Poprzedni temat «» Następny temat
"dress code" w Waszym miejscu pracy
Autor Wiadomość
kaszanna 
Wysłany: Wto Maj 10, 2005 07:52     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
To zależy od mojego humoru i czasu rano. Czasami jestem elegancka, czasami idę w dżinsach i adidasach. Klienci raczej kontaktują się telefonicznie więc nikt do nas nie zagląda. Szef zawsze w garniturze żeby się odróżniał od nas ;) Bo siedzimy w trójkę w jednym pokoju.
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 01:05     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Obowiazuje....biale,czyste :rotfl:


przesadzam

ale obowiazuja buty....w miare skromne ubranka....bez dekoldow, wyciec...golych ramion

szef ma na to wielkie uczulenie :rotfl:

no i wazne...wygodne...
Profil
PW Email Cytuj
Admike 
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 07:55     



Imię: Adam (dla znajomych Adaś :-) )
Dołączył: 11 Sie 2005
Skąd: R-rz Brzezie/Wysoka
nikt mi nigdy nic nie powiedział,jednak dyrektorzy naszej firmy ciągle powtarzają,że marketing to wizytówka zakładu,tak więc co może ubrać specjalista ds. marketingu rodzaju męskiego?

no jasne,że tak! elegancka koszula,krawat,marynarka,spodnie na kancik i do tego eleganckie buty.Nie zawsze tak chodzę,czasem ubieram dżinsy itp.,ale przeważnie jestem ubrany elegancko (przynajmniej tak mi sie wydaje) :zawstydzony:
Profil
PW Email www Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 08:10     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
u mnie w pracy smigam w ubranku roboczym
Profil
PW Email Cytuj
asik 
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 08:33     


Dołączyła: 16 Cze 2005
Skąd: Gliwice - Kopernik
u mnie nie ma jakiś zasad co do ubierania:>
księgowy czasem nawet w krótkich spodenkach chodzi:)) szef na to nie zwraca za bardzo uwagi, no chyba że ktoś jedzie na jakąś delegację albo jakieś delegacje przyjeżdzają do nas to wtedy wszyscy z biura ubrani w marynarki i takie tam:))
Profil
PW Email Cytuj
kobi 
Wysłany: Czw Sie 25, 2005 09:07     



Imię: Bożydar :]
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: G-ce
W normalny dzień chodzę ubrany wygodnie, ale nie przesadzam z luzem. Gdy mam wyjazdy to trzeba się odwalić na maxa :D Ale lubię to więc nie narzekam :D
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 10:23     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Kolezanka z pracy ostatnio nadziala sie na szefa.
Byla niedziela, wiec normalnie ma on wolne i wybywa na rybki, wiec mozna wtedy sobie pozwolic na maly luzik....rozpuszczone wlosy, jakis lancuszek, zegarek i stroj inny niz na codzien.
Owa kolezanka, tez tak mniej wiecej wygladala, do tego zamiast bialego fartucha to zalozyla rozowa bluzeczke....no i pech....szef zrobil sobie " nalot"...oj ale jej sie oberwalo a nasz oddzial dostal przy okazji list z pouczeniem jak nalezy wygladac na miejscu pracy.
Profil
PW Email Cytuj
nemo1125 
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 10:48     



Dołączył: 12 Paź 2006
Skąd: Zabrze
Ja na szczęście do pracy od kilku lat garnituru nie ubrałem :-) i ubieram się jak chcę :]
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 11:04     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
..takiemu to dobrze....
Profil
PW Email Cytuj
Admike 
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 13:24     



Imię: Adam (dla znajomych Adaś :-) )
Dołączył: 11 Sie 2005
Skąd: R-rz Brzezie/Wysoka
my w eldżi niby mamy coś takiego (że niby nie powinno się nosić dżinsów itd.),ale wszyscy to olewają,bo skoro nasi azjatyccy bracia mogą to czemu my niby nie?

najlepiej było, jak mój menedżer (facet) przyszedł ubrany w mocno różową koszulkę polo...wszyscy lali na maxa :rotfl: a w tej Koreii to niby nic nadzwyczajnego :rotfl:
Profil
PW Email www Cytuj
espi 
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 14:23     



Imię: Ania
Dołączyła: 06 Gru 2004
Skąd: z mamy ;)
U mnie w firmie własciwie wszystkie chwyty dozwolone, no może prócz bikini bo to byłaby przesada, ale w mini popylałam całe lato i było ok. Jedyną osobą, która narzekała była moja teściowa, która mnie przyszła odwiedzić. :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
praz 
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 18:35     


Dołączyła: 25 Sie 2005
Skąd: stąd
u mnie od poniedziałku do czwartku strój oficjalny czyli bez jeansów, kolorów itp a w piątek już bardziej na luzie, choć bez przesady
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 18:45     

nemo1125 napisał/a:
Ja na szczęście do pracy od kilku lat garnituru nie ubrałem :-) i ubieram się jak chcę


zależy jaki zawód wykonujesz...

Admike napisał/a:
ale wszyscy to olewają,bo skoro nasi azjatyccy bracia mogą to czemu my niby nie?


ja do takich braci bym sie nie przyznawal,ale skoro sie przyznaleś to powinieneś wiedzieć,że TWOI bracia nie maja nic innego do ubrania oprócz jeansów...
Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 20:55     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
Piotrulek napisał/a:
TWOI bracia nie maja nic innego do ubrania oprócz jeansów...

no bez przesady, przeciez oni zarabiają w Polsce napewno wiecej jak Polacy w tym całym LG...a, że pewnie żyja skromnie i na ciuchy nie wydają to inna sprawa...
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 20:56     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Od dawien dawna jest wiadomo, ze jeans to najlepsze ubranie....pasuje do koszuli , swetra i polo....elegancki pod kazdym wzgledem.
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 21:09     

Szamanka napisał/a:
Od dawien dawna jest wiadomo, ze jeans to najlepsze ubranie....pasuje do koszuli , swetra i polo....elegancki pod kazdym wzgledem


pod jednym warunkiem Beatko,...ze zajmuje sie miejsce pracy,gdzie jeans jest strojem obowiazujacym na codzień i od świeta...
Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 21:14     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Piotrulek, ale Admike napisal, ze u niego w pracy pozwalaja sobie na noszenie tego typu stroju, bo niby gdzies tam ktos dal zasade ktora nie weszla w zycie....i widocznie osoba tam pracujacym jest wygodniej a Ty wyskakujesz z tekstem
Cytat:
ja do takich braci bym sie nie przyznawal,ale skoro sie przyznaleś to powinieneś wiedzieć,że TWOI bracia nie maja nic innego do ubrania oprócz jeansów...
...troche dziwnie i niesmacznie zabrzmialo :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 21:22     

Szamanka napisał/a:
...troche dziwnie i niesmacznie zabrzmialo



mialem doczynienia swego czasu"z braćmi"żółtymi chodzącymi w jeansach i nic niesmacznego z ich zachowania nie zabrzmialo...a piliśmy nawet wódke i to w dość wielkich ilociach i wielkich kieliszkach,zagryzanych wielką zakąską polsko-wietnamską...a jezykiem wiodącym był...jezyk rosyjski...dzioeki temu wiedzialem wszyastko to co mowil do mnie...
Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 21:24     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
No to ja juz nic nie rozumie...piszesz, ze z nimi piles,ze towarzystwo bylo ok, a nie podoba Ci sie to, ze chodza w jeansach i proponujesz Admike by sie do nich nie przyznawal.....czy tylko z tego powodu, ze w miejscu pracy nie nosza garniturow?
Profil
PW Email Cytuj
trunks 
Wysłany: Pon Wrz 24, 2007 23:26     



Imię: Jakub Piotr Aleksander :]
Dołączył: 25 Maj 2005
Skąd: z nienacka
ale Ci azjaci z bazaru to nie Ci sami co w takim LG robią....wiec o co chodzi ? :oczami:
Profil
PW Email Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008