Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Frycek
Pią Gru 29, 2006 17:24
Regulamin
Autor Wiadomość
Frycek 
Wysłany: Sro Maj 26, 2004 23:27   Regulamin  


Zaproszone osoby: 1
Imi?: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
REGULAMIN

Rejestrując się i pisząc na forum zobowiązujesz się do przestrzegania niniejszego regulaminu. Regulamin ten obowiązuje bezwzględnie wszystkich zarejestrowanych użytkowników forum.
Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez Założyciela Serwisu , na rzecz użytkowników prowadzonego przez niego portalu internetowego ForumGliwice, c o m, polegającej na umożliwieniu użytkownikom bezpłatnego uczestniczenia w w w w forumgliwice, c o m w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii na różnorodne tematy.

1 ZASADY OGÓLNE

1.1 Pamiętaj, że każdy ma prawo do posiadania i wyrażania poglądów, uszanuj to. A swoje poglądy wyrażaj tak, aby nie obrażały innych użytkowników. Traktuj forum jako rozrywkę. Pamiętaj, że to tylko zabawa, ale po drugiej stronie też siedzą ludzie.
1.2 Zanim coś wyślesz, przemyśl to i pamiętaj o konsekwencjach - tak Cię widza jak piszesz. Przed naciśnięciem WYŚLIJ skorzystaj z opcji PODGL?D aby zobaczyć jak będzie wyglądała twoja wypowiedź.
1.3 Nie rób rażących błędów ortograficznych - staraj się pisać logiczne i zrozumiale wypowiedzi. Nie pisz wszystkiego dużymi literami! - to naprawdę utrudnia czytanie postów.
Pojawiające się rażące błędy oraz takie, które utrudniają zrozumienie wypowiedzi mogą być poprawiane przez moderatorów.
1.4 Sprawy prywatne załatwiaj przez PM (prywatne wiadomości), e-mail lub gg a nie w temacie z tym nie związanym.
1.5 Pisz na tylko temat związany z danym wątkiem. Nie pisz w nim nie na temat.
1.6 Przed napisaniem nowego tematu użyj opcji SZUKAJ! Jeśli ktoś poruszył już dany temat, po co robić to po raz drugi? Tym bardziej, że można odgrzebywać tematy.
1.7 Po upewnieniu się, że temat, który chcesz założyć, jeszcze nie istnieje, przeczytaj opisy wszystkich działów i umieść go w najbardziej odpowiednim. Jeśli nie masz pewności gdzie temat pasuje najlepiej, zapytaj moderatora.
1.8 Nazwa tematu powinna świadczyć o jego treści - łatwiej go znaleźć. Dlatego zamiast pisać "problem" czy "pomóżcie" postaraj się zawrzeć w nazwie JAKI problem Cię męczy lub JAKIEJ sprawie oczekujesz pomocy.
1.9 W razie usunięcia użytkownika z forum zarówno na jego prośbę, bądz też za naruszenie regulaminu forum , jego posty nie zostają usunięte chyba ,że naruszają dobro Forum

2 NA FORUM ZABRONIONE JEST

2.1 Obrażanie, poniżanie lub prowokowanie innych użytkowników.
2.2 umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, wulgarnych, społecznie niewłaściwych i naruszających zasady Etykiety
2.3 umieszczanie przez uczestników na łamach Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.
2.4 Umieszczanie na forum treści pornograficznych, drastycznych oraz linków do stron o takiej tematyce. Wyjątkiem jest temat przeznaczony tylko dla dorosłych. Jednak zbyt drastyczne tematy mogą zostać usunięte.
2.5 Nagminne reklamowanie innych for i stron bez uzgodnienia tego z administratorem.
2.6 Używanie wulgaryzmów - jeśli już musisz go użyć, zastąp je @#@#^$#@$%.
2.7 Posiadanie takiego samego avatara jak inny użytkownik - pierwszeństwo do avatara ma osoba, która jako pierwsza wstawiła go do swojego profilu.
2.8 Używania jako NICK adresów stron www , adresów e-mail
2.9 Używania wizerunku, avatara lub jego części innego użytkownika bez jego zgody.
3.0 Używania nazw kojarzących się z forum np. Admin,Administrator,Moderator itd..
3.1 Zabrania sie używania komendy [ you ] w postach , ShoutBox-ie

3 ADMINISTRATOR I MODERATORZY

3.1 Opiekę nad forum sprawują Administratorzy oraz Moderatorzy. Do nich też możesz się zgłaszać z wszelkimi pytaniami odnośnie forum.
3.2 Administrator forum ma zawsze rację .
3.3 Decyzję moderatorów i administratora są wiążące i zasadniczo niepodważalne. Nie muszą tłumaczyć swoich decyzji. Pamiętaj oni też są ludźmi i mają prawo do błędu. Wszelkie sprawy związane z zażaleniami, patrz punkt 3.7
3.4 Moderatorzy i administrator mają prawo do usunięcia lub zmiany twojego postu, jeśli nie jest on zgodny z regulaminem bez konieczności tłumaczenia się z tego.
3.5 Wszelkie przejawy chamstwa, braku kultury, obrażanie innych użytkowników będzie surowo karane.
3.6 Próby grożenia moderatorom lub administratorowi mogą zaowocować ostrzeżeniem, lub usunięciem z forum.
3.7 Wszystkie skargi i zażalenia w sprawie ogólnej pracy moderatorów kieruj na pm do Administratora. Pojedyncze sprawy takie jak zamknięcie tematu lub ostrzeżenie, rozwiązuj poprzez korespondencję z moderatorem.

4 REKLAMA

4.1 Zabrania się umieszczania jakiegokolwiek typu reklamy bez wcześniejszej zgody założyciela Forum
- w formie tekstu
- w formie obrazkowej
- lub innej nie wymienionej
4.2 Każde naruszenie będzie skutkowało usunięciem reklamy.

5 LINKI

5.1 Serwis ForumGliwice, c o m zawiera linki do innych stron sieci www. Serwis w w w forumgliwice, c o m nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane na tych stronach.

6 ZDJęCIA-GRAFIKA
6.1 Na forum zezwala się na umieszczanie zdjęć, gifów, grafiki itp....
Serwis w w w forumgliwice, c o m nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane zdjęcia, gify, grafikę itp.
6.2 Administrator oraz Moderatorzy mają prawo usunięcia grafiki, jeśli ta narusza regulamin bądź jest gorsząca dla innych. Bez podania przyczyny.

7 GALERIA ZDJęć
7.1 Administrator zastrzega sobie prawo nie umieszczania wszystkich nadesłanych zdjęć w Galerii.
7.2 Zdjęcia zamieszczone w Galerii ,są własnością osób prywatnych ,jednakże z chwilą publikacji przechodzą do dyspozycji, użytku w w w forumgliwice, c o m

8 POSTANOWIENIA KOńCOWE
8.1 Pamiętajcie o tym, że udzielanie się na tym forum jest równoznaczne z akceptacją i zobowiązaniem do przestrzegania tego regulaminu.
8.2 Administrator ma prawo do zmiany regulaminu.
8.3 Uczestnik Forum publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administrator nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
8.4 W momencie usunięcia konta użytkownika w skutek naruszenia regulaminu bądź na jego prośbe, jego posty nie zostają skasowane.
8.5 Posty napisane przez użytkownika nie będą kasowane na jego prośbę.
8.6 Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych w serwisie podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wykorzystywanie danych z serwisu wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby reprezentującej ForumGliwice, c o m
8.7 Rejestrując się na ForumGliwice, c o m zgadzsz się na otrzymywanie informacji wysyłanych poprzez masową korespondencje.
8.8 Rejestrując się na ForumGliwice, c o m oznajmiasz ,że zapoznałeś/aś się z w/w regulaminem i zobowiązujesz się do jego przestrzegania.Aktualizacja 20.02.2008
Profil
PW Email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach


Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008