dupiate forum

Umów się większą paczką - Wypad autostopem do Zakopca ;)

colutea - Pon Kwi 06, 2009 23:17
Temat postu: Wypad autostopem do Zakopca ;)
Chce wreszcie w tym roku zobaczyć te cho....ne krokusy!!!!!! Mam pomysł, żeby może spróbować autostopem tam dojechać, ale potrzebuje towarzysza podróży! Towarzysz podróży pilnie poszukiwany! :D na upartego w 3 osoby też by chyba dało radę! Po świętach??? Ktoś się pisze??
Ishikawa - Pon Kwi 06, 2009 23:19

Autostopem? Nie lepiej juz zaplacic za bilet i dojechac bezpiecznie?:)
trunks - Pon Kwi 06, 2009 23:26

Ishi, ale tak będzie dodatkowa adrenalina, a te pare zł w kieszeni zostanie ;). Pomysl nie jest nawet zły, jak ktos ma czas i nie obawia sie niczego...wiadomo, ze dla dziewczyn samych moze to byc niebezpieczne, a z kolei gdy bylby facet, to mniejsze prawdopodobienstwo, ze ktos sie zatrzyma hehe
kisia - Pon Kwi 06, 2009 23:27

no ja tez autostopem bym nie ryzykowała, ładna z Ciebie dziewczyna
colutea napisał/a:
Towarzysz podróży pilnie poszukiwany!
a mąż ? :niepewny:
colutea - Pon Kwi 06, 2009 23:56

kisia, a tam maz :P ja juz nie raz stopem jezdzilam sama jeszcze kilka lat temu... i ponad 100km tez sie robilo... jakos zawsze trafialam na super ludzi... zwykle facetow, ale naprawde spoko... stopem sie fajnie jezdzi, mozna poznac ciekawych ludzi... jesli sie jedzie w parach mesko-damskich zwkle tez pary sie zatrzymuja... jakos tak mi wychodzilo zazwyczaj...

wydaje mi sie ze nie ma sie czego bac ;)

kisia - Wto Kwi 07, 2009 00:02

colutea, Twoja sprawa, Twoje życie, ja tam Ci nic złego nie życze, ale ktoś może sie okazać, nie całkiem spoko. Teraz są takie czasy, ze trzeba uważać, poza tym wydaje mi się, ze ludzie również już tak chętnie nie zabierają stopowiczów, równie z powodów bezpieczeństwa.
trunks - Wto Kwi 07, 2009 07:58

wiadomo ladna dziewczyna nie bedzie miec problemow ze zlapaniem kogos ;p
MajkeL - Wto Kwi 07, 2009 08:58

colutea, polecam portal h t t p;//w w w nastopa, p l/]nastopa, p l, może tam kogoś znajdziesz.
Bea.tka - Wto Kwi 07, 2009 10:23

colutea, gdyby było tak ze nie spodziewała bym sie dzieciaczka to odrazu robie tydzien urlopu od wszystkiego i ruszam z Toba ... nad morze dojechac to by było wyzwanie :D ... kurde Ciotka czemu ja Cie wczesniej nie poznałam :looka: :hyhy:
colutea - Wto Kwi 07, 2009 10:37

co ja mowilam zeby ciotka do mnie nie mowic? :P Dyszek, ja tu wczesniej nie mieszkalam, moze dlatego mnie nie poznalas :P
trunks - Wto Kwi 07, 2009 11:06

tydzien urlopu fajna sprawa, ale jak sie teraz weznie to na wakacje nie zostanie -_-
troyek - Wto Kwi 07, 2009 11:48

ale fajnie !:) chętnie bym się pisał, ale już do zakopanego mam zaklepany weekend, na kilka dni i niestety nie stopem ;)


może nekst tajm :hyhy:

Bea.tka - Wto Kwi 07, 2009 14:11

colutea napisał/a:
co ja mowilam zeby ciotka do mnie nie mowic?

te Ciotka nie denerwuj sie :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group