Poprzedni temat «» Następny temat
ZSZ PRMPCh "MONTOCHEM"
Autor Wiadomość
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Maj 08, 2005 19:55   ZSZ PRMPCh "MONTOCHEM"  

Wśród dzwięcznie naznaczanych cyferkami liceów w Gliwicach kilka lat temu istniała szkola ksztalcąca w klasach zawodowych ,licealnych i technikum wieczorowym fachową siłe dla gliwickiego przemyslu chemicznego(wszak Gliwice chemią stały).Mieściła się na ul.Kilińskiego na Trynku.Jestem pewien ,że znajdzie się spora grupa bylych uczniów tej szkoly.Ja uczęszczalem do niej w latach 1978-1982. :)


Zapraszam do wspominek o tej wlaśnie szkole,opowiedzcie o swoich przygodach w tej szkole,o znajomych i wszystkim co uważacie za ważne,ciekawe i śmieszne. :)
Cytuj
of 
Wysłany: Nie Maj 08, 2005 22:35     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
no to ja pierwszy :) rocznik 92-97, Technikum Mechaniczne... szkole srednia narazie wspominam najmilej z calej dlugiej drogi mojej edukacji :D

swietna klasa i nauczyciele, wycieczki (choc nie bylo ich zbyt wiele :( ), zajecia po lekcjach na silowni i sali gimnastycznej, szefowanie samorzadowi szkolnemu, bardzo dobre wyniki w nauce.... dzis wspomniam to wszystko z lezka w oku :) Nauczyciele jakich zapamietam na dlugie lata to... Panie Steinhoff, Walburg, ?astowiecka, Mirska, Płonka, Nowak, Wilk, Dałek, Kruczek, Powierza i Panowie Podstawny, Gwardys. Serdecznie pozdrawiam cale grono i moj rocznik :D

Szkoda ze szkole troszke zdegradowano i pozbawiono wlasnej siedziby... Aktualnie jest przeniesiona na ul. Jasna, gdzie jednak ciagle egzystuje jako Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unii Europejskiej w Gliwicach.
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 10:08     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
A czy czasem nie było juz gdzieś takiego tematu :?: :)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 13:18     

kisia napisał/a:
A czy czasem nie było juz gdzieś takiego tematu



Temat byl i to dość obszernie opisany,ale skoro powstal nowy kompletnie,to wydaje mi się,że mam prawo jako czciciel montochemu,napisać ponownie,biorąc pod uwagę ,że to nie ja jestem autorem glównego tematu i nie ja opisalem już ogólniaki. :) :) :)
Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 13:21     

osfald napisał/a:
Nauczyciele jakich zapamietam na dlugie lata to... Panie Steinhoff, Walburg, ?astowiecka, Mirska, Płonka, Nowak, Wilk, Dałek, Kruczek



Steinhoff uczyla mnie polskiego,"mama"Tersa Nowak byla moją wychowawczynią,?astowiecka uczyła mnie przysposobienia do życia w rodzinie(taki fajowy komunistyczny temat).
Cytuj
of 
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 14:39     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
a byl dokladnie taki temat o tej szkole? chyba przeoczylem...
Profil
PW Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Maj 09, 2005 14:57     

osfald napisał/a:
a byl dokladnie taki temat o tej szkole? chyba przeoczylem




O przeoczeniu nie pisalem do ciebie osfald ,tylko odpowiedzialem kisi na jej uwagę... :)
Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Lis 11, 2005 19:15     

Pojawiło się wiele nowych twarzyczek na naszym Forum,może znajdą się absolwenci Montochemu,zapraszam do pisania... :ok: :ok: :ok:
Cytuj
AdamN 
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 16:30     


Dołączył: 22 Kwi 2006
Skąd: Bielsko-Biała
Piotrulek napisał/a:

Steinhoff uczyla mnie polskiego,"mama"Tersa Nowak byla moją wychowawczynią,?astowiecka uczyła mnie przysposobienia do życia w rodzinie(taki fajowy komunistyczny temat).


Moja mama byla Twoja wychowawczynia? :) To pewnie znamy sie z widzenia bo ja czesto na jej lekcjach bywalem :) Byles moze w klasie z Mietkiem G.?
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 16:45     

AdamN napisał/a:
Byles moze w klasie z Mietkiem G.?



niestety tak hahahahahahahhahahahahhahahah i to raczej on byl ze mną w klasie ,gdyż to ja bylem jej przewodniczącym przez 2 i pól roku hahahahahha
Cytuj
p4cz3k 
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 16:48     



Imię: Marcin
Dołączył: 08 Lip 2005
Skąd: Gliwice - Asnyka
trafil swoj na swego :]
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 16:49     

p4cz3k napisał/a:
trafil swoj na swego


czasem pączku tak bywa
Cytuj
AdamN 
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 16:54     


Dołączył: 22 Kwi 2006
Skąd: Bielsko-Biała
Piotrulek napisał/a:
AdamN napisał/a:
Byles moze w klasie z Mietkiem G.?


niestety tak hahahahahahahhahahahahhahahah i to raczej on byl ze mną w klasie ,gdyż to ja bylem jej przewodniczącym przez 2 i pól roku hahahahahha


No wiesz - Mietka najczesciej spotykalem :) A mama do dzisiaj wspomina najmilej wlasnie Wasza klase :)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 16:58     

AdamN napisał/a:
A mama do dzisiaj wspomina najmilej wlasnie Wasza klase



Podobnie jak i ja najbardziej mile wspominam twoją mamę i musze powiedzieć,że takich pedagogów jak Ona dzisiaj już się nie spotyka,ale to nie w tym temacie.Twoj brat też kończyl Montochem,prawda??
Cytuj
AdamN 
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 17:07     


Dołączył: 22 Kwi 2006
Skąd: Bielsko-Biała
Piotrulek napisał/a:
AdamN napisał/a:
A mama do dzisiaj wspomina najmilej wlasnie Wasza klase

Podobnie jak i ja najbardziej mile wspominam twoją mamę i musze powiedzieć,że takich pedagogów jak Ona dzisiaj już się nie spotyka,ale to nie w tym temacie.Twoj brat też kończyl Montochem,prawda??


Teraz w ogole dosc ciezko o dobrych pedagogow - signum temporis ... A brat faktycznie tez konczyl Montochem - rok albo dwa po Was. Ja natomiast przez rok uczylem tam informatyki :)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 17:38     

AdamN napisał/a:
Ja natomiast przez rok uczylem tam informatyki



czyli poszedleś w ślady mamy ,gratuluję,mam nadzieję ,że o tobie uczniowie mają podobne zdanie jak o twojej mamie :hurra: :hurra: :hurra:
Cytuj
AdamN 
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 18:02     


Dołączył: 22 Kwi 2006
Skąd: Bielsko-Biała
Piotrulek napisał/a:
AdamN napisał/a:
Ja natomiast przez rok uczylem tam informatyki

czyli poszedleś w ślady mamy ,gratuluję,mam nadzieję ,że o tobie uczniowie mają podobne zdanie jak o twojej mamie :hurra: :hurra: :hurra:


To byl tylko incydent - na to zeby byc nauczycielem mam za slabe nerwy i za duze wymagania finansowe :) Ale milo bylo posiedziec w pokoju nauczycielskim i porozmawiac jak rowny z rownym :D
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 18:02     

hahah teraz sobie przypominam ciebie,jako takiego malego,grubaska,ktorego to nasza Pani Profesor sadzala na swojej katedrze i wychodzila z klasy w pilnych sprawach,a ty nas mialeś pilnować i potem na nas kablowaleś,hahaha(oczywiście bez urazy proszę),pamiętam,pamiętam... ;) ;) ;) :super: :super: :super: :super: co za zbieg okoliczności,syn mojej Pani Profesor z nami,to forum jest naprawdę wielkie... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Cytuj
AdamN 
Wysłany: Sob Kwi 22, 2006 18:12     


Dołączył: 22 Kwi 2006
Skąd: Bielsko-Biała
Piotrulek napisał/a:
hahah teraz sobie przypominam ciebie,jako takiego malego,grubaska,ktorego to nasza Pani Profesor sadzala na swojej katedrze i wychodzila z klasy w pilnych sprawach,a ty nas mialeś pilnować i potem na nas kablowaleś,hahaha(oczywiście bez urazy proszę),pamiętam,pamiętam... ;) ;) ;) :super: :super: :super: :super: co za zbieg okoliczności,syn mojej Pani Profesor z nami,to forum jest naprawdę wielkie... :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Swiat jest maly :) A najzabawniejsze jest to ze na forum trafilem przez _zupelny_ przypadek :)
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Nie Kwi 23, 2006 11:07     

AdamN napisał/a:
Swiat jest maly A najzabawniejsze jest to ze na forum trafilem przez _zupelny_ przypadek


mam nadzieję,że zagościsz u nas na stałe i oczywiście zaprasam na spotkanie z okazji II Urodzin naszegpo Forum,które odbedzie się 27.05 ,a o miejscu dowiesz się jak poczytasz odpowiednie tematy...
Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008