dupiate forum

Informatyka/Gsm - moje-pudelko, p l

kostrzewa - Wto Cze 30, 2009 11:53
Temat postu: moje-pudelko, p l
Moje-pudelko, p l - Strona tak prosta, że aż mi wstyd, a jednocześnie tak potrzebna, że jestem z niej dumny.

To miejsce gdzie możesz gromadzić ciekawe rzeczy znalezione w sieci. Serwis został stworzony z myślą o tych, którzy mają wiecznie problem przy odszukiwaniu rzeczy które kiedyś widzieli, a chcieli by ujrzeć raz jeszcze. Tutaj możesz stworzyć własną bibliotekę - pudełko. Wszystko gromadzone jest pod postacią notek, czyli linków z krótkim opisem, własną oceną i datą dodania.

Portal pozwala także na dzielenie się ze znajomymi tym co nam się spodobało w postaci jednego zbioru. Moje-pudełko jest również przyjazne dla osób, które chcą poznać Twoje zainteresowania. Przeglądając takie biblioteki można wiele dowiedzieć się o ich autorze

Jeśli znajdziesz ciekawe pudełko innej osoby możesz dodać je do ulubionych, aby zawsze móc do niego powrócić.

Teraz pomyśl sobie drogi internauto. Ile razy Tobie zdarzyło się znaleźć w internecie coś ciekawego? I jeszcze jedno: czy potrafisz to wszystko teraz odnaleźć? Jeśli nie - zapraszam do formularza h t t p;//moje-pudelko, p l/index.php?modul=register]rejestracyjnego!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group