dupiate forum

Z życia wzięte ;) - Czy znacie fajnego dj/wodzireja okolic Śląska???

Martini - Pią Lut 05, 2010 11:22
Temat postu: Czy znacie fajnego dj/wodzireja okolic Śląska???
Hejka wszystkim,

Błagam pomóżcie, Może znacie jakiegoś sprawdzonego dj/wodzireja na wesele z okolic Gliwic lub Śląska :/ Jestem już trochę podłamana, bo nic nie mogę znaleźć, a nie chcemy brać kogoś nieznajomego z ogłoszenia. Będę wzęczna za pomoc. Pozdrawiam. ;)

sebek - Nie Lut 07, 2010 12:10

h t t p;//w w w myspace, c o m/jonxsilesia

znam osobiście gościa, ma swój bardzo dobrej klasy sprzęt nagłaśniający, jest rzeczowy, jak się ugada tak jest zrobione, resztę pytań to już chyba do niego ;)

jakby się pytał od kogo namiar to wystarczy powiedzieć że od posiadacza Tarpana ;)

ziutek997 - Nie Lut 07, 2010 18:49

Ja gorąco polecam Jacka z Mikołowa :) w w w djmisiek, c o m, p l
Profesjonalny sprzęt i profesjonalne podejście - to nie jest osoba która sobie dorabia tylko nazwijmy to "zawodowiec". Bardzo fajnie prowadzi imprezy czego dowodem jest to jak bardzo jest rozchwytywany.

Martini - Wto Lut 09, 2010 13:58

Ziutek, dzięki serdeczne za namiary, już dzwoniłam do niego wcześniej, namiary dostałam od Twojej żony ;) ale niestety nie ma już wolnych terminów :(
kajusiaw - Pią Maj 28, 2010 13:43

Na moim weselu był DJ z Katowic, który przeważnie gra w Hotelu "Żagiel" w Niewieszy
Jeśli potrzebujesz namiary na niego to zadzwoń do tego hotelu a na pewno podadzą



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group