dupiate forum

Nasze miasto - Gdzie sie zabawic?

Szamanka - Wto Wrz 27, 2005 10:04
Temat postu: Gdzie sie zabawic?
Nie wiem czy prawidlowy dzial wybralam

Moja dalasza kuzyneczka zglosila sie do mnie z prosba o podanie jej gdzie mozna w Gliwicach dobrze sie zabawic( chodzi tez o tance) Kilka dobrych lat nie byla w Gliwicach,a teraz w koncu postanowila zrobic sobie tam urlop.Obiecalam jej pomoc w wyborze dobrego lokalu
No teraz ja zglaszam sie do Was z prosba....napiszcie mi prosze jakie miejsca byscie jej zaproponowali( moga tez byc okolice Gliwic).
Przegladalam Forum o o tym jak pisaliscie o niektorych "knajpkach" zrobilam sobie juz mala liste. Jednak zapewne znacie wiele innych jeszcze miejsc,prosilabym tez o podanie mniej wiecej miejsca,ulicy gdzie sie owa" stacja zabaw" znajduje

Bede bardzo wdzieczna

Dev - Wto Wrz 27, 2005 10:24

no ale tez o jakie tance jej chodzi i zabawy?

Bravo - Chorzowska
Vip - Pszczynska

narazie tylko te mi sie nasuwaja

Mariusz - Wto Wrz 27, 2005 13:45

Dev napisał/a:
Vip - Pszczynska

To jest tam wgłąb podwórka, koło myjni samochodowej ?

Szamanka - Wto Wrz 27, 2005 13:59

Czy ten Vip to przypadkiem nie jakas " speluna"?
trunks - Wto Wrz 27, 2005 14:24

Vip nie jest zły, a speluna z niej nie wieksza jak Bravo :oczami:
frohike - Wto Wrz 27, 2005 14:43

ja polecam Gwarek
pozniej moze byc Promil

Dev - Wto Wrz 27, 2005 14:43

Mariusz tak

a czy to speluna... raz tam bylem i tylko nie podobalo mi sie to ze malo miejsca, z wygladu ok, szczegolnie bilard

Szamanka - Wto Wrz 27, 2005 14:43

Chyba wiec takie cos odpada

Bo jak by tu rzec :/

Moja kuzyneczka to nie jest jakas tam mloda dziewucha,ktora ma sile w nogach na calonocne skakanie...to osobka,ktora ma juz za soba dobrych kilka wiosen i pelni ksiezyca
Chcialabym jej zaproponowac bardzo ciekawe miejsca.Nie musis sie tam koniecznie skakac,ale nie jest to wykluczone

Appo - Wto Wrz 27, 2005 17:00

osobiście polecam GWAREK :P
frohike - Wto Wrz 27, 2005 17:17

Szamanka, przyjedz z kuzynka a my was oprowadzimy po wszystkich lokalach
Asienka - Wto Wrz 27, 2005 18:39

A ja polecam Stary Browar to tańcowania , ale niewiem ile ona ma lat jesli jest młodziutka to sie jej nie spodoba :)
Dev - Wto Wrz 27, 2005 19:06

Szamanka napisał/a:
Moja kuzyneczka to nie jest jakas tam mloda dziewucha


stara dziewucha :P

Piotrulek - Wto Wrz 27, 2005 19:36

frohike napisał/a:
ja polecam Gwarek

pozniej moze byc Promil



Gwarek to całotygodniowa dyskoteka dla .....jupisow,ale najlepsza w Gliwicach i na rynku,można się dobrze pobawić.Promil to coÂ? w kształcie dansingow,podobnie jak Stary Browar i to s?? miejsca gdzie można się pobawić w Gliwicach na codzień.Jak przyjedziesz to cię po tych lokalach z chęci?? oprowadzę... :D :D :D :D :D :D :D

Piotrulek - Wto Wrz 27, 2005 19:37

frohike napisał/a:
przyjedz z kuzynka a my was oprowadzimy po wszystkich lokalach



to samo zapropopnowalem Krzysiu ,hahahahahahahahhahahahah :D :D :D :D :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :) :) :) :) :)

kisia - Wto Wrz 27, 2005 19:38

Asienka napisał/a:
Stary Browar to tańcowania
ale i posiedzieć w nim też można
Piotrulek - Wto Wrz 27, 2005 19:40

kisia napisał/a:
ale i posiedzieć w nim też można



naturalnie ,że tak i poÂ?piewać pod nosem ,stare dobre szlagry,prawda kisiu??

Major - Wto Wrz 27, 2005 20:40

Osobiscie mimo ze nie jestem zwolennikiem techno to obecnie Gwarek uważam za najlepszy lokal w Gliwiach. Szkoda, że nie grają w nim jakiś porządnych setów bo tego jedynie temu lokalowi brakuje. Jesli nie zalezy Tobie na muzyce, bo zresztą i tak wszedzie grają dokładnie ten sam repertuar to jeszcze można do Hemingwaya i Kontrabasu wbić. Jednak w tych dwóch ostatnich już mniej miejsca jest. Nie polecam Bravo bo jak dla mnie to imprezownia dla dzieciarni i takich co to sie lubią ponapinać. Chyba, że ktoś to lubi.
ziutek997 - Wto Wrz 27, 2005 20:59

Major napisał/a:
Nie polecam Bravo

też nie polecam :) ale wydaje mi się ze w gwarku więcej dzieciarni.. a lokalu nie lubię... nie wpuszczają np. za glany :zdziwko: A przecież to kpina... i wogóle obsługa stwia problemy... już kiedyś powiedziałem ze wiecej moja noga tam nie stanie.... zachowują się jakby byli jedynym klubem w Gliwiceach a w środku pustki :dobani: DNO :!:

Komar - Wto Wrz 27, 2005 21:00

osobiście polecam takie lokale jak Gwarek i Kontrabas:) jestem DJem w jednym i drugim i sam dbam o poziom muzyczny klubów dlatego zapraszam serdecznie:)Pozdrawiam
Szamanka - Wto Wrz 27, 2005 21:07

No ciekawie sie zapowiada Kontrabas i Promil...czy moge jeszcze wiedziec gdzie mniej wiecej znajduja sie te dwa lokale?
Komar - Wto Wrz 27, 2005 21:15

no więc Promil to duży lokal mieszący się przy ul. Wyszyńskiego na skrzyżowaniu z ul. Dworcową na rogu, nie trudno zauważyć:) widnieje na nim napis PROMIL czerwony, natomiast kontrabas to raczej maly gabarytowo klub pod Telepizzą na ul. Krupniczej wchodzi się w piwnice polecam!
Appo - Wto Wrz 27, 2005 21:22

Komar, hehehe :D no jak można Ciebie zapomnieć :D Appo pozdrawia (stały bywalec poniedziałkowych Gwarków :D )
Czarnulka - Wto Wrz 27, 2005 21:44

Hmmm...ja polecam:
PROMIL
GWAREK
B3
To takie do tańca...a skoro nie do tańca ma nie być to wiecej nie pisze :)

Szamanka - Wto Wrz 27, 2005 21:49

Czarnulko to ma byc tez do tanca...tylko aby to nie jakis tam hip hop byl :dobani: ...w miare muzyczka....ale aby mozna bylo sie dobrze bawic


a te B3 to co to takiego? i gdzie?

Czarnulka - Wto Wrz 27, 2005 22:00

No to B3 odpada,bo tam raczej hip hop.A to jest na Górnych Wałów na wprost LO 5 w bramie.
No to te co wymieniłam są właśnie do tańca :)

Appo - Wto Wrz 27, 2005 22:13

=CzArNuLkA= napisał/a:
B3


zamknięte
eXlemona tez nie licz :P

Czarnulka - Wto Wrz 27, 2005 22:15

Appo napisał/a:
zamknięte

:orany: Cooo? :zdziwko: Dlaczego?
Appo napisał/a:
eXlemona

i po raz drugi dlaczego? :zdziwko:

Appo - Wto Wrz 27, 2005 22:18

exlemon w trakcie ... zmiany właściciela
B3 nie mam pojęcia

Major - Sro Wrz 28, 2005 17:03

exlemon to żenada tam sie dzieci do lat 16stu bawiły. B3 dawało rade, ale dlaczego zamkneli tez nie mam pojecia. Tam to chyba czesto zmieniaja sie nazwy i właściciele mimo, że dużo ludzi przychodziło.
Komar skoro jestes w Gwarku i Kontrabasie DJ to powiedz mi czy repertuar narzuca szefostwo czy masz jakąś dowolność w tym co puszczasz ?
Co do Gwarka to już tam dzieciarni nie ma chyba sie role zamieniły z Brawo. Chociaz tez mi sie zdazylo ze do Gwara mnie nie wpuscili za spodnie bo mialy pasek z boku, ale ogolem uwazam ze jest najlepszym lokalem i najlepiej wygladajacym. Dobre i tanie driny maja odziwo. Szkoda ze wjazdy w soboty i piatki takie drogie.

Szamanka - Sro Wrz 28, 2005 17:11

Tak wiec narazie na swojej liscie mam 3 miejsca

Gwarek
Kontrabas
Promil

Major - Sro Wrz 28, 2005 17:14

I to powinno wystarczyc na całą noc. Po drodze tylko zahaczyć o piasta żeby coś zjeść i można balować dalej. :D W Kontrabasie dziewczyny wstęp mają darmowy (bynajmniej jeszcze nie dawno tak było).
frohike - Sro Wrz 28, 2005 19:44

pamietajcie o Starym Browrze
Dorothea - Czw Paź 06, 2005 14:29

Tak ja rowniez polecam Gwarek, ale nic nie dorowna takiemu klubowi jak Grzesznicy,ale niestety to w Katowicach jest..........
Dorothea - Czw Paź 06, 2005 14:32

Kontrabas to tez miły lokalik, ale jak dla mnie to zdecydowanie za mało tam miejsca.Na Bravo natomiast to juz za stara jestem,ale musze przyznac ze ostatnio byłam tam w czasie wakacji z moja corka, ona szalała z kolezanka a ja siedzac obserwowałam szalejacy tłum....... :rotfl:
cinque - Czw Paź 06, 2005 15:01

wyłamię się chyba nieco,
ale moim zdaniem w Gliwicach nie ma specjalnie dobrych lokali do zabawy
co prowincja to jednak prowincja... ech

Gwarek zdaje egzamin z dużym trudem niestety, i to po solidnym znieczuleniu :)
ale ja to mówię z perspektywy wieku ;) i doświadczeń ;)
jakoś już te wymagania co do lokalu baaaardzo wzrastają :D

własnie dzisiaj idę pochwalic się ową prowincją przed "światowcami"... :rotfl:

Szamanka - Czw Paź 06, 2005 15:10

Zaproponowalam mojej kuzynce tych kilka miejsc,ktore tu opisaliscie


czy bedzie zadowolona...nie wiem, nie moja w tym glowa :rotfl:

obiecala mi pozniej opowiedziec jakie byly jej wrazenia :)


no i dziekuje za pomoc :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group