Poprzedni temat «» Następny temat
Czy mozna sie zakochac w kobiecie lekkich obyczajow.
Autor Wiadomość
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 23:40   Czy mozna sie zakochac w kobiecie lekkich obyczajow.  

Byla dziwka , wrocila na dobra droge co wy na to?
Cytuj
nemo1125 
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 23:46     



Dołączył: 12 Paź 2006
Skąd: Zabrze
Jeśli ci to nie przeszkadza to nie widzę problemu.
Profil
PW Email Cytuj
Arex30 
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 23:53     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
desperado, O Ku....a !!!!!!!!!!!!!!!
..."Lady in Red"...
:hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 23:53     

nemo1125 napisał/a:
Jeśli ci to nie przeszkadza to nie widzę problemu.
chcialbys taka zone?
Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 23:58     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Pewnie ze mozna sie zakochac ..... facetom moze przeszkadzac fakt ze przed nim miala innych mezczyzn albo "bylo ich wielu". Z drugiej strony co kobiety moga powiedziec jak facet "ugania sie za spudniczkami". Zycie nauczylo mnie "nie skreslac ludzi". Za duzo kiedys palilem mostow teraz Ci napisze tylo tyle ze jesli Ci ona odpowiada to wejdz w ten uklad.
he... mozgowiec ze mnie :P
Pozdrawiam
Jacek
Profil
PW Email www Cytuj
Arex30 
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 00:06     



Zaproszone osoby: 10
Imię: Arkadiusz
Dołączył: 18 Lip 2006
Skąd: Gliwice
zara zara jak to było ..... a już wiem
Faceci są zazdrośni o tych co byli przed nimi a kobiety o te które będą po nich.
Ostatnio zmieniony przez Arex30 Wto Lut 20, 2007 00:19, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
nemo1125 
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 00:07     



Dołączył: 12 Paź 2006
Skąd: Zabrze
desperado napisał/a:
chcialbys taka zone?
napisałem: "jeśli Ci to nie przeszkada..." To bardzo indywidualna sprawa i nie wiem czy mi by to nie przeszkadzało. Ale patrząc na to obiektywnie to nie widzę problemu, choć to oczywiście nie takie proste. :ok: :dobani: W takich sytuacjach człowiek się nie zastanawia, kocha albo nie...
Profil
PW Email Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 00:12     

nemo1125 napisał/a:
napisałem: "jeśli Ci to nie przeszkada..." To bardzo indywidualna sprawa i nie wiem czy mi by to nie przeszkadzało. Ale patrząc na to obiektywnie to nie widzę problemu, choć to oczywiście nie takie proste. W takich sytuacjach człowiek się nie zastanawia, kocha albo nie...
masz racje podoba mi sie twoja wypowiedz , albo sie kocha albo nie.
Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 00:14     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Oczywiście, że można , serce nie sługa, ale czy jesteś pewien że będziesz potrafił żyć ze świadomością jaka miała przeszłość ?
Profil
PW Email Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 00:18     

kisia napisał/a:
Oczywiście, że można , serce nie sługa, ale czy jesteś pewien że będziesz potrafił żyć ze świadomością jaka miała przeszłość
W takim przypadku trzeba byc facetem i miec jaja.
Cytuj
nemo1125 
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 00:26     



Dołączył: 12 Paź 2006
Skąd: Zabrze
desperado napisał/a:
trzeba byc facetem i miec jaja.
:D na zabrzańskim forum jest możliwość postawienia wirtualnego piwa, szkoda, że tu nie ma tej możliwości :)
Profil
PW Email Cytuj
syrena
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 00:30     

hmm , zyjemy w dosc pruderyjnym kraju, a czy kobieta ktora miala tyle samo facetow ale nie robiła tego za pieniadze tylko dlatego ze jest nimfomanką ma lepsze notowania w społeczenstwie ? widzicie- tak to jest ze dopoki czegos sie nie wie to nikomu to nie przeszkadza> kazdy moze w zyciu zbładzic i morderca i prostytutka wazne czy chce zyc inaczej i czy my mu na to pozwolimy.Kazdemu nalezy dac szanse na rehabilitacje i dziwce tez
Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 00:32     

desperado, musisz sie zastanowic czy swiadomosc ze Twoja laske przeleciało kilka setek facetow nie bedzie Ci przeszkadzało w przyszłosci i fakt ze ona ani oni jej wogole nie kochali mnie osobiscie przeszkadza nawet jeden facet ktory bzyka laske ktora kocham :( z drugiej strony znam laske ktora byla i jest moja bliska kolezanka i pracowala jako panienka na tel. wcale mi to nie przeszkadza .
Cytuj
syrena
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 00:40     

a przepraszam bardzo - kto korzysta z domow uciech kawalerowie ????przeciez ci wszyscy faceci ida tam po cos , zostawiajac niejednokrotnie zone z małym dzieckiem w domu , wiec oni sa OK?dlaczego tylko nalezy opluc dziwke,,jesli sam jestes bez winy pierwszy rzuc kamień'' znamy to prawda?
Cytuj
syrena
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 00:42     

darkenstein, to czemu pozwalasz na to zeby jakis facet bzykał twoja laske , nie rozumiem
Cytuj
darkenstein
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 00:51     

syrena, dobre pytanie ale odpowiedz znacznie trudniejsza :( lepiej zajmijmy sie problemem desperado .
ja raczej nie mogłbym zyc na stałe z dziwka ale jakies wakacje w np. w egipcie to owszem :D
Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 08:35     

darkenstein napisał/a:
syrena, dobre pytanie ale odpowiedz znacznie trudniejsza lepiej zajmijmy sie problemem desperado .
ja raczej nie mogłbym zyc na stałe z dziwka ale jakies wakacje w np. w egipcie to owszem
Musze sie zastanowic moze pojedziemy razem, mowiles ze masz jakas kolezanke.
Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 08:46     

syrena napisał/a:
przepraszam bardzo - kto korzysta z domow uciech kawalerowie ???przeciez ci wszyscy faceci ida tam po cos , zostawiajac niejednokrotnie zone z małym dzieckiem w domu , wiec oni sa OK?dlaczego tylko nalezy opluc dziwke,,jesli sam jestes bez winy pierwszy rzuc kamień'' znamy to prawda?
Masz racje zawsze w zyciu mozna zbladzic, mozna zostac dziwka pic wodke ale kazdemu nalezy sie druga szansa, nie ten kto siedzi w kosciele w pierwszej lawce jest dobrym czlowiekiem .
Cytuj
desperado
[Usunięty]
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 08:53     

kisia napisał/a:
Oczywiście, że można , serce nie sługa, ale czy jesteś pewien że będziesz potrafił żyć ze świadomością jaka miała przeszłość
Jezeli z kims zaczyna sie zycie nie wolno szperac w przeszlosci .
Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Wto Lut 20, 2007 08:59     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
syrena napisał/a:
zyjemy w dosc pruderyjnym kraju,
no nie wiem czy to tylko o pruderię chodzi - wiadomo przecież, że w opinii ogółu facet, który zmienia kobiety jak rękawiczki do don juan (i dziwnie jest to pwodem do chwalenia się i dumy) a kobieta, która sypia z wieloma facetami - niezależnie od tego czy dla kasy czy dlatego że lubi to (...) - dosyć to nierówne traktowanie chyba.
desperado napisał/a:
W takim przypadku trzeba byc facetem i miec jaja.
darkenstein napisał/a:
znam laske ktora byla i jest moja bliska kolezanka i pracowala jako panienka na tel. wcale mi to nie przeszkadza

taaaa, w teorii to jest badzo łatwe - kłopot w tym, że zupełnie czym innym jest przyjaźnienie się z osobą "z przeszłością" a zupełnie czym innym stworzenie z nią udanego związku. Zakochać się - a i owszem, ale na jak długo? Większość znanych mi facetów kochając się z taką partnerką zapewne nie myślałaby o niczym innym jak o tym, gdzie, z kim i jak wcześniej to robiła, jak się wtedy czuła i zachowywała. I prędzej czy później to doprowadziłoby taki związek - mimo wielkiej nawet miłości do ruiny.
Jeżeli desperado, w Twoim przypadku jest inaczej to moje gratulacje - jesteś wyjątkowy.
Ostatnio zmieniony przez Dorotka Wto Lut 20, 2007 09:01, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008