dupiate forum

Umów się większą paczką - forumowe spotkanie (nieco inaczej...:P )

p4cz3k - Nie Gru 18, 2005 02:07
Temat postu: forumowe spotkanie (nieco inaczej...:P )
Wiec tak...najpierw zapraszam wszystkich na przed swiateczne - bo mianowicie 23 grudnia 2005 roku - na spotkanie na hali przy ul. Jasnej przy pilce i nie tylko (juz wyjasniam o co chodzi ... nie rezygnuj z zapoznania sie z dalsza czescia tematu :PP).

a wiec...dzis a moze wczoraj...z Bzykim wpadlismy na pomysl rozegrania meczyku typowo forumowego - swiatecznego :-].... oczywiscie przy pelnej widowni forumek i forumowiczow...tzn. na boisko maja wstep tylko zarejestrowani ... i przedewszystkim aktywni forumowicze !! :=] co do przebiegu tego spotkania...przeprowadzilismy wstepne rozmowy z : Bocianem, Trunksem, Piotrulkiem, Kadzidelkiem, Fryckiem, Klausem, Gmerasem, Appo, Barrym (obiecal ze Swinki zasiada na widowni;p), Mariuszem, Fenixem, Majorem, Frohikiem oraz Kisia - w jej imieniu wystapilby jej maz - Robert vel Hans - jesli kogos opuscilem...to przepraszam...wynika to z mojego stanu upojenia alkoholowego - ale o tym wiecej w innym temacie:) ...

a wiec z osob ktore sie zdeklarowyly (albo inaczej sila zaciagne je na to spotkanie - pozdrawiam Cie w tym miejscu Appo:) )

1. Bzyki
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek
5. Gmeras
6. Barry
7. Mariusz
8. Hans
9. Frohik (ktory zdeklarowal sie w innym temacie ze zagra w najblizszy piatek :) )


z prostej matematyki wynika .... ze wymienilem w tym poscie 14 osob czyli prawie idealnie 14 zawodnikow...w sam raz na 2 druzyny !! :=]

nie chodzi tu o prezentowanie pilkarskiej klasy najwyzszych lotow (nie podoba mi sie to stylistycznie - ten tekst ale tak wyszlo :P) ale o dobra przed swiateczna zabawe :=].

dodam ze wlasnie zaswitl mi pewien pomysl do glwoy...podczas tego meczyku mozna by bylo zebrac od kazdego obecnego po smybolicznej zlotowce...co wzmocnilo by zapewne dzialnosc ForumGliwice podczas akcji charytatywnej Forum Gliwice Dziecom - Podaruj Dzieciom Usmiech:=]


Niestety jesli pomysl by wypalil zabraklo by Kobiego ktory wyjezdza ... ale uda nam sie napewo nadrabic zaleglosci :=]


Wszystkich kibicow zapraszam....potencjalnych graczy zapraszam...(ale pamietajcie chodzi przedewszystkim o zarejestrowany i aktywnych uzytkownikow...jesli chodzi o wstep na boisko :) ) mam nadzieje ze nasz pomysl wypali !! :=]

miejmy nadzieje ze do zobaczenia :=]

mam nadzieje ze osoby do ktorych wysle tego linka na pw nie beda mi mialy tego za zle :=] niestety nie do wszystkich udalo mi sie wyslac...mam nadzieje ze poczta pantoflowa trafi do osob ktore nie znajda tego topicu !!


za duzo razy uzylem slowa : "nadzieja" - to sie ma stac i juz :=]

Gmeras - Nie Gru 18, 2005 09:23

no to gramy i juz ;)
frohike - Nie Gru 18, 2005 09:36

no spoczko , ja sie na to pisze :)
Mariusz - Nie Gru 18, 2005 10:06

ok, też gram :P
Gmeras - Nie Gru 18, 2005 10:07

Mariusz, zeby nie było ze w ostatniej chwilisie wypisujesz :P :D
Zagiel - Nie Gru 18, 2005 10:12

paczus, prosisz i masz, w sumie co mi szkodzi sie skompromitowac ;) :D
praz - Nie Gru 18, 2005 10:23

jak dożyje to wpadne pokibicować :)
madi - Nie Gru 18, 2005 10:25

:rozpacz: nie mogę, we wtorek wyjeżdzam z Gliwic na daleki wschód (woj. lubelskie) ... znowu ominie mnie spotkanie z wami :rozpacz: ... jak nie choroba to wyjazd, grrrr :mur:

bawcie się dobrze, pozbierajcie pełne składy i pełno kasy :) aha i gratuluje pomysłu ... p4cz3k i bzyki :calus:

Tonio - Nie Gru 18, 2005 10:43

Jak bedzie brakowac kogos do pelnych skladow to czywiscie przyczlapie...
klaus - Nie Gru 18, 2005 10:54

a jak tam z godziną ,dalej jest to 21 ??????????
Aither - Nie Gru 18, 2005 10:54

Ech.. dobra dobra juz mnie molestuja o to od wczoraj :) prawde mowiac pomysl jest naj najbardziej trafny :) Co prawda 23 to juz szczyt mozliwosci bo to dzien przed Wigilia... ale bede :) Niestety ale bede tylko na meczu :) potencjalne spotkanie po nim niestety ale w moim przypadku odpada :)
Jesli tak... rozumiem, ze powinno byc jak najwiecej kibicow i nie chodzi tutaj o skladki ale o swietna zabawe :) Nie wiem jak WY ale skoro to ma byc Swiateczny Mecz i Swiateczne Kibicowanie... mam zamiar wygladac swiatecznie :D obojetnie coby to mialo znaczyc :) Jako "rasowy" kibic [ostatnio opuszczajacy sie] mam nadzieje ze na trybunach nie zasiade sama :)
Pozdrawiam i caluje :calus:

Gmeras - Nie Gru 18, 2005 10:56

klaus napisał/a:
jak tam z godziną ,dalej jest to 21 ??????????

tak :]

Appo - Nie Gru 18, 2005 11:40

p4cz3k napisał/a:

z prostej matematyki wynika


hahahah... odezwał się matematyk :P ... no ale dobrze policzone chociaż :D

Tak będę ... nie będziesz musiał mnie zaciągać siłą , lepiej ? :D

Krzysio - Nie Gru 18, 2005 13:05

Cytat:
aha i gratuluje pomysłu ... p4cz3k i bzyki calus

glownie paczkowi gratulowac trzeba :P:P

Cytat:
ale skoro to ma byc Swiateczny Mecz i Swiateczne Kibicowanie... mam zamiar wygladac swiatecznie Wesoly

wez ze soba choinke ;)

kobi - Nie Gru 18, 2005 14:00

Jak już napisał Pączek, nie będzie mnie :rozpacz:
Krzysio - Nie Gru 18, 2005 14:20

i jak ja teraz wygram ? :P:P bede musial posilki sprowadzic :evil: zartuje... :P
p4cz3k - Nie Gru 18, 2005 16:53

1. Bzyki
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek
5. Gmeras
6. Barry
7. Mariusz
8. Hans
9. Frohik
10.Zagiel


reszte potencjalnych zawodnikow prosze o zastanowienie sie nad meczykiem...

kibicow prosze o liczne zjawienie sie na widowni :=]

przypominam termin - mianowicie 23 grudnia 2005 roku godzina 21 (zbiorka pod hala o 20.45:P)

rozumiem ze dzien przed wigilia to troszke dyskusyjny termin...ale wlasnie moze dlatego warto na chwilke uciec od swiatecznego zamieszania i chwilke odpoczac :=]

Krzysio - Nie Gru 18, 2005 17:00

supcio juz jest 10 osob :P:P
teraz kibice musza sie wywiazac ze swoich zadan i przyjsc w grupie 20 osob :]
hmm a moze zrobimy przerwe 10 minutowa i w czasie tej przerwy konkursy i jakies quizy ? :P np ktos bedzie zonglowac :P kibice beda karne szczelac :) :P

Asienka - Nie Gru 18, 2005 17:07

Ja też niestety jade sobie :( 22 wyjeżdzam :(
Jenny - Nie Gru 18, 2005 17:14

termin 23 grudnia to rzeczywiscie problem bo jednak obowiązki przedswiateczne wciagaja...ale zobaczymy co da sie zrobic :) moze uda nam sie z Demmo przyjsc :)
Olaa - Nie Gru 18, 2005 17:29

hmmmm no chciala bym, ale watpie bo nie mam za bardzo jak wracac pozniej do domku a sama w nocy sie boje...ale zobacze i pokombinuje cos :)
Krzysio - Nie Gru 18, 2005 17:35

jak teraz w piatek nie wypali to mozemy zrobic w styczniu takie spotkanie =) wtedy wprawdzie nie bedzie swiatecznie, ale tez powinno byc milo :P:P
p4cz3k - Nie Gru 18, 2005 17:39

Bzyki :=] co do tych 10 osob...to wiesz :=] rozmawialismy z nimi...itd itp...ale jesli ich nie zobacze na hali...to nie uwierze ze wszscy beda :=]


postarajcie sie :=] no ladnie was prosze :hyhy:

Tonio - Nie Gru 18, 2005 18:12

1. Bzyki
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek
5. Gmeras
6. Barry
7. Mariusz
8. Hans
9. Frohik
10.Zagiel
11.Tonio??

LuKaSh - Nie Gru 18, 2005 20:11

1. Bzyki
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek
5. Gmeras
6. Barry
7. Mariusz
8. Hans
9. Frohik
10.Zagiel
11.Tonio??
12. LuKaSH
Pomysl z zonglowaniem mi sie podoba :D
P.S. to jak wkoncu z kasa :> Ale na serio ! :P

frohike - Nie Gru 18, 2005 20:29

LuKaSh, wychodzi po 6 zl mniej wiecej
kisia - Nie Gru 18, 2005 20:51

Jenny napisał/a:
termin 23 grudnia to rzeczywiscie problem bo jednak obowiązki przedswiateczne wciagaja

no własnie, ale w ramach odpoczynku zrobie sobie 2 godzinna przerwe :D
Aither napisał/a:
mam zamiar wygladac swiatecznie

chociażby z tego powodu przyję, widziałam tylko jedeno Twoje przebranie, chyba na koncert Wiśniewskiego na lotnisku, ale wyglądałaś super :ok:
Aither napisał/a:
mam nadzieje ze na trybunach nie zasiade sama

przewodniczka stadka przyjdzie to i reszta pewnie się tym razem zjawi :P

No to może lista kibiców:
1. Aither
2. kisia
:D

Gmeras - Nie Gru 18, 2005 20:59

frohike napisał/a:
LuKaSh, wychodzi po 6 zl mniej wiecej

jesli nas jest 12 to 7zł wstęp by pokopac piłke :]


LuKaSh napisał/a:
1. Bzyki
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek
5. Gmeras
6. Barry
7. Mariusz
8. Hans
9. Frohik
10.Zagiel
11.Tonio??
12. LuKaSH




a Co mariusz gra za dwuch ? :rotfl:


Poprawiam liste ;]

1. Bzyki
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek
5. Gmeras
6. Barry
7. Hans
8. Frohik
9.Zagiel
10.Tonio??
11. LuKaSH


P.S kto to jest Zagiel
P.S2 postarajmy się grac tylko w 12 osób tak najlepiej ;]

p4cz3k - Nie Gru 18, 2005 21:01

No to może lista kibiców:
1. Aither
2. kisia
3. bad_rastaman - dzis powiedzial ze sie zjawi :=]


co do pieniazkow...tak jak pisalem na pierwszej stronie...hala kosztuje 80 zl...myslalem zeby zeby zlozyc sie troszke wiecej...i zeby pieniazki ktore zostana przekazac do forumowej skarbonki :=]

p4cz3k - Nie Gru 18, 2005 21:07

Gmeras napisał/a:
1. Bzyki
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek
5. Gmeras
6. Barry
7. Hans
8. Frohik
9.Zagiel
10.Tonio??
11. LuKaSH


P.S kto to jest Zagiel
P.S2 postarajmy się grac tylko w 12 osób tak najlepiej ;]


Gmeras wydaje mi sie ze w najblizszy piatek nie ma znaczenia czy bedzie nas do gry 12 czy 16 osob :=] a czesc osob z listy nie potwierdzilo obecnosci... Zagiel jest to dawny Sorley, obecnie Zagiel :=]

Lukash obilo mi sie o uszy ze grywasz w pilke w klubie :=] my w najblizszy piatek chcemy sie spotkac zupelnie dla zabawy ;=]

frohike - Nie Gru 18, 2005 21:07

zrzucmy sie po 8 zl a cos moze kibice dorzuca jeszcze
kisia - Nie Gru 18, 2005 21:09

frohike napisał/a:
cos moze kibice dorzuca jeszcze


chciłam własnie zaproponować żeby kibice zapłacili za wejście 5 zł lub ile kto może :?:

p4cz3k - Nie Gru 18, 2005 21:12

kisia napisał/a:
zapłacili za wejście 5 zł lub ile kto może


tylko zeby to niektorych kibicow nie zniechecilo :/

Bary i swinki - Nie Gru 18, 2005 21:17

jakby ktoś chciał jeszcze dojść a jest ograniczenie do 12 osób grających to chętnie sie z nim zamienie i przetransferuje na widownie :) bo ja z piłką zawsze na bakiel jak grać to tylko po to żeby z wf nie być nieklasyfikowanym :P
Aither - Nie Gru 18, 2005 21:19

hmmm kwestia zaplaty... nie wiem ale kibice z tego co wiem to zawsze sie dorzucali jakies tam pare groszy :) sadze ze tym razem nie bedzie klopotu :) oczywiscie przed swietami norma ze wszyscy sie "wyplacaja" z kasy wiec nie jest to obowiazkowe :) To wolne datki :) wiec sadze, ze nie bedzie to odstraszac :)

kisia co do mojego przebrania... spokojna glowa :) jestem w trakcie realizacji mojego pomyslu :) jesli wszystko pojdzie tak jak zaplanowalam wstepnie... moze byc zabawnie :D

p4cz3k - Nie Gru 18, 2005 21:19

Bary i swinki napisał/a:
jest ograniczenie do 12


nie ma !! Barry nie wymigasz sie...na widowni siedza Swinki...a ty smigasz po boisku ;=] a ze wiem gdzie mieszkasz ( to tak jak juz Appo obiecalem) za uszy Cie wytargam i przyprowadze :=]


/ech...wiecie...tak na marginesie...ciesze sie ze moj pomysl sie komus spodobal... :super: takie poczucie ze moze cos mi sie uda :=]

Aither - Nie Gru 18, 2005 21:21

p4cz3k, teee robisz sie coraz bardziej agresywny :P
p4cz3k - Nie Gru 18, 2005 21:27

Aither obiecuje juz nie bede :=]
kisia - Nie Gru 18, 2005 21:43

Aither, w takim razie życzę Ci, zeby wszystko sie udało :D
Aither napisał/a:
p4cz3k, teee robisz sie coraz bardziej agresywny

p4cz3k napisał/a:
Aither obiecuje juz nie bede :=]

e tam odrobina pazurka jest fajniutka ;) :hyhy:

trunks - Nie Gru 18, 2005 23:02

eh jak juz mowilem na spotkaniu, przyszedłbym, ale potem nie chce mi sie wracac po nocy przez te okolice (park kolo polibudy, wincentego pola, hutnicza), zwlaszcza, ze bede zmeczony :). Moze znajdzie sie ktos, kto by wracal autkiem przez okolice zatorza i ma miejsce cobym sie mogl zabrac ? ;)
Major - Nie Gru 18, 2005 23:06

To widze, że dla mnie miejsca już na liście graczy nie ma :\
Gmeras - Nie Gru 18, 2005 23:12

1. Bzyki
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek
5. Gmeras
6. Barry
7. Hans
8. Frohik
9.Zagiel
10.Tonio??
11. LuKaSH
12.Major

jakos sie znalazło :]

p4cz3k - Nie Gru 18, 2005 23:22

Major gdzies mi uciekles ... wybacz !! oczywiscie ze meijsce jest ;=]
praz - Nie Gru 18, 2005 23:24

No to może lista kibiców:
1. Aither
2. kisia
3. bad_rastaman - dzis powiedzial ze sie zjawi :=]
4.prażyk

asik - Nie Gru 18, 2005 23:39

1. Aither
2. kisia
3. bad_rastaman - dzis powiedzial ze sie zjawi :=]
4.prażyk
5.asik

p4cz3k - Nie Gru 18, 2005 23:51




ale sie postaralem :hyhy:

Dorothea - Nie Gru 18, 2005 23:54

p4cz3k, nooo pięknie...., bravo :hurra:
kisia - Pon Gru 19, 2005 01:44

p4cz3k, noooooooooo super, zdolniacha z Ciebie nie tylko na boisku :D :hurra:
MajkeL - Pon Gru 19, 2005 10:35

Pomysł w dechę.... :ok:
Jesli nie pojadę na narty to przybęde....



Motto na spotkanie:

"piłka jest okrągła, a bramki są dwie" - J.Górski

cinque - Pon Gru 19, 2005 11:40

praz napisał/a:
jak dożyje to wpadne pokibicować

moze mnie tez by się wreszcie udało...?
chociaż rzeczywiscie termin nie za szczęśliwy, ale coś pomyślimy :)
Przynajmniej wyściskamy się już prawie-całkiem świątecznie :)

Asia_:) - Pon Gru 19, 2005 12:47

ja mam pytanie druzyny sa kompletne a na lawce rezerwowych moge usiasc?? dopuszczaja panowie mozliwosc wejscia na boisku DAMY ?? :zawstydzony:
kisia - Pon Gru 19, 2005 13:04

Asia_:), :przestraszony: odważna jesteś, czy ty wiesz jak oni wala tą piłka :?: ściany juz zaczeły pekać ::P
Ale jak bedziesz grać to drużyna która bedzie Cie "miała" napewno wygra, ubierz tylko krótkie spodenki ;) :hyhy: :rotfl: :rotfl:

Krzysio - Pon Gru 19, 2005 14:40

Cytat:
Motto na spotkanie:

"piłka jest okrągła, a bramki są dwie" - J.Górski

J. Górski ? :przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: :P:P:P

mam nadziej ze wiesz ze blad popelniles a jak nie to
a masz, a masz, :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:

nie zadne J. Górski tylko Kazimierz Górski :P:P :)

Asia_:) napisał/a:
ja mam pytanie druzyny sa kompletne a na lawce rezerwowych moge usiasc?? dopuszczaja panowie mozliwosc wejscia na boisku DAMY ??


mozna by rozwazyc taka propozycje :D

kisia napisał/a:
ściany juz zaczeły pekać

i pilki tez :P:P

hunrid - Pon Gru 19, 2005 16:39

Mnie też nie będzie ale z tym spotkaniem po swietach to jest dobry pomysł... p4cz3k, gratuluje pomysłu z tym piątkiem :ok:
PAKuS - Pon Gru 19, 2005 17:24

a kdzie jest ta lista :?: :?:
Bobson - Pon Gru 19, 2005 19:51

P4cz3k, znalazłoby się miejsce dla jakiegoś zagubionego Kubitka??
Dana - Pon Gru 19, 2005 23:40

LISTA KIBICÓW
1. Aither
2. kisia
3. bad_rastaman - dzis powiedzial ze sie zjawi :=]
4.prażyk
5.asik
6.Dana

MajkeL - Wto Gru 20, 2005 00:18

Bzyki napisał/a:
nie zadne J. Górski tylko Kazimierz Górski

Mała literówka, poprostu "J" jest blisko "K"
:P

frohike - Wto Gru 20, 2005 00:22

moze chodzilo o jegomosc Gorski :rotfl:
MajkeL - Wto Gru 20, 2005 00:47

frohike napisał/a:
moze chodzilo o jegomosc Gorski

......właśnie ;) , a tu już odrazu biją po głowie ;)
O.T.

PAKuS - Wto Gru 20, 2005 11:23

LISTA KIBICÓW
1. Aither
2. kisia
3. bad_rastaman - dzis powiedzial ze sie zjawi :=]
4. prażyk
5. asik
6. Dana
7. PAKuS

Aither - Wto Gru 20, 2005 15:41

hmmm cos ta lista kibicow jest malo atrakcyjna... co to bedziemy w trojke tylko? EeeeeE no nie przesadzajcie :P
p4cz3k - Wto Gru 20, 2005 16:12

Aither staram sie jak moge ... zeby jak najwiecej osob sciagnac na widownie (nei tylko z forum) ale nie wiem co z tego bedzie ... mam ograniczone mozliwosci:P
frohike - Wto Gru 20, 2005 16:26

Aither, ja widze 7 osob na liscie kibicow
jak ty to widzisz 3

Olaa - Wto Gru 20, 2005 17:41

a bedzie ktos samochodzikiem moze?? wiem ze to nie ladnie sie tak pytac, ale tylko jesli by mnie ktos mogl podrzucic pozniej, bede mogla sie zjawic :kwasny: , wiec jesli ktos bedzie mial takie mozliwosci, zeby przygarnac mnie to prosze na pw szepnac slowko:)
Bary i swinki - Wto Gru 20, 2005 19:50

Przykro mi ale sie nie pojawie i to nie dlatego że nie mam ochoty grać chociaz nie ukrywam że troche sie wstydze :P ale dlatego że dostałem dziś kolejne "zlecenie" z pracy w czwartek i piątek reklamuje heinekena w minimalu na rybnickiej do 21 wiec ewentualnie moge wpaść spóźniony na widownie albo grzać ławke rezerwowych bo słyszałem że ostro gracie to może być jakas kontuzja :P
Mariusz - Wto Gru 20, 2005 20:15

Bary i swinki napisał/a:
Przykro mi ale sie nie pojawie i to nie dlatego że nie mam ochoty grać chociaz nie ukrywam że troche sie wstydze :P ale dlatego że dostałem dziś kolejne "zlecenie" z pracy w czwartek i piątek reklamuje heinekena w minimalu na rybnickiej do 21 wiec ewentualnie moge wpaść spóźniony na widownie albo grzać ławke rezerwowych bo słyszałem że ostro gracie to może być jakas kontuzja :P

Czuje, że wtedy będę w Minimalu ... :P Tzn. przed 21 :P Jest jakaś promocja na Heinekena ??

Gmeras - Wto Gru 20, 2005 20:25

mnie noga boli ale postaram się jak będe mógł :ok:
frohike - Wto Gru 20, 2005 20:31

ja tez lekko kontuzjowany jestem wiec zobacze jak sie jutro bede czul
Krzysio - Wto Gru 20, 2005 21:00

a mi noga wczoraj odpadla i prawe oko wyplynelo :P bez przesady :P na powaznie nie bedziemy grac, zrobimy szol, kibice przychodza na mecz aby ogladac ladna gre i piekne bramki, i my te bramki zapewnimy :p ja stoje wiec bede pieknie puszczal :P:P
Aither - Wto Gru 20, 2005 21:17

prawde mowiac nie ukrywam ze dzien przed wigilia to nie bardzo sobry pomysl na mecz... jest kupa roboty ale raczej powinnam byc... chociaz nie przecze ze troche mi termin nie odpowiada... i sadze ze wiekszosci z nas z terminem sie nie dopasowalo...
Gmeras - Wto Gru 20, 2005 21:19

Paczkowi własnie chodzi o to by przed swietami sie spotkac :) by uciec od przygotowań do swiat na te 2 godzinki ;)
Aither - Wto Gru 20, 2005 21:23

No to troche nie bardzo... bo WY mozecie uciec od tego ja [i wiekszosc kobiet] raczej nie... wiec nie zdziwcie sie jesli nie bedzie za duzo osob na trybunach
Gmeras - Wto Gru 20, 2005 21:42

jak bedzie 7 osób to i tak bedzie duzo :hyhy:
ostatnio brak kibiców ;(

Aither - Wto Gru 20, 2005 21:46

no ta bo nie mam czasu :P wiem wiem ze robie za 10 :) hehehehehhe no teraz postaram sie poprawic :P ale wiesz... sluzba nie druzba :D
Krzysio - Wto Gru 20, 2005 21:56

Cytat:
No to troche nie bardzo... bo WY mozecie uciec od tego ja [i wiekszosc kobiet] raczej nie... wiec nie zdziwcie sie jesli nie bedzie za duzo osob na trybunach

twierdzisz ze my (faceci) nie bedziemy krecic jakiego ciasta ? :P:P

p4cz3k - Wto Gru 20, 2005 22:05

ja w tym roku przed swietami nie wiem juz w co mam rece wsadzic :=] w tym roku przynajmniej odpadlo mi gotowanie...
Tonio - Wto Gru 20, 2005 22:08

Ja bede na meczu na 99,9% chyba ze mnie ktos zdyskfalifikuje np. kierownictwo :P lub organizatror
Aither - Wto Gru 20, 2005 22:10

Bzyki, pokrecic to Ty wisz gdzie sobie mozesz.... ech... :looka: faceci :zabawa:
frohike - Sro Gru 21, 2005 12:47

1. Bzyki
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek
5. Gmeras
6. Barry
7. Hans
8.Zagiel
9.Tonio
10. LuKaSH
11.Major

ja odpadam z meczyku, chce bawic sie na sylwku pelnia sil a nie chodzic polamany, nastepnym razem zagram z wami

dobierzcie kogos do skladu, mysle ze nie bedzie problemu

p4cz3k - Sro Gru 21, 2005 13:12

frohikeale wpadniesz pokibicowac :> prawda?:>


1. Bzyki
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek
5. Gmeras
6. Hans
7.Zagiel
8.Tonio
9. LuKaSH
10.Major
11.Bobson
12.Gość
btw potrzeba ludzi ...

no Panowie..!!

Gmeras - Sro Gru 21, 2005 14:01

ja powoli troche szaro widze to przedsiewziecie jak ludzie odpadaja
frohike - Sro Gru 21, 2005 14:37

oczywiscie ze przyjde pokibicowac
nie dosc ze reka mnie boli to mam na obydwu stopach odciski, niezbyt milo sie gra jak cie nogi bola, ledwo co chodze a wy mi tutaj w pilke kazecie grac
no chyba nie sprawi wam problemu dobranie jednego foremka na meczyk

Bobson - Sro Gru 21, 2005 16:27

Pewnie mój brat bardzo chętnie zagra jak wam ludzi brakuje. Więc jak chcecie to mogę się go spytać.
p4cz3k - Sro Gru 21, 2005 16:43

Bobson narazie zostajemy przy samych forumowiczach...takie jest zalozenie tego meczyku :=]
Krzysio - Sro Gru 21, 2005 19:21

no wlasnie :P hmm jesli trzeba to zabiore ze soba, kumpla, nawet sie zarejestrowal i przywital :P ale to ostatecznie :P nie udziela sie na forum nie gra w wyjsciowej piatce :P:P
Gmeras - Sro Gru 21, 2005 20:05

a ja czytalem na poczatku tego tematu ze maja byc aktywni :hyhy:
Krzysio - Sro Gru 21, 2005 20:26

wiem, wiem, dlatego napisalem ze w ostatecznosci :P:P

ogolnie to dobrze by bylo aby kazdy potwierdzil gotowosc do gry, + przy ksywie :P:P
1. Bzyki +
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek
5. Gmeras
6. Hans
7.Zagiel
8.Tonio
9. LuKaSH
10.Major
11.Bobson
12.Gość

Major - Sro Gru 21, 2005 20:28

1. Bzyki +
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek
5. Gmeras
6. Hans
7.Zagiel
8.Tonio
9. LuKaSH
10.Major+
11.Bobson
12.Gość

Gmeras - Sro Gru 21, 2005 20:36

ja sie cały czas zastanawiam bo bede miec gosci a bibke by przydało sie szybciej zaczac ;p a tak to bede z opóźnieniem ;] ale w ostatecznosci napewno was niezostawie :]
Bobson - Sro Gru 21, 2005 21:02

1. Bzyki +
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek
5. Gmeras
6. Hans
7.Zagiel
8.Tonio
9. LuKaSH
10.Major+
11.Bobson +
12.Gość

p4cz3k - Sro Gru 21, 2005 21:29

1. Bzyki +
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek+
5. Gmeras
6. Hans
7.Zagiel+
8.Tonio
9. LuKaSH
10.Major+
11.Bobson+
12.Gość

LuKaSh - Sro Gru 21, 2005 21:40

Cytat:
Lukash obilo mi sie o uszy ze grywasz w pilke w klubie :=] my w najblizszy piatek chcemy sie spotkac zupelnie dla zabawy ;=]



p4cz3k, zapamietam :)

Bot - Czw Gru 22, 2005 17:44

Cytat:
Asia_:), ........Ale jak bedziesz grać to drużyna która bedzie Cie "miała" napewno wygra, ubierz tylko krótkie spodenki


No to co.... bedą grały jakieś kobitki w krótkich spodenkach? :hyhy:
I tak nie mam co robić wieczorem.. tylko się zastanawiam czy ja aktywny forumowicz jestem ;)
Olaa napisał/a:
a bedzie ktos samochodzikiem moze??


Ola a z których "Obrońców"?

p4cz3k - Czw Gru 22, 2005 18:49

khaman jasne zejestes :=] zapraszam :=] pamietaj spodenki i butki sportowe:=]


no i przypominam ze to juz jutro :)

Krzysio - Czw Gru 22, 2005 18:51

i cos do picia :P: bedzie komu wode podwedzic :evil:
kisia - Czw Gru 22, 2005 19:01

Olaa, jezeli będziemy jechać z Hansem ( a pewnie będziemy to Cie podrzucimy do domku
Bot - Czw Gru 22, 2005 19:34

p4cz3k napisał/a:
pamietaj spodenki i butki sportowe:=]


Eeeee nnoooo :zdziwko:, ten tego...... ja to jako kibic, nie będę się kompromitować :D... Moge robić za fotografa wezmę sprzęt ;)

kisia, spoko jakby co to podrzuce, a co z Fryckiem - wybiera się?

frohike - Czw Gru 22, 2005 19:46

1. Bzyki +
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek+
5. Gmeras
6. Hans
7.Zagiel+
8.Tonio
9. LuKaSH
10.Major+
11.Bobson+
12.frohike+

jednak odzylem troszke i chetnie pogram :)

Gmeras - Czw Gru 22, 2005 19:53

dlaczego goscia wyrzuciliscie ? :P z l;isty :P
frohike - Czw Gru 22, 2005 19:56

a gosc to byl ktos z forum?
ja myslalem ze gosc to gosc a nie jakis gosc

frohike - Czw Gru 22, 2005 19:58

1. Bzyki +
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek+
5. Gmeras
6. Hans
7.Zagiel+
8.Tonio
9. LuKaSH
10.Major+
11.Bobson+
12.Gość

skoro gosc to ktos z forum to spoczko
stara lista wrocila

Dorothea - Czw Gru 22, 2005 19:59

frohike, gosc to jego nick, troszke dziwny, ale jednak....... :D
Gmeras - Czw Gru 22, 2005 20:02

1. Bzyki +
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek+
5. Gmeras
6. Hans
7.Zagiel+
8.Tonio
9. LuKaSH
10.Major+
11.Bobson+
12.Gość
13.frohike+

Gmeras - Czw Gru 22, 2005 20:03

ja moge odpasc bo nie mam ani grosza :(
rafal - Czw Gru 22, 2005 20:09

mialem byc ale tym razem nie dam rady :( ale nastepnym razem przyjade :super:
frohike - Czw Gru 22, 2005 21:49

no ale chlopaki potwierdzac swoja obecnosc na eczyku a to zaraz
LuKaSh - Czw Gru 22, 2005 22:12

ja bede.. :D ale konkursy musimy zrobic obowiazkowo :P zaglerka.. karne itd :D ale najpierw meczyk :D
p4cz3k - Czw Gru 22, 2005 23:59

LuKaSh nie wiem czy na wszystko znajdziemy czas :=] hala jest tylko na godzinke :(
Tonio - Pią Gru 23, 2005 00:55

O co chodzi z tymi plusikami bo nie jestem w temacie?? a jezeli o przynaleznosc do druzyn to protestuje :P Bobson nie moze byc z Ponczkiem
p4cz3k - Pią Gru 23, 2005 00:58

Tonio + chodzi potwierdzenie obecnosci...a co do Bobsona to sie zobaczy :=] jeszcze nic nie wiadomo - ale moze chcesz byc z nami?:>
frohike - Pią Gru 23, 2005 06:22

1. Bzyki +
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek+
5. Gmeras
6. Hans
7.Zagiel+
8.Tonio+
9. LuKaSH
10.Major+
11.Bobson+
12.Gość
13.frohike+

Mam rozumiec ze Tonio bedzie wiec dopisuje krzyzyk
Prosze reszte wpisanych o dopisanie krzyzykow, aby zorientowac sie czy przypadkiem nie zabraknie nam graczy

LuKaSh - Pią Gru 23, 2005 09:11

1. Bzyki +
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek+
5. Gmeras
6. Hans
7.Zagiel+
8.Tonio+
9. LuKaSH+
10.Major+
11.Bobson+
12.Gość
13.frohike+

Gmeras - Pią Gru 23, 2005 10:09

Kombinowałem , Kombinowałem aż wykombinowałem


1. Bzyki +
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek+
5. Gmeras +
6. Hans
7.Zagiel+
8.Tonio+
9. LuKaSH+
10.Major+
11.Bobson+
12.Gość
13.frohike+

Mariusz - Pią Gru 23, 2005 10:27

Ze względu na święta nie wiem czy nie pojade na noc do dziadka ... będę wiedział około 14.
Tonio - Pią Gru 23, 2005 11:58

p4cz3k napisał/a:
Tonio + chodzi potwierdzenie obecnosci...a co do Bobsona to sie zobaczy :=] jeszcze nic nie wiadomo - ale moze chcesz byc z nami?:>


Sorki Marcinku jestem zawieszony... I juz chce grac :P moze jak dostane pilka 2-3 razy to sie odwiesze :P

frohike - Pią Gru 23, 2005 12:00

widze 9 plusikow
ale chyba Hans zagra tylko kisia nam go nie potwierdzila wiec jakby co 10 nas bedzie
reszte dobierzemy z publicznosci :rotfl:

PAKuS - Pią Gru 23, 2005 12:21

dziesian Ja z bracikiem będziemy
praz - Pią Gru 23, 2005 12:25

i ja z siostra :)
kisia - Pią Gru 23, 2005 13:06

Potwierdzam obecność Hansa na meczu :)

1. Bzyki +
2. Appo
3. Mariusz
4. pączek+
5. Gmeras +
6. Hans +
7.Zagiel+
8.Tonio+
9. LuKaSH+
10.Major+
11.Bobson+
12.Gość
13.frohike+

frohike - Pią Gru 23, 2005 13:29

no i 10 graczy juz mamy :D
p4cz3k - Pią Gru 23, 2005 14:27

tomachos jako forumowicz rowniez zglosil chec do gry...
Mariusz - Pią Gru 23, 2005 14:28

Skoro jest 10 osób to ...
ja chyba pojade do dziadka. Miłej gry życzę !

frohike - Pią Gru 23, 2005 14:42

Mariusz, ale do gry trzeba przynajmniej 12 bo rezerwowych potrzebujemy
Bot - Pią Gru 23, 2005 15:47

Niestety chyba wam nie pokibicuje bo mi się jakieś szykuje....
Krzysio - Pią Gru 23, 2005 16:34

o ciesze sie ze duzo ludkow dzis bedzie :P:P ide potrenowac nowe sztuczki abym mogl co prezentowac :P:P:P
Mariusz - Pią Gru 23, 2005 16:35

frohike napisał/a:
Mariusz, ale do gry trzeba przynajmniej 12 bo rezerwowych potrzebujemy

Ja nigdy za rezerwowego nie byłem :D
Ale moge być ... bez gry :) Często tak wpadałem :-)

frohike - Pią Gru 23, 2005 16:37

Mariusz, nikt do gry z nami cie zmuszac nie bedzie
jedynie o co prosimy to o deklaracje czy mamy liczyc cie ze grasz czy nie

Aither - Pią Gru 23, 2005 16:51

a ja bede :] hehehhe :)
Mariusz - Pią Gru 23, 2005 16:59

Ne, ne ;)
Liczcie mnie jako niegrającego, bo nie wiem co będzie ze mną.

p4cz3k - Pią Gru 23, 2005 17:00

Zadiel odpadl :( kontuzja
Aither - Pią Gru 23, 2005 17:01

lol cos luydzie sie wykruszaja.... :P
p4cz3k - Pią Gru 23, 2005 17:03

dzwonilem do Appo bedzie na 97% :=]

a Zagiel bedzie podawal reczniki, wode i dopingowal...ale podobno ma problemyz chodzeniem :/ bliskie spotkanie z szafa...

co do kibicow :=] kilka osob bedzie mnei dodatkowo dopingowac:+]

Aither - Pią Gru 23, 2005 17:05

JA ! JA ! JA ! :D :] jakby to powiedziala moja kolezanka "JA i moj biust czyli we trzy" :D ROTFL... :evil:
uprzedzam mam dzis glupawke jakich malo... a to moze zabolec.... :luka: :evil:

Gość - Pią Gru 23, 2005 17:27

Gość również będzie na 100%
frohike - Pią Gru 23, 2005 17:33

1. Bzyki +
2. Appo 97%
3. Tomahos +
4. pączek+
5. Gmeras +
6. Hans +
7.Zagiel+
8.Tonio+
9. LuKaSH+
10.Major+
11.Bobson+
12.Gość +
13.frohike+

Aither - Pią Gru 23, 2005 17:40

jeszcze 3 h :D jezu ale bedzie ubaw :D :D :D
Bobson - Pią Gru 23, 2005 17:43

Wziąć piłeczke??
Aither - Pią Gru 23, 2005 17:44

eee... a jak chcecie grac bez niej ? :D
frohike - Pią Gru 23, 2005 17:50

Bobson, wez koniecznie bo zawsze z pilkami mamy problem
lepiej jak beda dwie niz ani jednej

Krzysio - Pią Gru 23, 2005 19:27

frohike jaki problem ? :P ja zawsze mam przy sobie (: taka kieszonkowa pilke do grania :hyhy:
frohike - Pią Gru 23, 2005 19:31

Bzyki, no dobrze mamy zawsze watpliwosc :)
Bobson - Pią Gru 23, 2005 22:29

No całkiem fajnie się grało. Chyba nie mam powodów do narzekań :P . Wie ktoś jaki był wynik, bo nie chciało mi się liczyć?
Gmeras - Pią Gru 23, 2005 22:41

cięzko cięzko :niepewny: :zakrecony:
LuKaSh - Pią Gru 23, 2005 22:41

nie wiadomo jaki byl wynik.. chyba 8:4 ale to nie wazne :D
wazne ze sobie pogralismy w milej atmosferce :D

p4cz3k - Pią Gru 23, 2005 22:50

dziekuje wszystkim za gre :=]

dziekuje bardzo widowni za przybycie :=]

oby wiecej taki pilkarsko - forumowych spotkan (mam na mysli same forumki na boisku :) )

Major - Pią Gru 23, 2005 22:51

:D Grało sie extra i extra siedziało się na ławeczce łapiąc resztki tchu :P Meczyk zachęcił mnie do kolejnych spoktań pod hasłem "kopnij w piłkę" :D
Dzięki Ludki za gre i za mocny doping :D

asik - Pią Gru 23, 2005 22:54

można było popatrzeć na fajne ciałka :hyhy:
i coniektórzy prawie tańczyli na boisku:)

asik - Pią Gru 23, 2005 23:10

miło było Was wszystkich znowu zobaczyć :)
Tonio - Pią Gru 23, 2005 23:10

Bobson :padam: My master :P
asik - Pią Gru 23, 2005 23:11

buu post wcześniej to ja PRAŻ, asik paskuda sie nie wylogowala:P
Major - Pią Gru 23, 2005 23:24

asik napisał/a:
coniektórzy prawie tańczyli na boisku:)


Chciałbym to zobaczeć :P

p4cz3k - Pią Gru 23, 2005 23:30

Tonio napisał/a:
Bobson :padam: My master :P


ja z nim mam podpisany kontrakt :=] jest moim napastnikiem - no i idolem rowniez :=]

Aither - Pią Gru 23, 2005 23:46

hehehehehheheee fajnie bylo :) jak zwykle wynik meczu... em no wygrali :D
Pozdrawiam grajacych jesli ktos sie wykontuzjowal... to zapraszam na PRV :hyhy: :rotfl: :hyhy:

kisia - Sob Gru 24, 2005 02:01

super że udało sie zorganizować całkiem forumowy meczyk, oby więcej takich było :D
Dziękuje Wam ze mogłam się zrelaksować wydzierając się :rotfl: :rotfl: ,mam nadzieje ze nie wystraszyłam Was swoim wrzaskiem :D
Co do wyniku to chyba nikt dziś nie liczył bramek, zabrakło Kobiego który zawsze to robił :zalamany: , poza tym dzis był świąteczny meczyk więc obie drużyny wygrały bo fajnie sie bawiły.
Rozszyfrowałam naszego Gościa :D juz wiem kto to był :D

ziutek997 - Sob Gru 24, 2005 09:16

Walczyli o zwycięstwo jak lwy :> do ostatniej kropli krwi :D
frohike - Sob Gru 24, 2005 09:42

dziekuje za meczyk
wynik mi sie nie spodobal ale najwazniejsze ze troszke sie pobiegalo

LuKaSh - Sob Gru 24, 2005 10:20

meczyk byl bardzo fajny :D dziekuje za doping :D musze czesciej wpadac na meczyki .. :)
Olaa - Sob Gru 24, 2005 14:00

a ja bylam tylko na chwilke :( ale i tak ciesze sie ze moglam Was spotkac przed swietami ...a meczyk hmmmmm no cos tam widzialam jak Panowie biegali :P
Krzysio - Sob Gru 24, 2005 16:58

swiateczne spotkanie przy pilce fajny pomysl :p tylko jedna scena mi sie nie podobala :|
no wynik tez mi nie pasuje, ale to nie bylo wazne :P:P

Gość - Nie Gru 25, 2005 19:46

Brawa dla Kisi za rozszyfrowanie Gościa,ale tak prawdę mówiąc to nie byłem aż tak tajemniczy.Nik Gość wziął się stąd że poprostu zaplanowałem wystąpić wrazie potrzeby na boisku jako gość czyli rezerwowy.Dlaczego wogóle się tam pojawiłem?było to za sprawą moich synów ?ukasza-gracza oraz Rafała-kibica którzy poprosili mnie o przywiezienie ich na tą imprezę,przy okazji postanowiłem się również zabawić, w końcu cały czas uprawiam sport.Było bardzo fajnie ,dużo młodzieży wspólnie razem bawiącej się,widać że chcecie coś dobrego w życiu robić ,coś różnorodnego,tak być powinno.A przy okazji - zastanawialiście się jaki był wynik meczu, choć tu nie był on najważniejszy,ale podpowiem możecie ustalić go w ten sposób,niech każdy z grających w danej drużynie poda ile strzelił brawek i wtedy będzie wiadomo,pozdrowionka w drugi dzień świąt i jeszcze raz dzięki za meczyk.
Gość - Nie Gru 25, 2005 19:48

sorry miało brzmieć bramek nie brawek
frohike - Nie Gru 25, 2005 21:40

Gość, heh a to wogole ciekawe
na liscie grajacych byles caly czas a pozniej niby tak incognito do nas dolaczyles
fajnie ze zagrales z nami

Krzysio - Pon Gru 26, 2005 19:54

hmm dla druzyny paczka bylo ponad 10 na pewno a dla mojej hmm 4 albo 5 ? :P:P
jejej to ja moge sie pochwalic ze od Gościa dostalem dwie kosy :P:P

kisia - Pon Gru 26, 2005 21:03

Gość napisał/a:
zastanawialiście się jaki był wynik meczu,

ja sie bardzo zastanawiałam i pytałam po meczyku kilku osób ale nik nie widział.
Czekam na kolejny meczyk, tzn mój maż bo mnie rczej nie bedzie.

Bobson - Pon Gru 26, 2005 21:13

Gość napisał/a:
niech każdy z grających w danej drużynie poda ile strzelił bramek


Niestety ja nie wiem ile bramek ja strzeliłem. Nie chciało mi się liczyć. Chyba, że jakaś kibicka albo jakiś kibic liczyła/liczył to może by się dało tak ten wynik ustalić.

kisia - Pon Gru 26, 2005 23:57

Bobson napisał/a:
że jakaś kibicka albo jakiś kibic liczyła/


ja nie liczyłam, ja tylko wrzeszczałam GOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL :D

Krzysio - Wto Gru 27, 2005 18:02

to teraz policz ile razy krzyknalas gool iw ktora strone to bedzie wiadomo jaki wynik byl :P:P
kisia - Wto Gru 27, 2005 18:49

niestety nie pamiętam komu ile razy krzyczałam, wiem tylko że jak juz się w końcu dowiedziałam, że bobson to bobson ( a to trochę trwało :rotfl: ) to z dobych parę razy mu krzyczałam, ale nie wiem w której był drużynie bo zamieszanie robicie z tą zmianą stron w drugiej połowie meczu, normalnie pogubić sie można ;) :rotfl: :rotfl: :zakrecony:
PAKuS - Wto Gru 27, 2005 18:57

czy w piątej kest następny mecz :?: :?:
Krzysio - Wto Gru 27, 2005 19:01

Cytat:
zamieszanie robicie z tą zmianą stron w drugiej połowie meczu, normalnie pogubić sie można

to nie nasza wina :( to regulamin :p my gramy zgodnie z regulaminem :P:

tak nastepny :P:P a co, chetny do grania jestes ? ;-)

PAKuS - Wto Gru 27, 2005 19:56

Bzyki napisał/a:
tak nastepny JezykJezyk a co, chetny do grania jestes ? ;-)


Ja się pytam bo mam propozycję i pomysł na mecz i na drużynę

Krzysio - Wto Gru 27, 2005 20:02

na razie sie wpisali ja i paczek :) ale to w innym temacie :p jak masz pomysl to rzuc go na tapete, rozwazymy za i przeciw ;-)
Major - Wto Gru 27, 2005 23:46

Może następnym razem ustalmy drużyne na forum to się wezmie koszulki pod kolory i nie bedzie głupich pomyłek. Bo ostatnio grając miałem czasem mętlik w głowie :D
Zagram z Wami po Sylwestrze.
Mam nadzieje, że ekipa kibiców w takim składzie jak ostatnio i większa pojawi się, bo ten doping był zagrzewający do walki :ok:

kisia - Sro Gru 28, 2005 01:45

Major napisał/a:
bo ten doping był zagrzewający do walki


taaak, a dziewczyny mówiły że Was tym dopingiem stresuje :(

asik - Sro Gru 28, 2005 08:11

kisia, nie stresuje tylko rozprasza :rotfl:
Major - Sro Gru 28, 2005 19:06

A ja lubie to :D Mi to pasuje :P Możecie krzyczeć do woli, przynajmniej się czuje wtedy, że nie tylko dla siebie gramy :ok:
Krzysio - Sro Gru 28, 2005 19:06

normalnie taka wrzawa jest na widowni ze podczas meczu nie wiem gdzie sie schowac :P czuje ze nogi jak z waty mam :orany:
najwygodniej na widownie uciec :wstyd:
ogolnie juz sie przyzwyczailem ze czasami jacys ludzie sa na meczu i ogladaja moje wyczyny, nie przejmuje sie tym, bo wiem ze nie ma czego ogladac i po 5 s czlowiek z widowni nie zwraca juz na mnie uwagi :rotfl: :rotfl:

jasiu101 - Sro Gru 28, 2005 20:54

Bzyki napisał/a:
czuje ze nogi jak z waty mam

moim zdaniem masz z zelaza :P tylko rozplywa sie po cieple :p te zelazo :P

kobi - Czw Gru 29, 2005 21:22

Widzę, że świetnie się bawiliście a mnie niestety nie było :zalamany: Miałem do Was zadzwonić, ale... nie mogłem... :zalamany:
Major - Sro Sty 04, 2006 11:47

Ma ktoś zdjęcia z tego wydarzenia ? Bo podobno były robione :P
Krzysio - Sro Sty 04, 2006 11:59

fenix robil :| ale czy je ma to nie wiem :P
Gmeras - Pią Sty 06, 2006 19:33

Fenix czesto robi ale trzeba mu o tym przypomniec :] :D
Asia_:) - Pią Sty 06, 2006 20:32

Bzyki napisał/a:
Asia_:) napisał/a:
ja mam pytanie druzyny sa kompletne a na lawce rezerwowych moge usiasc?? dopuszczaja panowie mozliwosc wejscia na boisku DAMY ??


mozna by rozwazyc taka propozycje


kurcze nie wypalilo mi ostatnio, dzis tez za pozno zerknelam ze gracie :( kurcze no a tak bym za Wami pobiegala, tzn za pilka :zawstydzony:

Krzysio - Sob Sty 07, 2006 21:00

to zapraszamy za tydzien ;-) 13.01 :P
jasiu101 - Sob Sty 07, 2006 21:08

a pozniej znow za tydzien :p 20.I.2005 :p
Fenix - Nie Sty 08, 2006 13:17

Bzyki napisał/a:
fenix robil ale czy je ma to nie wiem



tu sa ale bez zadnej obróbki bo nie mam czasu h t t p;//w w w fenixxxxx, c o m/projekty/2005_12_23/

Krzysio - Nie Sty 08, 2006 14:03

hmm, kilka zdjec jest fajnych :P duzo jest tez rozmazanych i za ciemnych :P no ale jak pisales na razie sa bez obrobki :P
aha ogladajac zdjecia lamp nad hala mozna sie domyslec ze mecz musial byc bardzo ciekawy :rotfl:

Major - Nie Sty 08, 2006 14:04

hahaha :D a jaki artyzm wprowadzono (rozmazane światło lamp). Ważne, że są zdjątka :) :ok:
kobi - Nie Sty 08, 2006 15:03

Szkoda, że nie ma zdjęć publiczności :/ Chciałbym to zobaczyć bo mnie nie było :/
Krzysio - Nie Sty 08, 2006 15:14

pomnoz liczbe zawodnikow przez dwa :P
praz - Nie Sty 08, 2006 16:20

kobi napisał/a:
Szkoda, że nie ma zdjęć publiczności

jak nie ma? widziałam tam zdjęcie Aither i nogi Kisi;)

kisia - Nie Sty 08, 2006 18:52

praz napisał/a:
nogi Kisi;

no właśnie Fenix, co chciałeś od moich nóg :?: :zdegustowany:

Major - Nie Sty 08, 2006 18:53

chciał je uwiecznić, ot tyle :D
Fenix - Nie Sty 08, 2006 19:35

kisia napisał/a:
praz napisał/a:
nogi Kisi;

no właśnie Fenix, co chciałeś od moich nóg



Czyż nie są piękne....

kisia - Nie Sty 08, 2006 21:11

Fenix, :rotfl: nie rozśmieszaj mnie, zamiast tracić baterie na mnie mogłeś porobić fotki naszym Foremkom, a było ich wtedy trochę
Major - Nie Sty 08, 2006 21:12

Racja, racja. Odziwo nie ma ani jednego zdjęcia widowni, a przecież i oni są ważni w tych meczach. Ale jak się nie myle to i Aither robiła zdjątka.
kobi - Nie Sty 08, 2006 22:25

Major, pewnie, że są ważni :) A mnie nie było wtedy więc chciałbym poczuć tą atmosferę chociaż ze zdjęć :(
Rafalka - Nie Sty 08, 2006 22:44

Zdjecia specyficzne, nawet jakby Fenix sie do nich nie przyznal, to i tak bym powiedziala, ze w stylu Fenixa( nogi, postacie od tylu, gra swiatel) :) :) :)
kisia - Nie Sty 08, 2006 23:22

Cytat:
Aither robiła zdjątka.

tak robiła



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group