dupiate forum

Świat Kobiet - Kosmetyki-zamiana

kaszanna - Pią Cze 29, 2007 13:54
Temat postu: Kosmetyki-zamiana
"Zgapione" z innego forum.
Na pewno każda z nas ma jakiś kosmetyk który leży na półce nieużywany bo: nie ten kolor/nie lubię zapachu/nie mój styl itd. A po co ma leżeć i miejsce zajmować jak można się zamienić :hyhy:

Aither - Pią Cze 29, 2007 20:55

ano ciekawa rzecz :) jakbym otworzyla swoja szafe z kosmetykami, szuflade i kosmetyczki sadze ze 3/4 znalazloby sie do wymiany :) czesto bywa ze cos kupuje a potem tego nie uzywam :)
kisia - Pią Cze 29, 2007 21:00

kaszanna napisał/a:
po co ma leżeć i miejsce zajmować jak można się zamienić
bardzo fajny pomysł :ok:
niestety u mnie nic nie zalega, wszystko zaraz zabiera moja nastolatka

Aisha Yildirim - Nie Lip 01, 2007 17:40

no wiec ja oddam puder sypki- profesjonalny do charakteryzacji - transparentny, firmy Babor. Jest swietny naprawde - co z tego jak ja mam buzie za ciemna do tego "transparentnego" i jakos tak chorobliwie po nim wygladam.... Puder czeka na wielkopanska, bledsza karnacje:)....
kontakt na pw :D

Aither - Nie Lip 01, 2007 17:43

ja mam szminke z avonu zloty braz (dostalam :P ) ... czy jakos tak... uzyta raz na dloni niestety nie odpowiada mi ten kolor :D tez chetnie "oddam" :D
Olaa - Pon Sie 06, 2007 18:17

cos jest jeszcze aktualne z Waszych propozycji zamiany? :)

kisia napisał/a:
wszystko zaraz zabiera moja nastolatka


u mnie zabiera siostra wiekszosc :/

Monique - Wto Sie 07, 2007 15:11

ooooo fajny temat.. ja zobacze w kosmetykcha i moge dac.. nie koniecznie musze sie zamieniac.. tylko zrobie liste i napisze :)
kisia - Pon Sie 13, 2007 02:00

ja mogę oddać lakier do paznokci firmy INGLOT nr 842, użyty tylko do pomalowania 1 paznokcia małego palca ( kolor mi sie nie podoba) kolor matowy cielisty wpadający lekko w róż(coś w tym rodzaju)
Ishikawa - Wto Mar 24, 2009 18:45

Sypki cien fioletowy płyskujący River Island zamienie ;)
Cien L'oeral perłow bladorózowy, ma złamane wieczko otwierajace, ale cien jest w porządku ;) jak ktos zainteresowany,moge wklepac fotki ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group