Poprzedni temat «» Następny temat
ZSZ PRMPCh "MONTOCHEM"
Autor Wiadomość
CrazyZELL 
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 22:37     



Dołączył: 31 Sie 2006
Skąd: ?abędy
WItam
Moja ksywa (szkolna) to ZELMER, na imie mam Marek.
Uczeszczalem do TM w MONTOCHEMIE w latach 90-95.
Moja wychowawczynia byla pani Krystyna Płonka
J.Polski - Alicja ?astowiecka
Historia - Grazyna Wilk
Matematyka - Beata (bialym pontiakiem jezdzila) - wstyd przyznac ale zapomnialem
nazwiaska
Mechanika, Technologia, Części Maszyn - Krystyna Płonka
Termodynamika - Bernadeta Kruczek
WF - Krzysztof Gwardyś
Elektrotechnika - p. Nowak
Pracownia Techniczna - p. Derendal
Chemia - p. Walburg
Rysunek Techniczny - p. Podstawny.
i inni ;)

Piekne to byly czasy.

Pozdrawiam kumpli z klasy:
Stachu, Semen, Józef, Power, Jachu, Waska, Ziębuś, Struś, Pędzel, Filuś, Błotniarz, Szala i cala reszte.

MOj nr GG 2032439[/list]
Profil
PW Email Cytuj
lodzik 
Wysłany: Nie Mar 04, 2007 21:37     


Dołączył: 04 Mar 2007
Skąd: Wrocław
Dołączam jako kolejny Absolwent !!!
Uczeń ZSZ Montochem kierunek kierowca -mechanik
lata nauki 1981-1984
potem pracownik Montochemu
Trochę wspomnień :
Niewiem czy czy ktoś pamięta takie nazwiska jak :
Sitnik - wychowawca mojej klasy i jachtowy kapitan żeglugi wielkiej on zaszczepił we mnie żeglarstwo ( mam patent sternika jachtowego) przy szkole działał klub żeglarski -posiadaliśmy 2 jachty Typu FOKA i duży OLIMPIA;
Właśnie ze szkoły byliśmy w roku 1984 na rejsie po jeziorze BALATON
Kolejne nazwiska : Schmidt ( nauczyciel historii), Steinhoff- wychowawca w III klasie, trochę Pamięć zawodzi .
No i wkońcu że szkoła była blisko lotniska to kolega z klasy o nazwisku BORYCZKA wciągnął mnie w spadochroniarstwo ( mam 387 skoków ) .To była świetna szkoła wszystko wniej było poukładane no i ten BASEN , Internat itd w roku 2003 byłem w Montochemie gdyż potrzebowałem świadectwo pracy ..... brrrr. lepiej niepisać BASEN ruina Montochemu już niema ech szkoda gadać wielka szkoda..
Pozdrawiam z Wrocławia
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 09:45     

lodzik napisał/a:
Niewiem czy czy ktoś pamięta takie nazwiska jak


doskonale pamietam wszak chodzilem do tej szkoly 79-82 do liceuma zawodowego ,a nazwisko Boryczka jest mi znane,on mial chyba starsza siostrę,no nie??Kto był twoim wychowawcą??W tym roku moja klasa miala 25 lat po maturze i bylo spotkanie,wspomnienia,łzy i na koniec tańce prawie do samego rana.
Cytuj
lodzik 
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 20:59     


Dołączył: 04 Mar 2007
Skąd: Wrocław
Moim wychowawcą byli :
I klasa - Bogusław Pucek
II klasa - janusz Sitnik
III klasa - Steihoff a po awanturze z-ca dyrektora P. Zielińska która uczyła nasa j.rosyjskiego

Tak kolega Marek Boryczka miał siostre starszą miała na imię Grażyna
Marek jest teraz w Niemczech ostatnio byłem we Wrześniu w Aereoklubie na obchodzie 50 lecia Aeroklubu. A w ogóle to pochodzę z Pyskowic
Po rocznej pracy w Montochemie w 1985 wstąpiłem do Szkoły Chorążych wojsk Inżynieryjnych we Wrocławiu . Ukończyłem 1988 i właściwie cały czas we Wrocławiu z II letnią przerwą bo mieszkałem w Warszawie . W latach 1991 do 2003 pracowałem tutaj: w w w witi.wroc, p l Aktualnie na emeryturze wojskowej od lutego 2003 i pracuje tutaj : w w w xcmg.awu, p l To tak w szybkim skrócie :ok:
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 21:17     

lodzik napisał/a:
miał siostre starszą miała na imię Grażyna




mmmm tak jest blondynka w okularach,prawda,podkochiwalem sie w niej....z reszta w ktorej panience z Montochemu sie nie podkochiwalem...hahahahahahahahah
Cytuj
lodzik 
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 22:14     


Dołączył: 04 Mar 2007
Skąd: Wrocław
Prawdopodobnie mogliśmy sie widzieć w tym czasie ja byłem w klasie D zacząłem w 1981r.
Masz racje dziewczyny w Liceum Zawodowym były super...
W ogóle szkoła była super. Dojeżdźałem z Pyskowic najpierw autobusem PKS a potem z pod dworca PKP autobusem 126 na Trynek.
A właśnie leży koło mnie książka z dedykacją ... w nagrodę za dobre postępy w nauce i wyróżniające zachowanie .
Gliwice 15 czerwca 1984 roku
Podpisano
Dyrektor Zespołu Szkół ZAWODOWYCH P.R.M.P.Chem. Montochem
mgr.inż Zofia Derendal :)
Profil
PW Email Cytuj
adoktor 
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 03:15     


Dołączył: 19 Mar 2007
Skąd: Gliwice
Witam,
Byłem uczniem "Montochemu" w latach 1992-97, Wychowawczyni p. mgr Danuta Dałek. Pamietam p. dyrektor Steinhoff, p mgr Krystynę Płonkę z Mechaniki, p mgr Nowak z Elektrotechniki, niezastąpioną p.Wilk z Historii, Wychowawczyni i nauczycielkę Fizyki p. mgr Dałek, Bardzo przeze mnie lubianego Pana Podstawnego (świętej pamięci), który nauczył i pokazał mi jak należy myśleć technicznie i który był moim ulubionym nauczycielem, p. Gwardys z Wychowania Fizycznego, który był najlepszym "wuefistą" jakiego poznałem. Pozdrawiam Wszystkich "Montochemowców" .Andrzej Doktor

ps. jeśli ktokolwiek z mojej klasy o profilu 'Budowa Maszyn' ma możliwość kontaktu przez internet to szukajcie mnie na GG 4138100. Pozdrawiam Serdecznie.doc
Profil
PW Email www Cytuj
loki 
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 11:02     


Dołączył: 16 Cze 2005
Skąd: Gogolin
witaj adoktor.... bylem dokladnie w tych latach, w technikum mechanicznym ZSZ nr2 :) (klasy od Ia do Va)

wychowawczyni... najpierw P. Mirska, potem P. Płonka :)

Pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
Krzysztof 
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 01:34     


Dołączył: 08 Lip 2007
Skąd: Bielsko-Biała
Witam
przyznam, że przez przypadek trafiłem na to forum i zainteresował mnie temat szkoły "Montochem". Kurde ja też byłem uczniem tej szkoły w latach 1979-1983. Tak, to już odległa historia. Lecz co ciekawe zauważyłem na forum Adama N brata Jacka, z którym uczęszczałem do jednej klasy, a Pani T. Nowak próbowała mnie nauczyć fizyki. Ciekaw jestem co się dzieje z Jackiem. A tak w ogóle to szukam kontaktu z kolegami i koleżankami z mojej dawnej klasy. Może kiedyś uda się...
Pozdrawiam
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Lip 08, 2007 11:38     

Krzysztof napisał/a:
Ciekaw jestem co się dzieje z Jackiem.


widzialem sie z Jackiem w lutym tego roku,gdy przyjechal po mame na spotkanie zorganizowane z okazji 25 lat po maturze naszej klasy,ale sie dzialo,wspomnienia,wspomnienia i jeszcze rwaz wspomnienia...
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008