dupiate forum

Dział Motoryzacyjny - Wiadukty na DK - KOMUNIKAT DROGOWY

Bot - Pią Gru 02, 2005 15:26
Temat postu: Wiadukty na DK - KOMUNIKAT DROGOWY
WIADUKTY WZD?UŻ „TRZęSAWKI”
Z początkiem grudnia ruszyły prace przy budowie wiaduktów wzdłuż Drogi Krajowej nr 88 w sąsiedztwie Cmentarza Centralnego - zawiadamia Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów w Gliwicach. Odcinek DK-88 (nazywanej popularnie „trzęsawką”) od węzła „?abędzka” do węzła „Portowa” w obrębie Gliwic jest całkowicie zamknięty dla ruchu drogowego.

Kontrakt przewiduje, że wiadukty powinny powstać w terminie do 30 czerwca 2006 roku - informuje Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach.

Trasy objazdów podczas robót wiodą ulicami: Portową, Orlickiego, Wyspiańskiego, Andersa, Kozielską i Wyczółkowskiego - w kierunku Wrocławia oraz ?abędzką, Edisona i Portową - w kierunku Krakowa. PRUiM prosi kierowców o przestrzeganie znaków drogowych, ustawionych w rejonie objętym pracami inwestycyjnymi. Przedsiębiorstwo przeprasza wszystkich zainteresowanych za utrudnienia z tego powodu.
h t t p;//um.gliwice, p l/index.php?id=13579/1][źródło]

Gmeras - Pią Gru 02, 2005 15:27

juz o tym informowałem w temacie h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/rozmowy/viewtopic.php?t=1734
Bot - Pią Gru 02, 2005 15:31

Gmeras napisał/a:
juz o tym informowałem w temacie


No wiem, widziałem ale myśle, że takie zakorkowanie Gliwic wymaga nowego topiku (choć mogę się mylić ;)

kobi - Pią Gru 02, 2005 15:41

Myślę, że można zamknąć topik. Wszystkie informacje drogowe mamy tutaj: h t t p;//w w w forumgliwice, c o m/rozmowy/viewtopic.php?t=1734]KOMUNIKAT DROGOWY


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group