Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Sro Mar 28, 2007 17:42
Sfinx, ul. Zwycięstwa
Autor Wiadomość
of 
Wysłany: Sob Kwi 23, 2005 10:30     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
nie mam na mysli tego ze ciasno=nie usiadziesz tylko ze ciasno=niekomfortowe warunki konsumpcji i rozmowy, kelnerzy szturchaja Cie kiedy przechodza, ludzie przy roznych stolikach slysza sie nawzajem rozmawiajac nawet sciszonym glosem... warunki jak w gospodzie z piwkiem a nie w restauracji... ceny sa BARDZO przecietne, jak i jedzenie
Profil
PW Cytuj
Dev 
Wysłany: Sob Kwi 23, 2005 10:44     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
moze po prostu miales pecha ze Cie kelner szturchnal ( a moze o cos mu chodzilo :hyhy: ) ja sie z tym nie spotkalem a bylem tam nie raz :)
Podoba mi sie tam bardzo i nie zgodze sie z tym ze nie komfortowo, co prawda stoliki moglybybyc troche wieksze no ale trudno. A jedzenie jak dla mnie swietne, jak juz pisalem shoarmy nic nie przebije :> MNIAM :hyhy:
Profil
PW Cytuj
of 
Wysłany: Sob Kwi 23, 2005 10:54     


Dołączył: 23 Paź 2004
Skąd: nadchodzi Mikołaj?
bylem tam raz, odnioslem negatywne wrazenia i nie wroce tam po raz drugi... gdyby ten lokal nazwali PUBem z jedzeniem nie mialbym zadnych uwag... ale ktos dziwnym trafem nazwal to miejsce restauracja... jak na restaracje jest urzadzone o poziom za nisko... i nie mowie tu o odniesieniu do zameczku w Promnicach tylko do przecietnej, miejskiej restauracji

napiwek zostawilem bo zawsze zostawiam chyba ze "pan starszy" wyraznie mnie olewa (np. Tajemniczy Ogrod)... nawet pomimo tracenia kelnera (jednak na tyle uprzejmego, ze natychmiast zrehabilitowal sie)

jako wzor moglbym postawic dla Sfinxa trzech amigos... ubsluga z klasa, uprzejma, szybka, jedzenie ciekawe i dobre... z przyjemnoscia tipsuje sie tam kelnerow (szkoda ze nie kelnerki :rotfl: )
Profil
PW Cytuj
Demmo 
Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 01:50     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
ja byłem tam kilka razy z Jenny i ogólnie bardzo przyjemnie, nie ma tam ohydnego smrodu fajek ( :P :P :P ) i wszystko ślicznie gdyby nie problem wymieniony wyżej.. tez na rachunek sobie poczekaliśmy... ;)
no a ja w takiej sytuacji oczywiście muszę zrobić wielkie halo.. oj Demmo Demmo :wstyd: :rotfl: więc już pewnie więcej tam nie zawitam.. przynajmniej do czasu zmiany obsługi :rotfl: :zawstydzony: :looka: :rotfl:
Profil
PW www Cytuj
Rafalka 
Wysłany: Wto Maj 03, 2005 21:26     



Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: okolice Gliwic
Bylam kilka razy(3 chyba). Podoba mi sie klimat, nie przeszkadza nawet ciasnota. Jedzenie: piwko ok, kawa ok, szarlotka mniamniusna, a jakas kasza niezabardzo mi smakowala ale ja takich dan nielubie. mmmm ale kelnerzy fajni :)
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Sro Maj 04, 2005 21:47     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
Przechodzac dzis obok restauracji z tematu:) zobaczylam, ze maja nowe wiosenne menu (duuuuza reklama na wystawie) :P czas na wycieczke do amciania:)
Profil
PW Cytuj
Aither 
Wysłany: Czw Maj 05, 2005 22:32     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
A maja nowa wiosenna obsluge? bo tamci sa juz obcykani przezem nie :) przydalyby sie nowe mieska :D
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Pią Maj 06, 2005 14:42     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
tego nie wiem, bo nie bylam inside:)
Profil
PW Cytuj
kaszanna 
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 09:02     


Dołączyła: 28 Paź 2004
Skąd: Gliwice
Byłam w sobotę na randce :) Jedzenie-pychota, porcje-spore, koszt-średni. Podoba mi się wystrój. Ogólnie - podobało mi się.
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 13:23     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
faaaaajni faceci tam sie bujaja :]
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sob Lip 23, 2005 02:26     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Aither napisał/a:
faaaaajni faceci tam sie bujaja

mówisz o obsłudze :?:
Profil
PW Email Cytuj
Szamanka 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 08:54     



Zaproszone osoby: 2
Imię: Beti( dla znajomych)
Dołączyła: 22 Lip 2005
Skąd: kiedys Gliwice
Czy moglibyscie mi jasniej przyblizyc w ktorym miejscu znajduje sie to "cudenko" :D :D
Profil
PW Email Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 09:28     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
na środku Zwycięstwa tak prawie naprzeciwko przystanku tramwajowego w strone dworca :D
Profil
PW Email Cytuj
morigan 
Wysłany: Sro Lip 27, 2005 22:37     



Dołączyła: 24 Cze 2005
Skąd: Gliwice
Ja tez tam lubie jadać, bo koszt w porównaniu z innymi jest niski za ogromą porcje. Wystój ładny, jakoś nie zauwazylam by było tłoczno, moze dlatego ze ja zawsze wybieram stoliki w ustronnym, bocznym mijescu ;) Co do obługi... hihihihi udam ze ich nie zauwzylam bo byłam tam z moim mezczyzną :hyhy:
A co tego ze ktos by to wolał nie nazywac restauracją... Nie wiem czy wiecie ale Sfinx to podaje jedzonko typu fast food, tak moi drodzy, mają swoj lokal, w innych miejscach wyglada tak samo, niby mała siec restauracji, ale... Rowniez mają swoje budki takie typu jak hot-dogi ale z tym samym jedzonkiem co w ich restauracjach :)
Wiec moze i fajnie ze mają własne lokale ale to nie jest prawdziwa restauracja w swoim zdarzeniu bo to fast food ;)
Profil
PW Email www Cytuj
cinque 
Wysłany: Czw Lip 28, 2005 14:13     



Dołączyła: 12 Lip 2004
Skąd: srodmiescie
morigan napisał/a:
Sfinx to podaje jedzonko typu fast food, tak moi drodzy, mają swoj lokal, w innych miejscach wyglada tak samo, niby mała siec restauracji, ale... Rowniez mają swoje budki takie typu jak hot-dogi ale z tym samym jedzonkiem co w ich restauracjach

dokładnie, masz rację :)
raczej unikam Sfinksów :)
Profil
PW Email Cytuj
Bea.tka 
Wysłany: Nie Lis 20, 2005 22:49     



Dołączyła: 24 Cze 2004
Skąd: Gliwice/Zabrze
>> Byłam raz było całkiem miło ale zdecydowanie za ciasno
a ze jako piłam piwko i do tego tylko pieczywo czosnkowie to o jedzeniu sie nie wypowiadam pieczywko mi smakowało nie powiem ale na druga porcje sie nie skusiłam ;)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 01:05     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
A ja jadłem tam raz i przyznam, że za niską cene można zjeść dość obfity posiłek. Jak jest robiony to wiem, bo kumpel pracuje w sfinxie i mi troche naopowiadał. Wcale tak źle nie jest. Rosołu tylko niepolecam. Reszta jest ok. Wole to niż McDonalda czy inne szybkie żarcie z budek.
Profil
PW Email www Cytuj
Dorothea 
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 10:31     



Dołączyła: 25 Wrz 2005
Skąd: Sośnica
Byłam tam jeden raz i nawet nie wiem jak tam było(chodzi o wystroj),miałam tak interesujace towarzystwo ze nie zajmowałam sie w danej chwili innymi szczegolikami :D :rotfl:
Profil
PW Email Cytuj
dadeck 
Wysłany: Sob Maj 27, 2006 16:22     


Dołączył: 26 Maj 2006
Skąd: Gliwice
Sphinxuuuuu, mniamm....
Ladnie, dobre i cena w miare. :)
Profil
PW Email Cytuj
Sceenia 
Wysłany: Pon Maj 29, 2006 17:37     



Dołączyła: 29 Maj 2006
Skąd: ?abędy
A klimaik jaki fajny tam ;) Co prawda troche ciasno, ale w milym towarzystwie mozna zapomniec, ze jest ktos obok ;)
No chyba ze mile towarzystwo jest zazdrosne o przystojna obsluge :D
Profil
PW Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008