Poprzedni temat «» Następny temat
Panowie całujecie w dłoń kobiety??
Autor Wiadomość
of 
Wysłany: Pią Maj 06, 2005 09:29     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
hmmm... piekny zwyczaj calowania Pań w reke rzeczywiscie podupadl... osobiscie staram sie wyrazac w ten sposob szacunek dla danej Pani niz uzywac tego gestu na dziendobry...

caluje wiec kiedy tylko moge moja mame i oczywiscie moja najlepsza polowe, Bozenke :D Sporadycznie natomiast caluje w dlon starsze ode mnie Panie skladajac im zycznia z jakiejs okazji... caluje takze zawsze w reke moja byla nauczycielke j. polskiego ze szkoly sredniej, ktora byla dama w kazdym calu... zadbana, wyksztalcona, elokwentna, szarmancka (nie spotkalem sie do tej pory z druga taka osoba)... takie rzeczy poprostu mezczyzna wyczuwa. Sa kobiety, ktore promienieja kobiecoscia, dajac odczuc swoj czar wrecz namacalnie :) Wtedy usta same skladaja sie do pocalunku w dlon :) Calowanie w policzek byloby swietokradztwem...

Nie praktykuje calowania po policzkach poniewaz przypomina mi to wyraz glebszej znajmosci pomiedzy dwojgiem ludzi. Rewolucja seksualna akurat w tym miejscu uczynila krok wstecz :( Nie robie tego nawet wtedy, kiedy kobieta, z ktora sie spotykam, nie jest przeciwna takim gestom. Nie wyobrazam takze sobie aby inny mezczyzna (nawet dobry znajomy) calowal na przywitanie moja dziewczyne w inna czesc ciala niz dlon. Wykluczam tu oczywiscie czlonkow blizszej rodziny. Calowanie w policzki przypomina mi takze zwyczaje dycydentow komunistycznych :kwasny: Calowanie po twarzy "zajetej" (przepraszam za nieladne slowo, zadna kobieta nie jest przedmiotem, ktory mozna zajac) dziewczyny jest juz naruszeniem pewnego obszaru prywatnosci nie wspominajac o tym, ze wielu mezczyzn poczuje zazdrosc i gniew na TAKIEGO smialka co moze zaowocowac bardzo niekorzystnie dla obu stron :]
Profil
PW Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Maj 06, 2005 11:01     

osfald napisał/a:
Calowanie po twarzy "zajetej" (przepraszam za nieladne slowo, zadna kobieta nie jest przedmiotem, ktory mozna zajac) dziewczyny jest juz naruszeniem pewnego obszaru prywatnosci nie wspominajac o tym, ze wielu mezczyzn poczuje zazdrosc i gniew na TAKIEGO smialka co moze zaowocowac bardzo niekorzystnie dla obu stron



Osfald ,ty jak zawsze rzeczowo,konkretnie i na temat,bardzo mi się to podoba ilubie czytać twoje wypowiedzi... :)
Cytuj
of 
Wysłany: Pią Maj 06, 2005 11:10     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
a juz sie balem, ze znowu wyjde na sztywniaka... ;)
dzieki Piotrulek :) rowniez zgadzam sie z Toba w wielu wypowiedziach oczywiscie bez przesady ;) :)

zawsze uwazalem, ze popularyzacja wielu rzeczy i jednoczesny zanik innych, sprawdzonych, cieplych, byc moze nawet dobrych nie przynosi nam duzo korzysci, a wrecz odwrotnie... pozbawia nas calej palety ekscytacji, marzen, fantazji, uczuc. Nawet takie drobnostki jak calowanie w reke amerykanie zamienili na zaproszenie do lozka :kwasny:

Wracajac do rewolucji seksualnej... dzis wszystko dostajemy pod nos, w kolorze i wysokiej rozdzielczosci. Ludzi sprowadza sie do roli penisa i woreczka na sperme :( Mlodzi ludzie powielaja w swoich zachowaniach seksualnych wzorce z filmow nie poswiecajac juz uwagi dotykowi, slowom, spojrzeniu... robimy sie ubodzy. Bardzo mnie cieszy widok zapatrzonych na siebie i w siebie ludzi, ktorych serca przepelnia radosc, a bardzo smuci to, ze jest ich coraz mniej... Kariera, brak czasu... i ogrod usycha powoli niepilegnowany.... No to sie wyzalilem ;)
Profil
PW Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Pią Maj 06, 2005 14:26     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
osfald napisał/a:
Ludzi sprowadza sie do roli penisa i woreczka na sperme


yyyy brzmi to bardzo wulgarnie :kwasny:
Profil
PW Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pią Maj 06, 2005 14:30     

ANIUS napisał/a:
brzmi to bardzo wulgarnie



Nie wydaje mi się ,że tu jest ukryty wulgaryzm,warto sie zastanowić dlaczego tak wlasnie jest... :( :(
Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Maj 06, 2005 14:46     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
osfald napisał/a:
No to sie wyzalilem

juz mozna by to wkleic do narzekalni,

co do calowania w policzek, nie jest tak ze kazda dziewczyne pocaluje, jest ich kilka, najwieksze kolezanki, i ich chlopacy nie maja tutaj nic do gadania gdyz przewaznie znam ich tak dlugo jak te kolezanki, ponadto ci faceci zawsze powtarzaja ze nie boja sie zostawic dziewczyn w moim towarzystwie bo ufaja mi ze zadnych glupot nigdy nie zrobie
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Pią Maj 06, 2005 14:46     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
nie no, ja rozumiem bardzo dobrze, co osfald chcial powiedziec. I nawet przyznaje racje, aczkolwiek , po prostu, jakos te slowa mnie draznia bardzo, taka dobitna metafora ... ale fakt, czasem nie da sie delikatnie i subtelnie, zeby przekazac mysl, a i zeby ta doatarla do odbiorcy.
Profil
PW Cytuj
of 
Wysłany: Pią Maj 06, 2005 15:46     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
slowa te uslyszalem od dawnego kolegi z technikum... jakies 12 lat temu... i dlugo sie zastanawialem czy tak to napisac...

oczywiscie przepraszam i dziekuje za zwrocenie uwagi :) tak jak wspomnialas... czasami juz nie da sie inaczej :(
Profil
PW Cytuj
Zagiel 
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 13:39     



Dołączył: 09 Kwi 2005
Skąd: Sośnica
calowanie kobiet w reke przywodzi mi na mysl "stare, dobre czasy", a teraz to jakos nie zauwazam tego zwyczaju, no moze oprocz panow w "kwiecie wieku", ktorzy przy tym sa takimi gentleman'ami i potrafia zrobic to w sposob wrecz dla mnie czarujacy, pozniej sobie tak mysle, ze kiedys w dalekiej przyszlosci, jak juz bede starszym panem to tez chcialbym umiec robic takie wrazenie, bo jednak jak czlowiek ma klase to mu wszystko z ta klasa wychodzi, tacy faceci to sie nawet z klasa potrafia upic ;)
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 16:49     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
a jakie to fajne uczucie byc tak calowanym :] hahahahaaaa :] prawde mowiac... to bardzo mily gest ze strony mezczyzny :]
sorley jak bedziesz w kwiecie wieku to raczej o tym ludzie zapomna, ze tak sie kiedys witalo...
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 17:51     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Cytat:
sorley jak bedziesz w kwiecie wieku to raczej o tym ludzie zapomna, ze tak sie kiedys witalo...

dokładnie, jak coś nie jest pielęgnowane to ginie, takze najlepiej zacząć już teraz. Tak mało jest męzczyz człujących kobiete w dłoń, a to takie milutkie :)
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 17:52     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ja znam kilku :) :hyhy: i Ty na pewno tez :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 17:54     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
no tak Aither oczywiście ze znam ale jest ich stosunkowo mało :(
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 17:56     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
kisia malo tak... ale u nas na forum tez jest kilku co w taki sposob sie wita :) szkoda w sumie ze ten zwyczaj sie zatraca... ale chyba same tego chcialysmy :) mamy swoje "rownouprawnienie" :)
Profil
PW Email Cytuj
Dorotka 
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 09:02     


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: ...
Całowanie w rękę mogę ze swojego doświadczenia podzielić na dwa rodzaje - pierwszy to tak zwany "służbowy" przy powitaniu z osobami w okolicznościach, w których tak wypada - i tego za bardzo nie lubię, sczezgólnie przy zawodowych spotkaniach. Ale jest i drugi - mam kilku dobrych znajomych, którzy witają się ze mną w taki sposób, że najpierw biorą moją dłoń, unoszą ją i całują ją delikatnie, a potem obejmując mnie całują mnie w policzek - uwielbiam to, czuję się wtedy .... nawet nie wiem jak to określić - szanowana, ceniona i... baaaardzo lubiana, takie powitanie w pewien sposób zbliża ludzi. Życzę takich powitań wszystkim kobietom jak najwięcej.
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 09:41     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
kisia malo tak... ale u nas na forum tez jest kilku co w taki sposob sie wita

no tak nasi kochani forumowi gentelmeni Piotrulek i Kazidełko aż się ciepło na serduszku robi :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 18:33     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
kisia heheheheh :) niom nie zapomne swojego "szoku" w dzien urodzin jak sie widzialam z chlopakami :) :zawstydzony: a tam nie bede nic mowic :)
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 00:29     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
noo ja jeszcze przed urodzinami miałam przyjemność bycia całowana przez naszych Panów :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Tobi 
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 10:21     



Imię: Tobiasz
Dołączył: 13 Cze 2005
Skąd: Katowice
Odpowiadając na pytanie zadane w temacie - w dłoń to akurat nie :hyhy:
Profil
PW Email www Cytuj
Aither 
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 11:34     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
kisia ja tez ja tez :D

Tobi lol od razu na szyje sie rzucasz ? :D :zawstydzony: :hyhy:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008