kwi 12, 2005 12:24

kisia no może, w sumie to dawno do niego nie pisałem
FlashMan - Czw Maj 05, 2005 00:17

A moim dostawcą usług jest Access-Net , z usług firmy jesteb bardzo zadowolony. Transfer szybki. Kontakt z biurem zawsze bardzo miły. To na czym mnie najbardziej zalezy to szybkość połączenia internetowergo, a tu również nie można narzekać. Dla chętnych strona internetowa mojego dostawcy: w w w access-net, p l


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group