Poprzedni temat «» Następny temat
Bailine
Autor Wiadomość
Dorothea 
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 09:10   Bailine  



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Każda z Nas chciałaby wyglądać pięknie, mieć wspaniałą, szczupłą, wysportowaną sylwetkę bez śladu cellulitu. Jest na to sposób.
Opatentowany przez Bailine symulator treningowy sterowany komputerowo

40 minut pracy symulatora treningowego zastąpi Ci 3 godziny intensywnego aerobiku. Bez wysiłku fizycznego, rygorystycznych diet, w miłej i relaksującej atmosferze możesz osiągnąć swój wymarzony cel.
Szczupłe i jędrne ciało
Pod opieką terapeuty, leżąc odprężona poddawana jesteś napinającemu mięśnie treningowi, podczas którego spalana jest zbędna tkanka tłuszczowa i likwidowany cellulit. Dysponujemy 160 różnymi programami treningowymi, wśród których każda z Pań znajdzie program, który pomoże rozwiązać jej problem i pozbyć się zbędnych centymetrów.

Bailine gwarantuje:
• smukłą sylwetkę
• redukcję centymetrów i kilogramów
• likwidację cellulitu
• szybkie efekty • poprawę kondycji fizycznej
• głęboki masaż
• lepszą cyrkulację krwi
• wspaniałe samopoczucie
Nowość w Polsce!!!

Lifting twarzy - nieinwazyjna metoda odmładzania rysów twarzy.
A także nowość w walce z cellulitem!!!



Gwarantujemy powrót do wspaniałej sylwetki!!!
Profil
PW Email Cytuj
MajkeL 
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 09:32     



Dołączył: 28 Wrz 2004
Skąd: Gliwice - peryferia
Dorothea napisał/a:
Gwarantujemy powrót do wspaniałej sylwetki!!!

Mnie to nie dotyczy, ale ciekawi mnie za jakie pieniądze ;)
Profil
PW Cytuj
Zafira 
Wysłany: Wto Paź 09, 2007 19:46     



Imię: piękne ;)
Dołączyła: 12 Lut 2007
Skąd: G-ce/Świętoszowice
a nie jest to przypadkiem cos w stylu tych elektronicznych "motylkow" z TV mango co to przykladaja do tlustego brzuszka a potem pokazuja wysportowany mega umiesnony i plaski brzuch ktory niby jest tym pierwszym "po" ;)
Profil
PW Email www Cytuj
aga_25 
  Wysłany: Pią Lis 28, 2008 08:53     


Dołączyła: 27 Lis 2008
Witam,

W poniedziałek rozpoczęłam zabiegi Bailine w salonie w Gliwicach (Toszecka 46). Wczoraj miałam 4-ty zabieg i jestem zachwycona. Nie tylko ubyło mi już 16 cm (łącznie) w obwodach i ponad 1kg. Podobnie jak większość Pań podchodzę do takich rzeczy realistycznie, ale kilka zabiegów zmieniło moją optykę o 180'. Wcześniej koszystałam z innych metod (rolletic, maski cynamonowe, sauny na podczerwień, etc).
Dopiero BAILINE okazał się skuteczny.
Terapeutki po dokonaniu ogólnych pomiarów ciała oraz zawartości tłuszczu w organizmie, wprowadzają te dane do komputera i specjalny program oblicza jaki jest CEL programu, tzn ile trzeba zrzucić centymentrów. Otrzymuje się obraz idealnej dla samej siebie sylwetki. Cieszę się, że nie wmawiają mi już, że należy dążyć do jakiegoś nierealnego kanonu piękna, a do idealnej dla MNIE mnie sylwetki, która jest przede wszystkim osiągalna. Już po pierwszym zabiegu skóra była gładsza. Po kolejnych również coraz jędrniejsza. Osobiście polecam BAILINE, nie sądzę, aby było obecnie na rynku coś skuteczniejszego.

P.S.
Oczywiście największe rezultaty są, gdy stosujemny się do wskazówek dietetycznych terapeutek. Wówczas efekty są szybsze i większe. Ale nie ma się co niecierpliwić, przykładając się, efekty będą wcześniej lub pónźniej. Pozdrawiam serdecznie!

Aga
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Pią Lis 28, 2008 09:45     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
aga_25 napisał/a:
Wczoraj miałam 4-ty zabieg i jestem zachwycona. Nie tylko ubyło mi już 16 cm (łącznie)

To chyba byłaś na odsysaniu, po 4tym zabiegu :P ... No i tylko 1 kg mimo tych centymetrów... coś mi się tu matematyka nie zgadza :hyhy:

Ehh kobiety... Słyszałem, że strasznie kroją na tych "cudownych" zabiegach.
Profil
PW Email Cytuj
aga_25 
Wysłany: Pią Lis 28, 2008 13:18     


Dołączyła: 27 Lis 2008
...a już myślałam, że o sprawach modelowania sylwetki czytają tylko Panie... ;)

Z drugiej strony ktoś, kto powołuje się na matematykę, raczej kobietą nie jest (nie ubliżając nikomu). Jednak chciałam zauważyć, że 16 cm w obwodach, to wartość sumaryczna, tzn. ogólnie ubyło po kilka centymetrów w różnych partiach ciała. Aha...i tak na marginesie objętość nie zawsze przekłada się na wagę. 1 kg tkanki tłuszczowej zajmuje 4 x więcej miejsca niż 1kg mięśni. Stąd ubyło ponad 1 kg, co w obwodach daje nieco lepsze rezultaty, bo redukcji uległa tkanka tłuszczowa.

P.S. Na odsysanie tkanki tłuszczowej to mnie po pierwsze nie stać, po drugie, to zbyt ryzykowne, a po trzecie, po co? Skoro znalazłam lepszą metodę!


Miłego dnia!

Aga
Profil
PW Email Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Pią Lis 28, 2008 13:35     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
a ile to kosztuje ? z ciekawości pytam :)
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Nie Lis 30, 2008 11:11     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Pachnie mi tu reklama ,ale pozostawie to moze komu sie przyda :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Gru 02, 2008 13:40     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Frycek, mój węch też mi to podpowiada
Profil
PW Email Cytuj
aga_25 
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 15:51     


Dołączyła: 27 Lis 2008
Owszem zachwalam Bailine jako metodę na pozbycie się zbędnych centymetrów oraz salon na ul. Toszeckiej, ponieważ są godne polecenia. Gdybym wiedziała od kogoś wcześniej, że jest coś takiego jak Bailine, to zaoszczędziłabym sporo kasy na różne kremy i zabiegi. Inne panie być może też się zastanawiają nad takimi zabiegami, ale nie mają pewności czy są skuteczne, więc potwierdzam jedynie (na swoim doświadczeniu), że w porównaniu do innych metod, dają satysfakcjonujące rezultaty. Zaś do do wskazania konkretnego miejsca, gdzie owe zabiegi są wykonywane, to przede wszystkim jestem pod wrażeniem "obsługi". Profesjonalna i bardzo miła, do tego rzeczowa. w ramach "programu" każda Pani dostaję swój program oraz dietę. Piszę o tym, gdyż sama miałam duże trudności ze zrzuceniem zbędnych kilogramów (zaburzenia hormonalne). W krótkim czasie bardzo dużo przytyłam biorąc hormony i nie potrafiłam się ich pozbyć. Od kiedy chodzę na zabiegi, stosuję dietę moja motywacja bardzo wzrosła, gdyż są spore efekty. Zatem POLECAM!
Profil
PW Email Cytuj
Harcerka 
Wysłany: Sro Gru 03, 2008 18:59     


Dołączyła: 03 Gru 2005
Skąd: Gliwice
a nadal nie napisalas nic o kosztach....
Profil
PW Email Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 09:19     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
Harcerka napisał/a:
a nadal nie napisalas nic o kosztach....


no właśnie :/
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008