Poprzedni temat «» Następny temat
Depilacja czy golenie
Autor Wiadomość
Aither 
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 16:42     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
kobi, mwahahaa :) wiedzialam ze to powiesz :) no wiesz ja tam nie wnikam moze Bzyki lubi ogolonych :D :rotfl: dobra koniec offtopa :D
Profil
PW Email Cytuj
Krzysio
[Usunięty]
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 16:51     

Aither napisał/a:
no wiesz ja tam nie wnikam moze Bzyki lubi ogolon

e :]
Cytuj
Aither 
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 16:53     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Bzyki, Twoj komentarz powalil mnie na lopatki :super: ja wieeem ze lubisz gladkie cialo :) a co moze byc bardziej gladkiego niz kobi tors precyzyjnie wydepilowany ? :)

Kobi ja dzis bede sie depilowac jak chcesz moge tez po Tobie przejechac depilatorem :)
Profil
PW Email Cytuj
Jacek_s 
Wysłany: Pon Lut 19, 2007 23:51     



Imię: Jacek
Dołączył: 16 Gru 2006
Myslem ze "DEPILACJA" to inaczej golenie a tu chodzi o trwale pozbycie sie owlosienia.
Hm... jestem z tych co uwazaja ze wlosy dobrze wygldaja ale tylko na glowie i to musza byc zadbane.

Pozdrawiam
Jacek
Profil
PW Email www Cytuj
Amal 
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 12:12   Depilator-ale jaki?  



Dołączyła: 04 Lip 2006
Skąd: Gliwice
jakich używacie? (firma, model itd.)
które polecacie, a które odradzacie? :)
Profil
PW Email Cytuj
katarzyna35k-ce 
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 12:28     



Dołączyła: 09 Sie 2006
Skąd: katowice
ja mam silepil ale stary model, niestety mnie boli zawsze takie usówanie owłosienia. Wole wosk, tez boli ale szybko przechodzi ;)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 18:44     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Amal, wiem jestem facet, ale wiem to juz nie od dzisiaj, ze nie wazne jaki debilator wcale nie dziala tak wysmienicie jak stare dobre maszynki manualne :P Moja siostra raz sie pokusila i zmarnowala kase, zreszta nie mala, kolezanka, ktora nie chciala uwiezyc zrobila to samo i wydala chyba jeszcze wieksza kase i po pierwszym razie odlozyla do szafy i z tego co wiem od kolezanek z pracy :P (bo w zasadzie tylko z kobietami pracuje to sie naslucham) wiem ze elektryczne maszynki nie sa dobre i wszyscy mowia to samo "boli".
Profil
PW Email www Cytuj
Alinka 
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 18:53     


Imię: Ala
Dołączyła: 01 Mar 2006
Skąd: TG->NYSA
zgadzam się z majorem:) mialam depilator firmy braun, taki najprostszy bez zadnych nasadek, i sprzedalam go kolezance bo go nie uzywalam:) ale znam dziewczyny , ktore wierne sa depilatorom.. choc widze ze po depilatorach wloski wrastaja w skore i to strasznie wyglada :zdziwko:
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 19:18     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Alinka napisał/a:
ale znam dziewczyny , ktore wierne sa depilatorom

no własnie np. ja od 10 :D lat używam depilatora i nie mam problemu z wrastającymi włoskami.Był taki problem na początku ale po depilacji masowałam nogi kilka minut gąbką w goracej wodzie ( zaleciła mi to kosmetyczka)
Mam juz dość stary depilator marki Philips Satinelle i noszę się z zamiarem kupienia nowego bo ten juz sie wyrobił i nie łapie malutkich i cieniutkich włosków. Zastanawiałam się nad Philips Satinelle Ice Premium ale dość dużo kosztuje (ponad 350 zł). Wiem że depilatory firmy BRAUN tez są bardzo dobre, więc albo będzie Philips albo Braun :)
Profil
PW Email Cytuj
Drauka 
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 19:52     



Imię: Katarzyna
Dołączyła: 25 Maj 2007
Skąd: Gliwice
ja tez sie nosze z zamiarem kupienia depilatora :) do tej pory urzywalam maszynek zwyklych ale stwierdzilam ze za czesto musze o tym pamietac no i na drugi dzien juz pierwsze wloski sie pojawiaja :zdegustowany: mialam kiedys okazje wyprobowac depilator i fakt, bolalo jak cholera ale chyba wole raz na jakis czas sie pomeczyc ale miec z glowy :) i tez sie zastanawiam bo teraz rklamuja az trzy! :P z podmuchem powietrza, z lodowa nasadka i z masujacymi takimi ;) nie wiem na ktory sie zdecydowac...
Profil
PW Email Cytuj
veronica 
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 20:30     



Imię: Weronika
Dołączyła: 19 Mar 2007
Skąd: Gliwice
jak sie używa depilatora regularnie i w odpowiednim czasie, zanim włoski urosną za duże to nie boli, wtedy kiedy są mniejsze, a cebulki jeszcze nie zbyt duże. Ja używam Brauna już od 3-4 lat i jestem bardzo zadowolona tylko nie pamiętam jaki to on dokładnie jest.
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Lip 04, 2007 22:56     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
veronica napisał/a:
jak sie używa depilatora regularnie

to tez przestaje tak boleć i włoski sa cieńsze.
Drauka napisał/a:
z podmuchem powietrza, z lodowa nasadka i z masujacymi takimi ;)
ja składniam się w kierunku tego z lodowa nasadką bo jak jest skóra mocno ochłodzona to nie ma takiego wyrażnego czucia i mniej może boleć. Tak mi się wydaje :)
Ostatnio zmieniony przez kisia Sro Lip 04, 2007 22:58, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Bot 
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 10:27     



Imię: Mjeetek
Dołączył: 28 Paź 2005
Skąd: z Marsa
kisia napisał/a:
ak jest skóra mocno ochłodzona to nie ma takiego wyrażnego czucia i mniej może boleć.

Polać ciekłym azotem i można kosić :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 11:02     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
kisia napisał/a:
nie ma takiego wyrażnego czucia i mniej może boleć

to sie zgadza ale za to pozostaja slady :) jak po kazdym depilatorze... skora jest podrazniona bardziej przy nakladce lodowej - nie wiem od czego to zalezy - ale mialam mozliwosc testowania tego u kuzynki... i powrocilam do mojego starego narywacza grundiga :) i jestem zadowolona :P
Profil
PW Email Cytuj
Bogna 
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 17:54     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
hmm a nie powinno sie nog depilowac po kapieli?jak skroa ejst ciepla i rozpulchniona to cenbulki latwiej powinny wyjsc.. przynajmniej twarz sie tak oczyszcza;p
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 20:24     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Bogna napisala
Cytat:
a nie powinno sie nog depilowac po kapieli?jak skroa ejst ciepla i rozpulchniona to cenbulki latwiej powinny wyjsc


wlasnie taki sposob jest zalecany.....dobrze osuszona ciepla skora, latwiej sie poddaje...choc przyznam, ze ja jakos wielkiej roznicy nie widzialam( a moze przyzwyczajenie?)
Do tej pory uzywalam depilator Philipsa, ale niestety " nozyki" maja juz swoj wiek, wiec czasem staje sie depilowanie strasznie nieprzyjemne.
Przygladam sie teraz nowemu, Braun.....i z tego co widze warty jest szalenstwa
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Lip 05, 2007 23:22     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Bogna, tak tez można ale ponoć zmrożone mniej boli(dlatego np niektórzy gdy przekłuwają sobie jakieś cześci ciała to najpierw przykładają kostkę lodu żeby zmrozic ciałko).
Myśle ze i tak wszystko zależy od wytrzymałości na ból.
Na pewno co do ciepłej wody to dobrze jest wymasować nogi gąbka w ciepłej wodzie by usunąć cebulki włosowe, które mogły zostać, zapobiega to tworzeniu się pryszczyków i włosy tak nie wrastaja
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 07:27     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
Bogna, to jest dobre ale nie radze uzywac depilatora pod prysznicem :D
Profil
PW Email Cytuj
Bogna 
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 11:13     



Dołączyła: 21 Sty 2007
Skąd: Gliwice
hehe spoko spoko;p ja depilatora nie uzywam.. nie wiem jak kiedys zdolalam cale nogi wydepilwoac takim;p haha a co do lodu/chlodu to nie wiem.. nie probowalam;p uszy jak sobie przebijalam to tak po prostu kolczykiem.. nawet brwi nie mialam "mrozonej" jak kolca robilam:D a za uzywanie depilatorow ja Was podziwiam:D
Profil
PW Email Cytuj
Aisha Yildirim 
Wysłany: Pią Lip 06, 2007 12:38     



Dołączyła: 30 Maj 2006
Skąd: Gliwice
zdecydowanie opowiadam sie za woskiem :D .......
jeszcze jednym ze sposobów na wrastajace włoski jest co trzeci raz, mniej wiecej, ogolic odrastajace wloski maszynka :)
takie obciete przy skórze odrosna na wpros, nie beda wrastac i robic pryszczy:)
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008