dupiate forum

Nasze miasto - Szewc

betterman - Sob Paź 15, 2005 10:47
Temat postu: Szewc
Czy ktos wie gdzie w Gliwicach znajduje sie szewc?

bardzo proszę o odpowiedz

pozdrawiam

betterman

praz - Sob Paź 15, 2005 10:53

na moim osiedlu jest bardzo dobry szewc, osiedle kopernika ulica kopernika bodajże numer 5 klatki
trunks - Sob Paź 15, 2005 14:41

wiem ze jeden jest na osiedlu Millenium, a drugi na Zabrskiej...obaj to starzy alkoholicy i polecam tylko w ostatecznosci :looka:
Czarnulka - Sob Paź 15, 2005 19:01

Na Wieczorka kiedyś był... :niepewny: Tam gdzie zegarmistrz,ale nie wiem czy jeszcze jest... :niepewny:
Dorothea - Sob Paź 15, 2005 19:24

Bardzo dobry jest w Sosnicy, zawsze do Niego chodze i wogole to sie ciesze, ze jest........
Szamanka - Pon Paź 17, 2005 09:51

:kwasny: ..nie wiem..moze mi sie zdaje

ale przeciez Gliwice jest wielkim miastem i "naprawiaczy butkow" chyba jest po dostatkiem w tym miescie

albo? :kwasny:

kisia - Pon Paź 17, 2005 14:34

moge naprawde polecić bardzo dobrego szewca. chodzę do niego juz conajmiej 5 lat. Solidny, niedrogi, tylko jak wytłumaczyć gdzie on się mieści :?:
Dojście do jego zakładu jest od ul Kłodnickiej na wysokości knajpki Duży Pokój ( kiedyś BO)Z Kłodnickiej trzeba wejść w podwórko i tak na budynku już pisze jak dojąć do szewca, jest to naprzeciw szkoły metodystów.
Dziś miałam się do niego wybrać ale chyba się nie wyrobię :(
Tego na Zabrskiej jeśli jeszcze jest nie polecam. Kiedyś ten "fachowiec" skleił buty mojej koleżanki KROPELKA :przestraszony:

frohike - Pon Paź 17, 2005 21:12

kisia napisał/a:
Dojście do jego zakładu jest od ul Kłodnickiej na wysokości knajpki Duży Pokój ( kiedyś BO)Z Kłodnickiej trzeba wejść w podwórko i tak na budynku już pisze jak dojąć do szewca.
Dziś miałam się do niego wybrać ale chyba się nie wyrobię

tez tam kiedys naprawialem buciki i bylo ok

Frycek - Pon Paź 17, 2005 21:16

moj tata dobrze naprawia butki :rotfl:
Major - Pon Paź 17, 2005 21:50

Czekalem, az to sam Frycek napisze.
Frycek - Wto Paź 18, 2005 04:54

Major napisał/a:
Czekalem, az to sam Frycek napisze.

:szok: to az taki znany jest :niepewny: ,kurcze nie wiedzialem.
Niestety musze zmartwic ale w tej chwili robi juz cos innego...

kinga - Wto Paź 18, 2005 20:03

niejeden szewc bez butow chodzi :P
Frycek - Sro Paź 19, 2005 02:14

kinga napisał/a:
niejeden szewc bez butow chodzi

albo syn :P

leon68 - Sro Paź 19, 2005 08:13

dość dobry szewc jest też na Pszczyńskiej - w sklepie z częściami do skody - róg ul. Curie i Pszczyńskiej.
kaszanna - Sro Paź 19, 2005 08:16

Na Wieczorka jest szewc, koło zegarmistrza, jak CZarnulka już napisała. Jest naprawdę fajny, robi szybko no i dobrze. I młody
praz - Sro Paź 19, 2005 08:23

wczoraj zauważyłam budke z szewcem naprzeciwko przystanku tramwajowego koło dworca, jak sie idzie w strone placu piastów , na rogu, obok sklepu komputerowego
Szamanka - Sro Paź 19, 2005 08:33

leon68, napisal
Cytat:
dobry szewc jest też na Pszczyńskiej - w sklepie z częściami do skody - róg ul. Curie i Pszczyńskiej.



i tym bardziej jak tego pana sie poprosi o szybka obsluge,to nie odmawia


tylko dlaczego na druga strone ulicy trzeba tak dlugo czekac by przejsc :kwasny:

Dorothea - Czw Paź 20, 2005 18:07

praz własnie chciałam napisac o tym szewcu w tej budce...., nigdy tam nic do Niego nie zanosiłam ,ale facet działa juz od dawna i nawet sporo bucikow ma w srodku
kisia - Pią Paź 21, 2005 01:56

ja już odebrałam swoje butki od szewca i jak zwykle bardzo dobrze zrobione :)
p4cz3k - Pon Lut 18, 2008 17:33
Temat postu: Szewc
no wlasnie, poszukuje takiego zakladu w Gliwicach, kiedys na kazdym osiedlu byl co najmniej jeden, dzis nie umiame takowego znalesc, az sie zastanawiam czy nie jest to grupa zawodowa na wymarciu ?

jesli ma ktos namiary na takowy zaklad prosze o jakies namiary :) z gory dziekuje

veronica - Pon Lut 18, 2008 17:37

jest jeszcze jeden taki 'ostatni dinozaur' na rogu ulicy kościuszki i daszyńskiego ;)
kisia - Pon Lut 18, 2008 20:22

nie mam teraz czasu ale taki temat jest juz tym w dziale trzeba bardziej w nim pokopac
p4cz3k - Pon Lut 18, 2008 21:07

ok a wiec bede poszukiwal w tych lokalizacjach o ktorych mowa ;D dziekuje ...

---

dziekuje kisiu za naprowadzenie mnie na stary temat - wczesniej go nie znalazlem ... :(

Dorothea - Pon Lut 18, 2008 21:59

p4cz3k, ja "mam" szewca w Sosnicy, ktorego moge polecic, chodze do Niego juz od dawna, ale nie wiem czy to dla Ciebie nie jest zbyt daleko.......
Bot - Pon Lut 18, 2008 22:14

Na wieczorka przed postojem taksówek jest szewc. Kiedyś coś reperowałem i dobrze zrobił.
kisia - Pon Lut 18, 2008 22:19

a ja nadal polecem swojego na Kłodnickiej :)
p4cz3k - Pon Lut 18, 2008 23:29

Dorothea napisał/a:
ja "mam" szewca w Sosnicy, ktorego moge polecic, chodze do Niego juz od dawna, ale nie wiem czy to dla Ciebie nie jest zbyt daleko....


ja tam w sumie czesto bywam

Dorothea - Pon Lut 18, 2008 23:45

p4cz3k napisał/a:
ja tam w sumie czesto bywam


no wlasnie po napisaniu mojego posta dopiero mnie olsniło, ze czesto tu bywasz :), wiec do szewca zawsze mozesz podejsc a robi naprawde bardzo dobrze, zanosze tam swoje bucienie i mięskie rowniez, jeszcze nigdy nic nie zrobił nie tak.......

Morqana - Wto Lut 19, 2008 08:38

Nie wiem kto pisał o sklejeniu kropelką przez szewca na Zabrskiej, ale wg mnie jest najlepszy. Od dawna zanosze tam buty, moi rodzice również tam dokonywali "remontu" obuwia i staruszek, który tam pracuje jeszcze ani raz nie zawiódł. Wspaniale wykonuje swoją prace i przynajmniej efekt jest długotrwały. Jakiś tydzień temu odebrałam buciki i jestem bardzo zadowolona :)
marcela - Wto Lut 19, 2008 10:32

Ja polecam szewca na ul. Żwirki i Wigury. mieści sie on w pawilonie , tam gdzie jest bank ING . tylko trzeba wejść od tzw. tyłu.( w podwórko i w piwnicy )
kobi - Sro Wrz 29, 2010 15:07

Temat dosyć stary, a szewstwo biznesem niekoniecznie zyskownym. Pewnie coś się pozmieniało?
kisia napisał/a:
a ja nadal polecem swojego na Kłodnickiej :)

Dalej działa?

kisia - Pią Paź 01, 2010 01:40

kobi napisał/a:
Temat dosyć stary, a szewstwo biznesem niekoniecznie zyskownym. Pewnie coś się pozmieniało?
kisia napisał/a:
a ja nadal polecem swojego na Kłodnickiej :)

Dalej działa?

dalej działa, tylko teraz pan przyjmuje butki raz w tygodniu ( zdrowie już nie te) w poniedziałki, a odbiera się w czwartki lub piątki, nie pamiętam dokładnie. Czasami jest nadąsany, ale nadal bardzo dobrze robi buty

Szamanka - Nie Paź 03, 2010 21:40

Ja polecam w Pyskowicach....naprawil moje sliczne czerowone buciki ( buziak dla tego Pana)
Frog - Sro Lut 08, 2012 15:27

A jakiegos wartego polecani blisko OS. Pokoju czy Zernikow znacie moze ?
Frog - Sob Lut 16, 2013 12:27

Ja juz znalazlem dobrego i taniego. Na koperniku ul. Kopernika 5 bodajrze jak pamietam numer. Zrobil mi buty 2x taniej niz jak chcial majster w forum na pasazu ;P
kisia - Sob Lut 16, 2013 16:52

Frog napisał/a:
majster w forum na pasazu
ten pan mało zna się robocie i go nie polecam
kajusiaw - Sob Lut 16, 2013 17:45

Frog to doskonały wybór.
Pan Chmielorz robi dobrą robotę i naprawdę nie drogo.
Adres dobrze napisałeś Kopernika 5.

Sylvia - Nie Mar 24, 2013 19:03

W Forum raz dałam buty i dobrze zrobił fleki.
Morqana - Nie Mar 24, 2013 23:35

Też polecam Mistera. Najlepsze fleki jakie miałam !:)
Frycek - Pon Kwi 01, 2013 12:22

Cytat:
jest jeszcze jeden taki 'ostatni dinozaur' na rogu ulicy kościuszki i daszyńskiego

moj ojciec kiedys tam robil :) lata temu

tier - Wto Kwi 02, 2013 22:56

Szewc jest też też, jeśli dobrze pamiętam przy skrzyżowaniu Rybnickiej i Kochanowskiego, w drewnianym kiosku. Musze się przypatrzeć, jak będę przejeżdżała tamtędy.
kropka75 - Czw Kwi 04, 2013 14:52

tier napisał/a:
Szewc jest też też, jeśli dobrze pamiętam przy skrzyżowaniu Rybnickiej i Kochanowskiego, w drewnianym kiosku. Musze się przypatrzeć, jak będę przejeżdżała tamtędy.

jest, jest

Dorabia też klucze.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group