dupiate forum

Dział sportowy - Amatorsko - siatkówka ?

bajna - Sob Sie 14, 2010 22:44
Temat postu: Amatorsko - siatkówka ?
Witam w tak piękny wieczór :) mam do Was gorącą prośbę, czy wie ktoś, gdzie można się zapisać (za opłatą lub bez) na zajęcia siatkówki? Kiedyś grałam w amatorskiej lidze, z problemów zdrowotnych musiałam niestety zrezygnować i tak o po dwóch latach zatęskniłam z powrotem : :zawstydzony: Jedynie co znalazłam to Sikret, ale tam to bardziej nastawione na rozgrywki, ja chciałabym sobie potrenować, wróćić do formy :) dla dzieci i młodzieży jest sporo zajęć, a dla 22 latki ? Byłabym gorąco wdzięczna za jakies namiary/infosy :) Pozdrawiam
plusz0wy - Sob Sie 14, 2010 23:07

A moze skoro mamy lato to skusisz sie na plazowke? ;) Grywamy czasem kolo polibudy lub na czechowicach ;) A co do prawdziwej siatki to w roku akademickim sa ds-y na polsl.Kazdy moze przyjsc ;)
bajna - Sob Sie 14, 2010 23:10

Nigdy nie przepadałam za plażówką, ale czemu nie ;) a te ds-y to co to jest bo pierwsze słyszę ? U nas na GWSP to taka bieda że nic nie ma ;) :zalamany:
plusz0wy - Sob Sie 14, 2010 23:14

ja lubie plazowke pod tym wzgledem,ze nawet jak jest marny poziom to mozna troche pograc hehe.A DS-sy to niby zajecia przewidziane dla skademikow polsl ale moze chodzic kazdy ;)
to-masz - Nie Sie 15, 2010 00:14

W zasadzie zamieszczałem informacje, ale czemu tego nie zrobić ponownie ;)

w w w ato-masz.ligspace, p l

Trwają zapisy do amatorskiej ligi siatkówki, liga kobieca oraz męska.

Wszystkie informacje znajdziesz na stronie ligi.

Pozdrawiam serdecznie ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group