dupiate forum

Wasze hobby - Tunery TV-SAT

Obi Wan - Pią Paź 07, 2005 04:47
Temat postu: Tunery TV-SAT
Takie zamiłowanie aby coś zmienić i upiększyć.

h t t p;//w w w polaloteam.lh, p l]STRONKA

Pozdrawiam

Kondrus - Pią Paź 21, 2005 18:58

Kto siedzi w temacie, wie co Fergusony potrafia :D :hyhy:
Bary i swinki - Nie Paź 23, 2005 16:55

Ja działam na filipsie i od 10 nie mam kodowanych kanałów bo zmienili system kodowania :/ jestem ciekaw kiedy znajdą ludzie jakiekieś kody ale licze na to że już niedługo :D
Kondrus - Nie Paź 23, 2005 19:56

ale jak to... 3 miechy temu byl jeszcze P***at odkodowany. Juz nie ma?
Bary i swinki - Nie Paź 23, 2005 20:13

10 października zmienili system kodowania i sa już tylko niektóre znaczy te darmowe :D
Kondrus - Pon Paź 24, 2005 14:59

ojojojoj,,, Tez od 10 pażdziernika zniknoł mi TV4 i Polsat z darmowych... Ktos to musi złamać... Niemieckie Premier juz od dawna jedzie na tym samym kodowaniu co Cyfra +, a niemcy jeszcze tego nie złamali - Tylko że u nich to sciagają za takie cos..
FlashMan - Sro Paź 26, 2005 23:17

Ja używam Fergusona, bardzo dobra jakość :) - i TV 4 również sobie poszedł :(
Obi Wan - Sro Lis 02, 2005 17:17

Tak Drodzy Państwo
Polsatowcy wprowadzili system Nagra2 modyfikacja systemy pracującego w USA o wdzięcznej nazwie Alladin.
Teraz z pirackiego oglądania nici :rotfl:
Jednak moja stronka jest zupełnie legal i ma na celu jedynie poprawienie wiedzy użytkowników tunerów.
Docelowo mam na celu opracowanie sposobu programowania większości tunerów (tych popularnych i ich klonów)
Teraz odpaliłem SHOUTBOX to można się wypowiedzieć hehe

Pozdrawiam

Obi Wan - Wto Gru 06, 2005 21:39

Dla zainteresowanych odpaliłem wczoraj Forum SAT
h t t p;//w w w polaloteam, c o m/]>>>> FORUM <<<<

Szacunek

Obi Wan - Czw Sty 26, 2006 10:20

Witam
Informacyjnie podam dla wszystkich bawiących sie że:
-Sharing C+ i Polsatu ładnie chodzi :)
- już ponownie dostępna D+
- TPS i multivision po aktualizacji kluczy

Szacunek

Bot - Pią Sty 27, 2006 20:50

Obi Wan, już istnieją fora od dawna o tej tematyce (chociażby h t t p;//laki.dvhk, p l) więc kolejne nowe nic nowego nie wnosi. Mam wrażenie że chcesz tu usilnie zareklamowac swoje forum, które notabene jest widoczne tylko po rejestracji. Oczywiście mogę się mylić :wstyd:
Obi Wan - Pią Sty 27, 2006 22:09

@khaman widzę, że za bardzo się nie orientujesz w sytuacji dotyczącej forów związanychz TV-sat.
Miałem konto na DVHK i VIP-a tam ale zrezygnowałem ze wzgledu na podejście do USERA na tym zacnym forum.
Czy reklama ??
Moje forum rozwija się w szybkim tempie i napływ userów jest stały.
Jednak kładę nacisk na prowadzenie go i wysoką kulturę administracji.
Temt tu założyłem aby napisac o moim i jak widac wyżej innych hobby.

Jeśli temat przeszkadza, prosze admina o skasowanie.

Szacunek

Bot - Sob Sty 28, 2006 09:07

No może obecnie jest innaczej na tych forach, teraz już nie siedze w tej tematyce. Napisałem tylko moją opinie, która wcale nic nie znaczy :) Wcale nie było moim zamiarem urażenie Ciebie. Jeśli forum się rozwija to tylko pogratulować.

Pozdrawiam

nildesperandum - Sob Lut 11, 2006 11:12

do @Kondrus
Premiere nie kożysta z tego samego systemu co C+ ( co za bzdury piszesz )
Jesłi chodzi o polsat i C+ można ogladać na kilka sposobów ( nei iestenije soć takiego jak KODY ludzi enauczcie sie specyfikacja kazdego systemu nie jest to tylko podanie kodów bo te są już znane od kilkunastu miesięcy i ich algorytm realizacji )
C+ (abo , szaring , karteczka)
Polsat ( abo , sharing , karteczka )

CO to Ciebie Obi Wan nie jest to dobry pomysł na przerabianie nawet tosterów bo weż pod uwage kto na tym zarobi a kto straci a zresztą po co jak ktoś chce si eedukować to niech sobie kupi np. drema tam juz pełen linux i dotego sam C++ a ten nowy to już phytona obsługuje ( w tych dennych tunerach to w większości ASM a i tak dobrze nie jest bo często soft zakodowany i tylko np. GHINOLE tak jak z ferdkiem robią softy )Wogóle fajnie wiedziec zę nei tylko ja jestem człekiem co cos robi z Gliwic ( nie wiedziałem ze ktoś też jest :) ) ja niestety nie podziele sie moimi osiągnięciami ale zgoś mi si ena pw. to pogadamy a mozę nawet na piwko si ewyskoczy .

Ps.
I naprawde nie wszystkie teksty sa Twojego autorstwa :( a czy potrafisz pisać loadery softu tego nei wiem ale może :).

wolf - Pon Mar 20, 2006 16:22

a ja mam jakis tuner Protek 9000 FTA i niewiem co znim zrobic bo tez mi kanaly poznikały


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group