Poprzedni temat «» Następny temat
Remont ul.Kozielskiej
Autor Wiadomość
Frycek 
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 19:51   Remont ul.Kozielskiej  


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
Z tego co wyczytalem to do konca sierpnia ma byc oddana do uzytku publicznego "nowa" ulica Kozielska , ma byc szersza od poprzedniej....
mam nadzieje ze nie bedzie "pekac" tak jak stara nawierzchnia
Profil
PW Email Cytuj
frohike 
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 20:13     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
niech ja oddaja bo koreczki w centrum sa niemilosierne,
kurcze za duzo tirow jezdzi przez gliwice
Profil
PW Email Cytuj
Dana 
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 20:37     


Dołączyła: 27 Gru 2004
Skąd: okolice Gliwic
i robi wyrwy w jezdni a ja potem zaliczam te niedoggodności jedna za drugą :kwasny:
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 20:50     

Frycek napisał/a:
publicznego "nowa" ulica Kozielska , ma byc szersza od poprzedniej....



Nowa czyli od skrzyżowania ze Styczyńskiego do cmentarza,bo ten krotszy odcinek od Daszyńskiego do Styczyńskiego mają otwierać lada moment.
Cytuj
Frycek 
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 20:53     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
zgadza sie....ciesze sie tylko ze do sierpnia ma byc oddana cala droga.Ma rowniez zostac zmodernizowany parking przy cmentarzu centralnym.
Profil
PW Email Cytuj
Piotrulek
[Usunięty]
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 21:15     

Frycek napisał/a:
zmodernizowany parking przy cmentarzu centralnym



Oj,bardzo by się przydał tam parking
Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 22:31     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
trwaja juz prace nad parkingiem, stad utrudnione jest podobno stawianie tam bryczek juz teraz
Profil
PW Cytuj
kisia 
Wysłany: Czw Kwi 14, 2005 23:15     



Imię: 2x5,3x7,3x9,4x7,3x4,1x2 :P
Dołączyła: 01 Lip 2004
Skąd: Gliwice
Piotrulek napisał/a:
do Styczyńskiego mają otwierać lada moment.

nooo jest juz wylany tam asfalt, jest pieknie i gładziutko (przejechałam się wczoraj :D). Jak narazie jest szerzej ale nie wiem czy jest to wynikiem poszerzenia ulicy, czy tylko tego że nie ma tam zaparkowanych samochodów :)
Ostatnio zmieniony przez kisia Pią Kwi 15, 2005 01:11, w całości zmieniany 1 raz  
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 01:10     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
oj juz długo remontuja :P za długo ;)
Profil
PW Email Cytuj
Gmeras 
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 01:11     



Imię: Piotr
Dołączył: 02 Sty 2005
Skąd: Lotników
według mnie powini poszezyc takze pszczyńska bo tam sa korki dopiero niesamowite czasmi a jest miejsce na poszezenie ;]
Profil
PW Email Cytuj
ANIUS 
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 06:14     



Dołączyła: 11 Lis 2004
Skąd: Gliwice-Os. Politechniki Śl.
a niby gdzie to miejsce? byloby miejsce, gdyby wykasowac stare kamienice przy ulicy, ale Gmeras poki co to nie realne, wiesz ile ludzi w nich mieszka?!?! a gdzie dla nich mieszkanka zastępcze... niestety to jest poki co nierealne, aczkolwiek w dalekosieznych planach Gliwic jest taki punkcik
Profil
PW Cytuj
frohike 
Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 06:55     



Dołączył: 21 Lis 2004
Skąd: Gliwice
Gmeras nie rozsmieszaj mnie,
nie mam zamiaru miec pod nosem drogi 3pasmowej,
jak znikna tiry to wystaczy tyle pasow ile jest.
najlepiej to wogole caly swiat zalac asfaltem
a wogole to jak znajda sie fundusze na ten asfalt to niech wyleja go na obwodnicy gliwic a nie na pszczynskiej
Profil
PW Email Cytuj
Aither 
Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 12:46     
Smoczyca



Zaproszone osoby: 1
Dołączyła: 24 Lut 2005
Skąd: Grottgera
ktos wie do kiedy ma potrwac remont kozielskiej ?
Profil
PW Email Cytuj
Frycek 
Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 14:04     


Zaproszone osoby: 1
Imię: Mariusz
Dołączył: 25 Maj 2004
Skąd: Zabrze-Gliwice
W sierpniu ma zostac oddana do uzytku
Profil
PW Email Cytuj
Demmo 
Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 02:01     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
odcinek pomniedzy styczyńskiego a daszyńskiego już jest tyle ze na końcu przy styczyńskiego jest jeszcze małe "kuku" i można pozbyć się zawieszenia bo z daleka tego nie widać.. a z drugiej strony tam i tak nie ma pierwszeństwa więc powinniście się tak czy siak zatrzymać ;) dalszy odcinek też już coś asfaltują.. tyle że ten jest na ok węższy od tego co było :| byłem dosyć zaskoczony jak rozkopali całosć, wyrównali itd, a potem jeden z krawężników zaczęli prowadzić prawie środkiem :zdziwko: tam będzie taki szeroki chodnik czy co?

nie wiem.. w kazdym razie mam nadzieję że to skończą do czasu jak sprawię sobie nowe autko, bo w poldku nieco zawieszenie ucierpiało na starej kozielskiej.. wczesniej wszystko miał cichutko a potem zaczęło nieco klekotać :rotfl: no ale poldka już nie ma.. czekamy na nową erę :]
Profil
PW www Cytuj
limnea
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 08:44     


Dołączył: 20 Kwi 2005
Demmo napisał/a:
byłem dosyć zaskoczony jak rozkopali całosć, wyrównali itd, a potem jeden z krawężników zaczęli prowadzić prawie środkiem

Chodzi o nowe brukowane zatoki autobusowe. One często oddzielone są od jezdni wpuszczonym w asfalt krawężnikiem. Na początku wygląda to rzeczywiście tak jak opisałeś. Potem po nałożeniu warstw asfaltowych znacznie lepiej.
Profil
PW Cytuj
limnea
Wysłany: Sro Kwi 27, 2005 15:12     


Dołączył: 20 Kwi 2005
frohike napisał/a:
a wogole to jak znajda sie fundusze na ten asfalt to niech wyleja go na obwodnicy gliwic a nie na pszczynskiej

święte słowa - ale dodam od siebie że UM stara się o poprawę nawierzchni Pszczyńskiej (za pieniądze z Unii) na odcinku od węzła z A-4 do ul. Okrężnej.
Profil
PW Cytuj
Demmo 
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 00:40     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
limnea napisał/a:
Demmo napisał/a:
byłem dosyć zaskoczony jak rozkopali całosć, wyrównali itd, a potem jeden z krawężników zaczęli prowadzić prawie środkiem

Chodzi o nowe brukowane zatoki autobusowe. One często oddzielone są od jezdni wpuszczonym w asfalt krawężnikiem. Na początku wygląda to rzeczywiście tak jak opisałeś. Potem po nałożeniu warstw asfaltowych znacznie lepiej.


hmm.. pomiędzy wejściem do parku a małym kosciólkiem nie ma zatoki dla autobusów a też jest zostawiona olbrzymia przestrzeń.. pewnie zostawiają miejsce na trawnik tak jak przy skrzyżowaniu, koło LO IV.
tylko zastanawia mnie po co robili takie halo o wycinanie drzew itd, jeśli tak naprawdę ta droga nie jest szersza.. a drzewa wycięli..

a ta ogromna kostka zatoki autobusowej to jest trochę przegięcie.. jak się na to wjeżdza to tak jakby się wjechało gdzieś na trawnik/górską drogę czy coś.. nie wiem kto to wymyśli, ale średni pomysł jak dla mnie..
chociaż z drugiej strony kierowca sie z pewnością obudzi gdyby zdarzyło mu się przysnąć, bo nawet autobusem trzepie, pomijając już osobówki.. :zdziwko:
Profil
PW www Cytuj
limnea
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 12:46     


Dołączył: 20 Kwi 2005
Demmo napisał/a:
po co robili takie halo o wycinanie drzew itd, jeśli tak naprawdę ta droga nie jest szersza.. a drzewa wycięli..

Nie wiem bo jeszcze mnie tam nie było od czasu jak ruszył remont, ale chyba szerzej ma być na odcinku od Gagrina do ronda. Bywam tylko w Urzędzie Skarb.
Demmo napisał/a:
a ta ogromna kostka zatoki autobusowej to jest trochę przegięcie.. jak się na to wjeżdza to tak jakby się wjechało gdzieś na trawnik/górską drogę czy coś.. nie wiem kto to wymyśli, ale średni pomysł jak dla mnie..
chociaż z drugiej strony kierowca sie z pewnością obudzi gdyby zdarzyło mu się przysnąć, bo nawet autobusem trzepie, pomijając już osobówki..

No może i tak tylko dlaczego osobówką w zatokę?
Profil
PW Cytuj
Demmo 
Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 18:05     



Dołączył: 25 Sty 2005
Skąd: Gliwice
nie zdarzało Ci się odbierać nikogo z przystanku? :zawstydzony: :D
Profil
PW www Cytuj
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Themes: junFresh & Silk icon

Akcje Charytatywne - Pomogliśmy

Zbiórka dla Domu Dziecka nr 3 w Gliwicach

Sprzęt dla Kliniki Patologii Noworodka w Zabrzu

Zbiórka dla Domu Samotnej Matki w Gliwicach

Zbiórka dla Hospicjum w Gliwicach






Ważne wydarzenia

I Urodziny Forum
II Urodziny Forum
III Urodziny Forum
IV Urodziny Forum
V Urodziny Forum


Jestem w Katalogu Ciekawych Stron - Zapraszamy!
Wyróżnienia
ForumGliwice.com - GWIAZDOR


Objeliśmy patronat Medialny nad:

- Adriatic Express 2006
- Gliwickie Spotkania Dobrych Dusz 2006
- II Gliwicki Piknik Lotniczy 2006
- Biotechnology - the next GENEration 2007
- WOŚP-Gliwice 2008