Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Sro Mar 28, 2007 17:43
Naleśnikarnia, ul. Plebańska
Autor Wiadomość
Agacisko ;-) 
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 19:09     


Dołączyła: 28 Kwi 2005
Skąd: Gliwice
Moim zdaniem naleśnikarnia była kiedyś o niebo lepsza. Byłam tam wczoraj i okazało się, że żadnej z herbat aktualnie nie ma. Kelnerki kiedyś też były o wiele bardziej sympatyczne :/
Profil
PW Email Cytuj
Dana 
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 20:25     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
Agacisko ;-) tak właśnie - Było -niestety czas przeszły

coś nowego trzeba upatrzeć - zepsuli się :)
Profil
PW Email Cytuj
Dev 
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 22:24     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
jak ktos chce to kiedys przy okazji moge podarowac karte rabatowa 10 %
Profil
PW Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Czw Cze 23, 2005 11:03     

Dev napisał/a:
moge podarowac karte rabatowa 10 %



80% upust od cen w menu byłby adekwatny do jakości tego lokalu...
Cytuj
lisza 
Wysłany: Czw Cze 23, 2005 16:35     



Imię: Rafał
Dołączył: 02 Wrz 2004
Skąd: Gliwice
Agacisko ;-) napisał/a:
Moim zdaniem naleśnikarnia była kiedyś o niebo lepsza. Byłam tam wczoraj i okazało się, że żadnej z herbat aktualnie nie ma


dokładnie jak ja ostanio bylem to byla taka sama sytuacjia. a herbatki byly tam pyszne. Nalesniki tez.
Profil
PW Email Cytuj
Dev 
Wysłany: Czw Cze 23, 2005 17:43     


Dołączył: 24 Wrz 2004
Skąd: centrum
ja bylem z tydzien temu i dalej mi wszystko smakowalo:)
Profil
PW Cytuj
lisza 
Wysłany: Czw Cze 23, 2005 21:05     



Imię: Rafał
Dołączył: 02 Wrz 2004
Skąd: Gliwice
kiedys tam dostalem uszczerbiony kubek - taki sam widzialem w Tesco :D ale nalesniki nadal maja myszniutkie szczegolnie ten po staropolsku jak sie nie myle.
Profil
PW Email Cytuj
siebawie 
Wysłany: Pią Gru 23, 2005 16:00     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
....hymmm, znam ten lokal od momętu jak powstał (byłem jednym z pierwszych gości). Z przykrością jednak muszę stwierdzić, że jak na początku nie widziałem lepszej knajpki z żarełkiem w Gliwicach, tak teraz na tyle się tam popsuło, że nie mam zamiaru się tam pokazywać ( i nie chodzi tylko o jedzenie)........... szkoda
Profil
PW Cytuj
Dana 
Wysłany: Pią Gru 23, 2005 16:30     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
......taaa.....racja jedzonko jak naleśniki dobre :) a reszta
siebawie napisał/a:
tak teraz na tyle się tam popsuło

- brak herbaty w czajniczku
-juz nie tak miła obsługa :]

.....ale nadakl mozna siedzieć wieczorem ile się chce :)
Profil
PW Email Cytuj
Major 
Wysłany: Sob Gru 24, 2005 00:05     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
To prawda. Bardzo miło spędzałem tam czas. Chodziłem często na ile kasa pozwalała, a pierwotna obsługa była wyśmienita. Zawsze jakieś smaczne naleśniczki dostawałem. I pamiętam tą rumową herbatke jak zamówiłem. Po zmianie obsługi już nic tak nie smakowało, a wielka szkoda, bo niezdążyłem zjeść owocowej wieży :zalamany:
Profil
PW Email www Cytuj
siebawie 
Wysłany: Sob Gru 24, 2005 12:26     



Dołączył: 22 Gru 2005
Skąd: Trynek-Waryńskiego
...Major, masz rację, pierwotna obsługa przynajmniej uśmiechem Cię witała w lokalu, a teraz?? Porażka... niestety, ale to nie tylko obsługa. Jest jeszcze kilka innych czynników przemawiających za NIE dla tego lokalu :( szkoda
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 00:12     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
byłam tam tylko raz, babskie spotkanko się tam przeniosło :D, Było tam co prawda jakoś ciemno i chyba wtedy jedna pani kelnerka była nie całkiem miła i nie pamiętam co jadłam, ale to był jedyny lokal gdzie przyjeto chyba z 10 babek bez wcześniejszej rezerwacji. Raz zamawiałam też nalesniczki do firmy i musze przyznać że mojemu szefowi i mi bardzo smakowały :D
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 09:30     

kisia napisał/a:
to był jedyny lokal gdzie przyjeto chyba z 10 babek bez wcześniejszej rezerwacji



brak rezerwacji świadczy raczej o mankamentach danego lokalu niż jego zaletach,bo wystarczy zobaczyć,lokale w centrum to malo ktory nie ma obstawionych sobot...z resztą mieliśmy doświadczenie w organizacji ostatniego spotkania...
Cytuj
kisia 
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 02:01     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Piotrulek, szukałyśmy lokalu około godziny chyba 22 i pytałyśmy się o możliwość posiedzenia sobie przy piwku tylko w tych miejscach, w których widziałyśmy ze sa wolne stoliki, niestety wszędzie nam odmawiano , bo niby mieli porezerwowane stoliki ( lokale czynne tylko do 23 czy 24 i o 22 mieli rezerwacje, jak dla mnie mało wiarygodne, im poprostu sie nie chciało nas obsługiwać ) a w naleśnikarni nie było z tym problemu.
Profil
PW Email Cytuj
miriam 
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 20:20     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
No nie wiem jak dla mnie było ok.....chodzimy często...z dzieciakiem...i małej smakuje i nam...naleśniki uwielbiam ,za każdym razem inne zamawiamy i jest ok...na czas podania też nie narzekam....obsługa bardzo miła...jedyny pech jaki nam się zdarzył to otwarcie w jakiś świąteczny dzień...poinformowano mnie telefonicznie że otwarte od około 15.00..a czekaliśmy przed lokalem jakieś 40 minut...hmmmm....ale mniemam że szefa tam nie było:)albo szefowej raczej:)
Profil
PW Cytuj
Iza 
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 22:36     



Dołączyła: 15 Sty 2006
Skąd: Gliwice
Ja do nie dawna chodzilam tam czesto i zawsze bylam zadowolona! Nalesniki bardzo mi smakowaly a i obsluga mila! moze teraz sie tam cos zmienilo bo dawno nie bylam ale uwazam ze podaja tam najlepsze nalesniki w bardzo dobrych cenach! :)
Profil
PW Cytuj
Major 
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 23:11     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Ceny tam mieli bardzo dobre zanim wprowadzono podatek 7%. Za pyszny owocowy naleśnik płaciło się 5,50zł. A był duży na 3.4 talerza. Wogóle to jakieś szczęście tam miałem, bo zawsze dostawałem więcej niż np moja dziewczyna mimo, że zdarzało się zamawiać to samo.
Dawno już tam nie byłem, ale od czasu zmiany obsługi jakoś mnie tam nie ciągnie.
Profil
PW Email www Cytuj
madziar 
Wysłany: Czw Lut 23, 2006 23:54     



Dołączyła: 21 Sty 2006
Skąd: Gliwice
no naleśnikarnia kojarzy mi sie z przyjaciółką , ktora niestety jest w stanach. Ale przed jej wyjazdem bylysmy w nalśnikarni, naleśniczki palce lizać :)
Profil
PW Email Cytuj
Sceenia 
Wysłany: Sro Maj 31, 2006 15:44     



Dołączyła: 29 Maj 2006
Skąd: ?abędy
Fakt faktem, ze nalesniki tam sa dobre, ale ostatni raz bylam tam w lutym i nie spieszy mi sie tam z powrotem. 20 min czekalismy na zamowienie, 40 na samego nalesnika i kolejne 20 na to, zeby ktos laskawie nas podliczyl.
Profil
PW Cytuj
Major 
Wysłany: Sro Maj 31, 2006 23:20     



Zaproszone osoby: 2
Dołączył: 19 Wrz 2005
Skąd: Londyn
Sceenia napisał/a:
zeby ktos laskawie nas podliczyl.

Trzeba było wyjść bez płacenia, albo zaprosić panią :) Zwykle do zapłaty samemu się woła, bo niekulturalnie byłoby ze strony kelnerki przyjść i zapytąć "czy państwo już będą płacić?"
Profil
PW Email www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008